Oude tanks voor huisbrandolie moeten onschadelijk worden gemaakt Help ze 'n handje Parkeren in het centrum Verkeersvoorzieningen tb.v. werkzaamheden in Oirlo en bij de Zuivelweg ita Commissie economische zaken Commissie culturele zaken Besluit BOOT vanaf 1 maart van kracht Bouwvergunning verleend Bouwvergunning verleend Hinderwet Ingekomen Bouwaanvragen Hinderwet Raadhuis gesloten Commissie milieu Commissie openbare werketó 'c: Commissie maatschappelij k< zaken Hinderwet Geen huisvuil- ophaaldienst PEEL EN MAAS Donderdag 27 mei - Pagina i RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: 4 Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie, open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen, handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg. maatschappelijk werk, ouderen zorg. werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden.. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum. schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie, jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. Op dinsdag 1 juni a.s. wordt een openbare vergadering gehouden van de commissie economische za ken. aanvang 1B.00 uur in het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken en medede lingen. 4. Vaststelling van het verslag van 6 april 1993. 5. Adviesnota Ontwikkelingsrich ting Buurtwinkelcentra Venray. 6. Meerjarenraming 1994-1997. Op dinsdag 1 juni a.8. wordt een openbare vergadering gehouden van de commissie culturele zaken, aanvang ïaOO uur in het raadhuis. De agenda luidt als volgt: X- Opening. 2. Spreekrecht publieke tribune. 3. Advisering Inzake standpuntbe paling burgemeester en wet houders van Venray m.b.L het onderzoeksrapport 'Vernieu wing van de Be^jekurf. 4. Advisering inzake raadsvoorstel verbetering akoestiek schouw burgzaal. 5. Jaarrekeningen 1990-1991 en 1991-1992 van het cultureel centrum. 6. Mededelingen en ingekomen stukken. 7. Verslag van de vergadering van 6 april 199a ft Advisering inzake raadsvoorstel meerjarenprogramma restaura tie rijksmonumenten in de ge meente Venray voor het finan- cieringqjaar 1999. 9. Advisering inzake meerjarenra ming 1994-1997 van de gemeen te Venray voor wat betreft de relevante zakei^cuJO In ons land liggen naar schat ting zo'n 330.000 opslagtanks voor vloeibare aardolieprodukten en afgewerkte olie in de grond. Een kleine 110.000 daarvan be horen toe aan bedrijven en tank stations. Het merendeel, zo'n 220.000 tanks, is in het bezit van particulieren. De meeste van deze tanks hebben gediend voor de opslag van huis brandolie voor verwarming Met de komst van het aardgas zyn ze even wel in onbruik geraakt en vaak ook vergeten. Deze tanks kunnen echter wel aanleiding geven tot bodemveront reiniging Uit onderzoek is name lijk gebleken dat veel van de niet meer gebruikte tanks lekken. Ook al is de tank misschien in het verle den wel leeggemaakt, als dat niet door een erkend tanksaneringsbe- dryf is gebeurd, is niet zeker dat het ook vakkundig is gebeurd. Met alle gevolgen voor het milieu van dien. HET BESLUIT OPSLAAN IS ONDERGRONDSE TANKS (BOOT) Met ingang van 1 maart van dit jaar is een overheidsbesluit van kracht geworden dat het toezicht op zowel oude als nieuwe tanks by be drijven en particulieren regelt: het Besluit opslaan in ondergrondse tanks (BOOT). Bezitters van een oude, niet meer gebruikte tank moeten in verband met dit besluit het volgende doen: a. de gemeente vóór 1 september a.s. inlichten over het bestaan van de tank. Dat moet gebeuren op een speciaal formulier dat ver krijgbaar is bij de gemeente. b. er binnen vyf jaar voor zorgen dat de tank is verwijderd of ge leegd en schoongemaakt en ge U kent ze wel, onze verkeersbriga- diers. Gekleed in een oraiy'e jas of overgooier en met een stopbord in de hand zyn ze een bekende ver schijning in Venray, Leunen, Oostrum, Oirlo en Castenray. Verkeersbrigadiers leveren een belangrijke bijdrage aan de (ver- keers-)veiligheid van onze kinderen