'Doel is beter parkeerbeheer' Parkeren in Venray vanaf 1 november NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Bouwvergunning verleend Gemeente wil met betaald parkeren ruimte beter benutten Ingekomen Bouwaanvragen Bouwtoestemming op Bouwmeldingen Bouwvergunning aangevraagd commissies Bestuurscommissie begraafplaats wet milieubeheer PEEL EN MAAS Donderdag 21 oktober Pagina 15 RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken.' gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen, handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. Zij die me nen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar- schrft indienen en wel binnen der- dagen na de dag, waarop de beschikking is gegeven. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be- 0 zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het bouwen van een varkens stal aan de Deumeseweg 104 te Ys- ■91 selsteyn t.n.v. Maatschap Wilmsen; het, verbouwen van een boer derij aan de Paardekopweg 11 te Ys- selsteyn t.n.v. Maatschap Jennis- kens, Puttenweg 108 te Ysselsteyn; het bouwen van een garage niet carport aan de Muurpeper 9 te ;ij Venray t.n.v. H.P.M. van Opbergen. Frans Halsstraat 13 te Bergen: het bouwen van een garage ■net carport aan de Muurpeper 7 te Venray t.n.v. J.L.G. Klaassens, Ou verturestraat 8 te Venray; het bouwen van een garage aan de Westsingel 53 te Venray tn.v. H.J.G.M. Franssen; het verbouwen van een wo- aan de Van Berlostraat 5 te jM Leunen t.n.v. fam. Van Dijck- Loenen; het uitbreiden van een wo ning aan de Begijn hofweg 7 te Leu nen t.n.v. J.A.E. Voesten, Meester De Haanstraat 10 te Leunen. Venray. 21 oktober 1993 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu. Niet iedereen is even blij met de invoering van betaald parkeren in Venray. Bewoners waren en zijn bang hun parkeerplek voor de deur kwijt te raken. Ondernemers vrezen een verlies van klanten. Bestuur en gemeenteraad daaren tegen vinden betaald parkeren een noodzakelijke en verantwoor de keuze. Wethouder Joos Truijen van verkeer doet nog een keer uit de doeken waarom betaald parke ren in Venray nodig is, daarbij on dersteund door gemeenteambte naar verkeerszaken Geert Rutten. Wethouder Truijen: 'Het doel van betaald parkeren is een goed parkeerbeheer. Het is een hulp middel om het parkeergedrag te reguleren en een efficiënter ge bruik van het aantal parkeerplaat sen te bevorderen. Het is een menselijk trelye om de auto op de beste plek te parkeren, dat wil zeggen het dichtst bij je huis, werk of de winkels. Het gevolg is dat die beste plekken nu in Ven ray worden ingenomen door lang- parkeerders, mensen die werken in het centrum of die er een mid dagje komen winkelen. Door be taald parkeren in te voeren zal de eerste groep (werknemers) straks een gratis parkeerplek opzoeken of een plaats die verder weg ligt. Het winkelpubliek zal straks de goedkoopste plekken dicht b(j de winkels opzoeken, zo verwachten we. Voor hen hebben we daarom drie grote parkeerterreinen inge richt op De Gouden Leeuw, Ble- kersveld en het Raadhuisplein. Doordat de langparkeerders uit het centrum verdwenen, schep pen we meer ruimte voor mensen die maar voor een korte bood schap in het centrum hoeven te zyn'. De gemeente voert betaald parke ren dus niet in om er rijker van te worden! Truijen: 'Nee, met de parkeergelden moeten de investeringen betaald worden, zoals de aanleg van de ter reinen, het beheer van de appara tuur en de kontroles. Het systeem moet zichzelf terugverdienen. Wan neer er overschotten zijn, worden die gebruikt om de parkeervoorzie ningen verder te verbeteren. Je kunt dan bijvoorbeeld denken aan de aanleg van een nieuw terrein in Zuid-Oost, als uit de praktijk blykt dat daar behoefte aan is'. De gemeente heeft gekozen voor twee verschillende systemen van be talen: vooraf en achteraf. Wat is daar de reden van? Geert Rutten: 'Het liefst hadden we natuurlijk alleen maar achteraf be talen gewild. Dat is het meest klant vriendelijk. want mensen staan niet onder tijdsdruk en ze betalen nooit teveel. Maar dat systeem is al leen maar uitvoerbaar