verkoopster oepstentoonstelling Kunstgalerie TORO lfare tentoonstelling >ejaardencentrum Het Schuttersveld Eikenhofkapel treedt op bij Duitse Oktoberfeesten een exclusieve collectie schoenen voor dames en heren (GEZONDEN elgoedmarkt Het le Bonte Koe Oktoberfeest Vlooienmarkt te Holthees Welfare Vierlingsbeek Groeningen-Maashees EMJBIJBi Uitslag kleurwedstrijd UNICEF Oud-Indië-gang'ers opgelet! Gepromoveerd Sporthal Gevonden Volksdansen in Den Hoender Silhouette festival bij Mijling Najaarsconcert Logeko en Boxmeers Vocaal Ensemble Omroep Venray tob* MAAS Donderdag 22 oktober Pagina 3 toiia oktober t/m 8 november werk van vijf kunste- Venray en direkte omge- J-fjj cbtigen in Kunstgalerie de Langeweg 30. ste het werk van Floor -j uit Meerlo, geboren te Floor: 'Mijn laatste werk ilg samenvatten als een sym- myn ontwikkeling in de ^ANi 5 jaar. Hierin openbaart me in deze periode 8 jg gehouden, inclusief de ling in de pastel-techniek, is te zien op een groot flderij 250 x 120 cm, ne nde het eerste hoofdstuk helei Irieluik uit de Griekse My- jtiteld 'intocht van Diony- van de wyn, lust en lderij komt regelrecht uit \t ik moet er nog de laat- aan leggen. Na deze expo- het onmiddellijk naar de urs te Utrecht waar het een groter publiek te aan- itappen is woonachtig en geboren in Oirlo. Hij Kunstakademie St Joost a, richting grafische Bervindt zo af en toe nog an 'maniertjes' zoals die pp de akademie werden ld, 'Het wordt ons geleerd, eindelijk hebben we het ai' te leren. Terugkeren H zoals een kind dat onge- erd bezig kan zijn. Hier- |e ontdekkingen waardoor veel rijker wordt', ook de ontwerper van de - Ivalposter Venray '92. Er schilderyen van hem te cryl, pastel en zeefdruk. raai °eSestina is geboren in Tje- 9™ kue en sedert 17 jaar tig te Venray. div. speelt by de ontwikkeling van haar werk een grote rol. 'Eer werkstuk is een tydsopname en vertelt me waar ik me bevind, zowel gevoelsmatig als wat er in m'n hoofd afspeelt Bewustwording en verwerking staan centraal'. Yvette volgt momenteel de avond- akademie in Arnhem. Haar werk bestaat uit goaches, olieverf en sculpturen. Kees Waalwijk was tot voor kort woonachtig in Venray. Op jonge leeftijd vertrok Kees met zijn ouders naar Afrika. Opgroeiende in deze cultuur en later de Westerse cultuur, hanteert Kees een kreatie- ve taal in zijn schilderkunst, waar in de Afrikaanse invloeden duide lijk zichtbaar worden. Voor Kees vormen muzikale en kunstzinnige invloeden een belangrijk onderdeel in onze Westerse samenleving. Jan Fleurkens is geboren in Veu len. In de fotografie van Jan staan Natuur en Mens centraal. 'Het mo ment van de mens in de natuur heeft voor mij een belangrijke waarde, het normale, het allerdaag se in het leven. Sprakeloos wordt de mens als hij overvallen wordt door de natuur. Voor mij spreekt de mens op z'n minst ook één sprake loze taal in deze wereld. Dit probeer ik op gevoelig papier (foto) zichtbaar te maken'. Ook voor de komende jaren zijn er groepstentoonstellingen uit de regio Venray gepland. Eenider die zich nauw betrokken voelt bij kunst, of kunstenaaifes) is, kan zich, voor een groepstentoonstel ling in de galerie aanmelden. Vrijdagavond a.s. kunt u tussen 18.00 en 20.00 uur persoonlijk ken nismaken met de exposanten. Vanwege een computerstoring is het adressenbestand van de galerie verloren gegaan. Vandaar het ver zoek aan diegenen die op de hoogte gehouden willen worden van de ex posities in galerie TORO, om hun adres opnieuw op te geven. 