Inspraak en informatie over Bestemmingsplan Landweert 3 'n Inkomenshulp voor uw bedrijf in financiële moeilijkheden! a Dodenherdenking|j dinsdag 4 mei a.s NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Sluiting gemeentearchief Bouwvergunning aangevraagd Ingekomen Bouwaanvragen Bouwmeldingen Bouwvergunning verleend Commissie ruimtelijke ordening en volkshuisvesting Bouwtoestemming op Bouwmeldingen Commissie sociale zaken Gekombineerde vergadering commissies openbare werken en financiën Hinderwet Onderhoud bruggen Raadhuis gesloten Commissie algemene zaken Commissie onderwijs, jeugd, sport en rekreatie Bouwvergunning aangevraagd PEEL EN MAAS Donderdag 29 april - Pagina i - 'EEL RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen, handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht, stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum. schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie. sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. In verband met het overlijden van de heer J. I ten kens, medewer ker gemeentearchief Ven ray, is het gemeentearchief tot 1 september 1903 gesloten. Raadpleging van stukken uit het gemeentearchief is uitsluitend mo gelijk na afspraak met Th. Jeuken (tel. 04780-23257) of bij diens afwe zigheid met H. Woltring (tel. 04780-23255). (art- 15 WRO) Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bou- waanvragen medewerking te verlenen. Burgemeester en wethouders zijn voornemens oin met toepassing van een vrijstellingsbepaling uit het desbetreffende bestem mingsplan medewerking te verle nen aan de volgende bouwaanvragen het bouwen van 34 woningen aan de Landweert II te Venray tn.v. B.B.O.M., Slot Hillenradelaan 5 te Hoensbroek. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 30 april 1993 geduren de 14 dagen voor een ieder ter inza ge by de onderafdeling bouwbeheer, kamer 310. van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren by burge meester en wethouders worden in gediend. Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimteiyke ordening en milieu. Sinds 19 april jl. ligt gedurende één maand voor een ieder in het raadhuis, afd. VROM, het voor ontwerp van het bestemmingsplan 'Woongebied Landweert ftise III' ter inzage. Gedurende die tennyn van één maand bestaat gelegenheid even tuele op- of aanmerkingen schrifte- ïyk kenbaar te maken aan burgemeester en wethouders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Daarnaast bestaat gelegenheid ty- dens de volgende week maandag 3 mei te houden openbare inspraak- en informatieavond op het plan te reageren. De avond vint plaats in het wykgebouw 't Stekske aan de Kruidenlaan 161 in Landweert De avond wordt voorgezeten door wet houder B. Kersten en begint om 20.00 uur. De laatste jaren is het besef ge groeid dat de visuele kwaliteit van onze woonomgeving meer aan dacht vraagt Ruitelyke kwaliteit is dan ook in de Vierde Nota over de Ruimteiyke Ordening aangemerkt als een van de centrale thema's van het toekomstige ruimteiyk beleid. Er is in de voorbereiding van het bestemmingsplan voor Landweert III veel zorg besteed aan het opstel len van een beeldkwaliteitsplan. Het informatieve gedeelte van de avond zal zich toespitsen op de op zet en achtergrond van het beeld kwaliteitsplan als een nieuw gemeenteiyk instrument ten be hoeve van het kwaliteitsbeheer van de gebouwde omgeving. Voor be langstellenden zal een verkorte ver sie van het beeldkwaliteitsplan beschikbaar zyn. Voorts zullen op deze avond aan de hand van tekeningen en ma quettes de bouwplannen worden gepresenteerd die in de volgende bouwronde worden gerealiseerd. INVOERING SYSTEEM BETAALD PARKEREN Op donderdag 6 mei 1993 zal in een openbare vergadering van de commissie voor Openbare Werken en commissie Financiën het voorstel voor het systeem van betaald parkeren per 1 novem ber a.s. worden besproken. De vergadering begint om 19.00 uur en zal worden gehouden in de AULA van