Schouwburgnieuws doe mee met het literair café Concert en toneel in Oostrum 04780-30300 AGENDA Promotie voor Aostrumse Zangkompeneej ^eur^, Rabobank 'Zevenrode'.Aangenaam! Venrayse kunstenaar exposeert Nieuw Spraeland organiseert speelgoedmarkt Winterexpositie in de Bonte Koe Bibliotheek- nieuws Boeken- en platenmarkt Geslaagd PEEL EN MAAS 8? VAN OORSCHOT MODE PEEL EN MAAS Donderdag 4 november - Pagina 3 Literair café Venray-regio De oktoberopgave is waarschijnlijk niet de gemakkelijkste uit de reeks. Maar nu het einde van de stryd naderbij komt, moet het se- lektiemes gehanteerd worden. Het gedicht, waaruit het onderstaan de refrein afkomstig is heeft een mooie boodschap. Sultses ermee! 'Geef aan de meeuwen brood, de orgelman geef centen, en val maar niemand hard, zo goed en kwaad het gaat. Want ieder draagt verdriet en zorg in zijn gelaat en in geen mensenhart daalt ieder jaar een lente' Wie is de auteur van bovenstaande versregels en hoe luidt het ge dicht, waaruit deze regels afkomstig zijn? Inzendingen voor 18 no vember a.s. sturen naar het sekretariaat van het Literair Café Venray-regio, Rochusstraat 1, 5801 RR Venray. Zelfs deze maand weer nieuwe poëzie-enthousiastelingen met een goede oplossing. Zij versterken weliswaar de onderste gelederen, maar soms zijn de laatsten in verdiensten de eersten. Hoger honing is ook hun deel. Het september-fragment kwam uit het vry bekende gedicht 'het hu welijk' van Willem Elsschot. Afwijkend van de traditionele, romanti sche en positieve visie op het huwelijk, laat Elsschot in zijn gedicht een echtpaar optreden, waarvan men kan zeggen dat de echtelieden levenslang tot elkaar veroordeeld zijn. De man ziet met spijt zyn vrouw aftakelen en ouder worden; hy kan haar niet meer begeren, hij hoopt op haar dood, maar zij blijft gezond, een reden voor hem om in gedachten haar dood te slaan en te vluchten naar een andere geliefde. En dan komt de wending met de vertederende strofe: 'Maar doods laan deed hij niet enz.' De vader tenslotte keert zich geheel in zich zelf, is nauwelijks een vader meer voor zyn kinderen, zo vervaarlijk gaat hij er uit zien. Willem Elsschot: 'Het huwelijk' Toen hij bespeurde hoe de nevel van den tijd in d'ogen van zijn vrouw de vonken wit kwam doven, haar wangen luid verweerd, haar voorhoofd had doorkloven, toen wende hij zich af en vrat zich op van spijt. Hij vloekte en ging te keer en trok zich bij den baard en mat haar met den blik, maar kon niet meer begeren, hij zag de grootse zonde in duivelsplicht verkeren en hoe zij tot hem opkeek als een stervend paard. Maar sternen deed zij niet, al zoog zijn helse mond het merg uit haar gebeente, dat haar tóch bleef dragen. Zij dorst niet spreken meer, niet vragen of niet klagen, en rilde waar zij stond, maar leefde en bleef gezond. Hij dacht: ik sla haar dood en steek het huis in brand. Ik moet due schimmel van ynijn stramme voeten wassen en rennen door het vuur en door het water plassen tot bij een ander lief in enig ander land. Maar doodslaan deed hij niet, want tussen droom en daad staan wetten in deyi weg en praktische bezwaren, en ook weemoedigheid, die niemand kan. verklaren, en die des avonds komt, wanneer ynen slapen gaat Zo gingen jaren heen. De kindren werdeyi groot en zagen dal de man dien zij hmi vader heetten, bewegingloos en zwijgeyid bij het vuur gezeten, een godvergeten en vervaarlijke'aanblik bood. Het laatste citaat van een of meer dichtregels verschijnt op 25 no vember in Peel en Maas. Per keer vallen er 10 punten te verdienen. 