Vanavond start de 35ste Avondvierdaagse nvasie gezondheids werkers in Venray Herstel Theehuis I Model-stockcars strijden om Nederlands kampioenschap Engelse kerkmuziek door Collegium Vocale Venray Hakkespits op nationale klederdrachtendag AGENDA Berichten over het Odapark Wereldwinkel Venray Pi öl baas zoekt historisch materiaal VVV7-nieuws Rommelmarkt in 't Schöpke Imkers Regio Venray houdt Bijenwacht! Bibliotheek- nieuws Omroep Venray EEL EN MAAS Donderdag 10 juni - Pagina 3 De jaarlijkse sportdag Limburgse 1 ezondheidszorg vindt dit jaar op 2 juni plaats in Venray. Op en om et sportpark De Wieën zullen 500 sportende werkers uit de ge- indheidszorg in 22 verschillende ikken van sport stryden om de er- plaatsen. Zo'n 250 vrijwilligers jn betrokken by de organisatie, èle sportverenigingen uit Venray n omgeving leveren een belangry- e bijdrage door het beschikbaar tellen van accomodatie en het ver engen van de jurering en wedstry- organisatie. Op het grasveld van de SW kanti ne op het sportpark De Wieën ver- op 12 juni een speciale sportplaza. Podia, terrassen, tenten, retaurants en bars geven het cen trum van het sportpark een gezelli- aanblik en bieden alle mogelijkheden voor gezelligheid naast het sporten. De Lokale Omroep Venray ver- torgt op 12 juni vanaf 10.00 uur 's ochtends rechtstreekse radiouit- lendingen vanuit De Wieën. Te be- uisteren op de kabel in Venray op ?M 102.6 en in de ether op FM 90.2. Een non-stop amusementspro gramma biedt sporters en bezoe kers vermaak en verstrooiing. Het 1 itreven van de organisatie is om iporters en bezoekers een overzich- telyk en gezellig programma te bie den, waarby iedereen zich optimaal kan vermaken. Indien het organisatiecomité er la slaagt een batig saldo over te hou den, dan komt dat ten goede aan de sport voor gehandicapten. Toertocht Één van de te beoefenen sporten zaterdag is het toerfietsen. In sa menwerking met TWC Oost rum zyn twee tochten over 52 en 112 km uitgezet. 300 Medewerkers uit de gezondheidszorg hebben zich in middels voor deze tochten inge schreven, maar ook mensen buiten de gezondheidszorg kunnen aan deze tocht deelnemen. Vanaf 10.30 uur kunnen de deelnemers uit de gezondheidszorg vertrekken. Om voor enige spreiding te zorgen kun nen de overige deelnemers aan de 112 km van 9.30-10.30 uur vertrek ken. De inschryving van de 52 km route is open van 9.30-12.00 uur. De eindcontrole sluit om 17.00 uur. Start en finish zyn gelegen in de tent naby de kantine van S.V. Ven ray op het sportpark de Wieën. De route van de 50 km gaat rich ting Grientsveen en America. Over nagenoeg uitsluitend buitenwegen kan de fietser genieten van de mooie natuur. Op de controlepost in America kan men even uitrusten onder het genot van een bakje kof fie en een lekkere koek. De deelnemers aan de 112 km route kunnen hun borst nat ma ken. Via Well gaat het aan de ande re kant van de Maas richting Berg en Dal, waar een aantal mooie be klimmingen te wachten ligt, met als topper de korte maar venynige Holle Weg. Via Gennep komen de deelnemers weer aan deze kant van de Maas, waarna men via Boxmeer, Vierlingsbeek, Holthees huiswaarts keert. In Ottersum en Beugen zyn twee controleposten ingericht, waar men een versnapering krijgt aangeboden. De Stichting St. Odapark heeft aannemer Raedts de opdracht gege ven het Theehuis