op grote ter reinen, die je kunt afsluiten met slagbomen. En daar is in het cen trum niet genoeg ruimte voor'. Bij vooraf betalen is gekozen voor centrale parkeerautomaten en niet voor parkeermeters bij iedere par keerplaats. Waarom? Geert Rutten: 'De voordelen van parkeerautomaten wegen ons in ziens zwaarder dan het nadeel dat je een stukje moet lopen om een ticket te kopen. Parkeerautomaten zijn minder vandalisme-gevoelig dan meters. Bovendien werken die zeventien automaten in het straat beeld veel rustiger dan een paar honderd parkeermeters. Daarnaast bieden parkeerautomaten straks de mogelijkheid tot moderne commu nicatie, zoals betalen met een pin codepasje'. De parkeertarieven zullen gaan variëren van fl,-. fl.50 tot f2,- per uur. Op basis waarvan zijn die ta rieven bepaald? Truijen: 'Op basis van een inschat ting van de te maken kosten, zoals de afschrijving van de apparatuur, de personeelskosten, het onder houd van de terreinen en het be heer. Daarnaast hebben we als maatstaf de tarieven van andere ge meenten van dezelfde grootte genomen'. Waarom zijn sommige plekken duurder gemaakt dan andere? Rutten: 'Aantrekkelijke parkeer plaatsen op straten en pleinen dicht bij het winkelgebied zijn duurder gemaakt dan parkeerplaat sen op de grote terreinen en op ver- derweg gelegen straten en pleinen. Dat moet leiden tot een efficiënter gebruik van de beschikbare par keerruimte. Bij het postkantoor bij voorbeeld hebben we een tarief van ƒ1,50 geheven, omdat veel mensen daar maar voor korte tijd hoeven te zyn. In andere gevallen, zoals de Dr. Poelsstraat en de Deken Thielen- straat, hebben'We: het maximale ta rief ingesteld om het verkeer zo veel mogelijk uit die woonstraat te weren'. Er is veel discussie geweest rond het vergunningenbeleid. Onderne- me/rs en vooral be woners wilden in ruil voor een vergunning een plaatsgaranlie voor hun auto. Uit eindelijk heeft de gemeente 63 plaatsen exclusief gereserveerd voor vergunning liouelers. Waarom kon dat niet voor iedereen? Truijen: Als je besluit om de 11 m2 per parkeerplaats exclusief voor één persoon te gebruiken, houdt dat in dat veel plaatsen de hele dag leeg zullen liggen. Want de meeste mensen hebben de auto overdag nodig voor hun werk of andere be zigheden. Die onbenutte ruimte zou de vergunning irreëel duur maken'. Rutten vult aan: 'Om vergunning houders toch zoveel mogelijk kans op een plek te geven, hebben we de tarieven ter plaatse zo duur ge maakt dat het overige bezoekers waarschijnlijk zal afschrikken'. De gemeente streeft ernaar om het aantal vergunningen te beper ken tot ca. 225. Waarom is dat? Truijen: 'Het aantal is gebaseerd op tellingen van het aantal auto's dat 's nachts in het centrum op straat staat. We proberen inderdaad door een strenge selektie onder die 225 te blijven, omdat je anders te veel ruimte blokkeert, voor anderen'. De gemeente heeft ervoor gekozen om een aantal uitvoerende taken uit te besteden aan een particulier bedrijf, Ruijters Parking Beheer. Ik noem er hier een paar: de vergun ninguitgifte, de kontroles op be taald. parkeren en de inn ing van de parkeergelden. Waarom doel de ge meente dat niet zelf? Truijen-. 'Venray bezint zich zoals veel andere gemeenten op zijn eigenlijke taken als gemeente. De uitvoering van door de raad vast gesteld beleid door bedrijven past in het proces van de terugtredende overheid. Ik zelf zeg altijd: Dat wat anderen beter kunnen uitvoeren, moetje als gemeente onder bepaal de voorwaarden aan hen overlaten. Op het specifieke terrein van parke ren is Venray bij ons weten de eer ste gemeente in Nederland die zo ver gaat dat ze de uitvoering van de kontroles aan en particulier bedrijf overlaat. We hebben teen vijfjarig kontrakt gesloten met Ruijters, om dat zij op het gebied van het behe ren van parkeergarages en -terrei nen over een jarenlange ervaring beschikken. We behouden daarbij als gemeente overigens alle invloed die nodig is. Het liefst zouden we ook de kontroles op foutparkeren (bij parkeerverboden, op trottoirs e.d.) uitbesteden. Maar daarvoor is toestemming nodig van het mini sterie van justitie. We hebben ons wel alvast aangemeld voor een proef die met ingang van volgend jaar in vijf gemeenten van start gaaf. Truijen wenst tot slot te bena drukken dat het gekozen parkeer systeem niet heilig is. 