PEEL en maas 57.490,- Schouwburgnieuws Open Hoeve Podium 'Eindelijk zelfstandig' Bennie The Amazing 20 Fingers in café-zaal 't Veule AGENDA Toneel en zang van de Lynn Stevens in Oostrum Toneelmiddag in Leunen Vlooienmarkt Oirlo Koffieconcert met liederen en pianomuziek rolstoeldansers suksesvol op NK Bridgen op Koninginnedag Expositie let-op-vet campagne Bestuurswijziging WD Venray Yoga voor cara-patiënten in Venray Eancy fair voor uitbreiding 't Stekske Inbraken in bedrijven aan Steegse Peelweg Parkeerplaats vergeten Pagina Donderdag 15 apnl Pagina 3 Gisteravond werd in de schouwburg een tentoonstelling geopend van lee rlingen van de Vrije Academie. Ongeveer vijf tig leerlingen van de teken en schildergroepen van Jetty Kra mer en Jannie van Lieshout, ex poseren daar hun werken. Leerlingen die pas sinds sep tember de kursus volgen, maar ook leerlingen die al meerdere jaren hun vrije tijd vullen op de Vrije Academie. Hierdoor ont slaat een zeer uiteenlopende tentoonstelling met een grote di versiteit aan stijlen. Bovendien hebben de leerlingen de ten toonstelling helemaal zelf geor ganiseerd. De tentoonstelling is te bezich tigen tijdens de openingsuren van de schouwburg, tot en met 25 april a.s. Zondag 18 april, om 20.00 uur, zal Lhet gemeenschapshuis „te rum een voorstelling gegeven worden door de leerlingen van aangdocente Lynn Stevens. De me dewerkers, die allen individuele les sen bij haar volgen, hebben voor deze avond hun muzikale en verba le talenten gebundeld. Behalve veel vokale inbreng, zal ondermeer een kort toneelspel op gevoerd worden door vijf mensen van de leerlingengroep. Een klas sieke pas-de-deux en een absurdis tische voordracht staan mede op het programma. Ook pantomime en tap-dance zijn in de voorstelling geïntegreerd. De avond heeft als titel meegekre gen: 'The Melody Train'. U wordt verzocht in te stappen en samen met de groep een reis te maken langs de wereldmelodieën. Wat den let u bijvoorbeeld van een selek- Ue uit 'My Fhir Lady' of een korte Impressie van 'West Side Story'? Tweeëntwintig medewerkers telt deze avond, die allen, op hun eigen niveau, uitstekend tot hun recht zullen komen. Een muzikale avond vol afwisseling, van soft-pop tot ste vig swingend. Alle muziek-arrangementen zyn van de hand van Lex Stevens. Sa menstelling, produktie en regie is van Lynn Stevens. De voorstelling heeft als doel u te laten zien en ho ren hoe fyn, ontspannend en veel omvattend muziekbeoefening kan zyn. De toegangsprijs is 6,50. Kaarten zyn aan de zaal verkrijgbaar. Inlich tingen en reserveringen: tel. 04780-89905. "toneelvereniging Comedia uit Leunen presenteert op zondag 18 april om 14.00 uur in gemeen schapshuis De Brink een toneel middag. Dit jaar presenteert Comedia de uitvoering anders dan andere ja ren. Voorheen werd een avondvul lend stuk opgevoerd. Dit jaar is er hard gewerkt aan een eenakter 'Pantalon e verliefd en verloren'. Naast deze uitvoering zal men te vens kunnen genieten van een pop penkastspel. Verder zal toneelver eniging Crescendo uit Ysselsteyn een eenakter 'Het Moermakman- uetje' opvoeren. "tevens zal men kunnen zien dat er buiten het spelen van een rol nog meer komt kijken bij toneel, b.v. dekorontwerpen, dekorbouwen, belichting, geluid, grimeren, kle- dingverzorging, enz. Mensen die interesse hebben kunnen tevens informatie krijgen en/of zich aanmelden als lid. het is een middag voor jong en oud dus kom met broer, zus, vader, moeder, opa, oma, zoon en dochter. De betaalbaarheid van het ware limousine gevoel blijkt uit de leaseprijs voor de Rover 820i: 1499,- per maand (bij 48 mnd/20.000 km per jaar). Dat de CD-speler (Philips DC 964) gratis is, klinkt u ongetwijfeld ook als muziek in de oren. Rover 800 vanaf Rover 820i standaard uitgerust