Gemeente Venray in geweer tegen politieke moorden en verdwijningen u>v Kandidaatstelling Hinderwet Algemene ontheffing sluitingsuur wet milieubeheer Drukte bij de glasbak Gemeentepolitie Venray Meer gemeentepraat op pagina Kerkelijke Diensten Vvd'- f Ieel en maas Donderdag 23 december 1993 - Pagina 17 RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15S0 tot 17.00 uur Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen, handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 1050-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zy hinderwetvergun ning hebben verleend aan: Maatschap Classens-Sanders, Roffert 8, 5811 AT te Casten ray voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een glastuindery, gelegen aan de Rof fert 8 te Casten ray. De beschikking en bybehorende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 107, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien van 23 december 1993 tot 23 januari 1994. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 1950 uur. Tbt deze datum kan by de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tydig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redenen niet in staat zyn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-G raven - hage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht, tenzy vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist De gemeente Venray heeft in een brief aan koning Hassan II van Ma rokko om opheldering gevraagd over de verdwijning van Ahmed Le- maadal El Bou uit Marokko. Tevens heeft de gemeente gevraagd een on partijdig onderzoek in te stellen naar alle 'verdwijningen', om be rechting van degenen die hiervoor verantwoordelijk zijn en om een wettelijk verbod door de Marok kaanse regering op deze schendin gen van mensenrechten. Een kopie van deze brief is verzonden aan de ambassadeur van Marokko in Ne derland en naar drie mensenrech tenorganisaties in Marokko. Hier mee geeft de gemeente Venray steun aan een internationale cam pagne van Amnesty International tegen politieke moorden en 'ver dwijningen' in het algemeen en aan de aktie van de Amnesty-groep Venray in het bijzonder. INTERNATIONALE CAMPAGNE Op 20 oktober jl. startte Amnesty International een wereldwijde cam pagne tegen politieke moorden en 'verdwijningen'. Uit het Amnesty- rapport 'Politieke moorden en ver dwijningen', dat de Amnesty-groep Venray bij de start van de campag ne heeft aangeboden aan wethou der Driessen, blykt hoe immens groot deze problematiek is. 'De laatste decennia zijn meer dan een miljoen mensen vermoord door hun regering. In meer dan zestig landen maken regeringen ge bruik van moord om zich van onge wenste personen te ontdoen. In meer dan twintig landen 'verdwij nen' mensen. Van de door overhe den ontvoerde 'verdwenen' mensen komen verweg de meesten niet le vend terug. In het overgrote deel van de gevallen komen daders nooit voor het gerecht Regeringen z(jn de grootste moor denaars: ze maken per jaar tiental len keer zoveel slachtoffers als 'terroristische' groepen. Er zyn maar enkele landen waar het ge weld van de gewapende oppositie een even grote tol eist als dat van de regering. Veel meer mensen wor den jaarlijks slachtoffer van politie ke moorden dan er slachtoffers vallen in alle internationale oorlo gen tezamen'. 'VERDWIJNING' AHMED LEMAADAL EL BOU De Amnesty-groep Venray richt zich in haar akties op de 'verdwij ning' van Ahmed Lemaadal El Bou uit Marokko. Op 15 april 1976 werd hy opgepakt tydens een razzia on der Westsaharaanse burgers in Smara, die ervan werden verdacht te sympatiseren met de oppositie groepering het Polasario Front, dat strydt voor de onafhankelijkheid van de westelijke Sahara. Ahmed Lemaadal El Bou was sol daat geweest in het Spaanse leger in de Westelijke Sahara en, zoals zo vele Westsaharaanse soldaten in Spaanse dienst, ontslagen in no vember 1975. Na de Marokkaanse invasie van de Spaanse kolonie wer den deze soldaten als vyanden be schouwd. Iben hy werd opgepakt was hij 33 jaar oud. Sindsdien hebben zijn vrouw en drie kinderen niets meer van hem vernomen. Hij is een van de honderden Westsaharanen die sinds 1976 zyn 'verdwenen'. Na zyn 'verdwijning' vluchtte zyn gezin uit de Westelijke Sahara om zich te voe gen by de duizenden Westsaharaan se vluchtelingen in de Polasario- kampen in Zuid-Algerye. Zyn vrouw is lid van de Vereniging van Gezinnen van Gevangen en Verdwe nen Westsaharanen. Hoewel ook tientallen Marokka nen na arrestatie zyn 'verdwenen', zyn de meeste slachtoffers van 'ver dwijning' toch mensen van Westsa haraanse afkomst Er 'verdwenen' meer dan tweehonder mensen bin nen een jaar nadat Marokko in no vember 1975 de Westelijke Sahara in bezit had genomen. Waarschijn lijk 'verdwenen' de meesten omdat zyzelf of hun familieleden ervan werden verdacht Polisario's roep oth onafhankelykhéid te steunen. Tn 1991 werden uit twéé detentie^' eéfttra meer dan 250 'verdwenen' mensen vrijgelaten. Sommigen za ten daar al sinds 1975 vast. On danks de strenge beperkingen die hen waren opgelegd, wisten som migen informatie te geven over de slaag die ze hadden gekregen en de afschuwelijke omstandigheden waaronder zy waren gevangen. 