Verkeersmaatregelen in verband met de plaatsing van kermisattracties op de Raadhuisstraat en Raadhuisplein Wet Milieubeheer/ Wet verontreiniging oppervlaktewateren Ballonwedstrijd tijdens Venrayse kermis Bouwmeldingen Sluiting gemeentearchief Ingekomen Bouwaanvragen Bekendmaking Hinderwet Bouwvergunning aangevraagd Voorlopig zwemverbod Witte Vennen Bouwvergunning aangevraagd Hinderwet Ongemak door verhuizing Sociale Zaken Openstelling burgerzaken PEEL EN MAAS Donderdag 29 juli - Pagina ft RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king. bestuurlijke koórdinatie; open bare orde en veiligheid: voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen. handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking. bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg. maatschappelijk werk, ouderen zorg. werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truljen Maandag van 10.00 tot 11X30 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening: volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Drlessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum. schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg. oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten. vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. (i W«-durvMurt art 18a WRO t-lxv. bouwmeldingen) Burgemeester en wethouders zyn voornemens om van toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruim- teiyke Ordening vrijstelling te ver lenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijnde herziening bestemmings plan ten behoeve van de volgende bouwmeldingen: het plaatsen van een tuinhuisje aan de Marjolein 44 te Venray. tn.v. P. Janssen. - hel bouwen van een serre aan de Boudewijnhof 8, tn.v. J. Vermeulen. - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Pinksterbloem 28. tn.v. E. Wiegman. De op de bouwmeldingen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 30 juli 1998 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouwbeheer, kanier 1.07, van het gemeentehuis (van 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen schriftelijke bezwaren by burge meester en wethouders worden in gediend, venray. 29 juli 1993 Burgemeester en wethoudera van Venray. namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelijke ordening en milieu. Ir. G.FJ.M. Frencken In verband met vakanties is het gemeentearchief gesloten van maandag 19 Juli iui. tot en met vrij dag 20 augustus a.8.. Vin af maan dag 23 augustus kunnen weer telefonische afspraken gemaakt worden. Duur maatregelen: woensdag 28 Juli t/m donderdag 5 augustus. Afgesloten voor bestuurders - Raadhuisstraat vandanscentrum Paul Janssen tot en met kruising Hofstraat - Dr. Poelsstraat - Raadhuisstraat tussen Akkerweg en Hofstraat (dinsdag 3 aug. tijdens vuurwerk). Stationsweg tussen Bon gerdstraat en Raadhuisstraat. - Julianasingel tussen Poststraat en Hofstraat (maandag 2 aug. tij dens weekmarkt). Ifengevolge van voornoemde wegafsluitingen zijn voor door gaand rijverkeer gestremd: - Raadhuisstraat vanaf Noordsingel. Julianasingel vanaf Oude Oostrumseweg. - Stationsweg vanaf Oostsingel. - Dr. Poelsstraat vanaf Mgr. No- lenst raat Omleidingen en Zuid-Ooster busdienst: - In verband met de wegafsluitin- gen op de Raadhuisstraat, Juliana singel en Stationsweg, wordt het centrumverkeer van de Noordsin gel en Oostsingel en Stationsweg omgeleid via Noordsingel - Oostsin gel - Oude Oostrumseweg - De lijndiensten van de Zuid- Ooster zullen het busstaion vice versa aandoen via de Noordsingel - Oostsingel - Oude Oostrumseweg - Julianasingel. De bushaltes aan de Raadhuisstraat en de Stationsweg zullen tijdens de duur van de ver keersmaatregelen vervallen. Hier voor in de plaats zullen tijdelijk 2 haltes worden gemaakt aan de Noordsingel tussen de Raad huisstraat en de SL Annalaan. Bereikbaarheid Raadhuis en par keerterreinen Raadhuisstraat: Het raadhuis en de parkeerterrei nen aan de Raadhuisstraat zijn tij dens de duur van de verkeersmaatregelen voor autover keer vice versa bereikbaar via de NOORDSINGEL- RAADHUISSTRAAT. Tbr voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand een overzicht van de in de afgelopen week bij burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. - het wijzigen van een winkel pand entree luifels aan de Schoolstraat llLn.v. Gebr. van Doo- ren, De Dellenstraat 6 te Venlo - het bouwen van een carport aan de Foxtrotstraat 5 te Venray, tn.v. M. Cuppen. - het