Voetballers Jerusalem Noordlimburgs kampioen Ria Brands 40 jaar lid van gymnastiekvereniging St. Christoffel Tennispark Leunen krijgt derde baan PEEL EN MAAS Verloren eik gevonden voorwerpen: Ledenaantal AV Venray-Regi< met ruim 40% gestegen De Karklingelsr Oostrum PEEL EN MAAS Donderdag 18 november1993 - Paqin LIE Grote Kerk Deken J. Coenen, Eiiulstraat 6, tel. «1275; kapelaan H. de Wit O.F.M., I'ate rest raat 29. tel. 82385 b.g.g. 85855; kapelaan L. Ilouben. Dr. Poelsstraat 4. tel. 11664: kapelaan II. Woutering, Horsterweg 57. Casten ray. Opgeven mlsintentles: ma t/m za (niet op do) 09.30-10.30 uur Bindstraat 6. Zaterdag: 9.00 II. Mis Teng van Me(jel. 19.00 II. Mis BUen Janssen- Hcndricx (koll.); Jan Janssen (koll.): Herman Bbberink: Jaap Boom (koll.); Leo Oudenhoven (koll.); Ma ria Peetere-Beetz (koll.); Truus Wolke-Greefkens (buuit); Jan Pee tere (koll.); voor een b(jz. int. b.g.v. een huwelyksverj aardag. Zondag: Hoogfeest van Christus, Koning. 8.00 H. Mis voor overl. fam. Janssen-Huybere. 9.30 Latijnse Hoogmis Drien Pauwels (koll.); P. Janssen-Oudenhoven en overl fam.; Harry Hanssen (koll.): Tbon Jennes- kens (koll.); Johannes Jacobs (koll.); Berb van Duuren (koll.); Mien Menge-v.d. Berg (koll.); een byz. in tentie; t.e.v. St. Caecilia en voor de lev. en overl. leden van ons dames- en herenkoor St. Caecilia. 11.00 H. Mis b.g.v. het 5x11 jubileum van de Piëlhaas: om Gods zegen voor alle leden en een goed verloop van Car naval 1994; jrd. Pauline Corzelius; Theodora van Haren-Zegers; overl. fam. Janssen; Mia Heynen (koll.); Cor Janssen (koll.); Jeanette Tille- mans; Huig van Kessel (koll.); Dora Thecuwen; Kcss Alkemade; overl. fam. Kleine Staannan-Tagage en Koen Thy.ssen. Maandag: H. Caeeilia. 9.00 H. Mis om Gods zegen voor onze koorle den: Odile Hoex-v.d. Ileyden. kinde ren en fam. Dinsdag: 9.00 H. Mis overl. ouders Pouwels-v.d. Voort en overl. kinde ren; Ben Schim v.d. Locff en overl. oudere Savelsbergh. 19.00 H. Mis voor de vrede in de wereld. Woensdag: II.H. Martelaren van Vietnam. 9.00 H. Mis Drien Pouwels. Donderdag: 9.00 H. Mis Ben Schim v.d. LoelT, ouders en fam. 19.00 H. Mis Gré Vermeulen-Stoks (koll.); mevr. Janssen-de Bruyn; Teng van Kessel (buurt): Mien Menge-v.d. Berg (koll.). Vrijdag: 9.00 H. Mis Herman Na gelhout. Akolieten: Zo: 9.30 L. Truyen en Piet Vosbeek. Misdienaars en lektoren: Za= 19.00 Mark en Joris Timmeermans; lek tor: L. Truyen. Zo: 11.00 Susanne Laurense en Judith Klomp. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang. Voorganger: G. van Loe- nen. Lektrice: Zr. Jacinta. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor. Voorganger: G. van Loenen. Lektrice: L. Heutinck. Maandag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Dinsdag: 13.30 Schrift-instuif in het stiltecentrum boven Den Kerk- dyk (ingang aan de achterkant). We bespreken de lezingen van de ko mende zondag. 16.45 Groepsmedi- tatie in hel stiltecentrum. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Donderdag: 16.45 Groepsmeditatie in het stiltecentrum boven Den Kerkdyk. Paterskerk Zaterdag: 8.00 Antoinette Elsevier en Eva Rojer. 17.00 Gelegenheid om te biechten. 