Verbouwing gemeentehuis gaat van start Venrays gemeenteraad vergadert a.s. dinsdag NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Bouwvergunning verleend PEEL EN MAAS Raadsvergaderingen komende maanden in foyer schouwburg Brochure 'Naar school in Nederland' Bouwvergunning verleend Bouwvergunning aangevraagd -ÉMO Hinderwet Bouwtoestemming op Bouwmeldingen V7 bMO Ingekomen Bouwaanvragen Openbare Werken vervangt bomen Blauwververstraat, De Houten Hoek Kollektekalender /febr./maart il "i n Red Stars Derde Orde Biljarten Rincon Espanol PEEL EN MAAS Donderdag 11 februari Pagina ft! PEE RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king. bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen, handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum. schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten. vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend, zy die me nen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zyn getrof fen. kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Ven ray een gemotiveerd be- zwaarschrft indienen en wel bin nen dertig dagen na de dag, waarop de beschikking is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het bouwen van een garage met carport aan de Vingerhoeds kruid 2. t.n.v. Bouwmy. Janssen te Ven ray; het bouwen van een carport aan de Vingerhoedskruid 6. Ln.v. Bouwmy. Janssen te Ven ray; het bouwen van een garage met carport aan de Vingerhoeds kruid 8. Ln.v. Bouwmy. Janssen te Venray: het plaatsen van een terraso verkapping aan de Zandbleek 4. Ln.v. H.J.M. van der Krabben. Zand bleek 4 te Venray: het plaatsen van een terras overkapping aan de Zandbleek 2. Ln.v. P.H.T.G VuUings, Zandbleek 2 te Venray. Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen. hel hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelijke ordening en milieu. ir. G.F.J.M. Frencken 'n abonnement waard Volgende week zal een begin wor den gemaakt met de verbouwing en herinrichting van het gemeente huis. De gemeenteraad heeft daar voor vorig jaar een krediet van 4,9 rniyoen gulden beschikbaar gesteld. Een belangryk deel ran dit geld is overigens door het Ryk in het kader ran de artikel L2-status speciaal voor dit doel bestemd en mag ook alleen daaraan besteed worden. Het gemeentehuis werd in 1976 als zodanig in gebruik genomen en na 17 jaar is het noodzakeiyk ge worden het gebouw aan een grote revisie-beurt te onderwerpen, enke le bouwkundige aanpassingen aan te brengen en het oude meubilair te vervangen. Het gaat overigens gro tendeels om inpandige aanpassin gen; aan het uiteriyk van het gebouw zal nauweiyks iets wijzigen. Een voor de burgers van Venray belangryke vernieuwing zal zyn de invoering van de één-loket service. In de hal van het raadhuis zal een centrale balie worden gevestigd, waar de burger in eerste instantie met alle vragen terecht kan; in een aantal gevallen zal de burger daar meteen geholpen kunnen worden en wanneer dal niet kan wordt hy of zy doorgeleid naar een specifieke vakbalie of wordt een aparte af spraak gemaakL Over de invoering van deze 'één-loket service' zullen te zyner tyd nadere en meer gede tailleerde mededelingen worden gedaan. Voor dat het zover is zullen de ko mende maanden hamer en beitel gehanteerd worden om van het ge meentehuis een eigentyds stads kantoor te maken. De verbouwing gaat in fasen verlopen. Steeds wordt een deel van het ambtelyk apparaat tydelyk gehuisvest in de burgerzaal/raadzaal en de kantine, terwyl hun oude kantoren dan wor den opgeknapL Voor het gehele pro- jekt is een periode van ruim een halfjaar uitgetrokken. Hoewel er alles aan gedaan wordt om de service naar het publiek toe zoveel mogelyk normaal te laten verlopen, zullen er momenten kun nen zyn, dat ook het publiek enig ongemak heeft van de verbou wingswerkzaamheden. Wy vragen daarvoor uw begrip. Agenda voor de openbare verga dering van de gemeenteraad, te houden op dinsdag 16 februari, aanvang 19.00, in het Cultureel Centrum aan het Schouwburg plein te Venray. 