KERKELIJKE DIENSTEN Scouting organiseert voor de tweede maal 'Peeitrail' I OOK OUDE FOTO PEEL EN MAAS Bouwvergunninj aangevraagd Borstonderzoek Venray Geen huisvuil' ophaaldienst PEEL EN MAAS Donderdag 29 april - Pa{ Grote Kerk Pastorie, Kind straat 6. tel. 81275; ad ministrator II. de Wit O.F.M., Pk- tersstraat 29. tel. 82385 b.g,g. 85855; kapl. L. Houben, Dr. Pocls- traat 4, tel. 11664. H. Missen bestel len: ma t/m za 09.30-10.30 uur Bindstraat 6. Gedurende de meimaand ls er van maandag t/m zaterdag de mo gelijkheid om voor de mis van 09.00 uur gezamenlijk de Rozen krans te bidden, aanvang 08.40 uur. Zaterdag: 9.00 Lsm. Harry Messe- maeckere. 19.00 ZONDAGSDIENST; ouders J. de Lauw-Lindera (koll.); Jan Peters en overl. fam.; overl. fam. Noyen-Zeegere en kinderen; ouders Baken-van Rhee; Maria v.d. Boom- Custers (koll.); Wout Lenssen- Jeuken (buurt); Cis Are-Schwach- Ofer (koll.): Harry Minten (vrien den); Anna van Doom-v.d. Ven (koll.); Bertus Meesters en fam.; Al- bert Steven; dr. Poels, ouders Jean en Jeanette Poels en zoon Martin (S); Mie Swinkels-Sejjkens; Louisa Jans-Beken-Volleberg (buurt). Zondag: 4e Zondag van Pasen. 8.00 Lsm. Voor de parochie; Fred Beugelsdyk. 9.30 Lat Hgm. Kitty Pouwels (koll.); Piet Janssen (koll.); Chris Smits (koll.); Harry Hanssen (koll.); overl. ouders Gerardus Th(jssen-Maters, overl. kinderen en overige fam. (S). 11.00 Nellie v. Mil- Giesbers (koll.); Sjef Vermeulen (koll.); Jan M.H. Janssen, overl. ouders en broek; Chris Renkens (koll.)-, Herman Theeuwen (koll.); Tbn de Koster (koll.); Cor Janssen en overl. fam. Kappel-Emonts; Jan Arts. Maandag: H.H. Filippus en Jaco bus, apostelen. 9.00 Lsm. Overl. ouders Van Mil, 'Ibon en Victor. Dinsdag: 9.00 Lsm. 'Ibt zekere in tentie; overl. echtp. Tillemans-Du(jf (S). 19.00 DODENHERDENKING, geen eucharistieviering. Woensdag: 9.00 Lsm. Wiel Custers, overl. ouders, schoon ouders en fam. Donderdag: 9.00 Voor de slacht offers en hun nabestaanden van de oorlog in Bosnië-IIercegovina. 19.00 Lsm. Ouders \&n Osch-Hebben; ouders Van Kessel-Versle(jen en zoon Jan; Ban van Daal. Vrijdag: 9.00 T.e.v. H. Hart 14.30 Eucharistieviering uit dank baarheid. Akolieten: Zo: 9.30 Hans van Pelt en Louis Truien. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Gertjan en Pieter Re(jnders; lektor: G. de Groot. Zo: 121.00 Mark en Joris Timmertn&ns; lektor: A. Noyens. ilteioM-* Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang. Lektrice: B. Kuiper. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor. Lektrice: H. de Brouwer. InL: Jan Straatman en overl. Cam. Straatman-v. Els. Dinsdag: 13.30 Schrift-instuif in spreekkamer 2 in het hoofdgebouw. We bespreken de lezingen van de komende zondag Iedereen is daar bij welkom. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Paterskerk Zaterdag: 8.00 Celona Rojer en Constant Rojer. 17.00 Gelegenheid om te biechten. 1830 ZONDAGS VIERING. Anna Linskens-Linders (koll.); overl. ouders Wilmsen-Vos (Janssen-Ke(jsers); Jac van Leuken (koll.); Tbny van Mil-Rongen (koll.); Jan Hendriks (koll.); Gerrit van Mei- Jel (koll.); Martha Thielen-Stevens; Gerrit van Me(jel (Castenray). Zondag: 9.00 Voor de parochie. 