5 punten voor de juiste titel van het gedicht en 5 punten voor de juiste naam van de dichter. Op 17 december zullen, tijdens de literaire avond voor amateurs, de winnaars bekend worden gemaakt. De koploper, de heer A. Leyssen, houdt de vaart erin. Hij verzamelde tot op heden 70 punten. Mevr. L.M. Colsen blijft goed volgen zij is 2e met 50 punten. De gedeelde 3e plaats is voor mevr. T. Smits en dhr A.L. Kroft. Beiden met 30 punten. De 4e plaats is voor mevr. L. Rece- veur v.d.-Horst met 20 punten. Mevr. B. de Wit en mevr. H. v. Beek staan ex aquo 6e met 10 punten. Veel plezier met de nieuwe opgave. Aan de slag, de finish nadert! Sukses! Met ingang van 1 november is 'Zevenrode' de nieuwe naam voor de Raboban- ken van Leunen-Veulen, Oirlo-Castenray, Merselo-Vredepeel en Ysselsteyn. Voor alle bankzaken kunt u bellen met ons nieuwe telefoonnummer: VROUWEN KIEZEN /A/DE POLITIEK De techniek kan beschouwd worden als de motor van onze maatschappij. De politiek kan dan de besturing van de samenleving genoemd worden. Vrouwen maken onge veer de helft van de samenleving uit. Het is dan ook zeer gewenst wanneer meer vrou wen zowel in de techniek als in de politiek hun mannetje durven te staan. Loek de Veen Directeur Katholieke Technische School Venray In het kader van de verkiezingen in 1994 geeft wekelijks een inwoonster/inwoner van Venray een citaat over 'Vrouwen in de Politiek'. Organisatie Werkgroep Vrouwen en Politiek. Informatie: 04780-23428 ('s ochtends). In het komende weekeinde, 6 en 7 november, houdt harmonie Sub Matris Tutela in samenwerking met toneelgroep De Vlasbloem weer de jaarlylcse concert- en toneelavon den. Beide avonden worden ge opend met een concert door de drumband. Zij zullen o.a. 'Liberty drums' en 'Divertimento Latino' ten gehore brengen. Hierna volgt een concert door de harmonie. Zij voeren o.a. uit: Les Miserables, Abba Gold, en 7 Inch Framed, allemaal muziek in het lichte genre. Zowel het orkest als de drumband staan onder leiding van Piet Poels. De avonden worden besloten met een optreden van De Vlasbloem. Zij brengen het blijspel 'Bokkespron- gen', een plattelandsblijspel in drie bedrijven, geschreven door D.J. Eg gengoor. De Vlasbloem zal dit spel in Oostrums dialekt opvoeren. Zy staan onder leiding van M. van Op het Internationaal Zangtoer- nooi dat afgelopen zondag in Hey- thuysen werd gehouden, heeft de Aostrumse Zangkompeneej een eerste prijs gehaald. In het jaar dat het Oostrumse mannenkoor het 12V2 jaar bestaan viert promo veert het koor bovendien. Een dikke eerste prys, lovende woorden van de jury voor uitvoe ring en dirigent, plus ruim vol doende punten voor promotie. Dat was de muzikale buit van het Oostrumse bezoek aan Midden- Limburg en het cadeau dat de zan gers zichzelf en dirigent Frans Ver- hofstad hebben gedaan. Voor allemaal een stimulans om verder te gaan op de ingeslagen weg. Van wege de drukte de komende tyd is het nog niet bekend wanneer de Aostrumse Zangkompeneej recep tie zal houden. De Aostrumse Zangkompeneej werd in 1980 opgericht, toen nog onder de naam Oeretoe. In eerste Bommel uit Asten. Het speelt zich allemaal af op het erf van de bocrdery van Frederik Schotkikker. Deze viert er zyn 71e verjaardag. Hy heeft ook nieuwe bu ren gekregen, die anders zyn, die veel van de natuur houden en hier ook over schryven. Tevens helpen ze Frederik met het schoonhouden van zyn boerengedoentje. Zyn ne ven Harm en Lambert met hun vrouwen en zyn schoonzuster Sij- beltje komen op zyn verjaardag. Tbt slot komt er nog iemand op zyn verjaardag maar dat moet natuur- lyk een verrassing blijven. Wat dit allemaal voor komische verwikkelingen met zich mee brengt kunt u zien in die leuke dialekt-blyspel. De avonden beginnen om 19.30 uur en vinden plaats in het ge meenschapshuis. instantie richtte het gezelschap