ouTOMinflflnD RozEïMAnsrnflflnD Schutterij 't Zandakker Gilde St Jan Venray I.V.N. Uitnodiging voor een wereldprimeur Omroep Venray Pompoenen wedstrijd I Bouwvergunn aangevraag PEEL EN MA «i TErrormmr Grote Kerk Deken C.J.R. Buschman, Eindstraat 6. tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M., Patersstraat 29, tel. 82385 b.g.g. 85855; kapl. L. Houben, Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664. Zaterdag: Wereldmissiedag voor kinderen. 8.40 Rozenkransgebed, waarna Eucharistieviering; jrd. Jan Smits en overl. fam.; Jaap Hen- dricx. 19.00 ZONDAGSDIENST; Deze H. Mis wordt in het Venrays dialekt gelezen, verzorgd door het Veldeke Venray, thema 'Brood, een r^jke oogst'; voor de lev. en overl. leden van het Veldeke Venray; ouders Hein Aben-Janssen (koll.); Maria Oudenhoven; ouders Van Dyck-Cox en overl. fam.: Dien de Wit (koll.); fam. Den EUestieke; An Geurts- Versteegeri; Gerard van Hoof; jrd. ouders Alfons Vercauteren-Poels (S); ouders Hanen-Willems (S); Jo- han Moorrees; Ben Schim v.d. Loeff; overl. ouders Coen en Fien Arts- Sijbers; Kitty Pouwels (koll.). Zondag: 27e Zondag door het jaar. 8.00 Lsm. voor de parochie. 9.30 Lat. Hgm. jrd. overl. echtp. Cor nells Hogervorst-Michels (S); overl. ouders Gerardus Thijssen-Maters, overl. kinderen en overl. fam.; Wil helmus Hubertus Janssen; Wiel Jansen (koll.); Piet Janssen; Huub Stoef; jrd. Martha Gerrats-Stienen en zoon Hay; Kitty Pouwels (koll.). 11.00 Geziensviering met als thema St Franciscus; Helmes Janssen; Marian Hagens-Maessen (koll.); The odora van Haren-Zegers; Martha en Mariet Goumans-Janssen; Riek Bisschops-Hoevenaars (koll.); Jan Bruysten (koll.); Tbos Petere- Cuijpers (koll.); Nelly van Mil- Giesberts; overl. ouders Verbeek- Peeters en Pierre Janssen. Maandag: 8.40 Rozenkransgebed, waarna Eucharistieviering; overl. echtp. J. Tillemans-Duyf. Dinsdag: H. Bruno. 8.40 Rozen kransgebed. waarna Eucharistievie ring; tot zekere intentie. 19.00 Lsm. oude stichtingen. Woensdag: H. Maagd Maria van de Rozenkrans. 8.40 Rozenkrans gebed, waarna Eucharistieviering; t.e.v. de H. Maagd Maria van de Ro zenkrans voor de wereldvrede. Donderdag: 8.40 Rozenkransge bed, waarna Eucharistieviering; Jacques van Opbergen en Josephi- na Verheugen (S); Ben Schim v.d. Loeff. 15.00 PI. H. Mis uit dankbaar heid b.gv. 40-jarig huw.feest van het echtpaar M. Swinkels-Wismans, Wilhelminastraat 39. 19.00 Lsm. Antoon Joseph Janssen en Josephi- na Esser (S). Vrijdag: H.H. Dionysius en ge zellen. 8.40 Rozenkransgebed, waarna Eucharistieviering; voor de overledenen (offerblok). 13.00 PI. Huw.mis bruidspaar Luc Lucassen en Karin Hulleman, Pinksterbloem 45. Op dinsdag tTm zaterdag is de kerk van 14.00 tot 16.00 uur ter be zichtiging open. Akolieten: Zo: 9.30 Peter Harre- wyn en Ramon Klinckenberg. Lektoren: Zyn dit weekend vry. Misdienaars: Volgens lyst Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang Lektrice: H. Brouwer. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor. Lektrice: L. Heutinck. Maandag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Dinsdag: 13.30 Schrift-instuif. We bespreken de lezingen van de komende zondag Iedereen is wel kom in het Stiltecentrum (Pav. G.). 