Samenwerking tussen patiënten en het incent van Gogh Instituut chouwburgnieu ws Kopak Seuren klantvriendelijkste van Nederland 'eel en Maas in 1993 een exclusieve collectie schoenen voor dames en heren Toneelvereniging Crescendo speelt in de schouwburg AGENDA Hen maas K PEEL EN MAAS Wie wört het now Bibliotheek- nieuws Sporthal WV-nieuws Lustrumoptredens Toneelvereniging Maashees Omroep Venray Donderdag 17 december - Pagina 3 lens het symposium 'Kwaliteit Her zorg' dat op 10 december ivond in het Vincent van Gogh uut in Venray hebben de Pa- m/consumentenorganisatie urg en het Vincent van Gogh uut samen met de vakgroep udheidsrecht van de Ryksuni- ieit Limburg een samenwer- iovereenkomst getekend, de overeenkomst is vastgelegd |e mening van de gebruiker of tin de geestelijke gezondheids- '9* duidelijk aan bod zal komen, ^"êle en fQrniele rechtsposi- limte an de patiën/kliënt zal duide- »orden bepaald en vastgelegd, il systematisch aandacht zijn klachtenopvang en -behande- ran patiënten. Patiënten zullen taan gaan deelnemen aan het iur en beleid van de geestelijke idheidszorg en er zal gewerkt i aan goede voorlichtingen irmatieverschaffing. is de eerste samenwerkings- nkomst die in Nederland jn is tussen een zorgaanbie- een patiënten/consumenten- satie. leputeerde Staten van Lim- achten dejse samenwerking zo igrijk dat zy een subsidie van 100,- hebben verleend om het kt goed van start te kunnen la- PCL Vereniging van Patiënten/ bmentenorganisatie Limburg, I «eg PCL genoemd, wil de posi- m de gebruiker van de gezond- szorg versterken en diens edzaamheid en medeverant- delykheid bevorderen. Verder wil het PCL bijdragen aan kwali teitsverbetering en betaalbaarheid van de zorg. In de PCL werken di verse patiëntenorganisaties samen. Organisaties die zich richten op de geestelijke gezondheidszorg heb ben binnen het PCL een commissie geestelijke gezondheid gevormd. Tijdens het symposium 'Kwaliteit ons aller zorg' kwamen vertegen woordigers van enkele patiënten organisaties die in die commissie aktief zijn aan het woord. Mevrouw Malecki van de stich ting Weerklank pleitte voor meer aandacht voor eerste opvang, on dersteuning en geruststelling van patiënten, voorlichting, menslie vende bejegening en privacy. Me vrouw Gijssen van Ypsilon vestigde de aandacht op de problemen waar mee familieleden en andere naast- staanden van patiënten mee zitten. Zy pleitte voor erkenning van die problemen op basis waarvan betere communicatie en begeleiding en grotere betrokkenheid bij zowel pa tiënten als hun naaststaanden. De heer Hilgers van de patiën ten/bewonersraad van het Vincent van Gogh Instituut wees op de spe cifieke inbreng die patiënten als er varingsdeskundige kunnen heb ben. Prof. dr. Van Wymen die als ge zondheidsjurist de basis legde voor de samenwerkingsovereenkomst stelde dat er ten onrechte wordt gesproken van de derde party als het gaat om de patiënten/consu mentenorganisaties. Zy zyn de eer ste partij om wie het allemaal gaat. Niet alleen juridisch, maar ook fei telijk en funktioneel dienen alle partyen aan elkaar gelyk te zyn als ze met elkaar aan tafel zitten. Direkteur patiëntenzorg Van Weers van het Vincent van Gogh In stituut onderzocht hoe zyn eigen mensen de gevolgen van de samen werkingsovereenkomst inschatten. Zowel verpleegkundigen, medici als management zagen meer voordelen dan nadelen in de samenwerking. Betere communicatie, stimulans tot