24 en 25 oktober wordt jaarlijkse Welfare ten- ïg gehouden in bejaar- ura Het Schuttersveld. Iijzet en plezier is gewerkt vervaardigen van honder- handwerkstukken zoals: i truien voor groot en utsen, dassen, handschoe- sokken, sloffen, gehaak- en kleden, geborduurde Hen en ontbytlakens (ook veel artikelen van Beiers lorten, dekservetten en la- Berlei soorten wens- en en, poppen, knuffels, allen, kussen en baby- al komen kijken naar wat 12 «fc. mensenhanden kunnen maken maakt een bezoekje aan Het Schut tersveld de moeite waard, maar met de feestdagen alweer voor de deur is e^ook vast wel iqts voor u bij. Ook dit jaar is er weer een enve- loppenspel, loterij en boelkraam (verkoop van 2e hands spulletjes). Tevens is er op zaterdag een de monstratie kantklossen en hout snijden. De openingstijden zijn: vrijdag 23 okt.: 19.30-21.30 uur; zaterdag 24 okt.: 14.00-17.00 uur; zondag 25 okt.: 10.30-12.00 en van 14.00-16.00 uur. De trekking van de loterij is 's zondags om 16.00 uur. U kunt ons vinden aan de Berg-, weg in Venray. Tbt ziens! IMERWERKEN t ramen, deuren, kozijnen isolatieglas, renovatie dakvernieuwing, 00f verbouwing Timmer- en onderhoudsbedrijf J. van de Ligt Wanssum, De Cuyperetraat 37 04784-2184 rdag 24 okt. van 13.00 tot 'houdt de Speel-o-theek de ^speelgoedmarkt in wijk- a j Schöpke, Veltumse Klef- Venray. Verkocht wordt ledehands speelgoed, u materiaal voor deze w koop wilt aanbieden, kunt weren in het gebouw van o-theek (ingang biblio- 11 erseloseweg op donderdag ïn 14.00-18.00 uur. ■opbrengst is 2/3 deel voor P tor en 1/3 deel voor de beek. Men kan het geld of g| verkochte speelgoed opha- erdag 24 okt, na de markt [O P&30 uur in wykgebouw ke. I" mensen die materiaal aan- tirdt verwacht, dat ze zelf dï hebben met de naam van I sl en de pry's, die het moet ®- Indien u niet weet wat u zou willen hebben, vul *7 een vraagteken in, ach- 1 van het artikel. Heeft u W f een minimumprijs, dan f pi Kt erbij te vermelden, een pg rom de inname snel te la ai, Pen. Indien het in te leve- haal niet schoon of heel is, fle Speel-o-theek zich het ,rom te weigeren. Ook ne- geen knuffelbeesten aan, niet verkoopbaar blijken markt is open voor leden Meden. epfinog vragen, dan kunt u de leek bellen, tijdens de uit- °P woensdag van 14.00- en op vrydag van 16.00- ,'tel- 86015 of 's avonds tel. 104O2. elf A.s. zondag is het zover. Café De Bonte Koe viert het eerste Oktober feest in haar bestaan. Dit feest is direkt afgeleid van de bekende 'Münchener Oktober- festen', een traditioneel oogstfeest ter ere van het rijpen van de hop en het oogsten van de druiven. Vanaf 's middags 12 uur staat het café in het teken van grote pullen bier, frisse wijn en muziek die spe ciaal bij dit soort feesten hoort, de Oberkrainer-muziek. Ter gelegenheid van dit Oktober feest presenteert Bruno Lucassen het Venrays-Vierlingsbeeks Ober- krainerorkest 'Die Eugener Musi- kanten' aan het publiek die eveneens hun eerste CD presente ren getiteld "Weil es uns freude macht'. Om 13.00 uur brengt de Horster muzikant Theo Keijsers het publiek in de stemming met Wie ner accordionistenspel. Tussentijds roostert Joos Truijen uit Oostrum een varken aan het spit en kan het publiek alctief bezig zijn met oud- Duitse spelen, zoals boomzagen en spijkeren. Vanaf 16.00 uur tre den 'Die Eugener Musikanten' voor u op. Dit alles vindt plaats in uiteraard De Bonte Koe en een tegen het café gebouwde, verwarmde tent. Zondag 25 oktober, een nieuw feest, andere muziek, nieuwe