11.15 Gezongen door de Zangers van St Frans; Jrd. Sjang Ewals; Ar- noldine Aben-v.d. Mond en overl. fam.; Harrie Volleberg; Leo Wekx en Louise Wekx-Weinrich. Maandag: 8.00 Ibt zekere int 19.00 Run. Muijsers-Jeuken. Dinsdag: 4e Dinsdag van de An- toniusnoveen. 8.00 Run. Arts- Jan ssen. 19.00 Avondmis met voor beden voor eigen en aanbevolen in tenties; overl. ouders Madou- Claassen. Woensdag: 8.00 Run. Peters-Arts. 19.00 Overl. fam. Ulder-Do(jé. Donderdag: 8.00 Te.v. St Antoni- us. 19.00 T.e.v. Maria; overl. ouders Peeters-Heuvens en Ilofmans- Custers. Vrijdag: le Vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus. 8.00 Overl. medebroe ders. 14,00 Uit dankbaarheid b.gv. het 50-jarig huwelijk Hermsen- Jacobs. 19.00 Gezinsmis Gezinsmis; Jac van Dijck; Lambert KerkhoiY. De \kstenakUe heeft opgebracht het mooie bedrag van ƒ3.088,65. Al le goede gevers hartelijk bedankt namens de zwerfkinderen in Rio de Janeiro. Akolieten: Za: 1830 Pascal Klisters. Zo: 9.00 Emiel Kusters; 11.15 Bernard Swüste. Parochie Brukske Zaterdag: In verband met de Eerste Communievieringen zon dag is er om 19.00 uur een avond mis; InL Jolian Fllnsenberg en Anna Linders-Donders. Zondag: 930 en 11.00 Eerste Communievieringen, alleen toe gankelijk voor de communcanoes en hun familie. Vredeskerk Zaterdag: H. Jozef, de Arbeider. Geen H. Mis om 8.00 wegens Priesterzaterdagviering. 1030 Ro zenkrans en biechtgelegbenheid. 11.15 Gez. H. Mis; Jos van E(jk; 13.15 Kruisweg Lof en zegen met het Allerheiligste. 18.00-1830 Gele genheid om te biechten. 19.00 Voor avondmis voor de 4e zondag van Pasen. Kinderwoorddienst. Voor Harry Strijbosch (koll.); zesw.d. Toon v. IJzendoor; Marie Pelzer en overl. ouders Pelzer-Heesen en kinderen. Zondag: 4e Zondag van Pasen, Roepingenzondag 830 Voor het geestelijk en tijdelijk welzy'n van de parochie; Harrie Janssen en overl. fam.; overl. ouders Drabbels- Klaasscn. 10.00 Hoogmis, Gregori aans. Tot bjjz. int (K); Zr. Petronella; overl. ouders Fhesen-Stalpere; Ma ria van Me(jl en overl. fam.leden; lev. en overl. leden schutterij Het Zandakkergilde St Jan. Maandag: H.H. Filippus en Ja kobus. 8.00 Voor de zieken van de parochie. 19.00 Tinus Matysen. Dinsdag: 8.00 Voor de weldoe ners van de parochie. 19.00 Voor al le overledenen. Woensdag: 8.00 Jan Nellissen. 19.00 Voor vrede en gerechtigheid. Donderdag: 8.00 Voor priester- en diaken roepingen en roepingen tot het religieuze leven. 19.00 H. Uur. Uitstelling van het Allerhei ligste. Voor Jac. Mommen en overl. fam.; Jac. Backus. Vrijdag: 8.00 Als eerherstel aan het Goddelijk Hart 18.30 Kruiswe goefening 19.00 Ouders Thielen- Hendriks en overl. fam. Mededeling: In verband met Roe pingenzondag is er in het weekend van 1 en 2 mei de jaarlijkse deur- kollekte voor het seminarie Rolduc. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Voor het diaman ten bruidspaar Dujjkere-Klaassen; overl. fam. Duijkers: overl. ouders Janssen-Peeters; Lies Janssen- Wolters; Harrie Calessens; Theodo ra van Arsen-Loonen (buurt); Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. Zondag: 8.30 Overl. ouders Jans- Verheggen; Antoon Janssen; Toon Janssen; Maria Kessels en overl. fam. 10.00 Eerste H. Communie van de kinderen van onze basisschool; voor de communicantjes,- opa Mul der (Kinderkoor). Maandag: 9.00 Gest jrd. Jacob Vermeulen en Wilhelmina Verhaag 20.00 LVB Kring Ven ray. Dinsdag: 9.00 Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Woensdag: 9.00 Hanneke van Arsen-van Soest Donderdag: 9.00 Papa en moeke Vermeulen. Vrijdag: le Vrijdag van de maand. 