zorgvuldigheid en openheid, be tere beeldvorming en hogere kwali teit zagen alle betrokkenen als voordeel. Meer kans op konflikten, complexere besluitvorming en meer werkdruk door tijdsbeslag op overleg werden als nadelen van de samenwerking genoemd. Mevrouw Huppertz, direkteur van de PCL waarschuwde ervoor dat de formele erkenning als partner nog niet vanzelfsprekend betekent dat ook in de dagelijkse praktijk van gelijkwaardigheid sprake is. De PCL heeft niet de pretentie om voor slechthorende doktoren een kon- krete oplossing te bieden. Daarvoor zijn tegenwoordig gehoorapparaat- jes in de handel, zo besloot zij het toespraak. De samenwerking tussen PCL, Rijksuniversiteit Limburg en het Vincent van Gogh Instituut zal in de praktijk bestaan uit het aanpak ken van een aantal projekten met betrekking tot informatie en voor lichting, behandeling en verblijf, repressief toezicht en klachten en participatie. De ervaringen die zo doende worden opgedaan zullen niet alleen in de Limburgse geeste lijke gezondheidszorg maar ook daarbuiten met belangstelling wor den gevolgd. bow lag 18 december, 20.00 uur IN IEXD LANGS DE ZIJDEROUTE livfjlkloristisch Danstheater z(jderoute, weg voor handels- en van het Romeinse Euro- Centraal China v.v. werd ca. ir voor Christus voor het geëxploreerd door de Chine- die daartoe door het het ge- jjke land van de Hunnen (nu: biung') moesten trekken en angs die weg de Romeinen agen van de zo uitstekend by jaden tie passende stof. de Ichtige en sensuele zyde. zijderoute was ca. 15.000 km en liep uit Zuid-Europa via Azië naar het volstrekt onher- anie gebied van de Takla Maka 'ende duinen) en de Gobi- [jn, die werden omgeven door "•onneembare bergketens. Ka ïn op de zyderoute reisden rand van deze woestijnen, [zich door bergstroompjes ge- ioases bevonden, ingryk voor het programma a langs de ZijdeRoute is, dat 100 voor Christus tot ca. Ina Christus, toen de Ming- pie zich van de rest van de we- zonderde, deze west-oost-as feen culturele osmose zorgde. Zo drongen boeddhisme, mania- chisme en sommige vormen van Christendom tot in China door en werd ook op de karavaanwegen de Islam, met het kromzwaard in de hand, gevestigd. Langs de zyderoute vermengden en vestigden zich vulturen en dat komt - ook nu nog - tot uiting in de dans- en muziekcultuur van de vol keren langs die 15.000 km lange lij densweg. In dit nieuwe programma probe ren we een indruk te geven van dat wat ons, na 500 jaar, nog is overge leverd van de culturen langs de oude karavaanweg, waarop West en Oost elkaar wel degelijk ontmoet hebben. We zien dansen uit het oude Chi na, van Tibetanen en Mongolen, van Ujguren, Tacijiken en Oezbeken en dansen dan langs de Zijderout via Turkmenistan en Perzië om te eindigen by de Armenen, handels volk bij uitstek, die in vroeger dagen de zijde verder transporteer den naar Europese streken. uw weekblad om on" toor 19 3 zijn wy helaas genoodzaakt om onze abonnementstarie- a en advertentietarieven aan te passen. Stijgende kosten zyn hier- ii de oorzaak. eu» ADVERTENTIES De losse mm-prys voor advertenties zal voor 1993 ƒ0,35 (excl. gpj ff.) gaan bedragen. De kontraktpryzen zullen in 1993 met ƒ0,01 rhoogd gaan worden. foor de kleine advertenties zal het tarief verhoogd worden van U30 naar ƒ0,70 per woord. Oorzaak van deze forse styging is het feit t het bedrag per woord inclusief b.tw. is. Met ingang van 1-1-1993 het b.tw. tarief voor advertenties