Professor Laurent Nouwen lit Geysteren in Literair Café Ji NATUURLIJK Schouwburgnieuws Vrijdag 2 april in de Volle Maan in Venray Onderwijsproject voor ouderen Een onbekende hobby: Bonsai Vlooienmarkt in Geysteren WEEKRECLAME Merte Pijpers VAN OORSCHOT MODF Venrayse schilderes exposeert in Horst Uitvoering van het Stabat Mater van Pergolesi Kennismakings ochtend 'Vrouwen in de bijstand' Jeugd EHBO-A voor basisscholen Concert te Overloon Poppenbeurs in Asteria Bibliotheek- nieuws Rommelmarkt te Overloon Alderwetse Dansavond Rommelmarkt in verpleeghuis Dansen in De Wis Soundmix Playbackshow te Castenray Geslaagd IH>EELEN MAAS Donderdag 1 april - Pagina 3 Het literair café Venray/regio houdt vrijdagavond 2 april de derde gchrjjversavond van het literair ca- g1992/1993. Centrale persoon tij- deze avond is de in Venlo •boren en getogen maar in Geyste- yen wonende schrijver professor ^urent J.M. Nouwen. De 90-jarige Nouwen is tot de dag jn vandaag een zeer aktief man. was inspekteur der registratie domeinen in diverse steden in ouo land en advokaat in Den Haag. 9ns S Daarna was hij hoogleraar in het E wo notariële en fiscale recht te Nijme gen. Zijn vrije uren vult hy met bovet schrijven. diepinj matieke heilige'. Het boek handelt 36 Zijn jongste werk heeft de titel heilige diplomaat of een diplo- over het leven van Sint Willibror- dus, patroonheilige van het gilde en het dorp waar Nouwen thans woont. Wat de styl en inhoud van zjjn laatste werk betreft zegt de au- ter: 'Het is scherp kritisch maar h mild'. Het boek werd gepresenteerd in 1 Geysteren en vorig jaar officieel aangeboden aan minister Andries- sen. een goede vriend van Laurent Nouwen. In 1971 verscheen van de hand van Nouwen het eerste werk met de titel 'Portret van een onbekend man' (Willem Treub). Driejaar later kwam het boek 'Enpassant' op de markt waarin zes eenvoudige ver halen zijn afgedrukt In 1977 lan ceerde hy het boek 'Achteraf bekeken', herinneringen en over peinzingen van een fiscalist BEKENDHEID Als columnist genoot Laurent Nouwen in de toenmalige Maasbode en De Gelderlander grote bekend heid. Tbt zyn pensionering waren zyn verhalen vooral fiscaal ge kleurd maar op een zodanige wyze dat de mens meer dan het recht op de voorgrond stond. Na zyn pensio nering heeft Nouwen zich meer gespecialiseerd op de historie. Zo publiceerde hij in 1988 het boek 'Zicht op Thorn' over het midden limburgse witte staclje Thorn en in 1990 verscheen het boek 'De ge boorte van Limburg'. BOEIEND Professor Nouwen houdt tydens de schryversavond van het Literair Café Venray/regio op vrydag 2 april in café De Volle Maan aan de Merse- loseweg te Venray een ongetwijfeld boeiende voordracht over zyn schryversaktiviteiten en boeken. Voor degene die hem nog niet eer der mochten horen een prachtige gelegenheid om deze vlotte causeur aan te horen en degene die hem reeds kennen een mooie aanleiding voor een hernieuwde kennisma king in de sfeervolle ambiance van het Literair Café Venray/regio. De entree voor deze bijeenkomst bedraagt ƒ12,50. De bezoekers ont vangen gratis het laatste boek van professor Nouwen. Bezoekers die het boek reeds hebben betalen ƒ7,50 entree. VOORVERKOOP Voorverkoop vanaf vrydag 26 maart by de openbare bibliotheek te Venray, boekhandel M. Cuypers en boekhandel Van den Munckhof. (4 >.- P-t 0p 31 maart jl. ging in het kader van het Europees jaar van de oude ren het onderwijsproject van start met een bijeenkomst van de daar aan medewerkende ouderen. Gro tendeels gerecruteerd uit de kringen van de Katholieke Bond van Ouderen en de Seniorservice Venray zullen zy in de komende 9tjjd in het Basis- en Voortgezet On derwijs een of meer gastlessen ver zorgen. Als thema wordt uitgegaan van het verschil tussen vroeger en nu, bijvoorbeeld: Het boodschappen lijstje vroeger en nu; Oud zijn leuk of niet?; Leerkracht en leerling en de verhouding tussen meisjes, jon- jns en vrouwen en mannen. Voor de gastlessen wordt uitge- lan van