n i. centrale ine, i jrgrendeling van portieren e verstelbare en verwarmde buitenspiegels, alarm, groen getint en warmtewerend gla Vanaf820Si: ABS en elektrisch schuif/kanteldak. Genoemde leaseprijs is exclusief BTW. IAMV "SMAKTERHEIDE", VENRAY, Industrieterrein Smakterheide, Tel. 04780-8 10 32 Zondag 18 april, 20.00 uur Toneelvereniging Grimas DIE RARE FAMILIE Toneelvereniging Grimas Horst speelt 'Die Rare Fhmilie', voor de laatste keer op zondag 18 april a.s. in de schouwburg van Venray. Na het suksesvolle optreden in De Maaspoort te Venlo en de twee schitterende optredens in Horst, staat men nu te popelen om de uit voering in Venray te gaan pre senteren. By Grimas is men ook erg tevre den over deze voorstellingen te meer daar er vier spelers hun debuut maakten. Bovendien waren twee van deze mensen gastspelers, hetgeen uitstekend beviel. Wilt u dus lachen om een leuke klucht, laat 18 april dan niet aan u voorbij gaan. Een rare familie. Het 'stelletje on geregeld' komt voort uit het volgen de. Een getrouwd stel (Tom en Henny) wil onder hun beidjes hun eenjarig huwelyk vieren. Het bruta le dienstertje Anny dient het be zoek van Paul Welling aan, advokaat en oud-schoolvriend van Ton. Paul brengt 'nieuws' dat Ton eigenlijk al vergeten was - of beter gezegd - nieuws dat hy zyn vrouw liever niet vertelt. Tot overmaat van ramp komen de heer en mevrouw Nach tegaal, de schoonouders van Ton, op bezoek. Zij zullen voor de nodige verwarring zorgen en brengen te vens de onverwachte oplossing Bij Grimas spelen ook Jacqueline Verstappen en Franka Wyers, bei den uit Venray. Komende zondagmiddag 18 april, organiseert muziekvereni ging Ons Genoegen uit Oirlo, weer haar jaarlijkse vlooien- en antiek markt Elk jaar komen er vele men sen naar deze vlooienmarkt, waar van alles te koop is. De muziekver eniging heeft ook deze keer weer al lerlei spullen by elkaar gebracht. Spullen die voor velen nog van ho ge waarde kunnen zyn. Allerlei klein meubilair, oud speelgoed, huishoudelijke apparaten en snuisterijen zijn er te koop. De vlooienmarkt zal plaatsvinden in en rondom gemeenschapshuis De Linde aan de Hoofdstraat in Oir lo. De verkoop van de spullen start om 13.00 uur. Voor die tyd zullen de spullen niet te bezichtigen zyn. De meer waardevolle zaken zullen van af 14.00 uur geveild worden. De vei lingmeesters Hay Versieyen en Joep Verstappen zullen afwisselend de hamer in de handen nemen om de verkoop te leiden. De opbrengst van deze middag is bestemd voor de muziekvereniging Zy hoopt met de opbrengst tezijner- tyd enkele nieuwe muziekinstru menten te kunnen kopen om het groeiend aantal leden allemaal van een goed instrument te kunnen voorzien. Tydens deze middag die voor iedereen vrij toegankelyk is, zal er ook een kleine lotery worden ge houden. met als boofdprys een half varken. Dat varken is geschonken door een anonieme supporter van de muziekvereniging As. zondag 18 april zal er in de schouwburg van Venray een byzon- der koffieconcert verzorgd worden door Anita Bijvoet (mezzo-sopraan) en Illena Markov (piano). Het duo vertolkt liederen van Bach, Debus sy, Gluck en Mahler. Bovendien zal Michail Markov (solo-pianist) ook werken van Liszt en Ravel uitvoeren. Illena en Michail Markov zijn be roepsmusici afkomstig uit Moskou. Anita Byvoet, woonachtig in Maas hees heeft in Venray al meerdere malen opgetreden. Het concert belooft interessant maar vooral muzikaal te worden. De aanvang is om 11.30 uur en de entree bedraagt ƒ5,-. Auto in voortuinen tot stilstand Het niet verlenen van voorrang op de kruising Veltumse Kleffen- Wèstsingel-Molenpad was woens dagavond om 21.45 uur oorzaak van een botsing tussen de personen auto's, bestuurd door een 31-jarige en een 32-jarige inwoner van Ven ray. Na