het Boschveldcollege aan de Zuidsingel (hoofdingang). Bezoekers van deze gecombineerde vergadering, die per auto komen, worden nadrukkelijk verzocht gebruik te maken van de parkeergelegenheid voor de sporthal de Wetteling. Tbr voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand een overzicht van de in de afgelopen week by burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het bouwen van een terras- overkapping aan de Rector Nab- benstraat 22 te Leunen tn.v. J.E.P. Spronck; het bouwen van 34 woningen aan de Landweert II te Venray tn.v. B.B.O.M., Slot Hillenradelaan 5 te Hoensbroek; het bouwen van een hygiëne- sluis aan de Deumeseweg 59 te Ys- selstey tn.v. Mts. Janssen-Litjens, Heidseweg 66; het bouwen van een woning aan de Ranonkel te Venray tn.v. J.P Boom. Hoenderstraat 69; het bouwen van een slaap/zit kamer aan de WUhelminastraat 37 te Venray tnv. P.A.L. Rutten, Gro testraat 45; het uitbreiden van een wo ning aan de Tuinstraat 14 te Venray tn.v. F.J. Oudenhoven; het bouwen van een woning aan de Kievitsweg te Ysselsteyn tn.v. M.J.M. Houben, Ysselsteynse- weg 86; het bouwen van een serre aan de Moerslag 11 te Ysselsteyn tn.v. H.F.M. Koonings; het vergroten van een garage aan de Spurkterweg 1 te Venray tn.v. J.M. Barents; het bouwen van een serre aan de Vicarieweg 20 te Leunen tn.v. J.MJ. Bartels-, het bouwen van een berging aan de Landweert III tn.v. J.J.A. Smals. Kruidenlaan 61; het bouwen van een garage berging aan de Tbrmentil te Venray tn.v. G. Mulder. Wagnerstraat 24; het bouwen van een by keu ken aan de Churchillstraat 16 te Venray tn.v. J.J.M. Peeters; het vernieuwen van een pluimveestal aan de Putten weg 108 te Ysselsteyn tn.v. Mts. Jenniskens; het wyzigen van een voorgevel aan de Hoenderstraat 4 te Venray tn.v. W.P.J.M. Jeuken; liet bouwen van een garage tuinmuur aan de Past v.d. Gaetstraat 48 te Venray tn.v. H.H.P. Hendriks-Fbnteyn; het bouwen van een carport aan de Vingerhoedskruid 1 te Ven ray Ln.v. M.AJ. Hulleman, Bolderik 27; het verbouwen van een wo ning aan de Buitenweg 3 te Venray tn.v. P. Weys; het bouwen van een serre aan de Vicarieweg 28 te Leunen tn.v. W.L.P.J. Hendrix. Burgemeester en wethouders van Veil ruy. namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting ruimteiyke ordening en milieu, ir. G.FJ.M. Frencken (Procedurestart art 18a WRÖ tb.v. bouwmeldingen) Burgemeester en wethouders zyn voornemens om van toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruim- teiyke Ordening vrystelling te ver lenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zynde herziening bestemmings plan ten behoeve van de volgende bouwmeldingen het plaatsen van een tuinhuis je op de Sleutelbloem 68 te Venray tn.v. D.S.E. Moss. De op de bouwmeldingen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 30 april 1993 geduren de 14 dagen voor een ieder ter inza ge by de onderafdeling bouwbe heer, kamer 310, van het raadhuis (van 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen schriftelijke bezwaren by burge meester en wethouders worden in gediend. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu, ir. G.F.J.M. Frencken Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. Zy die me nen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zyn getrof fen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd be- zwaarschrft indienen en wel bin nen dertig dagen na de dag, waarop de beschikking is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het bouwen van een therapie ruimte en voedselafliaal ruimte aan de Bergweg 2 te Venray Ln.v. Wo ningbouwvereniging Noord-Lim burg te Venray; het bouwen van een carport aan de Lidwinahof 1 te Venray Ln.v. G.L.P. vd. Berg; het bouwen van een var kensstal aan de Kempkensberg 4 te Ysselsteyn Ln.v. RJ.L.M. Coopmans; het uitbreiden van het kan toor en magazijn aan de Pla taanstraat 5 te Venray Ln.v. MEGA Limburg te Landgraaf. Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelyke ordening en milieu, ir. G.FJ.M. Frencken Op maandag 3 mei a.s. wordt een openbare vergadering gehouden van de commissie ruimtelyke orde ning en volkshuisvesting, aanvang 18.00 uur in wykgebouw 't Stekske, Kruidenlaan 161 in LandweerL De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken en mede delingen. 4. Vaststelling verslag van de ver gadering van 5 april 1993. 5. Gewestelijke zaken. 6. Raadsvoorstel oost- westverbinding; offerte en keu ze adviesbureau. 7. Raadsvoorstel voorbereidings- besluit Lb.v. de bouw van 7 vrye sektorwoningen op perceel Oostsingel 32 (voorheen trans portbedrijf Boom) door bouwbe drijf M. Thyssen te Rykevoort. 8. Lyst aandachtspunten cie-ROV d.d. mei 1993. 9. Rondvraag. 10. Sluiting. N.B.: De plannen van aanpak Nota Centrumontwikkeling en Kleine Kernen Nota zyn niet aan de orde geweest in de b. en w.-vergadering van dinsdag 27 april en daarom niet geagendeerd voor commissie behandeling. Er zal naar worden gestreefd de commissievergadering uiterlijk om 20.00 uur te beëindigen i.v.m. de op dat tijdstip geplande aanvang van de openbare inspraak/informatie bijeenkomst over het voorontwerp bestemmingsplan 'Woongebied Landweert Fkse III'. Tijdens die by- eenkomst zullen naast het bestem mingsplan ook een aantal konkrete bouwplannen worden gepresen teerd. Uiteraard bent ook u van har te uitgenodigd voor dit deel van de avond. Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. Zy die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen kunnen op grond van de Wet AROB daartegen by het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen nadat de beschik king is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval 'in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het bouwen van een dakkapel aan de Vogezenlaan 13 Ln.v. J.C. van Hintum; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Ardennenlaan 12 te Ven ray Ln.v. C.E. Hendriks; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Paardekopweg 17 te Ys selsteyn Ln.v. J.M. Bouwman; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Vijverhof 1 te Ysselsteyn Ln.v. G.H.M. Pynenborg; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Kerkweg 2b te Ysselsteyn Ln.v. F. Swinkels; het bouwen van een berging aan de Tormentil 9 te Venray Ln.v. JJ.M. Engels; het bouwen van een dakkapel aan de Boterbloem 66 te Venray Ln.v. GJ.A. Robben; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Langeweg 115 te Venray Ln.v. G.A.M. Reynders; het bouwen van een serre aan de Schutsboom 20 te Venray Ln.v. mevr. M.J.T. Thyssen; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Westsingel 66 te Venray Ln.v. H.J. Herzfeld; het plaatsen van een schuur aan de Merseloseweg 157 te Venray Ln.v. J.P.M. Goumans. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu, ir. G.FJ.M. Frencken Op maandag 3 mei a.s. wordt een openbare vergadering gehouden van de commissie sociale zaken, aanvang 19.00 uur in het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Verslag van de op 1 maart gehou den vergadering. 3. Ingekomen stukken en medede lingen. 4. Bespreking gewestaangele genheden. 5. Nota inzake projekt /tpvang nieuwkomers/PnWv 6. Rondvraag. Donderdag 6 mei a.s. wordt een gekombineerde openbare vergade ring gehouden van de commissies openbare werken en financin, aan vang 19.00 uur in de Aula van het Boschveldcollege aan de Zuidsingel (hoofdingang). Indien u per auto komL wordt u nadrukkelijk ver zocht gebruik te maken van de par keergelegenheid voor de sporthal De Wetteling. De stukken voor deze vergadering liggen op de gebruikelijke wyze voor u ter inzage op kamer 0.24 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: A. Gekombineerde vergadering commissies openbare werken en financiën. 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek 3. Invoering systeem betaald par keren per 1 november 1993. Pauze, einde gekombineerde verga dering. B. Reguliere vergadering commis sie openbare werken. 