een elders ontwikkelde lesmap. Het doel van deze gastles sen is het kweken van wederzyds begrip en solidariteit tussen de ver schillende generaties. Het onderwijsproject wordt ge ordineerd door de werkgroep, die, J samen gesteld uit de leden van de frgim Centrale van Ouderenverenigingen inray. Door de werkgroep is voor het on derwijsproject en alle andere activi- teiten een subsidie aangevraagd by zowel de gemeente Venray als de Provincie en het Nationaal comité. Als in de komende tijd nog te ont wikkelen en uit te voeren projecten en activiteiten kunnen worden jpj genoemd: lil - Project: Positie van de al- Ifa leenstaande ouder wordende É8 vrouw. Uitgangspunt hierin een on- 10-851 derzoek van het RISC. Sport-stimuleringsproject Even als het eerstgenoemde project nog nader te onderzoeken en op te zet ten door het RISC. ±1 juni Film- en fototen toonstelling. Foto's en film videoproducties van zowel jongeren als ouderen. Individueel of in vere nigingsverband. 7 juli. De jaarlijkse Pick-nick dag voor ouderen. Dit jaar met me dewerkingvan een aantal jongeren. Organisatie door de pick-nick com missie, samengesteld uit vertegen woordigers van diverse instellingen en en de ouderen zelf. - Eind augustus. Open Huis by de Vrije Academie, Volksuniversiteit, Stichting Volwasseneneducatie en mogelijk de muziekschool. - 16 en 23 sept. Regiodagen. De be kende culturele dagen waarop ouderen zich presenteren met mu ziek, dans, zang en voordracht Or- ie door de Schouwburg commissie, een regionale werk groep van vertegenwoordigers uit de ouderenorganisaties. 25 sept. Open Huis by de Ge meente Venray. Aandacht voor be reikbaarheid in de breedste zin van het woord. 1 en 2 okt Presentatie van Oude ren en hun tijdsbesteding. De monstraties, informatie en expositie met betrekking tot alle vormen van tydsbesteding. Gecom bineerd met een Songfestival door Jongeren. Organisatie door Senior service in samenwerking met KBO en ANBO. ±1 nov. Informatieproject Al lochtonen. Aandacht voor de zorg voor ouderen in de culturele minderheden-gemeenschappen. Organisate RISC met werkgroep. Over enkele projecten en activi teiten zijn nog gesprekken met di rect betrokkenen gaande met betrekking tot vorm en de orga nisatie. Voor meer informatie.- De heer A. Hjjl, voorzitter werkgroep, Stations weg 9, 5802 AA Venray, tel. 04780- 82734. Of de heer Chr. Tbr Beek (correspondentieadres) Rochus- straat 26, 5801 RR Venray, tel. Inbraak in sportcomplex Weer moest de beheerder van het sportcomplex aan de Sparrendreef aangifte doen van inbraak. Ont vreemd werden een telefoondruk- toestel, een schemerlamp en 'n flesje drank. De braakschade wordt °P ƒ450,- geschat Donderdag 1 april, 20.00 uur BRUISEND BRAS II Er is maar één ding onverander lijk en dat is dat alles verandert Zo ook het gezelschap van "Bruisend Brasil". Door steeds nieuwe en nog mooi ere danseressen en jongere dansers aan te trekken is deze show niet al leen vernieuwend, maar blyft ook op sprankelend niveau. Deze exoti sche show, vol bruisend tempera ment van deze bronskleurige mulattenmeisjes en de spectaculai re sprongen van de acrobatische dansers is in Europa ongeëvenaard. Dans, muziek en vrolijkheid is een directe levensbehoefte voor Brasilianen, daarom is hier sprake van natuurtalent dat door de op zwepende muziek en het enthou siasme overslaat op de zaal en het publiek in extase het theater verlaat Vanuit de vrijgekomen Oostblok landen is er veel vraag naar exoti sche shows, daarom is deze voorstelling een steeds zeldzaam ge worden gelegenheid. Geen enkele musical, revue of show heeft zulke mooie en levensechte danseressen als "Bruisend Brasil". Zaterdag 3 april, 20.00 uur HET GROOT NIET TE VERMIJDEN DANS/SHOW ORKEST Een spektakulaire muzikale thea tershow die u gezien moet hebben. Vyf heren uit Rotterdam met een perfekte muzikaliteit, gevoel voor humor en entertainment Een show die als een wervelwind door alle stromingen van de mu ziekgeschiedenis