Gladheidsbestrij ding winter 1992/1993 Venrays gemeenteraad vergadert a.s. dinsdag Bouwvergunning aangevraagd Ingekomen Bouwaanvragen Bekendmaking Openbare kennisgeving Statistisch jaaroverzicht 1991 Hinderwet Hinderwet PEEL EN MAAS Bouwvergunning verleend Bouwtoestemming op Bouwmeldingen SYSTEM:CARE Gemeentepo Venray g Bureau vreemde! tussen Kerstmis Nieuwjaar gesloft Bouwmeldin Draaginsij Meerlona ;Ei 3 PEEL EN MAAS Donderdag 10 december RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid: voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen, handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: rujlverkay,eling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. Burgemeester en wethouders zyn voornemens aan de volgende bou- waanvragen medewerking te verlenen. het bouwen van een paarde- stal aan de Weversven te Merselo, t.n.v. J.H.L.M. Poels, Prinses Mary- kestraat 25. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 11 december 1992 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw beheer, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Venray, 10 december 1992 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu, ir. G.F.J.M. Frencken Tbr voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand een overzicht van de in de afgelopen week bij burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het vernieuwen van een stal (Schaapskooi) aan de Overloonse- weg te Venray, t.n.v. RW.M. Coop- mans, St. Odastraat 38. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu, ir. G.F.J.M. Frencken Elk jaar opnieuw besteedt de ge meente Venray aandacht aan de gladheidsbestrijding. De gemeente Venray als wegbeheerder wordt voor de uitvoering van deze taak veelal geholpen door de politie, die via de surveillancediensten extra aandacht aan de toestand van de wegen en de mate van gladheid van het wegdek besteedt. De gladheid wordt met name bestreden op de openbare wegen met een hoge verkeersintensiteit en de doorgaande wegen die een ontsluitingsfunktie hebben. Instel lingen en particulieren dienen voor hun 'particuliere' terrein zelf de gladheidsbestrijding ter hand te nemen. Sneeuwruimen en gladheids- bestryding op trottoirs dient te Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat met in gang vaan 11 december tot en met 22 januari 1993 in de hal van het gemeentehuis ter inzage ligt de koncept-struktuurvisie voor het be drijventerrein Smakterheide, die de hoofdlijnen aangeeft voor de ruimtelijke ontwikkeling voor het bedry venterrein Smakterheide, be grensd door Maasheseweg, toe komstig Rijksweg 73, Nijverheids straat, Spurkt, toekomstige Spurk- terweg, Dr. Kortmannweg en De Krekel. Wy bieden een ieder de ge legenheid om binnen de termyn van ter visieligging schriftelijk te rageren op deze koncept-struktuur visie. reakties kunnen worden gestuurd naar de gemeente Venray Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Voorts delen wij u mee dat op dinsdag 12 januari vanaf 20.00 uur in de burgerzaal van het gemeente huis een informatie-bijeenkomst zal worden gehouden over deze koncept-struktuurvisie. Venray, 10 december 1992 Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, sekretaris geschieden door aanwonenden cq. de eigenaren. Deze plicht is vastgelegd in artikel 33 van de Al gemene Politie Verordening Venray. STROOIEN EN HET MILIEU Om te voorkomen dat het milieu overmatig wordt belast met strooi- zout wordt zo weinig mogelijk pre ventief gestrooid. In principe wordt gestrooid met zout Afhankely k van het weertype kan gekozen worden voor een mengsel van zand en zout Voor het sneeuwvrymaken van we gen wordt zoveel mogelyk gebruik gemaakt van een rolbezem omdat een schoongeveegd wegdek tot ge volg heeft dat er minder hoeft te worden gestrooid. DE TE STROOIEN GEMEENTEWEGEN De volgende gemeentewegen zijn in 7 verschillende strooiroutes op genomen, en worden geheel of ge deeltelijk gestrooid. Indien uw straat hierin niet is opgenomen wordt hier dus ook niet gestrooid! A: Acaciastraat. Akelei, Akkerweg, Albionstraat. B: Beekweg, Bergweg, Blauwver