Inspraakavond over parkeren in het centrum van Venray Vrijdag 30 april Oranjefeesten 1993 Zaalvoetbaltoernooi 4?5 eurige, kleurige brem. Bouwtoestemming op Bouwmeldingen Sluiting gemeentearchief Ingekomen Bouwaanvragen Bouwvergunning verleend Veiling bosperceel aan Kempweg Inschrijfformulier Oranjezaalvoetbaltoernooi 1993 Bouwvergunning aangevraagd Bouwmeldingen Hinderwet Tijdelijk andere ingang raadhuis S Bouwvergunning verleend Bekendmaking Sacred Dance lessen in Venray Spio Sjoelclub Venray PEEL EN MAAS ^sintratuin PEEL EN MAAS Donderdag 15 april - Speel NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen, handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financièn: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. Zy die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gcn rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Wel AROB daartegen b(j het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen nadat de beschik king is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het plaatsen van een tuinhuis je aan de Randenrade 74 te Oostrum. tn.v. J.H.M. Versieyen te Oirlo; het plaatsen vun een tuinhuis je aan de Sleutelbloem 61 te Venray. Litv. AJ.M. Pypere. Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen. het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelijke ordening en milieu. ir. G.FJ.M. Frencken In verband met het overlijden van de heer J. Keukens, medewer ker gemeentearchief Venray. is het gemeentearchief tot 1 september 1903 gesloten. Raadpleging .van stukken uit het gemeentearchief is uitsluitend mo gelijk na afspraak met Th. Jeuken (tel. 04780-2325Y) of b(j diens aftvc- zigheid met H. Woltring (tel. 04780-23255). Wie in het centrum van Venray wil parkeren, zal daarvoor volgens plan per 1 november 1993 moeten gaan betalen. Op deze manier wil de gemeente de centrumbezoekers verzekeren van een parkeerplaats dicht bij de bestemming. Het is ech ter niet de bedoeling dat bewoners en bedrijven het centrum daar de dupe van worden. Daarom wordt gelijk met het betaald parkeren een regeling voor belanghebbenden in gevoerd. In de regeling voor belang hebbenden staat aan wie een ver gunning kan worden verleend waarmee men gegarandeerd een parkeerplaats heeft in het centrum. Niet iedereen kan zo'n vergunning krijgen. Alleen bewoners, bedrijven of werknemers in het centrum van Venray komen voor een vergun ning in aanmerking. Voor bewo ners zijn de voorwaarden onder andere het bezitten van een auto en geen eigen parkeergelegenheid hebben. Voor bedrijven in het cen trum zijn de voorwaarden onder andere auto noodzakelijk voor be drijfsuitoefening en geen eigen par keergelegenheid hebben. Aan werknemers van bedrijven in het centrum zal alleen in bijzondere ge vallen een vergunning worden verleend. De vergunningen worden ver leend door burgemeester en wet houders van Venray. De vergunning wordt voor een bepaalde tijd ver leend, b.v. voor een maand of een jaar. De vergunning geldt alleen voor parkeerplaatsen dicht Öy de woning of het bedrijf, en dus niet voor het hele centrum. Een nadeel Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand een overzicht van de in de afgelopen week by burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het bouwen van een vleesvar kensstal aan de Twistweg 14c te Vredepeel, tn.v. gebr. A. en H. Cor- nelissen, Van Iiaandelstraat 7; het bouwen van een mestvar- kensstal aan de Meerselsepeel 10 te Ysselsteyn, tn.v. Mts. H.. E. en R. .Missen, Peel weg 