'Wy keken hulpeloos toe hoe anderen leden en we konden niets doen om hen te helpen', zei een voormalige gevangene. 'In het detentiecentrum Agdz stierven 28 Westsaharanen. Wij mochten ze niet eens begraven'. De mensen die by de razzia's in Smara werden gearresteerd, onder wie Ahmed Lemaadal, zyn nog niet vrijgelaten. Niemand weet in welk geheim detentiecentrum zy wor den of werden vastgehouden. De gemeente Venray heeft beslo ten het verzoek van de Amnesty- groep Venray te ondersteunen, om dat het past binnen het door de ge meente gevoerde beleid met betrek king tot mondiale vraagstukken. Dit beleid heeft de gemeenteraad vastgelegd in de Nota 'De gemeente Venray en mondiale vraagstukken' alsmede in een uitwerkingsnotitie by deze nota en richt zich op zaken die verband houden met ontwikke lingssamenwerking, handhaving van mensenrechten en bevorde ring van vrede en veiligheid. Voor geïnteresseerden is deze nota ver krijgbaar. U kunt deze telefonisch opvragen by H. Loonen (04780- 23362). De burgemeester van Venray ver leent hierby gelet op de artikelen 3 en 48 van de Algemene Politiever ordening Venray - algemene onthef fing van het sluitingsuur voor horecabedrijven in de nacht van 31 december 1993 op 1 januari. 1994. met dien verstande dat deze onthef fing niet geldt voor horecabedrij ven die worden geëxploiteerd door een sportvereniging of -stichting. Venray, 17 december 1993 De burgemeester voornoemd, namens deze. het hoofd afdeling Burgerzaken W. Crooymans Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en in richtingen is verplicht om ingevol ge de Wet milieuwbeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden mi lieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De normale procedure ingevolge de Wet milieubeheer bestaat uit 2 verschillende stappen: ontwerp-beschikking; beschikking; by iedere stap wordt het besluit op een aanvraag ingevolge de Wet mi lieuwbeheer bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer). Beschikkingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zy ver gunning ingevolge de Wet milieube heer te verlenen aan: Handboogschutterij 'Wilhelm Teil', p/a Pastoor Gerardsstraat 5, 5809 BG Oirlo, voor het oprichten en in werking hebben (artikel 8.1, lid 1) van een handboogsport accommodatie gelegen aan de Hees akker ong te Oirlo. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescher ming van het milieu. De beschikking en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 23 december 1993 tot 23 januari 1994 (bezwarentermyn) in het gemeen tehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray. elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. Tydens deze termyn kunnen de stukken ook, na telefonische af spraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tydens de bezwaren termyn kan by de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift worden inge- dient door de aanvrager en dege nen die tegen de ontwerp-beschik king tijdig bezwaren hebben ingediend. Ook degenen die om ge gronde redenen niet in staat zyn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het be roepschrift moet worden gericht aan de Raad van State. Afdeling voor de geschillen van bestuur. Postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Na afloop van de bezwarenter- myn wordt de vergunning van kracht, tenzy vóór deze datum be roep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorzie ning te treffen. Het verzoek tot schorsing of het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist Openbare bekendmaking van de ambtshalve wijziging van de vergunning Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray, gelet op arti kel 13.29 van de Wet milieubeheer; maken bekend, dat zy het voor schrift J.ll behorende by de ver gunning nr. 92.8898, zoals verleend op 13 juli 1993 aan Frans Maas Ver pakkingen bv, Witte Vennenweg 1, 5800 AG Oostrum-Venray voor het oprichten en in werking hebben van een magazyn en complex en kantoor ten behoeve van de opslag en overslag van goederen ingevolge de Hinderwet v.h., gelegen op het perceel kadastraal bekend gemeen te Venray. sektie