NOTITIES EN MÈDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Bouwvergunning aangevraagd Goedkeuring Verordening Parkeerbelasting Ingekomen Bouwaanvragen Bouwvergunning verleend commissi commissies mmissies Bekendmaking wet milieubeheer Bouwtoestemming op Bouwmeldingen Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning aangevraagd Hinderwet Hinderwet Openstelling gemeentearchief PEEL EN MAAS Donderdag 4 november - Pagina RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen, handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. Burgemeester en wethouders zyn voornemens aan de volgende bou- waan vragen medewerking te verlenen. het vergroten van een woning aan de Kolkweg te Venray tn.v. P.J.H. Ren kens, Henseniusstraat 45; het bouwen van een carport aan de Sleutelbloem 20 te Venray Ln.v. J.A. Vermeulen; het bouwen van een terras overkapping aan de Frans Micliels- straat 22 te Venray. Ln.v. P.F.H. Berben: het verbouwen van een ber ging tot garage aan de Muurpeper 10 te Venrav Ln.v. H.M.P. Oomens, Fluitekruld 26; het verbouwen van een ber ging tot garage aan de Muurpeper 4 te Venray Ln.v. dhr. Franssen. Ka pelstraat 22 te Wanssuni; het verbouwen van een ber ging tot garage aan de Muurpeper 11 te Venray Ln.v. dhr. Wibbelink, Deken Berdenstraat 6; het verbouwen van een ber ging tot garage aan de Muurpeper 2 te Venray Ln.v. J.I1.I.M. Miehiels, Wilhelminastraat 37a; het verbouwen van een ber ging tot garage aiui de Muurpeper 3 te Venray Ln.v. A.A. Merken. Vival- distraat 3. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang ran 5 november 1993 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw beheer, kamer 107 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelyk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Venray, 4 november 1993 Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, het hoofd ran de afdeling volks huisvesting. ruimtciyke ordening ep milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat by Ko ninkiyk Besluit van 16 oktober 1993 nr. 93.008487 is goed gekeurd de 'Verordening op de helling en in vordering van parkeerbelastingen' (Verordening Parkeerbelasting 1993). Met dit besluit zyn ongewyzigd goedgekeurd de verordening en de tarieventabel zoals vastgesteld door de raad van de gemeente Venray by zyn besluit van 25 mei 1993 nr. 787. De goedgekeurde verordening ligt voor een ieder, met ingang van he den gedurende 30 dagen, ter inzage op kamer 247 van het gemeente huis van Venray. Venray, 4 november 1993 Burgemeester en wethouders voornoemd, dra. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester dra. A.W.M. de Bever, sekretaris Parkeerfolder De gemeente heelt, zoals on langs aangekondigd op deze pa gina. deze week een folder over parkeren in Venray uitgegeven. Deze folder is huis aan huis ver spreid. De meesten onder u hebben die inmiddels ontvan gen. Mocht dat echter niet het geval zyn, bijvoorbeeld omdat u een zogeheten nee-nee-sticker op uw voordeur heeft zitten, dan kunt u de folder afhalen by het Centraal Informatiepunt in het raadhuis of op het kantoor van Ituytere Parking Beheer op de Eindstraat 2a (tussen 12.00- 14.00 uur of na 8 november ty- dens kantooruren). Tbr voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft, u onderstaand een overzicht van de in de afgelopen week by burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het bouwen van een serre aan de Engelenstraat 23 te Venray Ln.v. H.M.J.M. Theunissen; het vergroten van een bedrijfs hal aan het Keizeraveld 18 te Venray Ln.v. Incomo BV; het bouwen van 4 sociale koopwoningen aan De Vlies te Veu len Ln.v. Bouwbedryf Fli. Teunissen BV, Jan Poelsweg la te Ysselsteyn; het uitbreiden van een wo ning aan de Asselberghsstraat 27 te Oostrum Ln.v. L.G.A.M. Peters. Venray. 4 november 1993 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu. Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. Zy die me nen door de afgifte van één of meer ran deze vergunningen recht streeks in hun belang te zyn getrof fen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar- schrft indienen en wel binnen der tig dagen na de dag. waarop de beschikking is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het veranderen van een kan toorruimte aan de Hofstraat 5 te Venray Ln.v. Pa. Coenen; het vergroten van de woning aan de Helmkruid 7 te Venray Ln.v. B.J.E.J. Gommans; het bouwen van een woning aan de I*asL Verheggenstraat 31 te Castenray Ln.v. P.J.A. Snellen, Past. Verheggenstraat 23 te Castenray; het bouwen van een woning aan de PasL Verheggenstraat 33 te Castenray Ln.v. T.J.M. Strybos, PasL Verheggenstraat 29 te Castenray; het bouwen van een carport aan de Gratenstraat 13 te Venray Ln.v. J. Barents; het bouwen van een carport aan de Gratenstraat 11 Ln.v. H.M.W. Siebers; het overkappen ran een terras aan de Hoeveweg 16 te Venray Ln.v. J.A.M. Janssen; het bouwen ran een carport aan de Goetzenhof 7 te Oostrum Ln.v. M.J.M. van Bommel. Venray. 4 november 1993 Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelyke ordening en milieu. Financiën Gelet op het feit dat enkele agen dapunten voor de vergadering van 3 november a.s. raakvlakken heb ben met de begroting 1994 is beslo ten de vergadering van 3 november te laten vervallen en deze te kombi- neren met de vergadering waarop de begroting 1994 aan de orde komt. Deze vergadering is op woensdag 10 november a.s., aan vang 18.00 uur. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Vaststelling verslag van de ver gadering van 6 okt. 1993. 4. Ingekomen stukken en mede delingen. 5. Gewestaangelegenheden. 6. Begroting 1994. Behandeld wor den de technische aangelegen heden van de begroting. 7. Raadsvoorstel tarieven ogb, ri oolrechten en afvalstoffenhef fing, betaaltermynen en samenvoegen aanslagen. 8. Raadsvoorstel aanpassing leges verordening. 9. Rondvraag. 10. Vaststelling datum volgende vergadering. 11. Sluiting. Culturele zaken Op dinsdag 9 november a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie culturele za ken. aanvang 18.00 uur in het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publieke tribune. 3. Mededelingen en ingekomen stukken. 4. Verslag van de vergadering van 5 okt. 1993. 5. Behandeling gemeentebegroting 1994. 6. Rondvraag. Ruimtelijke ordening en volkshuisvesting Op maandag 8 november a.s. wordt een openbare vergadering ge houden van de commissie ruimte lyke ordening en volkshuisvesting. aanvang 18.00 uur in het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening en mededelingen. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken. 4. VasLstelling verslag van de ver gadering van 4 okL 1993. 5. Gewestelyke zaken. 6. Begrotingen 1994. 7. Raadsvoo ratel inzake Struk- tuu rplan Venray: Projectde finitie. 8. Raadsvoorstel inzake Werkpro gramma Volkshuisvesting. 9. Raadsvoorstel inzak Arob- bez waarschrift tegen raads besluit tot weigering herzie ning bestemmingsplan Buiten gebied Lb.v. de bouw van een paardestal achter perceel Wester Thienweg 15a te Oostrum. 10. Raadsvoorstelling inzake voor- bereidingsbesluiten: a. Lb.v. de bouw van een appartementen complex (37 huurwoningen) aan Henseniusstraat en Lang straat door Bouwmij. Janssen bv te Venray; b. Lb.v. het oprich ten van een aanbouw aan de woning De Alden Weg 11 te Ven ray. ten dienste van een prak- tyk ruimte aan huis, door de heer en mevr. Savelsberg; c. Lb.v. de rekonstruktie van de onLsluiting van vliegbasis De Peel. 11. Lyst aandachtspunten cie-ROV. 12. Rondvraag. 13. Sluiting. Sociale zaken Op maandag 8 november a.s. woixit een openbare vergadering ge houden van de commissie sociale zaken, aanvang 18.00 uur in het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Verslag vergadering 11 okt. 1993. 3. Ingekomen stukken en medede lingen. 4. Bespreking gewestaangelegen heden. 5. Begroting 1994. 6. Rondvraag. Algemene zaken Op maandag 8 november a.s. wonJt een openbare vergadering ge houden van de commissie algeme ne zaken, aanvang 17.00 uur in het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken en medede lingen. 4. VasLstelling verslag vorige verga dering 11 okL 1993. 