16.45 Groepsmeditatie in het Stilte centrum. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Donderdag: 16.45 Groepsmedita tie in het Stiltecentrum. Paterskerk Zaterdag: 8.00 Celina Rojer en Constant Rojer. 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.30 ZONDAGS VIERING. uit dankbaarheid bij een 30-jarig huwelijk-, uit dankbaarheid en voor Piet Lenssen en Joost v.d. Bekerom; overl. oudere Peetere- Heuvens; Maria Weytens-Kennis (koll.); overl. oudere Wilmsen-Vos (koll.); jrg. Martha Thielen. 20.15 Gebedsdienst en herdenking van het zalig afsterven van Franciscus in het koorgedeelte van de kerk. Be langstellenden, bqzonder leden van de Franciscaanse gemeen schappen z(jn daarby van harte welkom. Zondag: Feestdag van de H. Franciscus. 9.00 Cees Hensing en zuster Majella Lenssen (fam. Lens sen). 11.15 Gezongen door de Zan gers van St. Frans; Truus Magotteaux-Klabbere; Kon rad Thys- sen en overl. fam. Maandag: 8.00 T.e.v. Maria van Al tijddurende Bijstand. 19.00 Fam. Peters-Arts; Leen Heinen. Dinsdag: 8.00 T.e.v. St Antonius. 19.00 Overl. oudere Derickx-Jacobs en Karei. Woensdag: 8.00 Overl. fam. Phi- lipsen. 19.00 Lev. en overl. fam.; Herman Baxkens en overl. fam. Donderdag: 8.00 Voor de paro chie. 19.00 Weekd. Sjef Ewals (3); jrg. Harrie Vermeulen. Vrijdag: 8.00 Ram. Arts-Janssen. 19.00 Gezinsmis; oudere Dupont- Gooren. In de oktobermaand bidden we 's avonds om kwart voor zeven de ro zenkrans, behalve op zaterdag en Misdienaars en akolieten: Za: 18.30 Pascal Kustere. Zo: 9.00 Jaap Janssen; 11.15 Bernard Swüste. Parochie Brukske Zondag: 10.00 Hoogmis op het feest van onze parochiepatroon Franciscus van Assisie; int Marga- retha In het Panhuis-Hermans (koll.) Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: Priesterzaterdagvie- ring. 10.45 Rozenkrans en biechtge legenheid. 11.15 Gezongen H. Mis. 13.30 Lof en zegen met het Allerhei ligste. 18.00-18.30 Gelegenheid om te biechten. 19.00 Vooravondmis voor de 27e zondag door het jaar. Kinderwoorddienst. Zang door het jongerenkoor Chrisko. Voor Pierre Hendrix; Mia Swinkels-Crynen; Trees Reyndere-van Kuijk (koll.); Harrie Lindere (koll.); Jgt Annie Goumans en overl. fam.; Tbm en Fanny Taminiau-Croqué (koll.); Hein Lamere (koll.). Zondag: 27e Zondag door het jaar. 8.30 Harrie Janssen en overl. fam.; voor het geestelyk en tydeljjk welzyn van de parochie. 10.00 Hoogmis, Nederlands; voor Ket Fleurkens (koll.); Johanna Bodden; uit dankbaarheid b.gv. het 25-jarig huw.feest Jac en Alda van Weert- Bouten; Harrie van Mejjel, zoon Gerrit en dochter Ans. Maandag: 8.00 Om de gave van liefde te vragen. 19.00 Voor de zie ken van de parochie. Dinsdag: H. Bruno. 8.00 Voor de weldoeners van de parochie. 19.00 Overl. oudera Derikx-Geurts. Woensdag: H. Maagd Maria van de Rozenkrans. 8.00 Voor de vrede; uit dankbaarheid. 19.00 overl. oudere Wynhoven-Philipsen; Wim Hendriks en zoon Martien. Donderdag: 8.00 Misint: In alle nood. 19.00 Voor priester- en dia kenroepingen en roepingen tot het religieuze leven. Vrijdag: H. Dionysius en gezel len. 8.00 Als eerherstel aan het Goddelijk Hart 14.00 Kapel Veltum: 25-jarig huw. dhr. en mevr. Janssen-Keysere. 