Win een ontbijt voor moeder venray Maria-processie in Oostrum A.s. zaterdag Landelijke Molen- en Fietsdag i-t Reünie bij de Jera Kursus Natuurgenees wijze en Kruide PEEL EN MAAS Donderdag 6 mei - Pagiruj |L Et Grote Kerk Pastorie, Eindstraat 6, tel. 81275; ad ministrator H. de Wit O.F.M.. Pa- tersstraat 29, tel. 82385 b.g.g. 85855; kapl. L. Houben, Dr. Poels straat 4, tel. 11664. H. Missen bestellen: ma t/m za 09.30-10.30 uur Eindstraat 6. Gedurende de meimaand is er van maandag t/m zaterdag de moge lijkheid om voor de mis van 09.00 uur gezamenlijk de Rozenkrans te bidden, aanvang 08.40 uur. Zaterdag: H.H. Wiro, Plechel- mus en Otger. 9.00 Lsm. Jo Denis- sen. 19.00 ZONDAGSDIENST; Lies Laurensse-Coopmans; ouders T. van Dyck-Derikx (buurt); Dora Theeuwen-Welbere (koll.); ouders Peter Jansen-Pillen en zoon Her man (koll.); Herman de Bruyn (koll.); Harrie Minten (reisver.); Jan Noyen; Jacobus van D(jck en zoon Marinus; Albert Stevens (koll.); ouders Van D(jck-Cox en overl. fem.; Cis Arts-Schwachofer (broers en zussen); zswd. Herman Theeuwen (koll.); Jan Arts (koll.); Ad Tkminiau (koll.); Cor Janssen (koll.); Koos Rie- pe; Grada Rutten-Martens; Louisa Jans-Beken-Volleberg (koll.); Marie ke Jacobs-Theunissen (koll.). Zondag: 5e Zondag van Pasen. 8.00 Lsm. Teng Aben en overl. Ham. Aben-Geurts. 9.30 Lsm. Nelly v.d. Berg-Munninghof; Herman Nagel hout (koll.); Tbn de Koster (koll.). 10.30 Eerste H. Communie voor de basisscholen De Vlaswei, Kruudwis en Landweert. T.i.v. de eerste com municanten en hun ouders; Her man Zege ra en Theodora Zegers-v.d. Schans; Riek Bisschops-Hoeve- naars; overl. echtp. H. Gerrits- Hermans en overl. ouders; Rinus Beekers; Anna van Dooren-v.d. Ven (koll.). Maandag: 9.00 Lev. en overl. fam. Roex-v.d. He(jden. Dinsdag: 9.00 Ouders Van Pelt- Stumpe. 19.00 Wim Kaptein. Woensdag: H. Pancratius, mar telaar. 9.00 Lsm. W. Broers, echt- gen. en overl. kinderen. Donderdag: H. Servatius, bis schop. 9.00 Lsm. Voor alle overl. bisschoppen van Roermond. 19.00 Lsm. Wout Lenssen-Jeuken (buurt). Vrijdag: H. Mattias, apostel. 9.00 Lsm. Voor de zieken van de pa rochie. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Bart Thomassen en Hans Wei- jers; lektor: C. Hendriks. Vincent van Gogh Instituut St. Servatluskapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang Voorganger: G. van Loencn. Lektrice: T. Blom-v. Brakel. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor. Voorganger: G. van Loenen. Lektrice: L. Heutinck. Dinsdag: 13.30 Schrift-instuif in het nieuwe stiltecentrum boven Den Kerkdyk (ingang aan de ach terkant). We bespreken de lezingen van de komende zondag. Paterskerk Zaterdag: 8.00 Mathilde Was- scher en t.e.v. H. Geest 17.00 Gele genheid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIERING. Piet Koenen en overl. fam.; Sjeng Jeurissen (koll.); overl. ouders Janssen-Franssen; Sharon Omens. Zondag: 9.00 Voor de parochie. 10.00 Eerste Communieviering school De Bongerd; voor de Eerste Communicanten en hun fam. 11.15 Overl. fam. Baeten-Martens; zuster Simons (koll.). Maandag: 8.00 Overl. medebroe ders. 19.00 Overl. ouders Lenssen- He(jligers; jrg Harrie Clephas; jrg Hans Peerlings. Dinsdag: 5e Dinsdag van de An- toniusnoveen. 8.00 T.e.v. St Anto- nius. 19.00 Avondmis met voorbe den voor eigen en aanbevolen in tenties; overl. ouders Derickx- Jacobs en Karei; Willem Selder en dochter May. Woensdag: 8.00 T.e.v. O.L. Vrouw. 