verhoogd worden van 6% naar 5%. Een wetsvoorstel hiervoor is inmiddels de Tweede Kamer ge- ird. ABONNEMENT Het abonnement voor Peel en Maas zal met ingang van 1 januari verhoogd worden naar ƒ15,- per halfjaar. Abonnees buiten de re mandere postcode dan 58..) gaan ƒ21,- per halfjaar betalen. Reden Wdeze forse styging zyn de styging van de bankkosten. Als week- d wordt uw abonnement geïnd via acceptgirokaarten. De banken m hiervoor zowel ons, alsook uwzelf, kosten in rekening brengen. KORTING 535 Indien U ons echter machtigt om het abonnementsgeld automa- ch van uw rekening af te schry'ven, kunnen wy, gezien de gerin- i kosten daarvan, een korting geven van 0,50 per halfjaar. Wy in daarom geen ƒ15,- maar ƒ14,50 (ƒ20,50 buiten de regio) per If]aar van uw rekening af. Indien U nu onderstaand machtigings- mulier invult en in onze winkel afgeeft of toestuurt, dan kunnen idit al met ingang van 1 januari a.s. doorvoeren. U kunt ook nog iruik maken van de machtigingskaart die wy het laatste halfjaar uw acceptgirokaart hebben gevoegd. Deze kimt U ons gratis toe- iden. icode Woonplaats:. ikrekeningnr./gironr._ 16 dergetekende machtigt Van den Munckhof b.v. om zfjn/haar abon- uentsgeld voor Peel en Maas automatisch van zyn/haar bank/giro- ening af te halen. )(l Mltekening: 25 december, le Kerstdag om 12.00 en 15.30 uur WINTERCIRCUS met geheel nieuw programma Beleef het avontuur van de met veel liefde en geduld gedresseerde dieren. Huiver bij de halsbrekende toeren van de akrobaten. Verbaas u by de verrichtingen hoog boven de piste en lach om de clowns! Ontmoet een andere wereld, die van het zaagsel, hardwerkende ar tiesten, die eerlijk, spannend, soms by na onmogelijk amusement brengen. Een voorstelling met sfeer en een ambiance die zo specifiek is voor circus! Wintercircus Martin Hanson: 100% amusement voor de hele familie. Even naar het toilet Een 46-jarige inwoner van Leu nen bezocht in de nacht van zater dag op zondag een aan de Hoender straat gelegen café. Omdat er de laatste tijd zoveel auto-inbraken plaatsvinden in het centrum, nam hy zyn autotelefoon en semafoon maar mee in het café. Toen hy even naar het toilet moest liet hij zijn spullen op de bar liggen. Tben hy terugkeerde waren de spullen ech ter verdwenen. Van deze ongewone diefstal heeft hij aangifte gedaan en de politie is met het onderzoek gestart. Voor de inwoner van Leu nen een schadepost van ƒ4.800,-. Wie wört het now, wie wört het now!!! De prachtige eindact van de prinseproclamatie 1992 met daarin Vorst Hub als quizmaster ligt nog vers in ons geheugen. Het jaar van Ibn, Peter en Fun loopt ten einde en de nieuwe prins komt eraan. De commissie prinseproclamatie heeft het programma voor 16 januari in de steigers staan en het belooft weer een bonte avond te worden. Een prinseproclamatie die een mengeling is van grooët Rooy en gröts Rooy. Een avond waarin be kend en gewaardeerd talent ruimte heeft gemaakt voor ander talent. Een programma waarin Prins Ibn zyn zwanezang ten gehore zal bren gen om daarna verrast te worden door de APK Een avond met groots muzikaal talent met o.a. de liedjes van 1993. Aandacht voor Rooy in di verse acts afgewisseld door muziek en dans. Een nieuwe dansgroep uit Venray (we verklappen nog niets) en ook, voor de laatste keer onder haar leiding, de dansgroep van Nica v.d. Windt. Nieuw en oud talent met tot slot een sprookjesachtige apo theose waarin de jubileumprins be