Wet Milieubeheer Verkeersmaatregelen in verband met triathlon Meldingen in het kader van de Wet Milieubeheer Rekonstruktie Puttenweg tussen Ringweg en Eykenhofweg Jaarlijkse controle hondenbelasting NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Bouwvergunning aangevraagd Hinderwet Onderhoud bruggen Hinderwet Hinderwet Bouwaanvragen Bouwvergunning verleend *9» eel en maas Donderdag 10 juni Pagina 9 RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres. Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; perspneel, organisatie en in formatica; /interne dienstverlening; ekoofomis/he zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen/ handel en middenstand, be- v/rder/ng toerisme, bedrijfs- en Xinkölvestiging. iouder E.M.A.A. de Loo (Ictco-burgemeester) aandag van 10.00 tot 11.00 uur. lilieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën, belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken- wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver- jkoop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men. exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang (art. 19 WRO/50, lid 8 Woningwet) Burgemeester en wethouders zyn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de ruimtelyke ordening en/of artikel 50, lid 8. van de Woningwet, mede werking te verlenen aan de navol gende bou waan vragen: het plaatsen van een antenne mast en apparatuurhuisje aan de Ysselsteynseweg te Ysselsteyn Ln.v. PTT Vastgoed BV, Postbus 410 te Roermond; het bouwen van een woning aan de Ranonkel te Venray Ln.v. H.A.J.M. Michiels, Athoslaan 3 te Venray; - de bouw van 23 woningen met garage/berging in Landweert III te Venray Ln.v. Marcel Muyres Venlo BV, Postbus 46 te Venlo; de bouw van 22 woningen met garage/berging in Landweert III te Venray Ln.v. Nevanco Woningbouw Helden BV, Postbus 7084 te Pan- ningen; het bouwen van 7 woningen aan de Kolkweg/Pr. Bemhardstraat te Venray Ln.v. Planoform Zuid BV, Pöstbus 1080 te Eindhoven-, de bouw van 34 woningen in Landweert III te Venray Ln.v. Bouw- mij Janssen, Postbus 2 te Venray. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 11 juni 1993 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouwbeheer, kamer 310, van het raadhuis (van 9-00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelyk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Venray, 10 juni 1993 Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelyke ordening en milieu. ir. G.FJ.M. Frencken Vanaf 1 maart is er veel veran derd rond het aanvragen van een milieuvergunning. Voortaan heeft een bedryf/inrichting nog maar één milieuvergunning nodig. De procedure wordt korter, inspraak biyft mogeiyk maar wordt be perkt tot één gelegenheid. In de afgelopen twintig jaar zyn steeds nieuwe milieuwetten en - regels ontstaan waardoor de helder heid en duidelykheid van milieu vergunningen dreigden te verdwynen. Daarom is er vanaf 1 maart 1993 een nieuwe Wet Milieu beheer. Die wet vervangt de algeme ne bepalingen miliehygiëne en de HinderweL Met de nieuwe Wet milieubeheer hoeft een bedryf/inrichting voort aan nog maar een vergunning aan te vragen waarin de milieuvoor schriften voor het bedryf zyn opge nomen. Bovendien heeft een bedryftinrichting te maken met één vergunningverlendende in stantie. Het verlenen van een mi lieuvergunning èn het controleren van de naleving van de vergunning- voorwaarden gebeurt dan door een en dezelfde overheid. Niet alle bedryven moeten een milieuvergunning aanvragen. Voor een grote groep bedryven geldt dat zij by de start van een activiteit kunnen volstaan met een melding by de gemeente. De gemeente kan hierover meer informatie geven. NIEUWE REGELS BIJ VERGUNNINGAANVRAAG In de procedure van de vergun ningaanvraag volgens de Wet Mi lieubeheer is een aantal zaken veranderd Lo.v. de oude wetgeving. Zo moet de definitieve vergunning binnen 6 maanden, na ontvangst van de aanvraag worden verleend. Dit was 7 maanden. Overigens kan die termyn van zes maanden wor den verlengd, als het gaat om een ingewikkelde of omstreden aan vraag. De aanvraag voor de milieu vergunning wordt niet zoals voorheen apart bekendgemaakL Als by de vergunningaanvraag belangryke gegevens ontbreken kan de overheid de indiener