ge zichten: het le Bonte Koe Okto berfeest. Zondag 25 oktober houden W Holthees en CV De Keavers him jaarlykse vlooienmarkt, met vele mooie koopjes. Aanvang van dit gebeuren is 10.30 in zaal Het Trefpunt te Holthees. Al 22 jaar is de Welfare aktief. Jaarlijks wordt er een tentoonstel ling georganiseerd. Deze is dit jaar op zaterdag 24 en zondag 25 okto ber en wordt gehouden in gemeen schapshuis De Joffershof in Vier lingsbeek. Wij hebben al jaren 'n projekt voor de poliopatiëntjes uit M'Filou (Congo), waar we verband en de kentjes voor breien. Dit jaar is er ook voor Polen het nodige gemaakt zoals truien, mutsen en sjaals. De senioren hebben weer hard gewerkt om dit jaarlijkse evene ment te kunnen organiseren. Er is een grote verscheidenheid aan creatieve vaardigheden te zien zoals patchwork, hardanger, haken, brei en, knopen, borduren, kaarten, doosjes, lampekapjes, Kerstversie ring, houtbewerking, etc. Naast de fraaie handwerken zijn er verschil lende attrakties voor jong en oud waaronder het rad van avontuur en een lotery, waar mooie prijzen aan verbonden zijn. Wy hopen op uw aller steun en belangstelling, zodat we dit werk kunnen voortzetten tot plezier van de ouderen. De tentoonstelling wordt zater dagmiddag om 15.00 uur geopend door mw. Dittner. Openingstijden: zaterdag van 15.00-18.00 uur en zondag van 11.00-18.00 uur. Zondag kunnen vanaf 17.30 uur de gekochte stukken worden afge haald en tevens worden de prijs winnaars bekend gemaakt Diefstal uit kelderruimte Er werd door een inwoner aangif te gedaan van diefstal van een groot aantal goederen die hij had opgesla gen in de kelderruimte onder het appartementencomplex De Gouden Leeuw, waar recentelijk een brand was uitgebroken. De goederen la gen opgeslagen in een box naast de box waar de brand had gewoed. Er werden o.a. 17 squash rackets, 3 trai ningspakken en enkele sporttassen ontvreemd. De waarde kon niet worden medegedeeld. Schoolstraat 34, Venray Autobedrijf Strijbosch vierde onlangs feest. De cheftnonteur was 25 jaar in dienst en de showroom was kompleet verbouwd. Reden genoeg dus voor een feest. Niet allen voor direktie, personeel en klanten, maar ook voor de naaste buur, de openbare school De Keg. Vorige week vrijdag organiseerde de Venrayse Renault-dealer een ballonnenwedstrijd voor alle leerlingen van deze school, die daar natuurlijk zeer verheugd mee waren. GEVRAAGD voor 15 uur per week ervaring gewenst leeftijd niet van belang inlichtingen: Bakkerij Pierre Pijpers Grote Markt 19 5801 BL Venray tel. 04780-81284 De Oostrumse Eikenhofkapel is wederom gekontrakteerd voor een aantrekkelijk buitenlands optre den. Zy zullen in het weekeinde van 24 en 25 oktober vier maal op treden in de Duitse stad Wittlich voor de traditionele 'Oktoberfeste' welke aldaar jaarlijks georgani- EOD op de radio In het radioprogramma van de RVU op radio 5 komt vrijdagmiddag tussen 14.00 en 15.00 uur het werk van de Explosieve en Opruimings Dienst uitvoerig aan de orde. Het gevaarlijke werk van de mannen van de EOD wordt in die reportage op de lokaties Mook, Bergen en Venray belicht In Venray wordt aandacht ge schonken aan de unieke verzame ling van al het mogelyke oorlogs tuig dat in de loop der jaren in Venray en omgeving gevonden is en thans door adjudant van politie Anne Beuving is verzameld en gere- bruceerd. Adjudant Beuving zal ook een en ander toelichten. De manifestatie 'Columbus gestrand in Odapark' is ook voor UNICEF een groot sukses gewor den. de