de botsing schoof één van de auto's door en kwam via het hek werk in twee aan de Westsingel ge legen tuinen tot stilstand. In die tuinen ontstond schade. De bestuurders raakten slechts licht gewond. Rolstoeldansers uit Venray en omgeving die wekelijks dansen by danscentrum Jeanne Paul Jans sen, hebben afgelopen zondag goe de prestaties geleverd op het Open Nederlands kampioenschap rol- stoeldansen. In de verschillende kategorieën werden een eerst, twee de en derde plaats behaald. In de kategorie combi A - combi betekent dat één van de danspart ners in een rolstoel zit - behaalde het echtpaar Jos en Maria Coppes uit Broekhuizen een bronzen me daille. In de kategorie combi B was het byna een Venrays onderonsje. De zilveren medaille was voor het duo Annie van Nunen (Sevenum) en Cindy Scholten (Venray) en de eerste plaats was voor Els Kusters en Tine van Houten, beide uit Ven ray. Het laatste paar werd daarmee Nederlands kampioen. De rolstoeldansers maken deel uit van een groep van ongeveer acht rolstoelers die sinds een aantal ja ren dansen onder leiding van Jean ne Janssen. Het idee is afkomstig van Broekhuizenaar Jos Coppes, die ook voordat hy in een rolstoel be landde aktief danste. Op 30 april a.s. wordt in de schouwburg te Venray, in het kader van de Oraiy'efeesten de jaarlykse Koninginnedrive gehouden. Deze bridgedrive, die dit jaar georgani seerd wordt door BC Venray, staat open voor zowel club- als thuis- bridgers. Clubbridgers kunnen zich via hun eigen vereniging aanmelden. Uiteraard is het bestuur van de des betreffende verenigingen hiervan op de hoogte. Thuisbridgers moeten zich, liefst schriftelyk. opgeven op onder staand adres, het spreekt voor zich, dat u de naam van uw partner hier- by ook vermeldt De drive begint op 19.30 uur en de zaal is open vanaf 19.00 uur voor de inschry ving, de betaling van het inschrijfgeld, het uitdelen van de loopbrieQes en aanschaf konsump- tiebonnen. U wordt, zoals in de voorbijgaande jaren, traditioneel ontvangen met een glaasje Oraiye- bitter. By de indeling zal rekening ge houden worden met de speelsterk- te van de deelnemers, zodat, zo veel mogelijk, de juiste sterktes tegen el kaar spelen en het voor iedereen een gezellige avond wordt Het inschryfgeld bedraagt ƒ8,- per paar, te voldoen aan de ingang van de zaal. In de verschillende groepen zyn diverse fraaie prijzen te winnen. Voor leden van de NBB zyn uiteraard ook meesterpunten te 'verdienen'. Uw aanmelding dient uiterlyk 24 april 24.00 uur as. in het bezit te zijn by de sekretaris van de BC Ven ray, H. Verheijen, Pasodoblestraat 9, 5802 NJ Venray. Er wordt gerekend op een grote deelname, meldt u zich derhalve tijdig aan, want vol is vol! In het kader van het landelyke let-op-vet campagne hebben de dië tistes uit de regio Venray een expo sitie opgesteld. In deze expositie krygt u op een leuke manier infor matie over de (vet) samenstelling van maaltyden, lekkere hapjes, e.d. In de maanden april en mei is de tentoonstelling in verschillende in stellingen en instituten in de regio te bezichtingen, Dat is van 7 t/m 20 april in huisartsenpraktijk De Gro te Schuur te Well; van 21 t/n 27 april in verpleeghuis Elzenhorst te Horst; van 28 april t/m 10 mei in de bibliotheek te Venray en van 12 t/m 26 mei in distriktskantoor Groene Kruis Noord-Limburg te Blerick. De expositie is dagelijks te bezich tigen wanneer de verschillende in stellingen/instituten open zijn voor publiek en is voor iedereen vry toe gankelyk. Op de laatste jaarvergadering van de WD, gehouden op woensdag 24 maart jl. z(jn de bestaande vakatu- res binnen het bestuur ingevuld. Deze vakatures waren ontstaan door o.a. het vertrek van onze vori ge voorzitter, de heer Niessen, naar Amerika in september 1992. Het nieuwe