kend zal worden gemaakt. Kortom 16 januari 1993 belooft wat. Om bij deze gala-avond aanwezig te kunnen zijn, dient uw wel lid van de Piëlhaas te zyn en moet u een geldige lidmaatschapskaart kunnen overleggen. De kaartver koop vindt plaats in de schouwburg van Venray op 9 januari 1993 om 09.30 uur (zie ook de advertentie el ders in dit blad). Ook dit jaar is er weer de moge lijkheid om via een videoscherm in de foyer het programma in de grote zaal te volgen (ook hier zyn de kaartjes niet onbeperkt beschik baar en gaan Piëlhaasleden voor). Wie wört het now??? Een geheim dat 16 januari onthuld gaat worden. Schoolstraat 34, Venray Tbneelvereniging Crescendo Ys- selsteyn speelt voor u op zondag 20 december de klucht 'Hoogspanning levensgevaarlijk'. Deze klucht speelt zich aften huize van de fami lie Clabbers. Dit verre van doorsnee gezin raakt al gauw in een precaire situatie. Na een avonc\je stappen ziet opa een openstaand transfor matorhuisje voor een urinoir aan en dat heeft gevolgen... Verder brengen enkele slangen, die de grenzen van hun onderko men verleggen, de gezinsleden en bezoekers danig in beroering. Een en ander leidt tot dolkomi sche situaties en verwikkelingen. die garant staan voor een heerlijk, onbekommerd avondje toneelple- zier. Het stuk staat bol van verras sende wendingen en komische hoogstaiuijes. die zelfs de grootste zuurpruim onbedaarlijk aan het lachten brengen. De auteur van het stuk is Peter Eckerhardt. De regie was in handen van Frans v.d. Pas. Dit alles kunt u zien op zondag 20 december in de schouwburg van Venray, aanvang 20.00 uur. Verder spelen ze deze klucht ook nog in de Smelehof te Ysselsteyn op 27 en 28 december aanvang eveneens om 20.00 uyr. 'Derde prijs in landelijke kompetitie Onder het personeel van de KO PAK supermarkten in Nederland is een nationale kompetitie gehou den. Deze kompetitie was opge deeld in vier selektieronden. De laatste ronde is onlangs afgesloten. Na deze laatste ronde is gebleken dat KOPAK Seuren aan het Lovinck- plein in Ysselsteyn derde is gewor den. Op het onderdeel 'klantvrien delijkheid' werd zelfs de eerste prijs gehaald. Om deze klassering te behalen moet je als winkel heel wat in je mars hebben. In deze kompetitie tellen verschillende onderdelen mee zoals-, klantvriendelijkheid, milieuzorg, hygiëne, vakbekwaam heid en het inhaken op de aktuali- teit. Er zyn de afgelopen periode 'Mystery Ladies' op pad geweest die ter plekke onaangekondigd en ano niem een uitgebreid onderzoek naar alle aspekten van de kompeti tie instelden. Tevens telde in deze laatste ronde een vleeskeuring mee die uitgevoerd werd door het welbe kende instituut TNO. De kompetitie is bedoeld om het gehele winkelbeeld te verbeteren en om het personeel meer klantge richt te laten werken. Hier is KO PAK Seuren goed in geslaagd. Eigenaar Seuren vertelt: 'Het is erg moeilyk om zo hoog te eindigen, omdat er veel winkels zyn die hun best doen om hoog te eindigen. Je moetje als winkel dus onderschei den van de andere winkels en daar zyn wy denk ik heel goed in geslaagd'. MEDEWERKERS Dhr. Seuren realiseert zich als geen ander dat het sukses van een supermarkt voornamelijk afhangt van de medewerkers. 