venray RONDJE mm PEEL EN MAAS 8 t/m 17 Oktober Geef ons heden ons dagelijks brood met beleg! Badmintonclub Venray Bouwmeldingen Midgetgolf Buitenlust Toerklub Overloon PEEL EN MAAS Grote Kerk Deken C.J.R. Buschman. Eindstraat 6. tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M., Patersstraat 29. tel. 82385 b.g.g. 85855; kapl. L. Houben, Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664. Zaterdag: H. Ignatius van Antio- chie. 8.40 Rozenkransgebed, waar na eucharistieviering; fam. Greeikens-Potten. 19.00 ZONDAGS DIENST; Jo Denissen (koll.); Jan Cle- vers (koll.); Maria Schols-Helsper (S); Vic Goumans (koll.); Wilhelmus Lenssen (koll.); Ellen Janssen-Hen- dricx (koll.); Frans Ariëns (koll.); Grada Rutten-Martens (koll.). Zondag: 29e Zondag door het jaar; Wereldmissiedag. In dit weekend is de meeropbrengst van de kollekte voor de Wereldmissie. 8.00 Lsm. zuster M^jella Lenssen. 9.30 Lat Hgm. Marta en Mariet Goumans-Janssen; Greet Gommans-Mikkers; Mien Hendricx-Hunnekens (koll.); Huub Stoef; overl. ouders Van Beuken- Schaeffers; t.e.v. de H. Jozef om een zalige dood; ouders Loozen- Ackermans; jrd. Bert van Veghel; Wilhelmina Janssen-de Bruijn (koll.). 11.00 H. Mis met volkszang; Joos Buijssen; Toos Petere-Cuypers (koll.); Herman Verhagen (koll.); Dien de Wit (koil.); Theodoor Cree- mers en uit dankbaarheid; Piet Schellen; Lambert Janssen en dochter Gonny; Pierre Nooyen (koll.); pastoor Cor Janssen, pastoor Xavier, pastoor Bogmans en overl. fam.; Felix Peters, overl. ouders Peters-Ranke. Maandag: H. Paulus van het kruis. 8.40 Rozenkransgebed, waar na eucharistieviering: overl. ouders Kersten-Daniels en zoon Piet, Piet Cuppen, overl. ouders Van Soest- Swinkels en Theo van Soest Dinsdag: 8.40 Rozenkransgebed, waarna eucharistieviering; uit dankbaarheid; Jan Peter Schols en Maria Hubertus Leers (S); Ben Schim v.d. Loeff en ouders Savel- bergh. 19.00 Lsm. voor de we reldvrede. Woensdag: 8.40 Rozenkransge bed, waarna eucharistieviering; oude stichtingen. Donderdag: 8.40 Rozenkransge bed, waarna eucharistieviering; voor roepingen tot het priester schap, diakonaat en religieuze le ven. 19.00 Lsm. ouders Van Kessel-Versleijen en zoon Jan; overl. fam. Stoks-Bomm. Vrijdag: II. Johannes van Ca- pestrano. 8.40 Rozenkransgebed, waarna eucharistieviering: jrd. Theo Vermeulen; Ben Schim v.d. Loeff en ouders Savelsbergh. Op dinsdag t/m zaterdag is de kerk van 14.00 tot 16.00 uur ter be zichtiging open. Akolieten: Zo: 9.30 Peter Harre- wyn en Ramon Klinckenberg. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Mark en Joris Timmermans; lektor: G. de Groot Zo: 9.30 Bart Thomassen en Hans Wë(jers; 11.00 Suzanne Laurense; lektor: J. Truijen. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering m.m.v. het huiskoor o.l.v. Ad Haans. Lektrice: L. Heutinck. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor. Lektrice: zr. Hélène. Paterskerk Zaterdag: 8.00 Elisa Palm en te.v. H. Geest. 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIERING. Johanna Lomians-Gerrats en zoon Wim; Anna Verheyen-Verkoeyen (koll.); Tbon de Bruyni (fam.); Riek Wilsen-Vos (fam. Janssen-Keyzers); Ko de Lange (buurt). Zondag: Missiezondag. 9.00 Ma ria Jenniskens-Janssen (buurt). 11.15 Overl. fam. Janssen-Kryns; Harrie Janssen en overl. fam.; overl. fam. Pappers; Michel Truien. Maandag: 8.00 An toon Boveé en overl. fam. 19.00 Antoon Lucassen. Dinsdag: 8.00 T.e.v. St. Antonius. 