vragen om die gegevens, binnen een be paalde tyd, alsnog te verstrekken. Komen die gegevens dan nog nieL dan wordt de aanvraag niet verder in behandeling genomen. Maar als de aanvraag wél in be handeling wordt genomen moet binnen drie maanden na de officië le ontvangst van de aanvraag de vergunningaanvrager een ontwerp- vergunning (ontwerpbeschikking) krygen. BEZWAAR INDIENEN Iedereen krygt de gelegenheid bezwaar te maken tegen de vergun- Gelet op het bepaalde in de Wet Milieubeheer in artikel 8.40 zijn by algemene maatregel van bestuur een aantal categorieën van bedry ven vrygesteld van de vergunning- plicht. In deze algemene maatregel van bestuur zyn voor die inrichtin gen algemene regels gesteld welke nodig zyn ter bescherming van het milieu. Gelet op het bepaalde in de Wet Milieubeheer ingevolge artikel 8.41 vierde lid wordt bekendgemaakt dat er meldingen zyn ingekomen van: W. Geurts, Quayweg 5 te Land- horst geeft kennis van het van toe passing worden van het Besluit melkrundveehouderyen milieube heer op een reeds opgerichte mel- krundveehoudery, gelegen aah de Breevennenweg ongenummerd te Leunen; Maatschap Strybos-Cox, Horsterweg 37 te Casten ray geeft kennis van het van toepassing wor den van het Besluit Melkrundvee houderyen milieubeheer op een reeds opgerichte melkrundveehou- dery, gelegen aan de Horsterweg 37 te Castenray; De heer Atili, Haamma- kerstraat 280 te Venray geeft ken nis van het oprichten van een horecabedryf (shoarmazaak Ala- nya) in het kader van het Besluit horecabedryven milieubeheer, ge legen aan de Langstraat 21a te Venray; L. Hendriks, Wilhelminastraat 35 te Venray geeft kennis van het van toepassing worden van het Besluit horecabedryven milieube heer op een reeds opgericht horeca bedryf (cafetaria Rianne), gelegen aan de Wilhelminastraat 35 te Venray; Boncafe Lunchroom, Passage 2 te Venray geeft kennis van het van toepassing worden van het Besluit horecabedryven milieube heer op een reeds opgericht horeca bedryf (Boncafe Lunchroom), gelegen aan de Passage 2 te Venray; De heer Jansen, Lathyrus 35 te Venray geeft kennis van het van toepassing worden van het Besluit horecabedryven milieubeheer op een reeds opgericht horecabedryf (cafetaria De Snackcorner), gelegen aan de Kruisstraat 2a te Venray; Stg. Bejaardenvoorziening Well, Bergweg 2 te Venray geeft ken nis van het van toepassing worden van het Besluit horecabedryven mi lieubeheer op een reeds opgericht horecabedryf (restaurant/keuken in bejaardenoord Schuttersveld) ge legen aan de Bergweg 2 te Venray: M. van ZoesL Julianasingel 29 te Venray geeft kennis van het van toepassing worden van het Besluit horecabedryven milieubeheer op een reeds opgericht horecabedryf (busstationsrestauratie), gelegen aan de Julianasingel 29 te Venray; G. Strybosch, Postbus 79 te Venray geeft kennis van het van toepassing worden van het Besluit horecabedryven milieubeheer op een reeds opgericht horecabedrijf (friture Landweert), gelegen aan de Kruidenlaan 99a te Venray; D. Armut, Prinses Mar grietstraat 17 te Deventer geeft ken nis van het van toepassing worden van het Besluit horecabedryven mi lieubeheer op een reeds opgericht horecabedrijf (shoarmazaak Bir- sen), gelegen aan de Hensenius- straat 9a te Venray; M. Verstegen-Thielen, Kenne- dystraat 25 te Venray geeft kennis van het van toepassing worden van het Besluit horecabedrijven milieu beheer op een reeds opgericht ho recabedryf (café-cafetaria-zaal Thielen), gelegen aan de Kenne- dystraat 25 te Venray; Gemeente Venray, Raad huisstraat 1 te Venray geeft kennis van het van toepassing worden van het Besluit woon- of kantoorgebou wen milieubeheer op een reeds op gerichte inrichting ten behoeve van een woon- of kantoorgebouw (ge meentehuis). gelegen aan de Raad huisstraat 1 te Venray. De meldingen kunnen in het ge meentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray. elke werdag op de onderaf deling Milieubeheer van 9.00 tot 12.00 uur worden ingezien van 10 juni tot 10 juli 1993. De stukken kunnen ook, na tele fonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Venray, 10 juni 1993 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afd. volkshuis vesting, ruimtelyke ordening en milieu. Ir. G.FJ.M. Frencken In opdracht van