KERKELIJKE DIENSTEN h^! oude rm Uit de raadsvergadering van Vierlingsbeek OOK OOK Jaarprogramma Ouderenwerk Weet U, wat er gebeurt als U NIET adverteert Volksdansvereniging Opanka PEEL EN MAAS Donderdag 22 Juli Pagina 16 fj Grote Kerk Pastorie, Bindstraat 6. tel. 81275; ad ministrator H. de >Vit O.F.M., Pa- tersstraat 29. tel. 82385 b.g.g. 85855; kapl. L Houben. Dr. Poelsstraat 4. tel. 11664. H. Missen bestellen: ma t/m za 0930-1030 uur bindstraat 6. Zaterdag:9.00: Ouders Neeteson- Custere. 19.00 ZONDAGSDIENST; Ouders T. van Dyck-Derikx (coll.); ouders Janssen-Verdellen; Jan Arts (coll.); Ad TAminiau (coll.); Tbos Bouten (S.); familie Verkoeyen- Beterams; Willem Swaghoven; Guus Huysmans en fi&m.; Joep Loo- nen (coll.): I>eo Oudenhoven (coll.) Zondag: Zeventiende de Zondag door het jaar. 8.00: Voor de paro chie.930: Ibt zekere intentie; Greet Gominans-Mikkers; Tbon Jennes- kens (coll.). 11.00: Jan van Haren. Jan Kuypers, Frans Martens en Mensi Zcgers. Tbn de Koster (coll.); Herman Theeuwen (coll.); Cor Jans sen (coll.); Johannes Swaghoven (coll.); overl. ouders Willems- Venneulen en dochter Maria. Maandag: HH. Joachim en An na, ouders van de H. Maagd Ma- rla.9.00: voor alle ouders en opvoeders. Dinsdag: Z. Titus Brandsma, priester en martelaar.9.00: Wilhel- muN en Allegonda Euwals- Baltussen. 19.00: Voor allen die om wille van hun geloof vervolgd worden. Woensdag:9.00: Voor de overlede nen van onze parochie (Offerblok). Donderdag: H. MartaO.OO: Marti- nus Hubert us Gerardus FOels (S.). 19.00: Ibt zekere intentie. Vrijdag: 9.00: Bertus Meesters en familie. 14.30: Eucharistieviering b.gv. de huwel(jkssluiting tussen Willy Diebeis en Monique de Wit; Boterbloem 39. Akolleten: Zo: 9.30 Gerard Hop penbouwers en Piet Vosbeek Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Gerijan en Pieter Re(jnders; lektor: J. Truyen. Zo: 11.00 Frank Kappel en Ties Koopmans-, lektor: L Truyen. Vincent van Gogh instituut St. Servatiuskapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang Voorganger: G. van Loenen. Lektor: P. Wittenbols. Zondag: 930 Liturgieviering met koor. Voorganger: G. van Loenen. Lektrice: Zr. Jucinta. Maandag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Dinsdag: 13.30 Schrift-instuif in het stiltecentrum boven Den Kerk dijk (ingang aan de achterkant). We bespreken de lezingen van de ko mende zondag Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Paterskerk Zaterdag: 8.00 Overl. fam. Ewals- v. Osch. 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIERING. Harrie Vollebcrg; Tbon van IJzen- doom (coll.); Daniëlle Liebrand (coll.); Lei bwaits (coll.); Lei van Mil. Zondag: 9.00 voor de parochie 11.15 Twan Peeters (coll.); Jacob Ja cobs (coll.); Ben Alders. Maandag: 8.00 geen int 19.00 overledenen (offerbus). Dinsdag: 8.00 te.v. SC Antonius; 19.00 geen int Woensdag: 8.00 geen int 19.00 Wielly Verhoeven en overl. fam. Donderdag: 8.00 overl. mede broeders; 19.00 geen int Vrijdag: 8.00 geen int 19.00 Ge zinsmis: Jeu Jansen; ouders Dupont-Gooren. Akolieten: Za: 18.30 Jaap Jans sen. Zo: 9.00 bmiel Kusters; 11.15 Bernard Swüste. Paroohie Brukske Zondag: 10.00 Hoogmis. Voor Jan Theeuwen. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: Geen H.Mis om 8.0018.00-18.30 Gelegenheid om te biechten. 