Geen uitkering, wél een baan! Verkeersmaatregelen in verband met triathlon Jaarlijkse controle hondenbelasting Verruimde openstelling afvaloverslagstations Jeugdwerkgarantieplan: Verkeers maatregelen Maasheseweg PEEL EN MAAS Bouwvergunning verleend Bouwvergunning aangevraagd Bouwtoestemming op Bouwmeldingen Voorverkoop Taptoe Venray van start Vriendenclub voor fanfare Dorpsklank in Castenray ,6 PEEL EN MAAS Oond.rd.fl 17 juni Paflma 17 RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen, handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. De Jeugdwerkgarantiewet (JWG) heeft het uiteindelijke doel de jeugdwerkloosheid op te heffen. Een zeer ambitieus doel, dat past in de ideeën over sociale vernieuwing. Alle jeugdige werklozen, dus ook de moeilijk plaatsbare werkloze jonge ren, hebben recht op een baan! De JWG tracht haar doel te bereiken door de jongere werkervaring (ty- delyke baan) aan te bieden om op deze wijze de kansen op een betaal de baan te vergroten. De werkloze jongere krygt pas met de JWG te maken, zodra zijn werkloosheid tenminste 6 maanden duurt. Deze 6 maanden wordt ook wel de zoektyd genoemd, de tyd waarin de werklo ze jongere eerst zelf tracht een be taalde baan te vinden. De gemeente heeft een aparte jeugdwerkgarantie-organisatie in het leven geroepen, om het doel van deze wet te verwezenlyken. Dat is de Stichting Werk op Maat (WOM). Deze organisatie werft de ga rantiebanen by non profit instellin gen bedryven en plaatst de jongeren. Een kombinatie van werk én scholing kan ook. De Stichting WOM werkt samen met het arbeids- buro, de afdeling sociale zaken van de gemeente, de gemeenschappe- lyk medische diensten en de on- derwysinstellingen, om hun doelstelling zo goed mogelyk te ver wezenlyken. Daarvoor onderhoudt men kontakten met het welzyns- werk, de jeugdhulpverlening en het jongerenwerk. In feite kan de Stich ting WOM worden beschouwd als een hart van een netwerk van uit eenlopende instellingen, dat tot taak heeft voldoende garantieba nen voor jongeren te werven en hen op die banen te plaatsen. Door deze werkervaring wordt gehoopt dat hun kansen op gewone betaalde banen (reguliere arbied) worden vergroot. In dit jaar komen alle jongeren tm. 20 jaar aan bod en diegene die in 1993 21 jaar worden. Behoort een jongere tot de doelgroep dan zal deze bericht krygen van het ar- beidsburo of van de afdeling sociale zaken van de gemeente, om zich te melden by de WOM. Een geschikte jeugdwerkgarantiebaan wordt aan geboden voor de duur van zes maanden en 32 uur per week. De jongere is in dienst by de Stichting WOM en zy betalen het minimum jeugdloon. Na deze zes maanden is, voor zover nodig, verlenging moge lyk met nog eens zes maanden. De uiteindelyke bedoeling is dat alle jongeren tot en met de leeftyd van 26 jaar voor de JWG in aanmerking kunnen komen. Een geschikte garantiebaan mag niet worden geweigerd. Doet iemand dat toch, dan kan hy of zy vrywel zeker rekenen op een alge hele intrekking van de uitkering in verband met werkloosheid voor de duur van 3 maanden. De realisatie van de Jeugdwerkga rantiewet is niet alleen een uitda ging voor de overheid, gemeenten, arbeidsburo's, jeugd- en jongeren werk, maar ook voor de werkloze jongere zelf. Die weten nu zeker dat er van hen iets wordt verwacht. Want van alleen 't thuiszitten, gaat de werkloosheid echt niet over. Of anders gezegd "van niks komt niks". Meer informatie over de uitvoe ring van de JWG wordt verstrekt door de Stichting Werk op Maat, Henseniusstraat 3, 5801 AW Ven- ray, tel. 12908. In verband met het te houden Tri athlon weekend op zaterdag 19 en Burgemeester en wethouders van Ven ray maken hierby bekend hun besluit d.d. 15 juni 1993, waarbij, gelet op de noodzaak van een veili ge afwikkeling van het verkeer op de Maasheseweg, besloten is tot: a. aanpassing van de voorrangsre geling op de Maasheseweg