in het St Oda park op te knappen. De bedoeling is dat het na de eerste bouwfase vanaf begin september tydens de kunstmanifestatie '93 Geheimen dienst kan doen als expositie- en ontvangstruimte. Raedts zal half ju ni begin maken met het herstel van dak, muren en kozijnen. Ook de in stallatie voor gas, water en electra zullen vernieuwd worden en er zal verwarming worden aangelegd. Het Theehuis zal nog dit winterseizoen dienst gaan doen als ruimte voor kleinschalige culturele evenemen ten. De Stichting St. Odapark ziet mogelykheden op niet al te lange termyn een beheerder voor park en theehuis aan te stellen. Met het oog op het formuleren van een meerjarenplan voor het herstel van de natuurwaarde van het park houdt de Stichting St. Oda park op donderdag 24 juni een in formatieavond. Daarvoor zyn uitgenodigd de Jeugdnatuurwacht, de Imkervereniging, de Venrayse af delingen van het instituut voor Na tuurbeschermingseducatie (IVN) en de Nederlandse Jeugdbond voor Natuurstudie (NJN), Gerrit Linders van Jong Nederland, Joep Vaessen als vertegenwoordiger van de ge meente Venray en tenslotte Ed van de Zwet en Harry van der Borg die zich in het verleden ook intensief met het park hebben bezig gehou den. Vooroverleg heeft tot de con clusie geleid dat de Venrayse groengroepen positief staan tegen over de plannen van de Stichting St. Odapark en bereid zyn zich er sterk voor-te maken. Het bewonerscomité van Schut tersveld heeft tydens een wande ling door het park aangegeven welke voorzieningen getroffen zou den moeten worden om het park voor de bewoners van Schutters veld goed toegankelyk te maken. De stichting heeft naar aanleiding daarvan ondermeer besloten de ge meente te vragen een zebrapad te genover de ingang van het park aan de Merseloseweg aan te leggen. Inmiddels heeft de Stichting St Odapark ook een campagne voor het werven van fondsen gestart On geveer 40 bedry ven en instellingen in de regio hebben een uitgebreide informatiebrochure ontvangen. De komende maand zullen leden van het bestuur hen nog persoonly k be naderen. Voor mensen die ook graag een fi nanciële bydrage leveren, geven we hier her bankrekeningnummer van Stichting St Odapark 64.19.13.087 (Credit Lyonnais Bank, Venray). Alle giften z(jn van harte welkom. Wyn en noten Met Vaderdag in het vooruitzicht is het misschien een goed idee om denken aan een kado uit de we reldwinkel. De wereldwinkel heeft bijvoorbeeld goede wyn uit Chili en Algerye. De Gran Roblewynen zyn afkom stig van de coöperatieve Vitinivini- cola. De coöperatie is het eigendom van middelgrote wynboeren, maar honderden kleine boeren uit de omgeving brengen daar ook him druiven naar toe. Chili maakt de beste wyn van heel Zuid-Amerika en qua kwaliteit behoort Chili tot de top tien vandewqnp reducerende landen van de wereld. Er is een ro de Gran Roble Cabernet en een wit- Gran Roble Sauvignon. Deze wynen hebben een zeer zachte smaak en zyn te vergelyken met Bordeauxwynen. De wynbouw in Algerye stamt uit de koloniale tyd. Opgezet door de Fransen tydens hun 130-jarige overheersing en waarvan de pro- ,duktie voomamelyk voor het moe- Iderland bestemd was. Cynisch genoeg mag de overwegend Moslim- I bevolking zelf geen wyn drinken vanwege hun geloof. In 1962 werd Algerye onafhankelyk; er werden grote staatsbedryven gesticht, die echter