'Ook uit kontakten met andere gemeenten is gebleken dat dingen in de prak tijk soms wel eens andei's lopen dan ze vantevoren hadden inge schat. Ook wij zullen tussentijds gaan evalueren en niet aarzelen be paalde keuzes bij te stellen als dat nodig blijkt. Ik zou de Venraynaren dan ook graag willen verzoeken ons op de hoogte te houden van hun er varingen met het parkeren in deze gemeente vanaf 1 november. Sug gesties zijn altijd welkom'. Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand een overzicht van de in de afgelopen week bij burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het bouwen van een bei-ging aan de Kamperfoelie 85 te Venray t.n.v. W.H.G.M. Janssen; het vergroten van een keuken aan de Tijm 8 te Venray tn.v. M.H.G.M. Linskens; het bouwen van een garage aan de Muurpeper 1 te Venray tn.v. M. Vollenberg, G. Houbenstraat 36 te Wanssuni; het bouwen van een garage aan de Muurpeper 4 te Venray t.n.v. de heer Franssen, Kapelweg 22 te Wanssum,- het bouwen van een garage aan de Muurpeper 3 te Venray tn.v. A.A. Merken. Vivaldistraat 3 te Venray; het bouwen van een garage aan de Muurpeper 11 te Venray tn.v. de heer Wibbelink, Deken Berdenstraat 6 te Venray: het bouwen van een garage aan de Muurpeper 2 te Venray tn.v. J.H.I.M. Michiels, Wilhelminastraat 37a te Venray: het bouwen van een garage aan de Langeweg 68 te Venray tn.v. J.W.M. Derks; het bouwen van een garage aan de Muurpeper 10 te Venray t.n.v. II.M.P.Oomens, Fluitekruid 26 te Venray; het plaatsen van een reklame- zuil aan De Hulst 10 to Venray tn.v. Auto Schade; het bouwen van een garage/ berging aan de Noordsingel 7 te Venray tn.v. E.J. Bennenbroek. Venray, 21 oktober 1993 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu. Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. Zy die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Wet AROB daartegen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen nadat de beschik king is gegeven. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het bouwen van een tuinber- ging aan de Everestlaan 16 te Ven ray t.n.v. II. v.d. Venne: het bouwen van een volière aan het Bingelkruid 49 te Venray t.n.v. J.T.H. Kweens; het bouwen van een tuinhuis je aan de Serenadestraat 22 te Ven ray tn.v. P.B.M. Giliam; het bouwen van een tuinhuis je aan de Jofferspas 28 te Oostrum t.n.v. M.J. Korendyk-Janssen, Pa- penweg 64 te Builde. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bou waanvragen medewerking te verlenen. het vergroten van een woning aan de Pol kast raat 16 te Venray t.n.v. G.T.M. Verkoelen; het aanbouwen van een bij keuken aan de Akelei 20 te Venray tn.v. Th.II. Verberk; het bouwen van een woning aan de Heidseweg 38 te Heide tn.v. G.J.M. Janssen, Heidseweg 66 te Heide; het bouwen van een paar- destal aan de Rosmolenweg 5 te Oostrum t.n.v. P.L.M. Staaks. Ane moon 13 te Venray; het bouwen van een serre aan de Wilhelminastraat 13 te Venray tn.v. E.M.Th.J. Wolters. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 22 oktober 1993 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw beheer. kamer 107 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. Venray. 21 oktober 1993 Burgemeester en wethouders van Venray Op maandag 25 oktober a.s. wordt om 09.30 uur in het raadhuis een openbare vergadering gehouden van de bestuurscommissie begraaf plaats gehouden. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, mededelingen en inge komen post. 2. Inspreekrecht toehoorders. 3. Verslag van de bespreking van 30 sept. 1993. 4. Afdoeningslyst. 5. Concept-plan herinrichting co lumbarium. 6. Definitief besluit gedenksteen vin. kerkhof Petrus Banden. 7. Inschakeling vrijwilligers. 