venray koninginnedag biedt voor 'elk wat wils' EHBO-vereniging Overloon vierde 40-jarig jubileum Uit de raadsvergadering van Meerlo-Wanssum Ruitersporteentrum Ysselsteyn dicht Zwemmen voor mensen met een verstandelijke handicap Daar krijgt uw tuin een kleurtje van. Torenbeklimming op vrijdag 30 april Koninginnedag in Merselo Koninginnedag Smartlappendag De Bonte Koe (ijdag 30 april Koninginnedag Winkeliers verzorgen weer moederdagontbijt 29 april t/m 8 mei 93 AUTO OCCASION AKTIE ^sintratuin :l en maas Donderdag 29 april weergoden voorspellen veel s dus het ziet er naar uit dat inginnedag 1993 weer een zon dag zal worden. Een dag met aktiviteiten in het Venrayse, formele ontvangsten tot straat- enen, van een 'Oraiyebal' tot 'to- jeklimmen'. Bovendien zyn de Icels in het centrum geopend 10.00 tot 17.00 uur. Kortom, op linginnedag is er in Venray weer alles te beleven. Hieronder een nicht van een groot aantal van aktiviteiten. Herauten toninginnedag kan natuurlijk i beginnen na de aankondiging jr de herauten te paard. Vanaf 00 uur zullen zy op diverse latsen in het centrum hun bood- iap verkondigen. hn 1050 uur zullen zij voor het ihuis hun bul voorlezen en met jmpetgeschal diegenen die nog t goed wakker zyn een nieuwe j aankondigen. ntvangst gedecoreerden Een goed gebruik is het, om op de dat de koningin haar verjaar- viert, alle gedecoreerden uit am van de koningin op het stad- js te ontvangen. Vooral diegenen in het jaar voorafgaande aan koninginedag gedecoreerd zullen nu door b. en w. van iy byzonder welkom worden en, en tevens uitgenodigd len de jaren hieropvolgend op iginnedag op het raadhuis ig te zijn. Us afsluiting van de bijeenkomst Harmonie Euterpe een aubade ïgen aan de gedecoreerden. Kindermarkt Vkst programma onderdeel van e viering van Koninginnedag is de indermarkt. Kinderen tot 16 jaar rordt hier de mogelijkheid gebo- len hun oude speelgoed, zelf ver vaardigde artikelen of andere raren te koop aan te bieden. De lokatie is het Schouw- lurgplein. De kindermarkt begint om 11.00 lur en duurt tot 13.00 uur. De fietspaden en de Merseloseweg dienen vry gehouden te worden. Beklimming kerktoren Evenals voorgaande jaren zal de toren van de St. Petrus Bandenkerk weer beklommen kunnen worden. Was er afgelopen jaren reeds veel belangstelling, ook dit jaar zal er weer veel interesse zijn om de 170 treden te beklimmen. Dan kan men bovendien op 34 meter hoogte het carillon bewonderen. De toren kan nl. beklommen worden tot aan de galmgaten net onder deze klokken. Tevens is op deze dag de St. Petrus Banden kerk zelf geopend inclusief de schatkamer in de kerk. U kunt hier tussen 11.00 uur en 16.00 uur terecht Traditiegetrouw is tijdens de festiviteiten ter ere van Koningin nedag op 30 april ook de toren van de Grote Kerk weer voor het pu bliek geopend. Voor slechts ƒ1,- per persoon en enige lichamelijke in spanning kunt u by mooi weer ge nieten van prachtige vergezichten over Venray en omgeving. Een extra attraktie, voor oog en oor, vormt het vorig jaar geïnstalleerde carillion dat ieder half uur over het centrum beiert De aanwezige torengidsen geven graag een toelichting op het geen u ziet of kunt zien. De toren- gidsen hebben met het aanbrengen van nieuw gaaswerk niet alleen de veiligheid voor het publiek vergroot maar door het aanbrengen van foto luikjes kunnen ook de (amateur) fotografen naar hartelust mooie plaatjes schieten. De toren is geopend van 10.00 tot 16.00 uur. Gedurende deze periode is ook de Grote Kerk ter bezichti ging opengesteld. Diverse sup poosten geven antwoord op al uw vragen terwyl onder andere J. v.d. Tillaart, H. Denissen en F. Ver hofstad met de bespeling van het prachtige kerkorgel voor een pas sende muzikale omlijsting zorgen. Kortom, bezoek