1. Opening. 2. Mededelingen. 3. Noturcn van de openbare verga dering van de raad der gemeen te Venray gehouden op dinsdag 19 jan. 1993. 4. Notulen van de openbare verga dering van de raad der gemeen te Venray gehouden op dinsdag 26 jan. 1993. 5. Ingekomen stukken. 6. Beroepschrift inzake plaatsing van pand Patersstraat 15 en 17 op de gemeentelyke monumen tenlijst. 7. Beschikbaar stellen van een krediet Lb.v. üe sanering van schoollokalen in 't Brukske. 8. Beschikbaar stellen van een krediet Lb.v. de aanschaf van een paspoortprinter Lb.v. de af deling burgerzaken. 9. Beschikbaar stellen van een krediet Lb.v. de uitbreiding van het aantal groepen van de open bare school De Keg, 10. Beschikbaar stellen van een krediet Lb.v. automatisering 1993. 11. Voorziening in de vakature van de commissie Milieu. 12. Voorlopige vaststelling jaarreke ning van de Algemene Dienst 1991. 13. Voorbereidingsbesluit t.b.v. het bestemmingsplan Landweert III. 14. Sluiting. In verband met de verbouwing van het gemeentehuis zullen de openbare raadsvergaderingen in de komende maanden gehouden wor den in de foyer van de schouw burg. Dit geldt in elk geval voor de raadsvergaderingen ran 16 februa ri. 30 maait, 27 april, 25 mei en 29 juni. De raadsvergadering van 31 augustus zal waarsehijnlyk weer in het gemeentehuis gehouden kun nen worden. Het aanrangstydstip van de raadsvergaderingen blyft ongewy- zigd: 19.00 uur. In Nederland bestaat een leer plichtwet; alle in ons land verbly- vende kinderen moeten dus naar school. Verreweg de meeste ouders ran buitenlandse kinderen kennen deze weL Maar niet iedereen weet byvporbeeld dat kinderen al naar school mogen als ze vier jaar zyn. Het Nederlandse onderwijssysteem is zelfs voor de meeste Nederlan ders geen gesneden koek; uit het buitenland afkomstige inwoners van ons land hebben daar in de meeste gevallen nog een informa tie-achterstand op. Daarom heeft het ministerie ran Onderwys en Wetenschappen de gcaktualiseerde brochure 'Naar school in Neder land' uitgebracliL Welke verschillende basisscholen er zyn, welk vervolgonderwys er kan - of moet - worden gevolg de mogeiykheden van. studiefinancie ring de beroepsperspektieven van een opleiding: het is allemaal op te zoeken in de brochure 'Naar school in Nederland'. De brochure be- schryft het Nederlandse onderwys- bestel. Van basisschool tot univer sitair onderwys, van onderwys in eigen taal tot studiefinanciering De brochure is zo opgesteld, dat gebruikers gemakkelyk de infor matie kunnen terugvinden waar zy behoefte aan hebben. De brochure is beschikbaar in zes talen: Turks. Arabisch, Engels, Spaans, Chinees en Vietnamees. Steeds wordt muist de vreemde taal de tekst ook in het Nederlands af- gedrukL De brochure is verkrygbaar by de receptie ran het gemeentehuis. Burgemeester en wethouders hebben in hun vergadering van 2 februari 1993 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend, Zy die menen door de af gifte van één of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrft indienen en wel binnen dertig dagen na boven genoemde datum. het uitbreiden