UNICEF-kraam werd druk bezocht voor aankoop van artike len, het verkrijgen van voorlich tingsmateriaal en natuurlijk voor het ophalen van kleurplaten voor de kleurwedstrijd voor de jeugd. Ve le kinderen hebben zeer hun best gedaan. Na beoordeling van de kleurpla ten. op leeftyd, door medewerkers van het Regionaal Unicef Comité Venray e.o. zijn de volgende prijs winnaars uit de bus gekomen: Nicke Dean, Frank Heidens, Ar- manda Borggreve, Alice Verdonk, Luuk Janssen, Sanne Oudenhoven. Proficiat! De prijzen krygen jullie binnenkort thuisbezorgd! seerd worden. Voor het feest, dat gespreid over de gehele maand ok tober plaatsvindt, treden naast de Oostrumse Eikenholkapel nog or kesten op uit de verschillende Duit se Bundeslander. Dit Oostrumse orkest, dat bestaat uit ca. 20 allround muzikanten, treedt reeds vele jaren op voor de meest uiteënlopende aktiviteiten, zoals (tent)feesten, carnavals feesten, recepties, dansavonden en dergelyke. Met een mixage van amusementsmuziek in het Duitse en Tsjechische genre in kombinatie met bigbandmuziek oogsten zij veel sukses. De Oostrumse Eikenhofkapel on der leiding van Sraar Kessels heeft in 1991 nog de 8e versie van het 'Drie Provinciën Blaaskapellen- festival' op haar naam geschreven. Zy brengen een 'totaalprogramma' waarmee zij een breed publiek we ten te boeien en tot enthousiasme kunnen brengen. Winkeldiefstallen In een supermarkt in Veltum werd een 28-jarige inwoner betrapt by diefstal van 4 blilyes bier. Hij werd aan de politie overgegeven die proces-verbaal opmaakte. In een supermarkt in het Bruk- ske werd een 53-jarige inwoner be trapt by diefstal van 1 pakje sigaretten. Ook hij werd aan de poli tie overgegeven die proces-verbaal opmaakte. Dinsdagmiddag werden diefstal len gepleegd in een aan het Hense- niusplein gelegen supermarkt en in een warenhuis in de Grotestraat. Omdat ze geen geld had wilde een 32-jarige inwoonster een pakje rib- karbonade ter waarde van ƒ13,72 en een stuk kaas ter waarde van ƒ3,70 meenemen zonder te betalen. Een 23-jarige inwoonster van Swifterbant wilde haarbandjes en paperclips ter waarde van ƒ17,- uit het warenhuis meenemen. Beide dames werden aan de politie over gegeven, die proces-verbaal op maakte. GEZAMENLIJKE AKTIE VAN VERENIGDE AUTOMOBIEL EN GARAGEBEDRIJVEN Als koper van een personenauto in de periode van 8 t/m 17 oktober in Venray en omgeving werd ik door de Verenigde Automobiel- en Garagebedrijven (afgekort VAG) uit genodigd om op zaterdag 17 okt. jl. te komen naar het zwembad De Sprank öfn aldaaismee te dingen naar een hoofdprijs van 2.500,-. Alle kopers, 93 in getal, waren aanwezig om hun geluk te beproe ven bij het Rad van Fortuin. De kon- sumpties waren voor rekening van de VAG. In het zwembad waren 93 ping- pong-balletjes gegooid waarop een nummer stond dat de volgorde be paalde wanneer de koper zijn of haar geluk mocht beproeven by het Rad van Fortuin. De balletjes werden vervolgens opgedoken door jeugdleden van de zwemvereniging Spio, om elke ma nier van fraude te voorkomen. Nadat de volgorde van draaien aan het Rad was bepaald begon een eerlijke maar spannende strijd. De minimale prijs die elke koper kon winnen was ƒ100,-. Al vrij snel viel een pry's van ƒ1.000,-, maar de hoofdprijs bleef lang voor iedereen beschikbaar. Uiteindelijk won dhr. Janssen uit Wanssum (hij had een auto gekocht bij garage Van de Ven) de hoofdprijs van ƒ2.500,-. Een leuke aktie van de VAG die denk ik voor herhaling vatbaar is in Venray. M. v.d. Bekerom