gaat, voorzien van onevenaarbare hilarische sketches. Live from Rotterdam is een feest Het groot niet te verwyden Veel mensen weten zich by het woord bonsai helemaal niets voor te stellen. Anderen denken aan kostbare exotische miniatuur boompjes die moeilyk in leven te houden zyn. Een struikje uit de tuin, een ver waarloosde kamerplant of een boompje van enkele guldens uit het tuincentrum kan prima startmate riaal zyn. Hiermee lean in relatief korte tyd al aardig resultaat worden behaald. Samen met enkele collega- hobbyisten roep ik geïnteresseerde op a.s. zaterdag (3 april) om tien uur naar het Oostrumse jeugdgebouw "De Hork" te komen. Het adres is Witte Vrouwenstraat 1 te Oostrum. Met wat boompjes als voorbeeld zal uitgelegd worden hoe deze zo ge worden zyn. Ook zal meer verteld worden over mogelijkheden en on mogelijkheden m.b.t bonsai. Daar na zullen we bekyken of, en zo ja hoe, we in de toekomst iets voor el kaar kunnen betekenen om verder te komen met bonsai. Wellicht tot zaterdag, J. van Goch. dans/show orkest is een feest, een dubbel feest mag u toch niet mis sen. Zaterdag 3 april zyn ze in onze schouwburg te zien, aanvang 20.00 uur. Dinsdag 6 april, 20.00 uur WIJ HEBBEN SAMEN EEN PAARD In een verbouwde boerderij wordt de gekneusde mens weer op gekrikt door middel van allerlei therapieën. De verkrijgbare hulp is zowel lichamelijk als mentaal. On der meer wordt de chiropractie er druk beoefend. Twee vrouwelijke therapeuten hebben samen een paard gekocht en beryden het dier afwisselend. Oprechte vriendschap en jaloezie zyn sterke elementen in deze nieuwe komedie van Annie M.G. Schmidt. Op zoek naar de ideale hypotheek? Starthypotheek Rente vanaf 6,9% Hypotheek 7 jaar vast (mei iwic jur bedenktijd) Rente vanaf 7,3% Rabobank. AangenaamX <6 L l\\ Op zondag 4 april a.s. organiseert het Kon. Sint Willibrordusgilde uit Geysteren zyn jaarlijkse vlooien markt. Die vindt uiteraard weer plaats in het gildehuis, zaal Kleeven aan de Nieuwlandsestraat. De zaal gaat open om 14.00 uur en de m arkt duurt tot ongeveer 16.00 uur. De mooiere spullen worden by opbod verkocht. De keizer van het gilde zal daarby op zijn bekende humoristische manier optreden als veilingmeester. Voor een aantal spullen geldt bovendien een by voorbaat vastgestelde prys. De gildebroeders hebben op nieuw veel nog goed bruikbare en ook veel nog erg mooie spullen by elkaar weten te krygen voor deze markt. En ook zullen er weer knar ren aangeboden worden. Er is voor elk wat wils en voor de genen die niets naar hun gading vinden is er uiteraard toch de gezel ligheid en speciale sfeer van de Geysterse vlooienmarkt Boer^nappelvlaai 1Q-.95 5 hards roomboter pistolets /i.95 VezelbruiK^OO gram 2.75 Warm gevuhd stokbroodje 4.75 VOOR PALMZONDAt Palm haantje (beitel tijdig!) 1.95 De bestellijsten voor Pasen liegen vo<5r u klaar in de winkel. b^KK^rij Grote Markt Tel. 81284 k5801 BL Venray Nederlands kampioen WINNAAR BARTELSMANTROFEEn ^parkeergelegenheid achter de zaak bij de Grote Kerk S bereiken via de Eindstraat. Groleslraat 73, Venray Roosendaal, Helmond, Boxmeer, Oss Van 4 april t/m 6 juni exposeren drie Noordlimburgse kunstenaars met hun werk in de Oudheidkamer aan de Steenstraat 2 te Horst. On der hen de Venrayse schilderes Marlies van Zeben. Marlies van Zeben probeert ieder te schilderen onderwerp met gely- ke nieuwsgierigheid en openheid tegemoet te treden. Kyken, 'luiste rend' en vormend onstaai by haar een schildery dat zyn eigen verhaal vertelt. Marlies van Zeben werkt hoofdzakelijk met acrylverf. Naast Marlies van Zeben expose ren in de Oudheidkamer Matt Jans sen uit Helden met schilderwerk in levendige kleuren en abstracte composities en Paul van Dyk, beeldhouwer uit Kessel. De kombinatie van schilder- en beeldhouwwerk levert in ieder ge val een verrassend samenspel op. De openingstijden van de expositie zyn zondags van 15.00 tot 17.00 uur, dinsdags van 10.00 tot 12.00 uur, op woensdag van 14.00 tot 16.00 uur en op