ichouwburgprogramma een schot in de roos Lucht hart fierde Venrodsen Aovend bij Veldeke Partij van de Arbeid In het eetcafé zijn zij onze gast AGENDA Bonte Koe's eerste POP-kwis! Wederom sukses solisten First Choice Materialen- uitleendepot in Venray Finalisten Havenpop bekend Hartje Venray gaat je aan het hart Vrij baan winkelend publiek Parkeerellende en lege pleinen Groeistuipen of nachtmerrie? Praat mee in 't Politiek café Jubileum CD 5 x 11 Verpleegburo opent steunpunt voor thuiszorg in Venray VW-nieuws Bibliotheek- nieuws EL EN MAAS 19 mei Pagina 3 Afgelopen weekend waren er eer de traditionele beursdagen n de Venrayse schouwburg. Al te voren bleek wel dat de be- ngstelling groot zou worden en derdaad rondom het gehele plein end op een gegeven moment een van enkele honderden mensen, eerste enthousiasteling stond al a vier uur in de ochtend aan de Er werden de eerste dag maar ifst 17.000 kaarten verkocht met n tegenwaarde van meer dan een lf miljoen gulden 'De parkeerpro emen in Venray zullen ook in de avonduren groeien', aldus direkteur Cattoir. Het moge duidelijk zijn dat Cattoir een voorstander is van par keren op het Schouwburgplein. De abonnementsverkoop gaat nog door tot 10 september. In deze periode worden traditioneel de meest culturele voorstellingen ver-, kocht èn de voorstellingen die in de kategorie avontuur (verrassing) val len. Voor deze voorstellingen kan men nog heel goed terecht. Anders ligt het by de populaire voorstellingen. Daarvan is er al een aantal uitverkocht: Youp van 't Hek (3x) en BZN (2x), Jesus Christ Super, Sikulu, Mini en Maxi, Hair, Purper. Als extra voorstelling is er de Gol den Earring (17 januari), waarvoor nog plaatsen beschikbaar zyn. Ook van Jesus Christ Superstar is een extra voorstelling by geboekt, waar voor men nog kan inboeken. Voor Herman Finkers geldt dat de helft van de kaarten by de abonne mentenverkoop verkocht zyn. De andere helft wordt uitsluitend nog via de vrye verkoop verkocht. Het staat nu reeds vast, dat de Venrayse streekschouwburg een rekor^jaar tegemoet gaat. Op dinsdag 25 mei wordt voor de ierde maal de Venrodsen Aovend ihouden in zaal In den Engel aan Poststraat te Venray. De aanvang 19.30 uur. Deze avond wordt ge- eel gepresenteerd in de Venrayse al. De toegang is gratis. Het idee van de Venrodsen Ao- end is ontstaan op een Veldeke eet- rond: de kermena^jviziet. Daarby omt de grote Veldeke familie op wetse wjjze eten. De gasten orden niet alleen getrakteerd op heerljjke maaltijd maar diverse den brengen voordrachtjes of zin- 3n liecijes in het dialekt. Dat viel zo ied in de smaak dat werd besloten avond te organiseren waarbij dereen kan deelnemen die een ïdichtje wil voordragen, wat kan ingen of zo maar iets leuks wil oen. Het moet wel in de Venrayse al. De animo voor deelname was zo root dat het een lange avond werd etgeen een enthousiaste zaal, tot e laatste plaats bezet, nauwelijks eerde. Een vervolg kon dus niet itbljjven. Zo werd vorig jaar voor de derde naai de Venrodsen Aovend gehou- en en ook deze avond kon zich erheugen in een enorme belang- telling. VIERDE MAAL Voor deze vierde Venrodsen Ao- end werd begin maart een oproep oor deelname gedaan omdat Velde- e Venray graag iedereen in de gele- 3nheid wilde stellen om deel te emen. Ook nu waren er veel aan leidingen. Zoveel zelfs dat men de rond om half acht begint, om idereen de mogelijkheid en aan licht te geven, die ze verdienen. Het wordt een avond met vooral De Bonte Koe organiseert op 20 oei, Hemelvaartsdag, haar