die dagelijks naar school gaan of van school komen. Ook oudere mensen maken dankbaar gebruik van de verkeersbrigadiers. In onze gemeente is een groot aantal jeugd- verkeersbrigadiers en volwassen verkeersbrigadiers werkzaam. Het zal u duidelijk zijn dat de "be manning' van een ouderbrigade een stuk moeilijker ligt dan het aanstellen van jeugdverkeersbriga- diers die veelal na ieder schoo(jaar weer wisselen. De werving van volwassen ver keersbrigadiers levert helaas niet altijd de resultaten op die we ervan verwachten. Op dit moment hebben enkele verkeersbigades te kampen met opengevallen Indien u in het belang van de vei ligheid van het schoolgaande kind wilt meewerken in zo'n verkeers- brigade, kunt u kontakt opnemen met de koördinatoren van de ge meentepolitie, de heren Van Boven of Van der Zee. tel. 04780-84888 of bij de gemeente Venray. de heer Nellen, tel. 04780-23250 Laat de verkeersbrigadiers niet in de steek en bied ze 'n helpende hand. Tbr verbetering van de parkeersi tuatie in het centrum van Venray is inmiddels een nieuw parkeerter rein voor gebruik gereed gekomen aan de Raadhuisstraat Met dit ge heel van bestrating voorziene ter rein is op circa 300 meter van het centrum een parkeerterrein gerea liseerd voor circa 95 personen auto's, vooral bestemd voor lang- parkeerders. Tten aanzien van parkeren in/na- by het centrum wordt de aandacht gevestigd op het volgende. In het centrum is een parkeerver bodszone van kracht Daarmee wordt het parkeren naar plaats be perkt Binnen een parkeerverbods zone is het verboden binnen het door borden aangegeven gebied (zo ne) te parkeren behalve op de daar toe aangewezen plaatsen, door P-borden en/of vakkenaandui- dingen. Daarnaast wordt het parkeren op een aantal plaatsen ook in tyd be perkt Daarvoor is de parkeerschyf- zone ingesteld, ook wel blauwe zone genoemd. Dit betekent dat in een dergelijk door borden aangeduid gebied slechts gedurende bepaalde tijd mag worden geparkeerd. Parke ren mag bovendien uitsluitend op met blauwe belijning aangegeven plaatsen. Op deze plaatsen is parke ren slechts toegestaan gedurende maximaal de tijd zoals die op de on derborden is aangegeven. Het ge bruik van een parkeerschljf is verplicht Met deze parkeerschyfregeling of blauwe zone worden de mogelijkhe den om in/naby het centrum kort te parkeren aanzienlijk verbeterd. Immers één parkeerplaats kan ge durende een dag voor meerdere kort-parkeerders beschikbaar zijn. Met name voor (winkelbezoek bete kent daarom de parkeerschyfrege- ling een aanzienlijke verbetering van de parkeermogelljkheden. Het Zuiveringschap Limburg legt een nieuwe transportleiding aan voor het rioolwater. De aanleg van deze leiding is thans zover gevor derd dat de kern van Oirlo is bereikt In verband met deze werkzaam- 1 reden is het noodzakelijk dat tijde lijk enige verkeersmaatregelen genomen worden in en naby Oirlo. Met name betreft het de afsluiting van de Hoordstraat Door middel van de bekende ver- wyzignsborden worden ter plaatse omleidingsroutes aangegeven. Het werk zal in drie fasen worden uitge voerd. zoals hierna beschreven. Fkse 1: 1 t/ra 28 juni 1993. De Hoofdstraat is afgesloten vanaf huisnummer 1 tot aan de kruising Hoofdstraat/Depute Petersstraat. Het verkeer op de Haalakker, Ger- trudisstraat en Gunhoekweg rich ting Hoofdstraat is gestremd. Vase 2: 28 juni t/m 12 juli 1993. De Ht>ofdstraat is afgesloten vanaf huinummer 1 tot aan huisnummer 39. Het verkeei^^^^Iaalakker, Gertrudisstraat Gunhoekweg, De pute Petersstraat en Zandhoek rich ting Hoofdstraat is gestremd. Fase 3: 12 t/m 23 juli 1993. De Hoofdstraat is afgesloten vanaf de kruising Depute Petersstraat/Hoofd straat tot aan huisnummer 39. Het verkeer op de Hogeweg en Onder de Linde richting Hoofdstraat is gestemd. Bovendien zal volgende weck, de Zuivelweg tussen de Enge Steeg en de Heidseweg wegens werkzaamheden zijn afgesloten. Informatie. Voor nadere infor matie over het werk en de verkeers situatie kan men zich wenden tot de heer Th. Haerkens (uitvoerder, ing. bureau Van Kleef bv), direktie- keet Zuivelweg te Leunen, tel. 04780-88350. De uitvoerder is in ieder geval bereikbaar op werkda gen van 09.00-09.30 uur en van 12.30-13.00 uur. Voor vragen inzake de verkeerssituatie kunt u zich ook wenden tot de heer G, de gemeente Venrayftel.