de Grote Kerk en beklim de toren op 30 april a.s.! Motortrial demonstratie Op het Henseniusplein zullen vanaf 14.00 uur trial demonstraties worden gegeven en tevens enkele wedstrijden worden gehouden. Tri al is een motorsport waarby de cou reur een parcours moet ryden zonder dat zyn voeten de grond ra ken. Dit parcours kan gaan over grote vaten, oliedrums of auto's. Telkens als de grond toch met de voeten wordt aangeraakt krygt de deelnemer strafpunten. De kombi- natie strafpunten en snelste tyd beslist de uiteindelijke winnaar. De demonstraties zullen verzorgd worden door het ENFA trial team uit Baarlo. Peuterspeelzaal De Rakkertjes or ganiseert op 30 april weer een feestelijke Koninginnedag voor de kinderen van 2 tot 12 jaar. De festi viteiten zullen plaatsvinden op het speelterrein van de peuterspeel zaal. Het feestprogramma: 11.00-12.00 uur: Fietsversieren. Alle kinderen mogen hun fiets ver sieren in de feestelijke rood-wit- blauw en oranje kleuren. Als alles versierd is zullen we in een lange stoet door Merselo trekken waarby fanfare St Oda voorop zal gaan. 12.00-14.00 uur: Kinderspelen. Gezellig die oude spelletjes waaraan iedereen kan meedoen. Op het speelterrein staan een heleboel spelletjes opgebouwd o.a. koek hap pen, schmincken, ezeltje prik, springkussen, pony ryden, grabbel ton en nog veel meer. Ook aan de ouders van de kinderen is gedacht Zy kunnen onder het genot van een drankje en een hapje meespe len met het Rad van Avontuur. 14.00-15.30 uur: Kinder-speel- goedmarkt Iedereen heeft thuis na tuurlijk nog wel speelgoed waar byna of helemaal niet meer mee gespeeld wordt. Andere kinderen vinden het misschien wel leuk om dit van jou te kopen. Het hele programma kost voor al le kinderen ƒ2,50. Inlichtingen by Ce es de Brouwer, tel. 46490. Gym- en dansdemonstraties Op de Grote Markt zullen dit jaar gymnastiek demonstraties gegeven worden. Vanaf 13.00 tot 15.00 uur zal gymnastiekvereniging SL Chris- toffel deze demonstraties verzor gen. By regenachtig weer kunnen deze demonstraties echter geen doorgang vinden. Tevens vinden op de Grote Markt de optredens plaats van de lande lijk bekende Venrayse twirlgroep First Choice. Ook de dansgroep Diz zy zal hier hun optreden verzorgen. Ballonnenwedstrijd Op het pomppleintje voor het VW/ANWB-kantoor op de Grote Markt is de uitgifte van de gratis ballonnen. Dit voor de grote ballon- nenwedstryd voor kinderen. Meer dan 2000 oraiye ballonnen worden uitgedeeld aan de kinderen van de basisscholen. De pry zen voor de ballonnen wel ke het verst van Venray wegdry ven zullen enkele weken later op het VW-kantoor worden uitgereikt De wedstrydkaarten moeten ook op gestuurd of afgegeven worden by het VW-kantoor, Grote Markt 23 in Venray. Er zyn drie prijzen beschikbaar, VW-kadobonnen ter waarde van ƒ40,-, ƒ25,- en ƒ15.-. Winkels open Koopavond verplaatst Zoals bekend zullen ook de win kels in het centrum gedurende Ko- ningginnedag geopend zyn. Vanaf 9.00 uur tot 17.00 uur kunt u in het centrum van Venray terecht voor uw boodschappen of om in het cen trum gezellig gebruik te maken van de horeca gelegenheden, en bij goed weer natuurlyk een van de terrasjes. Ondanks dat het vrijdag is zal de koopavond op deze dag geen door- ganng vinden. De koopavond is ver plaatst naar de donderdagavond 29 april. Beach-volleybal California dreaming op het Hen seniusplein in Venray. De Rooyse VK zal deze Koninginnedag de monstraties beach-volleybal verzor gen. Een spel als volleybal maar telkens een team van twee tegen twee personen. Eigenlyk moet er gespeeld worden op een zandstrand maar dit was even niet voorhanden, al was het Wilhelminaplein een aardig alternatief geweest. Beach- volleybal is een van de meest inten sieve sporten die er