log werkten. In 1987 was er een koerswisse- ling. De grond werd herverkaveld en verdeeld onder de vroegere ar beiders. De export gaat (nog) via een staatsorganisatie o.a. naar S.O.S. We reldhandel, waar de wereldwinkels de wijn van betrekken. Wereldwin kel Venray verkoopt de Cuvée du President, eem frissere wyn ge schikt voor alle gelegenheden, en de Coteaux de Mascara, een mooie heldere wijn met een fruitige smaak, die ücht gekoeld het lek kerst is. By de wyn hoort natuurlijk iets m te knabbelen. Er zyn cashewno ten uit Mozambique, paranoten (ge peld en ongepeld) uit Bolivia en pecanoten uit Peru. Iedere dag is de Wereldwinkel open en wel: maandag 12.00-17.00 uur; dinsdag t/m donderdag 14.00- 17.00 uur; vrydag 14.00-21.00 uur en zaterdag 10.00-16.00 uur. Vlag uit, winkel open! Voor meer informatie tydens ope ningsuren: tel. 88571. U kunt ook terecht by An Wondergem, tel. 84545 of Karla Menger, tel. 88005. In november bestaat vastelaoves- vereniging De Piëlhaas 5 maal 11 jaar, in carnaval kringen het Gou den Jubileum. In verband daarmee organiseert de vereniging in samenwerking met museum het Freulekeshuus een tentoonstelling die vanaf no vember 4 maanden zal duren. Tevens verschynt er een boe kwerk, enerzyds als handleiding btf'deze tentoonstelling, ahderzyds als een boek met veel wetenswaar digheden over vastelaovend in het algemeen en die van Venray in het by zonder. By het zoeken van materiaal blykt dat er veel voorhanden is over de periode 1965-1993, maar weinig over de jaren daarvoor. Daar om vragen we de Venrayenaren die beschikken over foto's, verhalen, gebruiksvoorwerpen, oorkondes, medailles of andere zaken over de carnaval deze voor expositie of boek (in bruikleen) af te staan. Mensen die beschikken over gegevens of materiaal van voor 1939 zyn ook zeer welkom. U kimt zich wenden tot: Piet Sehaeffers tel. 82429, Harry Frenc- ken tel. 87387, Joep Brueren tel. 83657 of Jac Penris tel. 85364 (82644 kantoor). Onderstaand volgt een greep uit de vele voorstellingen die u by ons kunt boeken. Juni: 11: The Chippendales, Maastricht 12: Festival of Rock 'n Beat, Den Haag 19-20: World Volleyball League, Den Haag 19: Rave Invaders Part 2, Arnhem 20: Halfway Amsterdam Festival, Halfweg 21: The Mission, Amsterdam 21: Brian May, Rotterdam 24: Marlboro Music Bearl Tbur, Almere Juli: 1 t/m 31 (behalve maandag): Cats, Amsterdam 2: BZN, Bameveld Aanstaande zondag, 13 juni, vindt in Venray het Nederlands kampioenschap model-stockcar ra cen plaats. De races vinden plaats op circuit de Spurkt in Venray en om 11.00 uur begint de race. Het parcours gaat al om 8.00 uur open zadat de 60 deelnemers nog vrij kunnen trainen. Vanaf 9.30 uur wordt er per heat getraint tot 10.45 uur. Om 11.00 uur wordt de ié heat gestart (voorrondes). De series du ren 4 minuten, iedere ryder rydt 3 maal waaruit de beste 2 resultaten tellen. Van de 60 deelnemers gaan nu de 24 besten over naar de kwart finale, daarna de 12 besten ryden de halve finale en de 6 besten daar van rijden de finale. Uit de finale komt een Nederlandse kampioen 1993. De finale's beginnen om 15.30 uur en de finale van de dag is om 17.30 uur, met om 17.45 uur d£, prijs uitreiking. Landelijk wordt er gereden in '4 klassen, dé wit-, geel-, blaiM- ën rooddakkers. De beginnelingen voeren een wit dak. Een ervaren ry der rydt