eerste op-kwis. Aan de hand van korte luziekfragmenten, algemene vra- -II en d.m.v. dia's worden de deel leners op de proef gesteld. Items Isjazz-rock, blues, soul, world mu le, etc. komen aan de orde. Degenen die denken dat ze veel rer muziek weten, kunnen dus op Omei in café De Bonte Koe terecht kan zowel individueel, als in foepsverband (max 4 pers.) wor- on ingeschreven. De kosten bedra- ƒ5,- p.p. Opgave kan in De Bonte plaatsvinden. De sluitingsda ta is 16 mei. By de opgave wordt Jk verwacht dat je een groeps- o&m opgeeft. De eigenaar van café De Bonte oe, Wilbert Jeuken, heeft aantrek- ilijke pryzen in het vooruitzicht steld. aanvangstijd is 14.00 uur en 18.00 uur zal de winnaar van 'eerste pop-kwis in café De Bonte °e bekend zyn. Voor meer inlich- Ogen: tel. 82444. veel zang en leuke voordrachtjes door veelal bekende, maar ook door (nu nog) minder bekende deelne mers. Zy hebben zoiets altijd al wil len doen en krijgen nu een mooie gelegenheid geboden om zich te presenteren. Zo zal er een duo op treden dat meer dan 26 jaar gele den grote suksessen oogstte by de uitvoeringen van Circus Mök die toen nog in zaal Wilhelmina plaats vonden. Maar ook twee dames die tegenwoordig bekendheid genieten, zullen tijdens de Venrodsen Ao vend present zyn. PRESENTATIE De presentatie is in handen van Frits Basten, waarby Ad Haans de deelnemers muzikaal zal onder steunen en begeleiden. Omdat alle artiesten die optreden dat belange loos doen is de entree van deze avond gratis en toegankelyk voor Veldeke-leden en alle belangstellen den. De belangstelling voor de vori ge Venrodsen Aovenden was erg groot en ook dit jaar wordt ver wacht dat het 'In den Engel' weer erg gezellig zal zyn waarby verzocht wordt om vooral tijdig aanwezig te z(jn. RADIO Van deze avond worden door de lokale Omroep Venray opnames ge maakt die in het programma van Liesbeth Lucassen te beluisteren zullen zyn op één van de woensda gen na 25 mei. Overigens is Veldeke Venray in dit programma geregeld te beluiste ren op iedere woensdagavond om 20.30 uur in het Ven rods Ketierke. Op 16 mei jl. waren de Venrayse twirlers met sukses aanwezig op de twirlwedstryd te Aalsmeer. In de kategorie danstwirl 8 tot 12 jaar had Danielle Neuvel (8 jaar) de 8e plaats en Shirley Siebers (8 jaar) de 5e plaats. Beide dames zaten voor het eerst in deze kategorie, dus zeer goed gedaan. In de kategorie danstwirl 12 tot 15 jaar had Anouk Cox een 8e, Deb bie Cox een 7e, Anouk Lemmen een 5e plaats. Thmara Janssen behaalde in deze kategorie de bronzen me daille en Tamara Hoevenaars de zilveren. In de kategorie freestyle behaalde Tamara Hoevenaars eveneens een zilveren medaille. Een zeer geslaag de wedstryd voor de Venrayse meiden. Al deze meiden twirlen in een fa natieke twirlgroep onder deskundi ge leiding van Wilma van Lin en Marielle The ken. Voor meer infor matie kunt u komen kyken op de trainingen op donderdagavond en zaterdagmorgen en -middag in gymzaal het Bruukske, of u kunt bellen met Wilma van Ling, tel. 80611 of met Marielle Ticken, tel. 11986. Het Provinciaal Steunpunt Bewe- gingsaktiviteiten Gezondheidszorg (PSBG) heeft verspreid in Limburg tien materialen-uitleendepots. In Venray ligt één van deze tien materialen-uitleendepots. Hier kunt u diverse spelen en oefenma terialen lenen om te gebruiken by allerlei vormen van bewegingsakti- viteiten. Bijvoorbeeld ballen, hoe pels, kegels, koersbalmat, etc. Het materialen-uitleendepot is bestemd voor alle leid(st)ers en or ganisaties die een relatie hebben