9.00 Herman de Klejjn. 11.00 Bruidspaar Camps-Span- haken. 14.30 Bruidspaar Donders- Aymons (Gem.koor). 1530 Bruids paar Versteegen-van Ham (Eiken hofkapel). Misdienaars: Za: 19.00 Callista Smedts, Karlijn Jacobs, Ursula Cor- nelissen, Saskia Jansse. Zo.- 8.30 Er ik Schuurmans, Paul de Beer, Ralph Kessels, Ivo Ghielen; 10.00 Lizette Janssen, Gwenda Nielen, Bianca Camps, Maijolijn Moraal. Attentie: Zondag 10.00 uur Eer ste H. Communie van de kinderen van onze basisschool. Graag de vlaggen uit! Wilt u er rekening mee houden dat de eerste banken in de ze H. Mis gereserveerd z(jn voor de familie van de communicantjes. W(j wensen onze communicantjes en hun familie een heerlijke feest dag toe en we hop dat deze Eerste H. Communie zo'n indruk op hen ge maakt heeft, voor hen zo belangrijk is, dat we hen daarna ook regelma tig in de kerk mogen verwelkomen. Dan is de Eerste H. Communie voor hen van grote betekenis, maar ook dan alleen. Dat is toch de wens, het vurig verlangen van Christus. 'Blijf dit doen om aan my te denken' woorden van Christus zelf. In de meimaand is er iedere dag na de H. Mis van 9.00 uur Rozen kransgebed. Op de woensdagen wordt het Rozenkrangebed gebe den onder het PI. Lof om 19.00 uur. Woensdag 5 mei wordt het Lof opge luisterd door ons Gem.koor. Maak zichtbaar dat w(j nog veel Maria- vereerders rijk zijn. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Her enkoor). St Theodora Kenimelings; Thei Classens (Dep. Petersstr.) na mens vrienden; overl. ouders Peetere-Hermans en hun kinderen Martien en Gon; uit dankbaarheid b.g.v. 80e verdaardag (J); st Henrica v.d. Aa. Zondag: 4e Zondag van Pasen; Roepingenzondag. 10.00 Eerste Communie der kinderen. Medewer king fanfare en kinderkoor. Dinsdag: 14.00 PI. Hoogmis uit dankbaarheid b.gv. 50-jarig huw. echtpaar Versteegen-Lenssen. Woensdag: 9.00 H. Mis te.v. O.L. Vrouw van Lourdes.. Vrijdag: le Vrijdag van de maand, toegewijd aan de verering van het H. Hart van Jezus. 9.00 H. Mis Le.v. H. Hart en voor priester roepingen; Baten-Jeurissen. 'n abonnement waard Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Grad en Maria Brouwers-Huisman; overl. ouders Janssen-Emonts en kinderen; Piet Smulders; Sjaak Hermans; Jan van Houdt; Huub van Rhee. Woensdag: 9.00 O.L. Vrouw v. Al tijddurende Bijstand (zij die of ferden). Misdienaars: Za: Sanne en Tbm. Zondag 9 mei jaarlijkse bedevaart naar Tienray alwaar de H. Mis wordt opgeluisterd door het Dames- en Herenkoor. Aanvang H. Mis om 1030 uur. Parochie Leunen 4e Zondag van Pasen; Eerste zondag van de maand: bijzondere kollekte voor onze eigen parochie. Zaterdag: 19.00 Gezinsmis. The ma: 'Van harte welkom'. In deze ge zinsmis presenteren zich de communicantjes van dit jaar aan de parochiegemeenschap. De eerste banken in het nieuwe gedeelte van de kerk zyn gereserveer voor de communicantjes en hun ouders.; uit dankbaarheid (H); zuster Bama- ba Emons; Mathieu Vervuurt, doch ter led en zoon Sjaak, Piet Timmermans en dochter Jozé; Wim Bouten; Catho Swinkels- Martens (buurt); Piet Likens (buurt); Tbon van Cuyk, Jan van Cuyck, echtgen. en overl. kinderen, Frans Rongen en overl. fam.; Mar- teng Michels en overl fam. Michels- Nabuurs. Zondag: 10.00 Hgm. uit dank baarheid (v.B.); Wim Heidens en Drika Heidens-Smits; mndd. Harrie de Mulder (5); gest. jrd. Jan v. Mei- jel; echtgen. en dochter Jo; gest. jrd. Geert Jenniskens en Hendrina Voermans. 