on der leiding van dirigent Staf Souli mans zich op het carnavalsrepertoire. Allengs wilde men zich ook buiten dit circuit gaan manifesteren en meer het re guliere mannenkoor-repertoire gaan zingen. De naam werd dan ook veranderd in Aostrumse Zang kompeneej en onder leiding van di rigent Verhofstad werd de omvorming ingezet. Inmiddels is het koor meerdere malen met suk ses op concours geweest, maar het hoogtepunt wordt toch gevormd door het concert afgelopen zondag in Heythuysen. Diefstal van verstralers Een Venraynaar deed aangifte van diefstal van twee verstralers van zyn aan de Langstraat gepar keerde personenauto. Schade ƒ500,-. f 65— De beeldende kunstenaar Harrie Schreinemachers uit Venray heeft van 7 november tot en met 5 de cember een tentoonstelling van aquarellen en olieverven in Galerie Wim Polman te Malden. Na zijn schildersopleiding aan de Gooische Academie te Laren volgde hij de Academie in Beeldende Vormgeving te Amersfoort. Daar mee ging hij met groot sukses zich specialiseren in het aquarelleren. Wat hem boeit in deze techniek is de doorzichtigheid en de snelheid. Hij wordt zo getrokken door de techniek dat hij iedere dag vele uren gedreven hiermee bezig is. Ook olieverf is een andere passie voor hem. Zelf zegt hy over 't ver schil tussen deze twee: "n Aquarel daar kun je doorheen lopen en een olieverf daar loop je tegen aan'. De afgelopen jaren heelt hij vele kuin sistent de liefde voor het aquarelle ren bijgebracht. Harrie exposeert regelmatig in het binnen- en bui tenland. Internationaal is er een grote vraag naar zijn werk, getuige hier van, het kontakt met Business-Art- Service te Raamsdonksveer, dat af gelopen jaar by gerenommeerde bedrijfen in binnen- en buitenland vele werken van hem verhuurde. Een kijkje naar deze expositie is de moeite waard en een bezoekje aan de galerie wordt op prijs gesteld. De expositie, van 7 november t/m 5 december, is dagelijks geopen van 09.00 tot 18.00 uur, op zondag van 14.00 tot 17.00 uur en op maandag gesloten. Galerie W. Polmans is ge vestigd aan de St. Jacobsweg 5 te Malden. Zondagmiddag 14 november a.s. organiseert de Speel-O-Theek van Nieuw Spraeland een speelgoed- markt van 'aangepast spelmateri aal' voor kinderen met een verstandelijke handicap. Speciaal speelgoed, aangepast speelgoed en spelmateriaal zijn er te koop of te ruil. De speelgoedmarkt is bedoeld voor alle verstandelijk gehandicap te kinderen en hun ouders in de re gio Noord-Limburg. De markt vindt plaats in de aktiviteitenlokalen in paviljoen De Hulst, Wanssumseweg 14 te Oostrum van 14.00-16.00 uur. Nieuw Spraeland ziet dit initiatief als serviceverlening. Deze speciale speelgoedmarkt kan voor ouders van kinderen met een verstandelij ke handicap en de kinderen zelf van betekenis zyn, omdat aange past speelgoed erg kostbaar is om aan te schaffen. Bovendien geeft an der/nieuw speelgoed vaak een im puls om weer nieuwe belevingen te doen. Ouders die gebruikt speelgoed en spelmateriaal willen aanbieden op deze markt, kunnen deze inleveren by de Speel-O-Theek van Nieuw Spraeland, Wanssumseweg 14, Oostrum op woensdag 3 november van 14.00-17.00 uur, op donderdag 4 november van 09.30-12.30 uur en op zaterdag 6 november van 10.00- 12.00 uur. De medewerkers van de Speel-O-Theek registreren het ma teriaal en geven het een nummer. De ouders geven zelf aan wat hun 'koopwaar' moet opbrengen. Na af loop van de markt, tussen 16.00 en 16.30 uur. worden de opbrengsten of het niet-verkochte speelgoed, aan de desbetreffende personen over handigd. Op verzoek kan het be drag ook worden overgemaakt op bank- of girorekening. Het spreekt voor zich dat te koop ofte ruil aangeboden artikelen