Nieuwe tarieven De Wieën (4) Gladheidsbestrijding gemeente Venray winter 1993/1994 Afsluiting Ouderenjaar viering vrijwilligersdaj commisss commissies mmissies Bouwvergunning verleend Acquisitie gemeentegids Ingekomen Bouwaanvragen wet milieubehe wet milieubeheer t milieubeheer Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunn aangevraagi Ingekomei Bouwaanvral V Meer gemeenteprs op pagina Kerkelijke Diensten PEEL EN MAAS Donderdag 2 december1993 - F P] RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maartdag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen, handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. het bouwen van een woning aan de Ranonkel 2 te Ven ray tnv P.L.E. Mooren, Kroonkruid 10; het plaatsen van een woon keet aan de Henri Dunantstraat 26 te Oostrum tnv fam. Van Dyck; het verbouwen van een ber ging tot garage aan de Muurpeper 10 te Venray tnv H.M.P. Oomens; het verbouwen van een ber ging tot garage aan de Muurpeper 4 te Venray tnv P.G.W. Franssen; het verbouwen van een ber ging tot garage aan de Muurpeper 11 te Venray tnv R.F. Wibbelink; het verbouwen van een ber ging tot garage aan de Muurpeper 2 te Venray tnv J.H.l.M. Michiels. Wil- helminastraat 37a; het verbouwen van een ber ging tot garage aan de Muurpeper 3 te Venray tnv AA Merken; het bouwen van een jong veestal aan de Geysterseweg 30 te Oostrum tnv Maatschap VVynhoven; Z(j die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd be zwaarschrift indienen en wel bin nen dertig dagen na de dag, waarop de beschikking is gegeven. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatic wordt ingediend. Venray, 2 december 1993 Burgemeester en wethouders van Ven ray, namens dezen het hoofd van de afdeling volks- In de loop van deze week is by de huurders van de verschillende ge meentelijke sportaccommodaties een pakketje informatie in de bus gevallen over de voorgenomen nieuwe tarievensystematiek met betrekking tot de gemeenteiyke sportaccommodaties. Als vervolg daarop zullen op 6,10 en 13 januari 1994 informatiebyeenkomsten voor de verenigingen plaatsvinden. In de afgelopen weken is in deze rubriek aandacht besteed aan de nieuwe tarieven van de binnen sportaccommodaties (sporthal/ gymzalen) en die van de sportpar ken in de verschillende kerkdor pen. Deze week enige informatie over sportpark De Wieën en de nieuwe tarieven. In eerdere informatie is al aange geven dat burgemeester en wethou ders streven naar een dekkings percentage voor de buitensportac commodaties van 17%. Momenteel wordt gemiddeld ruim 9,5% van de totale gemeenteiyke kosten van sportpark De Wieën via de tarieven gedekt. Eenvoudig rekenwerk leert, dat de totale opbrengsten voor de gemeente by na verdubbeld zullen moeten worden. Omdat deze sta ging voor een aantal verenigingen moeilyk ineens op te brengen zal zijn, wordt een gefaseerde invoe ring voorgesteld. Door de tarieven in drie gelijke stappen te laten stij gen tot op het gewenste niveau, zal het uiteindelijke dekkingspercen- Elk jaar opnieuw besteedt de ge meente Venray aandacht aan de gladheidsbestryding. De gemeente Venray als wegbeheerder wordt voor de uitvoering van zyn taak veelal geholpen door de gemeente politie, die dankzy de surveillance diensten extra aandacht aan de toestand van de wegen en de mate van gladheid van het wegdek besteedt. Gladheidsbestryding richt zich met name op de galdheid van de openbare wegen met een hoge in tensiteit. Dit betekent dat instellin gen en particulieren voor hun eigen 'particuliere' terrein zelf de gladheidsbestryding ter hand die nen te nemen. Sneeuwruimen en gladheids bestrijding op trottoirs dient te geschieden door aanwonenden cq. de eigenaren. Deze burgeiyk- plicht is vastgelegd in artikel 33 van de Algemene Politie Verorde ning Venray. STROOIEN EN HET MILIEU Om te voorkomen dat het milieu overmatig wordt belast met strooi- zout wordt zo beperkt mogelyk pre ventief gestrooid. In principe wordt gestrooid met zout. Afhankelijk van het weertype kan gekozen worden voor een mengsel van zand en zout. Voor het sneeuwvrymaken van we gen wordt zoveel mogelijk gebruik gemaakt van een rolbezem omdat een schoongeveegd wegdek tot ge volg heeft dat er minder hoeft te worden gestrooid. TE STROOIEN GEMEENTEWEGEN