de Provincie wordt een gedeelte van de provin ciale weg De Rips-Kessel (S04), be kend als de Middenpeelweg, verbeterd. Het betreft het gedeelte ten zuid en van Ysselsteyn tot en met de kruising met de Paardekopweg/Ey- kenhofweg. over een lengte van cir ca 3 km. Het werk omvat het gedeeltelyk wegfrezen van de bestaande asfalt- verharding en het aanbrengen van een nieuw asfaltpakkeL Om tydens de uitvoering van het werk een goede verkeersafwikke ling te garanderen en tegelyk de mogeiykheid te scheppen het werk in een zo kort mogelyke tyd uit te kunnen voeren zal het verkeer in de zuidelyke richting worden om geleid en wel vanaf het kruispunt Ysselsteyn (de wegen Deume-Well en De Rips-Kessel). Dit verkeer wordt omgeleid via de wegen Deume-Well en Venray-Horst- GrubbenvorsL Het verkeer in noordeiyke rich ting zal normaal doorgang kunnen vinden. De uitvoering van het werk zal duren tot 10 juli a.s. De kom van Ysselsteyn is dus voor alle doorgaand vrachtver keer van noord naar zuid afgeslo ten. I.v.m. veelvuldige overtredingen door vrachtverkeer zal hier door de politie streng op worden .gecontroleerd! Nadere informatie kunt U krygen by de Provincie Limburg, dhr. G. Koning (043-897729) of by de ge meente Venray. dhr. G. Rutten (23387). ningaanvraag. Hiervoor moet de overheid waar de aanvraag is inge diend de aanvraag en de ontwerp- vergunning openbaar en bekend maken. Dit kan door publikatie in by voorbeeld een nieuwsblad en het ter inzage leggen van de ontwerp- vergunning. Bezwaren kunnen mondeling of schriftelyk worden ingediend. Dat moet dan wel gebeu ren binnen een maand na de be kendmaking. Ook moet de reden van het bezwaar worden genoemd. In tegenstelling tot de oude wet geving zal alleen, wanneer daar spe ciaal om wordt gevraagd, een byeenkomst worden georganiseerd waarin men bezwaren mondeling kan toelichten. VERGUNNING WORDT VERLEEND Zoals gezegd wordt uiterlyk bin nen zes maanden definitief beslist of de aanvrager de vergunning krygL Als de beslissing (de defini tieve beschikking) is genomen, krygt de aanvrager die binnen twee weken thuis gestuurd. Ook wordt de beslissing openbaar gemaakt en het besluit ter inzage gelegd. De in dieners van bezwaren krygen per- soonlyk berichL Binnen een maand na bekendmaking van de definitieve vergunning kan in be roep worden gegaan by de Raad van State. Wordt inderdaad zo'n beroep in gesteld dan kan de vergunning pas ingaan als de Raad van State uit spraak hebben gedaan. AFSTEMMING MET BOUWVERGUNNING Met de Wet Milieubeheer moet de aanvraag voor een bouwvergun ning tegelyk of eerder dan de aan vraag voor de milieuvergunning worden ingediend. Een bouwver gunning mag voortaan niet meer worden verleend, vóórdat de ver eiste milieuvergunning is afgege ven. Deze regels zyn bedoeld om te voorkomen dat er wordt gebouwd, voordat de noodzakelyke milieuver gunning is verstrekL Wilt U meer weten, informeer dan b(j de gemeente. Er zyn ook brochures over de verschillende as pekten van de Wet Milieubeheer verkrygbaar. Voor informatie kunt U kontakt opnemen met de afdeling Milieu beheer van de gemeente Venrav, tel. 23439. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat by hen een aanvraag om vergunning ingevolge de Hin derwet is binnengekomen van: Maatschap Verstappen- Peelen, Gunhoekweg 8, 5808 AP Oirlo voor een nieuwe, de gehele in richting omvattende vergunning voor een varkensfokkery gelegen aan de Gunhoekweg 8 te Oirlo. De aanvraag en de bybehorende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien van 10 juni tot 10 juli 1993. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telyk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray. Degene die een bezwaar schrift indient, kan verzoeken zyn persoonlyke gegevens niet bekend te maken. Wy zyn voornemens om voor de ingediende aanvraag een openbare zitting achterwege te laten, omdat daaraan naar verwachting geen be hoefte bestaat. Indien men echter hierom verzoekt (by de onderafde ling milieubeheer) kan men tot één week voor het verstryken van bo vengenoemde termijn in de gele genheid worden gesteld ook mondelinge bezwaren in te bren gen. Daarby bestaat dan tevens de mogelykheid tot een gedachtenwis- seling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en