1830 ZONDAGSVIE RING. Roy Slootbeek (koll.); Joep Emons (koll.); Wim Arts (koll.); Nol Hermans en zoon Jan; jrg. Jo van Els; Piet Claessens. Zondag: Feest van Christus, Ko ning en laatste zondag van het kerkelyk jaar. 9.00 Voor lev. en overl. fam.; overl. oudere Relouw- van Kempen. 11.15 Wim Verleys- donk; zwd. Wim v.d. Laar; overl. lamClaessen s- Ph il ipsen Maandag: 8.00 Overl. fam. Spee- Arts. 19.00 Fam. P. Maas-Derkx. Dinsdag: 8.00 T.e.v. Maria van Al- tyddurende Bijstand. 19.00 Lei Hendriks. Woensdag: 8.00 Dien Volleber- Veretegen. 19.00 Fam. Ewals. Donderdag: 8.00 Jan Peetere. 19.00 Jrg. Giel Vermeulen. Vr(jdag: 8.00 Overledenen (koll. Al lerzielen). 19.00 Gezinsmis; jrg. Jo- han Lichteveld. Misdienaars en akolieten: Za: 18.30 Jaap Janssen. Zo: 9.00 Martin Leenders; 11.15 Roel Blomsma. Di en vr: 19.00 Mark. Parochie Brukske Zondag: Feest van Christus, Ko ning van het heelal. 10.00 Hoog mis. Voor lev. en overl. fam. Swin- kels; Johan Wouters. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: 8.00 T.e.v. de H. Maagd Maria; overl. ouders Van Rooy- Hendriks, zonen en dochter. 18.00- 18.30 Gelegenheid om te biechten. 19.00 Vooravondmis voor het hoog feest van Christus, Koning Kinder woorddienst. Voor Mia Jetten (koll.); Wil Brockaar-v.d. Boom (koll.); overl. oudera Van Bergen-Stiphout en zoon Jos; overl. fam. Wynhoven- Volleberg; Piet Kopszinski; Els van Zwamen-Claessen Zondag: Hoogfeest van Christus, Koning. 8.30 Overl. ouders Drabbels-Klaassen; Leo Klokke (koll.). 10.00 Maria v. Meyel en overl. fam.leden; Jac. van Ass (koll.); alle overl. leden van het Legioen v. Maria. Maandag: H. Cecilia. 8.00 Voor de zieken van de parochie. Dinsdag: H. Columbanus. 19.00 Geriacht v. Ass en zonen; uit dank baarheid. Woensdag: H.H. Andreas Dung- Lac en gezellen. 15.00 Kapel Vel- tum: 50-jarig huwelijk Emil en Nel lie Kreyfelt-Wels. 19.00 Piet Ver- meltfoort en overl. fam. Donderdag: 19.00 Voor priester- en diaken roepingen en roepingen tot het religieuze leven. Vrydag: 19.00 Te.v. de H. Drieëenheid. Mededeling: De Stichting Handrei king verzorgt ook dit jaar weer hulp in de vorm van bruikbare kleding houdbaar voedsel en geld voor o.a. transportkosten aan landen in Oost-Europa. De vrachtwagen zal dinsdag 7 dec. a.s. tussen 10 en 12 uur by de Vredeskerk staan op uw goederen, goed verpakt, in ont vangst te nemen. Mocht u op de ge noemde tyd niet kunnen, kan kunt u de goederen enkele dagen van te voren door de zy-ingang van de kerk in de gang naar de sacristie deponeren. Werkt u ook mee om deze Keretaktie van de Stichting op grootse wijze te doen slagen? By voorbaat dank. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Harry Achten en overl. fam.; overl. ouders Sikes- Rutten; Lucie Raedts; Lies Janssen- Wölters; papa en moeke Vermeulen en dochter Truus; Bér van Dyk; Ma rion Vermeulen; overl. oudere Camps-Wolters; Tbon Thielen; Mar- tien Vermeulen (buurt); overl. ouders Ilaegens-van Lin; overl. ouders Bonants-Groothuisen; Wil lem Loonen en Elisabeth van Heyster; Nel v.d. Berg-Linskens; Huub v.d. Venne; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. (Koor Harmony). Zondag: 8.30 Overl. ouders Jans- Verheggen. 