Informatie-avond over parkeren in het centrum van Venray Kerstboomverbrandingen zaterdag 9 januari 1993 7 Nieuwjaarstreffen gemeentepolitie Vuurwerkoverlast tijdens jaarwisseling Veel aandacht voor verkeer en vervoer OPRUIMING op alle fotolijsteri 20% korting NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY L'Europe a Table bij 't Hof van Loon SYSTEM:CARE Hinderwet Bouwvergunning aangevraagd Hinderwet Ingekomen Bouwaanvragen Informatie-avond Binnenterrein Eurotel (Julianasingel) Informatie-avond Bedrijfsstraat Grotestraat Commissie algemene zaken -Mg PEEL EN MAAS Donderdag 7 januari - Pagina 14 pj RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak vla de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king. bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen. handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truljen Maandag van 10.00 tot 11 00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. Het wegvallen van de Europese grenzen op 1 januari jl. is voor een aantal restaurateurs in Nederland aanleiding geweest om culinair Europa dichter by huis te halen. Onder het motto L'Europa k Tkble doen ruim 200 restaurants in Ne derland mee aan een campagne om elke maand een ander Europees menu op tafel te zetten. De nationale première vindt plaats a.s. zondag 10 januari. In de ze regio doet 't Hof van Loon aan de Museumlaan te Overloon mee aan L'Europe Table en zal haar gasten om 12.00 uur verwelkomen op het feesteiyk EurobuffeL Een buffet dat is samengesteld uit gerechten die typerend zijn voor de 12 landen van de Eü. Na het buffet zal om 14.30 uur burgemeester Dittner van Vierlingsbeek het startsein geven voor het 'Europa zonder grenzen op de menukaart'. Voor de maand ja nuari staat overigens een Frans me nu op de Eurokaart. Automatisering - voor het kleine bedrijf. D Automatiseringsadviezen O Systeembeheer G Netwerkbeheer Instructie Programma's op maat G Computers G Netwerken O Printers Meer weten Bel even. wij komen graag langs voor een kennismakingsgesprek. TT 04760 85138 Wie in het centrum van Venray wil parkeren, zal daarvoor waar schijnlijk vanaf het einde van dit jaar moeten betalen. Op deze ma nier wil de gemeente de centrum bezoekers verzekeren van een parkeerplaats dicht by de bestem ming. Het is echter niet de bedoe ling dat bewoners en bedrijven in het centrum daar de dupe van wor den. Daarom wordt gelijk met het betaald parkeren een regeling voor belanghebbenden ingevoerd. In de regeling voor belangheb benden staat aan wie een vergun ning kan worden verleend waar mee men gegarandeerd een par keerplaats heelt in het centrum. Niet iedereen kan zo'n vergunning krygen. Allen bewoners, bedreven of werknemers in het centrum van Venray komen voor een vergun ning in aanmerking. Voor bewo ners zyn de voorwaarden onder andere het bezitten van een auto en geen eigen parkeergelegenheid hebben. Voor bedryven in het cen trum zijn de voorwaarden onder andere dat de auto noodzakelyk is voor bedryfsuitoefening en er geen eigen parkeergelegenheid is. Aan werknemers van bedryven in het centrum zal alleen in bijzondere ge vallen een vergunning worden verleend. De vergunningen worden ver leend door burgemeester en wet houders van Venray. De vergunning wordt voor een bepaalde tyd ver leend, by voorbeeld voor een maand of een jaar. De vergunning geldt al leen voor parkeerplaatsen dicht by de woning of het bedryf, en dus niet voor het hele centrum. Een na deel ten opzichte van de huidige si tuatie is dat voor de vergunning zeer waarsehyniyk moet worden betaald. Daar staat echter tegenover dat er speciale belanghebbenden parkeerplaatsen worden gemaakt. Hierdoor is gegarandeerd op korte afstand van de woning of het bedryf een parkeerplaats beschikbaar voor de vergunninghouders, ook op drukke momenten zoals de koop avond en de zaterdagmiddag. Op donderdagavond 21 januari organiseert de gemeente in de schouwburg een voorlichtingsbij eenkomst. aanvang 19.30 uur. By de