bestaan. De speeltyden z(jn dan ook eig kort Het is een sport voor topatleten en dodeiyk vermoeiend. Wy hopen dat het weer een zuidelyk strand karakter heeft Grote Markt impressies Amateur kunstenaars worden de ze dag uitgenodigd om op of rond het pompplein uiting te geven aan hun artistieke vaardigheden. De Grote Markt in het verleden heden of toekomst moet voldoende inspiratie kunnen geven tot ar tistieke resultaten. Panden als het VW/ANWB-kantoor de muziek school en pand Coenen geven vol doende kontrast, de kermis, de markt en Koninginnedag geven de sfeer, maar de hand van de meester geïnspireerd door dit alles verteld het verhaal van de Grote Markt. De resultaten zullen te zynertyd geexposeerd worden in het raad huis. Tevens, zo hebben wy verno men, bestaat er zeker voldoende belangstelling om tot aankoop van werken over te gaan, vanuit de Ven rayse kunstverzamelaars. Ook het pompgenootschap, op dit moment erg sluimerend ziet perspektief in dit initiatief. De Gro te Markt en in het bijzonder de pomp heeft by vele Venraynaren een byzondere plaats in hun hart. Tevens zal het Oraiyecomité enkele veel belovende kunstenaars ter plekke, verrassen door enkele pry zen in de vorm van materialen als prys of ter stimulering van hun creativiteit uit te loven. Straat tekenen Eindelyk is er weer de mogelyk- heid tot een legale vorm van graffiti in Venray. Net als vorig jaar wordt eenieder uitgenodigd tot het versie ren van een straatdeel. Ook dit jaar weer onder de enthousiaste leiding van het team van de Vrye Acade mie. Tussen 1050 en 12.00 kan er op de Merseloseweg tussen de twee banken ING en RABO een straat- deel betekend worden. De resulta ten bl(jven natuurlijk de gehele dag zichtbaar. lévens is er voor de deel nemers een aardighei<yc te verdie nen. De resultaten van afgelopen jaren waren meer dan het bekyken waard. Alle materialen z(jn voor handen je hoeft zelf geen kr(jt mee te nemen. Hondenshow/demonstraties De leden van de politiehonden vereniging PHV Buitenlijst zullen laten zien hoe er met hun honden getraind wordt Spektakulair is na tuurlijk altyd de man in het pak waar de hond zyn krachten met meten kan. Gehoorzaamheid staat echter voorop en de leden de monstreren graag hun honden voor een groot publiek. De kynologenclub houdt een hondenshow, duidelijk zal te zien zijn hoe verschillend beiden met honden werkende clubs van elkaar zyn. Paardrijden Op het Schouwburgplein zullen enkele paarden en pony's van de manege uit Ysselsteyn aanwezig zyn. Het publiek wordt uitgenodigd eens het zadel te bestijgen. Natuur lijk wordt elk paard begeleid want om echt paard te rijden zal er eerst les genomen moeten worden. De manegehouder Gerrit Franken is zelf aanwezig en hy legt u graag uit hoe je aktief aan ruitersport kunt beginnen. Dit eerste ritje te paard wordt u gratis aangeboden. Verder zyn er om 13.00 uur in De Bleek poppenkastvoorstellingen, op de Grote Markt Oudhollandse spelen, is er een open podium in De Bonte Koe, zyn er bridgewedstry- den in de schouwburg en is er 's avonds een Orai\jebal in Danscen trum Janssen. Naast de muzikale inbreng van de Harmonie Euterpe tydens de ont vangst op het raadhuis, zal de Jeugdharmonie rond 12.00 uur op het Schouwburgplein optreden. De joekskapellcn Rats d'r Ncve en Ef- kes Waachte zorgen elders in het centrum voor een vrolyke noot- PEEL EN MAAS elke week nieuws Een lang weekeinde in het voor uitzicht: 30 april, een vrijdag, een vrye dag. want Nederland viert haar Koninginnedag. Oraiyebitter, Oraiyefeesten en voor de 6e keer op ry: Koninginne dag - Smartlappendag in café De Bonte Koe. Steeds fantasierijker worden de bijdrages op deze dag. Vorig jaar ty dens het eerste lustrum leverden de Verkenners een fantastische bij drage. trad 