'Kijk, ik kan wel 1000 mooie plannen en ideeën verzinnen, maar als de medewer kers het niet goed oppakken ge beurt er natuurlijk nog niets. Alles hangt van hen af. Tfenslotte zyn zij degenen die met de klanten in kon- takt komen. Daarom heet het ook de Sterrenteam Kompetitie. Het draait om teamwerk, daarom mag alleen een Sterrenteam deze ere titel dragen', aldus dhr. Seuren die best wel trots is op 'zijn' team. Doorrijder achterhaald Vrijdagavond omstreeks 19.00 uur vond by het tankstation aan de Noordsingel een aanrijding plaats tussen twee personenauto's. Terwyl een 21-jarige inwoonster aan het tanken was werd haar auto aangereden en beschadigd. De bestuurder van de auto die de aan ryding veroorzaakte, reed zonder dat zyn identiteit kon worden vast gesteld, door. De bestuurder werd wel herkend en kon daardoor wor den achterhaald. Hij erkende wel iets te hebben gevoeld, maar ver klaarde aan de politie niet geweten te hebben wat hij moest doen. Nu wordt het voor die 23-jarige inwoner een dure zaak want er werd proces-verbaal opgemaakt in zake het doorryden na een aan rijding. Ook in Venray is het 100-jarig be staan van de Nederlandse Openbare Bibliotheken in 1992 niet onge merkt voorbij gegaan. De feestelijke aktiviteiten zoals de open dag op 17 mei. het leesprogramma en de kin derboekenweek trokken veel be langstelling. Wij hopen binnenkort de grens van 8000 ingeschreven le den te passeren! Met de feestdagen in het ver schiet zijn de openingstijden de ko mende weken aangepast. Donderdag 24 dec. 14.00-16.00 uur; vrijdag 25 en zaterdag 26 dec.: Kerstmis; maandag 28. dinsdag 29 en woensdag 30 dec.: 14.00-18.00 uur: donderdag 31 dec.: 14.00-16.00 uur; vrijdag 1 jan.: Nieuwjaar; zater dag 2 jan.: gesloten. Vanaf maandag 4 januari gelden weer de normale openingsuren: maandag t/m donderdag 14.00-18.00 vrijdag 14.00-21.00 zaterdag 10.00-13.00 De bibliotheekmedewerkers wen sen alle lezers plezierige feestdagen en veel goeds voor het nieuwe jaar toe. Graag tot ziens in de bi bliotheek! De Wetteling Donderdag: Rooyse VK 17.30-21.00 Rooyse VK/Manual 21.00-22.00 Manual 22.00-23.00 Vrijdag: Rank Xerox Jumpers FC Hento-de Steeg Venray 1-Venray 2 Drukshop-Huukske 3 Venrode 1-Wittenh. 2 Zaterdag: SVCB 1-FC Hento Veronica 2-Trepke Jumpers Zondag: MHCV NDKB korfbal Manual Maandag: Gemeente Rooyse VK Stiphout Voetbal Veronica Dinsdag: Rooyse VK Badmintonclub Woensdag: Gemeente Badmintonclub De Schuivers 16.30-17.30 17.30-19.30 19.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 22.30-23.30 09.00-10.00 10.00-11.00 11.00-22.00 09.00-12.30 12.30-15.30 15.30-21.30 16.30-17.30 17.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 17.30-21.00 21.00-23.30 16.30-17.30 17.30-22.30 19.30-21.30 Onderstaand volgt een greep uit de vele voorstellingen die u bij ons kunt boeken. December: t/m 23: De nieuwe kleren van de Kerstman, Amsterdam 18 t/m 31: Wereldkerstcircus, Am sterdam 18 t/m 26: Josephine, Amsterdam 18 t/m 26: Kerstcircus, Apeldoorn 22 t/m 28: Holiday on Ice, Den Haag 25 t/m 30: Wereld Sterren Circus, Arnhem 28: Libido Abstracto- Kunstrockfeest, Amsterdam 29: The Commodores, Amsterdam 31: Oudejaarsfeest, Amsterdam Januari: 1 t/m 3: Cyrano. Den Haag 2: Silvester Nieuwjaarsconcert, Utrecht 9: Lee Tbwers, Gordon. Annie Schilder, Roosendaal 12 t/m 17: Revue Revue, Den Haag 16: The Sundays, Utrecht 19 t/m 23: Harry Slinger, Am sterdam 23: Meat Beat Manfeste, Utrecht 29-30: Opera Nabucco. Rotterdam 30: De Muzikale Noot met aa. Re- né Froger, Andre Hazes. Gerard Joling en Anita Meyer, Am sterdam Februari: 5 t/m 7: Opera Nabucco, Rot terdam 6: Golden Earring Enschede 17: Bob Dylan, Eindhoven 17: Gerry