19.00 T.z.i.; Piet Vermeulen. Gedurende de maand oktober zal van maandag t/m vrijdag na de H. Mis van 19.00 uur de rozenkrans worden gebeden. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Theodorus van Areen; overl. oudere Janssen- Peetere en Lies Janssen-Woltere; Harry Thuyls; Ties Joosten; Harry Achten; overl. leden van de voorma lige bakkerevereniging van Venray; overl. oudere Van Soest-van Veghel; Huub v.d. Venne (buurt); Harrie Claessens; Giel Vennekens en echt- gen. en wederzijdse fam.. Zondag: 8.30 Bertus Rutten; overl. oudere Jans-Verheggen; An toon Janssen. 10.00 Piet Liljens; overl. oudere Haegens-van Lin; Jan Comelissen; Lei en Ger Janssen; overl. oudera De Kleyn herre gra ven; Giel Vennekens en echtgen. en wederzijdse fam; Tbon Thielen (Koor Harmony). Maandag: 9.00 Gest. jrd. Aleida Claessens-Tteeuws en Albert Claessens. Dinsdag: 9.00 Jan Verheyen. Woensdag: 9.00 Gest. jrd. Marti- nus Verheyen en echtgen.; Gerrit Hermsen. 19.00 Plechtig Lof met Rozenkransgebed. (Gem. Koor). Donderdag: 9.00 Tbos Bemaerts. Vrijdag: 9.00 Voor 'n goede afloop. Misdienaars: Za: 19.00 Ivo Ghie- len, Martyn Kempen, Maurice van Mill, Emil Moure. Zo: 8.30 Iris van Dyk, Judith Philipsen, Susan Fre- derix, Annet Jeuken; 10.00 Irene Camps, Saskia en Bi an ca Janssen, Callista Smedts. Wo: 19.00 Fieke Basten, Linda v.d. Wielen. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Jon ge Garde Koor). Jrd. overl. oudere Janssen-Aarts; overl. oudere An toon Arts en Gertruda Poels; Frank Voermans; Theodora Schepere- Woker; Sjaak en Jos Driessen; st Bernard Janssen en Wilhelmina Peters. Zondag: 11.00 Hoogmis. (Heren- koor); st Gerrit ten Haaf; Jan Jans sen; voor roepingen tot het priesterschap. Woensdag: 9.00 H. Mis Carolien Philipsen; Gerrit Hebben en echtgen. Vrijdag: 9.00 H. Mis st Jan Muyzere. Zondag 11 okt a.s. bedevaart naar Oost rum. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 (Herenkoor); Jan van Houdt; Toon Steeghs; jrd. overl. oudere Philipsen-Vousten; An Vollenberg-Janssen (zwemgroep Venray); Willem Baltussen en Jo hanna Baltussen-Jacobs. Woensdag: 9.00 Marie en Trina Janssen. Vrijdag: 14.00 Huwdienst bruidspaar Come Seure en Petra van Rhee. Misdienaars: Za: Marianne en Loes. Vr: Sanne en Suzanne. Parochie" Leunen 27e Zondag door het jaar.Eerete zondag van de maand: bijzondere kollekte voor onze eigen parochie. Zaterdag: 19.00 GEZINSMIS b.gv. het nieuwe schooijaar: Thuis' op 'School'; lsm. Pierre Philipsen en Anna Philipsen-Lenssen; weekd. To Pijpere-Philipsen (2); jrd. Bert Geurts. Zondag: 10.00 Hgm. Piet Key sere en Marie Keysere-Hendrix; gest jrd. Piet Loenen, echtgen. en Jan Loenen. 11.15 Maria Ewals-van Haeff. Maandag: 19.00 Lsm. Geert Gom- mans; Henricus Leyssen. Dinsdag: 19.00 Lsm. Carolien Claessens-Verechuuren; Hendricus Bomm, echtgen. en overl. kinderen en Johanna Beclet Woensdag: H. Maagd Maria van de Rozenkrans. 