4. Spreekrecht publiek. 5. Vaststelling verslag. 6. Ingekomen stukken: 1. Uit spraak Raad van State inzake verzoek schorsing verkeers maatregelen n.a.v. Wilhelmina- plein; 2. Verslag overleg Brukske d.d. 2-3-1993; 3. Leve ring en plaatsen van plattegrond-informatiekasten in zeven kerkdorpen; 4. Dorpsplein Merselo. 7. Mededelingen. 8. Gewestaangelegenheden. 9. Verkeerssituatie Veulenseweg- Kooiweg. 10. Aanwijzing Gereserveerde In valideparkeerplaats aan 't Liene. 11. Rondvraag. 12. Sluiting. In de leesmap van uw commissie treft u aan: 1. Jaarverslag 1992 Nederlandse Vereniging van Wegenbouwers. 2. Gemeente Info Akti -25%, voor elke fraktie is een map be schikbaar. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne. dat z(j hinderwetvergun ning hebben verleend aan: Marclas Beheer bv, Wusterweg 1,5811 AD Casten ray voor een nieu we, de gehele inrichting omvatten de vergunning voor een pluimvee houderij, gelegen aan de Eykenhof- weg 8 te Veulen; J. Swinkels, Pastoor Jacobs- peel 2,5813 AH Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning voor een var- kensmesterij en rundveehouderij, gelegen aan de Pastoor Jacobspeel 2 te Ysselsteyn; Kroefbv, Beukenlaan 61, 5409 SX Odiliapeel voor het uitbreiden van een aardappelbewaarplaats ge legen aan de Metaalweg 10 te Venray. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 29 mei 1993. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tbt deze datum kan by de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tydig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redenen niet in staat zyn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van krachL tenzy vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslisL Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen. het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.FJ.M. Frencken A.s. dinsdag 4 mei heeft alom in den lande de jaarlijkse Nationale Dodenherdenking plaats. Ook in Venray wordt deze herdenking ge houden met een bijeenkomst in de Grote Kerk die aanvangt om 19.00 uur. Tydens deze byeenkomst zullen burgemeester Waals, pastor De Wit en mevr. A. van Meurs namens de protestantse kerkengemeenschap het woord voeren ter herdenking van alle mensen, die in de Tweede Wereldoorlog en daarna, waar ook ter wereld, het slachtoffer zyn ge worden van oorlogen of oorlogs handelingen. Ook zullen de kinderen van groep 8 van basisschool H. Maria uit Oirlo, die dit jaar het Oorlogsmo nument by het Kerkpad hebben geadopteerd, aan deze herden kingsplechtigheid bijdragen. Vot* Heter/ afgaand aan de bijeenkomst a Seykei burgemeester Waals de kinderq PeteY op het raadhuis ontvangen. Verder verzorgen de fanfare Di Peelklank uit Ysselsteyn en liet Co) legium Vocale Venray de muzikalt opluistering van deze berden kingsplechtigheid. Na afloop van de byeenkomst ii de Grote Kerk zal men in stili tocht via de Grote Markt, de Htf straat en de Raadhuisstraat het Oorlogsmonument trekken, waar de Venrayse afdeling van Bond van Wapenbroeders de En wacht houden. Daar zullen kranse en bloemen gelegd worden door oi der andere de burgemeester en 4 voorzitter van het Oranjecomité et N wordt de herdenking besloten rag 'The Last Post' en het Wilhelmus Heel wat mensen werken als zelfstandige om op die manier in de kosten van het bestaan te voorzien. Soms lukt dat niet of slechts gedeeltelijk. Zelfstan digen die onvoldoende midde len hebben om aan zakelijke en privé verplichtingen te vol doen, kunnen een beroep doen op het Bijstandsbesluit Zelfstandigen. Dit besluit is bestemd voor die zelfstandige, die gedurende een redelijke termijn (doorgaans anderhalf jaar) als zelfstandige reeds is gevestigd. Aan welke voorwaarden moet worden voldaan? - De ondernemer (het gezin) is gro tendeels afhankelijk van het inko men uit zyn bedrijf of beroep. - Voortzetting van het bedryf/be- roep biedt voldoende inkomens/ winstperspektieven voor de toe komst (levensvatbaarheid). - De ondernemer is