10.00 Gest. jrd. Tbon Kleuskens; Petronella Derks en Gertrudis Derks; overl. ouders Poels-Janssen; lev. en overl. leden van de harmonie (Harmonie). Maandag: 9.00 Voor een goede uitkomst. Dinsdag: 9.00 Tbt byz. int. en uit dankbaarheid. Woensdag: 9.00 Overl. ouders Janssen-Tbc ken Donderdag: 9.00 T.e.v. Maria. Vrydag: 9.00 Voor de overledenen van hen die offerden met Aller zielen. Misdienaars: Za: 19.00 Niels Cox, Richard Duin. Niels Nielen. Rogier Peetere. Zo: 8.30 Roel van Haeren, Meryn Gloudemans, Frank Frede- rix. Paul Willems; 10.00 Linda Camps, Lieke ten Brummelhuis, Els Basten, Loes Kessels. Parochie Oirio Hoogfeest van Christus, Koning van het Heelal. Tevens viering van het feest van de H. Macliutus. Zaterdag: 13.30 PI. H. Mis uit dank baarheid b.g.v. 25-jarig huw. echt paar Strybosch-van Wetten. 19.00 Gez. 11. Mis (Jonge Garde Koor). Ger- rit Bastiaans; overt fam. Heetkamp- Hekking; Jan Houwen; Maria van Rijswijck-Baltussen; Drieka Wis man s-Mooren. Zondag: 11.00 Hoogmis. (Heren- koor); Thei Classens (Blakt): han- drie Steeghs en Anna van Rys- wyek; Piet Verstappen; overl. fam. Gonimans-van Rhee; tot byz. int. (S). Na de H. Diensten in dit weekend zegening van brood en water en ge legenheid tot verering van hei reli kwie van de H. Machutus. Woensdag: 9.00 H. Mis Wim Vogel- zangs; Piet v.d. Beuken en Petronel la Lemmen. Vrydag: 14.00 PI. Huw.mis bruidspaar Van Dyck-Colbere. Parochie Casten ray Zaterdag: 19.00 Grad en Maria Brouwers-Huisman; jrd. An toon Roelofs; jrd. Piet Keysers; jrd. Her man Dinghs; Dien Classens-Vissere; jrd. Leonard Heidens en Anna Driessen-, jrd. overl. oudere Maes- Baetem Leo Willemssen; Piet Smul ders; Marie en Sjang van Kuyck en overl. oudere Van Kuyck-VerrydL Woensdag: 9.00 Herman Dinghs. Misdienaars: za: 19.00 Tbm en Fred. Parochie Leunen Hoogfeest Christus, Koning van het heelal. Zaterdag: 19.00 Lsm. overl. fam. Janssen-Litjens; Gerard Thyssem Wim Bouten; Aloys Lucassen (buurt); Wiel Willems (buurt); mndd. Tbng Jenniskens; jrd. Door Jenniskens-Reintjes en lsm. Gerrit Jenniskens. Zondag: 10.00 Hgm. overl. fam. Wismans-Loonen; gest jrd. Piet Vullings en echtgen.; st. te.v. H. Ca- tharina (fam. Asselberghs). 11.15 Harry Heesten; gest. jrd. overl. oudere Josef Litjens en Petronella Litjens-Nabuure. Maandag: H. Cecilia, maagd en martelares. 19.00 Lsm. lev. en overl. leden van de LVB; Door Jenniskens-Reintjes; overl. fam. Jenniskens-Bouwmans: Bert Geurts en overl. fam.: pastoor Jac ques Haenen en overl. lam.; jrd. Ben Nijkamp. Dinsdag: 19.00 Lsm. Dien van Osch-Vullings. Woensdag: H.H. Andreas Dung- Lac, prieser en gezellen, martela ren van Vietnam. 19.00 Lsm. An- toon Verheyen en overl. fam. Verheyen-Droesen. Donderdag: H. Catliarina, maagd en martelares; Patrones van de parochie. 19.00 Lsm. voor het wel- zyn van onze parochie; overl. fam. Janssen-Ilan ssen Vrydag: 19.00 Lsm. Eduard en Stans Dietz-, Frans Baltussen. Wil lem Baltussen en overl. fam. Baltussen-Loonen. Misdienaars: Za: 19.00 Nanette v.d. Berg en Kim Berkers. Zo: 10.00 Mark en Henk de Klein en Jeroen Swinkels. Ma t/m vr: 19.00 Josine Geurts en Marieke Gommans. Lektoren: Za: 19.00 Jan Jennis kens. Zo: Jan Reintjes. Gedoopt: Joep Althuizen, Bole rostraat 3, Venray; Thoma Weijs, Kraakse Ps 6; Coen v.d. Heuvel. Gus- senstraat 19. Rektoraat Heide Zondag: Laatste Zondag van het Kerkelyk jaar. Hoogfeest van Christus, Koning van het heelal. 