19.00 Lsm. uit dankbaarheid v.w. een 80-jarige (K); overl. fam. Verkoeyen-Janssen en Frans Verkoeyen; gest jrd. Jaap Josten. Donderdag: 19.00 Lsm. Leo Loe nen en overl. fam. Vrijdag: 19.00 Lsm. Bert Jennis- kens, echtgen. en overl. fam. Jenniskens-Droessen; Frans Baltus sen en overl. fam. Baltussen- Loonen. Misdienaars: Za: 19.00 Erik Lit- jens en Roel Lifjens. Zo: 10.00 Paul, Frank en Mark de Klein; 11.15 Hei di Voesten en Inge van Tilburg Ma t/m vr: 19.00 Marieke Gommans, Jo- sine Geurts, Maayke Jenniskens en Nanette v.d. Berg Lektoren: Za: 19.00 Geen. Zo: Jan Reintjes. Gedoopt- Lieke van Berlo, Vica- rieweg 72. Huweiyksafk.: André Meiers uit onze parochie en Jolanda van Hel den uit Swolgen (3e roep). Rektoraat Heide Zaterdag: 14.00 Huw.mis bruidspaar Ellie Smits en Peter Ver stappen. 19.00 Gezinsmis m.m.v. Jongerenkoor Young Sound uit Overloon; jgt Jan Droessen. Zondag: Geen H. Mis. Woensdag: Gedachtenis van de H. Maagd Maria van de Rozen krans. 8.00 H. Mis uit dankbaar heid en als eerherstel van de H. Harten van Jezus en Maria. Misd.: Tbm en Gys. Rektoraat Veulen 27e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Hgm. Petronella Verhoeven-Leyssen-Ewals; 4e zesw.d. Jan Verdellen; Peter Muy zere en Dora Muyzere-Smits; priesterroepingen; Harry v. Lipzig; jgt Albert Louvet Zondag: 11.00 Hoogmis voor Grad Reintjes; Christian Erben (buurt); Anna Timmermans- Roosen. Maandag: 8.00 H. Mis voor de pa rochie. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Woensdag: 8.00 H. Misvoor de pa rochie- Donderdag: 19.30 H. Mis voor de lev. en overl. leden van de LVB; uit dankbaarheid. Vrijdag: 8.00 H. Mis voor de over ledenen. Akolieten: Za.- Bas Reintjes en René Reintjes. Misdienaars: Zo: Karin Jeuken en Roy Smets. Parochie Ysselsteyn 27e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 (Dienst zonder gezangen); jrd. Fr. Bouwmeister; F. Keijsere. Zondag: 9.30 ('Asperges me'); te.v. H. Franciscus; overl. fam. Swinkels- Jeuken. 11.15 Mndd. W. Hendriks; mndd. J. Janssen (Spr.berg); jrd. oudere Janssen-Smeets. Maandag: 19.00 Jrd. Th. Sanders-, T. Geurts-van Dyck (LVB); Thei Janssen. Woensdag: 19.00 Overleden paro chianen. Vrydag: 11.00 (In Mereelo): ti.v. bruidspaar Van Meyel-van Dyck. 19.00 Jrd. Jacq. Claessens; jrd. Grad Fleurkens. Maandag, woensdag en vrijdag om 18.50 uur Rozenkransgebed. Misdienaars: Za: 19.00 I. en J. Slangen. Zo: N. Jaspers en I. Potten-, 11.15 B. Slangen en E. Jenniskens. Ma: B. Poels en M. Pouwels. Wo: W. Claessens en H. v.d. Hof. Vr: R. Key- zere en W. Verheyen; 11.00 in Mer- selo: K. Jaspers en Sj. Ewals.. Spreuk van de week: 'Het oog dat alle andere dingen ziet ziet niet zichzelfl' (Fuller) Doopschema: (november) Op de zondagen 15 en 22 november kan het H. Doopsel worden toegediend. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Jgt Marie v. Osch; Martinus en Gerardina Arts. Misd.: Roel Wismans en Patricia Arts. Zondag: 10.00 Sjef Verhoeven. Misd.: Linda Poels en Diana v.d. Duyn. Dinsdag: 850 Herman Thissen; jgt Martinus v. Dyck en Franc. Steegs; Tien de R(jk. Woensdag: 18.40 Rozenhoedje. 