19; het plaatsen van een handboo- gakkommodatie aan de Heesakker te Oirlo. t.n.v. Handboogschutterij Wilhelm Teil, p/a Pastoor Ge rard sst raat 5; het oprichten van een geiten stal aan de Veulenseweg 61, tn.v. Geitekaasmakery De Bokkesprong; het bouwen van eon loods aan de Veldstraat 22 te Mereelo, tn.v. Dakbedekkingen P. Smits; het plaatsen van een overdekt terras berging aan de Alaertslaan 16 te Venray, tn.v. P.H.M. Pop; het bouwen van een carport aan de Weth. Reintjesstraat 25 te Leunen, tn.v. H.H.M. Nellen; het bouwen van een carport aan de Weth. Reintjesstraat 27 te Leunen, tn.v. J.P. Smits; het plaatsen van een terras overkapping aan de Rector Nab- benstraat 24 te Leunen, tn.v. P.J.A. Houwen; het verbouwen uitbreiden woning aan de Landweert III, tn.v. Raedts Bouwbedrijf, Mgr. Hans- senstraat 57 te Oostruni; het aanbouwen van een zitka mer aan de Rouwkuilenweg 23 te Ysselsteyn, tn.v. T.J.H.M. Tilleman; het uitbreiden verbouwen woningen aan de Landweert III te Venray, t.n.v. Marcel Muyres, Post bus 46 te Venlo; het uitbreiden renoveren van fokvarkensstallen aan de Lolle- beekweg 45 te Castenray. tn.v. J.J.M. Wismans; het bouwen van een carport- garage-berging aan de Pinkster bloem 54 te Venray, tn.v. P.C.J. Achten; het bouwen van een by keu ken en berging aan de Akelei 24 te Venray, tn.v. P.J. Henssen; het uitbreiden van een woon huis bouwen carport aan de Ho lt ingklaver 12 te Venray, tn.v. H.H.M. Janssen; het plaatsten van 2 dakkapel len aan de Kempkensberg 1 te Ys selsteyn. tn.v. Mts. Dobbe; het bouwen van een fietsen berging aan de' Helfrichstraat 4 te Venray. tn.v. J.C. Jacobs; het bouwen van een earport aan de Gertrudisstraat 30 te Oirlo. tn.v. P.A. Kustere; het bouwen van een woning aan de Ellerbecklaan te Venray. tn.v. dam. P. Kuypers, Liendenlaan 61; het bouwen van een woning garage aan de Landweert III te Ven ray. Ln.v. OJ.B. Pijpers, Berkelaar 33; het uitbreiden van een garage stan de Tbrmentil 1 te Venray. Ln.v. P.P.P.R. v.d. Vorle. Vivaldistraat 14. Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelijke ordening en milieu, ir. G.F.J.M. Frencken ten opzichte van de huidige situatie is dat voor de vergunning moet worden betaald. Daar staat echter tegenover dat er speciale belang hebbenden-parkeerplaatsen wor den gemaakt. Hierdoor is gegaran deerd op korte afstand van de woning of het bedryf een parkeer plaats beschikbaar voor vergun ninghouders, ook op drukke momenten zoals koopavond en de zaterdagmiddag. Zoals door wethouder Truy en toe gezegd op de informatie-avond op 21 januari wordt nu door de ge meente een inspraakavond georga niseerd. Deze vindt plaats op dinsdagavond 20 april 1993 om 20.00 uur in de schouwburg. By de by een komst zyn ook de adviseurs van bureau Haskoning aanwezig, die de gemeente ondersteunen bij de invoering van het betaald parke ren. Deze bijeenkomst is speciaal bedoeld voor mensen die in het centrum van Venray wonen, of in het centrum van Venray een winkel of ander bedryf hebben. Tijdens de ze bijeenkomst wordt uitgebreid in gegaan op de invoering van het belanghebbenden parkeren. Er zal ook worden ingegaan op de voor waarden waaronder een vergun ning wordt verstrekt en de mogelijkheden om bezwaar aan te tekenen. Er is nog geen raadsbesluit geno men over de belanghebbende rege ling. De opmerkingen van bewo ners en andere belanghebbenden kunnen dus nog worden meegeno men in de besluitvoerming. Een ex tra reden voor alle belanghebben den in het centrum van Venray om op deze avond aanwezig te zyn. Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. Zy die me nen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar-, schrft indienen en wel binnen der tig dagen na de dag, waarop de beschikking is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het plaatsen van een earport aan de Vingerhoedskruid 13 te Ven ray, tn.v. Bouwmy Janssen te Venray; het aanleggen van de tennis baanverlichting aan de Kempweg 150 te Venray. tn.v. het Bestuur van de Tennisclub Venray te Venray-, het aanleggen van de tennis baanverlichting aan de Smakter- veldweg 6 te Venray, tn.v. de Tennisclub Rodhe te Venray; het plaatsen van een tuinhuis je aan de St. Odastraat 27 te Venray, tn.v. D.N.H. Jellema te Venray; het wyzigen van een winkel pui aan de Schoolstraat 18 te Ven ray. tn.v. J.P. Schols; het uitbreiden van de woning en het bouwen van een earport aan de Moeslag 14 te Ysselsteyn, Ln.v. A.M.M. Litjens; het uitbreiden van een cafeta ria aan de Jan Poelsweg 12 te Ys selsteyn, tn.v. J.C. Bos; het bouwen van een garage aan de Sleutelbloem 20 te Venray, tn.v. E.P.J. Veltrop; het verbouwen van de be staande cv-ruimte aan de Spurkter- dijk 7 te Venray, tn.v. Maatschap Verploegen-Loonen; het bouwen van een garage, berging met bykeuken aan de Sleu telbloem 46 te Venray, tn.v. T. Keu en te Deume; het bouwen van een garage, berging en bykeuken aan de Sleu telbloem 44 te Venray, tn.v. RJ.T.H. Hendriks. Burgemeester en wethouders van Venray Jong Nederland zal zoals bekend een nieuwe akkommodatie gaan bouwen aan de Kempweg. Om de bouw mogelyk te maken zal een bosperceel van 2100 m2 moeten worden geveld. Reeds in oktober 1991. en des- tyds gepubliceerd, heeft het college van Venray een kapvergunning af gegeven voor deze veiling. Thans is de planvorming zover gevorderd dat op 3 mei 1993 de aan besteding zal plaatsvinden en dal niet al te lang daarna de bouw van start zal gaan. Daarmee is ook aan gegeven dat nu het terrein bouw rijp dient te worden gemaakt Evenals vorige jaren zal ook in 1993 het Oranje- zaalvoetbaltoernooi worden georganiseerd in Sporthal De Wetteling in het kader van Koningin nedag. Iedereen die aan dit evenement wil deelne men wordt verzocht onderstaand inschrijf-formu- lier in te leveren bij de afdeling Welzijn van de gemeente Venray, t/m vrijdag 23 april a.s. 12.00 uur of bij Sporthal De Wetteling (dhr. Van Katwijk). Tevens wordt men verzocht het inschrijfgeld te voldoen, bij inlevering van het inschrijfformulier. Deelnamekosten bedragen per team ƒ20,-. Hierbij geven wij ons op voor het Oranjezaalvoet- baltoemooi 1993 met 1 herenteam: Naam van het team_ Kleur shirts/broek Naam kontaktpersoon Adres Woonplaats/pc Telefoon Burgemeester en wethouders zyn voornemens aan de volgende bou waanvragen medewerking te verlenen. het uitbreiden van een wo ning berging aan de Tijm 8 te Venray, tn.v. M.H.G.M. Linskens, Bingelkruid 1; het aanbouwen van een ber ging aan de Tym 7 te Venray, tn.v. P.H.J. Seuren, Luitstraat 38 te Venray; het uitbreiden van een wo ning berging aan de Tijm 3 te Venray, tn.v. A. v.d. Kreeke, Postbus 431 te Venray; het uitbreiden van een wo ning bouwen berging aan de Tijm 2 te Venray, tn.v. R.P.J.M. Steegh, Schoutenstraalje 25; het aanbouwen van een ber ging uitbreiden woning aan de Tbrmentil 15 te Venray, tn.v. A.R.P.M. v. Bergen, Houtzagerstraat 15; het aanbouwen van een ber ging aan de Tbrmentil 9 te Venray, tn.v. J.J.M.Engels, Christoffelkruid 3; het aanbouwen van een ber ging aan de Tbrmentil 11 te Venray, tn.v. R.L.F. Rommen, Hensenius- straat 11b; het aanbouwen van een ber ging aan de Tbrmentil 7 Venray, tn.v. J.M.A. Gubbels, Gentiaan 32; het uitbreiden van een wo ning berging aan de Tbrmentil 17 te Venray, tn.v. P.H.G. Jans-Beken, Prins Bemhardstraat 53. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 16 april 1993 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouwbeheer, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu, (Procedurestart art 18a WRO Lb.v. bouwmeldingen) Burgemeester en wethouders zyn voornemens om van toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruim telijke Ordening vrijstelling te ver lenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zynde herziening bestemmings plan ten behoeve van de volgende bouwmeldingen: het bouwen van een hobbykas aan de Lenteklokje 4 te Venray, tn.v. H. Brinks; het bouwen van een schuur aan de Bolderik 40 te Venray, tn.v. T.F.M. Pas. De op de bouwmeldingen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 16 april 1993 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouwbeheer, kamer 310, ran het raadhuis (van 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen schriftelijke bezwaren by burge meester en wethouders worden in gediend. Burgemeester en wethouders ran Venray. namens dezen,, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimteltfKe ordening en milieu. t.iih kv' mO Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zij voornemens zyn hinderwetvergunning te verlenen aan: Maatschap Janssen. Peelweg 19, 5813 AD Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning voor een mest- varkensbedrijf gelegen aan de Meerselsepeel 10 te Ysselsteyn R. Coopmans, Ven raysbroek 2, 5804 BL Venray voor een nieuwe, de gehele inrichting omratende vergunning voor een fokvarkens- en mestvarkensbedryf, gelegen aan de Kempkensberg 4 te Ysselsteyn A. Donkers, Meerselsepeel 11, 5813 AG Ysselsteyn voor een nieu we, de gehele inrichting omvatten de vergunning voor een varkens fokkerij en -mesterij gelegen aan de Meerselsewpeel 11 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voor schriften die nodig zijn in het be lang van het voorkomen of beper ken van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Ven ray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden inge zien tot 29 april 1993. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en ieder die aantoont dat hij daartoe redelykerwys niet in staat is ge weest kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde bezwaren in brengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. De bezwaar schriften moeten schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. Degene die een bezwaarschrift indient kan verzoe ken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.FJ.M. Frencken In verband met de verbouwing van het raadhuis zal met ingang van 13 april a.s. de huidige hoofdin-„ gang van het raadhuis tijdelijk niet meer voor het publiek toegankelijk zyn. Als tijdelijke ingang zal zolang de toegang tot de voormalige kanti ne worden gebruikt Deze ingang vindt u in de vleugel, rechts van de hoofdingang gelegen. Deze tydelyke ingang is voor li chamelijk gehandicapten minder goed toegankelijk dan de hoofdin gang. Het bleek niet mogelijk om daarvoor een tijdelijke voorziening te treffen. By de tydelyk ingang zal echter wel een bel worden aange bracht waarvan men gebruik kan maken als men hulp nodig heeft om het gebouw te kunnen be treden. Na 8 weken zal de hoofdingang