19.00 Vboravondmis voor de 17e zondag door het Jaar zondag door het Jaar. Kinderwoorddienst Voor Bertha Tijssen-Pelzer (coll.). voor Piet v.d. Geugten. Gel v.d. Velde (coll.). Jan Swinkels (coll.),Fiet Muldcr-Jansen (coll.), overl. ouders Wlllemse-We(js, jaargetijde voor Harrie Linders. 18.00 Kapel Veltum: 25-jarig huwelijk dhr. en mevr. Houwen-Damen (Oirlo). Zondag: 17e Zondag door het jaar. 890 Vbor overl. ouders Drabbels-Klaassen, voor het geeste lijk en tydeiyk welzijn van de paro chie. 10.00 Hoogmis, Nederlands. Voor overl. Cor Reynders-Lemmen, Maria van Meijel en overl. fam. le den, jaardienst voor Piet Fleurkens. Maandag: H. Joachim en Anna8.Ü0 Voor de zieken van de pa rochie. Dinsdag: Z. Titus Brandsma8.00 Vbor Gel v.d. Velde (v.d. buurt). Woensdag:8.00 Tbr ere van de II. Jozef, voor Cornells Matthijs- sen en overal fam. Donderdag:!!. Marta8.00 Vbor priester en diaken roepingen en roepingen tot het religieuze leven. Vrijdag: H. Petrus Chrysolo- gus.8.00 Voor overl. ouders van Rooy-Hendriks en overl. zonen en dochter, voor Ber Philipsen en Cam. 15.00 Kapel Veltum: Huwelijk van Trevor Atkinson en Francis Bastiaans. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Jaardienst Her man Reijnders, Wilhelmus Janssen en Gertrudis Janssen, kinderen en kleinkinderen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie- Zondag: 8.30 Overl. ouders Jans- Verheggen. gest jaardienst Antoon Verheggen en Hendrina van Haa- ren. 10.00 Jan Verheden, overl. la- milie Derks-bwals, uit dankbaarheid. Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, (gem Koor). Maandag: 9.00 Tbt zekere in tentie. Dinsdag: 9.00 Piet Direks. Woensdag: 9.00 Voor 'n gelukki ge huwelijk. Donderdag: 9.00 Chrit Broekmans Vrijdag: 9.00 Uit dankbaarheid. Misdienaars: Za: 19.00 Lizette Janssen, Bianca Camps, Fieke Basten en Linda Moraal. Zo: 8.30 Paul de Beer. Maurice van Mill, Noud van de Mortel, Ivo Ghielen en Richard Duin. Kerk Poetsen: 23 juli Truus J3rab bel» en Nel Janssen Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Da meskoor). Overleden ouders Baltissen-lngepass en kinderen st Johan Houwen. Thei Classens (Blakt) Zondag: 11.00 Hoogmis (Heren- koor) st. Gerardus Friesen en Jo hanna Kemmelings, st Piet Du(jkers en Jozephina Poels, st Henricus Heidens en Anna Bos, Sjang Direks namens kaartclub van oud Collega's. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Nella Classens- Janssen en Geert Classens, Mien Philipsen, Overleden ouders Janssen-Emonts en kinderen, Ma rie en Sjang van Kuyck en overle den ouders van Kuyck-Verrijdt. Woensdag: 19.00 O.L. van Altijd Durende Bijstand, intentie zy die offerden. Parochie Leunen 17e Zondag door het Jaar. Zaterdag: 19.00 Lsm. v. Harry Geurts, overl. ouders De Mulder- Hendriks en zoon Harrie, Martien Jilesen, Helm van Rens ww de buurt), Frans Strolenberg, Wim Bouten. Zondag: 10.00 Hgm. v. pastoor Haenen en overl. familie, overl. fam. Claessens-Gussen. 11.15 weekd v. Marie van Leipsig-Wilms (6). Harry van Dyck. Maandag: HH. Joachim en An na, ouders van de heilige maagd Maria. 