19.00 Antonia Gielen-v. Cuyck (buurt). Misd.: Paul Arts en Bas Litjens. Donderdag: 8.30 Schoolmis, the ma 'Wereldmissiedag'. Vrydag: 11.00 Huw.mis Jack v. Meyel en Maria v. Dyck. Kerk poetsen: Mevr. Van Tilburg en mevr. Poels-Thyssen. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: H. Franciscus Borgia. 19.00 Jan Peetere en jgt Maria Petere-Hakvoort Zondag: 27e Zondag door het jaar. 10.00 Pater Vervielen. Maandag: Zal. Raymundus van Capus. 850 Byz. int (MJ). Dinsdag: H. Bruno. 8.30 Fhm. Comelissen-Hendriks. Woensdag: Peest van H. Rozen krans. 8.30 Verspreiding van rozen kransgebed. Donderdag: 8.30 Voor de vrede. Vrydag: H. Ludovicus Bertrand, missionaris Zuid-Amerika. 8.30 Bezoek van Paus naar Zuid- Amerika. Misdienaars: Za: Mariska en Fan nie. Zo: Maaike en Mieke. Lektoren: Za: Josien Claessens. Zo: Jan Classens. Gedachte: In de tweede lezing vandaag zegt St Paulus 'Schaam u niet om voor de Heer te getuigen'. Is dat niet zeer aktueel. Hoevelen schamen zich tegenwoordig voor hun geloof. Hoevelen schamen zich dat ze nog een rozenkrans hebben, als ze er tenminste een hebben. Wy zouden ons moeten schamen als we zien hoe mensen van een andere godsdienst er zich helemaal niet voor schamen. Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor Mia Bouten-Gysberts; tz.i. en uit dankbaarheid. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Harrie Pingen (buurt) en v.b.i. 10.00 Hoogmis i.v.m. afsluiting van jubileumfeest fanfare. Voor René Buyzen; uit dankbaarheid en tz.i. Woensdag: 9.30 H. Mis te.v. de H. Jozef en voor Wim Snydera en tante. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 4 okt zal in het Inter ven College, Leunseweg 2a te Ven ray, ds. P. Goedendorp uit Deume voorgaan in de dienst In deze dienst worden de nieuwe ambtsdra gers bevestigd. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tydens de dienst is er kinderopvang en wordt er kinder- nevendienst gehouden. Na afloop is er koffiedrinken. Jehovah Getuigen Hierby nodigen wy u uit voor het bywonen van een bijbeltoespraak met als thema 'Respekt voor auto riteit is een bescherming voor u' in de Koninkrykszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang geen kollekte. Rehoboth nieuws Ned. Hervormde Evangelisatie op G.G. Kerk: Cuppenpecye 2a Horst. Pastorie: Clapvaeren 4, Horst tel. 87786. Kerkdiensten: Zondag 4 okt. om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: dhr. G. Middag Bennekom. Catechisatles/Bybelonderwijs: Maandag 5 okt: Groep 1 (vanaf 6 jaar) 18.45 uur; Groep 2 (vanaf 12 jaar) 19.40 uur. Bybel/Kontaktavond: Donder dag 1 okt. om 20.00 uur. Thema 'Ik ben de deur'. Iedereen is welkom. De avond wordt gehouden aan het Cuppenpedje 2a. Laten wij door het Rozen kransgebed tot Maria bid den om haar voorspraak te vragen opdat er vele priesterroepingen komen, die ertoe leiden dat priesters de wereld met de geest van het Evangelie mo gen en kunnen bezielen. Komt tot Maria en bidt tot onze Moeder. Iedere dag na de H. Mis van negen uur Rozenkrans gebed op woensdag onder het Plechtig Lof van 19.00 uur. O.L. Vrouw Behoudenis der Kranken bid voor ons. Oorlogstuig Nu de oogstwerkzaamheden weer in volle gang zy'n, komen met een