S, nrs. 928 en 951, ambtshalve wijzigen. De reden hiervoor is dat de om standigheden by Frans Maas Ver pakkingen bv inmiddels zodanig zyn gewyzigd dat de destijds inge brachte bezwaren, naar aanleiding waarvan het oorspronkelijke voor schrift j.ll was opgenomen, voor een deel zijn komen te vervallen. De voorgenomen wyziging houdt in dat voorschriftj.il inhoudelijk en ter voorkoming van visuele hin der door de omwonende(n) in on derstaande zin zal worden aangepast: a. Op de op bijlage 2 van de be schikking aangegeven plaats moet ter voorkoming van visuele hinder, een groenvoorziening worden geplant over een lengte van 18m. aan weerszijden van de rolpoort. De rolpoort zal over de gehele lengte aan beide zijden van een gaas worden voorzien. b. De groenvoorziening wordt ge plant op het terrein van vergun ninghouder voor het reeds aanwezige hekwerk, met uitzon dering van de rolpoort, en dient een zodanige hoogte (minimaal 3.00m) en dichtheid te bereiken en te behouden dat visuele hin der ten opzichte van de omwo- nende(n) tot een absoluut minimum wordt beperkt Tegen dit besluit kan overeen komstig artikel 20.12 binnen een maand na dagtekening van bekend making beroep worden ingesteld by de Afdeling voor de Geschillen van Bestuur van de Raad van State. Postbus 20019, 2500 EA 's Graven- hage door de vergunninghouder, de adviseurs, degenen die overeen komstig artikel 13.27 WM bezwaren hebben ingebracht degenen die be zwaren hebben tegen wijziging die by het geven van de beschikking ten opzichte van het voornemen zyn aangebracht en de belangheb benden die aantonen dat zy redeiy- kerwys niet in staat zyn geweest overeenkomstig artikel 13.27 WM bezwaren in te brengen. Indien beroep wordt ingesteld kan tevens overeenkomstig de arti kelen 20.16 WM jo. 20.10 WM jo Wet op de Raad van State binnen de bo vengenoemde termyn een verzoek tot schorsing dan wel op het treffen van een voorlopige voorziening worden gedaan. Dit verzoek dient u te richten aan de voorzitter van de Afdeling voor de Geschillen van Bestuur van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Venray. 23 december 1993 Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.HA.B. Waals, burgemeester drs. AW.M. de Bever, sekretaris GLASBAK VOL BBL OIO GBMBBNTE- December, een gezellige maand vol feestdagen waarby de inwendi ge mens niet wordt vergeten. Met deze consumptie stygt ook het aan bod van eenmalige glasverpakkin gen by de glasbak. De gemeente en de glasinzamelaar doen er alles aan om deze drukte by de glasbakken en -bollen op te vangen. Zo worden de glasbakken extra vaak geleegd. Tbch kan het gebeuren dat hier en daar glascontainers overvol ra ken. Gevolg hiervan is dat de glasbak-omgeving vol komt te staan met dozen en tassen met glas die niet meer in de glasbak passen. Om te voorkomen dat deze niet- feestelyke tafereeltjes ontstaan, vra gen wy u om het glas niet allemaal tegelyk naar de glasbak te brengen. Wanneer we een paar dagen wach ten met ons bezoek aan de glasbak, worden de problemen al voor een groot deel voorkomen. Verkiezing van de leden van de gemeenteraad De burgemeester van Venray maakt het volgende bekend: 1. Op dinsdag 18 januari 1994 zal de kandidaatstelling voor de verkiezing van de leden van de gemeenteraad plaatshebben. 2. Op die dag kunnen ter sekretarie van de gemeente aan het adres Raad huisstraat 1. kamer 058 by het daar gevestigde hoofdstembureau van 09.00 tot 15.00 uur lysten van kandidaten (model H 1) worden inge leverd. 3. De benodigde formulieren voor: de lysten van kandidaten (model H 1); de verklaringen van instemming van de kandidaten met hun kandi daatstelling (model H 9); de machtigingen tot het plaatsen van de aanduiding van de politieke groepering boven een kandidatenlyst (model H 3-1) de machtigingen tot het plaatsen van een aanduiding, gevormd door samenvoeging van de aanduidingen van politieke groeperingen of af kortingen daarvan, boven een kandidatenlyst (model II 3-2) de verklaringen van ondersteuning van een kandidatenlyst (model H 4) de verklaringen betreffende het verbinden van de kandidateniysten tot een lystenkombinatie (model I 10) zyn tot en met de dag van de kandidaatstelling ter sekretarie van deze gemeente kosteloos voor de kiezers verkrygbaar. 4. Voor de kandidaatstelling moet een waarborgsom van 500.- worden be taald ter sekretarie van de gemeente aan het adres Raadhuisstraat 1 ten zy by de laastgehouden verkiezing van de leden van de gemeenteraad een of meer zetels aan de politieke groepering is/zyn toegekend. Nadere inlichtingen omtrent de wettelyke voorschriften betreffende de in levering van de kandidateniysten worden ter gemeentesekre- tarie verstrekt. Venray, 15 december 1993 De burgemeester voornoemd, w.g. J.F.H.A.B. Waals En mocht een glascontainer on verhoopt toch nog vol zitten, bel dan uw gemeente zodat de glasbak zo snel mogeiyk geleegd kan worden. Dus.