byeenkomst zyn ook de adviseurs van bureau Haskoning aanwezig, die de gemeente ondersteunen by de invoering van het betaald parke ren. Deze bijeenkomst is speciaal bedoeld voor mensen die in het centrum van Venray wonen, of in het centrum van Venray een winkel of ander bedryf hebben. Tydens de ze byeenkomst wordt uitgebreid in gegaan op de invoering van het belanghebbenden parkeren. Er zal ook worden ingegaan op de voor waarden waaronder een vergun ning wordt verstrekt, en de mogelijkheden om bezwaar aan te tekenen. Er is nog geen raadsbesluit geno men over de belanghebbenden re geling. De opmerkingen van bewoners en andere belanghebben den kunnen dus nog worden mee genomen in de besluitvoerming. Een extra reden voor alle belang hebbenden in het centrum van Venray om op deze avond aanwezig te zyn. Brukske, St. Antoniusveldweg te 17.00 uur; Wykvereniging, hr. W. Marsman. Mozartstraat 20, 5802 HP, tel. 10402. Land weert. Kruiden laan. te 17.45 uur; Wykvereniging. hr. M. Vollen- berg. Akelei 102, 5803 CD. tel. 82329. Oostrum, Van Broekhui- zenstraat. te 16.00 uur. Werkcomité, hr. T. Swemers. Mgr. Hanssenstraat 13, 5807 BA tel. 83952. Leunen, Engesteeg, te 17.00 uur; Wykvereniging. mw. E. Clermonts- Thyssen. Loenerveld 17. 5809 BA. tel. 8087a Ysselsteyn, Peter Janssenweg, te genover LLTB, te 17.00 uur; Jeugd- sociëteit Jera, hr. H. Beelen. Pioniersstraat 38, 5813 BX, tel. 04785-1793. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne. dat by hen een aanvraag om vergunning ingevolge de Hin derwet is binnengekomen van: Handboogsportvereniging Di ana Venray, p/a Kalverstraat 29, 5823 AJ Maashees voor het oprich ten en in werking hebben van een handboogsportakkommodatie. ge legen aan de Sportlaan 4 te Venray. De aanvraag en de bybehorende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 7 fe bruari 1993. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook. na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif- telyk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray. Degene die een bezwaar schrift indient, kan verzoeken zyn persooniyke gegevens niet bekend te maken. Wy zyn voornemens om voor de ingediende aanvraag een openbare zitting achterwege te laten, omdat daaraan naar verwachting geen be hoefte bestaat. Indien men echter hierom verzoekt (by de onderafde ling milieubeheer) kan men tot één week voor het verstryken van bo vengenoemde termyn in de gele genheid worden gesteld ook mondelinge bezwaren in te bren gen. Daarby bestaat dan tevens de; mogeiykheid tot een gedachtenwis- seling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en ove rige aanwezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en alleen degenen die kunnen aantonen dat zy daartoe re dely kerwys niet in staat zyn"ge weest, kunnen tydens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp-beschikking en/of beroep indienen tegen de ulteindeiyke be schikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen. het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimteiyke ordening en milieubeheer, ir. GJ.F.M. Frencken <M0 Van de by de betreffende lokatie vermelde organisatie wordt ver wacht dat zy: - ter plaatse gedurende twee uur voor de verbranding tegen elke in geleverde kerstboom een bon (lot) uitdeelt; de bonnen kunnen daags ervoor op het politie bureau, by de administratie (le verd.) worden afgehaald; - het vuur ontsteekt en het onder toezicht van ten minste twee vol wassen personen houdt totdat het in overleg met en door de brand weer (v.w.b. Ysselsteyn, brandweer mob.complex) is geblust; - het (vooral jeugdig) publiek op vei lige afstand van het vuur houdt Brandweer (restrictie Ysselsteyn) en politie houden rondrydend toe zicht op de verbrandingsplaatsen en kunnen daarby aanwyzingen geven met betrekking tot de open bare orde of veiligheid. De gemeente, afd. openbare wer ken. ruimt de brandplaatsen op. De trekking van de lotery vindt plaats op het politiebureau door de commissaris, waarna