S Rabobank 'Pasch' vond na bijna 130 jai de weg naar Venray Nu u eindelijk het ideale huis hebt gevonden,wilt u natuurlijk ook een ideale hypotheek. Rabobank. Aangenaam. PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 22 oktober Pgj Eén op de drie hypotheken die in Nederland worden'afgesloten, is van de Rabobank. En dat is geen toeval. Door rechtstreeks naar de Rabobank te gaan, profiteert u direct van de scherpe tarieven en Effectieve rente 8,3% p.j. lokale betrokkenheid de plaatselijke woning markt als geen ander. Het resultaat: een beter advies en een complete begeleiding bij de financiering van uw huis. Dus als u op weg bent naar een hy- de grootste keuze aan hypotheek vormen. potheek, zorg dan dat u zeker de Rabobank Bovendien kennen we door onze op uw pad tegenkomt. RsfaobSllk Gïï Grote Kerk Deken C.J.R. Buschman, Eindstraat 6, tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M., Patersstraat 29, tel. 82385 b.g.g. 85855; kapl. L. Houben, Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664. Zaterdag: H. An toni us Maria Claret, bisschop. 8.40 Rozenkrans gebed, waarna eucharistieviering; ouders Neeteson-Custers; overl. ouders Voermans-Janssen, Jans- sen-Arts en overl. kinderen; Jaap Henricx; Nelly Janssen-Muis. 19.00 ZONDAGSDIENST; overl. ouders De Bruijn-Saris; overl. ouders Verschuuren-Derickx; Jan Flinsen- berg en overl. fam.; Pierre Nooyen (koll.); overl. fam. Van Goch-Stein; Vio<k>umans (koll.); Ellen Janssen- Hendricx (koll.); Frans Ariëns (koll.). Zondag: 30e Zondag door het jaar. 8.00 Lsm. voor de parochie. 9.30 Lat. Hgm. Huub Stoef; overl. echtp. J. Tillemans-Duijf (S); Wim van Ham; Maria Minten-Delauw; Martha Gerrats-Stienen en zoon Hay. 11.00 H. Mis met volkszang; ouders Hendrik Keijsers-Dercks (koll.); Sjraar Spee; Wilhelmus Lenssen (koll.); Wilhelmina Jans- sen-de Bruijn (koll.),- Grada Rutten- Martens (koll.); Riek Neuvel-Weerts (koll.). Maandag: 8.40 Rozenkransgebed, waarna eucharistieviering; Kitty Pouwels. Dinsdag: 8.40 Rozenkransgebed, waarna eucharistieviering; Ben Schim van der Loeff, fam. en vrien den. 19.00 Lsm. Alphons Odenho- ven en zoon Jan; Anny van Stip- hout-Keyzers. Woensdag: H.H. Simon en Ju das, apostelen. 8.40 Rozenkransge bed, waarna eucharistieviering; oude stichtingen. Donderdag: 8.40 Rozenkransge bed, waania eucharistieviering; t.e.v. O.L Vrouw van de H. Rozen krans voor de wereldvrede. 19.00 Lsm. Riek Neuvel-Weerts (buurt). Vrijdag: 8.40 Rozenkransgebed, waarna eucharistieviering; ouders Kleuskens-Achten (S). Op dinsdag t/m zaterdag is de kerk van 14.00 tot 16.00 uur ter be zichtiging open. Akolieten: Zo: 9.30 Gerard Hop penbrouwers en Hans van Pelt. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Gertjan en Pieter Reijnders; lektor: L. Truijen. Zo: 8.00 Maurice Brons; 9.30 Frank Kappel en Ties Koopmans; 11.00 Tbm Fooien en Wilbert van Ham; lektor: A. Noyens. Vincent van Gogh Instituut ..St. Servatiuskapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang. Lektor: P. Witten- bols. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor. Lektrice: zr. Jacinta. Int: Ma- thieu van Hout; overl. fam. Van Houdt-Straatman; Huub v.d. Beke- rom. Maandag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Dinsdag: 13.30 Schrift-instuif. We bespreken de lezingen van de komende zondag. Iedereen is wel kom in het Stiltecentrum (Pav. G.). 16.45 Groepsmeditatie in het Stilte centrum. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Donderdag: 16.45 Groepsmedita tie in het Stiltecentrum. Paterskerk Zaterdag: 8.00 Overl. ouders Vermeulen-Dy kmans en overl. fam.; Antoinette Elsevier en Eva Ro- jer. 17.00 Gelegenheid om te biech ten. 18.30 ZONDAGSVIERING te.v. O.L. Vrouw; Adriana Oudenhoven- Evers en Berta; Toon Jeuken; Jo hanna Versteegh-v. Bijlevelt (koll.); Thei Thuijls; overl. ouders Klaas- sen-Swinkels. Zondag: 9.00 Ten Hendrix. 11.15 Gezongen door de Zangers van St. Frans; Mien Driessen-Klaassen (koll.); overl. ouders Jenniskens- Janssen en Els (koll.); Bep Heij- mans (koll.); jrg. Ben Alders; Ans Esser. Maandag: 8.00 Overledenen (of ferbus). 19.00 Overl. fam. Philipsen. Dinsdag: 8.00 T.e.v. St. Antonius. 19.00 Lev. en overl. fam. Woensdag: 8.00 Overl. fam. (B). 19.00 Johan Janssen, zoon Martin en overl. fam. Donderdag: 8.00 Overl. mede broeders. 19.00 Lev. en overl. fam.; weekd. Sjef Ewals (5); Ben Peters. Vrijdag: 8.00 Voor de wereldvre de. 19.00 Gezinsmis Wielly Verhoe ven en overl. fam. In de oktobermaand bidden we 's avonds om kwart voor zeven de Ro zenkrans, behalve op zaterdag en zondag. Voor de Wereldmissie konden we ƒ850,- overmaken. Hartelijk bedankt! Misdienaars én akolieten: Za: 18.30 Martin Leenders. Zo: 9.00 Ber nard Swüste; 11.15 Emiel Kusters. Di en vr: Roel. Parochie Brukske Zondag: 10.00 Hoogmis. Voor Heinz Müller (koll.); Cato Flinsen- berg-Gooren. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. uw weekblad Vredeskerk Zaterdag: H. Antonius Maria Claret. 8.00 T.e.v. het Onbevlekt Hart van Maria. 18.00-18.30 Gele genheid om te biechten. 19.00 Voor- avondmis voor de 30e zondag door het jaar. Kinderwoorddienst. Zang door dameskoor Venrode. Voor Mar tha en Mariet Goumans-Janssen; An Strybosch-van Rooy (koll.); Tbm en Fhnny Thminiau-Croqué (koll.); Hein Lamers (koll.); jrd. Tbn Arts; lev. en overl. leden van dameskoor Venrode. Zondag: 30e Zondag door het jaar. 8.30 Voor het geestelijk en ty- delyk welzyn van de parochie. 10.00 Hoogmis, Gregoriaans. Johan na Bodden; Riek Neuven-Weerts; Pieter en Mieke Gommans-van Oort (koll.). Maandag: 8.00 Voor de zieken. 19.00 Harie Linders (koll.); Bèr Phi lipsen en fam. Philipsen-den Holder. Dinsdag: 8.00 Voor de leken. 19.00 overl. ouders Willems-Ewals. Woensdag: H.H. Simon en Ju das. 8.00 Martinus Pontman en Gysbertus van Blokland. 19.00 JgL Ger Jongen. Donderdag: 8.00 Voor de Christe nen die vervolging lijden. 19.00 Theo Thielen; Piet Fleurkens (koll.). Vrydag: 8.00 T.e.v. het kostbaar Bloed van onze Heer; overl. ouders Coenders-Boumans. 13.30 Kapel Veltum: 40-jarig huw. dhr. en mevr. Beterams-Vergeldt. 