19.00 Jan Peters. Donderdag: 8.00 Tbt zekere int 19.00 Wielly Verhoeven en overl. lam. Vrydag: 8.00 Antoinette Elsevier en Eva Rojer. 19.00 Gezinsmis; overl. fiun. Janssen-Kr^ns; jrg Bet- sie Lueassen en fam. Misdienaars en akolieten: Za: 18.30 Jaap Janssen. Zo: 9.00 Pascal Kusters; 11.15 Emiel Kustera. Parochie Brukske Vrijdag: 19.00 Toediening van het H. Vormsel voor de leerlingen van groep 8 van De Fbekepot Zondag: 10.00 Hoogmis. Voor lev. en overl. fam. Swinkels. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: H.H. Wiro, Plechel- mus en Otger. 8.00 T.e.v. het Onbe vlekt Hart van Maria. 18.00-18.30 Gelegenheid om te biechten. 19.00 Vooravondmis voor de 5e zondag van Pasen. Kinderwoorddienst Zang door het Kinder- en Jeugd koor. Voor Jan Rijbroek (koU.); overl. fiun. Jansen-Manders; overl. ouders Relouw-Linders-, Cor van Kempen en •overl. fam. Zondag: 5e Zondag van Pasen. 8.00 Overl. ouders Drabbels- Klaassen. 9.30 Eerste H. Communie van de kinderen van de basisschool De Kemp; An toon Creemers; Maria van Me(jel en overl. fam.leden; Bep Smeets (koll.); opa's van Maurits Janssen; Leo Cortenbach en Cor Janssen. Maandag: 8.00 Voor de zieken van de parochie. 19.00 T.z.i. Dinsdag: 8.00 Martinus Pontman en G(jsbertus van Blokland. 19.00 Voor vrede en gerechtigheid. Woensdag: H. Pancratius. 8.00 T.z.i. 19.00 Voor alle overledenen. Donderdag: H. Servatius. 8.00 Voor priester- en diaken roepingen en roepingen tot het religieuze le ven. 19.00 Herman Willems en Mienlje Vermeulen. Vrijdag: H. Mattias. 8.00 Als eer herstel aan het Goddeiyk Hart 19.00 Jan Janssen. N.B.: Gedurende de meimaand zal van maandag t/m vrydag na de avondmis het Rozenhoedje worden gebeden. Parochie Oostrum Zaterdag: 15.00 Uit dankbaar heid b(j 50-jarig huweiyk. 19.00 Gerrit Hermsen en overl. fam. Hermsen-ten Haag; overl. fam. Hen driks; Ties Joosten; Wim Heidens; gest jrd. Martin van Arsen; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. Zondag: 8.30 Overl. ouders Jans- Verheggen; Antoon Janssen. 10.00 Overl. ouders Hendrix-Geurts; gest jrd. Martinus Reynders en Henrica Verstegen; gest. jrd. overl. fam. Siebers-Camps en Nyssen (Gem. Koor). Maandag: 9.00 Gest. jrd. Gerar- dus v.d. Voort en echtgen. Dinsdag: 9.00 Hanneke van Areen-van Soest Woensdag: 9.00 Tbos Bemaerts. 19.00 PI. Lof met Rozenkransgebed. (Koor Harmony). Donderdag: 9.00 Alfons Op 't Veld. Vrydag: 9.00 Herman de Kleyn. Misdienaars: Vr: 15.30 Maijolyn Normaal, Linda Stammen. Za: 19.00 Maike Koch, Fieke Basten, Linda v.d. Wielen, Iris van Dyk. Zo: 8.30 Noud v.d. Mortel, Tbm Rouwette, Roel v.d. Berg, Niels Cox; 10.00 Ju dith Philipsen, Annet Jeucken, Su san Frederix, Maud Lepsi. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Da meskoor). Thei Classens (Dep. Pe tersstraat); overl. fam. Heetkamp-Hèkking; Thei Classens (Blakt); Grad Rongen; Marie Smits- Jeurissen; overl. ouders Tielen- Verstappen; óvèri. ouders Hesen- Heyiigers en zoon Harrie. ,t Zondag: 11.00 Hoogmis. Herén- koor; Nel Verstappen-Stevens; Wim Vogeizangs; Theodora Schepers- Woker; Tbon Maessen en overl. fam. Maessen-Gooren; tevens uit dank baarheid vanwege 80e verjaardag. Woensdag: 9.00 H. Mis voor de parochie. Vrydag: 9.00 H. Mis te.v. O.L. Vrouw van Lourdes. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Ger Janssen en An Janssen-Vollenberg; Bernard Friesen; Mien Philipsen; Jan Ja- kobs (namens een vriend); Marie en Sjang van Kuyck en overl. ouders Van Kuyck-Verydt. Zondag: Jaariykse bedevaart naar Tien ray. Woensdag: Jrd. Peter Joh. v.d. Water. Misdienaars: Za: Sanne en Jos. Parochie Leunen Zaterdag: 19.00 Toediening van het Sakrament van het Vormsel aan de kinderen van groep 8 door vica ris dr. J.M. Punt De eerste banken in het nieuwe gedeelte van de kerk zyn gereserveerd voor de vormlin- gen en hun ouders. Voor Wim Bou ten; Michel Loonene, Elly Loonen en Elly van Berlo. Zondag: 10.00 Hgm. Uit dank baarheid; Gerard Thyssen; Jo en Louis Janssen en overl. fam. Jans sen; Maria Rouwet-Styns; gest jrd. Eduard en Stans Dietz. 11.15 Tbon Hellegers en overl. fam.; Aloys Lu eassen (buurt); Mien Litjens- Lemmen. Maandag: 19.00 Lsm. Bert Jen- niskens en echtgen.; mndd. Hen drik Philipsen en Catharina Philipsen-Spreeuwenbeig. Dinsdag: 19.00 Lsm. Grada Holtackers-Vullings (buurt). Woensdag: 19.00 Mndd. Wilhel- mina Loonen, Antoon en Bernard Loonen en beide echtgen.; Johanna Verheyen-Loonen en echtgen., Joos Loonen en Maria Loonen-Scheffers; gest jrd. Antoon Meyers en echtgen. Donderdag: H. Servatius, bis schop. 19.00 Lsm. Leo Loenen en overl. fam.; Frans van Bavel en overl. fam. Vrydag: 14.00 Hoogmis b.g.v. 50-jarig huweiyk Lodewyk Leyssen en Lucia Leyssen-v.d. Wallen. 19.00 Geen avondmis. Misdienaars: Za: 19.00 Erik Lit- jens en Mark de Klein (kom op tyd dan kunnen we nog even oefenen). Zo: 10.00 Jeroen Swinkels, Mike Buise en Davy Leyendeckers; 11.15 Maayke Jenniskens en Nanette v.d. Berg. Ma t/m vr: 19.00 Bart Jeuken en Jeroen Swinkels. Lektoren: Za: 19.00 Geen. Zo: 11.15 Harry Bovée. Rektoraat Heide Zondag: 5e Zondag van Pasen. 10.00 Hoogmis voor overl. ouders Achten-Cox; jgt Sjang Janssen en Henk Cox. Akoliet: Jhon Ver- koeyen. Donderdag: Peest van de H. Ser vatius, bisschop. 9.00 H. Mis voor Piet Spee. Rektoraat Veulen 5e Zondag van Pasen; Oosterse kerken. Zaterdag: 19.00 Hgm. rektor Hoo- gers; voor de parochie. Zondag: 10.30 Hoogmis voor Christian Erben; overl. fam. Groetelaars-Stroeken. Maandag: 8.00 H. Mis uit dank baarheid (J). Dinsdag: 5 e Dinsdag te.v. 8t Antonius. 8.00 H. Mis ti.v. of feraars. Woensdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Donderdag: 8.00 H. Mis voor de parochie. Vrydag: 8.00 H. Mis voor de over ledenen. Akolieten: Za: Yvonne Emonts en Annelie Reintjes. Misdienaars: Zo: Tbm Derks en Eric Wismans. Huweiyksafk.: Joop Nabuurs en Monique Camps. Parochie Ysselsteyn 5e Zondag van Pasen. Zaterdag: 19.00 (Samenzang); jrd D. van Vegchel-Muysers, echtgen en Jan; W. Eeren-Heyen (buren); M Teunissen (kanarievereniging Ven- ray); Louis Custers en H. Broeren; overl. fam. Boveée-Cuypers. Zondag: 10.00 Voor de Eerste Communicantjes en hun ouders. 11.30 Dienst zonder preek; Coba Jenneskens-Poels. Maandag: 19.00 Th. Janssen; past Spreeuwenberg en overl. fam. Spreeuwenberg-Verlinden. Woensdag: 19.00 Grad Arts en overl. fam.; overl. fam. Mulders- Maessen. Donderdag: 11.00 T.i.v. bruidspaar Hagens-Smits. Vrydag: 14.00 T.i.v. robynen bruidspaar Van Dyck-Janssen. 19.00 Geen dienst Misdienaars: Za: 19.00 I. en J. Slangen. Zo: (9.30 aanwezig!) M. Pou- wels, W. Verheyen, T.v. Asten en M. Arts; 11.30 B. en S. Slangen. Ma en wo: 19.00 Sj. Ewals en R. Keyzer. Do.