De volgende gemeentewegen zijn in zeven verschillende strooiroutes opgenomen en worden in zyn ge heel of gedeeltelijk gestrooid. In dien uw straat hierin niet is opgenomen wordt hier dus ook niet gestrooid! A: Acaciastraat, Altelei, Altkerweg. B: Beekweg, Bergweg. Blauwverver straat, Bleltersveld, Breevennen- weg, Brugpas, Brukslte, Burggraaf. C: Casten rayseweg, Catharinastraat St., Christoffelkruid, Coppelenberg. D: Deken Thielenstraat, Deputé Pe tersstraat, Deskesven, Deumese- weg. E: Eindstraat, Ericaweg, Eykenhof- weg. F: Fluitekruid. G: Geysterseweg, Gouden Leeuw de. Grootdorp, Grotestraat, Grote Markt, Gunhoekweg. H: Haag, Haammakerstraat, Hagel- weg, Handrik, Heidse Peelweg, Heidseweg, Hemelsleutel, Henri Dunantstraat, Henseniusplein, Henseniusstraat, Hertekruid, Hoen derstraat, Hofstraat, Hoofdstraat, Hoogriebroekseweg, Hoogzand, Horsterweg. I: Industriestraat J: Jan Poelsweg. Johan van Stal- bergweg, Johan van Wytten horst- weg, Jozefweg St. Julianasingel. K: Karpatenlaan, Keizersveld, Kei zer Karelweg, Kempkensberg, Kempweg, Kerkpad, Kiekweg, Ki osk, Klaproos, Kleindorp, Klein Oir- lo. Kruidenlaan, Kulutweg. L; Landweertweg, Langeweg, Lang straat Leeuwstraat, Leunseweg, Lie- ne 't Lisdodde, Lollebeekweg, Loonsedyk, Lorbaan, Lovinck- plein. M: Maasheseweg, Maasheseweg nieuwe. Marktstraat Meerloseweg. Merseloseweg, Metaalweg, Meterik- seweg. Mgr. Hanssenstraat N: Noordsingel. O: Oirloseweg. Oosterbosweg. Oost singel, Op de Ries, Ossendyk, Over- riebroekseweg, Overloonseweg. Oude Oostrumseweg. P: Paardekopweg. Pas. Passage, Pas toor Gerard straat Paterslaan. Pa- te rsst raat Pauwweg, Peelweg. Pla taanstraat Poststraat Puttenweg. 1L Raadhuisstraat Ringweg, Ilipse- S: Schaapskuil, Schoolstraat, Schoutenstraatje, Sleutelbloem, Smakterveldweg, Smakterweg, Sparrendreef Spurkt, Spurkterdyk, Stationsweg, Steegse Peelweg. T: Timmermannsweg, Twistweg. U: Ursulastraat St V: Valkenberg, Veldstraat Veltumse Kleffen, Veulensewatenveg, Veulen- seweg. Vliegert, Volen, Vredeweg. W: Wanssumseweg, Weg in den Berg, Westsingel, Weverslo, Witte Vennenweg. Y: Ysselsteynseweg. Z: Zandhoek, Zeilbergseweg, Zuid singel, Zuivelweg. PROVINCIALE WEGEN BINNEN DE GEMEENTE VENRAY De volgende provinciale wegen vallen onder de provincie Limburg wegendienstkring noord: Horsterweg, Maasheseweg, Venlo- seweg: Steunpunt Horst. Deurneseweg, Peelweg, Wanssum seweg: Steunpunt Ysselsteyn. Indien u nog verdere vragen heeft kunt u kontakt opnemen met de heer P. Schoenmakers coördina tor gladheidsbestrijding 's morgens tussen 09.30 en 10.00 uur onder tel.nr. 04780-23401. tage van 17% met ingang van 1997 worden bereikt Door de Stichting Spel en Sport zyn de nieuw voorgestelde tarieven 'vertaald' naar de meerkosten per spoiler. Voor de gebruikers van sportpark De Wieën bedragen deze meerkosten ongeveer 25,- per jaar per spoiler. Dat wil overigens niet zeggen dat alle veren igingskontri- buties automatisch met dit bedrag verhoogd zouden moeten worden. Dit hangt af van de wyze waarop de kontributies by de verschillende verenigingen zelf worden vast gesteld. Per sport zyn er overigens ook nog aanzienlijke verschillen. Een en ander hangt uiteraard sa men met de omvang van de in ge bruik zynde sportaccommodatie. Zo zijn een atletiekbaan en een honkbalveld aanzienlijk groter dan een normaal voetbalveld; in de ta rieven per veld - en dus ook in de kosten per sporten - komen deze verschillen tot uitdrukking. Ook het hoofdveld op De Wieën heeft in totaal een grotere afmeting dan de andere velden; ook daarbij geldt dus een afwijkend tarief, gebaseerd op het aantal vierkante meters. Afgezien van een jaartarief per veld wordt in de nieuwe systema tiek ook een tarief per uur vast gesteld. Dat laatste tarief is met name bedoeld voor incidenteel ge bruik. Vaste gebruikers betalen mo menteel het jaartarief; in principe blijft dat ook in de toekomst zo. zij het dat daarby - uiteraard - sprake zal zyn van verhoogde bedragen. Evenals momenteel het geval is, zul len stroomkosten in verband met veldverlichting ook in de toekomst op basis van het werkelijke ver bruik bij de gebruikers in rekening worden gebracht. De nieuwe tarifering zal met de gebruikers worden besproken op een van de informatiebyeen komsten, Voor de