19.00 Lsm. v. Sef Gooren, overl. ouders en overl. fam., Bert Mandors en overl. fam. Hermans- M anders. Dinsdag: Geen avondmis Woensdag: 19.00 Lsm. v. overl. fam Rens-Loonen. maandd v. Wil- helmina Loonen. Antoon en Ber nard Loonen en beide echtgenoten. Joanna Verheyen-Loonen en echt genoot Joos Loonen en Maria Loon en-Scheffers. Donderdag: Geen avondmis. Vr(jdag:19.00 Lsm. v. overl. fam. Koenen-Jansen. Frans baltussen, Willem Baltussen en overl. fam. Baltussen-Loonen. Gest jrd. v. Peter Johannes Arts en Maria Arts-Poels. Misdienaars: Za: 19.00 Mike Bui- se en Davy Leyendeckers. Zo: 10.00 Hgm Erik en Roel Lifjens, 11.15 Bi anca Achten en Nanette van de Berg. Ma/wo en vr: 19.00 Mike Buise en Davy Leyendeckers Lektoren: Za: 19.00 mqj. Goen Reintjea Zo: Mevr. Lies van Bavel. Rektoraat Heide 17e Zondag: 17e Zondag door het jaar. 9.30 Hoogmis v. Wilhelmina Janssen-Janssen (coll.Jv.w. en voor Fien Droesen-Janssen v.w. de buurt en voor Wim Swinkels. Akoliet- Misdienaars Tbm en Gys. Donderdag:9.00 H. Mis voor Helm v. Rens en tevens Kracht v.d. H. Geest Zondag: 18e zondag door het jaar930 Hoogmis voor de overl. ouders Achten-Cox en voor Fien Droesen v.w. de Buurt en J.G.T. voor Rector Cox. Misdienaars: Rudy en Marièlle. Donderdag:9.00 H.Mis voor Helm v. Rens en tevens Kracht v.d. H. Geest Rektoraat Veulen 17e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Hgm. v. Rector Hoogers als zes w. dienst v. Jac v. Wyiick. voor Harry Hendriks, voor fam. v.vHaveren-Creemera, voor Cornells Cremere-echtgenote en overleden fam. Zondag: 1030 Hoogmis voor Christian Erben en overl. fiun. Ha- veren v. Son. Maandag t/m vrijdag geen H. Mis. Akolleten: Za: René re ir\j es- ge rtj an Holtemans. Misdienaars: Zo: Roy Smits-Nico Knapen. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 voor lev. Sc overl.; Harrie Arts; Misd.: Paul Arts Zondag: 10.00 lev. Sc overl. fam. Janssen-Pubben; Misd.: Ingrid Sc Nancy Arts. 1430 Doopsel Twan Versteegen. Dinsdag: 830 Petrus v. Helden, J*- Woensdag: 19.00 Teng v. Hoof; Anna v. Lankveld-Giesbers. Misd.: Robbert Windsant Sc Bjom de Mulder. Vrydag: 830 voor parochie Zaterdag: 19.00 voor fam. Tys- sen/Thyssen. Misd.: Maryke Loo nen Sc Bianca Zegers Kerk poetsen: Mevr. Arts-v. Hoof en Mevr. Emonts-v. Rhee. Parochie Ysselsteyn 17e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 (Gelezen Dienst): Mndd. Hendr. Koonings-Janssen; Mndd. Lies Koonings-Veron; Jrd. Fr. Horrevoets en echtgenote; Ray mond v. Asten-, Dankb.heid (M). Zondag: 9.30 Uit Dankbaarheid (M); Geesteiyk welzyn van onze pa rochie 11.15 Mndd. Anna van Asten-Winnen; Jrd. Marie Tbnnaer- Franssen; Wim Thoone. Maandag: 19.00 Overleden Paro- cianen. Woensdag: 19.00 Uit Dankbaar heid (L). Vrydag: 19.00 Pieter Verheyen en echtgenote. Misdienaars: Za: 19.00 1+J. Slan gen; Zo: 930 N K. Jaspers;11.15 M. Arts en T. Van Asten. Maandag: 19.00 W. Claessens M. peters. Wo+Vr: 19.00 N. Pouwels M.Spreeuwenberg Spreuk van de week: "Ze zeg gen en misschien zyn de twee la keien van de laster!" Gedoopt en daardoor in de Kerk opgenomen:Lizzy v.d. Staak (Put- tenweg 110) proficiat! Doopschema: (augustus) Alleen op zondag 22 kan in onze kerk het H. Doopsel worden toegediend. Doopschema: (september): Zondag 5 en zondag 19. Maak tydig een af spraak! Rektoraat Vredepeel Zondag: 17e Zondag door het jaar. 11.00 ouders v, Vegchel-Peters en fam., ouders Botden-Geurts en zoon Tbnny, fam. v.d. Heuvel-Peters uit dankbaarheid, pastoor Jans die vandaag jarig was. Woensdag: 19.00 Rozenhoedje bidden. Misdienaars: Anke en Olga. Lezeres: Dora Arts. Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor alle gevraagde intenties voor Pater Piet Geurts en alle overledenen van de Carmel Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Piet Ermers en voor de zieken. 