'lbuterpe in vol ornaat aan en veranderden meerderen van kleding om hun optreden extra sfeer te geven. Op dergeiyke ver-», klecdpartyen hopen we ook dit jaar weer van harte! Sjaak ran Veghel. Nel v.d. Sterren. Mary Bee, G. Janssen. Pascal Lucas- sen, een greep uit de namen van de artiesten van deze dat: de Venrayse And ré Hases staat klaar en van alle Zangeressen zonder Naam zullen we na deze dag iets meer weten. Ook jou nodigen we by deze uit om je favoriete smartlap te komen zingen. Bruno Lueassen zal je weer aankondigen en je lietyes zullen voor de 6e keer deskundig begeleid worden door Gerard Schutte jr.. Cor v.d. Kruyzen, Otto Kooien op toet sen en Hans van Els op drums. Voor meer informatie kim je by de Bonte Koe terecht of bellen: 10137. Lang zal ze leven. Koninginnedag mooi weer, wat een feest, en dan jy nog met jouw favoriete levenslied, wie had dat ooit verwacht... j^njesoes Or^tqjestoet Voor UwvCommuKiefeest 10 soorten/taarten 1 O sooKtan vlaaien Lunch- en la^unchbroodjes Bij een besteed beara^wan boven 30 gulden krijgt u bet communiecantje gratis! Laat u informergfn in de winkel. bakkerij Pierre Pijpers Grote Markt 19, tel. 81284 Nederlands kampioen WINNAAR BARTELSMANTROFEE volop parkeergelegenheid achter de zaak bij de Grote Kerk te bereiken via de Eindstraat. De EHBO-vereniging van Over loon vierde op zaterdag 24 april haar 40-jarig jubileum met een drukbezochte receptie. Tydens de receptie ontving voorzitter dhr. A. Cremers uit handen van de rayon- voorzitter het zilveren Bonds- insigne, omdat hy 15 jaar deel uit maakt van het bestuur van de ver eniging. Byzonder is. dat de heer Cremers binnen dit bestuur 15 jaar voorzitter is. Zes leden kregen door burge meester H. Dittner van Vierlings heek bondsspelden uitgereikt vanwege hu 10. 15 en 20 jaar lid maatschap. Dejubilarissen zyn v.l.n.r. achter: G. Klaassen (20 jaar lid), P. Hubers (15); voor: A. Bloemen (10), A. Cor- nelissen (15). H. Tennissen (15), P. Koenen (10) en voorzitter A. Cre mers met het zuiveren Bonds- insigne. Ook dit jaar kunnen de Venrayse kinderen met Moederdag weer een ontbyt verdienen. Volgende week staat er in deze krant een tekening die door kinderen ingekleurd kan worden. Voor de 100 mooiste teke ningen wordt een 'moederdagont- byt' beschikbaar gesteld. Dus let volgende week goed op. Poging tot inbraak Een goede beveiliging heeft moge- lyk een inbraak in het aan de Kiosk gelegen tafeltenniscentrum van de Red Stars, verydeld. Er waren wel braaksporen maar de dader is niet binnen geweest In de vorige week maandag ge houden raadsvergadering van de gemeente Meerlo-Wanssum werden de volgende besluiten genomen. Een bedrag van ƒ13.500,- werd be schikbaar gesteld voor verwy de ring van olietanks by de voor malige huishoudschool in Tienray, de Peuterspeelzaal in Meerlo, het gemeenschapshuis in Blitterswyck en by de ambtswoning van de bur gemeester. De gemeente heeft een enquete gehouden by de inwoners, om een beeld te krygen, hoeveel olietanks er nog in de grond zouden zitten. Door verschillende frakties werd gevraagd wat de gemeente met die cyfers gaat doen. Het is de bedoe ling om te onderzoeken wat de ver- wydering van die tanks zal gaan kosten en wat de bydrage van de ge meente zal kunnen zyn. De heer Hendrix meende dat er in die vier verwyderde olietanks nog 2000 liter olie zou zitten. Een onderzoek heeft echter uitgewezen dat dit geen olie maar water was. De raad had geen moeite met de beschikbaarstelling en verdeling van de gelden van het stads- en dorpsvem ieu wingsfonds. De raad had er geen enkele moei te mee, dat enkele herzieningen in bestemmingsplannen werden aan gebracht waardoor in Geysteren een seniorenwoning kan worden gebouwd, een oefenhal voor de rui tersport kan worden