14.30 Kapel Vel tum: 40-jarig huw. dhr. en mevr. Claessens-Vollenberg 19.00 Uit dankbaarheid b.gv. een 87e ver jaardag Medeeling: Op zaterdag 31 okL is de jaarlykse parochie-bedevaart naar Oostrum. H. Mis aldaar om 8.30 uur. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Jean Joosten en Maria Joosten-Camps; jrd. Piet Janssen en overl. fam.; Tbon Thie len (buurt); Giel Vennekens en echt- gen. en wederz. Cam. Zondag: 8.30 Overl. ouders Jans- Verheggen; Antoon Janssen. 10.00 Lies en Herman Jeuken-Verhuls- donk en Gerda Janssen; overl. ouders Loonen-van Rens; Giel Ven nekens en echtgen. en wederz. fam. (Gem. koor met volkszang). Maandag: 9.00 Tot zekere in tentie. Dinsdag: 9.00 Piet Direks; Jan Verheyen. Woensdag: 9.00 Gest. jrd. Lam- berdina Derks. 19.00 PI. Lof met Ro zenkransgebed (Oere Ibe). Donderdag: 9.00 Gest jrd. Hu- bertus Jenneskens. Vrydag: 9.00 Voor de overlede nen van hen die offerden met Aller zielen. Misdienaars: Za-. 19.00 Annet Jeuken, Susan Janssen, Maud Lep- si, Kim Kessels. Zo: 8.30 Paul de Beer, Ralph Kessels, Ivo Ghielen, Martyn Kempen; 10.00 Irene Camps, Saskia en Bianca Janssen, Karlijn Jacobs. Wb: 19.00 Lisette Janssen en Bianca Camps. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Da meskoor). St Petrus Muijzers en Maria v.d. Sterren; jrd. overl. ouders Wolters-Janssen. Zondag: 11.00 Hoogmis. (Heren koor). St. Wim Rongen; overl. van de 1'am. Pouwels-Egelmeers. Woensdag: 9.00 H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw (S); Peter van Rhee. Vrijdag: 9.00 H. Mis voor de overl. van de fam. Van Rijswijek-Martens. De Allerzielenviering op zondag 1 nov. begint om 14.00 uur en niet zo als gewoonlijk om 15.00 uur. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Grad en Maria Brouwers-Huisman; overl. ouders Gellings-Verhoeven; An Janssen- Vollenberg (zwemclub); Jan van Houdt; Leo Willemssen; Sir Kunen; Huub van Rhee; Nella Classens- Janssen en Geert Classens; Maria en Sjang van Kuyck en overl. ouders Van Kuyck-Verrijdt. Woensdag: 9.00 O.L. Vrouw van Altyd Durende Bijstand (zij die of ferden). Misdienaars: Tbm Strijbos en Ma rian Classens. De opbrengst van de kollekte voor de missie bedroeg, hierbij inbegre pen het geld dat de kinderen van de basisschool hebben gegeven, totaal ƒ521,-. Hartelyk dank voor uw by- drage hieraan. Parochie Leunen 30e Zondag door het jaar. Zaterdag: 15.00 Doopviering Maud Claessens. 19.00 Lsm. Truus Sillen-Reintjes (vriendinnen); overl. fam. Brauwers, Antoon van Cuyck, Jan van Cuyck, echtgen. en overl. kinderen, Frans Rongen en overl. fam.; weekd. To Pijpers-Philipsen (5); weekd. Wim Bouten (1); maandd. Michel Loonen en overl. fam.; gest jrd. Martin van Dijck en overl. ouders; gest jrd. Ferdinand Beerkens, echtgen. en zoon Albert. Zondag: 10.00 Hgm. Han Ouwerkerk-Manders; overl. fam. Kusters-Derix en overl. kinderen; gest jrd. Harrie Versteegen. 11.15 Gest. jrd. Sjang Heesen. 14.30 Doop viering Ilja Voermans. 15.00 Doop viering Irma van Hees. Maandag: 19.00 Lsm. pastoor Jac ques Haenen en overl. fam.; Sef Gooren, overl. ouders en overl. fam. Dinsdag: 19.00 Lsm. Grada Helsens-Direks; maandd. Pierre Philipsen. Woensdag: H.H. Simon en Ju das, apostelen. 