bestuur is als volgt sa mengesteld: Voorzitter: dhr. Frank Hazeu; Vice-voorzitter: dhr. Jan Drentje; Sekretaris: dhr. Wim Pal men; Penningmeester: dhr. Menno v.d. IIoff; PR: dhr. Peter van Elseyk; lid: dhr. Cees Klomp en dhr. Rob Robberegt Een manco binnen deze samen stelling mag het ontbreken van de vrouwelijke inbreng zeker ge noemd worden. Desondanks zal het bestuur alle wapens in de strijd gooien, ook zyn charme, om In het komende, elektoraal zo belangi jaar de WD zo goed mogelijk vo<)i de dag te doen komen. Als onderdeel van het Derde Jazz Festival Venray organiseert de Wit te Hoeve op zondag 20 Juni 1993. van 13.00 tot 18.30 uur een Open Hoeve Podium. Doel hiervan is om beginnende artiesten/muzikanten de gelegenheid te geven om op een 'heus' podium op te treilen. Optre den betekent wel: geen play-back, maar live-optredens. Band/indivi duen/combo's op het gebied van dans/muziek en theater zyn van harte welkom. Bovendien krijgt iedereen die optreedt een video opname en een geluidscassette van dat optreden. By de aanmelding moet men, in dien aanwezig, een demo/muziek- cassette insturen, samen met dokumentatie over de band/groep/ individu, en een foto. De uiterste aanmeldingsdatum is 14 mei 1993. Voor informatie/aanmelding kan men terecht by De Witte Hoeve. La.v. Sef Hendrikx, Gasstraat 5, 5801 CT Venray. tel. 04780-81626. Themamiddag voor jongeren Met als onderwerp 'Eindelijk zelfstandig' organiseren het WeB (Probjekt Werk- en Beroepenoriën- tatie) en de stichting Werk Op Maat (Jeugdwerkgarantieplan) een the mamiddag. De middag vindt plaats in het gebouw van de stichting Werk Op Maat in de Hensenius- straat 3 te Venray en wel op donder dag 22 april van 13.15 tot 16.00 uur. Met het organiseren van deze the mamiddag hopen we jongeren die niet meer op school zitten en op weg naar zelfstandigheid nog de no dige vragen tegenkomen, te helpen met het aanreiken van informatie. Het WeB en de JWG zijn voor veel jongeren haltes op de weg naar zelfstandigheid. De weg te vinden in de doolhof van regelgeving, de weg naar zelfstandig wonen, het vinden van de goede informatie met betrekking tot subsidies en an dere hulpbronnen is niet altyd hel der en duidelyk. De middag heelt een gemoedelij ke opzet. Het is niet de bedoeling dat een saai verhaal gehouden gaat worden over allerlei regelingen. Via een stukje gezamenlijke informatie uitwisseling en het doorgeven van goede tips hopen we de jongeren die met vragen zitten over zelfstan digheid op weg te helpen. De middag is vooral bedoeld voor die jongeren die niet ingeschreven staan by arbeidsvoorziening en die geen uitkering "krijgen van de ge meentelijke sociale dienst Jongeren die tot deze groep beho ren en informatie willen over het onderwerp 'Eindelyk zelfstandig' worden uitgenodigd om op 22 april naar de stichting Werk Op Maat te komen voor een gezellige, verhelde rende middag. Vragen? Bel dan 12908 of 83730. Je krygt daar informatie. Op zaterdag 17 april a.s. treedt op veler verzoek de formatie Bennie The Amazing 20 Fingers op in café zaal 't Veule te Veulen. Maastrichtse Bennie Arbeel en zyn begeleiders staan garant voor een wervelende live-show met uitstekende muziek. Het optreden in Veulen is redely k uniek te noemen omdat de forma tie slechts enkele keren per jaar live-optredens verzorgt. De groep speelt zowel eigen num mers als covers in diverse stijlen (rock, blues, pop en gospel). De door hen uitgebrachte CD Ink Fever' was in een mum van tyd uitverkocht, zodat er inmiddels een tweede per sing van in de winkels ligt. Een be kend nummer van deze CD is 'lovin' whisky' (Rory Block). Het swingende optreden van Ben nie Sc The Amazing 20 Fingers in zaal 't Veule begint om 21.00 uur. De zaal is open vanaf 20.30 uur. Voortaan kunnen