8. Rondvraag. Zoals bekend zal er per 1 novem ber in Venray nogal wat veranderen als het om parkeren gaat. Kon met tot nu toe gratis parkeren in deze gemeente, straks zal dat niet meer overal kunnen. Dat roept uiteraard veel vragen op, zoals: Waar komen die betaalde parkeerplaatsen? Wat zijn de tarieven? Hoe te betalen? Waar kunnen vergunninghouders en invaliden parkeren? Hieronder zullen wij op al die vragen een voor een ingaan. Op circa 1000 van de in totaal 1200 openbare parkeerplaatsen in het centrum dient u straks parkeer- geld te betalen. Dat kan vooraf of achteraf gebeuren. Achteraf betalen geldt voor de drie parkeerterreinen: Blekersvcld (190 plaatsen), (een deel van) De Gouden Leeuw (220)'en het Raad- huisplein (160). Deze worden met een slagboom afgesloten. Bij het verlaten van het terrein dient u bij een betaal(wissel)automaat af te rekenen. Bij de overige 430 parkeerplaat sen komen zeventien parkeerauto maten te staan. Hier dient u vooraf parkeertijd te kopen. Na betaling ontvangt u een parkeertieket dat aangeeft tot welk tijdstip u mag par keren. Het ticket dient zichtbaar achter de voorruit van uw auto te liggen. WANNEER? Parkeergeld is verschuldigd van maandag tot en met zaterdag van 09.00-18.00 uur en op koopavonden van 18.00-21.00 uur. Er geldt geen maximale parkeerduur. TARIEVEN De parkeertarieven variëren, af hankelijk van de ligging van de par keerplaats, van ƒ0,25 per 15. 10 of 7,5 minuten. PARKEERVERGUNNING Als centrumbewoner ol' werkne mer van een bedrijf in het centrum kunt u onder bepaalde voonvaar- den in aanmerking komen voor een parkeervergunning. De kosten bedragen voor bewoners ƒ120,- en voor bedrijven 300,- per jaar. Het aantal te verlenen vergunnin gen is beperkt tot circa 225. l)e ge meente heeft daartoe onlangs aanvraagformulieren verspreid. De eerste vergunningen zullen bin nenkort worden toegewezen. Degenen onder u die zo'n formu lier onverhoopt niet hebben ont vangen en wel in aanmerking denken te komen voor een vergun ning. kunnen dit formulier alsnog afhalen en inleveren bij het Centra- Ie Informatiepunt in het raadhuis (tel. 23333) of na tl november bij Ruijters Parking Beheer aan de Bindstraat 2a (tel. 14092). Hier kunt u ook informatie inwinnen over de voorwaarden voor een vergunning. In het centrum zijn 63 parkeer plaatsen exclusief gereserveerd voor vergunninghouders. Deze lig gen aan De Omloop (18 plaatsen). De Gouden Leeuw (P-havens west zijde, 16), De Schakel (17) en Wilhel minastraat (12). Alleen zij mogen daar hun wagen stallen, maar heb ben geen vaste parkeerplaats. De overige vergunninghouders hebben geen exclusief recht op een gemeenschappelijke parkeerruim te. Dat betekent dat op hun plaatsen ook niet-vergunninghouders mo gen staan, tegen betaling van een duurder tarief van ƒ1,50 of ƒ2,- per uur. Op de vergunning staan het ken teken van de auto vermeld en de lo- katie waar men mag parkeren. De vergunning dient altijd zichtbaar achter de voorruit van de auto te liggen. PARKEREN VOOR INVALIDEN Degenen die in het bezit zyn van een rechtsgeldige landelijke invali- denparkeerkaart. kunnen onbe perkt gratis parkeren bij de met een bord aangeduide invalidenpar- keerplaatsen. De kaart dient u zichtbaar achter de voorruit van uw auto te leggen. Indien in een straat een inrijbeperking geldt 'met uit zondering van vergunninghouders', dan worden ook bezitters van een rechtsgeldige landelijke invaliden- parkeerkaart aangemerkt als ver gunninghouder'. BEHEER FN KONTROLE Het beheer en onderhoud van de parkeerappamtuur. de uitgifte van de vergunningen, het toezicht op betaald parkeren en het innen van de parkeergelden lieert de gemeen te ondergebracht bij Ruijters Par king Beheer. Dit particuliere bedrijf zal per 8 november gevestigd zijn aan de Bindstraat 2a. Het bedrijf heeft twee parkeer wachtei's en een kontroleur aan gesteld, die herkenbaar zijn aan hun uniform. De kontroleur zal toe zien op een juiste betaling van de parkeergelden op «lie plaatsen waar vooraf betalen geldt Zonodig zullen zy overgaan tot het uitschrijven van een naheffingsaanslag (voorheen boete geheten). Op tie parkeerterrei nen die met een slagboom installs- tie zyn uitgerust, is geen fysieke kontrole nodig. De in- en uitritten worden met camera's bewaakt en voorzien