met een rood dak. De Ne derlands kampioen is herkenbaar aan een rood-wit-blauw dak. Huidig Nederlands kampioen is Sander Poels uit Horst. Hy is een van de grote favoriete, maar hy kan op felle tegenstand rekenen zoals van de streek favorieten Ronald Mosman uit Gemert, Ibn Schoen makers uit Merselo, Leon Kunzler uit Venray, Frank Verhaegh uit Ble- rick en Tjeu Stoks uit Blitterswyck. De organisatie is in handen van stockcar racing De Peeldrivers. Kom een kijkje nemen, de entree is gratis. Geïntresseerden in model stockcar kunnen ook komen ky- ken op onze trainingsdagen, elke dinsdag van 19.00-21.00 uur en op zondag van 1Q.00-13.0Q uur. U kunt ons vinden op de Smakterweg 80 naby Rank Xerox op het bedrijven terrein. 1 De Venrayse folkloristische dans groep 'de Hakkespits' is zaterdag 12 juni present in het Arnhemse Openluchtmuseum. Daar presen teert zich tydens de Nationale Kle derdrachtendag de top van de Vanavond 10 juni om half zes be gint de de 35ste Avondvierdaagse op het Schouwburgplein. Morgen vrydag 11 juni en zaterdag 12 juni wordt er eveneens vanaf half zes gestart De afstanden zyn 3-5-10 en 15 km. Op zondag 13 juni wordt er 's middags gewandeld. De 30 km gaat nog eerder beginnen. Daarvoor kan men vertrekken tussen 9.00 en 10.00 uur vanaf het Schouwburg plein. De 20 km vetrekt vanaf 12.30 uur, de 15 km vanaf 14.00 uur, de 10 km vanaf 14.30 uur, de 5 km vanaf 15.00 uur en de 3 km vanaf 15.30 uur. Rond half 5 komen de deelne mers aan op de Helfrichstraat Daar stellen ze zich op voor het défilé. Men vetrekt om 16.45 uur. Via de Merseloseweg-Bergweg- Hoenderstraat-Marktst raat-Grote Markt-Grotestraat-Henseniusplein en Schoolstraat komt men terug op het Schouwburgplein. De deelne mers krygen hun welverdiende medaille, de groepen een groepshe- rinnering. Daarna volgt de prijsuit reiking. De organisatie heeft er veel aan gedaan om alles zo goed mogelijk te laten verlopen. Hopelijk mogen we weer 3000 deelnemers verwelko men en kunne we rekenen op een gezellige en sportieve sfeer. Ook ho pen we op veel belangstelling van de Venrayse mensen en die van de kerkdorpen natuurlijk. Mocht u tij dens de Avondvierdaagse iets wil len vragen, de organisatie is te bereiken in de Schouwburg, tel. 13414. Natuurwandeltocht Zondag 13 juni kunt u deelne men aan een prachtige natuurwan deltocht over 30 km. De route loopt voor een groot gedeelte door de Geysterse bossen. De start is tussen 9.00 en 10.00 uur vanaf het Schouwburgplein. De kosten bedra gen ƒ3,50 per persoon. Deelnemers aan de Avondvierdaagse kunnen op deze dag ook de 30 km lopen. Sponsorclub Vrienden van de Vierdaagse De organisatie heeft al een aantal nieuwe vrienden mogen begroeten. U kunt ook meedoen. Stort 35,- op rekeningnummer 15.39.52.431 tnv. St Avondvierdaagse Venray. De op brengst wil men aanwenden om iets extra's voor de deelnemers te doen. Nederlandse streekdrachtvereni- gingen. De Venrayse groep toont in een tweetal shows Limburgse rouw-, werk- en zondagse kleding en laat bovendien zien hoe de gasten ge kleed gingen in een bruiloftsstoet Dat gebeurt op één van de twee po dia die staan opgesteld. Het pro gramma in het Openluchtmuseum begint om 1030 en duurt tot 16.00 uur. De Nationale Klederdrachtdag is bedoeld om de mensen in de jaren '90 kennis te laten maken met de vele streekdrachten die ons