verstraat, Blekersveld, Breeven- neweg, Brugpas, Brukske, Burg graaf. C: Casten rayseweg, Catharinastraat St, Christoffelkruid, Coppelen- berg. D: Deskesven, Deumeseweg, Du- nantstraat Henri. E: Eindstraat Ericaweg, Eijkenhof- weg. G: Gerardsstraat Past., Geysterse- weg, De Gouden Leeuw, Groot dorp, Grotestraat, Gunhoekweg. H: Haag, Haammakerstraat, Hagel- weg, Handrik, Hanssenstraat Mgr. Heidse Peelweg, Heidseweg, Henseniusplein, Hertekruid, Hoenderstraat, Hofstraat Hoofd straat, Hoogriebroekseweg, Hoogzand, Horsterweg. J: Jozéfweg St., Julianasingel. K: Karelweg Kzr., Keizersveld, Kempkensberg, Kempweg, Kerk- pad, Kiekweg, Kiosk, Klaproos, Kleindorp, Kruidenlaan, Kulut- weg. L: Landweertweg, Langeweg, Lang straat, Leeuwstraat, Leunseweg, Agenda voor de openbare verga dering van de gemeenteraad, te houden op dinsdag 15 december 1992, aanvang 19.00, in het raad huis, Raadhuisstraat 1 te Venray. 1. Opening. 2. Mededelingen. 3. Notulen van de openbare verga dering van de raad der gemeen te Venray gehouden op dinsdag 24 nov. 1992. 4. Ingekomen stukken. 5. Rapport 'De gemeente Venray in sociaal en ruimtelijk- economisch perspectief (BCI- rapport). 6. Aanpassing tarieven onroe- rendgoed belastingen. 7. Wijziging legesverordening. 8. Wyziging verordening op de heffing en invordering van be grafenisrechten, marktgelden en precariorechten. 9. Aanpassing tarieven afvalstof fenheffing, rioolrechten en hondenbelasting. 10. Beschikbaar stellen van een subsidie aan VW-Venray in de kosten van evenementspromo tie en verbouwing huisvesting. 11. Nota grondprijzen gemeente Venray en vaststelling grond prijzen per 1 januari 1993. 12. Verordening Gemeentelijke Identiteitskaart. 13. Verzoek van de Stichting Katho liek Onderwijs Vredepeel ex art 74 WBO om vergooding van kosten van renovatie van de fietsenstalling en de dakrand overstekken. 14. Verzoek ex art. 82 ISOVSO om vergoeding van de kosten van de gedeeltelijke vervanging van de boeiboorden aan de LOM- school 't Groenewold. 15. Verzoek ex art 74 van de WBO van de Stichting Katholiek On derwijs Venray om vergoeding van de kosten voor het plaatsen van een externe radiator in de personeelskamer van basis school Dr. Poels. 16. Verzoek ex art. 74 van de WBO om vergoeding van de kosten van het herstellen van vernie lingen tb.v. basisschool St. Pe trus Banden over 1991. 17. Beschikbaar stellen van een krediet tb.v. de uitbreiding van de openbare basisschool De Landweert met twee lokalen. 18. Beschikbaar stellen van een krediet tb.v. de uitbrelcling van het wij keentïum Landweert. 19. Beschikbaar stellen van een krediet voor de sloop van het voormalige kombinatie-zwem- bad aan de Parkweg. 20. Aanstelling van de heer CJ. van Hout als direkteur van de open bare basisschool De Flierefluit. 21. Aangaan van vaste geldlenin gen voor het jaar 1993. 22. Het aangaan van een kort- kredietarrangement voor het jaar 1993. 23. Financiering sociale wo ningbouw. 24. Beschikbaar stellen van een krediet t.b.v. de aanschaf van ap- paratuur voor de onderafdeling milieubeheer. 25. Herbenoeming van de heer Van den Acker, Warande 3 te Deur- ne tot lid van de Welstandscom missie Venray. 26. Vaststelling algemene grond- aan- en verkoopvoorwaarden en aanpassing delegaties. 27. Verkoop bouwgrond in Land weert II aan Smits' Bouwbedrijf Someren b.v. 28. Voorbereidingsbesluit partiële herziening bestemmingsplan Buitengebied tb.v. de vestiging van een mestverwerkingsfa briek naby het bedrijventer rein Ysselsteyn. 29. Voorbereidingsbesluit partiële herziening bestemmingsplan Wilheiminaplein tb.v. het bouwplan van de fa. Leo van Schaij ik-Osnabrugge. 30. Voorbereidingsbesluit partiële herziening bestemmingsplan Oostelyke Woonwyk t.b.v. het bouwplan van Bouwbedryf Tteu- nissen b.v. te Ysselsteyn. 31. Voorbereidingsbesluit partiële herziening bestemmingsplan Keizersveld t.b.v. het bouwplan van MEGA Limburg te Maas tricht. 32. Voorbereidingsbesluit partiële herziening bestemmingsplan Ysselsteyn t.b.v. het bouwplan van de heer H. van Asten, Ring weg 35 te Ysselsteyn. 