van een basis school aan de Klaproos 21 te Ven ray. Ln.v. SL Kath. Onderwys, Postbus 227 te Venray; het bouwen van een 2e be drijfswoning aan de Haag 29a te Merselo. Ln.v. A.M.H. Poels. Haag 31; het verbouwen van een kan toorpand aan de Patersstraat 15-17 te Venray, Ln.v. Advokatenkantoor V.d. Putt, Patersstraat 16; het bouwen van een pluim veestal eierlokaal aan de Lolle- beekweg 33 te Castenray, Ln.v. Mts. Reijnders-Willemsen; het uitbreiden van een be drijfsruimte met een opslag aan de Acaciastraat 1 te Venray. Ln.v. Het Tlieuws Tbtal Coating; het bouwen van een loods aan Klein Oirlo 14 te Castenray, Ln.v. Maatschap Arts. Klein Oirlo 19. De burgemeester van Venray. drs. J.F.H.A.B. Wials Burgemeester en wethouders zyn voornemens aan de volgende bou- waanvragen medewerking te verlenen. het bouwen van een garage aan de Penningkruid 52 te Venray, Ln.v. GH.M. Schepers, Deputé Pe tersstraat 17 te Oirlo; het bouwen van een garage aan de Penningkruid 54 te Venray, Ln.v. G.J. Vervoort, Lupine 24. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 12 februari 1993 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw beheer. kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelyk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelyke ordening en milieu, ir. G.F.J.M. Frencken Kennisgeving bekendmaking aanvraag Hinderwetvergunning Vincent van Gogh Instituut Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne, dat by hen een aanvraag om vergunning ingevol ge de Hinderwet is binnengeko men van: Stichting Vincent van Gogh Instituut, Stationsweg 46, 5803 AC te Venray, voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning voor een psychiatrisch ziekenhuis gelegen aan de Sta tionsweg 46 en de Noordsingel 39 te Venray. De aanvraag en de bybehorende stukken kunnen op het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Venray. kamer 309 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 11 maart 1993. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. 'Ibt bovengenoemde -datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telyk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray. Degene die een bezwaar schrift indient, kan verzoeken zyn persoonlyke gegevens niet bekend te maken. Wy zyn voornemens om voor de ingediende aanvraag een openbare zitting achterwege te laten, omdat daaraan naar verwachting geen be hoefte bestaat. Indien men echter hierom verzoekt (bij de onderafde ling milieubeheer) kan men tot één week voor het verstryken van bo vengenoemde termyn in de gele genheid worden gesteld ook mon delinge bezwaren in te brengen. Daarby bestaat dan tevens de moge- lykheid tot een gedachtenwisseling over de aanvraag tussen het be voegd gezag, de aanvrager en overi ge aanwezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en alleen degenen die kunnen aantonen dat zy daartoe re dely kerwys niet in staat zyn ge- weesL kunnen tydens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp-beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelyke be schikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelyke ordening en milieubeheer. Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. Zy die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen kunnen op grond van de Wet AROB daartegen by het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen nadat de beschik king is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het bouwen van een berging aan de Kleindorp 19. Ln.v. G.WJ. VerdonschoL Kleindorp 19 te Merselo; het plaatsen van een voliere aan de SL Petrusstraat 10. Ln.v. P.J.L. Siebers, SL Petrusstraat 10 te Venray. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelyke ordening en milieu, ir. G.FJrM. Frencken Tbr voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand een overzicht van de in de afgelopen week by burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het uitbreiden van een wo ning aan de SL Servatiusweg 11 te Venray. Ln.v. A.M. Tinnenbroek-, het uitbreiden van een kraam- en zeugen stal aan de Lollebeekweg 20 te Castenray. Ln.v. Mts. Vm Casteren; het bouwen van een mest var kens- en jongveestal aan de Tim- mermannsweg 42 te Ysselsteyn, Ln.v. J.TJ. Arts; het bouwen van een garage aan de Penningkruid 54 te Venray, Ln.v. GJ. VervoorL Lupine 24 te Venray; het bouwen van een garage aan de Penningkruid 52 te Venray, Ln.v. C.H.M. Schepers, Deputé Pe tersstraat 17 te Oirlo; het plaatsen van een motop- vang aan de J. v. Wyttenhorstweg 18 te Vredepeel, Ln.v. Timmerfabriek P. van Duynhoven v.o.f.; het plaatsen van een duiven- kooi aan de Deumeseweg 145 te Ys selsteyn, Ln.v. G.H.L. Maessen; het aanbouwen van een tuin kamer serre aan de Vlasakker 8 te Oostrum, Ln.v. G.T.J. Gooren; het bouwen van een proeffa briek mestverwerking aan de Steegse Peelweg 131 te Ysselsteyn, Ln.v. Machinefabriek Stramproy bv. Postbus 3107 te Stramproy; het bouwen van 3 verzorgings gebouwen; MGD-sporthal-legering aan de Ripseweg 1 te Vredepeel, t.n.v. Ministerie van Defensie DGWT, Ripseweg 1 te Vredepeel; het bouwen van een carport aan de Vingerhoedskruid 13 te Ven ray, Ln.v. Bouwmy Janssen, Post bus 2; het oprichten van een trans- portbedryf kantoren aan de Ven- nootstraat te Venray, t.n.v. fa. Boom Transport, Prinses Marijkestraat 9; het uitbreiden van een wo ning aan de Sleutelbloem 56 te Ven ray, t.n.v. M.J.M. Pelzer, Melchiorhof 1; het plaatsen van een dakkapel aan de Moderatostraat 4 te Venray, t.n.v. H.F.J. van Dijk; het verlengen van een var kensstal aan de Pastroor Jacobspeel 4a te Ysselsteyn, t.n.v. G.J.L. Swinkels. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu, ir. G.F.J.M. Frencken Dit vooijaar zullen door de ge meente in meerdere straten bomen vervangen worden. Door de gemeente is onderzoek gedaan naar de situatie van de ie pen in de BlauwververstraaL Uit dit onderzoek is gebleken dat de over last van de bomen zodanig is dat op korte termyn maatregelen geno men moeten worden. Door wortel opslag en schaduw in de voor tuinen wil hier vrywel niet meer groeien. De grote bloesem- en blade- renval veroorzaakt veel overlasL Het coUege heeft besloten de bo men dit vooijaar te kappen en te vervangen door haagbeuken. Voor dat nieuwe bomen geplang gaan worden, zal rioolrekonstruktie plaatsvinden. In aansluiting op de werkzaam heden in de Blauwververstraat is besloten de iep op de hoek Vollen- bergstraat/Hubertusstraat eveneens te vervangen door een haagbeuk. Deze boom levert in de straat veel overlast door bloesem en wortel opslag. De meidoorns aan De Houten Hoek zullen vervangen worden door zuilvormige esdoorns. Deze laanbomen zyn scheef gegroeid. Ze hangen over de weg heen en door dat ze laag vertakt zyn leveren ze veel hinder voor het verkeer. In en kele bomen zit reeds houtroL Eén van de lysterbessen die staat in het plantsoen aan De Houten Hoek is eveneens verrot en zal daar om dit vooijaar vervangen worden door een hemelboom. Aan de Oude Oostrumseweg nr. 5 zal een lindeboom gekapt worden. Deze boom staat op een dusdanige plaats dat voor voetgangers te wei nig ruimte overblyft om over het trottoir te passeren. Het trottoir is ter hoogte van de lindeboom slechts 0,60 m breek. Voor nadere inlichtingen kan man kontakt opnemen met de afde ling Openbare Werken. 