11.15 Aloys Lucassen (broers en zussen); gest jrd. Petrus Heesen. 15.00 Doopviering Janne en Inge Loonen. Maandag: H.H. Filippus en Ja kobus, apostelen. 19.00 Lsm. pastoor Jacques Haenen en overl. fam.; gest jid. Martinus Calessens, echtgen. en zonen Gerard en Teng Dinsdag: 19.00 Lsm. Peter Johan nes Arts en Maria Poels; mndd. Pierre Philipsen. Woensdag: 19.00 Lsm. overl. fam. Willems-v.d. Munckhof; Grada Holtackers-Vullings (oude buurt); Frans Verkoelen en overl. fam. Verkoey en-Jan ssen Donderdag: 19.00 Lsm. Bert Geurts en overl. fam. Vrijdag: le Vrijdag van de maand. Vinaf 8.45 uur Ziekencom munie aan huis. 19.00 Lsm. Le.v. H. Hart (offerblok); Frans Baltussen en overl. fam. Baltussen-Lichteveld; Ja cob Re(jnders, dochter Riky en overl. fam. Re(jnders-Gommans; gest jrd. Sef Gooren. Misdienaars: Za: 19.00 Tbm Bos en Erik Likens. Zo: 10.00 Josine Geurts, Marieke Gommans en Na nette v.d. Berg; 11.15 Mike Buise en Davy Leyendecekrs. Ma t/m vr: 19.00 Sonja Broers en Jenny Jen niskens. Lektoren: Za: 19.00 Geen. Zo: An nie Reintjes. Rek to raat Heide Zondag: 4e Zondag van Pasen. 10.30 H. Mis ti.v. van de Eerste Com municanten en him ouders; jgt Ser Willems en Catharina Willems- Ewals; overl. ouders Foels-Michels; Stefania Coppus-de Groot; Truus v. Kempen (koll.). Donderdag: 9.00 H. Mis uit dank baarheid kracht van de H. Geest Rektoraat Veulen 4e Zondag van Pasen. Zaterdag: 19.00 Hgm. Pet ran Muyzers en Dora Muyzers-Smits; Grad Classens en Jac Classen; Al- bert Louvet; priesterroepingen. Zondag: 1030 Hoogmis voor Grad Reintjes; overl fam. Van Staveren-v. Son. Maandag: 8.00 H. Mis voor de pa rochie. Dinsdag: 4e Dinsdag van de 9 dinsdagen te.v. H. Antonius. 8.00 H. Mis ti.v. offeraars. Woensdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Donderdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Vrijdag: le Vrijdag van de maand. 8.00 H. Mis Le.v. H. Hart tz.i. 1330. PI. Huw.mis bruidspaar Willem Janssen en Monique v. Ass. Akolieten: Za: Twan Hagens en Bas Reintjes. Misdienaars: Zo: Roy Smets en Nico Knapen. Parochie Ysselsteyn 4e Zondag van Pasen. Zaterdag: 19.00 (Kinderkoor); mndd. M. Tbunisen; mndd. F. Jan sen; jrd. H. Hellegers en echtgen. Zondag: 930 CVidi aquam'); Ma- thias van Asten en echtgen.; 11.15 Mndd. J. Janssen (Spreeuwenberg); echtgen. D(jkhuizen-Camps; Theo Vollenberg en overl. fam.; B(jz. int (S). Maandag: 19.00 Jrd. G. in 't Hulst en echtgen.; Grad Fleurkens. Woensdag: 19.00 B. Camps; Fr. Jansen (buren); ouder Tteunissen- Gerrets. Vrijdag: 14.00 T.i.v. het zilveren bruidspaar Marcellis-Jansse; 19.00 Geen dienst Misdienaars: Za: 19.00 R. Keyzer en I. Potten. Zo: 930 H. vd.. Hoff en N. Jaspers; 11.15 R. en E. Jennis- kena Ma en wo: B. Poels en M. Spreeuwenberg. Vr: 14.00 T. van Asten en W. Verheyen. Zondag 9 mei a-s. is in onze paro chie de dag van de Eerste H. Com munie. Op deze zondag zijn de diensten om 10.00 en om 1130 uur! I voor uw m KETTING- i FORMULIEREN i 0 i drukkerij van den munckhof bv A grotestraat 68 venray tel. 04780-82727 Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 2 mei zal in het Inter- Ven College, Leunseweg 2a te Ven ray, dhr. Ph. van Oostenbrugge uit Wanssum voorgaan in de dienst Aanvangstijd is 930 uur. Tydens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindemevendienst gehouden. Na afloop van de dienst is er kof fiedrinken. Jehovah Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bywonen van een bijbeltoespraak met als thema 'Barmhartigheid, een overheersende eigenschap van ware christenen' in de Koninkrijkszaal aan de Henri Du- naritstraat U, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte. Rehoboth nieuws Ned. Hervormde Evangelisatie op G.G. Kerk: Cuppenpe<(je 2a Horst. Pastorie: Clapvaeren 4, Horst tel. 87786. Kerkdiensten: Zondag 2 mei om 10.00 uur. Voorganger: ds. J.H.C. Olie, 's-Grevelduin/Capelle en om 14.30 uur: ds. J. Geene, Zetten- Andelst Tydens de middagdienst is er kinderoppas. Na de middag- dienst is er koffiedrinken. Catechisaties: In de maanden mei tot september zyn er geen cate chisaties. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: St Jozef de Arbeider; Priesterzaterdag. 19.00 voor roe pingen. Zondag: 4e Zondag van Pasen; Roepingenzondag. 10.00 Jgt Jan Peetere en overl. oudere Botden- Geurts en zoon Tbnnie. Maandag: H.H. Filippus en Jaco bus. 8.30 Byz. int. (MJ). Dinsdag: H. Gemma Galgani. 8.30 Arnold Zegere-, Maria Fleuren- v. Lipzig. Woensdag: 8.30 T.e.v. Maria. Donderdag: H. Dominicus 8a- vio. 8.30 Voor vrede. Vrijdag: le Vrijdag van de maand. 8.30 Schoolmis; te.v. H. Hart Misdienaars: Za: Janine en Ange la. Zo: Rob en Anke. Lektoren: Za: Dora Arts-Mennen. Zo: Jan Classens. Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor oudere en fam. Van Benschop- Weerdenburg; fam. Naus van Gorp; fam. Timmermans-v. Berkel; Anna Maria Kersten-Geurts; Gerardus Kersten, Sraar en Corry Peters. 20.00 Uitvoering van Antonio Vival di Gloria Koor en Cabaletta en stry- kereensemble Vlora o.l.v. Hans Noyens in de kerk te Smakt Zondag: Geen Dienst in Holthees. 10.30 PI. Eucharistie verzorgd en opgeluisterd door onze gemeen schap voor de Eerste Communie- canten en hun fam.; voor Piet Geurts; Martinus Martens, Hendri- ka Martens-Michiels; Thei Arts; Martien Hermans en oudere Derkx- Meulensteen. Woensdag: 9.30 H. Mis te.v. de H. Jozef voor Jeu Custers; mej. Rob bers; zr. Aloysa en andere zustere; fam. Pennings-Damen en fain. Akker-Boumans. Vrijdag 7 mei a.s. organiseert Scouting Vereniging De Peelspeur- ders voor de tweede maal de Peei trail. Dit is een gezellige maar vooral aktieve en avontuurlijke semi-dropping door De Peel. Het startpunt is het scoutinggebouw in Venray waar vandaan de deelne mers van 15 jaar of ouder in groep jes van maximaal 20 personen onder begeleiding van een ervaren en enthousiaste scout vertrekken. De tocht is leuk voor jeugd die op een ongedwongen wyze kennis wil len maken met Scouting maar ook voor examen klassen, personeelsve renigingen of andere jeugd/sport e.d. verenigingen. Na afloop van de tocht is er nog een kanlfeest met li ve muziek in het Peppelshuus. Deelnemers kunnen zich aan melden of een inschrijfformulier en overige informatie opvragen bij: Peter Fran ssen. tel 04780-85232 of Arie Jacobs, tel. 04780-86953. Rea geer snel want er is een beperkt aantal