nabij de aansluiting van Keizersveld en de in/uitrit naar Rank Xerox; b. afwikkeling van het verkeer op genoemd kruispunt nader te re gelen dan plaatsing van een ver keersregelinstallatie; c. het oostelijk langs de Maashese weg gelegen fietspad tussen de noordelyke aansluiting van Kei zersveld en de Smakterveldweg aan te wijzen tot verplicht fietspad in twee richtingen; d. op het gedeelte van de Maashese weg, gelegen tussen de aanslui ting van de Paul Burgmanstraat en de aansluiting van de Metaal- weg, de maximum snelheid te bepalen op 50 km per uur. Voor nadere informatie over deze verkeersmaatregel kunt U zich wenden tot de afdeling openbare werken van de gemeente Venray. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit, binnen dertig dagen na de dag waarop het besluit bekend is gemaakt, beroep aantekenen by de Kroon. Het beroepschrift dient te worden gericht aan de Koningin en moet worden ingediend by de com missaris van de Koningin. Venray, de burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.HAB. Waals, burgemeester drs. AW.M. de Bever, secretaris -'n abonnettient waard Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. Zy die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zy n getrof fen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd be- zwaarschrft indienen en wel bin nen dertig dagen na de dag, waarop de beschikking is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen drie weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. het bouwen van twee zeu- genstallen aan de Laagriebroekse- weg 30 te Leunen tn.v. Mevr. J.M. Heesen-Maas, Laagriebroekseweg 30 te Leunen; het bouwen van een berging aan de Penningkruid 42 te Venray t.n.v. P.A.J. de Jonge, Cellostraat 25 te Venray; het vergroten van de woning aan de Pater Tulpstraat 23 te Ys- selsteyn tn.v. H.ChJ. v.d. Hoff, Pater Tulpstraat 23 te Ysselsteyn; het vergroten van de woning aan de Randenrade 92 te Oostrum t.n.v. EW.J. Mariens, Slenkenweg 1 te Evertsoord; het plaatsen van een terraso verkapping aan de Klaproos 12 te Venray tn.v. J.H. Poéssé, Klaproos 12 te Venray; het bouwen van een berging aan de Grotestraat 10 tn.v. Holland International Reisburo, Grotestraat 10 te Venray; het bouwen van een garageöcarport aan de Marjolein 52 te Venray tn.v. W.P.M. Breden, Mar jolein 52 te Venray; het bouwen van een berging aan de Penningkruid 40 te Venray tn.v. H.J.T. Vollenberg, Deumese- weg 40 te Heide; het bouwen van een zwembad aan de Biezenvenneke 13 te Venray tn.v. P.G.M.J. Weerts, Biezenvenne ke 13 te Venray; het plaatsen van een hobby- kas aan de Deumeseweg 82 te Ven ray tn.v. P.H.AC. Willems, Deumeseweg 82 te Heide; het bouwen van een carport aan de Lisdodde 6 te Venray tn.v. P.J.C.N. Vollenberg, Lisdodde 6 te Venray; het uitbreiden van de woning in het St Joriskwartier te Venray tn.v. H.A.A. Berende, Schoolstraat 23 te Swolgen; het aanbouwen van een serre aan de Haalakker 35 te Oirlo tn.v. G.C.M. Nelissen, Haalakker 35 te Oirlo; het veranderen van de woning aan de St Apolloniastraat 1 te Leu nen tn.v. Café zaal Mariens, Albi- onstraat 32 te Leunen. 19 juni 1993 De burgemeester van Venray, drs. J.F.HAB. Waals Mn zondag 20 juni a.s. zullen on derstaande maatregelen van toepas sing zijn op zaterdag 19 juni 1993 van 18.00 tot 21.30 uur en op zon dag 20 juni 1993 van 11.00 tot 17.00 uur. GESLOTEN IN BEIDE RICHTINGEN VOOR BESTUURDERS (fletsparcoure): I. Loonsedijk; 2. Beekweg; 3. Kleindorp tussen De Steeg en de Beekweg; 4. Noordsingel tussen St. Ursulastraat en Westsingel; 5. Hoenderstraat tussen Gemmadal en Westsingel; 6. Hoenderstraat tus sen Westsingel en Langeweg; 7. Westsingel tussen Noordsingel en Merseloseweg; 8. Merseloseweg tus sen Westsingel en Henseniusplein; 9. Langeweg tussen Hoenderstraat en Kennedyplein; 10. Kempweg tus sen Langeweg en Henseniusplein. GESLOTEN IN BEIDE RICHTINGEN VOOR