10.00 Hoogmis voor Amoldus Rey- ders, Ria v.d. Oord-Berge, overl. fam. Derkx-Meulensteen en Masrtien Hermans en Pater Piet Geurts. Woensdag: 9.30 H. Mis te.v. de H. Jozef voor alle slachoffers van Ge weld oorlog honger en dorst Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 25 juli zal in het Inter ven College, Leunseweg 2a te Ven ray. Pater F. Meyer uit Venray voorgaan in de dienst Aanvangstyd is 930 uur. Tydens de dienst is er kinderopvang en wordt er kinder- nevendienst gehouden. In de Ned. Herv. Kerk te Blitters- wyck zal Pater F. Meyer eveneens voorgaan in de dienst Aanvangstyd is 11.00 uur. Er is geen kinderop vang en kindemevendienst Jehovah Getuigen Hierby nodigen wy u uit voor het bywonen van een bybeltoespraak met als thema 'U kunt vreugde vinden in het dienen van god.' in de Koninkrykszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte. Rehoboth nieuws Ned. Hervormde Evangelisatie op G.G. Kerk: Cuppenpe<ye 2a Horst Pastorie: Clapvaeren 4, Horst tel. 87786. Kerkdiensten: Zondag 25 juli om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: Ds. G. de Greef, Oosterwolde. Tydens de middagdienst is er kinderoppas voor uw A KETTING w FORMULIEREN w drukkerij van den munckhof bv grotestraat 66 venray tel. 0478062727 BEZORGING PEEL EN MAAS Peel en Maas verschijnt wekelijks op donderdagmiddag. Onze be zorgers doen hun uiterste best om de krant voor 19.00 uur bij u in de bus te hebben. Voor bezorgklachten kunt u bellen op vrijdag vanaf 9.00 uur tot 18.00 uur, op ons kan toor. tel. 04780-82727. Wij be zorgen dan uw krant tussen 12.00 en 13.00 of tussen 18.30 en 20.00 uur. Ook kunt met uw bezorgklachten in onze boek- en kantoorboekhan del. Grotestraat 68, terecht. Er wordt uitsluitend vrijdags op genoemde tijdstippen na bezorgd. ABONNEMENTEN Adreswijzigingen, nieuwe abon nementen en 'annuleringen die nen, voor dinsdagmiddag 12.30 uur bij ons zijn doorgegeven. Al leen dan kunnen ze nog dezelfde week worden doorgevoerd. An ders zullen de wijzigingen pas een week later worden uit gevoerd. voor uw a KETTING A FORMULIEREN drukkerij van den munckhof bv grotestraat 68 venray tel. 04780-82727 De stichting RISC, afdeling oude renwerk Venray, organiseert in sa menwerking met de KBO van september 1993 tot en met mei 1994 een aantal themamiddagen. Deze vinden plaats op donderdag middag van 14.00 uur tot ongeveer 16.00 uur. Onderstaand treft u een overzicht aan, zodat u by interesse deze the ma's alvast kunt noteren op de ka lender. Te zyner tyd volgt nader bericht 23 september 1993: Kruiswerk. 21 oktober 1993: Ouderen en wo nen in de gemeente Venray. 25 november 1993: Gezonde voeding. 20 Januari 1994: Erfenis. PEEL EN MAAS Opanka zoekt teeners voor volksdansen de volksdansvereniging Opanka in Venray zoekt jongens en meisjes in de leeftyd van twaalf tot zestien jaar om een demonstratiegroep te be ginnen. Het streven is om binnen zo kort mogelyke tyd een dusdanig niveau te bereiken, dat demonstra ties en optredens mogelyk worden. Dansen is een vryetydsbesteding waar veel jongens en meisjes zich wekelyks mee vermaken. Styldan- sen is in en is een sport voor jon gens en voormeisjes. Praat men echter over volksdansen, dan den ken velen alleen maar aan boeren dansen. Jongens zien het vaak al helemaal niet als iets voor hen. Volksdansen wordt vaak gezien als iets voor ouderen en iets voor vrou wen. Niets is minder waar. Er zyn heel veel dansen