vrydag van 19.00 tot 21.00 uur. Op paaszondag en pinksterzon dag is de oudheidkamer gesloten. Op paasmaandag en pinkstermaan dag gelden de tyden als op zondag. Het begint langzamerhand tradi tie te worden dat in Venray in de passietyd het Stabat Mater van Per golesi wordt uitgevoerd. De uitvoe ring zal dit jaar plaats vinden in de parochiekerk van de Smakt op za terdag 3 april om 20.00 uur. Dit jaar wordt er medewerking verleend door het koor Canta Li- brew uit Venlo o.l.v. Wim van Gar- dingen. Dit jeugdkoor geniet in Venlo grote bekendheid en treedt regelmatig met veel succes op. Het orkest is wederom het strijkersen semble Vlora dat al eerder het Sta bat Mater uitvoerde. Als solisten zullen optreden Truus v.d. Kroon- berg-Crooymans, sopraan en Mia Schoonbrood, mezzo-sopraan. Degenen die al eerder het Stabat Mater van Pergolesi beluisterden en ook degenen die nog geen uitvoe ring bywoonden zullen zeker de wat gewyzigde veraie van dit mooie werk op prys stellen. Mogen alle liefhebbers van goede klassieke muziek in Venray hun kans grypen en 3 april 's avonds om 20.00 uur naar de Smakt ko men om kosteloos van deze mooie uitvoering te genieten. Inbraken in woningen In de nacht van donderdag op vrydag werden op verschillende plaatsen inbraken gepleegd. Aan de Zandbleek kregen drie woningen ongewenst bezoek. In alle gevallen was op dezelfde wyze toegang ver kregen, via de achterzyde. Uit een woning werd een portemonnaie met daarin een geldbedrag van 350,00 meegenomen. Later werd de portemonnaie zonder inhoud te ruggevonden. In de tweede woning werd een geldbedrag van ƒ155,00 ontvreemd, twee eurocheques en een bankpasje. Uit een derde woning werd een geldbedrag van ƒ175,00 en drie eu rocheques ontvreemd. Uit een woning aan de Boldrik werden 19 girobetaalkaarten plus pasjes ontvreemd. Als die voor het maximale bedrag worden verzil verd, kan de schade oplopen tot ƒ5.700,00. Uit een woning aan de Maashese- weg werd een portemonnaie met 230,00 ontvreemd. Die portemon naie werd later in de buurt, zonder geld, maar wel met andere beschei den teruggevonden. A Het Venrayse comité 'Vrouwen in de bystand', afgekort ViB, houdt woensdag 7 april een eerste ken nismakingsochtend. De bedoeling daarvan is dat het comité zich voor stelt aan de Venrayse bystandsvrou- wen en de plannen die er zyn voor de komende tyd voorlegt. De ken nismakingsochtend wordt gehou den in wykcentrum 'de Kiosk' in Brukske en duurt van 09.00 tot 11.00 uur. Op dinsdag 23 maart hebben 107 leerlingen aan het eindexamen Jeugd .ERBjO-A meegedaan. Het be trof hier leerlingen van groep 8 van de basisscholen De Hommel, De Kruudwis, Coninxhof, De Flierefluit en De Kemp. Alle leerlingen, die aan het praktykexamen hebben deelgenomen zyn geslaagd. Namens docenten van Jeugd EH BO en de examinatoren, van harte gefeliciteerd. De examens werden afgenomen in het restaurant van het Vincent van Gogh Instituut. Langs deze weg wil de Jeugd EHBO de direktie en het personeel hartelyk bedanken voor hun gastvryheid en de goede verzorging Ook worden alle exami natoren bedankt voor hun inzet en de prettige samenwerking op deze Zondag 4 april a.s. concerteren de jeugdleden van fanfare "Vrien denkring" uit Overloon en harmo nie SL Caecilia uit St Anthonis/Ledeacker in het ge- meensschapshuis te Overloon. Het jeugdorkest van St Caecilia en het jeugdensemble van "Vrien denkring" staan beiden o.l.v. diri gent Hans Thyssen, 4e jaars conservatoriumsstudent uit St.Au- thonis. Hans Thyssen is ondertus sen al geen onbekende meer voor menig muziekkorps in de regio. Met zeer veel enthousiasme en ge duld is hij actief met de opleiding van leerlingen en de directie van enkele orkesten. Zondag a.s. kunt u genieten van de muzikale klanken van by na 100 kinderen uit deze dorpen. Aan dit concert wordt eveneens medewerking verleend door het concertslagwerkensemble van fan fare "Vriendenkring". Dit ensem- blew startte in 1992 en staat oJ.v. Pascal Arts uit