Herziening tarieven sportaccommodaties Begroting Vierlingsbeek ongewijzigd goedgekeurd Diploma's, bevorderingen en onderscheidingen Gladheidsbestrijding gemeente Venray winter 1993/1994 h Bouwvergunning aangevraagd <|A° Kapvergunning verleend voor bomen in Jorispark Bouwvergunning aangevraagd Bouwtoestemming op Bouwmeldingen Bouwvergunning verleend Ingekomen Bouwaanvragen Na marathonzitting van ruim 9 uur J2 "O In de maand november najaarsverrassing VAN OORSCHOT MODE PEEL EN MAAS Donderdag 18 novemberl993 - Pagina 16, RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen, handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkel vestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 1000 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. Begraafplaats Op maandag 22 novmeber a.s. wonlt om 09.30 uur een openbare vergadering gehouden van de bestuurscommissie begraafplaats gehouden. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, mededelingen en inge komen post 2. Inspreekrecht burgers. 3. Verslag bespreking van 25 okt jl. 4. Afdoeningslyst 5. Onderhoud graven. 6. De inzet van vrijwilligers op de begraafplaats. 7. Concept-plan tot aanpassing van het columbarium. 8. Verslag van het symposium over begraven, gehouden in Am sterdam. 9. Rondvraag. Burgemeester en wethouders zyn voornemens aan de volgende bou- vaan vragen medewerking te verlenen. het veranderen van een woon huis/kapsalon aan de Heidseweg 41 te Heide tnv S.A.P. Gielens; het bouwen van een berging aan de Kamperfoelie 85 te Venray tnv W.H.G.M. Janssen. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 19 november 1993 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw beheer. kamer 107 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze tennyn kunnen eventuele bezwaren sehriflelyk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Venray. 18 november 1993 Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelijke ordening en milieu, Vorige week is in deze rubriek meegedeeld dat de gemeente van plan is de tarieven voor de sport accommodaties met ingang van 1994 fundamenteel te herzien. Dit vanwege de noodzaak de tarieven meer aan te laten sluiten op de wer- keiyke kosten. In dit artikel gaan we kort in op de consequenties van deze operatie voor de tarieven van de sporthal en de verschillende gymzalen. Een van de uitgangspunten voor de nieuwe tarieven is dat er geen verschil gemaakt zou moeten wor- Het college van burgemeester en wethouders heeft een kapvergun ning verleend voor het vellen van een eik en een ceder, die in het St. Jorispark staan. Aanleiding voor het verlenen van de kapvergunning is het feit dat de eik door een schimmel is aangetast en daarom een gevaar voor de om geving vormt. Er zit al enorm veel dood hout in deze boom, zodat ver val op korte termyn zeker te ver wachten is. De ceder heeft te veel plakoksels, waardoor al verschillende takken afgebroken zyn en er zeker nog meer zullen volgen. Ook voor deze boom geldt dat handhaving niet op weegt tegen het gevaar dat hy ople vert voor zyn omgeving. Aan deze kapvergunning is een herplantplicht verbonden, hetgeen betekent dat na velling zo spoedig mogelyk twee nieuwe bomen ge plant zullen worden. De betreffende bomen zullen nog deze maand gerooid worden. Voor nadere informatie kunt u te lefonisch kontakt opnemen met de afdeling openbare werken via door- kiesnummer 23430. (art 19 WRO/50, Woningwet) Burgemeester en wethouders zyn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelyke Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de volgende bou waanvragen. het bouwen van vier sociale koopwoningen aan De Vlies te Veu len tnv Bouwbedryf Th. Teunissen BV, Jan Poelsweg la te Ysselsteyn. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 19 november 1993 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw beheer, kamer 310, van het raad huis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren by burge meester en wethouders worden in gediend. Venray. 18 november 1993 Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu, ir. G.EJ.M. Frencken Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemniing afgegeven. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen kunnen op grond van de Wet AROB daartegen by het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen nadat de beschik king is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het bouwen van een tuinhuis je aan de Akelei 60 te Venray tnv W.G.L. Smedts. Venray, 18 november 1993 Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu. OA O den tussen de zogenaamde georga niseerde sport (sportverenigingen die aangesloten zyn by officiële sportbonden) en de overige spor ters. Tot nu toe was het in het ge meentelijke tarievenstelsel zo dat gesubsidieerde en georganiseerde sportverenigingen lagere uurtarie ven betaalden dan de andere ge bruikers. In de nieuwe systematiek zullen deze tarieven gelijk zyn. Om dat de binnensporttarieven nu al 52% van de gemeenteiyke kosten dekken, gaat het college van burge meester en wethouders ervan uit dat deze binnensporttarieven in de jaren 1995 t/m 1997 niet extra ver hoogd hoeven te worden. De consequentie voor de georga niseerde sportverenigingen is dat kortingen zullen verdwynen; het zal overigens wel mogelijk blijven de accommodaties per wekelyks uur op jaarbasis te huren. By een vast wekelijks gebruik wordt welis waar uitgegaan van het vastgestelde uurtarief, maar wordt tevens slechts rekening gehouden met ruim 40 weken, terwyl de accom modaties zeker jaarlyks enkele weken meer gebruikt kunnen wor den, wanneer verenigingen daar voor kiezen. De tarieven zoals die door de ge meenteraad voor het jaar 1994 wor den vastgesteld, bedragen voor de sporthal ƒ49,- per uur en voor de gymzalen ƒ17,- per uur. Naar ver wachting worden deze tarieven ge durende de jaren 1995 tot en met 1997 niet wezenlyk verhoogd, er van uitgaande dat de gemeenteraad met het nieuwe tarievensysteem zal instemmen. De binnensportaccommodaties worden incidenteel ook gebruikt voor aktiviteiten buiten de sport (commercieel gebruik). Daan-oor zullen in de toekomst volledig kostendekkende tarieven worden berekend. De komende week zal de gemeen te het rapport van de Stichting Spel en Sport over het nieuwe tarieven- systeem aan de betrokken gebrui kers van sportaccommodatie toe zenden. Daarbij zal een overzicht van de voorgenomen gefaseerde in voering van de geplande nieuwe ta rieven gevoegd worden. Vanaf januari 1994 volgen informatiebij eenkomsten over de tarievensyste- matiek waarvoor alle gebruikers zullen worden uitgenodigd. Volgende week zullen in deze rubriek de tarieven voor de buiten sportaccommodaties op de kerk dorpen aan de orde komen. Belang hebbenden kunnen voor nadere informatie kontakt opnemen met de ambtenaar sport en recreatie van de gemeente: B. Suilen, afd. welzyn, tel. 04780-23294. Op de feestavond van de jaarlykse brandweerdag van de Brandweer Venray op vrydag 12 november heeft burgemeester Waals de in 1993 behaalde diploma's uitgereikt; daarnaast heeft hy de bevorderin gen, die per 1 januari 1994 zullen ingaan, bekend gemaakt en de daarbij behorende besluiten aan de betrokkenen overhandigd; tenslot te heeft hy by deze gelegenheid een aantal brandweermensen onder scheiden wegens jarenlange dienst. DIPLOMA'S In het kursusjaar '92/'93 werden de volgende diploma's behaald: 1. het diploma 'brandwacht': Mari on de Bresser en Maria Ver stegen; 2. het diploma 'brandwacht'eerste klasse'; Stefan Jansen en Ad Verhagen; 3. het diploma 'hoofdbrandwacht': Jos Baltussen, Walter van Hoek. Toon Janssen en