aangepast en dat een woning in Meerlo kan wor den uitgebreid. Tegen het voorstel, een bedrag van ƒ2.172,- beschikbaar te stellen als zynde het tekort by de maaltyd- verstrekking, had de raad geen bezwaar. Een bedrag van ƒ220.000,- werd beschikbaar gesteld voor de aanleg van een fietspad langs de Meerlose- baan. Dat fietspad zal ook lopen op het grondgebied van de gemeente Broekhuizen en Grubbenvorst en kan worden bestempeld als een toe ristisch fietspad. Óp het grondge bied van de gemeente heeft dat pad een lengte van 2600 meter. Ook zal de ruilverkaveling een bydrage be talen. Op 19 mei zal de aanbetaling plaatsvinden. Van de heer Heymans werd zyn visvyver met bybehorende grond, voor een bedrag van ƒ36.100,- aan gekocht Met die aankoop zyn nu al le visvyvers in Meerlo-Wanssum in het bezit van de gemeente waardoor de hengelsportverenigingen in de gemeente gelykwaardig kunnen worden behandeld. Voor de prys van ƒ565.000,- wer den de percelen grond van de heer Peelen aangekocht Zolang de ge meente die grond nog niet nodig heeft voor de ontwikkeling van het plan Burgveld zal ook een rente van 7Vfe% moeten worden betaald. Met het CDA waren ook de andere frak ties het eens, dat de bestem mingsprocedure tydig moet worden gestart. De kavelprys zal la ter door de raad worden vast gesteld. REORGANISATIE De verschillende frakties hadden veel woorden nodig m.b.t de evalua tie van de reorganisatie. De menin gen van de frakties liepen nogal uiteen. Uitbreiding van het aantal forma tieplaatsen zal veel geld gaan kosten. Er zal nog veel overleg moe ten plaatsvinden en het takenpak ket van de ambtenaren moet bekeken worden. Het is wel zo dat vergelykbare gemeenten, meer per soneel hebben dan de gemeente Meerlo-Wanssum. Het CDA kon met het voorstel leven terwyl de PK- fraktie een kerntaken- en produk- tiebegroting wilde zien. Dat werd door het college toegezegd. Voordat de begroting aan de orde zal ko men, zal de raad goed geïnformeerd worden over de uitbreiding van die formatieplaatsen. Er werd nog medegedeeld dat de geplande byeenkomst van de ge meenteraden van Meerlo-Wanssum en Bergen is uitgesteld tot 26 mei a.s. Die samenkomst vindt plaats op het gemeentehuis van Meerlo- Wanssum en begint om 1450 uur. Afwerking van het aangelegde fietspad van Wanssum naar Tienray zal zo spoedig als dit technisch mo- gelyk is plaats vinden. 'Ook het col lege streeft naar verhoging van de verkeersveiligheid' betoogde wet houder Rutten. Of de Treintaxi in Venray kan worden uitgebreid tot de gemeente Meerlo-Wanssum zal door het colle ge worden onderzocht Het aantrekken van seizoenarbei ders zal konform de ajéu^e richtly- nen plaatsvinden. Inbraak in personenauto By terugkeer by haar aan de Spurkterweg geparkeerde kwam de eigenaressey woonster van Hertej king dat in haar aut ken. Het linkerportie en uit de auto was bert ontvreemd. Kostbaar slordigheidje Een 50-jarige Amerikaanse, in Venray woonachtig, heeft enige onoplettendheid, afgelo pen maandagmiddag, duur moeten bekopen. Deze Amerikaanse, lid van het Amerikaans Olympisch Paardenspringteam had zondag met sukses deelgenomen aan de in Den Bosch gehouden in ternationale springwedstry- den. Haar team was daar zeer suksesvol geweest en had de eerste prys behaald. Zy had haar verdiende prijs verzilverd by een aan de Merse loseweg gelegen bank en daar een bedrag van ƒ10.000,- geïn casseerd evenals 1800 Ameri kaanse dollars. Ze had het geld goed opgebo- ren in haar portefeuille waarin ook haar reisdokumenten en persoonlyke bescheiden waren opgeborgen. Teruggekeerd by haar geparkeerde auto, legde ze de portefeuille met de waarde volle inhoud op het dak van haar auto. Ze vergat die echter daar van af te halen en reed weg. Onderweg bemerkte ze dat Ze reed