regelmaat van de klok meldingen binnen by de politie van het vin den van oorlogstuig Dinsdag kwa men meldingen binnen van de vondsten van verschillende soorten granaten, zowel mortier als hand granaten op akkers aan de Loonse- dyk, Overloonseweg en Ambacht- straat De EOD is van de vondsten in kennis gesteld en in afwachting van hun komst is het oorlogstuig veilig gesteld. Winkeldiefstal By een supermarkt in het cen trum werd een 33-jarige in woonster op heterdaad betrapt toen zy drie pakjes vlees ter waarde van ƒ5,52 wilde meenemen zonder af te rekenen. Ze werd aan de politie overgeleverd. A.S. zaterdag 3 okt gaan we weer volop werken op de schuttereweide. De masten worden winterklaar ge maakt het terrein moet gemaaid worden, het clublokaal moet uitge- poetst worden, de kogelploeg zit te werken, de kelder kan opgeruimd worden. Kortom, iedereen die a.s. zaterdag maar even tyd heeft kan op het schietterrein terecht vanaf 8 uur. Ook dames zijn welkom! Elke zondag gaan we nog door met oefenen schieten, mits het goed weer is. Vanaf 10.30 uur kunt u oefenen. Bij slecht weer wordt er gezamenlijk byeengekomen om bij te praten. Dinsdag 20 okt. a.s. is de algeme ne ledenvergadering in het Gilde- huis café De Klomp, aanvang 20.30 uur. afd. Geysteren-Venray Op maandag 5 okt. om 20.00 uur organiseert het IVN Geysteren- Venray een dia-lezing: 'Herfst in de Eifel' door dhr. N. Min en dhr. J. Gootzen, in café 't Trefpunt te Geysteren. De Eifel hoort samen met een groot deel van de Ardennen tot een natuurpark. Natuurliefhebbers en geologen kunnen hier dan ook hun hart ophalen door de grote ver scheidenheid aan soorten en ter reingesteldheden, die men hier aantreft. Ook de archeoloog kan hier terecht, doordat het op plaat sen al zeer vroeg bewoond was en ook de Romeinen hebben hier hun sporen achtergelaten. De wandelroutes, die er met 'Duitse Grundlichkeit' zy'n uitgezet en doordat de Eifel niet ver van hier ligt, nodigen uit om deze stre ken op z'n tyd te bezoeken om van de natuur te genieten. A.s. zaterdag 3 oktober presen teert Hans van Bree Muziek in Ven ray samen met Orla een primeur, nl. de Orla KX400 keyboard. De eni ge keyboard waarin het orgel (ge luid) letterlijk centraal staat. Vanzelfsprekend in kombinatie met perfekte ritmes en alle stemmen volledig gesampeld. Maar ook pro- fessinele effekten als leslie, sustain en digitale nagalm ontbreken niet. Absoluut uniek is de mogelijkheid om vier verschillende stemmen te- geiyk te kunnen gebruiken in kom binatie met de mooiste begelei dingen. Overbodig u in deze tyd nog te vertellen dat het keyboard van alle midi-mogelykheden is voorzien. Kortom een wervelende presentatie die u gewoon niet mag missen. Ze ker niet als u weet dat er gede monstreerd wordt door de bekende toetsenist Michel Voncken. Zaterdag 3 oktober van 10.00 tot 16.00 uur by Hans van Bree Muziek Venray. (adv.) Inbraak in ontmoetingscentrum Weer werd er een inbraak ge pleegd in het Turks ontmoetings centrum aan de St Antoniusstraat. Door vernieling van een ruit was toegang verkregen. Ontvreemd werden de kleurentelevisie ter waarde van