land rijk is en ze zo te behoeden voor verd wynen. Op de foto de dames Linskens, V.d Putten en Regli in de regionale dracht Ingebroken in auto Een 21-jarige inwoner deed aan gifte van inbraak in zyn op de par keerplaats aan de Veltumse Kleffen geparkeerde personenauto. Ont vreemd werden twee geluidsboxen en acht cassettebandjes. Wieldoppen ontvreemd Een 25-jarige inwoner deed aan gifte van diefstal van vier wieldop pen van zyn aan de Bachstraat geparkeerde personenauto. Plaolselljk afslanken Uitgebreide make-up adviezen make-up met hel 'Oog' op de toekomst SCHOUIENSlRAATJE 16 VENRAY TEL. 04/80*92% Zondag 13 juni a.s. wordt in Wijk centrum 't Schöpke in Veltum een grote rommelmarkt gehouden ten bate van Joekskapel Zuutjes An en Stichting 't Schöpke. De markt be gint om 11.00 uur en duurt tot 14.00 uur. Er is nog gelegenheid om uw overtollige spullen by het wijkcen trum af te geven. Dit kan op zater dag 12 juni tussen 10.00 en 15.00 uur. Even bellen kan ook (tel. 10290), de organisatoren halen de spullen dan by u thuis op (s.v.p. geen grote meubels, geen kleding en geen defecte koelkasten en diep vriezers!). Bent u op zoek naar een koopje, vindt u het gezellig zomaar wat te snuffelen en een kleinigheid te ko pen, loop dan zondag aanstaande even binnen in 't Schöpke. U vindt er zeker iets van uw gading. De toegang is gratis, de koffie staat klaar en Zuutjes An en 't Schöpke zyn bly met uw komst Tbt Zoals ieder jaar, zal ook dit jaar weer een 'Byenwaeht' paraat zyn om overlast van byenzwermen, wespen en hommels, indien dit mo gelijk is, by de burgerij te verhel pen. De kosten voor het weghalen van wespen- en hommelnesten be dragen ƒ35,- incl. Byenzwermen worden gratis weggehaald. Beschikbaar zyn: Voor de omgeving Willemstraat en Vincent van Gogh Instituut: Pierré Bergmanè, Willemstraat 3a, tel. 84293 voor Venray: Tejo Ketelaar, Oost singel 8, tel. 82317. voor Oostrum en Oirlo: Wim Ja cobs, Witte Vrouwestraat 5, tel. 85652 voor Leunen: Jan Weys, Loener- veld 11, tel. 85806; Ad v. Meurs, Brienshoekweg 11, tel. 81382 voor Mereelo-Vredepeel: Sjeng Cox, Kleindorp 12, tel. 46337 voor Ysselsteyn: Herman v. Ass, Litsenbergweg 6, tel. 41684. Een lyst met beschikbare imkers zal aan de gemeente en de politie ter hand worden gesteld. Creditkaart kwam in verkeerde handen Een inwoner deed by de politie aangifte van diefstal van zyn credit kaart die op 20 februari door een plaatselyke bank aan zyn huisa dres aan de Veltumse Kleffen was verzonden, maar nooit was aange komen. Nu bleek van die credit kaart in Amsterdam te zyn gebruikt voor betaling van goede ren in een electrozaak ter waarde van ƒ449,-. Venray ve cevresinde ikamet et- mekte olan Turk vatandaslara on- emle duyurulur. Kisa bir süreden beri kütüphane- miz, Türk gazetisi MILLIYET'E abo- ne olmistur. Bundan böyle kütüphanemizde bu gazeteyi okuy- abilirsiniz. Ayrica kütüphanemize yine kisa bir süre önce 150 kadar Türk dilin- de, Türk kitaplari serisi de gelmis olup asagida birkac kitap adi ve ya- zari ömek olarak verilmistir. Bunlar: Ruh üsümesi A. Agaoglu; Yarbükü T. Apaydin; Yikim günleri A. Özy- alciner. Yine yabanci yazarlardan Türkce secmeier: Bitmeyen kavge J. Steinbeck; Anna Karenina L. Tolstoi; Bir ucak kaci- rildi H.G. Konsalik. Kütüphanemize serbestce gele- rek gazete, dergi ve mecmualari üye olmadan