Venrayse milieuzaken Milieuprojekten loonwerkers en horecabedrijven NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Werkzaamheden op en nabij de begraafplaats te Oostrum Commissie onderwijs, jeugd, sport en rekreatie Ingekomen Bouwaanvragen ,.vR> Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning verleend Hinderwet Informatieavond Parkeerterrein Zuidoost Bouwvergunning aangevraagd Bouwtoestemming op Bouwmeldingen Bouwmeldingen Commissie financiën Commissie maatschappelijke zaken \xV)S Bouwvergunning verleend Commissie ruimtelijke ordening en volkshuisvesting Commissie openbare werken Commissie milieu Commissie economische zaken LOUWMAAND iL ?/v PEEL EN MAAS RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak vla de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen, handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11 DO uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag yanJllQO-ILOO uur. ruimielijtce ordeningvolkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. We ontkomen er niet meer aan. Milieuwetgeving speelt al een grote rol in ons leven, maar zal in de toe komst een nog nadrukkelijkere rol gaan spelen. Iedereen zal vroeg of laat te maken krijgen met maatre gelen die voortvloeien uit regeltjes in het belang van het milieu ge schreven. Van een heleboel regels begrijpen we de bedoeling. We brengen steeds meer glas naar de glasbak, de chemo-kar wordt steeds beter bezocht en steeds meer oud papier wordt geschikt gemaakt voor hergebruik. Andere voorschriften lijken op het eerste oog overdreven, het be- De beplanting op en rond de be graafplaats te Oostrum is dringend aan een onderhoudsbeurt toe. Hier mee zal volgende week gestart wor den. De groenstrook tussen Randen rade en de begraafplaats wordt door de gemeente in bruik leen gegeven aan het kerkbestuur van Oostrum. Deze strook zal uitge dund worden en alle populieren die hierin staan worden gerooid. Deze bomen zijn kap rijp en hebben nog al wat dood hout in de kruin. Op de open plekken worden waarschijn lijk pas in de herfst wat struiken en enkele nieuwe bomen geplant Dit alles in overleg met de gemeente. Ook zal er op de grens met de aan liggende tuinen een hekwerk wor den geplaatst Op de begraalplaats zelf worden enkele bomen gekapt-, anderen wor den geplant. De bestaande linden- hum zal worden hersteld. Dat houdt in dat de jonge esdoorns die hier tusen staan worden vervangen door jonge lindebomen. De betreffende esdoorns worden elders op de be graafplaats of in de groenstrook herplant Bij de ingang staan enkel slechte, zieke bomen, die nu meteen mee gerooid worden. Een dikke es- doom, iets verder op het kerkhof, wordt gerooid omdat deze van bin nen rot is. Gevaar voor omwaaien, met alle problemen van dien, is mo menteel zeker niet denkbeeldig. Hiervoor in de plaats wordt er een extra zware lindeboom terug- gepland. By de kruiswegstaties staan enke le bomen (berken en elzen) die de hindering van deze gebouwtjes be schadigen. Daarom worden ook de ze bomen hier gerooid. Alle werkzaamheden worden ver richt door een vakbekwaam bedrijf, zodat men er van uit kan gaan dat alles tot volle tevredenheid zal wor den uitgevoerd. Venrayse milieuzaken Op het gebied van de milieuhand having en kontrole zijn vele instan ties aktief. Voor een bedrijf is het niet altyd prettig als de ambtena ren van de verschillende instanties één voor één hun kontrole komen doen. Bovendien leidt het vaak tot onduidelijkheid. In het jaar 1992 hebben de ge meente Ven ray, de gemeentepolitic Venray en het Openbaar Ministerie (arrondissement) Roermond) af gesproken te.zullen gaan samen werken op het gebied van de milieuhandhaving. Dit heeft inmid dels geresulteerd in een "Jaarpro gramma handhaving milieu 1993'. Hierin hebben de genoemde partij en afgesproken om, naast de regu liere handhavingstaken extra aandacht te besteden aan bepaalde bedrijfstakken. Deze aandacht zal tevens bestaan uit het