gebruikers van sportpark De Wieën wordt deze by- eenkomst gehouden op donderdag 6 januari 1994 om 20.00 uur in het raadhuis. Degenen die nog nadere informa tie wensen over de voorgestelde nieuwe tarieven, kunnen kontakt opnemen met de ambtenaar sport en rekreatie van de gemeente: B. Suilen, afdeling welzijn, tel. 04780- 23294. Een maand of twee geleden be richtten we op deze pagina al over het bedrijf VOF Buro-Regio uit Asten dat in de regio Venray adver tenties werft voor wat zy 'de Venray- se gemeentegids' noemen. Diverse inwoners van Venray hebben ons in de afgelopen weken weer gebeld met vragen over dit bedryf en de ge meentegids die zij zeggen uit te geven. Wy willen u er nadrukkelijk op wyzen dat de gemeente nooit kon takt heeft gehad met de firma VOF Buro-Regio over de uitgave van de Venrayse gemeentegids. De ge meente heeft ook geen plannen in die richting. Als VOF Buro-Regio in zijn externe kontakten dat anders doe voorkomen, komt dat geheel voor zyn eigen verantwoordelyk- heid. Voor de uitgave van de Venray se gemeentegids werkt de gemeen te al enkele jaren samen met de firma City Tourist Promotions uit Waalwijk. De laatste gemeentegids is in mei van dit jaar verschenen; een nieu we uitgave staat gepland voor okto ber volgend jaar. Te zyner tijd zullen we op deze pagina aankondi gen wanneer de werving van adver tenties voor deze nieuwe gemeente gids van start gaat. In dat geval dient de desbetreffende vertegen woordiger van de firma City en Tourist Promotions altyd een op- drachtbrief van het college van b. en w. te kunnen voorleggen. Wij hopen dat wij u op deze manier voldoende hebben geïnfor meerd. Voor vragen of nadere toe lichting kunt u bellen met de gemeentevoorlichtster, mevr. I. Molenaar, tel. 23213. Op dinsdag 7 december 1993 vindt in Venray de officiële afslui ting van het 'Europees Jaar van de Ouderen en de solidariteit tussen de generaties' plaats. Een speciale datum, omdat het dan niet alleen de officiële afsluitng van het Euro pese Jaar van de Ouderen is, maar Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand een overzicht van de in de afgelopen week by burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het plaatsen van een tv- ontvangstinrichting aan de Luitstraat 1 te Venray tnv P.J.M. Janssen; het bouwen van 31 rekreatie- verblyven in de Witte Vennen te Oostrum tnv Maessen Beheer bv, Peelweg 12 te Ysselsteyn; het bouwen van een woning Aan de Dril te Venray tnv G.H. Ver- steegen, Loobeek 4 te Smakt; het vergroten van een wijk centrum aan de Kruidenlaan 161 te Venray tnv St. Wykcentrum Landweert. Venray, 25 november 1993 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu. Ruimtelijke ordening en volkshuisvesting Op maandag 6 december a.s. wordt een openbare vergadering ge houden van de commissie ruimte lijke ordening en volkshuisvesting, aanvang 18.00 uur in het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening en mededelingen. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken. 4. Vaststelling verslag vergadering 8 nov. 1993. WET MILIEUBEHEER Openbare bekendmaking van het voornemen tot ambtshalve wijziging van de vergunning Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray, gelet op arti kel 13.26 van de Wet Milieubeheer: maken bekend, dat zij voomamens zijn tot ambtshalve wijziging van voorschrift J.ll behorende bij de milieuvergunning nr. 92.8898, zo als verleend op 13 juli 1993 aan Frans Maas Verpakkingen BV te Oostrum-Venray voor het oprichten en in werking hebben van een ma gazijnencomplex en kantoor ten behoeve van de opslag en overslag van goederen ingevolge de Hinder wet v.h., gelegen op het perceel ka- d ast ral bekend gemeente Venray, sectie S, nrs. 928 en 951. De reden hiervoor is dat de om standigheden, bij Frans Maas Ver pakkingen bv inmiddels zodanig zijn gewijzigd dat de destijds inge brachte bezwaren, naar aanleidin gwaarvan het huidige voorschrift J.ll is opgenomen, voor een deel zyn komen te vervallen. De voorgenomen wyziging houdt in dat voorschrift J.ll inhoudelijk en ter voorkoming van visuele hin der door de omwonenden zal wor den aangepast. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot twee weken na dagtekening van af bekentdmaking van dit voorne men, schriftelijk by het college van burgemeester en wethouders wor den ingediend. Degene die een be zwaarschrift indient kan verzoeken zyn persoonlijke gegevens niet be kend te maken. Venray. 2 december 1993 Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, sekretaris VERGUNNINGAANVRAGEN Een groot aantal bedryven en in richtingen is verplicht om ingevol ge de Wet milieuwbeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden mi lieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De normale procedure ingevolge de Wet milieubeheer bestaat uit 2 verschillende stappen: ontwerp-beschikking; by iedere stap wordt het besluit op een aanvraag ingevolge de Wet mi lieuwbeheer bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer). Ontwerp-beschikkingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zy voor nemens zyn vergunning ingevolge de Wet milieubeheer te verlenen aan: II. van Rijswijck, Eijkenhofweg 3 te Veulen voor een revisievergunning (artikel 8.4) voor een stieren- en var kenshouderij gelegen aan de Ey- kenhofweg 3 te Veulen. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescher ming van het milieu. De ontwerp-beschikking en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 2 december 1993 tot 2 januari 1994 (bezwarentermijn) in het ge meentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. Tijdens die bezwarentermijn kunnen de stukken ook, na telefo nische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Bovendien liggen alle re levante stukken na de bezwarenter- myn tot het einde van de beroeps termijn ter inzage in het gemeente huis tijdens werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur. Tydens de bezwarentermijn kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telyk worden ingediend by burge meester en wethouders. Een ieder wordt na telefonische afspraak (tel. 04780-23439), gedurende de bezwa rentermyn in de gelegenheid ge steld met betrekking tot het ontwerp van de de beschikking van gedachten wisselen. Tevens kan een ieder by die gelegenheid, mon deling bezwaar inbrengen tegen de ontwerp-beschikking. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zyn persoonlyke gege vens niet bekend te maken. Alleen degenen die bezwaar heb ben ingebracht op de wijze als bo venomschreven en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zyn la ter tot het instellen van beroep ge rechtigd. Meldingen Wanneer voor een inrichting reeds vergunning is verleend kan ting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding (artikel 8.19 Wet milieubeheer). Voorwaarde hier voor is dat redelijkerwijs moet wor den aangenomen dat de verande ringen geen of uitsluitend gunstige gevolgen hebben voor de omvang van de gevolgen voor het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er mel dingen zijn ingekomen van: 1. J.L. Kerstens voor het wijzigen van de machineloods van een boom- en handelskwekerij gele gen aan de Timmermannsweg 102, 5813 AR te Ysselsteyn. De meldingen kunnen worden in gezien van 2 december 1993 tot 2 januari 1994 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. De stukken kunnen ook, na telefoni sche afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 Amvb-ineldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieuwbeheer (artikel 8.40) is by algemene maatregel van bestuur (amvb) een aantal categorieën van bedryven vrijgesteld van de ver gunningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zyn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zyn in het be lang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er amvb- meldingen zijn ingekomen van: 1. Evergreen International bv voor het oprichten van een in richting, voor opslag van vuur werk in het kader van het Besluit opslag vuurwerk Wet milieubeheer, gelegen aan de Stationsweg 126c te Oostrum. De meldingen kunnen worden in gezien van 2 december 1993 tot 2 januari 1994 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. De stukken kunnen ook. na telefoni sche afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Venray, 2 december 1993 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van afdeling volkshuis vesting, ruimtelijke ordening en 5. Gewestelijke zaken. 6. Raadsvoorstelling inzake grond- transakties. 