Frank Thijssen; 4. het diploma 'adjunkt-hoofd- brandmeester'; Luc Bouwens (di- Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. Zy die me nen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zyn getrof fen, kunnen op grond van de wet .AROB daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd be- zwaarschrft indienen en wel bin nen dertig dagen na de dag, waarop de beschikking is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het bouwen van een vleesvar kensstal aan de Vredeweg 21 te Vre- depeel tnv H. Herpers; het bouwen van een tuinhuis je aan de Korte Drilweg 6 te Venray tnv W.H.G. Fleuren; het bouwen van woning en be- dryfsruimte aan de Haag 5 te Mer- selo tnv J.M. Michels; het vergroten van de woning aan de Polkastraat 16 te Venray tnv G.T.M. Verkoelen; het aanbouwen bykeuken/ bouwen berging aan de Akelei 20 te Venray tnv Th.H. Verberk; het bouwen van 28 woningen aan de Weegbree 2 t/m 16 en Weder ik 1 t/m 19 en 2 t/m 20 te Venray tnv G. Raaymakers, Molenstraat 41 te Gemert; het veranderen en uitbreiden van de woning aan de haag 41 te Merselo tnv M.II.E. Versteegen; het renoveren van de woning en bouw garage aan de St. Cathari- nastraat 24 te Leunen tnv S.M.J. Mi chels. Steegse Peelweg 73. Venray, 18 november 1993 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelyke ordening en milieu. ploma wordt uitgereikt op de 'Ryks Brandweer Academie' BEVORDERINGEN EN BENOEMINGEN Bevorderd worden met ingang van 1 januari 1994 tot de rang van: 1. "brandwacht': Marion de Bresser en Maria Verstegen; 2. 'brandwacht eerste klasse': Jos Baltussen, Walter van Hoek, Tbon Janssen, Frank Thyssen en Ad Verhagen; 3. 'onderbrandmeester': Ton C renters; 4. 'brandmeester': Piet Lensen. ONDERSCHEIDINGEN 1. vanwege Hare Majesteit de Ko ningin: - de vrywilligersmedaille voor 10 jaar vrijwillig dienstverband: Ben Hermsen en Frits Thys sen; - het jaarteken voor 20 jaar vry- willig dienstverband: Gerrit Leemeijer en Wiel Thyssen. 2. vanwege de Nederlandse Vereni ging van Brandweercomman danten: - het "bronzen brandweerkruis' wegens 12Vfe jaar brandweer dienst: Theo Fila en Huub Pelzer; - de 'bronzen gesp' wegens 20 jaar brandweerdienst: Gerrit Leemeyer en Wiel Thyssen. Tbr voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand een overzicht van de in de afgelopen week by burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het bouwen van een bijkeu ken en hobbyruimte aan de Whist- Ierstraat 14 te Venray tnv J.W.M. Beerkens; het bouwen van een woning aan de Rozemaryn te Venray tnv M.J. van Gessel, Rozemarijn 19; het bouwen van een woning aan de Ranonkel 14 te Venray tnv J.M.G.M. Smit, Wingerd 11 te Schaak; het vergroten van de woning aan de Broekweg 12a te Venray tnv P.W. v.d. Broek; het bouwen van opslagruimte aan De Hulst 24 te Venray tnv H. Clephas BV; het bouwen van een woning aan de Ridderspoor te Venray tnv P. Voskuilen, Reseda 3, Venray; het bouwen van een contai- nerloods aan de Blakterweg 4a te Oirlo tnv P.M. Colbers; het bouwen van een tochtpor- taal-berging aan de Zandakker 22 te Venray tnv L.N.J. van Aarsen; het bouwen van een berging aan de Pater Tulpstraat 27 te Ys selsteyn tnv P. Spreeuwenberg; het bouwen van een woning en berging/stalling aan de Etu destraat 29 te Venray tnv E. Oostdam. Venray. 