- 11.00 K. Janspers en I. Potten. Vr: 14.00 H. v.d. Hoff en B. Poels. Graag zou ik de volgende maand willen beginnen met de opleiding van een paar nieuwe misdienaars en misdinettes. Opgave door ouders of kind graag in de loop van deze maand. Volgt daarna een bezoekje thuis om een en ander te bespreken. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Marie v. Osch; Antoon Egelmeers; jgt. Jacobus v. Osch en Simonetta v. Vegchel; jgt Jacobus v.d. Heuvel, overl. ouders en kinderen; Petronella Versteegen- Verlinden. Misd.: Robbert Wind- sant en Wil Poels. Zondag: 10.00 H. Mis voor de Eer ste Communicanten en fam. Misd.: Linda Poels en Diana v.d. Duyn. Woensdag: 19.00 Jgt Petronella, Huberta en Margaretha Emonts; jgt Martinus Pubben; jgt Annie v. Hoof-Gielen; Jacobus v. Dyck; lev. en overl. fam. Janssen-Pubben. Misd.: Paul Arts. Vrydag: 14.00 Dankmis b.g.v. 40-jarig huweiyk A. v. Tilburg- Gloudemans. Kerk poetsen: Mevr. Van Hoof en mevr. Willems. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: H.H. Wiro, Plechel- mus en Otger, bisschoppen. 19.00 Voor de parochie. Zondag: 5e Zondag van Pasen. 10.00 Harrie Arts en Henk Nabuurs. Maandag: H. Antonius. 8.30 Tbt byz. int (MJ). Dinsdag: 8.30 Firn. Comelissen- Hendriks. Woensdag: H. Pancratius, mar telaar. 8.30 Geen mis. 15.00 Huwe lijksmis Nico Kusters en Jennie Muys. Donderdag: H. Servatius, bis schop van Maastricht 8.30 Voor de zieken. Vrydag: H. Mathias, apostel. 8.30 Voor de vrede. Misdienaars: Za: Nicole en Olga. Zo: Marieke en Maaike. Lektoren: Za: Josien Claessena Zo: Jan Classena Zoals u allen waarschyniyk al wel weet ga ik 17 mei jullie verlaten. Ik ga naar ons Missiehuis in Deume aan de Vlierdenseweg en hoop daar rustig te wachten op de komst van de Heer. Ik zou graag nog langer van dienst hebben willen zyn, maar het gaat niet meer. Ik wil jul lie allemaal harteiyk danken dat ge me gelegenheid hebt gegeven om ook op myn oude dag nog van dienst te zyn. Verontschuldig myn gebreken van de oude dag.. W.J. Jans Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor fam. Naus-van Gorp; zr. Marie Som men; zr. Marie John; fam. Kroon; zr. Aloysa en tz.i.; fam. Van Tilburg- Hendriks. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor fam. \&n Veggel en uit dank baarheid. 10.00 Hoogmis voor Piet Geurts (buurt); overl. ouders De Bruyn-Jans; fam. Vlasak-Lamers; zr. Aloysa; uit dankbaarheid en tz.i.; Harrie Pingen en Jeu Custers (vrienden). Woensdag: 9.30 H. Mis te.v. de H. Jozef; uit dankbaarheid; mej. Rob bers; zr. Aloysa en Jeu Custers en v.b.i. Jehovah Getuigen Hierby nodigen wy u uit voor hel bywonen van een bybeltoespraak met als thema 'In welke verhou ding staat u tot God' in de Konink- rykszaal aan de Henri Dun an tst raat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang geen kollekte. Oecumenische Basisgroep Heel de Kerk, heel de wereld A.s. zondag 9 mei is er een woord dienst van de oecumenische basis groep 'Heel de kerk, heel de wereld'. Thema van deze viering is 'Sober heid'. Plaats: Kapel bejaardencen trum Het Schuttersveld, Bergweg, Venray. Aanvang: 11.15 uur. Voor de kinderen is er een kinderneven- dienst Rehoboth nieuws Ned. Hervormde Evangelisatie op G.G. Kerk: Cuppenpe^je 2a Horst. Pastorie: Clapvaeren 4, Horst, tel. 