weer in gebruik genomen worden. Wij vragen uw begrip voor deze ty delyke maatregel. Burgemeester en wethouders hebben in hun vergadering van 6 april 1993 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. Zy die menen door de af gifte van één of meer van deze ver dunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bezwaarsehrft indienen en wel binnen dertig dagen na boven genoemde datum. het bouwen van een woning met garage aan de Kievitsweg 5 te Ysselsteyn, tn.v. A.J. Vuilings, Kie vitsweg 3; het bouwen van 12 bejaarden woningen aan de Weipas 2 t/m 10 te Leunen, Jofferspas 26 t/m 38 te Oostrum, tn.v. Woningbouwvereni ging Noord-Limburg, Plataanstraat 15; het bouwen van 24 soc. huur woningen aan de Penningkruid 11 t/m 24 (even). Sleutelbloem 71 t/m 85 (oneven). Kruidenlaan 177 t/m 181 (oneven), tn.v. Woningbouw vereniging Noord-Limburg, Pla taanstraat 15. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals Burgemeester en wethouders van Venray maken, gelet op het bepaal de in artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en het be paalde in artikel 2, lid 3 van de In spraakverordening voor de gemeente Venray, bekend, dat ter inzage ligt een voor-ontwerp van het bestemmingsplan 'Woongebied Landweert Fase III'. Het voor-ontwerp en de overige daarop betrekking hebbende stuk ken liggen met ingang van 19 april 1993 gedurende één maand voor een ieder ter inzage in het raad huis, afd. volkshuisvesting, ruimte lijke ordening en milieu, Raadhuis straat 1 te Venray, tijdens kantoor uren van 09.00-12.00 uur. Gedurende bovengenoemde ter mijn bestaat voor een ieder gele genheid eventuele op- of aanmer kingen schriftelijk kenbaar te maken aan burgemeester en wet houders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Op maandag 3 mei 1993, aanvang 20.00 uur zal in het wykgebouw 't Stekske, Kruidenlaan 161 in Land weert een openbare inspraak-/infor- matiebijeenkomst worden gehouden. Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Y&uils, burgemeester drs. A.W.M. d^B^e^s^kretaris Wie heeft belangstelling? In Midden- en Noord-Limburg is het nog niet zo bekend. In Venray start inmiddels al de zesde kursus Sacred Dance ook wel levendansen genoemd. Sacred Dan ce is het verbinden van lichaam, ziel en geest in de dans. Dansend in het leven, levend in de dans thuis komen in de stilte van je hart. Wie zich hiertoe aangetrokken voelt is van harte welkom om geheel vrij- blyvend kennis te komen maken met deze vorm van dansen. Het is geschikt voor jong en oud. De kursus vindt wekelijks plaats en bestaat uit 10 lessen (april, mei en juni 1993). Afhankelijk van de belangstelling op een avond of an der dagdeel. De les duurt 2 uur (hierin is 1 kwartier pauze inbegre pen). De kosten van deze kursus zyn ƒ75,-. Momenteel is er een kursus op de dinsdagavond van 19.30-21.30 uur in wijkcentrum De Kiosk in het Brukske in Venray. Op 27 april start aldaar de zesde kursus. Wilt u kennismaken? Dat kan op dinsdag 20 april van 19.30-21.30 uur in de Kiosk te Venray. Graag even van tevoren telefonisch be richt als u wilt komen naar. deze kennismakingsbijeenkomst en wel by de kursusleidster Clara Geurts, tel. 04780-85450, bereikbaar op maandag en woensdag tussen 17.00-18.30 uur en vrijdag de hele dag. U kunt zich ook aanmelden voor de kursus of bellen voor in formatie. W EDSTR1J DZWEMMEN rvQeb 199 dayï doe Chris ,uyt zu» Bal !t Uitslagen: 50m vs: Moniek v.d. Borg 0.4 SI' Maartje v. Stokkem 0.37.5; Laun tere 0.35.5. 