met het Provinciaal Steunpunt Be- wegingsaktiviteiten Gezondheids zorg. (Meer Bewegen voor Ouderen, Meer Bewegen voor Hart- en Vaatpa- tiënten. Meer Bewegen voor CARA- patiënten en Meer Bewegen voor Fibromyalgie-patiënten). Zij kun nen kosteloos gebruik maken van dit materialen-uitleendepot. Het materialen-uitleendepot Venray is gevestigd in het Aktivitei- tencentrum voor Ouderen De Kemphaan, Kennedyplein 1 en is dagelyks geopend van 09.00-12.00 uur (s.v.p. vooraf bellen). De beheer der is mevr. T. v.d. Berg, tel. 04780- 86706. Wilt u meer informatie over de voorwaarden van het gebruik van het materialen-uitleendepot dan kunt u kontakt opnemen met mevr. T. v.d. Berg, Stichting RISC, afdelin gen Ouderenwerk Venray. Op 18 juni vindt de finale plaats van Havenpop 1993. Voor de finale hebben de volgende bands zich ge plaatst: The Backbones (Horst), Ex Ronny Tbober (Bleriek e.o.) en The Unexpected (Nieuw-Bergen). Het spektakel begint om 20.30 uur in de feesttent aan de jachtha ven te Wanssum. Aansluitend rond 23.30 uur zal er een optreden plaatsvinden van Limburgs trots Rowwen Ilèse. De voorverkoop is reeds gestart. Kaarten k ƒ15,- zyn o.a. verkrygbaar by.- cafetaria 't Aid Roadhuus, Wan ssum; café-cafetaria Joa(\jo, Wan ssum en Muziekinstrumenten Hans van Bree te Venray. Diefstallen uit schuren Uit een schuur by een woning aan de Verdistraat werden een luchtkussenmaaier en een kant maaier ontvreemd. Uit een schuur by een woning aan de Puttenweg werden diverse gereedschappen ontvreemd. Ook een in die schuur staande fiets werd meegenomen. Oorlogstuig Tydens landbouwwerkzaamhe- den aan de Steegse Peelweg kwam een nog gevaarlyk ontstekingsme chanisme naar boven. Het oor logstuig werd in afwachten van ruiming door de EOD, veilig gesteld. maandag 20.00 uur Het Podium Het vasteloavesseizoen 92/93 zit erop. Veel commissie-aktiviteiten staan op een laag pitje behalve die van de 'kemissie liedje'. Deze com missie is al weer druk in de weer om voorbereidingen te treffen voor het nieuwe seizoen. Een druk sei zoen, voor alle commissies trouwens. De meeste lezers zyn inmiddels al op de hoogte van het feit dat de vastelaovesvereniging De Piëlhaas 55 jaar bestaat. Reden om extra ak- tiviteiten te ontwikkelen. Voor onze commissie betekent die extra akti- viteit het uitbrengen van een heuse CD. De bedoeling is dat die CD gepre senteerd wordt op 14 november a.s. tydens de Hazepaeper. De CD heeft een twintigtal liedjes. Achttien lied jes zullen gekozen worden uit de liedjes van de laatste 11 jaar. Twee liedjes worden gekozen tydens de lie^jesfinale op 19 september a.s. Via dit blad doen we een oproep aan alle creatieve en muzikale geesten om aan het schryven en componeren te gaan met als resul taat een schitterend lied. De laatste jaren is gebleken dat er in Venray voldoende kwaliteit aanwezig is om een goed lied te schryven. Doe dus mee! Er is een deelnamereglement dat te verkrygen is by onderstaande adressen. Je 'produkt' kun je inle veren tot uiterlijk 28 juni a.s. by: Petra Schaeffers-Houwen, Juliana- singel 35, 5802 AT Venray, tel. 04780-11094 of by Geert Nelissen, voorzitter van de kemissie Liedje, Eligiusweg 34, 5801 JL Venray, tel. 04780-87361. Veel sukses! Verpleegburo Mediplan uit Some ren is by na tien jaar aktief in de thuiszorg. In de begiiyaren kwa men de aanvragen voor intensieve thuisverpleging en kraamzorg voor al uit de direkte omgeving. De laat ste jaren komen er steeds meer aanvragen ui de omgeving van Ven ray. In het Peel- en Maasland is er