zelfs alleen maar voor mannen: zwaarddansen en de altletische dansen uit Rusland bij voorbeeld. Volksdansen zyn vaak zelfs gevarieerder dan de styldan- sen en moderne dansen. Opanka hoopt een leuke groep sa men te kunnen stellen, om een de monstratiegroep te kunne beginnen, waarmee de vereniging straks een internationaal program ma kan verzorgen. Belangstellen den kunnen zich melden by Gerry Penris, telefoon 85364 of Mientje Wester, telefoon 88600. Naast de nieuw op te richten tee- nergroep kent Opanka reeds langer een tweetal groepen voor volwasse nen en een aantal kindergroepen. De volwassenen dansen op maan dagavond of dinsdagmorgen. De kindergroepen dansen op donder dagmiddag na schooltijd. Be langstellenden voor de kindergroep en de volwassenengroep kunnen zich eveneens aanmelden by bo vengenoemde personen. In de vorige week gehouden raadsvergadering werden de vol gende voorstellenvan het college goedgekeurd. De heer Smits wonende aan de Kapelstraat in Holthees wilde naast zyn woning een nieuwe woning bouwen. Vanuit stedebouwkundig opzicht zijn daartegen geen bezwa ren maar omdat de procedure tot herziening van het bestem mingsplan Hothees nog geruime tyd zal vergen wilde het college zyn bereidheid uitspreken daaraan me dewerking te verlenen. De gehele raad had daar gen moeite mee, zo dat er geen bezwaren meer zyn en de heer Smits die woning kan laten bouwen. Door de Stichting Beheer Lasnd- bouwgronden werd gevraagd een perceel gemeentegrond van 2.25.65 ha. voor de geschatte prys van f. 103.610,- te kunnen aankopen. Daartegen had de raad geen bezwaar. De rechtspositie van de leden van de gemeentelyke vry willige brand weer werd aangepast. De rechtspo sitie en de vergoedingsregeling is nu gelyk aan de landelyke regela Scholen De gemeente moest medewerking weigeren aan het schoolbestuur van Vierlingsbeek, om de dakbede- king van de plate daken van d school te vervangen. Het school bestuur krygt nu de kans formeel bezwaar aan te tekenen en om met een nieuw voorstel te komen. Het zelfde geldt voor het weigeren van medewerking aan hetzelfde school bestuur, voor vervanging van pla fondplaten van de speelzaal van de school. Het schoolbestuur van de basis school in Holthees kan wel de vloer van de gymzaal vervangen. De raad stelde daarvoor een bedrag van f. Feest in Leunen. Prieserfeest wel te verstaan. Dat was op zondag 20 juli 1924, een feest waaraan werd deel genomen door de hele gemeen- schap van Leunen. Op die bewuste zondag werd in de Cathearina-Kerk van Leunen de eerste H. Mis opge dragen door de uit Leunen af komstige pater Henri van Megen j (Lazarist). We zien hem hier op de foto voor het versierde ouderlyke huis aan de Enge Steeg. Naast hem een broer van zyn moeder, en op de stoel zyn grootvader Servatius Janssen. Op 15 augustus 1924 is Pater v. Me- gen vertrokken naar missie van Ned. Indië. (Indonesië). Zyn priesterwyding ontving gy te Helden-Panningen op 23 sept. 1923. j 25 jaar priester op 23 sept. 1948. 50 jaar priester op 23 sept 1973. 