19.00 Lsm. Harry Geurts ('t Schoor). Donderdag: 19.00 Lsm. Jan Ver heyen. Vrydag: 19.00 Lsm. Frans Baltus- sen, Willem Baltussen en overl. fam. Baltussen-Loonen; gest. jrd. Peter Johannes van Rens, Aleida Poels en Victor Asselberghs. Misdienaars: Za: 19.00 Mark de Klein en Tbm Bos. Zo: 10.00 Sonja Broers. Jenny Jenniskens en Mari an Manders-, 11.15 Josine Geurts en Marieke Gommans. Ma t/m vr: 19.00 Pieter van Pol en Davy Leyèn- deckers. Lektoren: Za: 19.00 Mia Theunis. Zo: Lies van Bavel. Rektoraat Veulen 30e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Hgm. als zesw.d. Jan Verdellen; uit dankbaarheid. Zondag: 11.00 Hoogmis voor Handrie Reintjes, Anna Lemmen en overl. fam.; overl. ouders Timmermans-Roossen; jgt Theodo- rus Jacobs en overl. fam. Maandag: 8.00 H. Mis voor de pa rochie. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Woensdag: 8.00 H. Mis Maria Ewals-Holtackers. Donderdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Vrydag: 8.00 H. Mis voor de over ledenen. Akolieten: Za: Bas Reintjes en René Reintjes. Misdienaars: Zo: Gerijan Holter- mans en Roy Smets. Parochie Ysselsteyn Zondag is het dan zover: wy ver huizen van de Ysselsteynseweg naar het Lovinckplein waar de ver nieuwde kerk in gebruik wordt ge nomen. Ik hoop - ik weet het haast wel zeker - dat wy allemaal ons er gauw in thuis zullen voelen. Per soonlijk vind ik onze nieuwe kerk een 'juweeltje' en van vele kanten bereiken mij dezelfde gevoelens. Zondag a.s. dus: om 10.00 uur be ginnen wy de Dienst in de 'nood kerk'. Na de voorbeden trekken we in processie naar de nieuwe kerk waar de Dienst wordt voortgezet Na afloop van deze Dienst blyft de kerk ter bezichtiging open tot 16.00 uur! Zondag 8 nov. wordt de kerk ge consacreerd (plechtig ingewyd) door de bisschop van Roermond, mgr. dr. J.M. Gijsen. Na die Dienst - die om 10.00 uur begint - wordt door het kerkbestuur een receptie aangeboden aan alle parochanen en aan genodigden buiten onze pa rochie. Maar nu eerst nog even aandacht voor zondag a.s. Ik hoop, dat vele parochianen zullen meetrekken in de Sacramentsprocessie vanuit de 'noodkerk' naar de nieuwe kerk. Verschillende verenigingen hebben hun medewerking toegezegd. Wat ook fyn zou zijn: dat de kinderen en jongeren ook van de party zyn! Vanwege de herfstvakantie kan ik zelf de schoolgaande jeugd niet be reiken maar ik reken in deze op de medewerking van de betreffende ouders! Moge deze unieke plechtig heid een waardige uiting zyn van ons aller gemeenschappelijk geloofl 30e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Jrd. Th. Vollen- berg; jrd. ouders Arts-Theunissen; Jacq Buise. Zondag: 10.00 (Kinderkoor en Jongerenkoor); geestelyk welzyn van onze parochie. Geen dienst om 11.15. Maandag: 18.50 Rozenkransge bed waarna eucharistieviering; Piet Verstappen en echtgen. Woensdag: 18.50 Rozenkransge bed waarna eucharistieviering; Martien Teunissen. Vrijdag: 14.30 T.i.v. bruidspaar Deters-Arts. Geen dienst om 19.00 uur. Misdienaars: Za: 19.00 M. Potten en R. Jenniskens. Zo: 10.00 M. Arts, T. van Asten, M. en W. Claessens, K. en N. Jaspers, B. Poels, M. Pouwels, J. Slangen, M. Spreeuwenberg, W. Verheyen. Wo: M. Arts en R. Keijzer. Vr: 14.30 K. Jaspers en I. Potten. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Jgt. Maria S. Pub ben. Misd.: Roel Wismans en Patri cia Arts. Zondag: 10.00 JgL overl. ouders Gellings-Jilissen. Misd.: Linda Poels en Diana v.d. Duyn. Dinsdag: 8.30 Jgt. Hub Verstegen en Carolina v. Dijck. Woensdag: 18.40 Rozenhoedje. 19.00 Martien v. Tilburg; Truus Hendrix-Marcellis. Misd.: Paul Arts. Donderdag: 8.30 Lev. en overl. fam. Janssen-Pubben. Vrijdag: 8.30 Antonius Gielen-v. Cuyck. Kerk poetsen: Mevr. Michels- Poels en mevr. Van Hoof-Tyssen. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: H. Antonius, Maria Clater. 19.00 T.i.v. Frans Geven. Zondag: 30e Zondag door het jaar. 10.00 Henk Nabuurs. Maandag: H. Gilbertus. 8.30 Uit dankbaarheid; fam. V.d. Heuvel- Peters. Dinsdag: 8.30 Bijz. int (MJ). Woensdag: H.H. Simon en Ju das, apostelen. 8.30 Fam. Fleuren- Janssen. Donderdag: Z. Michael Rua. 8.30 Voor vrede. Vrydag: 8.30 Voor noodlijdenden en zieken. Misdienaars: Za: Janine en Olga. Zo: Nicole en Peter. Lektoren: Za: Dora Arts-Mennen. Zo: Jan Classens. Rektoraat Heide Zondag: 30e Zondag door het jaar. 10.00 Hoogmis ggj. voor Wil helmus Voesten; uit dankbaarheid en als eerherstel van de H. Harten van Jezus en Maria. Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor Bemhard Steijns en tz.i. en uit dankbaarheid. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor fam. V.d. Heijden en uit dank baarheid; Piet Ermers. 10.00 Hoog mis voor overl. ouders Martens- Michiels en Thei Arts; Sjaak Jans sen en Jo Janssen en voor al de gevraagde intenties. Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef; uit dankbaarheid, Iluib Ver- degaal; Wim Snijders en tante en v.b.i. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 25 oktober zal in het InterVen College, Leunseweg 2a te Venray, ds. P. van Die uit de Lier voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tydens de dienst is er kinderopvang en wordt er kinder- nevendienst gehouden. Jehovah Getuigen Hierby nodigen wy u uit voor het bijwonen van een bybeltoespraak met als thema 'Ons van de veron treinigingen van de wereld reini gen' in de Koninkrykszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte. Oecumenische Basisgroep Heel de Kerk, heel de wen As. zondag 25 oktober is et eucharistieviering van de oeq nische basisgroep "Heel de heel de wereld". Thema van viering is 'Ontmoeting van dei en nieuwe wereld'. Voorgat pastor F. Meyer. Plaats: Kapel jaardencentrum Het Schuttersi Bergweg, Venray. Aanvang: uur. Voor de kinderen is er ee demevendienst. Rehoboth nieuw Ned. Hervormde Evangelist G.G. Kerk: Cuppenpe^je 2a H Pastorie: Clapvaeren 4, Hors, 87786. Kerkdiensten: Zondag 25 om 10.00 en 14.30 uur. Voorga Evangelist J.A.J. Bals, Horst Catechisaties/Bijbelondei Maandag 26 okt.: Groep 1 (i jaar) 18.45-19.30 uur; Groep 2| 12 jaar) 19.40-20.30 uur. Ieder] is welkom. Het