ove rige aanwezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en alleen degenen die kunnen aantonen dat zy daartoe re- delykerwys niet in staat zyn ge- weesL kunnen tydens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp-beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelyke be schikking Venray, 10 juni 1993 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen. het hoofd van de afdeling volks huisvesting ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. GJ.F.M. Frencken Vanaf 14 juni a.s. start de gemeen te Venray met onderhoudswerk zaamheden aan de brug in de Vredeweg over het afieidingskanaal. De werkzaamheden zullen duren tot en met week 28 Aangezien in dit geval ook de wa terstand in de waterlopen moeten worden aangepast vinden deze on derhoudswerkzaamheden plaats na en in overleg met het Waterschap Noord-Limburg Het is noodzakelyk om de wegen, waarin deze brug ligt af te sluiten en er zal een omleidingsroute wor den ingesteld. E.e.a. gebeurt in over leg met de Provincie Limburg en de buurtgemeenten Oploo en Vier lingsbeek. De aanwonenden van de genoem de straat zullen door de afdeling Openbare Werken worden geïnfor meerd over de afsluiting van de brug Voor nadere informatie kunt U contact opnemen met dhr. P. Schoenmakers van de afd. Openba re Werken, dagelyks bereikbaar tussen 9.30 en 10.00 uur via tel. 04780-23401. De gemeenteraad heeft besloten dat er jaarlijks een controle dient plaats te vinden voor de hondenbelasting. Deze controle zal plaats vinden in de maanden juni en juli. Als u houder bent van één of meer honden waarvoor nog geen hondenbelasting wordt betaald, dan wordt u verzocht deze zo spoedig mogelijk aan te melden bij de afdeling financieel beheer, postbus 500, 5800 AM Venray. De afdeling is telefonisch be reikbaar onder nummer 23286 In verband met het te houden Tri athlon weekend op zaterdag 19 en zondag 20 juni a.s. zullen on derstaande maatregelen van toepas sing zyn op zaterdag 19 juni 1993 van 18.00 tot 21.30 uur en op zon dag 20 juni 1993 van 11.00 tot 17.00 uur. GESLOTEN IN BEIDE RICHTINGEN VOOR BESTUURDERS (fietsparcours): I. Loonsedyk; 2. Beekweg: 3. Kleindorp tussen De Steeg en de Beekweg: 4. Noordsingel tussen SL Ursulastraat en Westsingel; 5. Hoenderstraat tussen Gemmadal en Westsingel; 6. Hoenderstraat tus sen Westsingel en Langeweg; 7. Westsingel tussen Noordsingel en Merseloseweg; 8. Merseloseweg tus sen Westsingel en Henseniusplein; 9. Langeweg tussen Hoenderstraat en Kennedyplein; 10. Kempweg tus sen Langeweg en Henseniusplein. GESLOTEN IN BEIDE RICHTINGEN VOOR BESTUURDERS (loopparcours): II. Henseniusstraat tussen Leeuwstraat en Henseniusplein; 12. Patersstraat; 13. Poststraat; 14. Juli anasingel; 15. Wilhelminastraat; 16 Pr. Bemhardstraat; 17. Oran jestraat; 18. Kolkweg; 19. Parallel weg Oostsingel; 20. Nassauplein; 21. Min. Charles Ruysstraat; 22. Mgr. Nolensstraat; 23. Kard. van Ros- semstraat; 24. Dr. Poelsstraat; 25. Raadhuisstraat tussen Stationsweg en Julianasingel; 26. Hofstraat; 27. Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne. dat zy voornemens zyn hinderwetvergunning te verlenen aan: maatschap van Dyck, Putten weg 93, 5813 BD Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een varkenshoudery gelegen aan de Puttenweg 87 en 93 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voor schriften die nodig zyn in het be lang van het voorkomen of beperken van gevaar, schade of hin der buiten de inrichting De ontwerp-beschikking en bybe horende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Ven ray. kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden inge zien van 10 tot 24 juni 1993. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en ieder die aantoont dat hy daartoe redelykerwys niet in staat is ge- weesL kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde bezwaren in brengen naar aanleiding yan de ontwerp-beschikking De bezwaar schriften moeten schriftelyk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Degene die een be zwaarschrift indient. kan verzoeken zyn persoonlyke gege vens niet bekend te maken. Venray, 10 juni 1993 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze. het hoofd van de afdeling volkshuisvesting ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.FJ.M. Frencken Grote Markt; 28 Marktstraat; 29. Schoolst raaL EENRICHT1NGSWEG UITGE ZONDERD BUSDIENST EN BESTEMMINGSVERKEER 32. Noordsingel van Overloon.se- weg tot SL UrsulastraaL EENRICHTINGSWEG UITGE ZONDERD (BROM)FIETSERS 33. Langeweg van Ken nedystraat tot Langst raaL EENRICHTINGSWEG 34. Langeweg van Hoenderstraat tot Frans MichelsstraaL VERBOD OM STIL TE STAAN 35. Oude Oostrumseweg van Juli anasingel tot Oostsingel. BEREIKBAARHEID ZIEKENHUIS EN MERSELO Het ziekenhuis en Merselo biy- ven bereikbaar via de route Noord singel, Oostsingel. Zuidsingel, Westsingel, Merseloseweg BEREIKBAARHEI D BEJAARDEN CENTRUM HET SCHUTTERSVELD Het Schuttersveld blyft vice versa Kennisgeving .bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne. dat zy hinderwetvergun ning hebben verleend aan: G. Swinkels, Pastoor Ja- cobspeel 4a. 5813 AH Ysselsteyn, voor het wyzigen van een varkens houdery, gelegen aan de Pastoor Ja- cobspeel 4a te Ysselsteyn. De beschikking en bybehorende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray. kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien van 10 juni tot 10 juli 1993. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 1630 tot 1990 uur. Tbt deze datum kan by de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door *de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tydig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redenen niet in staat zyn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 'sG raven- hage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van krachL tenzy vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. Post bus 20019. 2500 EA 's-Graven liage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslisL Venray. 10 juni 1993 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen. het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.FJ.M. Frencken bereikbaar via de route Zuidsingel. Oostsingel. Noordsingel. SL Ursu lastraat (hier op aanw-yzing van de parcours wachter de Hoen ders! raat oversteken naar de Bergweg naar Het Schuttersveld. ONTSLUITING WUK MOIJvNKLEF De bewoners van de wyk Molen- klef kunnen hun wyk vice versa be reiken via de route HoenderstraaL Biezenvenneke. Merseloseweg In dien gewenst kunnen de bewoners hun wyk ook verlaten, zulks op aanwyzlng van de politie en par cours wachters, via de Molenklef- weg, rywiclpad Beekweg Noordsingel. Hier dient men dan met enige wachttyd i.v.m. passeren de renners rekening te houden. TUDELUKE BUSHALTEN NOORDSINGEL In verband met het vervallen van de bushalten aan de Raadhuisstraat zullen deze halten tydeiyk worden verplaatst naar de Noordsingel, tus sen de Raadhuisstraat en de SL An- nalaan. Tbr voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand een overzicht van de in de afgelopen week by burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het bouwen van een garage met serre aan de Koningskaars 47 te Venray Ln.v. J.P.M. van den Boom, Koningskaars 47. het bouwen van een opslagge bouw aan de Witte Vennenweg 6 te Oostrum Ln.v. Nestlé Nederland b.v.. Witte Vennenweg 6 te Oostrum. Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting ruimtelyke ordening en milieu, ir. G.FJ.M. Frencken Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. Zy die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen b(j het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd be- zwaarschrft indienen en wel bin nen dertig dagen na bovengenoemde datum. het bouwen van een mengvoe derverwerkingsinstallatie aan de Peter Janssenweg 11 te Ysselsteyn Ln.v. L.L.T.B.. Peter Janssenweg 11 te Ysselsteyn; het vergroten van een woning aan de PasL Verooulensiraat 22 re Merselo Ln.v. H.WJ. Creemera l^tsL Vereoulenstraat 22 te Merselc»; het bouwen van een hygië- nesluis aan de Deumeseweg 59 te Heide Ln.v. Maatschap Janssen- Litjens. Heidseweg 66 te Heide. het bouwen van een woning aan de Ellerbecklaan 10 te Venray Ln.v. L.T.G. van der Heyden. Seilier- pad 1 te Venray. het veranderen van de woning aan de Weth. Pubben.straat 21 de Merselo Ln.v. ThJ.M. Zegers. Weth. Puht >cnst raat 21 te Merselo. Venray. 10 juni 1998 De burgemeester van Venray. dra. J.F.H.A.B. Waals

Peel en Maas | 1993 | | pagina 9