\ r\ vuld met een daarvoor geschikt middel. Hierby wordt een een voudig bodemonderzoek uitge voerd om na te gaan of de bodem niet verontreinigd is. Deze werk zaamheden moeten worden uit gevoerd door een daartoe erkend bedryf Adressen van dergelijke bedryven zyn op te vragen by de K1WA nv, Postbus 70. 2280 AB Ryswyk, tel. 070-3953666. DE KOSTEN De kosten voor zowel het verwij deren of schoonmaken als voor het bodemonderzoek moet de eigenaar zelf betalen. Het bestaan van een tank niet aanmelden by de ge meente is strafbaar. De gemeente kan een dwingend bevel opleggen om de geëigende maatregelen te treffen op kosten van de eigenaar. Het laten verwijderen van een tank komt op circa ƒ1.500,- en het laten schoonmaken en vullen met een geschikt vulmiddel komt op circa ƒ1.000,-. NOG IN GEBRUIK ZIJNDE TANKS Bedryven zonder Milieuvergun ning (de oude Hinderwetvergun ning) en particulieren die de tank nog wel in bedrijf hebben, moeten zich er eveneens van vergewissen dat de tank nog in goede staat ver keert en eventueel maatregelen nemen. a. Zij moeten het bestaan van de tank ook vóór 1 september a.s. met het speciale formulier by de gemeente melden; b. particulieren moeten binnen driejaar de tank laten keuren en eventueel repareren. Voor bedrij ven geldt een termyn van twee jaar; c. er moet bodemonderzoek wor den gedaan om de huidige staat vast te stellen; d. voor een tank die in gebruik blyft moet een aansprakelijk heidsverzekering worden af gesloten. AKTIE TANKSLAG Al in het verleden hebben ge meenten aktie ondernomen om niet meer gebruikte tanks te verwij deren dat gebeurde in een zogehe ten Aktie Thnkslag Ook de gemeente Venray is voornemens in 1993 een (hernieuwde) aktie tankslag te organiseren. Voor deel name aan deze aktie kunt u de weg bewandelen zoals hiervoor is be schreven. Wel zal in Venray de ter myn waarbinnen een tank gesa neerd moet worden aanzienlijk worden ingekort Het ligt in de be doeling de aktie in 1993 nog af te ronden. Voor meer informatie kunt u te recht op het gemeentehuis, afde ling milieubeheer, toestel 23439. Burgemeester en wethouders hebben in hun vergadering van 18 mei 1993 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. Zij die menen door de af gifte van één of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrft indienen en wel binnen dertig dagen na boven genoemde datum. het bouwen van een woning aan de Rouwkuilenweg 27 te Ys- selsteyn. tn.v. J.CM. Scheepens; het uitbreiden van een wo ning aan de Koningskaars 26 te Venray. tn.v. Th.H.P. Arts; het bouwen van een be drijfspand aan het Keizersveld te Venray, tn.v. Vitec Nederland BV, Genenberg 13 te Broekhuizen; het bouwen van een tuin bouwkas aan de Meereelsepeel 6 te Ysselsteyn, tn.v. Maatschap Swinkels; het bouwen van een duiven hok aan de Gratenstraat 14 te Ven ray, tn.v. Ch.L.H.M. Snijders; het bouwen van een woning aan de Litsenbergweg 33 te Ys selsteyn, tn.v. JJ. Wilmsen, Peel- weg 4; het bouwen van een veld- schuur sloop 2 nissenhutten aan de Maasheseweg 79 te Venray, tn.v. Custers Hydraulica; het bouwen van een woning aan de Deurneseweg 91 te Ys selsteyn. tn.v. W.M.M. de Mulder, Deurneseweg 104. De burgemeesJeAvan Venray, drs. Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. Zy die me nen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zyn getrof fen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrft indienen en wel binnen der tig dagen na de dag, waarop de beschikking is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het aanbouwen van een ber ging aan de Tbrmentil 9 te Venray, tn.v. JJ.M. Engels, Christoffelkruid 3 te Venray; het aanbouwen van een ber ging aan de Tbrmentil 11 te Venray, tn.v. R.L.E Rommen, Hensenius- straat 11b te Venray; het aanbouwen van een ber ging en uitbreiding van de woning aan de Tbrmentil 15 te Venray, tn.v. A.R.P.M. van Bergen, Houtza gerstraat 15 te Venray; het uitbreiden van de woning en aanbouwen van een berging aan de Tijm 3 te Venray, tn.v. A v.d. Kreeke, Postbus 431 te Venray; het aanbouwen van een tuin kamer/serre aan de Vlasakker 8 te Oostrum, tn.v. G.TJ. Gooren; het verbouwen van de woning aan de Ysselsteynseweg 82 te Ys selsteyn, tn.v. Braks Bouwmate rialen; het bouwen van een garage/ berging met portaal aan de Haag 22 te Merselo, tn.v. RT.M. van Meyel; het uitbreiden van de woning aan de Pater Tulpstraat 21 te Ys selsteyn, tn.v. M.J.H. v.d. Oetelaars en R.S.J. Arts; het verbouwen van een win kelpand tot jobcenter aan de Passa ge 9 te Venray, tn.v. RBA Noord- en Midden-Limburg, Postbus 145 te Venlo; het bouwen van een woning aan de Ellerbecklaan 8 te Venray, tn.v. JJ. Stapels, Bergkwartier 40 te Venray. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu, Ir. G.EJ.M. Frencken Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat by hen een aanvraag om vergunning ingevolge de Hin derwet is binnengekomen van: Gebr. Classens, Beekweg 98, 5816 AB Vredepeel voor een nieu we, de gehele inrichting omvatten de vergunning voor een pluimveebedryf en schapenhoude rij gelegen aan de Beekweg 98 te Vredepeel. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 27 juni 1993. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray. Degene die een bezwaar schrift indient, kan verzoeken zyn persoonlyke gegevens niet bekend te maken. Wy zyn voornemens om voor de ingediende aanvraag een openbare zitting achterwege te laten, omdat daaraan naar verwachting geen be hoefte bestaat Indien men echter hierom verzoekt (by de onderafde ling milieubeheer) kan men tot één week voor het verstryken van bo vengenoemde termyn in de gele genheid worden gesteld ook mondelinge bezwaren in te bren gen. Daarby bestaat dan tevens de mogelijkheid tot een gedachten wis seling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en ove rige aanwezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en alleen degenen die kunnen aantonen dat zy daartoe re- delykerwys niet in staat zyn ge weest kunnen tydens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelyke be- schikkim Burgemeester en wethouders loemd, iens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelyke ordening en miliejiÖeheerr\ Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand een overzicht van de in de afgelopen week by burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. voor de bouw van 23 wonin gen met garage en/of berging in Landweert III, tn.v. Marcel Muyres BV, Postbus 5900 te Venlo; voor de bouw van een garage met carport aan de Akkerweg 14 te Venray, tn.v. AM.M. Ghielen; het bouwen van een voede ropslag aan de Veulensewaterweg 17 te Veulen, tn.v. M.L.M. Ben- nenbroek; het bouwen van een carport en dakkapel aan de Binnenhof 23 te Oostrum, tn.v. H.G.M. Gielens. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu. Ir. G.FJ.M. Frencken Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zy hinderwetvergun ning hebben verleend aan: Willems-Goossens Beheer, Rouwkuilenweg 24, 5813 BH Ys selsteyn, voor een nieuwe, de gehe le inrichting omvattende vergunning voor een rundvee- en paardenhoudery, gelegen aan de Steegse Peel weg 147 te Ysselsteyn; W.H. Louvet, Drabbelsweg 4, 5814 AG Veulen, voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een vleesvarkens- houdery, gelegen aan de Drabbels weg 4 te Veulen; P.J.G. Wilms, Weverslo 5, 5815 CA Merselo, voor een nieuwe, de ge hele inrichting omvattende vergun ning voor een varkens- en rundveehoudery, gelegen aan de Weverslo 5 te Merselo. De beschikking en bybehorende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 27 juni 1993. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tbt deze datum kan by de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tydig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redenen niet in staat zyn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer. Op maandag 31 mei, 2e Pinkster dag. is het raadhuis de gehele dag gesloten. Op woensdag 2 juni a_s. wordt een openbare vergadering gehouden van de commissie milieu, aanvang 18.00 uur in het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht 3. Gewestaangelegenheden. 4. Vaststelling verslag 28 april 1993. 5. Ingekomen stukken en mede delingen. ling 1994-1997 ieuparagraaf). nwerking cluster Üet Lb.v. de geschei- -inzameling van GFT-afval. Jclelyke verhoging subsidie inzamelen oud-papier. Op donderdag 3 juni a.s. won een openbare vergadering gehoy den van de commissie openbai werken, aanvang 18.00 uur in h< raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Vaststelling verslag vergade ring 6 mei 1993. 4. Ingekomen stukken. 5. Mededelingen. 6. Gewestaangelegenheden. Meerjarenraming 1994-1997, MAF Behandeling van de onderde ling van het werkterrein van de commissie. Beschikbaarstellen krediet Jf011 ƒ8.881.000,- t.b.v. aanleg open bare werken Landweert III, se 3. 9. Beschikbaarstellen raamkre diet groot ƒ1.950.000,- tb.v. in zameling GFT-afval. Bekostigingsbesluit aanleg lering Oirlo (Hoofdweg/Oirlose weg). 11. Tbelichting op het bosbehea van de gemeente Venray. De heer J. Vaessen zal een uiteen zetting komen geven over hef gemeentelyk bosbeheer. 12. Rondvraag. 13. Sluiting. 7. 8. 10. m Mart zy gr, 17 Rini Veer tnete 2.0' Op dinsdag 1 juni a.s. wordt een >e^ openbare vergadering gehoudei foei van de commissie maatschappelj) loet ke zaken, aanvang 18.00 uur in het|58(^ raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening en mededelingen. 2. Struktuumsie Brukske.en toe lichting. 3. Spreekrecht publieke tribune. 4. Verslag vorige vergadering. 5. Ingekomen stukken. 6. Gewestaangelegenheden. 7. Meerjarenraming 1994-1997. 8. Rondvraag. 9. Sluiting. yk jaü 'eet zo< lm de )aat Loo) t7f Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders m Venray maken bekend, gelet op <k uut „lw„l1l0°- br 100 Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat by hen een aanvraaj Oi zy om vergunning ingevolge de Hm gen derwet is binnengekomen van: nyj Gebr. Classens, Beekweg 98, ,\chi 5816 AB Vredepeel voor een nieir 582; we, de gehele inrichting omvatten Man de vergunning voor een pluimvee trg bedryf en schapen houdery gelege aan de Beekweg 98 te Vredepeel. De aanvraag en de bybehorende }j^ stukken kunnen op het raadhr Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309 elke werkdag van 09.00 12.00 uur worden ingezien tot 2? juni 1993. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telyk worden ingediend by burge meester en wethouders van Venray. Degene die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zyn persoon lyke gegevens niet bekend maken. Wy zyn voornemens om voor de ingediende aanvraag een openbare zitting achterwege te laten, omdat daaraan naar verwachting geen be hoefte bestaat. Indien men echter hierom verzoekt (by de onderafde ling milieubeheer) kan men tot week voor het verstryken van bo vengenoemde termyn in de genheid worden gesteld ook mondelinge bezwaren in te bren gen. Daarby bestaat dan tevens de mogelykheid tot een gedachtenwi» seling over de aanvraag tussen hd bevoegd gezag, de aanvrager en ove- rige aanwezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en alleen degenen die kunnen aantonen dat zy daartoe ré delykerwy^Tiiet in staat zyn gé weest, kunnon -tydens de verdere procdiu/b brawaar maken tegen de onrwó^uesMiikking en/of beroep inikmien tegen de uiteindelyke bé schikking Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting ruimtelyke ordening en milieubeheer. He Zij A.s. maandag 2e Pinkserdag wordt geen huisvuil opgehaald. Er is geen vervangende ophaaldag Maandag 7 juni wordt weer nor maal opgehaald. di tr

Peel en Maas | 1993 | | pagina 14