BESTUURDERS (loopparcours): II. Henseniusstraat tussen Leeuwstraat en Henseniusplein; 12. Patersstraat; 13. Poststraat; 14. Juli- anasingel; 15. Wilhelminastraat; 16. Pr. Bemhardstraat; 17. Oran jestraat; 18. Kolkweg; 19. Parallel weg Oostsingel; 20. Nassauplein; 21. Min. Charles Ruysstraat; 22. Mgr. Nolensstraat; 23. Kard. van Ros- semstraat; 24. Dr. Poelsstraat; 25. Raadhuisstraat tussen Stationsweg en Julianasingel; 26. Hofstraat; 27. Grote Markt; 28. Marktstraat; 29. Schoolstraat EENRICHTINGSWEG UITGE ZONDERD BUSDIENST EN BESTEMMINGSVERKEER 32. Noordsingel van Overloonse- weg tot St Ursulastraat Burgemeester en wethouders zyn voornemens aan de volgende bou- waan vragen medewerking te verlenen. het bouwen van een serre aan de Vicarieweg 20 te Leunen tn.v. J.M.J. Bartels. het bouwen van een garage en tuinmuur aan de Past v.d. Gaetstraat 48 te Venray tn.v. H.H.P. Hendriks. het bouwen van een serre de Vicarieweg 58 te Leunen tn.v. W.L.RJ. Hendrix. het vergroten, verbouwen van garage tot oliehok aan de Spurkter- weg 1 te Venray, tn.v. J.M. Barents. het uitbreiden van een wo ning aan de Maasheseweg 103 te Smakt tn.v. J.T.M. Denissen. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 18 juni 1993 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouwbeheer, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtely ke ordening en milieu. in G.EJ.M. Frencken EENRICHTINGSWEG UITGE ZONDERD (BRO M) FIETS ERS 33. Langeweg van Kennedystraat tot Langstraat. EENRICHTINGSWEG 34. Langeweg van Hoenderstraat tot Frans Michelsstraat VERBOD OM STIL TE STAAN 35. Oude Oostrumseweg van Juli anasingel tot Oostsingel. BEREIKBAARHEID ZIEKENHUIS EN MERSELO Het ziekenhuis en Merselo bly- ven bereikbaar via de route Noord singel, Oostsingel, Zuidsingel, Westsingel, Merseloseweg. BEREIKBAARHEID BEJAARDEN CENTRUM HET SCHUTTERSVELD Het Schuttersveld blijft vice versa bereikbaar via de route Zuidsingel, Oostsingel, Noordsingel, St Ursu lastraat (hier op aanwijzing van de parcourswachter de Hoen derstraat oversteken naar de Bergweg naar Het Schuttersveld. ONTSLUITING WUK MOLENKLEF De bewoners van de wyk Molen- klef kunnen hun wyk vice versa be reiken via de route Hoenderstraat, Biezenvenneke. Merseloseweg In dien gewenst kunnen de bewoners hun wyk ook verlaten, zulks op aanwijzing van de politie en par- courswachters, via de Molenklef- weg, rijwielpad Beekweg Noordsingel. Hier dient men dan met enige wachttyd i.v.m. passeren de renners rekening te houden. TUDELUKE BUSHALTEN NOORDSINGEL In verband met het vervallen van de bushalten aan de Raadhuisstraat zullen deze halten tydelyk worden verplaatst naar de Noordsingel, tus sen de Raadhuisstraat en de St An- n al aan. Inbraak in paardenstal Uit een paardenstal aan de Bag- gerweg werden 2 halogeenlampen ontvreemd. De diefstal vond het af gelopen weekend plaats. Schaftkeet ontvreemd Namens wegenbouwer Heymans werd aangifte gedaan van diefstal van een aan de Beekweg geplaatste schaftkeet In die keet lag een groot aantal gereedschappen. De waarde van keet met inhoud wordt geschat op een bedrag van ƒ30.000,-. Het is niet onmogelijk dat er per sonen zijn geweest die hebben ge zien dat deze geel van kleur zijnde schaftkeet van de fa. Heymans daar is weggehaald. Getuigen worden verzocht kontakt op te nemen met de politie. U Pu-, De gemeenteraad heeft besloten dat er jaarlijks een controle dient plaats te vinden voor de hondenbelasting. Deze controle zal plaats vinden in de maanden juni en juli. Als u houder bent van één of meer honden waarvoor nog geen hondenbelasting wordt betaald, dan wordt u verzocht deze zo spoedig mogelijk aan te melden bij de afdeling financieel beheer, postbus 500, 5800 AM Venray. De afdeling is telefonisch be reikbaar onder nummer 23286 Het gewest Noord Limburg heeft besloten tot verruiming van de ope- ningsty'den van de overslagstations te Venlo en Wanssum voor kleine (particuliere) afvalaanbieders (zater- dagsstorters). De nieuwe openingstyden zyn: Venlo Vrydagmiddag van 13.00-16.00 uur en zaterdagmorgen van 9.00 tot 11.45 uur. Wanssum Maandag Lm. donderdag van 8.30 tot 16.45 uur en zaterdagmorgen van 9.00 tot 11.45 uur. Tkrief: ƒ10,- voor elke aanbieidng tot 300 kg. Daarboven tarief naar ra to aangeleverd gewicht ƒ118,85 excl. btw per ton. Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. Zy die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen kunnen op grond van de Wet AROB daartegen by het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen nadat de beschik king is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het plaatsen van een tuinhuis je aan de van Montfoortstraat 5 te Ysselsteyn tn.v. W.G.R Janssen, van Montfoortstraat 5 te Ysselsteyn; het verbouwen van de entree aan De Hulst 18 te Oostrum tn.v. Autoschade Hulsterdreef bv, De Hulst 18 te Oostrum; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Rosmolenweg 4a te Oostrum tn.v. Mevr. P.J.J. Thielen- Reintjes, Rosmolenweg 4a te Oostrum; het plaatsen van een tuinhuis je en het aanbrengen van rolluiken aan de Whistlerstraat 20 te Venray tn.v. L.J. Rutten, Julianastraat 18a te Afferden; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Sleutelbloem 58 te Venray tn.v. J.T.M. Arts, Sleutelbloem 58 te Venray; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Sleutelbloem 68 te Venray tn.v. D.S.E. Moss, Sleutelbloem 68 te Venray; het aanbrengen van een dak kapel aan de Tinnegieterstraat 15 te Venray tn.v. P.RF. Tummers, Tinne gieterstraat 15 te Venray. Venray, 19 juni 1993 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtely ke ordening en milieu, ir. G.F.J.M. Frencken Defecte wasmachine Vrydagmiddag rond het midda guur werd de brandweer gealar meerd voor rookontwikkeling uit een spouwmuur van een woning aan de Ursulastraat De brandweer behoefde niet in aktie te komen. De rookontwikkeling was ontstaan door kortsluiting van een wasma chine. De schade bleef beperkt Waterleiding gesprongen Personeel van de Waterlei- dingsmaatschappü moest in de nacht van zaterdag op zondag in ak tie komen voor herstel van een gesprongen transportleiding aan de Castenrayseweg in Oirlo. Het wa ter spoot eruit maar mede dank zy de t\jdige ontdekking kon de scha de beperkt blyven. SQr> Op zondag 4 juli zal de jaarlijkse Tiptoe Venray door het Muziek- en Mïy'oretten Showkorps St Petrus Banden worden georganiseerd. De Tiptoe Venray, voortgekomen uit de taptoe ter gelegenheid van het 15-jarig bestaan van het korps in 1974 kan jaarly ks op een groot aan tal muziekliefhebbers, uit binnen- en buitenland rekenen. Temeer omdat aan de Tkptoe Venray goed bekendstaande korpsen uit het he le land graag hun medewerking verlenen. Aan de Tiptoe Venray, welke dit jaar voor de 19e maal op de Grote Markt wordt georganiseerd, wordt medewerking verleend door: Timboe r- en Trompetterkorps Euro-Band uit Rotterdam. Drumfanfare en Showorkest Del taband uit Vlissingen. Drumfanfare Deume 1976 uit Deume. Showband VIOS uit Mijdrecht En vanzelfsprekend de organise rende vereniging, Muziek- en Mt\jo- retten Showkorps St Petrus Banden, die om klokslag 3 uur met een openingsfanfare de Tiptoe Ven ray 1993 zal inblazen. Voordat het zover is zal de Base ment Band een voorprogramma verzorgen van 14.00-14.45 uur. Nadat alle korpsen hun show ge bracht hebben zal de Thptoe Venray 1993 worden afgesloten met een grandioze finale, waarin de deelne mende korpsen nog eenmaal hun kunnen zullen tonen. De algehele leiding van de Tiptoe ligt ook nu weer in handen van dhr. Jan de Jong, dirigent van MMSK St Petrus Banden. Na afloop van de Tkptoe zullen al le korpsen zich naar de Katholieke Technische School aan de St Jozef- weg begeven, waar nog een gezellig samenzjjn zal volgen, waarby ieder een van harte welkom is. De voorverkoop