Venray Ereteken voor Orde en Vrede De toekenningsperiode voor het Ereteken voor Orde en Vrede is ver ruimd: het wordt (thans) toegekend aan militairen van de krijgsmacht die in het toenmalige Nederlands- Indië, dan wel daaropvolgend Indo nesië en aangrenzende zeegebieden in het tijdvak aanvangend op 3 sep tember 1945 en eindigend op 4 juni 1951 tenminste drie maanden in werkelijke dienst zijn geweest. Het desbetreffende K.B. heeft nummer 90.02890 en is gedateerd 12 okto ber 1990. Deze beslissing is het gevolg van de adviezen in het eind rapport van de Vertrouwensman Oud-Indië-gangers drs. D. F. van de Mei. (Overgenomen uit Nieuwbrief nr. 5 van de Stichting Veteranen Platform.) Zy die menen nu hiervoor in aan merking te konien kunnen daartoe hun adres opgeven aan: Kontakt Oud-Indië-gangers, Clapvaeren 13, 5961 LM Horst Oud-Venrayer Ghitsa Pop, thans cardioloog te Vlaardingen, promo veerde aan de Erasmus Universiteit Rotterdam tot doctor in de genees kunde op het proefschrift 'cardiolo gical evaluation of patients with a cerebralischemic event: the relati on between heart and brain'. De Wetteling Donderdag: Rooyse VK 17.30-21.00 Rooyse VK/Manual 21.00-22.00 Manual 22.00-23.00 Vrydag: Rank Xerox 16.30-17.30 Jumpers 17.30-19.30 Bonte Koe-Huukske 3 19.30-20.30 Venray l-Inter'80 20.30-21.30 Venray 2-Steeg 1 21.30-22.30 Venrode-NW Drukshop 22.30-23.30 Zaterdag: Manual 08.30-09.30 Badminton 09.30-12.30 Rooyse VK 12.30-21.00 Kynologenclub 21.00 Zondag: Hondenshow 10.00 Maandag: Gemeente 16.30-17.30 Rooyse VK 17.30-20.30 Veronica 1-Huukske 1 (Streekderby!) 20.30-21.30 SVCB 1-Josette 1 21.30-22.30 Huukske 3-Huukske 2 22.30-23.30 Dinsdag: Rooyse VK Badmintonclub 17.30-21.00 21.00-23.30 Woensdag: Gemeente 16.30-17.30 Badmintonclub 17.30-22.30 De Schuivers 19.30-21.30 Veronica 3-Inter'80 22.30-23.30 Gevonden voorwerpen van 13 t/m 19 okt. Zwarte herenhandschoenen; por temonnee paars/groen; zilveren ket ting voorzien van openschuilbaar roosje; 2 huissleutels aan lederen sleutelhanger; 2 sleutels aan zwart portemonnee; 3 sleutels aan sleu telhanger. Voor inlichtingen kunt u zich ty- dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888, tst 224. Volksdansgroep Den Hoender heeft al vele jaren op woensdag avond haar volksdansen. Met in gangvan het nieuwe seizoen zyn zy opnieuw gestart, ditmaal onder lei ding van Annie van Dyck. De aan vangstijd is nu wel veranderd nl. 21.00 uur. Dames die interesse hebben in volksdansen (in de leeftyd van 18-50 jaar) en eventueel lid willen woeden kunnen bellen naar i Van 6 t/m 24 oktober staat Myling Speciaal Optiek geheel in het teken van het bekende brillenmerk Sil houette. Dan organiseert Myling het zg. Silhouette festival. De volle dige kollektie van dit brillenmerk kunt U dan in de Speciaal Optiek aan de Passage aantreffen. Er is keus uit maar liefst 1135 monturen van klassiek, modieus tot zeer ex clusief. Iedereen is welkom om het Sil houette festival by Myling Speciaal Optiek te bezoeken en zich natuur lijk goed te laten voorlichten wat betreft juiste bril voor hem of haar. In samenwerking met het Box meers Vocaal Ensemble biedt Loge ko u op zondag 25 oktober a.s. een nqjaarsconcert aan in het gemeen schapshuis te Overloon. Beide ko ren zullen op genoemde zondag trachten u te vergasten op een con cert dat een traktatie voor het oor en voor heel de mens genoemd mag worden. Aanvangstijd 11.15 uur. Een blik in het programmaboekje leert dat er sprake is van een geva rieerd muzikaal aanbod: Logeko zal am. 