Algemene ontheffing vuurwerk Kerstboomverbrandingen zaterdag 9 januari 1993 Parkeerverbod Kempweg Afsluiting kruispunt Wanssumseweg/Witte Vennenweg/ Mgr. Hanssenstraat Hinderwet Openstellingstijden raadhuis rond Kerst en Nieuwjaar Hinderwet Bouwvergunning verleend Hinderwet Bouwvergunning verleend Gemeentepolitie Venray Bekendmaking Velling bosperceel Vlakwater Bouwvergunning aangevraagd 3er-* EN MAAS Donderdag 24 december - Pagina 17 mwmmmMi iDHUIS VENRAY jhuisstraat 1 loon 04780-23333 espondentieadres: okzc BUS 500 AM VENRAY wjaa/ iningstijden: ndag t.m. vrijdag van 9.00 tot 0 uur. ifdeling Bevolkingszaken is te- geopend op donderdag van lot 17.00 uur. deze openingstijden kan uitslui- na telefonische afspraak worden iweken. eekuren b. en w. uitsluitend te eeken na telefonische afspraak de stafeenheid bestuursonder- jning, tel. 04780-23269, alléén rmiddag. gemeester .A.B. Waals indag van 10.00 tot 11.00 uur jnene bestuurszaken: gewestelij- en intergemeentelijke samenwer- bestuurlijke koördinatie; open orde en veiligheid; voorlichting nspraak algemeen; dorps en wijk en, personeel, organisatie en in- itica; interne dienstverlening; lomische zaken: bevordering ikgelegenheid, markten en ker sen, handel en middenstand, be- jering toerisme, bedrijfs- en keivestiging, thouder ,A.A. de Loo o-burgemeester) indag van 10.00 tot 11.00 uur. !m euzaken: algemeen milieubeleid, derwetszaken, afvalverwerking, (verwerking, bodemsanering; ihappelijke zorg: gezondheids- maatschappelijk werk, ouderen- j, werklozenzorg (RBA), sociale kvoorziening (WSW), culturele derheden; sociale vernieuwing; incipatie. thouder ,M.O. Truijen indag van 10.00 tot 11.00 uur. inciën: belastingen, gemeentega- bes (hypotheken); openbare wer- wegen, riolering, reiniging, i, verkeer en vervoer; agrarische en: ruilverkaveling, beheer en ver- ip landbouwgronden, thouder I. Kersten indag van 10.00-11.00 uur. itelijke ordening; volkshuisves- bouw- en woningtoezicht; indstoezicht; stedebouw; Ibedrijf (m.u.v. beheer land- ironden): beheer eigendom- n; exploitatie bestemmingsplan- i; grondverwerving; gronduitgifte. thouder H. Driessen indag van 10.00-11.00 uur. ire zaken: muziekschool, mu- schouwburg, bibliotheek, mo- nentenzorg, oud archief, culturele enigingen, grote en kleine kun- i, vrije academie; sociale zaken; lerwijs; volwassenen-edukatie; ortzaken; rekreatie; jeugd- en jon- enwerk; akkommodatie-aangele- iheden; sociaal-cultureel werk; gl ndiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. >0l >i« i: KE ennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking irgenieester en wethouders van lay maken bekend, gelet op de algemene bepalingen milieu- éne, dat zij voornemens zyn lerwetvergunning te verlenen H.C.J. de Wit, Timmermanns- 41,5813 AL Ysselsteyn voor een we. de gehele inrichting omvat- Ie vergunning voor een ens- en rundveehouderij, gele- aan de Timmermannsweg 41 te steyn. onder oplegging van voor- '•en die nodig zijn in het be- i van het voorkomen of rken van gevaar, schade of hin- buiten de inrichting, ïntwerp-beschikking en bybe- ide stukken kunnen op het luis, Raadhuisstraat 1 te Ven- kamer 309, elke werkdag van ij I tot 12.00 uur worden inge- 'ot 7 januari 1993. I deze datum kunnen de stuk- °ok, na telefonische afspraak. 