terug naar de parkeer plaats. De portefeuille was on vindbaar. Waar die van het dak is gevallen kon niet worden achterhaald. Ze deed hiervan aangifte by de politie. Ook die heeft, zonder resultaat, gezocht Zowel de politie als de gedu peerde dame hopen nog dat er in Venray een eerlyke vinder of vindster is, die na het lezen van dit bericht kontakt op wil ne men met de politie. De vinder of vindster kan op een beloning rekenen. Hy of zy kan ook kontakt op nemen met ons weekblad. Wy zorgen dan dat een en ander ge regeld kan worden. Inbraken in Oirlo en Vredepeel In de nacht van dinsdag op woensdag werden in Oirlo en Vre depeel weer inbraken gepleegd. Via de alarmcentrale kwam er een mel ding binnen dat werd ingebroken in het aan de Twistweg gelegen ga- ragebedryf. Then de politie arri veerde waren de daders verdwenen. Er werd gekonstateerd dat de bedra ding van het alarm was doorgek nipt De kantoorruimte bleek doorzocht te zyn maar er werd niets vermist Woensdagmorgen werd ontdekt dat in de nacht van dinsdag op woensdag een kleine verbouwing had plaatsgevonden aan de in de Hoofdstraat gelegen Rabobank. Met grof geweld was de nachtkluis opengebroken, maar voor zover kon worden nagegaan werd er niets ontvreemd. De politie sluit de mo- gelykheid niet uit dat de daders in hun werk zyn gestoord. 4 Want de zaaigeraniums zijn in de aanbieding. In allerlei kleuren. Geef ze een plaatsje in de zon en ze lachen u toe tot diep in de herfst Nu 4 voor Per doos nog voor deliger: 16 voor 22,50 kLöHET GROENE WARENHUIS VENRAY UngUiMl Ui. ld «78&«8S8> Koninginnedag geopend van 10.00 -17.00 Pand wordt verkocht Vanaf zaterdag. 1 mei. is het Rui tersportcentrum aan de Buntweg in Ysselsteyn gesloten. Volgens de exploitant, de familie Frenken, was de manege goed gevuld, maar is het pand 'gewoon te duur'. De familie Frenken gaat aan overkant van de weg voorlopig in een buitenmanege verder. Voor de winter willen ze in de omgeving een andere manege zoeken. Het pand staat volgens Frenken te koop. Eigenaar Geurts Vin Kessel was gisteren niet meer te bereiken voor commentaar. Volgens Gerrit Frenken, die sa men met z'n echtgenote Coby sinds 1990 de manege exploiteert, is het jammer. maar onvermydelyk. Frenken vindt het vooral sneu voor de gebruikers van de binnenmane- ge. Daar worden al jaren in het win terseizoen motorcrosscs. veekeu ringen, voetbaltrainingen en handboogschietwcdstryden gehou den. Deze clubs zitten nu zonder akkommodatie. Voor de ruiters ver andert er niet veel. 'In de zomer wordt toch meestal buiten gereden. We hebben van onze buurman, de familie Hendriks, een stuk land. in clusief stallen. Daarop gaan we ver der. We willen onze ruiters, en met name de gehandicapten van de Don Bosco-stichting. niet in de steek la ten. Gelukkig hebben we In Yssel steyn en by de gemeente Venray veel steun gekregen'. aldus Frenken. Ruitersportcentrum Ysselsteyn werd in 1988 gebouwd door Maas- breenaar Geurts Vin Kessel. In 1990 stopte de familie Geurts Vin Kessel met de exploitatie en deed die over aan het echtpaar Frenken. Zy bouwden met name de overige activiteiten In de wintermaanden verder uit. In het zwembad De Sprank Is sinds maart op de zaterdagmorgen, eens in de veertien dagen, een zwemuur voor verstandeiyk gehan dicapten. Een groep vrywillig(st)ers draagt zorg voor de begeleiding. Aangebo den worden gevarieerde spel- en oefenvormen; tevens is er gelegen heid tot vry zwemmen. Het zwemuur vindt plaats tussen 0850 en 0950 uur. Dit initiatief is een samenwerkingsprojekt met de Invaliden Bond Venray. Voor inlichtingen kunt u bellen naar de Stichting voor Sociaal I^eda- gogische Zorg. afd. 'vryetydsbeste- ding', tel. 077-870020. PEEL EN MAAS elke week nieuws

Peel en Maas | 1993 | | pagina 9