nog in goede staat dienen te zijn. Om te laten zien welk nieuw spel materiaal er momenteel op de markt is, zullen enkele firma's aan wezig zijn die gespecialiseerd zijn in aangepast materiaal. Over ruim zes weken begint de winter. Het begin van ieder jaarge tijde roept by iedereen een bijzon der gevoel op. In de Bonte Koe besteden we extra aandacht aan het begin van elk jaargetyde. Afgelopen keren maakten mensen zelf een impressie van het jaargetyde dat er gaat komen. Zo waren er schildery en, zeefdrukken, gedichten, enz. Deze werden voor een periode in het café tentoongesteld. Dit gaan we dus weer doen. Maak gebruik van je eigen winterimpres- sie. Bel voor meer info de Bonte Koe, tel. 10137. Donderdag 4 nov., 20.00 uur 'MENEER EN MEVROUW ZIJN GEK' Verhalen van en door Yvonne Keuls 'Meneer en Mevrouw zijn gek' is een serie verhalen die zich af speelt in de psychiatrische inrich ting en ze worden voorgelezen door Yvonne Keuls. Zie Peel en Maas van vorige week. Zaterdag 6 nov., 20.00 uur LANDSCHAPPEN Laurens van Rooyen en groep Landschappen zijn voor Laurens van Rooyen altijd een bron van in spiratie geweest. Vandaar dat hij dit jaar zijn concert in het teken van die landschappen heeft geplaatst. Voorheen heeft Laurens zijn in spiratie in Europa gevonden, met name rond de Middellandse Zee. Zo schreef hij bijvoorbeeld 'La Bobadil- la' waarin hij uit de vleugel het ty perende geluid van een Spaanse gitaar weet te toveren. Dit stuk vond zijn oorsprong in Zuid-Spanje, waar Laurens tijdens een van zijn reizen een oude Andalusische gitarist ont moette. En in 'Hungarian Rhapso dy', bijvoorbeeld, is het Hongaarse landleven herkenbaar. Maar uiteraard zal in dit program ma ook het landschap dichter by huis belicht worden, want Laurens zal zich komend jaar als een van de Vrienden van het Landschap inzet ten voor het provinciale Nederland se landschap. De verschillende aspekten van de landschappen, zo als tradities en culturele verschei denheid, zullen in prachtige arrangementen zowel instrumen taal als vokaal de aandacht krijgen. Laurens van Rooyen bezit een ge degen vakmanschap als componist pianist, maar daarnaast verstaat hij ook de kunst om als cousseur en entertainer op te treden? ontroe rend en met een glimlach, contem platief en sprankelend, modern en klassiek. Zondag 7 nov., 20.00 uur LA BELLE HÉLÈNE Operette Gazellen' 'La belle Hélène' is één van de mooiste operettes van Jacques Of fenbach met tekst van Henri Meil- hac en Ludovic Halévy; met Duitse tekst van Ernst Dohm, werd voor het eerst. opgevoerd op 17 december 1864 in Parijs. Offenbach heeft in 'La belle Hélène' de Griekse mytho logie geparodieerd en tegelijkertijd toespelingen gemaakt op allerlei si tuaties in het Parijs van zijn tijd. De geschiedenis speelt zich af in Spar ta en in Nauplia, vóór de Trojaanse Oorlog Prins Paris mag van de godin Ve nus de mooiste vrouw op aarde uit zoeken. Vermomd als herder komt hy in Sparta aan, waar hij meedoet aan een intelligentiewedstrijd waar bij drie raadsels moeten worden op gelost. Paris komt als overwinnaar uit de strijd. Hij vraagt de hoge priester Kalchas ervoor te zorgen dat Menlaos, de koning van Sparta, op de een of andere manier ver dwijnt. Diens vrouw Hélèna is im mers zonder twijfel de mooiste vrouw ter wereld! Kalchas verzint een boodschap van Jupiter, die hem zegt dat ko ning Menelaos een maand op Kreta moet doorbrengen. Als Menelaos weg is droomt Hélèna dat ze met Pa ris in liefde is vereend. Dat is echter geen droom maar realiteit. Beiden worden door Menelaos betrapt en Paris moet vluchten. Men is dan bevreesd voor de wraak van Venus omdat haar be- schermling, Paris, is weggejaard. Ter