van een intercom, die Weer bediend worden door een par keerwachter in liet kantoor aan tic Bindstraat. De Uiak van tic parkeer wachters omvat veider onder meer het geven van informatie, de afgifte van vergunningen en de inning van naheffingsaanslagen. FOLDER De gemeente zal binnenkort huis- aan-huis een folder verspreiden over parkeren in Venray. INFORMATIE Heeft u na het lezen van tie folder nog meer vragen, dan kunt u kon- takt opnemen met Ruijters Parking Beheer aan de Bindstraat 2a (vanaf 8 november, tel. 14092) of met de heer G. Rutten. afdeling openbare werken (tel 233877. VERGUNNINGAANVRAGEN Een groot aantal bedrijven en in richtingen is verplicht 0111 ingevol ge de Wet milieuwbeheer een milieuvergunning aan te vragen. Iii de milieuvergunning worden mi lieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De normale procedure ingevolge de Wet milieubeheer bestaat uit 2 verschillende stappen: ontwerp-besch i k k i ng; beschikking; bij iedere stap wordt het besluit op een aanvraag ingevolge de Wet mi lieuwbeheer bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer). Ont werp-bescli i kki ngen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij voor nemens zijn vergunning ingevolge de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1. VOF Van den Munekhof, Gro testraat 107, 5801 BB Venray voor een oprichtingsvergun ning (artikel 8.1) voor een horeca-inrichting bestaande uit een café en zaal gelegen aan de Grotestraat 107 te Venray. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescher ming van het milieu. De ontwerp-besehikking en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 21 oktober tot 21 november 1993 (bezwarentermyn) in het ge meentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. Tijdens de bezwarentermyn kun nen de stukken ook. na telfonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Bovendien liggen alle relevante stukken na tie bezwarentermyn tot het einde van de beroepstermijn ter inzage in het gemeentehuis tij dens werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur. Tijdens de bezwarentermyn kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burge meester en wethouders. Ben ieder wordt na telefonische afspraak (tel. 04780-23439). gedurende de bezwa rentermyn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ont werp van de de beschikking van ge dachten wisselen. 'lévens kan een ieder by die gelegenheid, monde ling bezwaar inbrengen tegen de ontwerp-besehikking. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zyn persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Alleen degenen die-bezwaar heb ben ingebracht op de wijze als bo venomschreven en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn la ter tot het instellen van beroep ge rechtigd. Amvb-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieuwbeheer (artikel 8.40) is bij algemene maatregel van bestuur (anivh) een aantal categorieën van bedrijven vrijgesteld van de ver gunningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zyn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het be lang van de bescherming van liet milie. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat eramvb- meldingcn zyn ingekomen van: 1. P.L. Cham voor het oprichten van een horecabedrijf (Chen's) in het kader van hot Besluit Ho recabedrijven milieubeheer, ge legen aan de Patersstraat 9. 5801 at Vtenray: 2. Aldi Best bv voor het uitbreiden of wijzigen van een detailhan del dan wel het veranderen van een daarin gebezigde werkwijze in het kader van het Besluit detailhandel-milieubehecr gele gen aan de Kiosk 24-28. 5802 NI* Venray. De meldingen kunnen worden in gezien van 21 oktober tot 21 novem ber 1993 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray. elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. De stukken kunnen ook. na telefoni sche afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Venray. 21 oktober 1993 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van afdeling volkshuis vesting ruimtelijke ordening en milieu

Peel en Maas | 1993 | | pagina 15