87786. Kerkdiensten: Zondag 9 mei om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: ds. J. van Rossum, Waarder. Tydens de middagdienst is er kinderoppas. Na de middagdienst is er koffie drinken. Bybel/Kontaktavond: Op don derdag 13 mei om 20.00 uur. Thema 'Christen en Hopende'. Christen ontmoet op zyn reis naar de eeu wigheid een vriend en metgezel 'Hopende'. Toegang vry. Op zondag 16 mei a.s. wordt in Oostrum de grote Maria-processie gehouden. Deze processie wordt ge houden in het kader van de Maria verering in welk kader in Oostrum in de maand mei een aantal extra aktiviteiten plaats vindt. De Maria- processie is daar een van de hoogte punten van. Op 16 mei zal, aansluitend aan de Hoogmis van 10 uur, deze processie trekken via een route rond de kerk. De kerk zelf, de omgeving van de kerk en de gehele route zal voor de ze gelegenheid feestelyk versierd zyn. In de processie wordt het beelcye van Maria meegedragen. Medewerking wordt verleend door het Gemengd Koor, het tam boerkorps en orkest van de plaatse- lyke harmonie Sub Matris Tutela, de schutterij 't Zandakker Gilde St jan uit Venray en de Volksdans groep uit Wanssum. Door laatstge noemde volksdansgroep wordt overigens na afloop van de proces sie een demonstratie volksdansen verzorgd op het feestelyk versierde dorpsplein. Voorts wordt in Oostrum in de maand mei in de parochiekerk da- gel yks tydens de mis van 9 uur 's morgens de Rozenkrans gebeden. Op de woensdagen is er om 19.00 uur een plechtig Lof, eveneens met Rozenkrans. Op maandag 3 mei jl. werd de jaariykse Kringbedevaart van de LVB gehouden. Tenslotte is ook in de maand mei de parochiekerk de hele dag open voor een bezoek, o.a. aan de Mari akapel. Op 8 mei is het weer de landely ke Molen- en Fietsdag. Er is dit jaar een mooie fietsroute uitgezet door de VW Bergen en de VW/ANWB Venray. De totale afstand is onge veer 32 km. Er zyn twee kontrole- posten nl. een in 't Hof van Loon te Overloon en een in Afferden by zaal Raym akers. De start is tussen 09.00 en 13.00 uur. Er zyn twee startplaatsen nl. het VW/ANWB-kantoor in Venray en het VW-kantoor in Bergen. De deelname kost ƒ3,- ƒ1,20 voor de twee overtochten. De route gaat via twee veerponten over de Maas heen en weer. Een bezoek aan het Oorlogsmuseum (25% korting op vertoon deelnamebewys) en een bezoek aan de Korenmolen Nooitge- dacht voor een rondleiding (deze molen is dan in bedryf) is ook mo- geiyk. Als men op de kontroleposten de stempels heeft ontvangen krygt men by terugkomst en na inleve ring van uw deelnamebewys een medaille. Voor inlichtingen kimt u bellen met de VW/ANWB Venray, tel. 04780-10505 of de VW Grens en Maas, tel. 08854-1922. Traditiegetrouw wordt een ge deelte van de opbrengst van de Fietsdag gebruikt voor een goed doel. Dit jaar is dat de Nederlandse Hartstichting die daarmee vakan ties voor jeugd-hartpatiëntjes orga niseert Een zeer fraaie foto deze weeki een uit 'die goede oude tyd' weg te denken vervoer- of trs portmiddel voor vele kleine i standigen, nl. de hondekar. hond diende overdag als trekd en 's nachts moest hy veelal diensten bewyzen als waakho Behalve voor 't boerenbedryf y de hondekar ook ingezet by deb ker voor het bezorgen van brt aan de klanten, de kruidenier y het bezorgen van levensmiddel en op sommige plaatsten werd hondetraktie by de PTT inga voor