niet voor 100% arbeidsongeschikt. - Er wordt voldaan aan de wettelijke eisen inzake rechtmatige ves tiging. - Er zyn geen andere financie- ringsmogely kheden - De ondernemer is jonger dan 65 jaar. - Ingeval van een Besloten Vennoot schap: de direkteur/grootaandeel- houder heeft de volledige zeggen schap in het bedryf en draagt de financiële risiko's. Vanaf 26 april jl. is de gemeente Venray gestart met onderhouds werkzaamheden aan diverse brug gen in de gemeente. De werkzaamheden zullen plaats vinden tot eind 1993, mits de weersomstandigheden dit mogelijk maken. Het gaat hierbij om de volgende 3 bruggen, zogenaamde kunstwer ken, die over diverse waterlopen zijn gelegen: 1. de brug in Zandweg Zwart water over het afleidingskanaal, start werk 26 april; 2. de brug in rijbaan Overloonse- weg over het afleidingskanaal, start werk 26 april; 8e brug in de Vredeweg over het alleidingskanaal, start werk 31 mei. Aangezien in alle gevallen ook de waterstand in de waterlopen moet worden aangepast vinden deze on derhoudswerkzaamheden plaats na en in overleg met het Waterschap Noord-Limburg. Indien noodzakelijk zullen de we gen waarin deze bruggen zyn gele gen worden afgesloten voor het verkeer en zal een omleidingsroute worden ingesteld. Vanzelfsprekend zullen niet alle bruggen gelijktijdig worden aangepakt, zoals ook bo venstaande startdata al aangeven. De aanwonenden van de genoem de straten zullen door de afdeling openbare werken worden geïnfor meerd over de afsluiting van de bruggen. Getracht zal worden in deze ru briek in de week voorafgaand aan een afsluiting van een weg dit te vermelden. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de afdeling Open bare Werken-, dhr. P. Schoenma kers, dagelijks bereikbaar tussen 09.30 en 10.00 uur via tel.nr 23401. Waaruit kan de financiële onder steuning bestaan? - Een bedryfskrediet tot maximaal ƒ200.000,-. - Een aanvullende periodieke uitte ring levensonderhoud gedurendt 12 maanden. Meer informatie over deze rege ling en de aanvraagprocedure wordt verstrekt door: - Gemeente Venray, afd. sociale ta ken, tel. 04780-23331, Postbus 500, 5800 AM Venray. - Instituut voor Midden- en Klein- bedryf (IMK), tel. 077-548872, De ken van Oppensingel 13, 5911 AA Venlo. - Ministerie van Landbouw Vis» ry, tel. 04750-96777, Postbus 6040 AZ Roermond. C0RR EN JC VERG Vief ?eo Op Koninginnedag vrydag 30 april, is het raadhuis de gehele dag gesloten. - U wordt by deze uitgenodigd voor een extra vergadering van de com missie algemene zaken, die - op 29 maart afgesproken plaatsvinden op maandag 3 mei ai om 1730 uur in raadhuis. De geplande vergadering op don derdag 5 mei a.s. zal vervallen. In plaats daarvan vindt op maandag 10 mei a.s. een gekombineerde ver gadering plaats van de commissiei OJSR en AZ over het zwem-, squash en rekreatiecentrum De Sprank. Ni afloop van de gekombineerde verg» dering vindt de reguliere vergad» ring van de commissie OJSR plaatt (arL 19 WRO/50, lid 8 Woningwell Burgemeester en wethouders zjjn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de ruimtelyke ordening enAif artikel 50, lid 8, van de Woningwet, mede werking te verlenen aan de navol gende bouwaanvragen: het vestigen van een tweetal handelskantoren in het St. Jozef klooster Ln.v. Van Haren Auto Be heer bv. Raadhuisstraat 38. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen rad ingang van 30 april 1993 geduren de 14 dagen voor een ieder ter inz» ge bij de onderafdeling bouwbe heer, kamer 310, van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk b(j burgemeester en wethouders wor den ingediend. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting ruimtelyke ordening en milieu, ir. G.FJ.M. Frencken KANS Gerar Hij apri Peter Hend Daan St. Vi 5855'' P^tL Wij -Cel i mn STE1 Gera gel 19 De ali sU du Win Elbe zu Polk 580) tela! Peet Tin\ Peet fcet< Sof! zu Ls dc Hen Clae Post Sjo Hi aF Zc Peti Mat br Tien TE

Peel en Maas | 1993 | | pagina 18