13 febr.: Jeugdopvang Judovere niging 28 febr.-13 maart: Leger des Heils. 6 maart: Jeugdwerk SW. 14-20 maart: Unicef. 20 maart: Jeugdopvang TTV Red Stars. 21-27 maart: Reumafonds. 28 maart-3 april: Simavi. Alleen voor deze kollekte is een vergunning verleend. Koliekteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. De kollektanten en kollektrices moeten een op de be treffende kollekte gericht legitima- tiebewys kunnen vertonen. ~b l Heren halen uit Het herenteam van Red Stars pakte zaterdag goed uiL In een leu ke wedstryd werd Middelburg met 12-6 verslagen. Middelburg dat vorig seizoen uit de eredivisie degradeerde, bood in het begin hevig tegenstand. Bart Le- fel en Paul Comelissen wonnen eenvoudig het dubbel. Jan Hesen en Ronald Bogaard moesten hun te genstanders voor laten gaan (1-1). Comelissen en Bogaard wonnen hun eerste singles. Maar de Middel burgers kwamen sterk terug en brachten de volgende twee singles op hun naam (3-3). De stand ging gelyk op totdat Lefel op 5-4 een knappe overwinning op Bomhof boekte en zo een gat sloeg. Na de pauze liepen de Venrayers weg van hun opponenten. Ronald Bogaard herstelde zich van zyn slechte prestaties een week eerder door ook z'n twee resterende party- en te winnen. Paul Comelissen bleef niet achter. Zy het dat hij in z'n laatse wedstryd tegen Roeland door het oog van de naald kroop en een 12-17 achterstand in winst wist om te zetten. Lefel scoorde z'n tweede punt (11-6). En Jan Hesen haalde in de laatste wedstryd tegen Hackenberg nog eens alles uit de kast. In drie lange games bleef hy z'n Zeeuwse tegenstander net voor en pikte zo z'n traditionele punt mee. Uitslag 'Ï2-6. Zaterdag speelt het herenteam thuis om 17.30 uur tegen TCS. Het team uit Steenbergen voert de rang lijst aan. Vandaar dat enig vuur werk verwacht kan worden. Overige Het oud papier dient by voorkeur op dinsdagavond tussen 18.00 en 20.00 uur gebracht te worden. Zondag a.s. worden in Malden de B- en C-jeugdmeerkampen gespeeld. Uitslagen: Heren: Red Stars 1-Middelburg 12-6 Fklco-Red Stars 2 4-6 Red Stars 3-Blue Star 3 10-0 Red Stars 4-DVO 1 8-2 Red Stars 5-TTC 2 3-7 Red Stars 6-Koningslust 2 2-8 Red Stars 7-Blue Star 5 2-8 Red Stars 8-Helden 2 6-4 Red Stars 9-Blue Star 7 5-5 Koningslust 6-Red Stars 10 6-4 Looping 3-Red Stars 11 6-4 Dames: Red Stars 1-Twenty One Up 7-3 Red Stars 2-ZTTC 2 5-5 Jongens: Red Stars 1-Swift 5-5 Belcrum 1-Red Stars 2 5-5 Red Stars 3- Cevelum 3 5-5 Red Stars 4-DVO 1 8-2 Red Stars 6-TTC 2 10-0 Blue Star 4-Red Stars 7 10-0 Red Stars 8-Asterix 2 0-10 Maasbree 4-Red Stars 9 9-1 Meisjes: SAR '72-Red Stars 1 2-8 Red Stars 2-Maasbree 2 9-1 Koningslust 2-Red Stars 3 3-7 Panningen 3-Red Stars 2 1-9 Op woensdag 17 febr. houden wy onze maandvergadering. Om 19.30 uur is er een eucharistieviering in Het Schuttersveld. Tydens deze vergadering kan men zich opgeven voor de bezin ningsdag die dit jaar zal worden ge houden op de Smakt en wel op dinsdag 16 maart Man in rug geschopt In de nacht van zaterdag op zon dag kwam by de politie een mel ding binnen dat op de Grote Markt een gewonde man zou liggen. De politie trof daar een 27-jarige inwo ner gewond aan. Hy verklaarde door een hem onbekende man in de mg te zyn geschopt waardoor hy ten val was gekomen. By die val heeft hy een flinke hoofdwond opgelopen. De man werd naar het ziekenhuis overgebracht voor be handeling. Daarby werd tevens