18 november 1993 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening n Elk jaar opnieuw besteedt de ge meente Venray aandacht aan de gladheidsbestrijding. De gemeente Venray als wegbeheerder wordt voor de uitvoering van zijn taak veelal geholpen door de gemeente politie, die dankzy de surveillance diensten extra aandacht aan de toestand van de wegen en de mate van gladheid van het wegdek besteedt. Gladheidsbestryding richt zich met name op de galdheid van de openbare wegen met een hoge in tensiteit Dit betekent dat instellin gen en particulieren voor hun eigen 'particuliere' terrein zelf de gladheidsbestrijding ter hand die nen te nemen. Sneeuwruimen en gladheids bestrijding op trottoirs dient te geschieden door aanwonenden cq. de eigenaren. Deze burgelijk- plicht is vastgelegd in artikel 33 van de Algemene Politie Verorde ning Venray. STROOIEN EN HET MILIEU Om te voorkomen dat het milieu overmatig wordt belast met strooi- zout wordt zo beperkt mogelijk pre ventief gestrooid. In principe wordt gestrooid met zout. Afhankelijk van het weertype kan gekozen worden voor een mengsel van zand en zout. Voor het sneeuwvrij maken van we gen wordt zoveel mogelijk gebruik gemaakt van een rolbezem omdat een schoongeveegd wegdek tot ge volg heeft dat er minder hoeft te worden gestrooid. DE TE STROOIEN GEMEENTEWEGEN De volgende gemeentewegen zyn in zeven verschillende strooiroutes opgenomen en worden in zyn ge heel of gedeeltelijk gestrooid. In dien uw straat hierin niet is opgenomen wordt hier dus ook niet gestrooid! Ai Acaciastraat, Akelei. Akkerweg. B: Beekweg, Bergweg, Blauwverver straat, Blekersveld, Breevennen- weg, Brugpas. Brukske, Burggraaf. C: Casten rayseweg. Catharinastraat SL, Christoffelkruid, Coppelenberg. D: Deken Thielenstraat, Depute Pe tersstraat, Deskesven, Deumese- weg. E: Bindstraat, Ericaweg, Eyken- hofweg. F: Fluitekruid. G: Geysterseweg, Gouden Leeuw de. Grootdorp, Grotestraat, Grote Markt, Gunhoekweg. H: Haag, Haammakerstraat, Hagel- weg, Handrik, Heidse Peelweg, Heidseweg, Hemelsleutel, Henri Du- nantstraat, Henseniusplein, Hense- niusstraat, Ilertekruid, Hoender straat. Hofstraat, Hoofdstraat, Hoogriebroekseweg, Hoogzand, Horsterweg. I: Industriestraat. J: Jan Poelsweg. Johan van Stal- bergweg, Johan van Wyttenhorst- weg. Jozefweg St., Julianasingel. K: Karpatenlaan, Keizersveld, Kei zer Karelweg, Kempkensberg, Kempweg, Kerkpad, Kiekweg, Ki osk, Klaproos. Kleindorp, Klein Oir lo, Kruidenlaan, Kulutweg. L; Landweertweg, Langeweg, Langstraat, Leeuwstraat, Leunse- weg, Liene 't, Lisdodde, Lollebeek- weg, Loonsedyk, Lorbaan, Lovinck- plein. M: Maasheseweg, Maasheseweg nieuwe, Marktstraat, Meerloseweg, Merseloseweg, Metaalweg, Meterik- seweg, Mgr. Hanssenstraat. N: Noordsingel. O: Oirloseweg, Oosterbosweg, Oost singel, Op de Ries, Ossendyk, Over- riebroekseweg, Overloonseweg, Oude Oostrumseweg. P: Paardekopweg, Pas, Passage, Pastoor Gerardstraat, Paterslaan, Patersstraat, Pauwweg, Peelweg, Pla taanstraat, Poststraat, Puttenweg. R: Raadhuisstraat, Ringweg, Ripse- weg, Rouwkuilenweg, Rozemaryn. S: Schaapskuil. Schoolstraat, Schoutenstraatje, Sleutelbloem, Smakte rveld weg, Smakterweg, Sparrendreef Spurkt. Spurkterdyk, Stationsweg, Steegse Peelweg. T: Timmermannsweg, Twistweg. U: Ursulast raat St. V: Valkenberg, Veldstraat, Veltumse Kleffen, Veulensewaterweg, Veulen- seweg. Vliegert, Volen, Vredeweg. W: Wanssumseweg, Weg in den Berg, Westsingel, Weverslo, Witte Vennenweg. Y: Ysselsteynseweg. Z: Zandhoek, Zeilbergseweg, Zuid singel, Zuivelweg. PROVINCIALE WEGEN BINNEN DE GEMEENTE VENRAY De volgende provinciale wegen vallen onder de provincie Limburg wegendienstkring noord: Horsterweg, Maasheseweg, Venlo- seweg: Steunpunt Horst. Deurneseweg, Peelweg, Wanssum seweg: Steunpunt Ysselsteyn. Indien u nog verdere vragen heeft kunt u kontakt opnemen met de heer P. Schoenmakei's coördina tor gladheidsbestrijding 's morgens tussen 09.30 en 10.00 uur onder tel.nr. 04780-23401. Parkeerfolder De gemeente heeft, zoals on langs aangekondigd op deze pa gina, deze week een folder over parkeren in Venray uitgegeven. Deze folder is huis aan huis ver spreid. De meesten onder u hebben die inmiddels ontvan gen. Mocht dat echter niet het geval zijn, bijvoorbeeld omdat u een zogeheten nee-nee-sticker op uw voordeur heeft zitten, dan kunt