verzoening verschijnt een hoge priester van Venus en zegt dat ko ningin Hélèna persoonlijk een offer moet brengen in de tempel van Cy- thera. En zelfs Menlaos dringt er op aan dat Hélèna dat zo gauw moge lijk moet doen. Maar dan komt de ontknoping. Want die hogepriester was... Maandag 8 nov., 20.00 uur NOODWEER Een cabareteske tragedie voor de liefhebbers van een spannende, aparte, andere toneelavond. Ge schreven door Hans Dorrestijn die zich vol overgave heelt gestort op een messcheipe maar liefdevolle analyse van het eeuwige man vrouw-konflikt. Zyn onnavolgbare stijl als Neerlands nummer één van het depri-cabaret zorgt voor een avond vol lief en leed waarbij de hu mor voortdurend op de loer ligt en geen gelegenheid voorbij laat gaan zich te laten gelden. Noodweer is een ten-hemel schreiend verhaal over de pijn van zoete herinneringen, het genot van wraak, het inzicht over de haat - dat te laat komt - en over de liefde, voor al over de liefde. Noodweer behan delt de eindfase van de guerrilla oorlog die huwelijk heet. Een strijd die met niets en niemand ontzien de middelen wordt uitgevochten. Wat gaat u zien, wat maakt u mee? Een ambitieuze, niet geslaagde to neelschrijver woont samen met zyn echtgenote, een ex-studente binnenhuisarchitektuur met schoonmaakfobie en hun sterk ver harende kat in een opgewekte door zonwoning. De goedmoedige stof zuiger blijkt een tijdbom en de kamerplanten zyn vervaarlijke boo bytraps. Schoonouders worden als torpedo's op elkaar afgevuurd. Wil lekeurige buitenstaanders worden verleid het strijdperk te betreden en wandelen voor zy het in de ga ten hebben het mijnenveld in. Zelfs de kat wordt gedwongen partij te kiezen. Noodweer; vermeende doodslag, opgevrolijkt met een rijkelijke ho- veelheid tomatenketchup. Noodweer wordt gespeeld door Anne-Mieke Ruyten, Camilla Braaksma, Sjoerd Pleysier en Filip Bolluyt. Dinsdag 9 nov., 20.00 uur STAVROPOL KOZAKKEN Russisch Staatsensemble Ooit, lang geleden, was er een tyd dat mensen konden vliegen. Als zy vanuit de lucht neerkeken op hun land, dan waren zy trots op wat zy hadden bereikt. En telkens keer den zy terug om hun land nog mooier te maken... Deze oude legende uit de Kauka- sus komt ons in gedachte wanneer we een voorstelling van de Stavro pol Kozakken zien. De dansers stra len dezelfde trots en vreugde uit welke zij met plezier op hun pu bliek overbrengen. Het levendige repertoire, de soms onstuimige, dan weer lieflijke dansen maken dat de Stavropol Kozakken sukses hebben bij een breed publiek en ondanks hun nog maar korte be staan (1981) hebben zy inmiddels hun talenten bewezen. De Stavropol Kozakken brengen een kleurrijke mengeling van fol klore uit onder andere de Ukraine, Centraal Rusland en de Kaukasus die de grote schat aan traditie van hun land van herkomst op treffen de wijze weerspiegelt UMQ Rabobank. Aangenaam. Een keuze uit de nieuwe romans Berkhof, Aster. Mandra Gorres. Een Vlaamse man overdenkt de bij zondere relatie die hy had met zyn vriendin, die aan het begin van de Tweede Wereldoorlog omkwam. Binchy Maeve. Onder de oude beuk. Het leven van acht jonge mensen met als gezamenlijke her innering hun kinderjaren op een klein Iers schooltje. Boll, Henrich. De engel zweeg. Een Duitse gedeserteerde soldaat komt na de Tweede Wereldoorlog naar zyn geboortestad, waar geen plaats voor hem is en waar hy eigenlek niet eens mag blyven. Dexter, Colin. Het Wytham myste rie. De publikatie in The Times van een cryptisch gedicht dat aanwij zingen geeft over een in Oxford ver miste toeriste brengt vele Britten ertoe mee te puzzelen met inspek- teur Morse. George, Elizabeth. De verdwenen Jozef. Een patholoog-anatoom