9.30 Hoogmis jgt. Gerardus Michels en Jacoba Michels-Jacobs; Julianus en Hendrikus Ger v. Kempen- Friesen en Truus van Kempen; Fien Droesen-Janssen (koll.); Helm v. Rens. Misd.: Inge, Simone, Marieke en Wilmar. Donderdag: Gedachtenis van de H.H. Andreas Dung, Lac, priester en gezellen, martelaren van Viet nam. 9.00 II. Mis voor Sjef Willems. Rektoraat Veulen 34e Zondag door het jaar. Hoog feest van Christus, Koning. Zaterdag: 19.00 Hgm. Thy Sanders; als 6e zwd. Tb Classens-Swinkels. Zondag: 10.30 Hoogmis als 4e zwd. Aly v.d. Hulst-v. Staveren; voor de parochie. Maandag: SL Cecilia. 19.00 H. Mis voor de parochie. Dinsdag: 8.30 H. Mis voor de over ledenen. Woensdag: 8.30 H. Mis voor de over ledenen. Donderdag: 8.30 H. Mis voor de pa rochie. Vrydag: 8.30 H. Mis voor de over ledenen. Akolieten: Za: Yvon Emonts en Bas Reintjes. Misdienaars: Zo: Roy Smets en Nico Knapen. Parochie Ysselsteyn Laatste zondag van het kerkelyk jaar. Zaterdag: 19.00 (Gemengd Kerke lyk Zangkoor Vivace); overl. leden van het Kerkelyk Zangkoor; ouders Eeren-Heijnen; Geertje Janssen; uit dankbaarheid (V). Zondag: Hoogfeest Christus, Ko ning van het heelal. 9.30 Jrd. M.G. van Dijek-Wismans; geestelijk wel- zyn van onze parochie. 11.15 A. Broeders. Maandag: 19.00 L. Flinsenberg-Aits (koftïekr.); B. Janssen (Ouderenvere niging). Woensdag: 19.30 T.e.v. de H. Oda (LVB); oudere Van Soest-Swinkels. Donderdag: 14.00 T.i.v. robynen echtp. Claessens-Zanders. Vrijdag: 19.00 Ouders Winnen- Holtermans; uit dankbaarheid (fam. Swinkels-Wismans); t.g.a. Mara. Misdienaars: Za: 19.00 B. en I. Slan gen. Zo: 9.30 T. van Asten en N. Jaspers; 11.15 M. en W. Verheyen. Ma en wo: Sj. Ewals en R. Keyzer (wo 19.30). Do en vr: M. en W. Claessens. Spreuk van de week: 'Het enige dat je meneemt, is dat watje weggeeft!' Doopschema: (december) Op de zondagen 12 en 19 kan in onze kerk het Sacrament van het Doop sel worden toegediend. Maak tydig een afspraak! Mededeling van het kerkbestuur: op voordracht van het kerkbestuur heeft de bisschop van Roermond benoemd lot nieuw lid van ons col lege: Marianne Claessens- Jenniskens. Zoals reeds eerder ver meld, zal H. Fleurkens het beheer van ons kerkhof behouden en daar naast nauw betrokken blyven by de kerkelijke aktiviteiten. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Voor de parochie. Misd.: Maryke Loonen en Bianca Zegers. Zondag: 10.00 Jgt Lei van Dyck; Di- na Carels-Huisman (buurschap Kleindorp). Misd.: Linda Poels en Dian v.d. Duyn. Dinsdag: 8.30 Tien de Ryk. Woensdag: 19.00 Jgt. fam. Verstegen-Arts; Antoon Arts en An na v.d. Zanden en overl. kinderen; Petronella Vereteegen-Verlinden (buurt). Misd.: Roel Wismans en Pa tricia Arts. Donderdag: 8.30 Sehoolmis. Kerk poetsen: Mevr. Arts-Gielen en mevr. Nel Ilendrix. elke week nieuws Deze week verplaatsen we naar een bekend trefpunt voor v< Ven ray naren omstreeks 1937. H café met biljart anex slijtery Jean Kemps aan het Hensenii plein-hoek Schoolstraat. Op de plaats is momenteel gevestigd h Chinese restaurant Peking. Het pand van Jean Kemps is oktober 1944 door oorlogsham lingen totaal verwoest, waarbij fam. Kemps helaas ook is gekomen. Café Kemps was een druk bezoc café, vooral met marktdagen we er druk gebruik van gemaakt, zien hier op de foto op de stoep vo