okuyabilirsinez. Anak; Ki tap kiralayacak olursaniz bunun icin kütüphaneye üye olmaniz ge- rekmektedir. Üyelik ücreti yillik olup ƒ25,- guldendir. Kütüphane acilis saatleri: Pazartesi'nden-Persembe'ye kadar 14.00-18.00 arasi; Cuma günü 14.00-21.00 arasi-, Cumartesi 10.00-13.00 arasi. Simdiden KÜTÜPHANEMIZE hos geldinizüü Voor de inwoners van Turkse af komst in Venray en omliggende dorpen. Sinds enige tyd heeft de biblio theek een abonnement op de Turk se krant Milliyet, U kunt deze krant lezen in de bibliotheek. Ook heeft de bibliotheek sinds kort een kollektie van 150 boeken in de Turkse taal. Enkele titels z(jn; Ruh üsümesi van A. Agaloglu, Yarbükü van T. Apai- din, Yikim gunleri van A. Ozalciner, maar ook Bitmeyen kavga van J. Steinbeck. Anna Karenina van L. Tblstoi en Bir ucak kacirildi van H.G. Konsalik. U kunt vry naar de bibiotheek ko men en hoeft voor het lezen van de krant of tijdschriften geen lid van de bibliotheek te z\jn. Wilt u boeken lenen, dan moet u lid worden van de bibliotheek. Het lid maatschap is ƒ25 - per jaar. De openingstijden zyn: maandag tot en met donderdag van 14.00-18.00 uur, vrydag van 14.00-21.00 uur en zaterdag van 10.00-13.00 uur. Voor meer informatie: J. Driegen, hfd. volwassenafdeling bibliotheek Venray. De bibliotheek is op dinsdag 15 juni a-s. gesloten. Zwemmen in zandafgravingen verboden Dinsdagmiddag kwam er een melding by de politie binnen dat er gezwommen werd in de waterplas van het zandwinningsgebied van de firma Maessen aan de Sparren- dreef in Oostrum. De zwemmers hadden, door de afrastering uit el kaar te halen, zich toegang weten te verschaffen tot de waterplas. Maar omdat het erg gevaarlijk is (mede omdat er geen voorzieningen zyn) zal de politie een verhoogde contro le gaan uitoefenen. Betreden van dat gebied is verboden en de politie zal dan proces verbaal op gaan maken. Diefstal reflectorenstrip Een 32-jarige inwoonster uit Ys selsteyn deed aangifte van diefstal van de reflectorenstrip van haar Volkswagen, die zy dinsdagmorgen tussen 11.00-12.30 uur had gepar keerd op de parkeerplaats by het ziekenhuis. Op zondag 20 juni a.s. om 15.00 uur verzorgt het Collegium Vocale Venray o.l.v. Frank Quaedvlieg een try-out concert met Engelse kerk muziek in de Petrus Bandenkerk te Venray. Het kamerkoor neemt in oktober 1993 deel aan het Festival Religieu ze Muziek in Venlo en studeert daarvoor veel nieuw repertoire in; zowel a capella, als werken die op het orgel begeleid gaan worden door organist Carlo van Ulft Om de spanning van een eerste uitvoering in een kerk en die speci fieke aktoestiek al eens te proeven brengt het C.W. een gedeelte van het Festivalprogramma ten gehore. Uitgevoerd worden motetten, an thems, eanticals en carols van de 15 tot en met de 20e eeuw. De afscheiding van de Anglicaan se kerk in 1534 van de Rooms- katholieke kerk beïnvloede de En gelse kerkmuziek. Werd er vóór die tyd veel gecomponeerd in de La- tynse taal (o.a. J, Tavern er, Th. Tkllis en W. Byrd), daan ra kwam de Engel se taai meer op de voorgrond (o.a. Chr. Tye, J. Dowland, H. Purcell, C. Hubert, H. Parry en B. Britten). U bent van harte welkom en de toegang is gratis. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lankveld. II. Schreven en J. Wittgen: Zaterdag 12 juni: T. LANKVELD Langstraat 106, tel. 83558 Zondag 13 juni: J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 86082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon. E. de Muinck Keizer. A Coenen. F. Schmeetz. D. Vercauteren en J. de \bcht: E. de MUINCK KEIZER Patersstruat 60, tel. 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dr. KeIjzer en dr. Van Dongen: DR. KEUZEU Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04780-41777 vr(jdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 81255 van vry dagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 1800 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 1800 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSEL8TEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. PETERS, tel. 83478 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENKLINIEK VENRAY E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden, W.H.M. de Vocht, R.C. Goedegebuure en V. Geurts. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak W. de VOCHT Stationsweg 13, tel. 81336 DIEREN'ARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer. W.G.A.M. Loonen. G.W. Gelling en R. Eelderink. Behande ling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak R. EELDERINK Moleneind 13, Meerlo tel. 04789-2820 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN vóór de praktyken van mevr. Raay- makers, mevr. Vim Eerten, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren M. VERMAZEREN, tel. 04784-2273 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktyk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggelo ven wordt vanaf maandag 8 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door H. van EERTEN Jan Pöelsweg 2a, Ysselsteyn tel. 42116 Afspraken maken 's middags tussen I Vrydag 11 juni:13.00-14.00 Var- la. 19.00-20.00 Tussen 7 en 8. Infor matie, lokaal nieuws en weerbericht Zaterdag 12 juni: Grote sportma nifestatie Limburgse gezondheids zorg 10.00 Officiële opening en start van de live-uitzendingen van Omroep Venray. 10.15-1800 live ver slag van 24 sporten op 21 verschil lende lokaties. Zondag 13 juni: 11.00-12.00 Ver- zoekplatenprogramma tel.: 12362. 12.00-13.00 Actualiteitenprogram ma Campagnedag D'66. 13.00-14.00 Jo-Jo's Timemachine. 14.00-15.00 Muziek Allerlei.15.00-16.00 Sport Magazine; tussenstanden, uitslagen en sportnieuws. 18.00-19.00 Yovel; jongerenprogramma. Maangad 14 juni: 13.00-14.00 Wir- la. 19.00-20.00 tussen 7 en 8. 20.00-21.00 Peelgrass-, countrymu- ziek met informatie. Dinsdag 15 Juni: 13.00-14.00 Wr- la. 19.00-20.00 tussen 7 en 8 Woensdag 16 juni: 1800-14.00 Varia. 19.00-20.00 tussen 7 en 8. 20.00-21.00 Verzoekplatenprogram- ma met o.a. het Venrodse Ketierke tel. 27269. 21.00-22.00 Muzikaal themaprogramma. Donderdag 17 juni: 13.00-14.00 Varia. 19.00-20.00 Lokaal Centraal. Een informatie- en actualiteiten programma. Omroep Venray is te beluisteren via de ether op de FM 90.2 en via de kabel op FM 102,6 Mhz. Voor infor matie: Dennenoord 18 5801 SV Venray. tel.: 13658 Dwerggeitenbome gestolen Door het doorknippen van de af rastering hebben onbevoegden zich toegang weten te verschaffen tot het achter een garage aan de Raad huisstraat gelegen dierenweide. Kenneiyk heeft, de dader of daders op bestelling gewerkt want er werd uit het aantal dieren alleen maar een dwerggeitenbokje gestolen.

Peel en Maas | 1993 | | pagina 3