CARA-patiën- ten met ingang van woensdag 14 april, elke week deelnemen aan yo ga in het kader van Meer Bewegen voor CARA-patiënten. De yogales- sen vinden plaats in wykgebouw De Springplank, Beukenlaan te Venray van 13.00-14.00 uur. De lessen worden wekelijks gege ven door een deskundig opgeleide yogadocent met kennis op het ge bied van de CARA-problematiek. Yoga is een bewegingsaktiviteit die zowel uit lichamelijke als geestelijke onderdelen bestaat. Tij dens de les verricht u in een rustig tempo oefeningen, in staande, zit tende of liggende uitgangshoudin gen. Hierbij wordt veel aandacht geschonken aan uw lichaamshou ding, ademhaling konsentratie en ontspanning U kunt te allen tijde vanuit uw eigen mogelijkheden deelnemen aan het totale oefenpro gramma. Yoga is niet prestatiege richt Een yogagroep bestaat uit maximaal 15 personen. Een Meer Bewegen voor CARA- patiënten (MBvC) yogales is toegan kelijk voor CARA-patiënten, on geacht leeftijd of geslacht. De aktiviteit staat ook open voor part ners van CARA-patiënten. De financiële bydrage bedraagt ƒ15,- per persoon per 4 lessen. De yogalessen worden georgani seerd door het Correspondent schap Venray e.o. van het Nederlands Astma Fonds in samen werking met het Provinciaal Steun punt Bewegingsaktiviteiten Gezondheidszorg. Voor opgave en nadere informatie kunt u kontakt opnemen met mw. M. Donders, tel. 04780-84066. Gevaarlijke blindganger gevonden Tydens landbouwwerkzaamhe- den op een bouwland aan de Groe- neweg kwam een nog zeer gevaar lijke blindganger naar boven. De brisantgranaat van 3,7 inch was ver schoten en daardoor extra gevaar lijk. In afwachting van de ruiming door de EOD werd dit oorlogstuig veilig gesteld. Vandaaltje aangehouden Voor de achtste keer werd met ei eren gegooid naar een woning aan de Beethovenstraat Het gelukte de bewoonster nu de politie op het spoor te zetten van een 'vandaal', een jongen van 13 jaar. De ouders zyn van de vandalenstrcken van hun zoon in kennis gesteld en heb ben beloofd voor de schade op te komen. Om geld te verdienen voor de uit breiding van wijkcentrum 't Steks ke houdt de Aktiviteiten Commis sie Uitbreiding zondag 25 april een grote fancy fair. Die vindt plaats tus sen 11.00 en 18.00 uur, uiteraard in het wijkcentrum. Op de fancy fair kan de bezoeker tal van aktiviteiten verwachten. On der andere kan men het gewicht van een varken raden, ballen gooi en, schieten met een luchtbuks, zich laten schminken of een draai geven aan het rad van fortuin. Met al die zaken zijn natuurlijk pryzen te verdienen. In de pryzenpot zit ten onder meer horloges, le vensmiddelenpakketten en een tuinset De fancy fair van volgende week zondag is één van de aktiviteiten waarmee de aktieve wykvereniging ongeveer anderhalve ton byeen wil len sprokkelen voor de uitbreiding van 't Stekske. Dat projekt kost tus sen de 375.000 en 400.000 gulden kosten. De gemeente betaalt daar van een kwart miljoen, de rest moe ten de wijkbewoners zelf byeen brengen. Volgens woordvoerder Leo Everaerts van de stichting is de hui dige stand van zaken byna 330.000 gulden. Kennelyk zyn de daders in hun werk gestoord, want by een inbraak by het aan de Steegse Peelweg gele gen mestverwerkingsbedryf bleef het by braakschade. Loopdeuren, schuifdeuren en het slot van een container waren "bewerkt'. Maar kennelyk is het alarm afgegaan waardoor de daders er vandoor zyn gegaan. By een inbraak in een aanne- mersbedryf aan de Steegse Peelweg werd door forcering van de poort toegang verkregen. Alle kamers en kasten bleken met geweld te zyn opengebroken. Ontvreemd werden gereedschappen en de kluis. In de kluis was maar een klein geldbe drag aanwezig De kluis werd terug gevonden in de gemeente Deume. Omdat in de kluis papieren en kon- trakten