zyn café Jean met zijn trouwe vie voeter. Links zien we nog een j deelte van de Schoolstraat met de achtergrond Hotel Schaeffers de Wilhelminazaal. We zien oe nog de snoepwinkel van Ferdinan Beerkens. Bij de jeugd van Venn alleen bekend onder de naai 'Hanneke-snoep'. Dit pand heeft oorlog overleefd en gaat nu als krotwoning van de Schoolstra door het leven. Jan v.d. Putt Rektoraat Vredepeel Zaterdag: Overl. ouders Vullings- v.d. Broek. Zondag: 10.00 Overl. ouders Arts- Cuypers: uit dankbaarheid; fam. Janssen-Deriks; fam. Nubuurs-v.d. Broek. Maandag: 19.00 Uit dankbaarheid; fam. V.d. Heuvel-Peters. Woensdag: 19.30 Uit dankbaarheid t.g.v. St. Cecilia. Donderdag: 19.00 Voor vrede. Misdienaars: Za: Mariska en Karin. Zo: Nicole en Mark. Lektoren: 21a: Jo Wijnands. Zo: Ma ria Lenkens-Ermens. Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor ouders Verstegen-Kuypers; ouders Rouwens-Heynemans en fam.; Leo Koopmans en zus Gabriëlle en vader. Zondag: 8.30 Geen H. Mis te Holt- hees. 10.00 Gezinsviering, verzorgd door de leerlingen van de basis school. Thema; 'Veerman voor dag en nacht'. Int. overl. ouders Klee- mans; Antoon Janssen en Theodo ra Vermeulen; Jeu Custers en Johannes v.d. Winkel. Woensdag: 9.30 Geen II. Mis in de kapel. 11.30 PI. H. Mis in de kerk b.gv. 40-jarig huwelijksfeest Jos Goumans en Truus Pouwels. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 21 november zal in het InteiVen College, Leunseweg 2a te Venray, ds. W. Weersma uit Ven ray voorgaan in de dienst. Aan vangstijd is 10.00 uur. Tydens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindemevendienst gehouden. Jehovah Getuigen Hierby nodigen wij u uit voor het bywonen van een bybeltoespraak met als thema 'Dien Jehovah met een blij hart' in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aan vang 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte. Rehoboth nieuws Ned. Hervormde Evangelisatie op G.G. Gebouw Rehoboth: Cuppenped- je 2a Horst. Evangelist: Clapvaeren 4. Horst, tel./fax 04709-87786. Kerkdiensten: Zondag 21 novem ber om 10.00 en 14.30 uur. Voorgan ger: dhr. L. v.d. Sluijs, Veenendaal. Tijdens de middagdienst is er kin deroppas. Na de middagdienst is er gezamenlijk koffiedrinken. Zon dagsschool voor kinderen tot 12 jr. om 16.00 uur. Bybel/Kontaktavond: Woensdag 24 nov. om 20.00 uur. Thema 'Hoe kom ik uit de put?' Iedereen is wel kom. De avond wordt gehouden aan het Cuppenpecye 2a. Catechisaties: Iedere maandag avond kinderen tot 12 jaar om 18.45 uur. Voor de kinderen vanaf 12 jaar om 19.40 uur. Iedereen mag komen. Diefstal van auto Maandagavond omstreeks 18.45 uur parkeerde een 60-jarige inwo ner van Ysselsteyn zyn personen auto, een Mercedes, op de parkeer plaats bij het ziekenhuis. By terug keer om 20.15 uur was zyn auto. ter waarde van ƒ45.000,- verdwenen. Van die diefstal werd aangifte gedaan. Er zouden aanwijzingen zyn dat de diefstal reeds om 19.00 uur zou hebben plaatsgevonden. Eventuele getuigen worden dringend verzocht kontakt op te nemen met de politie onder tel.nr. 84888. 