onderwijs Bijbel/Kontaktavond: De volgende datum is 5 nov. Granaat gevonden ut b Tijdens landbouwwerkzaai den aan de Pelgrimslaan T° Smakt kwam een nog onont| WP granaat naar boven. Drie jaar geleden bestond Pasch in Venlo 125 jaar. Iben kreeg het bedrijf het predikaat 'Hofleveran cier' bij Koninklijk Besluit toege kend. Dit tot tevredenheid van de gebroeders Han, Roger en Maurice Pasch, die samen deze 'luxe speci aalzaak' runnen. De drie broers vor men inmiddels de vierde generatie Pasch, die dit familiebedrijf onder hun hoede heeft. Pasch heeft in Venlo in totaal drie zaken. Vijftien jaar geleden werd in Heerlen een winkel geopend en eerst nu, bijna 130 jaar nadat hun voorvader was begonnen, besloten de gebroeders Pasch om de weg naar Venray te bewandelen. Met in gang van 1 juli jongstleden werd De Witte Gans in het Schoutenstraatje overgenomen. 'Venray heeft een aantrekkelijk en dynamisch winkelcentrum waaraan wy menen wat toe te kun nen voegen' laat Maurice Pasch, de jongste van de broers, weten. Pasch heeft na de overname van De Witte Gans het assortiment aan gepast en uitgebreid. Met name op het gebied van kookspullen, bestek en serviezen heeft Pasch een keuze in elke prijsklasse. 'Belangrijk is de nakoopgarantie die wy geven. Ser viezen kunnen in delen gekocht worden en binnen enkele jaren worden aangevuld tot een compleet servies. Ook zijn serviesdele: gebroken worden, gemakkdj Mi vervangen. Service staat hoe O's ons vaandel en het verkoop onder leiding van Tineke 1 zorgt voor een deskundig adw CD' Wel heeft Pasch in het ment het quilt en patchwort p|g handhaafd. 'Dat was heli nieuw voor ons. Het assorti r( bestaat nu uit 4-500 verschil) quiltstoffen, met in deze tyd het jaar diverse kerststollen, om, een speciaalzaak die nog kompleter maakt, want! hoort ook in Venray thuis', Maurice Pasch. Vorige week donderdag openden Jac en Bep Panken hun nieuwe 'Bistro de Paris' aan de School straat. Voor velen een verrassing want afgelopen weekend liepen nog velen deze zaak binnen waarbij de kreet 'Hé, dit is geen cafetaria meer!' veel gehoord werd. Jac en Bep Panken runden al twintig jaar een friture in Venray. de laatste jaren aan de Schoolstraat. Na die twintig jaar vonden beiden dat ze wel weer aan een nieuwe uit daging toe waren. Het werk in de horeca is voor Jac Panken niet vreemd. In het verleden heeft hy ook in de keukens van o.a. De Ha mert, de Piasmolen en Cocagne gestaan. In dat laatste hotel- restaurant, deed Jac ook bediening. In Bistro de Paris laat Jac de bedie ning over aan o.a. zyn vrouw Bep en bereidt hij zelf in de keuken de maaltijden. Bistro de Paris is een sfeervol ingerichte bistro geworden. De spijskaart is goed gevarieeri diverse vlees- en visgerechte j; vendien is eten in Bistro d« zeer betaalbaar. De openingstijd van de keu) van 17.00 tot 23.00 uur. Zo k® H mensen na een schouwburg ook nog terecht voor een haf ieder geval vormt Bistro de een welkome aanvulling toch wel geringe aanbod aan' legenheden in het centrufl Venray.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 18