'cn ingezien op elke donderdag 16.30 tot 19.30 uur. jJ: aanvrager, alsmede degenen bezwaren hebben ingebracht aanleiding van de aanvraag en r die aantoont dat hij daartoe jjkerwijs niet in staat is ge- l kunnen tot bovengenoemde m gemotiveerde bezwaren in- Ben naar aanleiding van de 'erp-beschikking. De bezwaar- ïften moeten schriftelijk by Bneester en wethouders wor- ugediend. Degene die een be rg Schrift indient, kan 'eken zyn persoonlijke gege- uiet bekend te maken, rgenieester en wethouders al knoemd, Hens deze, P ^hoofd van de afdeling «huisvesting ruimtelijke ig suing en milieubeheer, Frencken H' De burgemeester van Ven ray, ge let op artikel 3, lid 2, van de Alge mene Politieverordering Venray; besluit: I. een ieder boven de leeftijd van 16 jaar ontheffing te verlenen van het in artikel 67, lid 2 van de Algemene Politieverorde ning Venray vervatte verbod om op of aan een weg of op een door het publiek toegankelijke plaats vuurwerk te bezigen of by zich te hebben, als bedoeld in de lijst van vuurwerken (let ters A t/m D), genoemd in arti kel 4, lid 1, onder f, van het Reglement Gevaarlyke stoffen (RGS); II. de ontheffing te beperken tot de dagen 30 en 31 december 1992 voor wat betreft het by zich hebben en tot de tyd van 31 december 1992 na 08.00 uur tot 1 januari 1993 02.00 uur, voor wat betreft (het by zich hebben en) het bezigen (af steken); III. aan de ontheffing het voor schrift te verbinden, dat het be zigen van vuurwerk geen gevaar, schade of hinder van ernstige aard of overlast mag veroorzaken en dat eventuele aanwijzingen van de politie, strekkende tot bescherming van voornoemde belangen, stipt moeten worden opgevolgd. Toelichting Op grond van vorenstaande ont heffing mag gedurende de daarin vermelde tijd het volgende vuur werk in het openbaar worden af gestoken (letters A t/m D van RGS): A. zichzelf niet voortdryvende vuurwerken, die na ontsteking door de reaktie geheel of ge deeltelik uiteen worden gere ten (zoals snoeren, strengen en zevenklappers); B. 1. zichzelf niet voortdryvende vuurwerken met rook- of ge- luideffekt of met een kombi- natie van rook-, geluld- of lichteffekt, die na ontste king door de reaktie niet uiteen worden gereten: 2. zichzelf niet voortdryvende vuurwerken met uitslui tend lichteffekt; C. zichzelf voordryvende vuur werken met knaleffekt, die na ontsteking door de reaktie ge heel of gedeeltelyk uiteen wor den gereten (zoals vuurpijlen en roterende, niet opstijgende vuurwerken); D. zichzelf voortdrijvende vuur werken, die na ontsteking door de reaktie niet uiteen worden gereten (zoals roteren de en opstijgende vuur werken). Het gebruik van de zogenaamde overige vuurwerken (als bedoeld onder letter E van de lijst van vuurwerken), zoals booby-traps, trektouwtjes, boscocylinders, confettibommen, cotillonvruch- ten, fiitswatten, knalbonbons, bloemkaarten, blaadjes collodi- umpapier, bengaalse lucifers, bengaal se handfakkels, wonder- kaarsen zonder ontstekingskop, klappertjes (amorces), knalstro ken (amorcesstroken), knal ringen (amorcesringen) en derbyplaaljes, was rees toegestaan. Evenals vorige jaren is - in ver band met de gluidshinder - het tijdvak waarbinnen vuurwerk mag worden afgestoken (gebe zigd) sterk beperkt Op grond van het streven naar uniformiteit zal in de meeste Noordlimburgse ge meenten, overeenkomstig bo venstaande ontheffing het volgende gelden: a. verkoop vuurwerk op 30 en 31 december aan personen boven 16 jaar; b. afsteken vuurwerk op 31 de cember vanaf 08.00 uur tot 1 ja nuari 02.00 uur. Brukske, St. Antoniusveldweg te 17.00 uur; Wykvereniging, hr. W. Marsman, Mozartstraat 20, 5802 HP, tel. 10402. Landweert, Kruidenlaan, te 17.45 uur; Wykvereniging, hr. M. Vollen- berg, Akelei 102, 5803 CD, tel. 82329. Oostrum, Van Broekhui- zenstraat, te 16.00 uur. Werkcomité, hr. T. Swemers, Mgr. Hanssenstraat ia 5807 BA, tel. 83952. Leunen, Engesteeg, te 17.00 uur; W(jkvereniging, mw. E. Clermonts- Thijssen, Loenerveld 17, 5809 BA, tel 80878. Ysselsteyn, Peter Janssenweg. te genover LLTB, te 17.00 uur; Jeugd- soüëteit Jera, hr. H. Beelen, Pioniersstraat 38, 5813 