33. Voorbereidingsbesluit partiële herziening bestemmingsplan Vlakwater II t.b.v. het bouwplan van de fam. Bartray. 34. Beschikbaar stellen van een krediet t.b.v. de vervanging van het redvoertuig van de gemeen tebrandweer Venray. i 35. Sluiting. Liene 't, Lollebeekweg, Loonse- dyk, Lorbaan, Lovinckplein. M: Maasheseweg. Maasheseweg nieuwe. Markt Grote. Markt straat, Meerloseweg, Merselose- weg, Metaalweg, Meterikseweg. N: Noordsingel. O: Oirlo Klein, Oirloseweg, Ooster bosweg, Oostrumseweg Oude, Oostsingel, Op de Ries, Ossen- dyk, Overbroekseweg, Over- loonseweg. P: Paardekopweg, Pas, Passage, Pa- tersstraat, Pauwweg, Peelweg, Pe tersstraat Deputé, Plataanstraat, Poelsweg Jan. Poststraat, Pub- benstraat Weth., Puttenweg. R: Raadhuisstraat, Ringweg, Ripse- weg, Rouwkuilenweg. 8: Schaapskuil, Schoolstraat, Schoutenstraatje, Sparrendreef, Spurkt, Spurkterdijk, Stalberg- weg Johan van, Steegse Peelweg. T: Thielenstraat Deken, Timmer- mannsweg, Twistweg. U: Ursulastraat SL V: Valkenberg, Veldstraat, Veltumse Kleffen, Veulensewaterweg, Veu- lenseweg, Vliegert, Volen, Vrede- weg. W: Wanssumseweg, Weg in den Berg, Westsingel, Weverslo, Wit te Vennenweg, Wyttenhorstweg Johan van. Y: Ysselsteynseweg. Z: Zandhoek, Zeilbergseweg, Zuid- singel, Zuivelweg. PROVINCIALE WEGEN BINNEN DE GEMEENTE VENRAY De provinciale wegen worden door provinciale waterstaat gestrooid. Voor onze gemeente zijn dat de volgende wegen: Deumeseweg, Horsterweg, Maas heseweg, Peelweg, Venloseweg, Wan ssumseweg. VRAGEN EN NADERE INFORMATIE Indien u nog verdere vragen heeft of andere nadere informatie wenst kunt u kontakt opnemen met de heer P. Schoenmakers, koör- dinator gladheidsbestrijding, 's morgens tussen 9.30 en 10.00 uur onder tel.nr. 04780-23401. Het gemeentehuis van Venray zal in het begin van 1993 een inwendi ge opknapbeurt krygen. Tevens zal een nieuwe trouwzaal gebouwd worden in een reeds bestaand deel van het gebouw. Een aantal bedrij ven uit Venray, zoals schilders, stu kadoors, bouwkundige aannemers en installateurs, hebben inmiddels mondeling en schriftelyk te ken nen gegeven in aanmerking te wil len komen voor (een deel van) de uitvoering van de werkzaamheden. Ten behoeve van de keuze van uit voerende bedryven zal een onder handse aanbesteding worden gehouden. Vooraf worden een aan tal bedrijven geselekteerd en ge vraagd gegevens ter beschikking te stellen, o.a.: - omvang van het bedrijf; - deskundigheid van het bedrijf; - ervaring in het plegen van (groot) onderhoud; - ervaring in het werken in bewoon de gebouwen; - omzet van de onderneming; - kredietwaardigheid. Op basis van een beoordeling van deze gegevens worden per vakge bied enkele bedryven geselekteerd, die in principe in staat worden geacht de werkzaamheden uit te voeren. Deze bedrijven wordt een aantal stukken verstrekt, op basis waarvan een aanneemsom moet worden berekend. In principe zal aan de laagste inschryver het werk gegund worden. Door middel van deze bekendma king worden bedrijven in dé gele genheid gesteld om hun belang stelling voor uitvoering van dit projekt kenbaar te maken. Deze melding kan gericht worden aan FMH Facility Management b.v., Nieuwe Spiegelstraat 18, 1406 SJ Bussurn. Alle geïnteresseerde bedryven zullen van de vervolgprocedure op de hoogte worden gesteld. Venray, 10 december 1992 Burgemeester en wethouders van Venray Vanaf december is op de afdeling burgerzaken het statistisch over zicht 1991 te verkrijgen. In het overzicht worden gegevens vermeld op het gebied van: bevolking, huis vesting, beroep en bedry f, onder- wys, enz. Het statistisch overzicht bevat 50 pagina's en kost 40 gulden. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet'op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat bij hen een aanvraag om vergunning ingevolge de Hin derwet is binnengekomen van: J.G.M. Koenen. Mr. Dries- sensstraat 5, 5812 AM Heide voor het oprichten en in werking heb ben van een gereedschap-slyperij gelegen aan de Zuivelweg 2 te Leunen; De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 10 januari 1993. Ibt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Ibt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telyk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray. Degene die een bezwaar schrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Wij zijn voornemens om voor de ingediende aanvraag een openbare zitting achterwege te laten, omdat daaraan naar verwachting geen be hoefte bestaat. Indien men echter hierom verzoekt (bij de onderafde ling milieubeheer) kan men tot één week voor het verstrijken van bo vengenoemde termyn in de gele genheid worden gesteld ook mondelinge bezwaren in te bren gen. Daarbij bestaat dan tevens de mogelijkheid tot een gedachtenwis- seling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en ove rige aanwezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en alleen degenen die kunnen aantonen dat zy daartoe re- delykerwys niet in staat zyn ge weest, kunnen tijdens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp-beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke be schikking. Burgemeester en wethouders voornoemd^ namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.J.F.M. Frencken Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zij voornemens zyn hinderwetvergunning te verlenen aan: W. de Mulder, Deumeseweg 104, 5813 AB Ysselsteyn voor het uitbreiden/wijzigen van een glas- tuinbouwbedryf gelegen aan de Deumeseweg 91 te Ysselsteyn; H.C. Koning-Stolvoort, Veulen- seweg 61, 5814 AB Veulen voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning voor een geiten- houderij met kaasmakery, gelegen aan de Veulenseweg 61 te Veulen; H.H.C. Maas, Heidseschoolweg 8, 5812 AK Heide voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor het bedrijfsmatig houden van scharrelkippen en het telen van vollegronds groente, gele gen aan de Heidseschoolweg 8 te Heide. Dit onder oplegging van voor schriften die nodig zyn in het be lang van het voorkomen of beper ken van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Ven ray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden inge zien tot 24 december 1992. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is ge weest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde bezwaren in brengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. De bezwaar schriften moeten schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. Degene die een be zwaarschrift indient, kan verzoe ken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken 'n abonnement waard Burgemeester en wethouders hebben in hun vergadering van 24 nov. en 1 dec. 1992 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zy die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het plaatsen van een tuinhuis je aan de Rondeveld 11 te Leunen, t.n.v. J.M.L. van Osch; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Vijverhof 7 te Ysselsteyn, t.n.v. J. Swinkels; het bouwen van een garage aan de Randenrade 84 te Oostrum. t.n.v. P.J.J.M. Hanen, Klaproos; het bouwen van een carport aan de Lidwinahof 9 te Venray, t.n.v. W.C.M. Janssen; het bouwen van een kantoor pand aan de Patersstraat 19a te Ven ray, tn.v. Maassanden Beheer Beleggingen bv, Kuilenhurk 30 te Vessum; het bouwen van een garage aan de Randenrade 86 te Oostrum, t.n.v. W. v.d. Wal en P.A.M. Mertens, p/a Claudiahof 22; het uitbreiden van een zeu- genstal aan de Beekweg 58 te Mer selo, t.n.v. A.J.J. van Tilburg; het aanpassen van een winkel pui luifel aan de Grote Markt 19 te Venray, tn.v. P.H.F.M. Pijpers; het slopen van opstallen en bouwen garage/berging aan de Spurkterdijk 7 te Venray. t.n.v. Maatschap Verploegen-Loonen; het uitbreiden van een woon huis met praktijkruimte aan de St. Odastraat 37 te Venray, t.n.v. M. Tonen; het bouwen van 16 vrije sek- tor woningen aan de Silene 2 t/m 16 (even) en Sneeuwklokje 1 t/m 15 (oneven); het verbouwen en uitbreiden van een hotel/restaurant aan de Leunseweg 20a te Venray, tn.v. H.P.J. Voermans, Urbanusweg 16. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Wet AROB daartegen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen nadat de beschik king is gegeven. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. voor het bouwen van een dak kapel aan de Pioniersstraat 15 te Ys selsteyn, tn.v. L.J. v.d. Munckhof, Pioniersstraat 15 te Ysselsteyn; het bouwen van een dakkapel aan de Allegrostraat 5 te Venray, t.n.v. W.H.M. Toebast, Allegrostraat 5 te Venray; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Marjolein 50 te Venray, t.n.v. W.M.G. Baltussen, Alle grostraat 50 te Venray; het bouwen van een berging aan de Kogeldistel 22 te Venray, tn.v. F.W. Gielen, Kogeldistel 22 te Venray; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Christoffelkruid 28 te Ven ray, tn.v. W.G.M. Claessens, Christoffelkruid 28 te Venray. Venray, 10 december 1992 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelyke ordening en milieu, ir. G.F.J.M. Frencken Automatisering voor het kleine bedrijf. Automatiseringsadviezen Systeembeheer Netwerkbeheer Instructie Programma's op maat Computers n Netwerken O Printers Meer weten Bel even, wij komen graag langs voor een kennismakingsgesprek, ff 04780 8513? De commissaris van degen DE politie te Venray maakt bek; he degenen die in het bezit? ingt een verlof ingevolge de Wetl 'e en Munitie, hun verlof ter| ging aan kunnen bieden deling Bijzondere Taken gemeentepolitie te Venray, weg 4 te Venray. Dit dient te geschieden tu jen en 30 december 1992. be: Leden van een schietven l«n! dienen tevens hun schietpi Han* ter kontrole aan te bieden. 1 In het tydvak van 12 nuari 1993, kunnen de beofcj zi dokumenten tydens kant: weer worden opgehaald bf administratie van gemeen! Venray. card dece kei iije- ieke ertu nLa dect uiers 3B> iSpr as Het bureau vreemdelin] rid i vestigd in het politiebureau ens Leunseweg, is tussen Kers itige Nieuwjaar gesloten. Op maandag 4 januari 1! tydens de kantooruren Jjên< geopend. k ba; R1A KI (Procedurestart art 18a Lb.v. bouwmeldinga eboi Burgemeester en wethoud voornemens om van toepas artikel 18a van de Wet op d; en j telijke Ordening vry stelling nim< lenen van het ter plaatse gt rk dan wel van de in voorbe ec< zijnde herziening besten ien\ plan ten behoeve van dev 3 BI bouwmeldingen: T~ het bouwen van een 6 "J 8 je aan de Burg. Janssenstn 5.5? Venray, Ln.v. Y. Hendrix. De op de bouwmelding$ king hebbende stukken lig ingang van 11 december 19 mc rende 14 dagen voor eent ra^ inzage by de onderafdelinj ever beheer, kamer 310, van b huis (van 09.00 tot 12.00 u jg, Gedurende deze termijn I sehriftelyke bezwaren bij meester en wethouders w gediend. 10 december 1992 Burgemeester en wethoi Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeiinj12 huisvesting, ruimtelijkeoi en milieu, ir. G.F.J.M. Frencken LDE puw sen 130 17 Juli 1950 bracht 'Oen lor', 'Bloedbata(jon' thuis der de Indië-veteraan H.J. van het 402 BI. Bataljon .de by naam van 'Blos door haar vele verliezen ini Ut dat ze in het toenmalig ij g lands Indië verbleven, d P w< sluipschutters, zware pat diep in het vijandelijk gebi vooibeveiliging en mynei velen sneuvelden en gew ten. H.J. Janssen werd in de 2 keer gewond. By aankomst in de h» Amsterdam, spraken verttj! ruis digers van H.M. en PrinsB enn en minister Schokking a daten toe: 'Jullie hebben op onze dankbaarheid' riej nister van oorlog, de veteranen vanaf de kade de regering weet beter, dan hoe zwaar jullie taak is gei ine la; Nu, na meer dan 42 jast lyk erkenning voor de b Janssen met de aflevering 'Draaginsigne gewonden' bos bloemen voor mevrou s00 sen. Dit werd door bur# "IC mr. J.H. Halm, ten huize VS penbroeder van het 402 handigd. Geen inbreker so Dinsdag kwam by de pol j^j! melding binnen van een S yg, die het verdacht vond dal een portierslot van een teld werd aan de Henri straat. De politie trof da inbreker aan maar de eiget de auto die by het dichtsl het portier tot de ontdekkü dat de autosleutels in deaifl De eigenaar kreeg de auto met de sleutels kon h(jiets starten. De politie is zeer te es v over de aktie die de voortik had ondernomen. 'Beter 041 E dan vergeten te bellen, wordt in Venray toch al broken in auto's' aldus commentaar.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 16