de winnende nummers in Peel en Maas en de dorps-Avykbladen worden bekend gemaakt. Attentie Uit kosten- en milieu overwegingen ziet het gemeente bestuur na de kerstboomverbran dingen op 9 januari 1993 af van verdere verbrandingen. Voor 1994 betekent dat, dat tot versnippering wordt overgegaan. Van de betrok ken organisaties wordt graat tydig vernomen of zy ook aan de versnip pering medewerking verlenen. Burgemeester en wethouders zyn voornemens aan de volgende bou- waanvragen medewerking te verlenen. het bouwen van een fietsen berging/schuurtje aan de Kroon- kruid 61 te Venray. t.n.v. F. Thyssen; het bouwen van een kast voor motor Lb.v. regeninstallatie aan de Steegse Peelweg te Ysselsteyn. tn.v. Maatschap Dings-v. Houtum. Veu- lenseweg 33 te Veulen. De op, de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 8 januari 1993 geduren de 14 dagen voor een ieder ter inza ge by de onderafdeling bouwbeheer, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelyk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelykc ordening en milieu, ir. G.F.J.M. Frencken Bejaarde bromfietser kwam ten val Zondagmiddag kwam door een tot nu toe onverklaarbare oorzaak een 79-jarige bromfletser uit Ys selstevn op de Langstraat ten val. Hl) tverd by die val dusdanig ge; wond. ua. hersenschudding, dat IHu naar het ziekenhuis moest worden vervoerd en moest worden op genomen. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne. dat zy hinderwetvergun ning hebben verleend aan: Maatschap Van Bakel, Vrede- weg 9. 5816 AJ Vredepeel voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning voor een mest- varkens- en rundveehoudery gelegen aan de Vredeweg 6. 7 en 9 te Vredepeel. De beschikking en bybehorende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray. kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 8 fe bruari 1993. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tbt deze datum kan bij de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tydig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redenen niet in staat zyn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-G raven hage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand een overzicht van de in de afgelopen week by burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het bouwen van een garage carport aan de Vingerhoedskruid 2 te Venray, tn.v. Bouwmy Janssen, Postbus 2 te Venray; het bouwen van een carport aan de Vingerhoedskruid 6 te Ven ray, tn.v. Bouwmy Janssen, Post bus 2 te Venray; het bouwen van een garage carport aan de Vingerhoedskruid 8 te Venray. tn.v. Bouwmy Janssen. Postbus 2 te Venray: het bouwen van een varkens stal aan de Kempkensberg 4 te Ys selsteyn, tn.v. R.J.L.M. Coopmans; het bouwen van een carport aan de Vingerhoedskruid 19 te Ven ray. tn.v. Bouwmy Janssen. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelijke ordening en milieu. ir. G.FJ.M. Frencken D Op donderdag 14 januari 1993, aanvang 19.30 uur. zal in de burger zaal van het raadhuis een informa tie-avond plaatsvinden over binnenterrein Eurotel aan de Julia nasingel. Op deze avond zal wethouder openbare werken J. Truyen omwo nenden en andere belanghebben den informeren over de door het gemeentebestuur voorgestane onte- wikkeling. Zoals bekend wil de gemeente dit terrein inrichten als een parkeer voorziening om zo een compensatie te bieden voor het verlies aan par keerplaatsen t.g.v. de bouwaktivitei- ten op het Wilhelminaplein. Iedereen die geïnteresseerd is in deze ontwikkeling of zich anders zins daarby betrokken voelt, wordt langs deze weg uitgenodigd voor de ze informatiebyeenkomst. Voor nadere informatie, met be trekking tot deze byeenkomst, kun u kontakt opnemen met de heer A. Jansen, afd. Openbare Werken, tel. 23415. Op woensdag 20 januari 1993, aanvang 19.30 uur, zal in de burger zaal van het raadhuis een informa tie-avond plaatsvinden over de bedryfsstraat Grotestraat. Op deze avond zal wethouder openbare