is inmiddels gestart Kaarten zyn verkrijgbaar by Sigarenhuis Chris Jansen, Grote Markt 22. Venray; Ola-ys, Cho- pinstraat 64, Venray; VW/ANWB kantoor, Grote Markt 23, Venray en Cafetaria Happy Corner, Vierlings- beekseweg 2, Overloon. De toegangspryzen bedragen: zitplaatsen ƒ750 (ƒ6,- voor 65+ en jongeren tot 12 Jaar.) staanplaatsen ƒ5,- (ƒ250 voor 65 en jongeren tot 12 jaar). TIMMERWERKEN In navolging van diverse andere muziekverenigingen heeft ook de FUnfare Dorpsklank uit Castenray nu haar eigen vriendenclub. Geen nieuw idee dus, maar voor Castenray wel een nieuw initiatief. Reeds meerdere malen was het idee in de wandelgangen bespro ken, maar vooralsnog nam nie mand het voortouw. De Casten rayse deelname aan eht Wereld Muziek Concours op zondag 11 juli a.s. gaf uiteindelyk de aanzet voor die sym pathisanten. om de hoofden by el kaar te steken. Aldus geschiedde afgelopen week. Tbt haar doelstelling rekent de Vriendenclub vooral het geven van enige financiële ondersteuning aan de dorpsfanfarc. De laatste jaren heeft Dorpsklank nameiyk nogal wat belangryke bronnen van in komsten zien wegvallen. Zo kwam abrupt een einde aan de lucratieve aspergesondereindenac- tie, het ophalen van oud papier loonde zich nauweiyks nog de moeite en ook de broodnodige ge- meenteiyke subsidie verviel van be vriezing in een vrywel Jaariykse korting. Ook tentfeesten die voorheen met regelmaat gehouden werden, bie den geen financieel soelaas meer. Tegenover al deze inkomstender ving staan alsmaar toenemende kosten: instrumenten die duurder worden, onderhoudskosten, duur dere opleidingen, fiscale aanslagen, die voorheen nog niet bedacht wa ren, enz. Ook de deelname aan het komen de Wereld Muziek Concours te Ker krede, hoe eervol ook voor de vereniging, drukt zwaar op het budget De financiële steun van de Vrien denclub moet duideiyk gezien wor den als een extra ondersteuning. Zo is het niet de bedoeling dat men lid wordt en bv. by de jaariykse rond gang minder donatie geeft De drie initiatiefnemers, tevens de eerste drie leden van de Vrien dengroep, zyn zich bewust van het feit dat de club slechts een klein fi nancieel steuntje kan bieden en ze ker geen vervanging kan zyn voor gemeentelyke subsidie, of welke fi nanciële actie dan ook. Wel hoopt men, dat de Vriendenclub zal uit groeien tot een club van formaat De 16-jarige fanfare Dorpsklank verdient het. In haar nog prille be staan, kan ze bogen op oa 3 provin ciale en 2 landskampioenschappenherhaal de malen het predikaat zeer goed, by het Peeltoemooi en het Gemeen- telyk Muziektoemooi en niet te ver geten de diverse eervolle vermeldingen Lof de Jury by mu ziekconcoursen. Ook voor het aanstaande WMC te Kerkrade heeft de hechte muziek vereniging zich weer tot in de punt jes voorbereid. Het lidmaatschap van de Vriendenclub kost ƒ100.-. Dit is echter een streefbedrag. Ook voor een lager bedrag kan reeds worden ingeschreven. By de Rabobank in Oirlo is reeds een rekening geopend. Wilt u lid worden, dan kunt u uw bydrage kwyt. op rekeningnr. L3.87.ll.011 tn.v. Vrienden van Fhnfare Dorps klank Castenray. Pas nu werd aangifte gedaan De vorige week werd aangifte ge daan van diefstal van een complete autotelefoon vanaf een bedryf aan de Stationsweg. Die diefstal moet hebben plaatsgevonden op 24 okto ber van het vorig jaar. Op die dag heeft de benadeelde een klant ge holpen en moest daarvoor naar achteren. Er stond toen nog een an dere persoon te wachten, maar toen hy terug kwam was die onbekende persoon verdwenen. Omdat de benadeelde ziek was ge worden kon hy nu eerst aangifte doen. Voor de politie zal het een handicap zyn om deze diefstal na acht maanden nog op te lossen. De waarde bedraagt ongeveer ƒ7.400.-. Geslaagd Aan de Hogeschool Den Bosch sector H.S.A.O. is geslaagd als maat- schappciyk werker Marcel Strolen- berg uit Venray.

Peel en Maas | 1993 | | pagina 17