de pakketbesteldienst. De begeleidster van de hondel op deze foto is niemand minij dan de in 1916 in Geysteren ge) ren Mina Lensen. Zy dien destyds (de foto is van 1937)1 een boer in Vortum. Daar werdi kar hoofdzakelyk gebruikt voor! vervoer van de zware melkbui van de weide naar de boerderij, gelyk heeft Mina deze dag vrachtje weg gebracht naar S beek, want daar is deze gemaakt. Een byzonderheid is, dat J Lensen deze week (dinsdag 4 m samen met haar man Frans Vers gen in Oirlo hun gouden huweljj! feest hebben gevierd. Wy wens hen samen nog vele gelukkige gezonde jaren toe. J. v.d. Put Ook dit jaar weer hebben de Ven- rayse winkeliers, verenigd in Het Winkelcentrum Venray, voor moe derdag weer honderd ontbytpak- ketten voor moeder ter beschik king gesteld. Het enige watje moet doen is onderstaande tekening mooi inkleuren en die op vrydag 7 mei inleveren bij de Tbrro in De Bleek of bij Sigarenmagazyn Jan sen aan de Grote Markt. Uit de in zendingen worden de 100 beste tekeningen gekozen. De makers van die tekeningen worden dan ge beld en kunnen vervolgens op zon dagmorgen tussen 8.00 en 9.00 uur by de Tbrro hun ontbijt voor moe der op komen halen. Je mag ook zelf een tekening maken of een ge dicht en dat inleveren. Ook dan ding je mee naar een ontbyt, waar mee je moeder kunt verrassen. Veel sukses. Jera'70 organiseert al bijna 25 jaar disco-avonden voor de jeugd uit de gehele regio. Om vroegere be zoekers nog een keer de kans te ge ven de sfeer van de discotheek waar voor velen het uitgaan is begonnen, te laten herbeleven organiseert Je ra'70 een reünie discotheek en wel op 14 mei. Tydens deze avond zyn alle vroe gere bezoekers van 20 jaar en ouder van harte welkom om samen met vroegere medewerkers een sprong te nemen in het gezellige verleden. De muziek zal bestaan uit platen die minimaal vy f jaar oud zijn. Voor velen dus weer de kans om te genie ten van nostalgisch krakende sing les van b.v. Status Quo of lekker wingen op oude disco-toppers zon der elektronische poespas of hart- slagverhogend house-gedreun. Wy hopen dat we op deze avond veel oud-bezoekers mogen verwel komen. Heeft u nog leuke ideeën voor deze avond (b.v. het opvoeren van een sketch) of heeft u mis schien foto's die u ten toon wilt stel len, neem dan even kontakt op met Willy Janssen, tel. 04780-42021. Op woensdagavond 12 mei 19L gaat Stichting Focus afd. Vem van start met de kursus Natuurj u neeswyze en Kruiden. Besprok wordt: Kruiden en zietebeelden;! juiste bereidingswyze; Het zoek! plukken en drogen; Bereiding ti thee, tinctuur, olie, extract, zal*! (j0nd en baden. Ook de voeding chaamsverzorging en de juiste! venshouding krijgen ruimscha de aandacht. De duur van deze boeiende ki sus is vier weken op woensdagavo den van 19.30 tot 21.45 uur Venray. Om de kursus goed tot n recht te laten komen en alle ondi werpen en vragen van de juiste aa dacht te verzekeren worden groepen klein gehouden. Belangstellenden kunnen voor de kursus aanmelden en/ofi formatie vragen by Stichting Rx afd. Venray, sekretariaat R destraat 21, 5802 EP Venray, I 04780-80963 of 04780-89979. Da de na 17.00 uur en in het weekej j) de hele dag. zond naam adres plaats leeftijd telefoon: (inleveren t/m vrijdag 7 mei bij de Torro of Sigarenhuis C. Jansen aan de Grote Markt) WINKELCENTRU#

Peel en Maas | 1993 | | pagina 20