plaatsen van een tochtpor- taal aan de Aronskelk 55, tn.v. J.C. Voermans. Kogeldistel 29. - het uitbreiden van een woning aan de Spiekert 12 te Heide. tn.v. G. Michels. - het bouwen van 13 woningen aan de Landweert III te Venray. tn.v. Jac v.d. Wijngaard, Duizend schoonstraat 4a te Uden. - het uitbreiden van een woonka mer overkappen entree aan de Zandbleek 44. tn.v. A.M.M. Valks. - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Zandbleek 32. tn.v. L. Voste rbos. - het uitbreiden van een pand aan De Alden Weg 11 te Venray. tn.v. M. Savelsberg. - het plaatsen van een berging aan de Pinksterbloem 14, tn.v. R. Swakhoven. - het wijzigen van kapwerk op de bestaande achterberging aan de Oude Oostrumseweg 41. tn.v. H. Custers. - het bouwen van een serre aan de Wilhelrainastraat 13. tn.v. E. Woltera. het bouwen van een carport aan de Koningskaars 52, tn.v. F. Ver- donschot - het bouwen van een carport aan de Randerade 67 te Oostrum, tn.v. H.Jeuken. - het bouwen van een woonhuis garage aan de Landweert III tn.v. A. Henckens, Kuluutsheuvel 13 te Overloon. - het bouwen van een maggifa- brick aan de Witte Vennenweg 6 te Oostrum. tn.v. Nestlé Nederland, Haarlemmerweg 331-333 te Am sterdam. - het verbouwen van een woon huis garage aan de Molenklefweg 2. tn.v. J. Thijssen. - het bouwen van een carport aan de Langstraat 40, tn.v. H. van Houdt - het uitbreiden van een woning aan de Mgr. Hanssenstraat 55 te Oostrum, tn.v. H. Raedts, Mgr. Hanssenstraat 57. - het bouwen van een LLTB aan de Zuivelweg te Leunen, tn.v. C.A.V. Leunen RA., St Apolloniastraat 5 Venray. 29 juli 1993 Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen. het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelijke ordening en milieu, ir. G.FJ.M. Frencken De burgemeester en wethouder van Venray maken bekend dat op 25 mei de raad van de gemeente Venray heeft vastgesteld de Parkeer- verordening 1993, besluit nr. R 786. Op 8 Juli 1993 is ontvangen van Ge deputeerde Staten van Limburg 'het bericht van ontvangst' inzake deze verordening Met ingang van heden ligt geduren de een periode van 3 maanden, de parkeerverordening 1993 ter inza ge op gemeentehuis van Venray. Af deling Openbare Werken, kamer 2.47. Een afschrift van de verorde ning is verkrijgbaar tegen vergoe ding van kosten. Venray. 29 Juli 1993 J.H.M.O. Truijen, loco-burgemeester W.G.P.M. Backx, loco-secretaris. Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat z(j voornemens zijn hinderwetvergunning te verlenen aan: GJ. Reintjes, Lorbaan 3,5814 Veu len voor een nieuwe, de gehele in richting omvattende vergunning voor bloemenkwekerij met assimi latiebelichting. gelegen aan de Lor baan 3 te Veulen, en aan de Gebroeders Classens, Beekweg 98, 5816 AB Vredepeel voor een nieu we, de gehele inrichting omvatten de vergunning voor een pluimveebedrijf en schapenhoude rij. gelegen aan de Bekweg 98 te Vredepeel. Dit onder oplegging van voor schriften die nodig zijn in het be lang van het voorkomen of beperken van gevaar, schade of hin der buiten de inrichting De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Ven ray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden inge zien van 29 juli tot 12 augustus 1993. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is ge weest. kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde bezwaren in brengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking De bezwaar schriften moeten schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. Degene die een be zwaarschrift indient. kan verzoeken zijn persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze. het hoofd van de afdeling volkshuisvesting ruimtelijke ordening en milieubeheer. (art. 19 WRO/50, 50 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de ruimtelijke ordening en/of artikel 50 van de Woningwet, medewer king te verlenen aan de navolgende bouwaanvragen: - het bouwen van 12 vrije sector woningen aan de Landweert III te Venray. tn.v. MC Projektmanage- ment BV, Akerstraat 96a te Heerlen. - het bouwen van een woning aan de Landweert III, tn.v. P. Janssen, Oude Oostrumseweg 43. - het bouwen van 12 sociale koop woningen aan de Landweert III, tn.v. MC Projektmanagement Akerstraat 96a te Heerlen. - het bouwen van een woning met garage aan de Landweert III, tn.v. R Hermans. Kerkstraat 9 te Tbgelen. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 30 juli 1993 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouwbeheer, kamer 1.07, van het gemeentehuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. Venray. 29 Juli Burgemeester en wethoudera van Venray. namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting ruimtelijke ordening en milieu, ir. G.FJ.M. Frencken Momenteel vindt de uitvoering plaats van het toekomstige recrea tiegebied Witte Vennen. De ge meente heeft vastgesteld dat in het gebied nu al dagrecreatie plaats heeft waarbij ook gezwommen. Dat is echter nog niet toegestaan. Eerst zal er een volledig onderzoek naar de kwaliteit van het zwemwater moeten komen. Pas zodra dat on derzoek is afgerond en door Gede puteerde Staten van Limburg is goedgekeurd, mag ter plaatse ge zwommen worden. Bijkomende vorwaarde is uiteraard dat de eige naar dan inmiddels een deel van het gebied voor dagrecreatie heeft opengesteld. Wy hebben de ge meentepolitie gevraagd toe te zien op de naleving van dit zwemverbod. Burgemeester en Wethoudera van Venray Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bou waanvragen medewerking te verlenen. - het bouwen van een carport aan de Koningskaars 11, tn.v. R. Hendrix. - het plaatsen van een ber- ging/carport aan De Leng 3 te Oirlo, tn.v. P. Classens. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 30 juli 1993 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouwbeheer, kamer 1.07 van het gemeentehuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schrifteiyk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Venray, 29 juli 1993 Burgemeester en wethoudera van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting ruimteiyke ordening en milieu, ir. G.FJ.M. Frencken Kennisgeving ontwerp-besehikkingen Het Dagelyks Bestuur van het Zuiveringschap Limburg maakt ge let op artikel 7b, tweede lid van de Wet verontreiniging oppervlaktewa teren juncto artikel 14.3, tweede lid. van de Wet milieubeheer mede na mens het college van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray. bekend dat zy voornemens zyn positief te beschikken op de aanvraag van H. Peetere, Heidse- peelweg 47 te Ysselsteyn voor een vergunning Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zy hinderwetvergun ning hebben verleend aan: J.P.A. Pubben, Loonsedyk 12, 5815 EH te Merselo voor het uitbrei- den/wyzigen van een pluimveebe- dryf gelegen aan de Loonsedyk 12 te Merselo, aan Zanders Pluimvee- bed ryven b.v.. Zandhoek 13a, 5808 BK Oirlo, voor een nieuwe, de gehe le inrichting omvattende vergun ning voor een pluimvee opfokbedryf, gelegen aan de Meer- loseweg 7 te Oirlo, en aan A. Leeyen, Moostdyk 11, 5813 AV te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning voor een rundveehoudery, gelegen aan de Moostdyk 11 te Ysselsteyn, en aan Maatschap Hendrikx, Veulense- weg 16, 58 14 AC te Veulen voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning voor een varkens fok- en mestbedryf, gelegen aan de Veulenseweg 16 te Veulen. De be schikking en bybehorende stuk ken kunnen in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309. elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien van 29 juli tot 29 augustus 1993. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook. na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tbt deze datum kan by de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tydig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redenen niet in staat zyn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht, tenzy vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schoreen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Graven hage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist Burgemeester en wethoudera voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting ruimtelyke ordening en milieubeheer. - ingevolge de Wet verontreini ging oppervlaktewateren voor het lozen van bedryfsafvalwater, afkom stig van het mestfiltratiesysteem by het zeugenbedryf gelegen aan de Heidsepeelweg 47 Ysselsteyn, via de gemeentel yke riolering en de riool waterzuiveringsinstallatie (rwzi) Ys selsteyn op oppervlaktewater (ingeschreven onder nummer V93-43). - ingevolge de Wet milieubeheer voor het veranderen van de inrich ting en/of veranderen vn de wer king van de inrichting en het in werking hebben van de veranderin gen voor een mestfiltratiesysteem by het zeugenbedryf gelegen aan de Heidsepeelweg 47 te Ysselsteyn (ingeschreven onder nummer 15/93). Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de be scherming van het milieu. De aanvragen, de ontwerp beschikkingen en andere relevante stukken liggen vanaf 30 juli 1993 tot en met 30 augustus 1993 )be- zwaartermyn) ter inzage en wel: - op het kantoor van genoemd zui veringsschap, Maria Theresialaan 99 te Roermond gedurende de kan tooruren van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur (afdeling Vergunningen en Handhaving); - in het gemeentehuis van Venray, Raadhuisstraat 1 te Venray gedu rende de kantooruren van 9.00 uur tot 12.00 uur en bovendien na tele fonische afspraak elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Bovendien liggen alle relevante stukken na de bezwaartermyn tot het einde van de beroepstermyn ter inzage tydens kantooruren op het kantoor van genoemd zuive ringschap en in het gemeentehuis tydens werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur. Tydens de bezwarentermyn kun nen schriftelyk gemotiveerde be zwaren worden ingediend by: - Het Dagelyks Bestuur van het zui veringschap Limburg, Postbus 314, 6040 AH ROERMOND; - Het college van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Ven ray, Postbus 500, 5800 AM VENRAY. Een ieder wordt na telefonische af spraak, telefoon 04750-94349 (Zui veringschap Limbur) of 04780-23439 (gemeente Venray), ge durende de bezwarentermyn in de gelegenheid gesteld tot een gedach- tenwisseling over de ontwerp beschikkingen. Tevens kan een ieder in die periode, na telefonische afspraak, mondeling bezwaren in brengen tegen de ontwerp beschikkingen. Degene die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zyn pereoon- ïyke gegevens niet bekend te maken. Alleen degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wyze als boven omschreven en degenen die aantonen, daartoe redeiy'kerwys niet in staat te zyn geweest, zyn la ter tot het instellen van beroep ge rechtigd. Roermond, 29 juli 1993 het Dagelyks Bestuur van het Zui veringsschap Limburg. Venray. 29 Juli 1993 het college van Burgemeester en wethouders van Venray. Als gevolg van de verbouwing van het Venrayse gemeentehuis moet een deel van de afdeling sociale za ken tydelyk intern verhuizen. Het aantal spreekkamers wordt hier door aanzienlyk ingekrompen. Burgers moeten dan ook met lange wachttyden rekening houden. Het is niet uitgesloten dat wy u tydelyk niet te woord kunnen staan vanwe ge het gebrek aan spreekkamers. Wy vragen daarom uw medewer king door zoveel mogelyk zaken te lefonisch af te handelen met de afdeling sociale zaken. Wy verzoe ken u vriendeiyk niet te komen wanneer dat niet echt nodig is. Kan uw bezoek echt niet wachten, maakt u dan tevoren telefonisch een afspraak. Deze tydelyke rege ling gaat in op maandag 9 augustus en duurt tot en met vrydag 10 sep tember. In verband met de interne verhui zing is de afdeling sociale zaken maandag 9 augustus de gehele dag gesloten. Gemeente Venray, afd. sociale zaken In verband met de interne ver huizing is de afdeling burgerzaken op maandag 9 augustus in de och tenduren gesloten. In plaats daar van kunt u 's middags terecht van 14.00-17.00 uur. Gemeente Venray, afd. burgerzaken Ook dit jaar wordt er by gelegen heid van de Venrayse kermis een- ballonwedstryd georganiseerd voor uw kinderen die niet ouder zyn dan 12 jaar. Zorg ervoor dat zy in het bezit komen van deelnemers kaarten die vanaf a.s. maandag ver krijgbaar zyn by het VW-kantoor aan de Grote Markt en by de recep tie van het raadhuis aan de Raad huisstraat Er is een beperkt aantal kaarten geprodeuceerd (1.000 stuks), dus er vlug by want op is op. Op vrydag 30 juli vanaf 15.30 uur worden de kinderen met de inge vulde deelnemerskaarten verwacht op het kermisterrein SCHOUW BURGPLEIN. Aldaar zullen de kaar ten aan de speciale kermisballonnen bevestigd wor den. Om 16.00 uur zal by de kermi sattractie Super-Bowl het startschot voor de ballonwedstryd klinken, waarmee dan tevens de Venrayse kermis officieel geopend zal zyn. De teruggestuurde deelnemers kaarten dienen vóór 18 september 1993 ingeleverd te worden by de re ceptie van het raadhuis. In oktober zullen de winnaars van de prachti ge pry'zen bekend worden gemaakt in Peel en Maas. Bereikbaarheid Raadhuis en parkeerterreinen Raadhuisstraat van woensdag 28 juli tot en met donderdag 5 augustus in ver band met de plaatsing van de kermisattrakties op het gedeelte Raadhuisstraat tussen Stationsweg en Hofstraat. Tbl.Q C*

Peel en Maas | 1993 | | pagina 14