werken J. Truijen omwo nenden en andere belanghebben den informeren over de door het gemeentebestuur voorgestane onte- wikkeling. De bedryfsstraat is gesitueerd tussen Wilhelminastraat (entree naast de fa. Manders) en Poststraat (uitgang naast de SNS-bank). Met de realisatie van de bedrijfsstraat wordt getracht te bereiken dat het bevoorradend verkeer minder zijn weg in de Grotestraat moet zoeken. Iedereen die geïnteresseerd is in deze ontwikkeling of zich anders zins daarby betrokken voelt, wordt langs deze weg uitgenodigd voor de ze informatiebyeenkomst Voor nadere informatie, met be trekking tot deze byeenkomst, kun u kontakt opnemen met de heer A. Jansen, afd. Openbare Werken, tel. 23415. Op maandag 11 januari a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie algemene za ken, aanvang 18.00 uur in de b.- en w.-kamer van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht 3. Ingekomen stukken en mede delingen. 4. Vaststelling verslag van de openbare vergadering van 7 dec. 1992. 5. Gewestaangelegenheden. 6. Stand van zaken m.b.t Regiona le Politie. 7. Ontwerp-raadsvoorstel m.b.t. rapport inspekteur BiZa inzake artikel 12. met daarop het ontwerp-verweerschrift van de gemeenteraad. 8. Ontwerp-raadsvoorstel inzake vervanging van persluchtappa- ratuur van de brandweer. 9. Ontwerp-raadsvoorstel inzake de jaarlykse aanpassing van vergoedingen voor raads- en commissieleden. 10. Bespreking van de ontwerp begroting 1993 voor zover be treft het werkterrein van de commissie algemene zaken. 11. Rondvraag en sluiting. '.b° Voor de laatste maal vond het zg. Nieuwjaarstreffen plaats voor de le den van de gemeentepolitie in de kantine van het politiebureau. Voor de laatste maal omdat in de loop van dit jaar de afronding zal plaats vinden van de overgang van ge meentepolitie naar de politieregio Noord distrikt Venray. Plaatsvervangend korpschef atyu- dant Sjef Janssen wees er in zyn toespraak op dat juist momenten zoals het Nieuwjaarstreffen, gele genheden zyn om even stil te staan. 'Dan komt toch ook de reorganisa tie met al zijn menselyke proble men om de hoek kyken'. Ook de korpsbeheerder van de ge meentepolitie Venray, burge meester Waals, benutte de gelegen heid om zyn visie naar voren te- brengen. Er zullen zeker by de in passing van de personen, proble men komen maar in en met zorg vuldig overleg en het principieel meedenken van de dienstencom missie moet dit mogelyk zijn. 'Alle leden van de distriktspolitie kun nen ervan overtuigd zyn dat ook het burgerlyk bestuur achter de uitvoerende diensten blyft staan. De realiteit van het regionale poli tiewerk ligt hier en zal er bly^ende aandacht moeten worden geschon ken aan de bestrijding van cfe cri minaliteit maar ook aar de verzekering van de veiligheil van onze burgers. De politieman *al in de toekomst ook zyn beroepitrots moeten terugkrygen. Onze sanen- Ieving', aldus burgemeester Vaals 'heeft er recht op dat de veiligheid van de burgers optimaal blyt ge waarborgd'. Kapitein Ton Wouters, een vai de mensen van het eerste uur taj de vorming van de regiopolitie, riep ook op om met zijn allen de lar te blijven trekken voor de voming van de regiopolitie van het diftrikt Venray zoals dat gedacht is. I Waarnemend korpschef acfjidant Janssen vond het verder een posi tieve zaak dat burgers steeds -aker bellen naar de politie bij verdichte situaties en na oproepen voor jetui- gen, om zich te melden. 