19.00 Constant en Clemens Pyls. Woensdag: 8.00 Overl. fam. Phi- lipsen. 19.00 Fam. Peters-Arts. Donderdag: 8.00 Voor de paro chie. 19.00 Run. Lucassen-Maassen; weekd. Sjef Ewals (4); Ben Alders. Vrijdag: 8.00 Overl. medebroe ders. 19.00 Gezinsmis Johan Lich- teveld. In de oktobermaand bidden we 's avonds om kwart voor zeven de Ro zenkrans behalve op zaterdag en zondag. Misdienaars en akolieten: Za: 18.30 Bernard Swüste. Zo: 9.00 Emiel Kusters; 11.15 Pascal Kuste rs. Parochie Brukske Zondag: Missiezondag. 10.00 Hoogmis opgedragen door de We leerwaarde Heer Theo van Doom, die kortgeleden priester werd ge- wyd. We hopen dat degenen die hem als pastor-diaken in onze paro chie leerden kennen hierbij aanwe zig zullen zyn. Daarna is er gelegenheid om Theo te ontmoeten in het zaaltje naast de kerk. Int: uit dankbaarheid en om zegen in het partoraat Na de H. Mis is er deur- kollekte voor de wereldmissie. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: H. Ignatius van Antio- chië. 8.00 te.v. het Onbevlekt Hart van Maria. 18.00-18.30 Gelegenheid om te biechten. 19.00 Vooravond mis voor de 29e zondag door het jaar. Kinderwoorddienst Voor overl. ouders Maassen-Keretjens; Trees Reijnders-van Kuijk (koll.); Harrie Linders (koll.); overl. ouders Simons-Willems; Ibm en Fknny Tkminiau-Croqué; Hein Lamers (koll.). Zondag: 29e Zondag door het jaar; Wereldmissiedag. 8.30 Voor het geestelyk en tijdelyk welzyn van de parochie. 10.00 Hoogmis, Gregoriaans. Fkm. Van Rossum- Janssen; Piet Fleurkens (koll.); Jo hanna Bodden; voor de heiliging van priesters en religieuzen. Maandag: H. Paulus van het Kruis. 8.00 Voor de zieken van de parochie. 19.00 Uit dankbaarheid b.g.v. een 25-jarig huwelyk. Dinsdag: 8.00 T.e.v. het mysterie van het H. Kruis. 19.00 Antoon Jen- neskens en overl. fam.leden. Woensdag: 8.00 voor de priesters. 19.00 Voor de vrede. Donderdag: 8.00 Voor het be houd van vrede en gerechtigheid. 19.00 Voor priester- en diaken roe pingen en roepingen tot het reli gieuze leven; overl. ouders. Vrijdag: H. Johannes van Ca pes trano. a00 Als eerherstel aan het Goddelyk Hart. 19.00 Voor de weldoeners van de parochie. In het weekend van 17 en 18 okt. zal de jaarlykse deurkollekte voor de Wereldmissie worden gehouden. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Martin Moorrees; Huub v.d. Venne; Tbon Thielen-, Wim Pluk; overl. ouders Vermeulen-Moorrees en dochter Truus; overl. ouders Camps-Jeuken en Peter Camps; Sjeng v.d. Pasch; Nel v.d. Berg-Linskens en Lies Janssen-Wolters (buurt); Giel Ven- nekens en echtgen. en wederzydse fam. (Koor Harmony). Zondag: 830 Overl. ouders Jans- Verheggen; Antoon Janssen. 10.00 Overl. ouders Volleberg-Litjens; Sef v.d. Brandt en Louisa Weys; overl. ouders Camps-Wblters; Giel Venne- kens en echtgen. en wederzydse fam. Maandag: 9.00 Tot zekere in tentie. Dinsdag: 9.00 Jan Verheyen. Woensdag: 9.00 Bert Daniels en overl. fam. 19.00 Plechtig Lof met Rozenkransgebed (Gregoriaans koor). Donderdag: 9.00 Overl. ouders Houba-Henssen en overl. fam. Vrijdag: 9.00 Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Misdienaars: Za: 19.00 Niels Cox, Niels Nielen, Rogier Peetere, Noud v.d. Mortel. Zo: 8.30 Sander en Erik Schuurmans, Roel Kessels, Paul de Beer; 10.00 Lisette Janssen, Bianca Camps, Kim Hermans, Ursula Cor nel issen. Wo: 19.00 Bianca en Sas- kia Janssen. Wereldmissiedag 1992. Wereld missiedag valt dit jaar in het week einde van 17-18 oktober. Het is een dag waarop solidariteit tussen de Kerk in Nederland en Kerken in de Derde Wereld centraal staat. Elkaar helpen geloven, en samen werken aan een menselijker wereld. Daar gaat het om. Zij zijn onze steun waard. Zij hebben er recht op. Daar om zal de kollekte in alle H. Missen van dit weekend ook volledig bestemd worden voor de Missie, warm aanbevolen! Parochie Oirlo Wereldmissieweekend. Kollekte tydens de diensten voor de Missie. Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Jong Garde Koor). 8L Willem Michels en Wilhelmina van Osch; overl. oudere Baltissen-Ingepass en kinderen; overl. fam. Janssen-Jenniskens; Jan Linskens, Elizabeth Heyligere en hun kinderen Michael en Sjaak; Lei Ewals, Piet Janssen en zoon Harrie, overl. oudere Ewals-v.d. Loo; uit dankbaarheid (L). Zondag: 11.00 Hoogmis. Heren- koor. Pater Antoon Peters en overl. fam.; st Leonard us Geurts en Wil helmina Spreeuwenberg; Grad Arts; Jan Nelissen en overl. fam. Woensdag: 9.00 H. Mis voor het welzijn van de parochie. Vrijdag: 9.00 H. Mis voor priester roepingen. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Jrd. Sjang van Kuyck; overl. oudere Strybos- Kemmeling; overl. fam. Janssen- Emonts en kinderen. I.v.m. Wereld missiedag tydens deze dienst spe ciale kollekte voor de Missie. Woensdag: 9.00 Jrd. Peter Ewals en Caroline Rambags; jrd. Antoon Steeghs en oudere; jrd. Piet Philip- sen en Petronella Philipsen. Vrijdag 23 okt.: 14.00 H. Mis b.g.v. 25-jarig huw. fam. Peetere- Peetera. Misdienaars: Za: Marianne en Jos. Vr: Sanne en Suzanne. Parochie Leunen 29e Zondag door het jaar. We reldmissiedag. Zaterdag: 19.00 Lsm. uit dank baarheid b.gv. 25-jarig huwelyk zie advertentie elders in dit blad Voermans; overl. fam. Jacobs-van Cruchten; Teng Noyen; overl. fam. Koenen-Hendrix en overl. kinde ren; weekd. Tb Pypere-Philipsen (4); mndd. Carolien Claessens- Verschuuren. Zondag: 10.00 Hgm. Wim Hei dens en Drika Heidens-Smits; Toon Hendrickx-, Bert, Helm, Anna en Mina Jenniskens; jrd. Frans van Nieuwenhoven. 11.15 Liza Breugelmans-Radt; mndd. Herman van Leipsig en zoon Frans. 1430 Doopviering Lars Spreeuwenberg. Maandag: 19.00 Gest jrd. Jozef Hubertus Loenen en echtgen.; gest. jrd. Hendrik Philipsen en Cathari- na Philipsen-Spreeuwenberg. Dinsdag: 19.00 Lsm. overl. oudere Martens-Verhees en overl. fam.; Teng en Gon Swinkels-de Lauw. Woensdag: 19.00 Lsm. overl. fam. Van Rens-Loonen; gest jrd. voor de oorlogsslachtoffers van Leunen en Veulen. Donderdag: 19.00 Lsm. Toon Hel legere. Vrydag: 19.00 Lsm. Geert Gommans. Misdienaars: Za: 19.00 Erik en Roel Litjens. Zo: 10.00 Sonja Broers, Heidi Voesten en Inge van Tilburg; 11.15 Nanette v.d. Berg en Maayke Jenniskens. Ma t/m vr: 19.00 Jeroen Swinkels en Mike Buise. Lektoren: Za: 19.00 Jan Jennis kens. Zo: Harry Bovée. Gedoopt: Willem Laurent zen, Pa- sodoblestraat 5, Venray; Jan Bos goed, Steegse Peelweg 24. Rektoraat Heide Zondag: 29e Zondag door het jaar. Wereldmissiedag. 10.00 Hoog mis jgt. Harrie Mommen; Harrie Muysere; overl. oudere Peetera- Janssen. Akoliet: John Verkoeyen. Kerkdeurkollekte voor Wereldmis- Rektoraat Veulen 29e Zondag door het jaar; We reldmissiezondag. Zaterdag: 19.00 Hgm. als jgt Piet en An de Lauw-Classens; Dora Muyzere-Smits (buurt). Kerkdeur kollekte voor de pauselyke missie werken. Zondag: 11.00 Hoogmis als jgt. Maria Ewals-Holtackers; overl. fam. Geelen-Boonen; mnd. Sjef Ewals. Maandag: 8.00 H. Mis voor de pa rochie. Dinsdag: 13.30 H. Mis Christian