geven van de nodige voor lichting zodat de bedrijven op de hoQgte zijn van de voor hun gelden de milieuwetgeving. Alle bedrijfstakken kunnen in aanmerking komen voor een pro- jektmalige aanpak. Er zijn dan ook voorwaarden geformuleerd waar aan een projekt zou moeten vol doen; van belang is onder meer de hoge potentiële milieubelasting van de bedrijfstak, nieuwe regelgeving met betrekking tot een gehele be drijfstak en voldoende deskundig heid by de handhavende instanties. Voor 1993 is de keuze gevallen op de loonwerkers en de horecabe- dryven. WAAROM LOONWERKERS? In deze bedryfstak nopen de werkzaamheden tot het gebruik van milieu-onvriendeiyke stollen. Het is daarom zeer gewenst het ge bruik van deze stoffen op een mi lieuhygiënische wyze te laten plaatsvinden. Bezien zal worden of het bedryf een hinderwetvergun ning nodig heeft, of indien die al aanwezig is. of de vergunning nog aktucel is en wordt nageleefd. Sinds juli 1992 is het verboden be paalde vloeistoffen in de bodem te lozen zonder ontheffing in het ka der van het Lozingsbesluit bodem bescherming. Bekeken zal worden of een dergeiyke ontheffing is vereist WAAROM HORECABEDRIJVEN? Horeca-in richtingen vormen een potentiële bron van overlast Tb denken valt aan geluidhinder, maar ook stankoverlast als gevolg van de bereiding van maaltyden. en indi- rekte hinder veroorzaakt door ko mende en vertrekkende bezoekers zyn denkbare vormen van overlast In de regelgeving voor horecabe- dryven is per 1 december 1992 een bclangryke wyziging gekomen: voortaan zyn de bedryven hinder wetplichtig Sommige bedryven zullen een melding by de gemeente kunnen doen. maar met name de grotere bedryven zullen een hin derwetvergunning moeten aan vragen. Door deze ingrypende wyziging zal extra ondersteuning van de be dryfstak fn de vorm van voorlich ting op zyn plaats zyn. Daartoe zal in het begin van 1993 een uitgebrei de infonnatiebyeenkomst worden georganiseerd. oogde effekt is niet duideiyk. Het is dan aan de gemeente om hierover de nodige voorlichting te geven. Er verandert nogal wat. Byna maande lijks vallen er nieuwe richtiynen in de milieu-bus. Ook op gemeenteiyk nivo wordt er van alles geregeld, op eigen initiatief, of omdat dit van rykswege wordt voorgeschreven. We denken hierby b.v. aan maat regelen in het kader van het lozin genbesluit bodembescherming of het besluit opslag ondergrondse tanks. Mag u nu wel of niet afvalwa ter lozen in de grond of op het op pervlaktewater? Moet een onder grondse tank voor huisbrandolie nu wel of niet de grond uit? Waar voor hebt u nou precies een hinder wetvergunning nodig en is uw hinderwetvergunning nog wel in Vandaag, donderdag 28 januari wordt een openbare vergadering ge houden van de commissie onder- wys, jeugd, sport en rekreatie, aanvang 18.00 uur in van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Stand van zaken en ontwikke lingen m.b.t Lokale Omroep Venray. Tbelichting door o.a. de voorzitter van de Omroep Ven ray, de heer P. Kien huis. 3. Spreekrecht publiek. 4. Ingekomen stukken en mede delingen. 5. Gewestzaken. 6. Vaststelling verslag van de com missievergadering van 7 jan. 1993. 7. Nota inzake het verlenen van loonkostensubsidie aan peu terspeelzalen ingaande 1993. 8. Concept-raadsvoorstel inzake het beschikbaar stellen van een krediet ad ƒ1.040.429,- t.b.v. de sanering van schoollokalen in 't Brukske. 9. Concept-raadsvoorstel inzake het beschikbaar stellen van een krediet van ƒ25.613,- voor uit breiding van een aantal groe pen tb.v. openbare school De Keg 10. Rondvraag. 