'Dat te po- litiepet ons allen past, hebbel de inwoners weer volop in de pnktyk gebracht Samen wil de poliie er ook in 1993 aan werken on het leefklimaat in de gemeenscha) vei lig te houden'. Hoewel de politie spreekt van minder overlast door het afsteken van vuurwerk, voor de tijden dat het was toegestaan, heeft zy in de nieuwjaarsnacht veel meldingen gekregen van overlast. Enkele jeugdige knapen vonden het 'leuk' om vanaf het viadukt bo ven de Henri Dunantstraat vuur werk te gooien in de richting ran passerende auto's. Het lukte de poli tie die vuurwerkgooiers in de kraag te grijpen en naar het bureau over te brengen. Het vuunverk werd in beslag genomen en de knapen wer den aan de ouders overgegeven. Datzelfde spelletje werd gedaan vanaf het viadukt van de Wanssum- seweg over de Venloseweg. Die vuur werkgooiers kon de politie echter niet in hun kraag grijpen. Ergerlijk was het dat met vuur werk een ruit van een woonkamer aan de Ursulastraat was venield. De vuurwerkgooiers kwamer later terug een gooiden vervolgensvuur werk in de woonkamer. Er is an de gooiers een goed signalementoy de politie bekend zodat het een kwestie van tyd is om ze ii hun kraag te grypen. Ergerlijk was ook het vuuwerk gooien naar een woning in e Gi taarstraat. Hier moest de polite en kele keren vermanend optfiden, maar er werd afgezien van aajgifte. De daders zyn by de politie bijend. Aan de Jan Poelsweg weri een brievenbus door vuurwerk opge blazen. Naast de meldingen by de jolitie dat door vuurwerk enkele letsen vernield werden aangetroffen kwa men er ook een tiental meldngen binnen van diefstal van fietsn. De Venrayse wegen- en verkeers problematiek krygt in de algemene beschouwingen van de politieke partijen veel aandacht Het uitbly- ven van het wegenbeheersplan, het steeds uitstellen van betaald parke ren. invoeren van mini-rotondes en het fietspad achter langs St Servati- us komen allemaal aan de orde. Vandaag worden de opmerkingen en vragen van de politiek door het college beantwoord in de commis sievergadering voor openbare wer ken. De vergadering begint om 18.00 uur. Kleine busjes binnen en tussen de wyken in Venray-centrum moe ten de bereikbaarheid van Brukske, Landweert, Desselke en Veltum ver groten. Rytyden en routeschema zouden weer moeten aansluiten op die van de 'grote' bussen. De Zuid ooster zou de uitgespaarde bussen kunnen inzetten om de verbinding met het openbaar vervoer tussen Venray en andere plaatsen te verbe teren. Dat is een plannetje van de fraktie Van de Vorle. De Partij van de Arbeid pleit voor een gevarieerd pakket van vervoersvormen. Daar toe behoort de treintaxi, maar ook buurt- en belbus. Samen met de WD pleit deze party voor intensief overleg met de busonderneming t/b O tbc SCHOOLSTRAAT 5 5801 BN VENRAY 3-04780-12567 om de bereikbaarheid van Vnray te verbeteren. Ook het CDA teünt het initiatief treintaxi, matr het moet dan wel passen in de pinnen van de vervoersregio, meat de fraktie. ROTOÏDES Het fietspad van tussen de tyken Brukske en Landweert moet c snel komen. Dat vinden zowel le de fraktie Van de Vorle. als die vin Sa menwerking en de PvdA Verkeerslichten vervangen door mini-rotondes bevordert een lotte doorstroming van het verkeej wer ken snelheidsremmend en zyn minder duur in aanschaf en ader- houd. De PvdA wil de mini-Dton- des, die al in veel plaatsen n de omgeving werken, op verschilende lokaties in Venray aanleggen. Over het wegenbeheersplai, of beter de afwezigheid daarvan ma ken CDA en WD opmerkingei aan het adres van het college. In iand houden van het met Ryksgeli op geknapte wegennet vraagt on een wegenbeheerssyteem, zodat ilan- matig met het wegonderhoud kan worden omgegaan. PARKHtEN Het steeds opnieuw uitstellei van het betaald parkeren krijgt vai het CDA niet de schoonheidsprf) en coalitiegenoot Partij van de Abeid vraagt zich af wanneer het cdlege met een konkreet stapperplan komt De WD waarschuwt daren- tegen voor overhaaste invoelng. Het parkeren in het centrun is toch al niet optimaal en het >nge- noegen by de burgers groot, Jdus deze fraktie. Over de Noordtangent, tgen- woordig Oost-Westverbinding hou den alle frakties zich op de vikte. Afwachten wat het onderzoek aple- vert, waarby het misschien tuttig is om de hele verkeerscirculaie in Venray-centrum te laten bekfken. is de teneur. Behalve by Sameiwer- king Venray. Deze fraktie is. loals verwacht, vierkant tegen de aaileg van een Oost-Westverbinding ip de plaats waar zy zo graag een stadspark zien. 510

Peel en Maas | 1993 | | pagina 14