BX, tel. 04785-1793. Van de by de betreflende lokatie vermelde organisatie wordt ver wacht dat zy: - ter plaatse gedurende twee uur voor de verbranding tegen elke in geleverde kerstboom een bon (lot) uitdeelt; de bonnen kunnen daags ervoor op het politie bureau, bij de administratie (le verd.) worden afgehaald; - het vuur ontsteekt en het onder toezicht van ten minste twee vol wassen personen houdt totdat het in overleg met en door de brand weer (v.w.b. Ysselsteyn, brandweer mob.complex) is geblust; - het (vooral jeugdig) publiek op vei lige afstand van het vuur houdt. Brandweer (restrictie Ysselsteyn) en politie houden rondrijdend toe zicht op de verbrandingsplaatsen en kunnen daarby aanwijzingen geven met betrekking tot de open bare orde of veiligheid. De gemeente, afd. openbare wer ken, ruimt de brandplaatsen op. De trekking van de loterij vindt plaats op het politiebureau door de commissaris, waarna de winnende nummers in Peel en Maas en de dorps /wij kbladen worden bekend gemaakt. Attentie Uit kosten- en milieu overwegingen ziet het gemeente bestuur na de kerstboomverbran dingen op 9 januari 1993 af van verdere verbrandingen. Voor 1994 betekent dat, dat tot versnippering wordt overgegaan. Van de betrok ken organisaties wordt graat tijdig vernomen of zy ook aan de versnip pering medewerking verlenen. verbaliserend optreden politie Voor de Kempweg gedeelte Lang straat tot Gouden Leeuwpad geldt een parkeerverbod. De Kempweg is de toegangsweg tot het parkeerterrein De Gouden Leeuw en een uitvalsweg van het centrum voor fietsers en bromfiet sers. Ook maakt veel bevoorradend verkeer voor bedry ven gelegen aan De Gouden Leeuw gebruik van deze toegangsweg. Om al het verkeer dat van de Kempweg gebruik wil maken op veilige wyze te kunnen verwerken geldtvoor de Kempweg ht?t parkeer verbod. Dagelijks moet worden ge- Tijdens de komende feestdagen zal het raadhuis gesloten zyn op: - donderdag 24 december a.s., vanaf 12.00 uur; - vrydag 25 december a.s., de gehe- le dag; - vrydag 1 januari a.s.. de gehele dag. De openstelling van de afdeling Burgerzaken op donderdagmiddag wijzigt als volgt: - in plaats van donderdagmiddag 24 december is de afdeling Bur gerzaken geopend op woensdag middag 23 december, van 14.00 tot 15.30 uur; - op donderdagmiddag 31 decem ber is de afdeling Burgerzaken gesloten. konstateerd dat dit verbod met de voeten wordt getreden. Van politiezyde is meegedeeld dat vanaf heden verbaliserend zal worden opgetreden tegen fout- parkeerders. Nu de regel van het niet-parkeren op de pleinen in Venray nageleefd wordt, kan de politie meer aan dacht besteden aan de handhaving van andere onderdelen uit het to taalpakket aan verkeersmaatrege len, die voor het centrumgebied gelden. Het parkeerverbod op de Kemp weg is aangeduid met het gebruike lijke parkeerverbodsbord: rond blauw bord met rode rand en schui ne streep. Na de invoering, afgelopen zomer, van de verkeersmaatregelen Cen trum is dit verbodsbord tevens voorzien van een zone-werking. Bij het inryden van de Kempweg ziet u een rechthoekig wit bord met daarop afgebeeld het parkeerver bodsbord en de tekst 'zone'. Dit bord betekent dat u na het passeren van dit bord een gebied binnen rijdt waar een algemeen parkeer verbod geldt. U mag nergens parke ren behalve in een parkeervak of op een parkeerterrein: dus uitsluitend op aangegeven plaatsen. U mag weer vry parkeren nadat u een einde-zone bord bent gepas seerd. Het 'einde-zone bord' heeft dezelfde vorm als het bord aan het begin van een zone, maar is uitge voerd in wit en grys met een dubbe le streep. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat bij hen een aanvraag om vergunning ingevolge de Hin derwet is binnengekomen van: Maatschap Dings van Hou- tum, Veulenseweg 33, 5814 AA Veu len voor het oprichten en in werking hebben van een tuinders- bedryf gelegen aan de Steegse Peel- weg ong. te Leunen; J. Janssen, Deumeseweg 160, 5813 AC Ysselsteyn voor een nieu we, de gehele inrichting omvatten de vergunning voor een varkens- mesterij gelegen aan de Deumes- weg 160 te Ysselsteyn; Maatschap Hendrikx, Veulen seweg 16. 5814 AC Veulen voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning voor een varkensfok- en mestbedryf gelegen aan de Veulenseweg 16 te Veulen; Stralerij 'Venray', Deumese weg 76a, 5812 AR Heide voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning voor een stralery gelegen aan de Deumeseweg 76a te Heide; Maatschap Janssen, Peelweg 19, 5813 AD Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning voor een mest- varkensbedrijf gelegen aan de Meerselsepeel 10 te Ysselsteyn; Vissers Oliehandel Horst BV, Herstraat 27, 5961 GG Horst voor het oprichten en in werking heb ben van een verkooppunt voor brandstoffen, gelegen aan de Ven- nootstraat te Venray. De aanvraag en de bybehorende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 24 januari 1993. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Ibt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray. Degene die een bezwaar schrift indient, kan verzoeken zyn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Wy zyn voornemens om voor de ingediende aanvraag een openbare zitting achterwege te laten, omdat daaraan naar verwachting geen be hoefte bestaat Indien men echter hierom verzoekt (by de onderafde ling milieubeheer) kan men tot één week voor het verstrijken van bo vengenoemde termyn in de gele genheid worden gesteld ook mondelinge bezwaren in te bren gen. Daarby bestaat dan tevens de mogelijkheid tot een gedachtenwis- seling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en ove rige aanwezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en alleen degenen die kunnen aantonen dat zy daartoe re delijkerwijs niet in staat zyn ge weest kunnen tijdens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp-beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke be schikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, ir. G.J.F.M. Frencken Het Zuiveringschap Limburg legt een nieuwe transportleiding aan voor het rioolwater. Deze leiding moet onder de Wanssumseweg door worden gelegd. Hiervoor zal de leiding onder de weg door worden geperst en zullen aan beide zyden van de weg werkputten worden ge graven. In verband met deze werkzaam heden zal het noodzakelijk zijn om de Mgr. Hanssenstraat en de Witte Vennenweg geheel of gedeeltelijk nabij de kruising van de Wanssum seweg af te sluiten. Het werk zal in vier fasen worden uitgevoerd. Deze worden hieronder beschreven evenals de bybehoren de afsluitingen van wegen en in gestelde omleidingen. De faseringen voor het maken van doorpersingen en het leggen van een transportleiding vanaf het gemaal langs de Mgr. Hanssenstraat ter hoogte van de Hoefslag tot de spoorwegkruising in de Witte Ven nenweg is als volgt: Fase 1: 11 t/m 30 januari 1993 Doorpersing onder de Provinciale weg: Burgemeester en wethouders hebben in hun vergadering van 15 december 1992 voor de onderstaan de bouwplannen bouwvergunning verleend. Zy die menen door de af gifte van één of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrft indienen en wel binnen dertig dagen na boven genoemde datum. het verbouwen van een win kelpand aan de Hofstraat 8 te Ven ray, tn.v. L.H.G. Hendriks, Hubertusstraat 25; het bouwen van een loods aan de Bremmenkamp 11 te Oirlo, tn.v. J.L.L.M. Willems, Casten rayseweg 8; het bouwen van een bedrijfs gebouw aan de Keizersveld 32 te Venray, tn.v. Th. Janssen Ys selsteyn Onroerend Goed, Potteven- weg 7 te Ysselsteyn. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zij hinderwetvergun ning hebben verleend aan: H. Hubers, Timmermannsweg 56, 5813 AP Ysselsteyn voor het uit breiden/wijzigen van een pluimvee houderij gelegen aan de Timmer mannsweg 56 te Ysselsteyn De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray. kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 24 januari 1993. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tbt deze datum kan by de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redenen niet in staat zyn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019. 2500 EA 's-Graven- hage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht, tenzy vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken - éénrichtingsverkeer op de Mgr. Hanssenstraat, waarbij inryden vanaf de Provinciale weg niet meer mogelijk is; - éénrichtingsverkeer op de Witte Vennenweg waarbij uitrijden naar de Provinciale weg niet meer mo- gelijk is; - omleidingsroute is aangegeven. Fase 2: 20 januari t/m 5 maart 1993. Doorpersing onder de Oostrum- sche Beek en het leggen van de transportleiding in de Mgr. Hans senstraat vanaf het gemaal tot de Provinciale weg: - afsluiten Mgr. Hanssenstraat voor alle verkeer vanaf de Hoefslag tot de Provinciale weg; - omleidingsroute is aangegeven. Fase 3: 1 t/m 12 maart 1993 Aansluiten van de transportlei ding op de doorpersing onder de Provinciale weg en aanvangen met het leggen van de transport leiding in de Witte Vennenweg: - éénrichtingsverkeer op de Mgr. Hanssenstraat, waarbij inrijden van de Provinciale weg niet meer mogelyk is; - éénrichtingsverkeer op de Witte Vennenweg waarby uitrijden naar de Provinciale weg niet meer mo gelyk is; - omleidingsroute is aangegeven. Fase 4: 1 maart t/m 16 april 1993 Leggen transportleiding in de Witte Vennenweg: - éénrichtingsverkeer op de Witte Vennenweg vanaf de Oirloseweg tot de Provinciale weg waarby inryden vanaf de Oirloseweg niet mogelyk is; - omleidingsroute is aangegeven. Omleidingsroute Als omleidingsroute wordt in alle fasen, voor zover als nodig is, geko zen voor de Witte Vennenweg - Oir loseweg - Stationsweg - Mgr. Hans senstraat. Busbediening De bus Wanssum-Venray (lyn 29) zal gedurende fase 1, 2 en 3 worden omgeleid via de Witte Vennenweg en Oirloseweg naar NS-station. De bus Venray-Wanssum (lyn 29) zal alleen tydens fase 2 worden om geleid vanaf NS-station via Oirlose weg en Witte Vennenweg en vervol gens naar Wanssum. Informatie Voor nadere informatie over het werk en de verkeerssituatie kan men zich wenden tot de heer Th. Haerkens (uitvoerder, ingbureau Van Kleef bv), Direktiekeet Zuivel- weg te Leunen, tel. 04780-88350. De uitvoerder is in ieder geval bereik baar op werkdagen van 09.00-9.30 uur en van 12.30-13.00 uur. Voor vragen inzake de verkeerssituatie kunt u zich ook wenden tot de heer G. Rutten van de gemeente Venray. tel. 23387. Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. Zij die me nen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getrof fen. kunnen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd be zwaarschrft indienen en wel bin nen dertig dagen na de dag, waarop de beschikking is gegeven. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het houwen van een stoelen- berging aan de Hoofdstraat 34 te Oirlo. tn.v. Stichting Gemeen schapshuis De Linde, p/a De Leng 1 te Oirlo; het plaatsen van een carport aan de Bergweg 21 te Venray tn.v. mevr. HJ. van Hoof-Strybosch, Bergweg 21 te Venray; het verbouwen van de woning aan de Rouwkuilenweg 23 te Ys selsteyn t.n.v. Th.J.H.M. Tilleman. Rouwkuilenweg 23 te Ysselsteyn; het bouwen van een garage aan de Mgr. Hanssenstraat 71 te Oostrum tn.v. H.M.J. van Lierop, Mgr. Hanssenstraat 71 te Oostrum; het bouwen van een berging aan de Koningskaars 9 te Venray tn.v. A.G.M. Peetere, Koningskaars 9 te Venray. Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelyke ordening en milieu, ir. G.F.J.M. Frencken De commissaris van de gemeente politie te Venray maakt bekend dat degenen die in het bezit zijn van een verlof ingevolge de Wet Wapens- en Munitie, hun verlof ter verlen ging aan kunnen bieden aan de af deling Bijzondere Tkken van de gemeentepolitie te Venray. Leunse- weg 4 te Venray. Dit dient te geschieden tussen 21 en 30 december 1992. Leden van een schietvereniging dienen tevens hun schietpaspoort ter kontrole aan te bieden. In het tydvak van 12 t/m 15 ja nuari 1993, kunnen de betreffende dokumenten tydens kantooruren weer worden opgehaald by de afd. administratie van gemeentepolitie Venray. Bij burgemeester en wethouders is ingediend een aanvrage om ver gunning voor het bouwen van een woning op het perceel tussen pan den Albionstraat 15 en 17 door fa milie Beckers. De bouwplaats is gelegen binnen het gebied van een zone als bedoeld in art. 88, onder f. van de Wet Ge luidhinder. Volgens een ingesteld akoestisch onderzoek zal de geluid belasting op de gevels van de te bou wen woning maximaal 54,7 dB(A) bedragen, zodat niet gebleven wordt binnen de ingevolge art. 94, lid 2 van de Wet Geluidhinder in acht te nemen hoogst toelaatbare waarde van 50 dB(A). Nu de gemeenteraad in de verga dering van 29 september 1992 heeft verklaard, dat de berekende hoge waarden tot 54,7 dB(A) aan vaardbaar zyn, zijn burgemeester en wethouders voornemens de door familie Beckere gevraagde ver gunning met toepassing van de door Gedeputeerde Staten by brief van november 1986 algemene ver klaring van geen bezwaar te verlenen. Alvorens daartoe over te gaan, ligt het bouwplan met ingang van 28 december 1992 gedurende 1 maand voor een ieder ter inzage bij de on derafdeling bouwbeheer, kamer 310 van het raadhuis (van 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren by burge meester en wethouders worden in gediend. De burgemeester van Venray. dre. J.F.H.A.B. Waals Het college van burgemeester en wethouders heeft een kapvergun- ning afgegeven voor de velling van een bosperceel in het rekreatiege- bied Vlakwater. Het bedoelde bosperceel is 1.68 ha groot en is ge legen aan de onverharde weg Aan de Dril tussen Vlakwater en Hoopweg. Het bosperceel, met grove den nen, bevindt zich in een zodanig verwaarloosde staat, dat slechts via velling en herplant onderhoud mo gelyk is. Aan de kapvergunning is een herplantverplichting verbon den zoals die ingevolge de Boswet geldt Dit betekent dat binnen 3 jaar een nieuw bos moet worden aangeplant. Getracht zal worden de herplant reeds in 1993 te laten plaatsvinden. Nadere informatie over de kapver gunning kan worden verstrekt door de afd. openbare werken (mevr. M. de Bresser, tel. 23389). Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bou- waanvragen medewerking te verlenen. het plaatsen van een carport aan de Sleutelbloem 42 te Venray. tn.v. Bouwbedryf Th. Teunissen, Jan Poelsweg la te Ysselsteyn: het bouwen van 7 garages 1 dakkapel aan de Sleutelbloem en Vingerhoedskruid te Venray. tn.v. Nevanco Woningbouw bv. Postbus 7084 te Panningen. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 25 december 1992 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw beheer, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelyke ordening en milieu.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 17