deelnemers! Bejaarde bestuurder had geluk Zaterdagmorgen moest een 78- jarige Venrayse bestuurder van een personenauto, om een botsing met een andere auto te voorkomen, op de afrit van de A73 uitwijken. Een wiel van zyn auto kwam in het ta lud van de afrit tercht. De auto ram de een boompje en de bestuurder kon zyn auto niet meer onder kon- trole krijgen. De auto tuimelde 5 meter naar beneden. Deskundigen kunnen geen verklaring geven waarom de auto daarby niet over de kop sloeg. De bestuurder kwam met de schrik vrij. De auto had wel schade opgelopen. De bestuurder, die verantwoordelijk was voor het ongeluk was doorgereden. By gelegenheid van het 25-jan bestaan van het aan de Patersstra gelegen St Antonius-patronaat zondag 19 september 1937 zal en deze dag een grote fancy fair gehc den worden. Er is tevens een tg toonstelling van schilderij? vervaardigd door Venrayse kua schilders. Het e.e.a. wordt muzilg opgeluisterd door VSO Euterpe Op het sportterrein aan de Leu seweg zal deze middag een gra echte ballon opstijgen. Deze reui kolos met een inhoud van hond? den kubieke meter gas zal voor i ogen van een talrijk publiek bi luchtruim kiezen. Iets ongekeo voor de gemeente Venray ant 1937. Er is tevens een ballonwedstrii voor de jeugd eaaraan door za velen werd deelgenomen. (Dc* weersomstandigheden is de balies vaart uitgesteld tot zondag 26 se; tember.) De kinderen op deze foto hebbe zo te zien meer belangstelling va de opstygende kleine ballonneQ dan voor de grote ballon. Vl.n.r. zien we: onbekend. Ja Niemeyer (Langstraat), Toon Voe ten (Hofstraat). Tom en Jeu Jans (van hotel De Keizer, Paterestraa Willy Thelosen (Langstraat) en Ma tin Jacobs (Maasheseweg). J. v.d. Putti Burgemeester en wethouders zjj voornemens aan de volgende ba waanvragen medewerking i verlenen. het bouwen van een fletse berging aan de Helfrichstraat 41 Venray t.n.v. J.C. Jacobs-, het uitbreiden van een wooi huis bouwen carport aan de H( ningklaver 12 te Venray tn H.H.M. Janssen; het bouwen van een bergic aan de Penningkruid 40 te Venn tn.v. H.J.T. Vollenberg, Deumes weg 40; het bouwen van een bergii aan de Penningkruid 42 te Venn tn.v. P. de Jonge, Cellostraat 25; het verbouwen en uitbreida van woningen aan de Teunisbloa 6,8 14,16,18. 20. 22 en 24 te Venn t.n.v. Raedts Bouwbedrijf bv, Mg; Hanssenstraat 57. De op de bouwaanvragen betrèl king hebbende stukken liggen me ingang van 30 april 1993 gedura de 14 dagen voor een ieder ter ins ge by de onderafdelii bouwbeheer, kamer 310 van hi raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur) Gedurende deze termijn kunne eventuele bezwaren schriftelijk b burgemeester en wethouders wo: den ingediend. Burgemeester en wethouders vai Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordeninj en milieu, ir. G.F.J.M. Frencken BORSTONDERZOEK VOOR MEER ZEKERHEID Vanaf eind april gaat het borston derzoek in de gemeente Venray va: start. Vrouwen in de leeftijd vai 50-70 jaar krijgen automatisch ee uitnodiging voor het laten maka van foto's van de borsten. Op des manier wordt onderzocht of d borsten nog gezond zyn. Deelnam aan het borstonderzoek geeft meet zekerheid over de gezondheid val de borsten. Eventuele afwijkinga kunnen in een vroeg stadium wo; den opgespoord. De foto's worden gemaakt in ea speciaal voor