Overloon. Het concert begint zondag om 11.00 uur en is gratis toegankelyk. Voor ouders die overwegen om hun kind ook een muziekopleiding te la ten volgen is dit een prima gelegen heid om te horen wat het resultaat is van enkele jaren opleiding van leerlingen by beide verenigingen. Op zaterdag 3 april wordt er in Hotel Asteria door Holland Doll's een grote poppen/berenbeurs ge houden. Behalve poppen zyn er ook poppenwagens, poppenmeu- bels, oude beren en antieke poppen te bezichtigen. Ook is er een pop pendokter aanwezig en zal een pop- pentaxateur uw oude pop op waarde weten te taxeren. De poppenbeurs is geopend van 10.30 tot 16.30 uur. De entree be draagt ƒ5,- (kinderen tot 12 jaar Een keuze uit de nieuwe aan winsten van de romanafdeling: Clive Barker.- Imagica; een huive ringwekkende zoektocht naar de mythische kern van het uni versum. Max Dendennonde: De zuiverheid van een hemel; een spannend boek over een moord uit zelfverdediging. Hans Galesloot: Overspel in Me disch Centrum West; Deel 6 in deze serie. Michael Jenkins: Een huis in Vlaanderen; een verhaal over de pu berteit Philip Shelby: Erfenis van hun dro men; een vrouw die aan het hoofd staat van een groot bedryf voelt zich bedreigd door diverse fami lieleden. Ena Stok-van Es: De stille roep van Insulide; een arts in Nederlands- Indië raakt betrokken by een drie hoeksverhouding. Jan van Straten: Het IRA komplot; een Nederlandse detective. Felix Thyssen: Iris: veearts in Ro denburg; de belevenissen van een jonge vrouwelyke veearts in een klein dorp. Verfilmd vervolg op 'Iris'. Goede Vrydagavond is de biblio theek vanaf 18.00 uur gesloten. Op zondag 4 april a.s. houdt Buurtvereniging "Rond de Heide" een groots opgezette rommelmarkt in Overloon. Deze begint 's morgens om 11.00 uur en eindigt om 16.00 uur. Er zal tydens deze rommelmarkt van al les te koop en te zien zyn. Het as sortiment is zeer groot Van antiek tot moderne spullen, vele kleine huishoudelyke spulletjes maar ook vele meubelen. Op deze rommel markt zullen ook vele oude gereed schappen te zien en te koop zyn, o.a. oude landbouwwerktuigen die met parden of een hond voortbewo gen moeten worden. Het zyn zeld zame dingen die u daar tegen kunt komen. Er zullen ook een aantal dingen met opbod verkocht worden in het gildehuis. De verkoop per op bod zal starten om precies 13.00 uur. De opbrengst van deze rommel markt zal ten goede komen aan de Zonnebloem. De plaatselyke Zonne bloem zal met een stand op het ter rein aanwezig zyn. Verder is er nog van alles te bele ven. Er zal voor jong en oud een Rad van Avontuur draaien en voor de kleintjes is er een Super Grab belton aanwezig die altyd prijs ople vert. Er is ook gezorgd voor een drankje of een hapje. Dit alles zal plaats vinden op het gildeterrein van het Overloonse St Theobaldus- gilde. Het terrein is gelegen aan de Pastoor van Boxtellaan (achter de kerk) in Overloon. De Buurtvereniging "Rond de Heide" is het giide zeer dankbaar dat zy hun terrein en gebouw be schikbaar stellen voor het goede doel. De organisatie bedankt een ieder die deze dag tot een geslaagde dag zal maken ten bate van de Zon nebloem. Verder wensen wy ieder een veel kyk en koopplezier op onze rommelmarkt op 4 april a.s. van 11.00 tot 16.00 uur in Overloon. Zaterdag 3 april a.s. houden wy weer een echte alderwetse dans avond. Het orkest zal haar beste beentje voorzetten en haar best doen om uw beentjes op de dans vloer te krijgen. In het verleden is gebleken dat zo'n dansavond, waar u volop kunt walsen en ook de pol ka en de veleta kunt dansen, tot een zeer gezellige avond kan leiden. Mocht u regelmatig een dansje aan u voorby willen laten gaan; dan kunt u uiteraard ook een gezellig met maken babbeltje maken met een goede vriend of een goede be kende. Dit alles onder 't gezellige genot van een drankje en een hapje. Daarom nodigen wy jullie allen uit voor deze dansavond, die zater dag 3 april a.s. om 20.30 uur begint in het Gemeenschapshuis te Oost