ge- konstateerd dat zyn sleutelbeen gebroken was. Naar de 'schopper' wordt een onderzoek ingesteld. D.O.S. Uitslagen: HGL 1-DOS 1 5-2; DOS 2-OGO 2 2-5 DOS 3-SVD 2 7-2; DOS 4-L.'67 2 2-7 Programma maandag 15 febr. De Steeg 1-DOS 1 DOS 2-SVD 1 DOS 3-OPM 1 Dinsdag 16 febr.: DOS 4-Anker 2 KOT B-DOS Cl Woensdag 17 febr.: Lantaarn 3-DOS 5 V.O.P. Uitslagen KNBB. K: VOP-v.d. Kamp 1 2-0 Rini Weemen 19.44 en F'iet Volle berg 11.54 gem. wonnen hun party. C2: VOP-De Lichtenberg 5-2 Pierre Volleberg 3.20 en .Nellie De ricks 2.80 gein. zorgden voor dt winstparty en. B: VOP-BC Tegelen A 5-2 Voor de winstpartyen zorgden Re né Dericks met 1.052 en Eric De ricks met 0.725 gem. Jeugd: VOP-Augustinus Ei 5-2 Ruud Muysers 1.06 <;n Teho Voesten 1.03 gent. wonnen terwjjl Wim Janssen zyn party met 0.4" gem. verloor. PK Distrikt: W. Godschalk en P Volleberg hebben deel genomen aan de voorwedstryden 3e klas bandstoten. Wilfried behaalde 6 matchpunten en speelde 1.90 gem. Pierre won eveneens dri<; partyen en speelde 1.69 gem. Dit weekend speelt Nellie Dericks in de finale 4e klas bandst-oten. De ze finale wordt georganiseerd door KOT in Reuver. PK Gewest: Door F. Volleberg werd deelgenomen aan de gewestelijke finale driebanden klein h.oofdklae se. Piet eindigde 8 matchpunten en 1.023 gem. op een goede '2e plaats Met dit resultaat is Piet gepromo veerd naar de matchtafel, PK Nationaal: Door Rent: Dericks werd deelgenomen aan de natio nale finale libre groot. I n dit ge weld ging René, reeds tii jdens de poulewedstryden, kansloos on deruit. In de weinig bemrten die hij kreeg kwam René niet verder dan 5.75 gein. Uitslagen VBB: B: VOP-DOS 2 7-0 Marcel Jansen 0.500, Theo Dericks 0.525 en Johan Janssen 0.300 gem. zorgden voor de volle win st. D-klas: VOP 1-SVD 4 7-2 Winst was er voor Joop Ren kens 1.26, Mat van Gerven 1.38 en Caspar Michels 0.75 gem. HGL 4-VOP 2 Frank Janssen 1.41, Eric van Ger ven 1.66, Ger Snyders 1.17 en Piet Denissen 0.68 gem. wonnen hun party en bleven dus koploper in de D-klas. V.B.B. Uitslagen driebanden: BCY 2-L'67 1 5-2; VOP 1-DOS 2 7-0; DVM 1-BCY 1 5-2; HGL 2-HGL 1 .2-5. A-klasse: OGO 1-BCY 1 0 '7; Steeg 1-SVD 1 6-1; SNA 1-OBK 1 5-2; HGL 1-DOS 1 5-2. B-klasse: BIOS 1-OPM 1 7-2; BCY 2-HGL 2 2-7; OGO 3-L'67 1 9-0; DOS 3-SVD 2 7-2; DVM 1-SNA ÏS 4-5. L Janssen, 10b, 5.00 gem. C-klasse: Lantaarn 1-DVM 2 6-3; RLZ I-Anker 2 7-2; OGO 5-BCY 3 5-4; OGO 4-DOS 4 2-7; HGL M-DVM 3 4-5; Parkzicht 1-SVD 3 6-3. D-klasse: BIOS 3-OGO 6 3-6; BCY 4-Steeg 2 7-2; VOP 1-SVD 4 7-2; BI OS 4-Lantaam 2 3-6; HGL 'l-VOP 2 0-9; Anker 3-HGL 5 7-2. E. v. Ger ven, 12b, 1.66; W. Gomman is, 13b. 1.69 gem. H.G.L. Uitslagen KNBB: BW-Den Brouwer 4-3 Uitslagen VBB: Driebanden: HGL-HGL 2 5-2 Libre: HGUDOS 5-2 El próximo domingo por l a tarde. el Grupo de hombres tiene prepare- da una sorpresa para las nmyere* con motivo del dia de San V ilentin. De la Consejeria Laborai'. infor man que, en la actualidad ha y en Ia Haya una Psicöloga que, est* i dispu- estas a ayudar a los espafioles que de una u otra forma, tengan proble- mas de slud, la Sr. se llama Doctors Carmenza Meneses Tl. 010-3458604 y para citas es de lunes a jeuves de. 8.30 a 10 y de 16.30 a 17.30, corao siempre mós información la encon- trard en nuestro tablero infor mativo. El grupo que, todos los do mingos paricipa en el curso de trabqjos ma nual es, estd muy contento y satisfe- cho con los resultados que. le ellos se adquiere. Porque no vie nes tü tambien? Un saludo de HACE. 4 R01 u Sen Pet b: Cro 352 tel. Sen D b E EP1 E 58(

Peel en Maas | 1993 | | pagina 16