van het aannemersbedryf aanwezig waren en enkele compu- terschyven, werd de Venrayse poli tie in kennis gesteld. De kluis was vermoedelyk open gemaakt met gebruikmaking van een autogeen lasapparaat, dat werd gevonden op een landweg tussen de Timmermannsweg en het Defensie kanaal in Ysselsteyn. Dat apparaat was zondag jl. in Elsendorp uit een bedryf ontvreemd. ZONDAGSDIENST HITS ARTS EN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R.E. Gabeler. T. Lankveld. II. Sell raven en J. Wittgen: 17 april: H. 8CHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 18 april: W. BLOEMEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. van Loon. E. de Mui nek Keizer. A. Coenen. F. Schmeetz. D. Vfercauteren en J. de Vocht: G. van LOON Patersstruai 60, tel. 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keyzer en dr. Van Dongen: DR Van DONGEN Past. Jeuekenstraat 6, America tel. 04764-1707 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tol 11.00 uur 's middags van 17.00 tol 1800 uur ZIEKEN VERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 van vrydagavond 1800 uur tol vol gende week vrydag Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 1800 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 1800 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluiiyc) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: S. BILLET, tel. 81458 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENKLINIEK VENRAY E.M. Ruymbeek. J.M. van Winden. W.H.M. de Vocht, RG Goedegebuure en V. Geurts. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak J. van WINDEN Stationsweg 13, tel. 81336 DIEREN ARTSENPRAKTIJK W.H. Kramer, W.G.A.M. Loonen, G.W, Gelling en R. Eelderink. Behande ling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak G. GELLING Vlasakker 1, Oostrum. itL 10956 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van Eerten. mevr. Tiggcioven en mevr. Ybrmazeran T. T1GGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktyk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggelo- ven wordt vanaf maandag 8 uur tol vrydag 12 uur waargenomen door H. van EERTEN Jan Poelsweg 2a, Ysselsteyn, tel. 42116 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur. tel. 82411 Maandagmiddag kwam een 43-jarige Venraynaar Uk de ont dekking dat zyn op het Gouden Leetiwterrein geparkeerde per sonenauto verdwenen was. In die auto lagen ondermeer de sleutels van zyn woning, iiy belde de politie en deed zyn verhaal. De politie kwam kyken en omdat de 'gedupeerde' zo bang was dat er in z(jn woning zou worden ingebroken ging die met hem mee naar zyn wo ning Het kenteken van de gestolen auto werd aan de pa trouilles van de politie doorge geven en jawel hoor... de gestolen auto stond aan de Langstraat by een shoarmazaak geparkeerd. Het bleek dat de betrokkene, nadat hy een bezoek had ge bracht aan een zaak op het Gou den Leeuwterrein, op het idee kwam om een hartig hapje te halen by de shoarmazaak. Met de auto ging hy naar de Langstraat, maar toen hy met zyn hartig hapje naar buiten kwam. ging hy te voet naar de parkeerplaats op het Gouden Leeuwterrein waar hy zyn auto niet meer aantrof. Iiy kon alleen sorry zeggen en de politie bedanken. Ventilatiekanaal dichtgemetseld Een buurtbewoner van een aan de Oude Ooslruniseweg gelegen ga ragebedrijf klaagde de laatste yd over stankoverlast van die garage. Onlangs kwam de oorzaak aan het licht Tydens verbouwingswerk zaamheden is hel luchttoevoerka- naai dichtgemetseld, waardoor er geen goede afvoer van de uitlaatgas sen van startende auto's plaats vond. Ook de garage had met over last te maken. Wie het kanaal heelt dichtgemetseld kon nog niet wor den achterhaald, wel dat nu de overlast verdwenen is.

Peel en Maas | 1993 | | pagina 3