60 Jaar priester op 23 september 1983 en op 23 sept 1993 hoopt hy zyn 70 jarig priesterfeest te herdenken. Men mag hier wel spreken van gro te zeldzaamheid. Zoiets komt zeer sporadisch voor. Voor de mensen die deze sympathieke pater een warm hart toedragen (vooral de mensen uit Leunen) en hem graag van harte de beste wensen willen toezenden is hier zyn adres: Pater H. van Megen C.M., J.L. Tidot 115, Don Bosco, Surabaya Indone sië. Hy zal u er zeer dankbaar voor zyn. 22.656,- beschikbaar. Vervanging van de dakbedekking op het hoge en lage platte dak van de gymzaal van de basisschool in Overloon kan ook plaats vinden. De raad had geen moeite met de be schikbaarstelling van het gevraag de bedrag van f. 34.210,-. Voor het treffen van een aantal i voorzieningen in de basisschool in Vortum-Mullem werd een bedrag van f. 88.487- beschikbaar gesteld. Voor vervanging van de buitenrio- j lering van de basisschool in Holt hees werd een bedrag van f. 11.221- beschikbaar gesteld. Voor de aanschaf van 121 leer lingsets voor de 4/5 jarigen van de basisschool in Overloon werd en be drag beschikbaar gesteld van f. 20.501,-. Er zal nog moeten worden ge praat eerdat alle problemen rond het kinderdagverbiyf 'De Knuffel- beer' in Vierlingsbeek zullen zyn opgelost. De overlegde jaarrekening van 1992 die met een tekort sluit van f. 75.564,- werd goedgekeurd, mede omdat de raad, na de verdui delijking van wethouder Ronnes, vertrouwen heeft in de toekomst van dit kinderdagverbiyf. Dat is een samenwerkingsovereenkomst met de Stichting Kinderopvang 'Duime lot' in Venray aangegaan. Parkeerplaatsen De verscchillende fracties had den nogal wat tyd nodig het voor stel om een bedrag van ongeveer f. 20.000- beschikbaar te stellen, voor de aanleg van 12 parkeerplaat sen op het 14 Oktoberplein in Over loon. De felste kritiek op dit voorstel was kwamen van de PK fractie waar Geert Jans het College betichtte van minachting van com missie en raad omdat de parkeer plaatsen reeds waren aangelegd zonder dat die aanleg in de com missie en de raad waren be handeld. Van Mil van de fractie Overloon had moeite dat parkeerplaatsen snel worden aangelegd, maar vroeg zich af hoe het verenigbaar is dat het college de vergadering van de commissie openbare werken had uitgestel omdat er geen agendapun ten waren. De CDA fractie vroeg zich af waar om die haast Er waren al jarenlang problemen. De offertes voor die par keerplaatsen waren bovendien in januari ingediend. Op de vraag waarom dat niet in de eerdere com missie aan de orde was geweest kreeg de CDA fractie geen antwoord van de wethouder. Wethouder Ronnes had volgens de PK fractie een mooi verhaal dat het college met het oog op de bouw- vakantie en de vakantie alvast op dracht was gegeven voor de aanleg. Het is een noodoplossing. Als wy na de vakantie moeten beginnen, is de grootste al voorby. De raad kan volgens wethouder Ronnes kritiek hebben op de procedure, maar de problematiek rond de verkeersvei ligheid in Overloon, komt later aan de orde. De aanleg van die parkeer plaatsen was een onderdeel daar van. Er was gevraagd om een tussenoplossing en die hebben wy met voortvarendheid laten uitvoe ren. Overloon is een levend dorp, en gelukkig door het toerisme ont dekt De overige oplossingen, die zullen in de commissie aan de orde komen. Het was met name voor de in de grote getale opgekomen verkeers- brigadiers uit Overloon een moei- lyk te verteren zaak dat niet de gehele verkeersveiligheid in Over loon op een snellere manier aan de orde kon komen. Tben het voorstel in stemming werd gebracht staakten de stem men by 6-6(CDA-lid van den Berg was afwezig). De volgende raadsver gadering zal het voorstel opnieuw in stemming worden gebracht -

Peel en Maas | 1993 | | pagina 16