11. Sluiting Tbr voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand een overzicht van de in de afgelopen week by burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het plaatsen van een duiker aan de Oostrumsebeek RW 73, tn.v. Rijkswaterstaat Direktie Limburg Francois de Veyest raat 6 te Maastricht; het bouwen van een gereed schapsberging aan de Beekweg tn.v. P. Jacobs. Noorderhof 3; het verbouwen van een gezins vervangend tehuis aan de Heu velstraat 5 te Venray. Ln.v. GVT De Late rye; het bouwen van een opslag loods aan De Hulst te Venray, tn.v. AW.H. Bexkens, Leunseweg 43; het bouwen van een carport aan de Vingerhoedskruid 17 te Ven ray, tn.v. Bouwmy Janssen bv. Post bus 2; het bouwen van een carport aan de Vingerhoedskruid 11 te Ven ray, tn.v. Bouwmy Janssen bv. Post bus 2; het bouwen van een woning aan de Ranonkel 24 te Venray, tn.v. H.F.G. Jansen, Griegstraat 58; het bouwen van een garage aan de Sleutelbloem 31 te Venray, tn.v. M.A.J. Hullemans, Bolderik 27; het bouwen van een garage, berging en bykeuken aan de Sleu telbloem te Venray. tn.v. PJ.T.H. Hendriks, Patersstraat 56; het bouwen van een garage, berging en bykeuken aan de Sleu telbloem te Venray. tn.v. T. Keunen, Wever 24 te Deume; het plaatsen van een hobby- kas aan de Lemmenweg 12a te Hei de, tn.v. PJ.A. Püels: het uitbreiden van een cafeta ria aan de Jan Pöelsweg 12 te Ys- selsteyn, tn.v. J.C Bos, Heidse Peel weg 1; het plaatsen van een overkap ping aan de Ove rb roe kseweg 3 te Venray. tn.v. Mts. G.H. en G.H.C Claessens; het bouwen van een bedrijfs hal tb.v. autodealer aan het Keizers- veld te Venray, tn.v. Venex II bv. Postbus 495 tè Venla Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting ruimteiy ke ordening en milieu. ir. G.FJ.M. Frencken overeenstemming met de werkeiy- ke situatie? Wat hangt u boven het hoofd als u een bedryf in werking hebt zonder geldige vergunning? Waar blyf ik met myn tuinafval, myn kapotte asbestplaat of myn versleten autoband? Hoe denkt de gemeente dit allemaal te kontrolfe- ren en op welke wyze? Middels regelmatige publikaties op deze pagina wil de gemeente Venray enige helderheid verschaf fen op het gebied van de milieuwet geving. Bestaande onduideiykhe- den of mogelyk zelfs misverstan den kunnen hopelyk worden weggewerkt of voor de toekomst voorkomen worden. Middels tydige publikaties zullen toekomstige ont wikkelingen worden aangekon digd, kan worden ingespeeld op gemeentelyke akties zoals het pro jekt horeca en het projekt loonwer kers, beiden voor 1993 gepland. Wy houden u op de hoogte. Burgemeester en wethouders zyn voornemens aan de volgende bou waanvragen medewerking te verlenen. het bouwen van 6 bergingen aan de Penningkruid te Venray, tn.v. Bouwbedryf Cleven, Gen. Dempseystraat 25 te Swolgen; het bouwen van een garage berging aan de Sleutelbloem 53 te Venray, tn.v. J.C. van Eist Garde- niersdreef 9 te Cuyk; het plaatsen van een kunst werk Poseidon op de hoek Kol- kweg/Min. Ch. Ruysstraat te Venray. tn.v. Gemeente Venray, Raad huisstraat 1; het bouwen van een garage aan de Leunseweg 2 te Venray. tn.v. A.G.G.W. Janssen; het bouwen van een gereed schapsberging aan de Beekweg te Venray, tn.v. P. Jacobs, Noorderhof 3; het plaatsen van een carport aan de Kerkweg 20 te Ysselsteyn, tn.v. G.F.J. Hendrix;. Het bouwen van een carport aan de Vingerhoedskruid 11 te Ven ray, tn.v. Bouwmy Janssen bv. Post bus 2; het bouwen van een carport aan de Vingerhoedskruid 17 te Ven ray, tn.v. Bouwmy Janssen, Post bus 2; het bouwen van een kas aan de Van Broekhuizenstraat te Ven ray, tn.v. AM.L. van Soest Geyster- seweg 18 te Oostrum. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 29 januari 1993 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw beheer, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schrifteiyk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Burgemeester en wethouders van Venray. Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. Zy die me nen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zyn getrof fen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd be- zwaarschrft indienen en wel bin nen dertig dagen na de dag, waarop de beschikking is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het bouwen van 7 garages en 1 dakkapel aan de Sleutelbloem 51, 58, 60, 54, 65. 