dus een duidelijke'behoefte aan een andere vorm van thuiszorg. Voor Verpleegburo Mediplan is dit aan leiding geweest om de zorgverle ning wat dichter naar de patiënten/ kliënten toe te brengen. Daarom opent Verpleegburo Me diplan met ingang van 1 juni a.s. een regionaal steunpunt in Venray. Mediplan is gespecialiseerd in kraamzorg op maat. Jaarlijks wor den vele honderden kraamperio- den tot een zorgeloos festyn gemaakt. Logisch, want ervaring is er in overvloed en na by na tien jaar kun je moeiteloos inspelen op de wensen van kliënten. Het verpleegburo kan ook inge schakeld worden voor ziekenverpleging- en verzorging en voor terminale zorg. Hierbij is zorg op maat een vanzelfsprekendheid. De verpleging wordt zoveel moge lijk afgestemd op eigen wensen en levensstijl en dat is wel zo prettig. Per 1 juni staan er dus ruim 100 kraamverzorgenden en verpleeg kundigen van Mediplan voor u klaar. Mevrouw Tbnnie Horster mans uit Venray gaat samen met mevrouw Constance van Dort de zorg in deze regio koördineren. Tbnnie Horstermans werkt al 5 jaar voor Mediplan in de thuiszorg en Constance van Dort startte het ver pleegburo in 1984. Verpleegburo Mediplan is 24 uur per dag bereikbaar. Mediplan Ven ray is gevestigd aan de Bolderik 5. Het telefoonnummer is: 04780- 13519. Onderstaand volgt een greep uit de vele voorstellingen die u by ons kunt boeken. Mei: 21-23-28-29-30: Cyrano, Am sterdam 22: Something for your mind, Arnhem 22: Second Sunrise, Apeldoorn 26-27: Golden Earring, Amsterdam 29: May-Rave, Den Haag 29: U2, Werchter, België 30: The Red Devils, Deume Juni: 1 t/m 30 (behalve maandag): Cats, Amsterdam 2: BZN, Bameveld 2: Fhith no more, Rotterdam 3: Andy Tielman the Bandstand, Apeldoorn 6: Avond der Violen, Amsterdam 7 t/m 13: Continental Grass Court Champ. Rosmalen 8: Tby Dolls, Rotterdam 8-9: Velvet Underground, Amster dam, Rotterdam 11: The Chippendales, Maastricht 12: A Nigh to Remember, Rot terdam 13: The Young Tjaikowski, Am sterdam 20: Halfway Amsterdam Festival, Halfwèg 24: Festival Ongekend, Enschede 24-25-26: Aïda, Amsterdam 26: Schüttorf Open Air, Bad Ben- theim, Duitsland Juli: 1 t/m 31 (behalve maandag): Cats, Amsterdam 1: Red Hot Chili Peppers, Am sterdam 2: BZN, Bameveld 2-3: Stadion Concert, Eindhoven 3: Beachpop Renesse, Tbrhout, België 3: Rock Torhout, België 7 t/m 13: Continental Grass Court Champ. Rosmalen 9 t/m 11: North Sea Jazz Fetival, Den Haag Een keuze uit de nieuwe aan winsten van de roman-afdeling. Beattie, Ann: Voor altyd. In de we reld van film, tv. en boulevardpers aan de Amerikaanse Oostkust be staan alleen schijnrelaties zonder enige diepgang. Berends, Seya.- De weg naar huis. Een vrouw zoekt met vallen en opstaan haar weg naar volwassen heid. Vervolg op: 'De toekomst zal het leren'. Deveraux, Jude: Vurig als het avondrood. In het vyftiende eeuwse Engeland kiest een ryke erfgename voor een leven van spanning en avontuur door uit tal ryke aanbid ders een ruwe en verarmde edel man als echtgenoot te kiezen. Franckaert Jonathan: De reis van Mon Tigre. Een avonturier beproeft zyn geluk in Israel en raakt daar betrokken by de geheime dienst Ludlum, Robert: De Scorpio ob sessie. Roman van een terroristisch komplot. MacCullough, Colleen: De kroon van gras. Vervolg op 'Macht 8c Lief de', waarin de gebeurtenissen ver teld worden die plaatsvonden in de periode 99-86 v. Chr.: de oorlog te gen koning Mithridates, de Bondge- notenoorlog en het begin van de Eerste Burgeroorlog. Martini, Steve: Onweerlegbaar be- wijs. De moord