Erben (ouderenvereniging). Woensdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Donderdag: 8.00 H. Mis tot zeke re int. (J). Vrijdag: 8.00 H. Mis voor de over ledenen. Akolieten: Za: Twan Hagens en Paul Litjens. Misdienaars: Zo: Gertjan Holter- mans en Bas Snoeks. Parochie Ysselsteyn 29e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 (Kinderkoor); mndd. F. v.d. Pas; jrd. F. Lemmens- Smits en Bert Derks. Zondag: 9.30 Overl. fam. Swinkels-Jeuken; overl. parochia nen. 11.15 Mndd. A. Broeders; overl. fam. Jansen-Philipsen. Maandag: 19.00 Mndd. T. Geurts- van Dijck; overl. oudere Philipsen- Cremere. Woensdag: 19.00 M. Teunissen; jrd. Sj. Classens; J. v.d. Berg- Swinkels en overl. fam. Vrijdag: Geen dienst. Maandag en woensdag: Om 18.50 Misdienaars: Za: 19.00 E. Jennis kens en S. Slangen. Zo: 9.30 I. en J. Slangen; 11.15 M. Claessens en B. Poels. Ma: M. Arts en I. Potten. Wo: Sj. Ewals en H. vxi. Hoff. Gedoopt en daardoorin de Kerk opgenomen: Aukje van Hees, Moerslag 7; Wim In 't Hulst, Tim- mermannsweg 103 en Sharon Wismans, Kerkweg 25. Mededeling: Allerheiligen valt dit jaar op zondag. De Allerzielen- herdenking zal plaatsvinden: zon dag 1 november om 15.00 uur. Zoals bekend verhuizen wy zon dag 25 okt naar onze nieuwe kerk. Op die dag is er slechts 1 dienst die in de Noodkerk begint om 10.00 uur vanwaar wy na de Woorddienst in processie trekken naar onze nieuwe parochiekerk. In het weekend van 17-18 okt. is de tweede kollekte voor de Missie! Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Jgt Antonius Arts en Mechelina Smits; Lei v. D(jck; jgt. Martien v.d. Zanden. Misd..- Robbert Windsant en Bjom de Mulder. Zondag: 10.00 Petrus Hub. Muy sere en Maria C. Steegs; Pierre Mer- tens. Misd.: Maryke Loonen en Maandag: 8.30 Jgt overl. oudera Van R(jswy ck-Kïaassen Woensdag: 18.40 Rozenhoedje. 19.00 Jgt pater Jac. v. Meyel en pa ter Wilh. Muysere. Misd.: Willem Loonen en Wil Pbels. Donderdag: 830 Tteng v. Hoof (buurt). Vrijdag: 13.00 Dankmis zilv. brui loft Piets Smits en Jeanne Stiphout Kerk poetsen: Mevr. Tyssen- Rutten en mevr. Michels-Poels. MISSIO doet op deze zondag een beroep op u. Uw bydrage helpt om de 10.000e ziekenhuizen, scholen, etc. in stand te houden, en nieuwe te stichten. De kinderen van de basisschool hebben in voorbereiding op de schoolmis al hun eigen aktie door gevoerd en daarby ƒ541,90 bijeen gebracht Dat is een prestatie! Hartelijk dank! Rektoraat Vredepeel Zaterdag: H. Ignatius van Antio- chie. 19.00 T.i.v. Frans Geven. Zondag: 29e Zondag door het jaar; Missiezondag, kollekte voor de Missie in Zambia. 10.00 Voor de missies en missionarissen. Maandag: H.H. Johannes de Brebeuf en Isaak Jogues en gezel len, martelaren. 8.30 Missies on der de Indianen in Canada en de USA. Dinsdag: H. Caprasius, bisschop en martelaar. 8.30 Bijz. int (MJ). Woensdag: H.H. Ursula en gezel linnen. 8.30 Missies in Oceanië. Donderdag: Z. Joseph ie Le- roux, martelares. 830 Missies in Indonesia. Vrydag: H. Johannes van Capi- trano. 8.30 Voor legeraalmoe zeniers. Misdienaars: Za: Rob en Angela. Zo: Claudia en Anke. Lektoren: Za: Josien Claessens. Zo: Jan Classens. Gedachte: Iedereen die zich be wust katholiek noemt is volgens zyn doopsel en H. Vormsel in gewe ten verplicht mee te werken aan de zending die Christus voor 'Zyn' kerk heeft uitgestippeld. Dat is deelname aan het missiewerk van de kerk, ieder op zyn manier: fi nancieel, door gebed, door daad- werkelyk missiewerk. Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor rector Victor Asselberghs, overl. oudere en broer; Quido Janssen en t.z.i. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor fam. V.d. Heyden en overl. ouders; fam. Beckere-Lenssen; fam. Lenssen en voor alle intenties. 10.00 Hoogmis voor overl. oudere en fam. Van Baareen-van Toor; Har rie en Els; Harrie Pingen (Michels). Remy Claasen (buurt); Josephina en Henricus Janssen; Sjaak Janssen en Jo Thysen, Herman Janssen en tz.i. en voor overl. oudere Gerrits. Woensdag: 9.30 H. Mis te.v. de H. Jozef; voor al de gevraagde in tenties. Vrydag: 13.30 H. Mis uit dank baarheid voor Cel v.d. Winkels en Doortje v.d. Winkel-van Dyck voor hun 25-jarig huw. feest Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 18 okt. zal in het Inter ven College, Leunseweg 2a te Ven ray, ds. P. Molenaar uit Geldrop voorgaan in de dienst Aanvangstyd is 10.00 uur. Tydens de dienst is er kinderopvang en wordt er kinder- nevendienst gehouden. Jehovah Getuigen Hierby nodigen wy u uit voor het bywonen van een bijbel toespraak met als thema 'Zult u ontkomen aan het lot van deze wereld?' in de Koninkrykszaal aan de Henri Du- nantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte. Rehoboth nieuws Ned. Hervormde Evangelisatie op G.G. Kerk: Cuppenpedje 2a Horst. Pastorie: Clapvaeren 4, Horst, tel. 87786. Kerkdiensten: Zondag 18 okt om 10.00 en 1430 uur. Voorganger: Vin Gin kei. Ede. Catech isaties/By be londerwy s: Deze week geen catechisatie. Bybel/Kontaktavond: Donder dag 15 okt. om 20.00 uur. Thema 'De Kerk de uitlegger?' Iedereen is welkom. De avond wordt gehouden aan het Cuppenpedje 2a. SYSTEM:CARE Automatisering voor het kleine bedrijf. Automatiseringsadviezen Systeembeheer Netwerkbeheer Instructie Programma's op maat Computers Netwerken O Printers Meer weten Bel even. wij komen graag langs voor een kennismakingsgesprek. «04780 85138 De wasdag vroeger. Een vermoeiende en noodzakeli zigheid. Voor deze klus wet] niet zo heel lang geleden dei dag gereserveerd. Op zontty J werd dan de wasketel gestoei behulp van een houtvuur w. was tot aan de kook gebraj kon dan de hele nacht weka wel tukken genoemd). Het (schroebel) was een onontbj attribuut in die tijd. Op deze foto zijn 2 daniesj met het handmatig spoelen! was. Het is een opname uit j gemaakt by het woonhuis van mevrouw Michiels-Veil by de meeste mensen betert] als Marei van de Brier. Het zyn links Mien en J Lien Michiels, be:de dochuj Marei. Mien, afgelopen maandag l tober 86 jaar geworden (pn kan zich met haa: uitsteken heugen nog zeer goed die wasdagen van vroeger henni Zij doet het in hair gezellig aan de Westsingel net haarw maat nu wat rustigr aan. J. v.d, OHTOMiïlflflnD ftozEnuRflnsmflfliiD Onze Lieve Vrouw van Oostrum, Moeder van God en Behoudenis der Kran- ken, wij komen tot u om uw alvermogende voorspraak in te roepen voor de gehele Kerk en voor alle mensen, ook voor ons zelf. Wij sme ken dringend om uw hulp Iedere dag na de H. Mis van negen uur Rozenkrans gebed op woensdag onder het Plechtig Lof van 19.00 uur. Komt u ook met ons meebidden. Bidden is nooit geen verloren tijd, kan je al leen maar goed doen, het blijft nooit vruchteloos. Dit is de titel van een studiedag die de Werkgroep Vrouw Geloof Le ven Limburg organiseert op zater dag 24 oktober 1992 te Roermond. Brood is iets waar we dagelyks mee te maken hebben. Voor velen is een goed belegde boterham van zelfsprekend. Tbch