Rafferty, Utrecht 19: BZN. Eindhoven 21: Berdien Stenberg Amsterdam 27: Shirley Bassey, Den Haag 28: Normaal, Enschede 28: The Chippendales, Maastricht Op zaterdag 19 en zondag 20 de cember a.s. zal de Toneelvereniging Maashees voor de tiende keer in suksessie alweer voor het voetlicht treden. Dit jaar zal onder de bezie lende leiding van de Ysselsteynse regisseur Henk Stevens de platte landsklucht 'Het Minnespel der Maagden' opgevoerd worden. Met 'Bokkesprongen', een andere klucht van schrijver D.J. Eggen goor, oogstte het Maashese toneel gezelschap in een eerder optreden veel lof. Een reden temeer voor de echte toneelliefhebber om op 19 of 20 december dit stuk te gaan zien in het gemeenschapshuis te Maas hees. Aanvang van de avonden is tel kens om 20.00 uur en kaarten a ƒ6,50 zijn telefonisch te reserveren by René Franssen, tel. 04781-36361. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R.E. Gabeler. T. Lankveld. II. Schraven en J. Wittgen: R. GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 Weekenddienst voor de patiënten van R Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer. A. Coenen. F. Schmeetz. D. Vereauteren en J. de Vocht-. G. van LOON Patersstraat 60, tel. 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keyzer en dr. Van Dongen: DR. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: P. WASSER, tel. 84504 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENKLINIEK VENRAY E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak V. GEURTS Stationsweg 13, tel. 81336 1)1 EREN ARTSENPR AKTIJ K W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12, tel. 81000 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van Eerten, mevr. Tiggeloven en mevr. Vennazeren M. VERMAZEREN, tel. 04784-2273 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggelo ven wordt vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door II. van EERTEN Kruisdistel 5, tel. 88408 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur. tel 88408 Programma van Omroep Venray op de FM 90.2 en via de kabel op de FM 102.6 Mhz met op: Donderdag: 19.00-21.00 uur: De Rooy-lyn met Paul Verhoeven. 21.00-22.00 uur: Gastpresentator. Vrydag: 19.00-21.00 uur: De Rooy-lyn met Frank v.d. Molen, met o.a. Mu- zaRooy. 21.00-22.00 uur: Gastpresentator. Zaterdag: 18.00-19.00 uur: Het doen met Je roen (van Loon). 19.00-20.00 uur: Stopwatch: Sport met Huub Geurts en Jeroen van Loon. Zondag: 10.00-11.00 uur: Frank van der Molen. 11.00-13.00 uur: Verzoekplatenpro- granuna met Hayke de la Whisky. Bel voor een groet of plaat: 04780- 12362. 13.00-14.00 uur: Jojo's Time machine met Jos Gommans. 14.00-16.00 uur: Ruben in de mid dag met Ruben de Jong. 16.00-18.00 uur: Frans Janssen met muziek, sport en informatie: 04780-12362. 18.00-19.00 uur: Nico Broers. 19.00-20.00 uur: Houwe Zo! met Hanna van Beek. 20.00-22.00 uur: Muziekprogram ma met Jos Gommans. Maandag: 19.00-21.00 uur: De Rooy-lijn met Eric Thönissen. 21.00-22.00 uur: Peelgrass. Het we kelijkse country-programma van Rein Wortelboer. Dinsdag: 19.00-21.00 uur: De Rooy-lyn met... 21.00-22.00 uur: Gastpresentator. Woensdag: 19.00-20.30 uur: De Rooy-lyn met Gido Boom. 20.30-22,00 uur: Verzoekplatenpro- gramma met Liesbeth Lucassen voor o.a. de instellingen. Bel tydens de uitzending voor de groeten, een felicitatie of een verzoekplaat: 04780-27269. 22.00-23.00 uur: Wisselprogram-

Peel en Maas | 1992 | | pagina 3