op een beroemde advokaat leidt tot een aanklacht te gen zyn overspelige vrouw en tot een dramatisch steekspel in de rechtszaal, waarby alle juridische wapens van het Amerikaans rechts systeem worden benut Purcell, Deirdre: Afscheid van In- isheer. Een echtpaar, wier baby is overleden, vindt een baby die ze als hun eigen dochtertje opvoeden, hetgeen tot problemen leidt als haar broer verliefd op haar wordt Aan de rand van het centrum in Venray bevindt zich op de Hoen derstraat het eetcafé 'Yellow Bean'. Op zaterdag, eens in de twee weken, is deze lokatie het domein voor de bezoekers van het eetcafé "t Onder onsje'. De tien 'vaste klanten' wer ken op de sociale werkplaats of in het vrye bedrijf. De meesten wonen zelfstandig; sommigen krygen daarby lichte ondersteuning van een medewerker van de Stichting voor Sociaal Pedagogische Zorg. Voor de vaste vrywilligersgroep die dit projekt begeleid, bestaat de zaterdag dat er eetcafé is voor een gedeelte uit het doen van inkopen en het bereiden van de maaltijd. 'Een enkele keer helpt een van de bezoekers met koken, maar dat is geen verplichting Wy willen de mensen een lekker en gezond maal voorzetten. Zy zyn dan onze gast'. Aan het woord is Myce, een van de dryvende krachten achter dit Ven rayse initiatief. 'Bovendien is eten een sociaal gebeuren. Dat past pri ma by de filosofie van dit eetcafé, waar wy vooral mensen met elkaar in kontakt willen brengen', vervolgt hy. Annemiek, Francis en Yolanda knikken instemmend. Samen ver zorgen zy by toerbeurt de inkopen. Tydens het eten zijn meestal drie van de vier vrijwilligers aanwezig 'Aandacht voor sfeer is belangrijk, 't Onderonsje' is in de loop van het jaar dat dit eetcafé nu draait een vaste ontmoetingsplek geworden voor de tien bezoekers. Ik weet dat ze er allemaal naar uitkyken', vult Annemiek aan. Als je op een zater dag rond de klok van 16.30 uur het gezellig ingerichte eetcafé binnen loopt word je hartelijk begroet door eerste gasten. Je merkt aan alles da\ze zién hier thuisvoelen. Tbt 17.0(Jvhr druppelen nog enkele be- binnen. En dan wordt iedereen uitgenodigd om aan tafel plaats te nemen. Een lange tafel met een pan ossestaartsoep in het midden. Frans hanteert de op- scheplepel. Er wordt druk gepraat. De bezoekers hebben elkaar in de afgelopen maanden goed leren ken nen. Ze tonen belangstelling voor elkaar en maken op gezette tijden ook gekheid met elkaar. Myce geeft na afioop aan dat in de beginperio de het eten centraal stond en dat het nu vooral om de gezelligheid gaat 'Ze kiezen zelf ook het menu uit en worden betrokken by andere beslissingen die van belang z(jn voor het eetcafé'. Het afruimen van de tafel en het afwassen is een be-" zigheid waarby men om beurten een hanc(je helpt De formule van het eetcafé is aan geslagen. De sleur van het weekend waarin vaak weinig sociale kontak ten plaatsvinden wordt door deze aktiviteit duidelijk doorbroken. Binnenkort wordt op bescheiden schaal het 1-jarig bestaan gevierd. Ook de gemeente Venray onder schrijft de doelstelling van het eet café. In de loop van dit jaar wordt bekeken waar dit initiatief kan wor den ondergebracht Voorkeur heeft een instelling die aktiviteiten on dersteunt die in principe voor iedereen toegankelyk zyn. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R.E. Gabelcr. T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: 20, 22 en 23 mei: W. BLOEMEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen. F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: 20 mei: P. CORVER Kennedyplein 8, tel. 81393 22-23 mei: F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 85900 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keyzer en dr. Vin Dongen: DR. Van DONGEN Pöst Jeuckenstraat 6, America tel. 04764-1707 vrydag 1800 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN VERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE .APOTHEKEN 20 mei: 8T. ODA Passage 1, tel. 81255 22-23 mei: DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 van vrydagavond 18.00 uur tot vol gende week vrydag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluilye) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: 20 mei: S. BILLET, tel. 81458 22-23 mei: B. RUYTEN, tel. 81383 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENKLINIEK VENRAY E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden, W.H.M. de Vocht, R.C. Goedegebuure en V. Geurts. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak 20 mei: R. GOEDEGEBUURE Stationsweg 13, tel. 81336 22-23 mei: W. de VOCHT Stationsweg 13, tel. 81336 DIEREN ARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer, W.GA.M. Loonen, G.W. Gelling en R. Eelderink. Behande ling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12, tel. 81000 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktyken van mevr. Raay- makers, mevr. Van Eerten, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren H. van EERTEN Jan Pbelsweg 2a, Ysselstevn tel. 42116 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktyk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggelo ven wordt vanaf maandag 8 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 42116 GROENE KRUIS NOORD-LIMBURG Klantenservice: ma. t/m vr.: 8.30-17.00 uur bereikbaar onder tel.nr. 077- 874800. Vbor: oproepen wijkverpleeg kundige; algemene informatie; maken eerste afspraken met diëtisten; aan melding voor diverse kursussen. Dringende hulpvragen buiten kan tooruren: tel.nr. 077-874800. Kraamcentrum: dag en nacht bereik baar onder tel.nr. 077-874100; aanmelding voor kraamzoi-g: ziekenfonds- en partikulier verzeker den: ma. t/m vr. van 09.00-16.00 uur. Ledenadministratie: ma. t/m vr.: 09.00-12.00 uur: tel.nr. 077-873888 Venray: wykgebouw de Clockert, Berg weg 4. Venray, tel. 04780-81269; w(jk- gebouw Brukske, Klarinetstraai 8, tel. 04780-83859; wykgebouw Landweert, Aronskelk 76, tel. 04780-88273. Jeugdgezondheidszorg: consulstatiebu- ro: op afspraak met de wijkverpleeg kundigen: babyspreekuur. De Clockert: ma wo van 11.00-12.00 uur; Bruks ke: vr van 13.15-14.00 uur; Landweert: do van 13.15-14.00 uur Uitleen verpleegartikelen: Venray. De Clockert, Bergweg 4: ma t/m vr 15.00-1730 uur. tel. 04780-81269: Ble riek, Drie Decembersingel 48: Thuis zorgwinkel: ma tTm vr 930-1230 en 1330-1730 uur. tel. 077-874636 ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar van maandag t/m vrydag van 09.0022.00 uur en in het week end van 9.0011.00 uur en van 19.0020.00 uur GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, tel. 0478020262 Spreekuur: dagelyks van 9 tot 10 uur ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE- VOORUCHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstyden: ma t/m do 83012.45 uur en 13.15-17.00 uur; vr 9.001230 uur en 13.001630 uur BUREAU VOOR RECHTSHULP I)e Clockert, Bergweg 4 Spreekuur alleen na telefonische af spraak tydens kantooruren 85968 of 0405030345 gratis spreekuur ADVOCATENKANTOREN VENRAY Iedere dinsdag en donderdag van 5 tol 6 uur.

Peel en Maas | 1993 | | pagina 3