'Echolied' van Orlando di Las so, "Iburdion' van Pierre Ataaig- nant, 'Drie Jiddische liederen' van Harrie van Heugten, 'Pandus- andandori' van Lqjos Bardos ten ge hore brengen, het Boxmeers Vocaal Ensemble zal o.a. 'Het lied van Piet Hein' van Henk Badinsg, 'De Drin ker' van Jurriaan Andriessen, 'Sé- rénade d-Hiver' van Camille Saint- Saëns en enkele negro-spirituals vertolken. Binnen de omlijsting van het vo cale feest vindt een andere feeste lijkheid plaats. Tijdens het concert zullen twee leden van Logeko, t.w. mevr. Jo Beckers-IIendriks en dhr. Koos v.d. Hoff, gehuldigd worden i.v.m. het feit dat 25 jaar hun liefde voor koorzang by Logeko tot uit drukking hebben gebracht. Hun zal een oorkonde en de zilveren speld van de Nederlandse Bond van Ka tholieke Zang- en Oratoriumvereni gingen worden aangereikt Logeko en Boxmeer Vocaal En semble stellen uw aanwezigheid tij dens het concert en de huldiging ten zeerste op pry's. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. RE. Gabeler. T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: H. SCHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Sehmeetz. D. Vercauteren en J. de Vocht: G. van LOON P&tersstraat 60, tel. 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keijzer en dr. Van Dongen: DR KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt.u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 1800 uur ZIEKEN VERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrydag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. JANSSEN jr., tel. 87273 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82690 DIERENARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak R GOEDEGEBUURE Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers. mevr. Van EertSn, mevr. TiggEToven ën hïëvr Vérmazeren T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggelo- ven wordt vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door H. van EERTEN Kruisdistel 5, tel. 88408 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 88408 Vernieling aan auto In de nacht van zondag op maan dag werd met een scherp voorwerp een autoband van een personen auto, die aan de Bolderik was gepar keerd, lek gestoken. Programma van Omroep Venray op de FM 90.2 en via de kabel op de FM 102.6 Mhz met op: Donderdag: 19.00-21.00 uur: De Rooy-lyn met Nico Broers. Vrydag: 19.00-21.00 uur: De Rooy-lijn met Frank vxL Molen met o.a. een nieu we aflevering van MuZaRooi. Zaterdag: 1800-20.00 uur: Sport en informa tie met Huub Geurts. Zondag: 10.00 uur: Houwe Zo! Het zondag morgenprogramma van Hanna van Beek. 11.00 uur: Verzoekplatenprogram- ma met Hayke de la Whisky. Bel voor een groet of plaat-. 04780- 12362. 13.00 uur: Jojo's time machine. 14.00 uur: Ruben in de middag. Het zondagmiddagprogramma van Ru ben de Jong waarvoor u beter thuis kunt blyven. 16.00-18.00 uur: Muziek, sport en informatie met Frans Janssen. Bel voor het doorgeven van uitslagen e.d.: 04780-12362. Maandag: 19.00 uur: De Rooy-lyn met Eric Thönissen met o.a. "vraag en aanbod'. 21.00-22.00 uur: Peelgrass. Het we kelijkse country-programma van Rein Wortelboer. Dinsdag: 19.00-21.00 uur: De Rooy-lijn. Woensdag: 19.00 uur: De Rooy-lyn met Gido Boom. 20.30 uur: Verzoekplatenprogram- ma voor o.a. de instellingen. Bel voor de groeten, een felicitatie of een verzoekplaat: 04780-27268. 22.00-23.00 uur: Gevarieerd mu ziekprogramma.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 3