5. Gewestaangelegenheden. Maatschappelijke zaken Op dinsdag 9 november a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie maatschap- pelyke zaken, aanvang 18.00 uur in het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening en mededelingen. 2. Spreekrecht publieke tribune. 3. Verslag vorige vergadering. 4. Ingekomen stukken. 5. Concept-begroting 1994. 6. Rondvraag. Economische zaken Op dinsdag 9 november a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie economi sche zaken, aanvang 18.00 uur in het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken en medede lingen. 4. Vaststelling verslag van de verga dering van 5 okL 1993. 5. Kengetallen acquisitie. 6. Convenant Vincent van Gogh In- stituuL 7. Behandeling van vragen Hoord- funkite 3, Begroting 1994, econo mische ontwikkeling. 8. Rondvraag en sluiting. Milieu Op woensdag 10 november a.s. wordt een openbare vergadering ge houden van de commissie milieu, in het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht. 3. Gewestaangelegenheden. 4. Vaststelling verslag 6 okt. 1993. 5. Ingekomen stukken en medede lingen. 6. Begroting milieu 1994. 7. Rondvraag. Onderwijs, jeugd, sport en rekreatie Op donderdag 11 november a.s. wordt een openbare vergadering ge houden van de commissie onder- wys, jeugd, sport en rekreatie, aanvang 18.00 uur in het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken en mede delingen. 4. Gewestzaken. 5. Vaststelling verslag van de com missievergadering van 9 sepL 1993. 6. Concept-raadsvoorstel inzake representativiteitsverklaring Lokale Omroep. 7. Tarieven sportakkommodaties: Concept-raadsvoorstel inzake aanpassing tarieven sportak kommodaties 1994; Aanbieding rapport 'Onderzoek tarieven Sportakkommodaties'. 8. Concept-raadsvoorstellen inza ke verzoeken WBO en ISOVSO: 1. Verzoek inzake het beschik baar stellen van een krediet voor vervanging van de boiler by OBS De Flierefluit; 2. Ver zoek ex arL 74 WBO om vergoe ding van de kosten van het herstellen van schade als gevolg van vandalisme by basisschool St. Petrus Banden; 3. Verzoek ex art, 74 WBO om vergoeding van de kosten van gedeeltelyke ver vanging van de schrylborden van basisschool St. Petrus Ban den; 4. Verzoek ex arL 74 WBO om vergoeding van de kosten van de aanschaf van een klim toestel by basisschool Regina Poels te Vredepeel; 5. Verzoek ex arL 74 WBO om verwydering oude ondergrondse olietank by basisschool SL Petrus Banden. 9. Bespreking gemeentebegroting 1994. 10. Rondvraag. 11. Sluiting. De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 22, lid 2 van de Wet op de Ruimtelyke Ordening be kend, dat de gemeenteraad van Venray in zyn vergadering van 26 oktober 1993 in voorbereiding heeft verklaard: 1. een partiële herziening van het bestemmingsplan 'Buitengebied' voor een terrein, gelegen aan de Ysselsteynseweg te Ysselsteyn Lb.v. de bouw van een houtop slagloods met bedryl'swoning. Dit voorbereidingsbesluit treedt in werking met ingang van 5 novem ber 1993 en ligt voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis, aid. volkshuisvesting, ruimtelyke orde ning en milieu. Raadhuisstraat 1 te Venray, tydens kantooruren van 9.00 tot 12.00 uur. Venray. 4 november 1993 De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals VERGUNNINGAANVRAGEN Een groot aantal bedryven en in richtingen is verplicht om ingevol ge de Wet milieuwbeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden mi lieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De normale procedure ingevolge de Wet milieubeheer bestaat uit 2 verschillende stappen: ontwerp-beschikking; beschikking; by iedere stap wordt het besluit op een aanvraag ingevolge de Wet mi lieuwbeheer bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer). Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Wet AROB daartegen by het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen nadat de beschik king is gegeven. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het plaaLsen van een tuinhuis je aan de Veldstraat 7 te Merselo t.n.v. J.M.C.B. Bonants; het bouwen van een schuur aan de Athoslaan 4 te Venray Ln.v. H.A. Dorrestein; het plaatsen van een prieeltje aan de Póttevenweg 18 te Ysselsteyn Ln.v. S.G.M. Keysers. Venray, 4 november 1993 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu. (arL 17 WRO) Burgemeester en wethouders zyn voornemens aan de volgende bou waanvragen medewerking te verlenen. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewer king te verlenen aan de volgende bouwaanvragen. het bouwen van een tijdel yke woonvoorziening, Henri Dunant- straat 24 te Oostrum Ln.v. dhr. II. van Dyck. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 5 november 1993 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw beheer, kamer 310, van het raad huis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren by burge meester en wethouders worden in gediend. Venray, 4 november 1993 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu. (arL 19 WRO/50, lid 8 Woningwet) Burgemeester en wethouders zyn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de ruimtelijke ordening en/ol' artikel 50, lid 8. van de Woningwet, mede werking te verlenen aan de navol gende bouwaanvragen: het uitbreiden van het pand aan De Alden Weg 11 te Venray Ln.v. M.H.F.M. Savelsberg. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 5 november 1993 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw beheer, kamer 107, van het raad huis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze tennyn kunnen eventuele bezwaren schriftelyk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. Venray, 4 november 1993 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu. Ontwerp-beschikkingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zy voor nemens zyn vergunning ingevolge de Wet milieubeheer te verlenen aan: Handboogschuttery Wilhelm Ttell, p/a Pastoor Gerardsstraat 5, 5809 BG Oirlo voor het oprichten en in werking hebben van een handboogsportakkommodatie gele gen aan de Heesakker ong. te Oirlo. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescher ming van het milieu. De ontwerp-beschikking en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 4 november 1993 (bezwarenter- myn) in het gemeentehuis. Raad huisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. Tydens de bezwaren termyn kun nen de stukken ook, na telefoni sche afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Bovendien liggen alle relevante stukken na de bezwarentermijn tot het einde van de beroepstermijn ter inzage in het gemeentehuis tij dens werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur. Tydens de bezwarentermijn kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burge meester en wethouders. Een ieder wordt na telefonische afspraak (tel. 04780-23439), gedurende de bezwa- rentermyn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ont werp van de de beschikking van ge dachten wisselen. Tevens kan een ieder bij die gelegenheid, monde ling bezwaar inbrengen tegen de ontwerp-beschikking. Degene die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Alleen degenen die bezwaar heb ben ingebracht op de wyze als bo venomschreven en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn la ter tot het instellen van beroep ge rechtigd. Meldingen Wanneer voor een inrichting reeds vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrich ting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne. dat bij hen een aanvraag om vergunning ingevolge de Hin derwet is binnengekomen van: H.G. Hollerhoek, Mgr. Ilans- senstraat 77, 5807 BB Oostrum voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een konijnenfokkerij- en mestery en duivenhoudery gelegen aan de Mgr. Hanssenstraat 77 te Oostrum. De aanvraag en de bybehorende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien van 4 november tot 4 december 1993. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Degene die een bezwaar schrift indienL kan verzoeken zijn persoonlyke gegevens niet bekend te maken. Wij zijn voornemens om voor de ingediende aanvraag een openbare zitting achterwege te laten, omdat daaraan naar verwachting geen be hoefte bestaat. Indien men echter hierom verzoekt (by de onderafde ling milieubeheer) kan men tot één week voor het verstrijken van bo vengenoemde termyn in de gele genheid worden gesteld ook mondelinge bezwaren in te bren gen. Daarby bestaat dan tevens de mogelijkheid tot een gedachtenwis- seling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en ove rige aanwezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en alleen degenen die kunnen aantonen dat zij daartoe re- delykerwys niet in staat zijn ge- weesL kunnen tydens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp-beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke be schikking. Venray, 4 november 1993 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer. met een melding (artikel 8.19 Wefettai; milieubeheer). Voorwaarde hier- voor is dat redely kerwys moet woi£en den aangenomen dat de veramU 6711 ringen geen of uitsluitend gunstig )far gevolgen hebben voor de oinvani^.' van de gevolgen voor het milieu, Burgemeester en wethouders van.r-, Venray maken bekend dat er me je gJ dingen zijn ingekomen van: ,oon 1. Maatschap Michels Clabber qrï voor het bouwen van woon .{m ruimten by de champignon Wk kwekerij gelegen aan Op dé>8o Ities 13 te Merselo; ei\e 2. R van Duynhoven voor heeiuu plaaLsen van een motopvang nin; bunker by de tiinmerfabriel 03/ gelegen aan de Johan van Wyi ten horst weg 18 te Vredepeel. De meldingen kunnen worden in qo gezien van 4 november tot 4 decern jer. ber 1993 in het gemeentehuis Raadhuisstraat 1 te Venray, elkiw werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. DiHall stukken kunnen ook, na telefoni-éan sche afspraak, worden ingezien opMjj1 elke donderdag van 16.30 tot 19.3(llZ 'N uur. >»a 29 Venray, 4 november 1993 9n Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van afdeling volkshuis-! vesting, ruimtelijke ordening enfeis milieu bi jrinl 112 Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders vanl Venray maken bekend, gelet op dew3 Wet algemene bepalingen milieu-E hygiëne, dat zij voornemens zij 11 [Gé hinderwetvergunning te verlenen]"" aan: Maatschap Classens-Sanders,Jb1 Roffelt 8. 5811 AT te Castenray voorp^1 een nieuwe, de gehele inrichting]" omvattende vergunning voor een glastuindery. gelegen aan de Rol-I fert 8 te Castenray. R Takken, VeulensewaterwegjWi 8, 5814 AK te- Veulen voor het[bli oprichten en in werking hebben van een paarden- en schapenhou- dery, gelegen aan de Veulensewa- terweg 8 te Veulen. Dit onder oplegging van voor-Wc schriften die nodig zijn in het be- st< lang van het voorkomen of beper ken van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Ven ray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden inge zien van 4 tot 18 november 1993. 'lbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en ieder die aantoont dat hy daartoe redelijkerwijs niet in staat is ge weest, kunnen tot bovengenoemde dulum gemotiveerde bezwaren in brengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. De bezwaar schriften moeten schriftelyk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. Degene die een be zwaarschrift indient, kan verzoe ken zyn persoonlyke gegevens niet bekend te maken. Venray, 4 november 1993 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer. Met ingang van 1 november 1993 is het gemeentearchief weer wekelyks op de donderdagen open gesteld voor het publiek. Door deze openstelling hoopt de gemeente een einde te maken aan het onge mak dat met name degenen die ge nealogisch onderzoek willen doen. de afgelopen maanden door allerlei omstandigheden hebben moeten ervaren. De verbouwing en herhuisvesting yan het raadhuis hebben ook gevol gen gehad voor het gemeente archief. Belangrykste verande ringen zyn dat de studiezaal in de kelderverdieping op een andere lo- katie is gesitueerd en dat voor be zoekers van het gemeentearchief een huisreglement is gemaakt. Buiten de donderdagen kunnen mensen uitsluitend na afspraak te recht in het archief. By aankomst dienen zy zich te melden bij het Centraal Informatie Punt (CIP). Inlichtingen over de openstelling en het huisreglement kunnen wor den ingewonnen by Theo Jeuken, tel. 04780-23257 of by Leo Kleus- kens. tel. 04780-23325.

Peel en Maas | 1993 | | pagina 18