die met zyn echtgenote vakantie viert in een dorpje in Lancaster, pro beert samen met een bevriende de tective de raadsels rond de merkwaardige dood van de plaatse lijke geestelijke te ontsluieren. James, P.D. De verloren generatie. Na een kwart eeuw mondiale on vruchtbaarheid poogt in 2021 een groepje Engelsen een vrouw te be schermen tegen de wrede gevolgen van collectief doemdenken. Parker, Robert B. Spenser en het Double Deuce-projekt. Een Ameri kaanse privé-detective verricht sa men met een imponerende zwarte collega nasporingen naar de brute moord op een 14-jarig meisje en haar baby. Richler, Mordecai. Joshua toen en nu. Satirische beschrijving van het leven van een Joodse sportjourna list voor wie erby horen, een goed huwelijk en een dure woning wan groot belang zyn voor zyn gevoel van eigenwaarde. Winsemius, Dieuwke. Geromanti seerde levensbeschrijving van de in Amsterdam overleden Duitse schil deres van bloemen, insekten en vlinders (1647-1717). Vakantiekaart Joshua Saamena heell ons de leukste vakantiekaart gestuurd. Hij kan de prys, een boekenbon ter waarde van ƒ25,- alhalen by de bi bliotheek. Proficiat Joshua! De wykvereniging Leunen Cen trum houdt op zondag 7 november in het gemeenschapshuis De Brink te Leunen een boekenmarkt. Ook zijn hier platen en cd's te koop. De verkoop begint om precies 10.00 uur en zal duren tot 14.00 uur. Wilt u nog wat fyne lektuur of muziek voor de komende winter avonden? Graag tot 7 november a.s. Aan de universiteit van Amster dam slaagde Karin Cobben uit Ven ray voor het doctoraal-examen Europese Studies. Harald de Vries is afgestudeerd aan de University of Humberside te Huil (UK). Hij behaalde het postgra duate degree Master of Business Ad ministration (MBA-European). ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R E. Gabeler. T. Lankveld. II. Schraven en J. Wittgen: W. BLOEMEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. wan Loon. E. de Muinck Keizer, A. Coenen. F. Schmeetz. D. Vercauteren en J. de Vocht: za: E. de MUINCK KEIZER Patersstraat 60, tel. 88800 zo: G. van LOON Patersstraat 60, tel. 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keijzer en dr. Van Dongen: DR. Van DONGEN Past, Jeuckenstraat 6, America tel. 04764-1707 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN VERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDAKI'S EN WEEKENDDIENST VEN RAY-YSSELSTE YN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend 11a telefonische afspraak neemt waar: P. WASSER, tel. 84504 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENKLINIEK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 E.M. Ruymbeck, J.M. van Winden. W.H.M. de Vocht, R.C. Goedegebuure en V. Geurts. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak V. GEURTS, tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.II. Kremer, W.G.AM. Loonen. G.W. Gelling en R. Eelderink. Behande ling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak G. GELLING Vlasakker 1, Oostrum, tel. 10956 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van Eerten. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermasseren M. VERMAZEREN, lel. 04784-2273 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktyk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggelo ven wordt wanaf maandag 8 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door H. van EERTEN Jan Poelsweg 2a, Ysselsteyn tel. 04780-42116 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur. tel. 42116 'n abonnement waard Grotestraal 73. Venrav Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. Pr e t t i cj y e A o p e n 'Prima y e h I t' e d

Peel en Maas | 1993 | | pagina 3