rum. De Vrienden van St Antonius houden op zaterdag 27 maart a.s. van 10.00 tot 12.00 uur hun jaar- lykse rommelmarkt Deze vindt plaats op de begane grond in het verpleeghuis. Zoals andere jaren zyn er weer heel veel, heel leuke spulletjes te koop. De deuren gaan open om 10 uur en biy ven dit tot 12 uur. dus zorg dat u er op tyd by bent, u weet het Is de moeite waard. Met de opbrengst van deze markt ondersteunen de Vrienden diverse aktiviteiten tb.v. de bewoners van het verpleeghuis. Maandag 5 april a.s. is er weer een gezellige dansavond in het gemeen schapshuis De Wis in Casten ray. Aanvang 20.00 uur. ZONDAGSDIENST HUI «ARISEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. RE. Gabeler. T. Lankveld. H. Schraven en J. Wittgen: J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 80082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon. E. de Muinck Keizer. A Coenen. F. Schmcetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: E. de MUINCK KEIZER Palersslraat 60, tel. 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Key ze r en dr. Van Dongen: DR. KEUZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04780-41777 vrydag 18.00 tol zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 1800 uur ZI EKEN' VERVDER Ttel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 80140 van vrydagavond 18.00 uur tot vol gende week vrydag Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 1800 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 1800 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluilye) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VEN RAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. IIAMMINGA, tel. 11132 WEEKENDDIENST DIEREN ARISEN DIERENKLINIEK VENRAY E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden, W.H.M. de Vocht, R.C. Goedegebuure en V. Geurts. Behandeling in het weekend vol gens telefonische aispraak V. GELTOS Stationsweg 13, tel. 81336 DIEREN AR1SENPRAKTUK W.H. Kremer, W.G.A.M. Loonen, G.W. Gelling en R Eelderink. Behande ling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens aispraak W. LOONEN Mgr. Hanssenstraal 42, Oostrum tel. 82690 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktyken van mevr.Jtaay- makers. mevr. Van Eerten. mevr. Tiggeloven en inevr. Vermazeren T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktyk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggelo ven wordt vanaf maandag 8 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door H. van EERl'EN Jan Pöelsweg 2a, Ysselsteyn, tel. 42116 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur. tel. 82411 Op zaterdag 3 april a.s. wordt in Castenray de jaarlykse Soundmix en Playbackshow gehouden. Hierby zullen weer diverse men sen bekende artiesten playbacken. Net als vorig jaar zullen er ook weer deelnemers meedoen aan het Soundmix gebeuren. Na de generale repetitie op vry dagavond zullen de deelnemers op zaterdag gaan stryden voor de di verse wisselbekers. Dit alles wordt door een vakkundige en reeds erva ren buitendorpse jury beoordeeld. Aanvang van dit geheel zal zyn om 20.00 uur in de Wis te Castenray. Voor het Doctoraal Geneeskunde is aan de Koninklyke Universiteit te Nymegen Hm Sloots uit Venray geslaagd. Diefstal portemonnee Een 22-Jarige inwoner deed aan gifte van diefstal van zyn portemon nee uit een omkleedhoiye van De Sprank. Hy had de portemonnee even op de bank in dat hokje ge legd. Die korte tyd was voldoende voor de diefstal. In de portemonnee zat een bedragen van ƒ65.-, zyn bankpasje. pasye voor de video theek en een telefoonkaart- Geen voorrang Maandagavond verleende een 53- jarige bestuurder van een perso nenauto op de kruising Veltumse KlefTen-Westsingel-Molenpad geen voorrang aan een personenauto bestuurd door een 22-jarige plaats genoot waardoor het tot een botsing kwam. De 53-jarige bestuurder moest voor behandeling en observatie naar het ziekenhuis worden vervoerd.

Peel en Maas | 1993 | | pagina 3