het onderzoek ingf richte onderzoekseeenheid. Dat zal geplaatst worden op het pat keerterrein naast het raadhuis raadhuisstraat 1 te Venray. Ook vrouwen ouder dan 70 ja* komen voor het borstonderzoek ii aanmerking. Zy dienen zich echte voor het onderzoek zelf aan te ma den by het Informatiepunt Bors onderzoek. Voor meer informal* en voor afspraken kan men terech by het Informatiepunt Boretonder zoek by de GGD Noord-Limburg. Di! is op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur telefonisch bereikbaar (tè 077-598844). Ook kan hier door be langstellende de algemene brochfr re 'Borstonderzoek' opgevraag! worden. Morgen, vrijdag 30 april, zal van wege de Koninginnedagvierinj geen huisvuil worden opgehaald Er is geen vervangende ophaaldag Volgende week vrydag, 7 mei woni weer normaal opgehaald. Zaterdag: 19.00 Overl. fam. Eyssen-Voncken; fam. Michels-v. Ryseyck en H. Ping; fam. Joh. Lin ders en Theodora; jrgt Leny Michels-Berents; Maria Arts- Emonts; Petronella Hendrix-Pluk. Misd.: Marijke Loonen en Bianca Zegere. Zondag: 10.00 Jgt Johanna Pubben-Janssen en zoon Peter; Pierre Mertens; Tinus de Ryck; fam. Willekens-Mertens; Misd.: Roel Wismans en Patricia Arts. Woensdag: 19.00 Harry Thissen; Harry v. Cuyck en overl. fam.; Arts- v.d. Bent en overl. fam.; Peter Math. Gielen, echtgen. en kinderen; jgt Leonardus Kessels en Maria Kat te re. Misd.: Linda Poels en Diana v.d. Duyn. Kollektanten: Za: 19.00 J. Mi chels; Zo: 10.00 P. Franssen. Grote belangstelling was er afgelopen vrijdag in het centrum van Venray voor de start van de jubileumaktiviteiten van de winkeliers van De Bleek. Rand 16.00 uur waren de eerste mensen al aanwezig om de parachutisten naar beneden te komen. Door een mis verstand, bleken die pas om 18.00 uur te landen. De drie parachu tisten landden toen mooi op het Schouwburgplein. Enkele uren later was de belangstelling nog groter, toen twee luchtballonnen, met onder andere burgemeester Waals in het 'mandje', het luch truim kozen om vervolgens richting Brabant te koersten. Een van de ballonnen landde in Rips, de andere kwam zelfs tot Volkel. AUe lessen worden gegeven volgens de nieuwe nonnen en methodes, door twee vakbekwamen gediplomeerde instrukteurs: Alfred Eggen zelf, die auto- en motorrijlessen alsmede de theoriekursus verzorgt en Ray Da vid, die autorijlessen geeft Auto- en Motorrijschool EGGEN viyidt u aan de Fagotstraat 51 te Venray. tel 04790-88364, autotel 06-52984157. Parochie Merselo Bij Auto- en Motorrijschool EGGÈ1N te Venray kunt u terecht voor uw personenauto- en motorrijopleiding, evenals voor uw theorie, alles tot in de puntjes verzorgd. Alfred Eggen begon in de jaren tachtig in het leger als rij-instrukteur. Aangezien hij al lang de ambitie koesterde om een eigen zaak te beginnen, startte hij hiermee in januari 1991, naast zijn aanstelling als beroepsynili- tair. Vanaf januari dit jaar is Alfred Eggen zich fulltime gaan storten in zijn bedrijf en verliet hij het leger. Ibt medio april gaf Alfred Eggen alleen rijlessen voor personenauto en theoriekursussen. Vanwege de grote belangstelling voor motorrijlessen ging hij vorige week ook hiermee van start De naam van de zaak veran derde daardoor van Autorijschool EGGEN in Auto- en Motorrijschool EGGEN.

Peel en Maas | 1993 | | pagina 20