'Portemonnee' Afgelopen maandag, tydens de markt, zette een 46-jarige in woonster, haar tas. geopend, op een marktkraam op het Schouwburg plein. Dat werxl haar fataal want binnen enkele tellen was haar por temonnee uit de tas verdwenen. Daarin zaten ondermeer ƒ70,-, drie bankpasjes, een rybewys en enkele persoonlijke spullen. Ze deed van die diefstal aangifte. Op woensdag 3 november jl. heeft het team van de scholengemeen schap Jerusalem voor de tweede keer in suksessie het regionale schoolvoetbalkampioenschap ge wonnen. In de finale werd het Bla- riacumcollege uit Bleriek na een 0-0 stand by het nemen van straf schoppen verslagen. Het team van Jerusalem gaat nu op 6 april 1994 naar het kampioenschap van Limburg. De eindstand: 1. Jerusalem; 2. Blariacum; 3. Den Hulster uit Ven- lo; 4. Sg. Gelre uit Venlo; 5. Bouwens van der Boye uit Helden; 6. Bosch- veld; 7. Thomas uit Venlo; 8. Maria- num uit Venlo. Tydens de op 22 november 1993 te houden jaarvergadering van gymnastiekvereniging St. Christof fel zullen naast de gebruikelijke agendapunten, ook een vijftal jubi larissen gehuldigd worden. Wendy Achten en mevr. Smedts zijn 12V2 jaar lid van de vereniging; mevr. Hendriks en mevr. Weel zyn 25 jaar lid. Een bijzonder jubileum viert mevr. Ria Brands-Boom. Zy is na melijk 40 jaar lid van gymnastiek vereniging St. Christoffel. Hiervan is ze al ruim 30 jaar leidster van de ze nog steeds groeiende vereniging. Als turnster heeft ze verschillende triomfen gevierd als clubkampioen. Ook heeft ze als aktief turnster deel genomen aan bonds- en kringfees ten, in die tijd de happening van het jaar. Na haar karrière als aktief turnster is ze zich gaan bekwamen om les te kunnen geven aan ver schillende groepen. Mede hierdoor is ze altyd als leidster aan deze ver eniging verbonden gebleven. Ver der is mede door haar grote inzet en enthousiasme de gehuwde da- mesgroep van de grond gekomen waar ze nu nog wekelijks haar vrye tijd insteekt om deze groep hun oe feningen te laten maken. Een ander hoogtepunt tijdens haar 40-jarige karrière is ongetwij feld de deelname van SL Christoffel aan de Wereldgymnastrade 1991 in Amsterdam. Daarin heeft zij een groot aandeel gehad door het instu deren van de verschillende dansjes, welke mede door St. Christoffel by de openingsceremonie van dit grootse evenement uitgevoerd werden. Zij zal tijdens de jaai-vergadering extra in het zonnetje gezet worden. Mevrouw Ria Brands-Boom Tennisvereniging Leunen-Veulen- Heide treft op dit moment voorbe reidingen om in het voorjaar van 1994 een derde kunstgrasbaan aan te leggen. Dit heeft als gevolg dat de wachtlijst van deze vereniging zal worden opgeheven. Alle wachtlyst- leden, maar ook andere belangstel lenden kunnen op maandag 22 november a.s. in de kantine van het sportpark terecht voor een infor matie-avond. Die begint om 20.00 uur. Dan zal Gerard Bastiaans, als trai ner verbonden aan de vereniging, het een en ander vertellen over ten nisrackets, -lessen, -schoeisel en het voorkomen van blessures. Ook zullen zaken als baanreglement, toernooien en andere aktiviteiten van de vereniging aan de orde ko men. Wachtlijstleden kunnen zich verder definitief als lid opgeven. Vooralsnog zyn er binnen het bestuur van de Tennisvereniging Leunen-Veulen-Ileide afspraken ge maakt dat het lidmaatschap be perkt wordt tot inwoners van genoemde dorpen, en tot personen die enige binding met deze dorpen hebben. Politie vraagt getuigen