- Glasbak vol? Bel uw ge meente! Het Hoofd van Plaatselijke politie te Venray. maakt hekend dat dege nen die in het bezit zyn van een verlof ingevolge de Wet Wa|>en.s en Munitie, hun verlof ter verlenging dienen aan te bieden by de afdeling Byzondere Wetten van de politie te Venray, Leunsewcg 4 te Venray. De verloven dienen ingeleverd te worden vóór 3 Januari 1993. Leden van schietverenigingen dienen tevens hun schietpaspoort ter kontrole aan te bieden. In het tydvak van 12 tot en met 14 januari 1994 kunnen de betref fende dokunienten tydens kan tooruren weer opgehaald worden by de afdeling ArimUnsLnule van de politie te Venray. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend.; Zy die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd be- zwaarschrft indienen en wel bin nen dertig dagen na de dag, waarop de beschikking is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het bouwen van een tuinhuis-, je/berging aan de Ellerbecklaan te, Venray tnv J.J. Stapels, Bergkwar- tier 40; het bouwen van een woning aan de Ranonkel te Venray tnv B.M. Schoo. pa/a Spoordonkseweg 97 te Oirschot; het bouwen van een hand boogaccommodatie aan de Heesak ker te Oirlo tnv Wilhelm Teil. p/a Past Gerardsstraat 5; het veranderen van opslag ruimte in kantoorruimte aan de Dep. Peterstraat 30 te Oirlo tnv Coöp. Ver. Saweeo; het bouwen van vier wonin gen in Landweert III te Venray tnv Bouwmy Janssen bv. Postbus 2-, het verbouwen van een garage in hobby/speelruimte aan de Adel- bertweg 42 te Venray tnv H.A. Cats; het veranderen van een werk plaats/opslag aan de Stationsweg 126 te Oostrum tnv P.W.M. Reintjes, Leunseweg 24 te Venray; het bouwen van een berging aan de Pinksterbloem 14 te Venray tnv R.C.A. Swakhoven; het verbouwen en uitbreiden van een woning aan het Dennen- oord 7 te Venray tnv L.P.G.M. Weys. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zyn voornemens aan de volgende bouw- aanvragen medewerking te ver lenen. het bouwen van een carport aan de Serenadestraat 4 te Venray tnv H.L.M.J. Fleuren; het bouwen van een carport aan de Serenadestraat 3 te Venray tnv J.A. Stiphout; het bouwen van een carport aan de Serenadestraat 2 te Venray tnv W.C.A.M. Coopmans; het bouwen van een carport aan de Serenadestraat 1 te Venray tnv P.GJ. Michels. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 24 december 1993 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw beheer, kamer 107 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schrifteiyk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Venray, 23 december 1993 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelyke ordening en milieu. Ingekomen bouwaanvragen Tbr voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand een overzicht van de in de afgelopen week by burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het veranderen van woon ruimte aan de Grote Markt 2a-4 te Venray tnv Bavaria bv. Burg. vd. Heuvelstraat 35 te Lieshout; het bouwen van een woonhuis aan De Vlies te Veulen tnv J.T.M. van Dyck-Timmermans, Veulense- weg 62; het bouwen van een garage en berging aan het Christoffelkruid 36 te Venray tnv GJ.C.M. Eibers-, het bouwen van een berging aan de Vossestaart 16 te Venray tnv Bouwmy Janssen bv. Postbus 2; het bouwen van een serre aan de Kogeldistel 24 te Venray tnv J.W.A. Engels; het verbouwen van een win kelpand aan de Patersstraat 9 te Venray tnv P.L. Chan; het veranderen van een win kelpand aan het Henseniusplein/ Gouden Leeuwpad te Venray tnv Al- bert Heyn bv. Provincial eweg 17 te Zaandam; het plaatsen van een verkoo punit voor drank en ys aan De Wit te Vennen te Oostrum tnv Witte Venne bv. Peelweg 12 te Ysselsteyn; het bouwen van een openbaar toiletgebouw aan de Witte Vennen te Oostrum tnv Witte Venne bv, Peelweg 12 te Ysselsteyn; het plaatsen van een kykwo- ning voor logiesverbiyf aan De Wit te Vennen te Oostrum tnv Witte Venne bv, Peelweg 12 te Ysselsteyn; het bouwen van 14 woningen aan de Kruidenlaan te Venray tnv Zondag Bouwgroep, Herenstraat 28 te Rhenen; het bouwen van een werkcen- trum/bedryfsstoffenopslag aan de Ripseweg 1 te Vredepeel tnv Mini sterie van Defensie DGW+T. Post bus 90195 te Breda; het bouwen van een veranda aan de Metaalweg 1 te Venray tnv J.L. Robben. Venray. 23 december 1993 Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting ruimtelyke ordening en milieu. <0

Peel en Maas | 1993 | | pagina 17