verschilt het brood dat op de plank komt al naar gelang de positie die je binnen de samenleving inneemt. Het maakt nogal wat uit of je een goede boter ham verdient of genadebrood eet Daarnaast is brood, juist omdat het de fundamenten van de samen leving raakt, ook een belangryk symbool. Brood staat dan niet al leen voor voedsel voor het lichaam, maar ook voor spirituele voeding. Op deze studiedag willen we de positie van armgemaakte vrouwen centraal stellen. Hoe ziet hun dage lyks brood, in beide betekenissen, eruit? Waar halen zy hun kracht en inspiratie tot (over)leven vandaan? Bieke de Keukeleire zal een inlei ding houden over haar ervaringen met volksvrouwen in het Witte Vrouwenveld te Maastricht en sa men met Miny Verheggen willen we over onze grenzen kyken naar de armoede van vrouwen wereldwyd. Er zal gelegenheid tot discussie zyn. In het middagprogramma wordt onder het motto 'Brood en spelen' het thema van de dag in kleinere groepen uitgewerkt. We nodigen vrouwen van harte uit voor deze dag. Colam-gebouw, Heinsbergerweg 12, Roermond, van 10.00 tot 16.00 uur. De kosten bedragen ƒ12,50, in- cl. koffie en thee, excl. lunch. Opga ve zo spoedig mogeiyk schriftelyk of telefonisch op het kantooradres: VGL, Heinsbergerweg 12, 6045 CH Roermond, tel. 04750-32886. 6-2 4-4 8-0 5-3 0-15 Uitslagen: Geleen 2-Venray 1 Venray 2-Rebeo 2 Baarlo 2-Venray 3 Venray 4-Baarlo 3 Venray recr.-Velden Programma zondag 18 okt: Grubbenvorst 1-Venray 2 09.45 Dit is een vooruit te spelen wed- stryd (i.p.v. zondag 13 dec.). De ove rige teams zijn vry i.v.m. de Limburgse senioren kampioen schappen 1992, die dit weekend in (Procedurestart art 18a WRO tb.v. bouwmeldingen) Burgemeester en wethouders zyn voornemens om van toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruim- telyke Ordening vrystelling te ver lenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zynde herziening bestemmings plan ten behoeve van de volgende bouwmeldingen: het bouwen van een tuinhuis je aan de Allegrostraat 17 te Venray, tn.v. H.A. van Waayenburg; het bouwen van een tuinhuis je aan de Pastoor Strykerestraat 19 te Leunen, tn.v. L.J.H. Niessen. De op de bouwmeldingen betrek king hebbende stukken liggem met ingang van 16 oktober 1992 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw beheer, kamer 310, van het raad huis (van 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen schriftelijke bezwaren by burge meester en wethouders worden in gediend. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimteiyke ordening en milieu, ir. G.F.J.M. Frencken Slechts 4 slagen achterstand lie pen onze spelers op tydens de uit wisseling van afgelopen week, die op de 'lange banen' van MGC de Bosrand te Arcen werd gespeeld. Het lykt ons dat de tweede wed strijd, die over een week vanaf nu gehouden wordt, in een royale voor sprong omgezet gaat worden, zeker nu deze wedstrijd op onze eigen baan gehouden wordt. En hiermee wordt dan alweer de 10e uitwisse ling tussen Maasbree, Arcen en Venray afgesloten en we weten nu al dat er nog vele zullen volgen. Vanavond (donderdag) vindt de eerste kaartavond plaats en deze luidt daarmee tevens het begin van het winterseizoen in. Er wordt weer in zaal Van Dyck te Oostrum gestart, aanvang, zoals we gewend zyn 20.00 uur. Voor het weekend zijn er geen wedstrijden gepland waar wij aan deelnemen en zodoende kan er, wind en weder dienende, toch nog getraind worden, iets wat