Vermoedelijk heeft op vrijdag 12 november een landbouwer met een traktor met blubberton niet goed uitgekeken toen hij de stenen brug over de Loobeek passeerde, ter hoogte van de Handrik. De stenen leuning van de brug werd vernield. De veroorzaker heeft dat de politie niet gemeld. De situatie ter plaatse was echter zo gevaarlijk dat perso neel van gemeentewerken bebake- ning moesten plaatsen. De politie verzoekt de dader zich te melden. Ook mensen die de poli tie kunnen informeren over de da der kunnen kontakt opnemen met, hen. Overzicht van verloren en gevo[ den voorwerpen aangemeld bij politie. VERLOREN Rabopas 17.39.23.712; Rabopas tj naam Van Aide Beek; RabopJ 13.32.07.277; Groot model Beun Eurocheques rek.nr. 3248.60.181 tegoedbon ƒ180,-; Creditcat banknr. 39.70.42.906; Hond, Setuj hoofdkleur zwart met beetje bruiij Zilver halsketting met hartje e hardlopend figuur; Rood/bruine d mesportemonnee; Portemonnd met pasje bieb, sleutel en kleingeld Rijbewijs; Trouwring 'Kees en 1 4-5-63'; 5 Sleutels aan paardehoofd naar Monarch; Schoentje mt. 21, a staat Efteling op, ribstof; Weekend tas groen/paars met kleding; reedsehap. GEVONDEN Zwart-paaree damesbeurs. in! ƒ4,30; Kat zgn. lapjeskat; Lego i torfiets; Portefeuille met allerlei p pieren op naam van Wondergea Langwerpig portemoneen, vakka knip; Bos van 7 sleutels w.o. StV< zuki; 4 Sleutels aan rode pla musketonhaak; 5 Sleutels en paai V< denhool'd naam Monarch. ~d( In 1993 is het ledenaantal van A Venray-Regio met ruim 40% gest! gen, nl. van 145 leden per 1 januai tot 205 leden per 1 november jl. Deze stijging is in hoofdzaak on staan door de groei van de Lopen groep Venray. die inmiddels met dan 100 leden telt. In de najaarsvergadering van d vereniging op woensdag 24 noven ber a.s., zullen het 200ste veren gingslid en het 100ste lid van d Lopersgroep worden bekend g( maakt en welkom worden geheter Voor de najaarsvergadering, di om 20.00 uur begint in het clubg S bouw 't Wisselpunt, staat ook o het programma de verstrekkin van informatie over een opgestel rapport over het funktioneren va de vereniging. Onderdeel van d rapport is o.m. een aantal aanbevi lingen voor de toekomst. Het ra| port is op verzoek van het bestuii van de vereniging opgesteld door heer G. Peterink. Het ligt in de bedoeling dat d rapport, na raadpleging door de den, in het voorjaar 1994 definiti wordt vastgesteld. Joekskapel 'Ut Göt' wint Liec(jesmiddag In een vol en gezellig gemee schapshuis is de zesde Liedjesmi dag wederom een groot suks geworden. Bèr en Jeu, verkleed i hoveniers, presenteerden het pi gramma op hun inmiddels beke de en ludieke manier. De ad deelnemers brachten hun lied tweemaal ten gehore. Liefst z deelnemers werden op een voo treffelijke manier begeleid en o dersteund door de Eiken hofkape De deelnemers maakten het jury. die onder leiding stond vi Prins Maarten 1, niet gemakkelij Rond 18.00 uur kon Prins Maart! de Camavalssch lager 1993-19941) kend maken. Winnaar werd Joels kapel 'Ut Göt', versterkt ni zangeres Thielke, met het lied 'Laot mar goan'. Alle acht lie<(j worden op een cassette gezet tz.L te koop aangeboden. Boerebrulleft 1993 De boerebrulleft wordt het k mende jaar georganiseerd door 'Trapstraot'.

Peel en Maas | 1993 | | pagina 18