100m vs: Joris Hol 1.36.9; Did Dijck 1.35.8; Dirk Drabbels 1.2 Paul Hermans 1.12.6. 200m w: Ronald Bonants 2.43.4; roen v. Erkelens 2.41.4; Joost lofs 2.38.1. 200m vs: Judith Kateman 3.165, mara Volleberg 2.47.4; Heidi Jak 2.43.5. 100m rs: Roel Hanen 1.48.7; II Clephas 1.37.3 re; Marcel Schoei ""pm 1.34.2; Robert Janssen 1.39.0. \,Ei 200m W: Sanne Vermeulen 3: rh; Joyce v. Erkelens 3.05.4 3e. 100m w: Marly Gommans 1475 Moniek v.d. Borg 1.57.5 wrc. 100m rs: Ben Franssen 1.20.4; Jo Roelofs 1.16.2; Remco Pee 1.11.0. 100m vis: Marloes Zandber 1.36.3; Maaike de Bruyn 1.278. 100m rs: Joris Hol 1.49.9; Dici Dyck 1.54.4; Dirk Drabbels 1.44 100m ss: Wendy Bonants 1.45.1) Suzanne v.d. Wijst 1.30.6 sm; La MYR Peters 1.41.1. 100m vs: Ronald Bonants 10 Joost Roelofs 1.01.3 2e. 100m rs: Judith Kateman 1.39.1 Marloes Zandbergen 1.33.3; H( Jacobs 1.24.7. 100m vis: Wim Clephas 2.07.6; bert Janssen 152.6; Marcel Sd ber 1.47.1; Paul Hermans 1.37.6 100m rs: Richard Mulders 1.585 Stefan Janssen 1.47.5 rd; Rik Camp 1.57.6 rd. 100m vs: Marly Gommans 15 Sanne Vermeulen 1.36.6; Joya Erkelens 1.1R7 3e. 100m vis: Remco Peetere l.li Ben Franssen 1.14.6; Jeroen v.Ei lens 1.11.0 3e. 200m w: Marloes Zandberg 3.18.4; Tamara Volleberg 311 Maaike de Bruyn 2.56.8. 4x100m w est: Robert Wim, li cel, Paul 6.48.8. 4x100m vs est.: Wendy, Maar Laura, Suzanne 5.34.9 3e. Jongens en meisjes, a.s. zon« hebben we de laatste wedstrijd' de kring B kompetitie in Helde De volgende kinderen wort om 13.45 uur verwacht bij De We ling: Maaike, Nicole Tr„ Marlo Heidi, Yvonne, Sanne, Marly, niek, Tamara, Mieke Susanne W., Judith, Laura, Joyce, Maar Wendy, Remco, Ben, Joost 6 Wim. Roel, Robert, Ronald, Kay, roen, Stefan, Richard, Rik, Marcel, Joris H., Dick, Dirk. De volgende ouders die moei ryden dienen ook om 13.45 aanwezig te zijn. De reserves dient toch naar De Wetteling te men. Fam. Loonen, Goumans, H wen, Jakobs, Kateman, Pete Vermeulen, Van Erkelens, res. Dyck. Officials zijn: R. v. Erkelens, Kateman en M. Vermeulen. Coach: Femke de Bruijn. Paaszaterdag was er een op: sjoeltoernooi in Wychen, and merk bakken en gemengde ande klasse-indeling. Tbch gingen vijfd mes uit Venray met een prijs dj huis. Anny v.d. Heyden, kl. E, 121.5, 4e plaats; Cora v.d. Voort H, 118.2, 3e; Mia Jacobs, le 105.2, 2e; Corrie Zagwyn, le 106, 3e; Regine Sanders le kl., 9e. De drie heren Wim Jacobs. Hi Jacobs en Jos Jacobs wisten de (in le niet te halen en moesten keer de dames voor laten gaan! Onder invloed van alkohi Op de Juliansingel werd een jarige bestuurder van een pers nenauto aangehouden. De bestuu der had teveel gedronken en kra een rijverbod opgelegd en een bo« van ƒ400,-. Een 21-jarige bestuurder van personenauto uit Waspik werd de Deurneseweg aangehouden, die bestuurder konstateerde de p litie eveneens een te hoog alkolw pormillage. Dat rechtvaardigde rijverbod van 7 uur en de aan» ging dat proces-verbaal inzake b rijden onder invloed zal worden cf gemaakt. löü NAT! doe ilarll Linss farm SfY'R Anti Wi Pete Vos! Suza 9 ap: Beek 5821 peet peep pfcpa Ge SIL The< Ben Zant 80' bc dc JIU 1( Gee Dee Jill Ani' Mar Hal tr li i: cl A H R tc 'n abonnement waard Het is een echte zonaanbidder. Staat hij goed, dan geurt en bloeit-ie elk jaar vanaf april/mei. Welke kleur? Zegt u het maar, want we hebben 'm in diverse kleuren. Bijna voor niets Van 8,95 voor langstraat 133. tel 0478048545 )^a HET GROENE WARENHUIS Aanbedng >s getdg een week na ver sending n deze krant o! zolang de vc

Peel en Maas | 1993 | | pagina 12