u de folder afhalen bij het Centraal Informatiepunt in het raadhuis of op het kantoor van Ruyters Parking Beheer op de Eindstraat 2a (tussen 12.00- 14.00 uur of na 8 november tij dens kantooruren). em tdei .6 80- leb 1° i irti lén irjol Het college van de gemeente Vier lingsbeek kreeg in de donderdag gehóuden raadsvergadering veel kritiek te inkasseren, niet alleen ui de hoek van de PK, maar ook van de frakties van het CDA en de Maas kant, die beiden een wethouder in hun fraktie hebben. De PK-fraktie was wel het duidelykst in hun kri tiek. Die fraktie had het afgelopen jaar moeten konstateren dat een meerderheidsbesluit van de raad niet altijd door het college wordt ge- respekteerd. Het duidelykste was dat in de affaire rond Joffershof. HERINDELING Omdat het de laatste begrotings behandeling is van de raad voor de herindeling, werd de amputatie van de gemeente door afscheiding van het dorp Vortum-Mullem (naar Box meer) en het Overloonse gedeelte van Stevensbeek (bij de gemeente Oploo) zeer betreurd. Op gepast wy- ze zal afscheid worden genomen van die bewoners en in het byzon- der aan het vertrek van wethouder Ronnes en raadslid Broeren, bei den woonachtig in dat gedeelte van de gemeente. DIVERSEN De politie zal nadrukkelyk wor den ingeschakeld en zeker om haar wettelyk voorgeschreven taken te kunnen uitoefenen. Nu de politie in regionaal verband gaat opereren be tekent dat niet dat de inwoners zich onveiliger moeten gaan voelen. De politie levert een goed produkt en dat moet ook zo blyven. Alleen wor den nu de prioriteiten anders Asbestverwerking gebeurt op de voorgeschreven wyze en natuurlijk zal het college daar waar mogelyk aktief betrokken blyven bij de af- valverwy'dering en om afval in com- postverwerking te betrekken. Ook zal de houtversnipperaar meer wor den ingezet, wat door verschillende frakties gevraagd was. Hondenpoep blyft een probleem en alleen de hondenbezitters kun nen dat oplossen. Voor de bossen zyn er tekenen dat er herstel is, maar er komen meer mogelijkheden door aanslui ting by de bosgroep Het Zuiden. De raad zal blijvend worden geïn formeerd. Verkoop van de bossen is eerst dan aan de orde als dan ook de doelstellingen van het bosbezit ge- waarborgd blyven. Met andere ge meenten in het land van Cuijk zullen zy trachten de richtgetallen van de woningbouw omhoog te krijgen. De schouwburg Venray wordt nu nog gesubsidieerd volgens de abon nementhouders uit de gemeente. Of daar straks een andere regeling moet komen is de zaak van de raad. Het college ziet wel dat de Venrayse schouwburg op welke wijze dan ook in de toekomst op subsidie van de gemeente moet kunnen rekenen. 14 OKTOBERPLEIN De verkeersonveiligheid zal daar waar mogelyk worden verbeterd en daarbij zullen ook betrokken wor den de op- en afritten. Het wegenbe heersplan komt binnenkort in de commissie, de verkeersintensiviteit wordt gemeten en zal straks na de ingebruikname van Rijksweg 73 op nieuw worden gemeten om vergelij kende cijfers te krijgen. Het college heeft de rekonstruk- tie van het 14 Oktoberplein moeten uitstellen tot 1997, maar had het ze ker niet gekoppeld aan de parkeer plaatsen die inmiddels zijn gereali seerd. Wel komt het college de belofte na om na eén gesprek met de verkeersbrigadiers in Overloon te bekijken wat er dringend voor de verhoging van de verkeersveilig heid gedaan kan worden. lüp rm 19 Np Deze maand Krijgt u bij elke mantel, jack of coat een mooie bijpassende shawl kado. Graag tot ziens bij Van Oorschot Mode! Ih plaats van een shawl kunt u ook een korting krijgen t.w.v. 50% van de winkelwaarde van deze shawl. Grotestraat 73, Venray Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. L\! iTF ^aa 5 bef: I1U1 hui De nin 14. Gei Oir Gel ter 20. As] elk bi oe p< in tr i. b« P:

Peel en Maas | 1993 | | pagina 16