afgelopen zondag ook het geval was. Zondag 25 okt, a.s. zal de laatste TKO-tocht van het seizoen 1992 ver reden worden. Er zal op deze zon dag een verkorte route gefietst worden, zodat wij om 10.30 uur weer terug zyn bij 't Hof van Loon. Na deze tocht zal het geslaagd sei zoen 1992 weer op de traditionele wijze afgesloten worden. Ieder lid aktief en niet aktief is hierbij van harte welkom. Het winterprogramma van de TKO start weer op zondag 1 nov. a.s. bij 't Hof van Loon met om 9.00 uur lopen/rennen en om 10.00 uur fiet sen. Iedereen, dus ook niet-leden, zijn van harte welkom om aan dit winterprogramma deel te nemen. Dinsdag 17 nov.: Najaarsvergade ring by 't Hof van Loon, aanvang 20.00 uur. Zaterdag 12 dec.: Feestavond TKO. 14 febr. 1993: 12e Kleffenloop. Granaat onder aardappelen Tijdens het aardappelrooien op de Haag in Merselo kwam een nog intakt zijnde granaat naar boven. Die werd in afwachting van de ruiming door de Duivenspo P.D.V. DE VRffiESDUIf Dinsdag 20 okt.: Bestuurs dering. Dinsdag 3 nov Leden dering. Adellbert Vemay ,E as j24,7 je n s(Ü De guitaar is eer tokkelin ment met 8-vormig< klankka een vlak onder- en >ovenbl het bovenblad zyn dor niidL een kam de snaren levestigd l aantal daarvan is in e loop |jj aan veranderingen ciderhevi weest, evenals de onwrlingei ming ervan. He poj snaarinstrument daeert vei delyk uit een ver verlden en in de loop der tijden logal wa t anderingen ondergaai. Het bestuur van Aolbert zich gelukkig de heerJ.R. Hp imS| roth van Hessen, leraa guil de muziekschool te Da Heli reid te hebben gevondn iets te onthullen over De ges denis van de guitaar. Dhr. Heuckeroth van Hes» deze geschiedenis opluiteren enkele typen en soortenguitai tonen en te bespelen. De voordracht zal gehiuden den in de bezoekerszaa van kenrode op maandag 19 «ktai 20.15 -uur. Introducé's zyi harte welkom. KB0 Venray-ko :U4= ■I,!- nisSeH ïisefrf Excursies De aktiviteitencommii twee excursies georganis de KBO-leden en andere be"ta lenden. De eerstvolgende! P woensdag 4 november de. De tocht gaat dan naar kenmuseum te Asten. Afha J1 van het aantal deelnemers II toegangsprys tussen de /3J ƒ4,50 liggen. Het vervoer gaa per auto. Per persoon betaall daar ƒ5. voor. Vertrek vanaf het Kenned)] om 13.30 uur. De autobi nt worden vriendelijk verzoolt bijtijds aanwezig te zyn. igo Na de excursie zal in ondi tot overleg eventueel nog kofiirt den gedronken. Naar De Hamert wSl By voldoende deelname vi Pj maandag 16 november een J sie naar de Scholengemeci De Hamert in Wellerlooi. Dei cur, sie gaat zowel door de school keukens (even 'kokje-kyken) na gebruiken we daar een nra) maaltyd. By mooi weer ga nog even de mooie bossen ii Qn. De kosten bedragen 15,= lee' maaltyd en ƒ13, voor het« cur Vertrek per auto vanaf het nme dyplein om 8.45 uur. ardii Inschrijven Voor de excursie naar De H dient u zich te laten inschijf nra. maandag 19 en 26 oktobfl staande tussen 11.00 en uur in zaal In Den Engel. Voor de excursie naar kenmuseum kunt bestuurslid J. Lipman of H sen bellen op telefoon 84897 of 81347. Diefstal tas met inh In een onbewaakt ogenblik een keuken van een winkel Bleek een tas ontvreemd v neelslid. In die tas zaten een nee met ƒ150,-, paspoort, kentekenbewijs en bank waarde ƒ750,-. Daarnaast Eurocheques meegenomen le waarde van de ingevulde vertegenwoordigen van 8.2 dat bedrag waren goederen De diefstal heeft plaatsge maandagmiddag tussen 14.30

Peel en Maas | 1992 | | pagina 20