7. Raadsvoorstel tot het opnieuw nemen van een voorbereidings- besluit t.b.v. de vestiging van een mestverwerkingsfabriek te Ysselsteyn. 8. Toepassing artikel 19 WRO m.b.t. het rekonstruktieplan tot ontsluiting van vliegbasis De Peel. 9. Raadsvoorstel tot het aanpassen van de 'Algemene regeling voor aan- en bijgebouwen by wo ningen'. 10. Lyst aandachtspunten cie-ROV. 11. Rondvraag. 12. Sluiting. Economische zaken De vergadering van de commissie economische zaken, volgens sche ma gepland op 7 december a.s., zal geen doorgang vinden wegens het ontbreken van voldoende agenda punten. Maatschappelijke zaken Op dinsdag 7 december a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie maatschap pelijke zaken, aanvang 18.00 uur in het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening en mededelingen. 2. Spreekrecht publieke tribune. 3. Verslag vorige vergadering. 4. Ingekomen stukken: Program ma scholingsmiddag 'Sociale Vei ligheid en criminaliteitspreven tie' in de gemeentelijke praktyk' d.d. 2 dec. 1993. 5. Gewestzaken: Agenda van het portefeuillehoudersoverleg Volksgezondheid en Welzijn van 26 nov. 1993. 6. Buurtbeheer Brukske: evaluatie en voortzetting. 7. Rondvraag en sluiting. Burgemeester en wethouders zyn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te ver lenen. het bouwen van een tuinhuis je aan de Kruidenlaan 10 te Venray tnv L.J.G. Engels. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 3 december 1993 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw beheer, kamer 107 van het laadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. Venray, 2 december 1993 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening ook de internationale dag vrijwilligerswerk. Veel ouderen maken zich i williger dienstbaar voor dei leving en er wordt voor c - overigens vaak door leeftj ten - veel vrijwilligerswerk v De Werkgroep Europees Jaai Ouderen Venray. Seniorser de gemeente Venray vond een goed idee om beide akti: te kombineren. Gezamenlijk is het progran volgt vastgesteld: 15.00 uur: Ontvangst. 15.15 uur: Welkomstwoor mevr. M. de Loo, wethoude renbeleid. 15.25 uur: Terugblik op de a ten van het Europees Jaar. i ding evaluatierapport dó voorzitter van de werkgn heer A. Hyl, aan wethoude! Loo. 15.35 uur: Pauze en gelegen! bezichtiging kleine expositi 15.50 uur: Een inleiding o\ willigerswerd door de vo van Seniorservice, de heer i Beek. 16.00 uur: Diverse vrijwillig tellen over hun ervaringen werk. 16.30 uur: Afsluiting door 1 der mevr. De Loo. Net als de officiële openi het Europees Jaar van de 0 wordt ook de afsluiting in meentehuis verzorgd. Oudei nigingen, vrywilligersorgai participanten aan het Ei Jaar, ouderenzorg-instellin| de politiek frakties hebben Seniorservice en de Wei Europees Jaar van de Oudei uitnodiging voor deze midd vangen. Burgemeester en wethoud J voornemens aan de volgendl aanvragen medewerking lenen. het bouwen van een portaal-berging aan het Zan 22 te Venray tnv L.N.J. van I j het veranderen en vej \- van de woning aan de Deurn 46 te Heide tnv J.V. van der l) het bouwen van een l en dakkapel aan het Binnei j te Oostrum tnv H.G.M. Gieli De op de bouwaanvragen! P king hebbende stukken ligg ingang van 25 november ]j durende 14 dagen voor eei ter inzage by de ondera i bouwbeheer, kamer 107 v raadhuis (van 9.00 tot 12.0G Gedurende deze termijn eventuele bezwaren schrifté/ burgemeester en wethoude j den ingediend. Venray, 25 november 1991 Burgemeester en wethoud' Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling! huisvesting, ruimtelijke oii en milieu, Ter voldoening aan het bj in artikel 41 van de Woningvj u onderstaand een overzicht in de afgelopen week bij meester en wethouders van ingekomen bouwaanvragen het bouwen van een ti je/berging aan de Ellerbeckl Venray tnv J.J. Stapels, Be tier 40; het bouwen van een ga berging aan de Langeweg 61 ray tnv J.W.M. Derks; het verbouwen van eei tot hobby-speelruimte aan i bertweg 42 te Venray tnv H. het vergroten van de aan de Eligiusweg 2 te Ven! E.I.T. Oomens; het bouwen van een sd de Julianasingel 14 te Venj J.A.G. Verheugen. Venray, 2 december 1993j Burgemeester en wethoud - Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling huisvesting, ruimtelyke o| en milieu,

Peel en Maas | 1993 | | pagina 16