67, 69 en Vinger hoedskruid 7. tn.v. Nevanco Wo ningbouw bv te Panningen; het plaatsen van een pompput by het pompstation B reehei te Ven ray tn.v. de Waterleidingsmy. Lim burg. Prins Bisschopsingel 2 te Maastricht; het plaatsen van een carport aan de Sleutelbloem 42, tn.v. Bouw bedrijf Th. Theunissen te Ys selsteyn; het bouwen van een paar- destal aan de Spurkt te Venray. tn.v. CJJ. Wilmsen te Oost rum; het uitbreiden van het be drijfsgebouw aan de Rouwkuilen- weg. tn.v. J.C.M. Scheepens te Ysselsteyn. Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen. het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimteiyke ordening en milieu. ir. G.FJ.M. Frencken Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zy hinderwetvergun ning hebben verleend aan: W. Wilms, Weverslo 2b, 5815 CA Merselo voor een nieuwe, de ge hele inrichting omvattende vergun ning voor een varkens- en rundveehouderij gelegen aan de Weverslo 2b te Merselo. De beschikking en bybehorende stukken kunnen op het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 28 februari 1993. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tbt deze datum kan by de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tydig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redenen niet in staat zyn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht, tenzy vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimteiyke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. FTfehéken Op woensdag 2 februari 1993, aanvang 19.30 uur, zal in de burger zaal van het gemeentehuis een in formatieavond plaatsvinden over het nieuwe parkeerterrein Zuidoost Op deze avond zal wethouder openbare werken J. Truyen omwo nenden en andere belanghebben den informeren over de door het gemeentebestuur voorgestane ont wikkeling in dit gebied. Het nieuwe parkeerterrein is ge legen achter de Pa- tersstraai/Poststraat/Juiianasinge- 1. Behalve over het parkeerterrein zal ook de planvorming voor herin richting van de Patersstraat en Poststraat aan de orde komen. Iedereen die geïnteresseerd is in deze ontwikkeling of zich anders zins daarby betrokken voelt wordt langs deze weg uitgenodigd voor de infonnatiebyeenkomst Voor nadere informatie, met be trekking tot deze byeenkomst, kunt u kontakt opnemen met de heer A. Jansen, afd. Openbare Wer ken, tel. 23415. (art 19 WRO/50, lid 8 Woningwet) Burgemeester en wethouders zyn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de ruimtelyke ordening en/of artikel 50, lid 8. van de Woningwet mede werking te verlenen aan de navol gende bouwaanvragen: het bouwen van een woonhuis aan het Nassauplein te Venray, tn.v J. Haumann. Vilgert 25 te Velden; het bouwen van een woning aan de Alaertslaan te Venray. tn.v. B. Bart ray, Glazenapstraat 152 te Hagelen. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 29 januari 1993 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw beheer, kamer 310, van het raad huis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelyk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelyke ordening en miliet ir. G.FJ.M. Frencken Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. Zy die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen kunnen op grond van de Wet AROB daartegen by het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen nadat de beschik king is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het plaatsen van een tuinhuis je aan de Vicarieweg 7 te Leunen, t.n.v. de heer F.A. van Gisteren, Vi carieweg 7 te Leunèn. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu. ir. G.FJ.M. Frencken (Procedurestart art. 18a WRO tb.v. bouwmeldingen) Burgemeester en wethouders zyn voornemens om van toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruim telyke Ordening vrijstelling te ver lenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zynde herziening bestemmings plan ten behoeve van de volgende bouwmeldingen: het plaatsen van een tuinhuis je aan de Meidoomstraat 7 te Ven ray, t.n.v. H.C. Peters-, het aanbrengen van een dak kapel aan de Lidwinahof 4 te Ven ray, tn.v. L.M. Rolfes. De op de bouwmeldingen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 29 januari 1993 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw beheer, kamer 310, van het raad huis (van 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen schriftelyke bezwaren by burge meester en wethouders worden in gediend. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu, ir. G.FJ.M. Frencken Op woensdag 3 februari a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie financiën, aanvang 18.00 uur in de b- en w- kamer van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Vaststelling verslag van de ver gadering van 6 jan. 1993. 4. Ingekomen stukken en mede delingen: a. Overzicht grond- verkopen jan. 1993; b. Kwytscheldingen 4e kwartaal 1992. 5. Gewestaangelegenheden. 6. Artikel 12. 7. Raadsvoorstel sanering lokalen Brukske. 8. Technische beoordeling reke ning 1991. 9. Rondvraag. 10. Sluiting. De openbare vergadering van de commissie maatschappelyke zaken van dinsdag 2 februari gaat niet door vanwege het ontbreken van voldoende agendapunten. De eerstvolgende vergadering is gepland op 2 maart a.s. Burgemeester en wethouders hebben in hun vergadering voor de onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. Zy die me nen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zyn getrof fen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar- schrft indienen en wel binnen der tig dagen na bovengenoemde datum. het bouwen van een bedrijfs ruimte kantoorruimte met opslag aan de Deurneseweg 76a te Heide, tn.v. Stralery Venray; het uitbreiden van een tim merfabriek met bedryfsruimte kantoorruimte aan de Energieweg 20 te Venray, t.n.v. Timmerfabriek Venray; het verbouwen van een ber ging tot garage/hobby ruimte aan de Pinksterbloem 39 te Venray, tn.v. G.H J. Loonen. De burgemeester van Venray. drs. J.F.H.AB. Waals Op maandag 1 februari a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie ruimtelyke ordening en volkshuisvesting, aan vang 18.00 uur in kamer 17 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken en mede delingen: notitie 'byzondere woonvormen'. 4. Vaststelling verslag van de ver gadering van 4 jan. 1993. 5. Gewesteiyke zaken. 6. Notitie 'Inzet van planologische instrumenten' en aanscherping provinciaal beleid inzake art. 19 WRO. 7. Notitie 'Stads- en Dorpsver nieuwing'. 8. Lyst aandachtspunten cie-ROV d.d. febr. 1993. 9. Rondvraag. 10. Sluiting. Heden, donderdag 28 januari wordt een openbare vergadering ge houden van de commissie openba re werken, aanvang 17.00 uur in kamer 127 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Vaststelling verslag van de ver gadering 93-02 van 7 jan. 1993. 4. Ingekomen stukken. 5. Mededelingen. 6. Gewest 7. Invoering Betaald Parkeren, tussen rapportage. 8. Bestedingsplan riolering 1991-1992-1993, invulling plan- delen C en D. 9. Rondvraag. 10. Sluiting De openbare vergadering van de commissie milieu van woensdag 3 februari gaat niet door vanwege het ontbreken van voldoende agenda punten. De openbare vergadering van de commissie economische zaken van dinsdag 2 februari gaat niet door vanwege het ontbreken van vol doende agendapunten. yfcfo Januari echte bakker Louwmaand? Dal komt van het middeleeuwse 'louwen', verliezen. In deze stille wintermaand viel vroeger inderdaad niet veel te verdienen. Maar er was alle tijd om roggebrood te bak ken! De Echte Bakker bakt nog steeds ambach telijk roggebrood. Van de beste ingrediënten, verwerkt tot een stevig deeg. Iedere Echte Bak ker heeft zo zijn eigen streekrecept; vandaar dal u uit zoveel soorten kunt kiezen. Wij sluiten deze maand af met een heerlijke weekend aanbieding. Vrijdag en zaterdag: Limburgs roggebrood pakje f 1,50 Kenia brood 400 gram t 3,75 3/4 Abrikozen-speciaalvlaai 1 13,50

Peel en Maas | 1993 | | pagina 16