ƒ800,- en twee schakel kastjes voor de satelietantenne ter waarde van ƒ3.000,-. De inbraak vond plaats in de nacht van donder dag op vrydag. Programma van Omroep Venray op de FM 90.2 en via de kabel op de FM 102.6 Mhz met op: Donderdag: 19.00-21.00 uur: De Rooy-iyn met Nico Broers. Vrydag: 19.00-21.00 uur: De Rooy-lyn met Frank v.d. Molen met o.a. een nieu we aflevering van MuZaRooi. Zaterdag: 18.00-20.00 uur: Sport en informa tie met Huub Geurts. Zondag: 10.00 uur: Houwe Zo! Het zondag morgenprogramma van Hanna van Beek. 11.00 uur: Verzoekplatenprogram- ma met Hayke de la Whisky. Bel voor een groet of plaat: 04780- 12362. 13.00 uur: Jojo's time machine. 14.00 uur: Ruben in de middag. Het zondagmiddagprogramma van Ru ben de Jong waarvoor u beter thuis kunt blyven. 16.00-18.00 uur: Muziek, sport en informatie met Frans Janssen. Bel voor het doorgeven van uitslagen e.d.: 04780-12362. Maandag: 19.00 uur: De Rooy-lyn met Eric Thönissen met o.a. 'vraag en aanbod'. 21.00-22.00 uur: Peelgrass. Het we kelijkse country-programma van Rein Wortelboer. Dinsdag: 19.00-21.00 uur: De Rooy-lyn. Woensdag: 19.00 uur: De Rooy-lyn met Gido Boom. 20.30 uur: Verzoekplatenprogram- ma voor o.a. de instellingen. Bel voor de groeten, een felicitatie of een verzoekplaat: 04780-27268. 22.00-23.00 uur: Gevarieerd mu ziekprogramma. Op zondag 4 oktober wordt al weer voor de 2e keer een pompoe- nenwedstryd gehouden in de Bota nische Tuin van Overloon. Vorig jaar ging de hoofdprys naar de zwaarste pompoen, dit jaar wordt de hoofdprys, een radiocassette- rekorder t.w.v. ƒ399,- en 50 andere pryzen, uitgereikt voor de mooiste opgemaakte pompoen. Er zyn meerdere kategorieën: de zwaarste, de lelijkste, de kromste, de kleinste en de mooiste pom poen. In iedere kategorie zyn drie pryzen te verdelen. De oudere die binnen komen heb ben kans op een prys van ƒ50,- op de nummers van de toegangs kaarten. Om de kinderen beter te kunnen vermaken worden dit jaar meerde speeltoestellen geplaatst. Tevens kun je worden geschminckt en worden van 14.00-16.00 uur grote vliegers opgelaten. Er is ook een stand waar je vliegers kunt kopen. Voor de oudere zyn er ook enkele stands te bezichtigen. De prijsuit reiking is rond 16.00 uur gepland. De entree is ƒ5,- voor volwasse nen. ƒ3,50 voor 65-plussere en voor kinderen tot en met 14 jaar is de entree gratia Pogingen tot inbraak Een bewoner van de Boterbloem kwam tot de ontdekking dat een zy- ruitje van zyn geparkeerde auto was ingeslagen. Of de dader in de auto is geweest kon niet worden vastgesteld, wel dat er niets ont vreemd was. Een inwoonster van Eindhoven kwam tot de ontdekking dat van haar aan de Kiosk* geparkeerde per sonenauto een zyruit was ingesla gen. Ook uit deze auto was niets ontvreemd. In beide geyallen bleef het by braakschade. Pa Op deze foto zien we de terekerk en klooster van de Franciscanen, gelegen y Leunseweg-hoek Oude Oost weg. Het is een opname van |H Kerk en klooster werden ilQ in 1661. Dit fraaie FrancA^ monument werd in de nacht - op 28 november 1925 gehej een felle brand verwoest! SI oude bibliotheek met z(jn kj Wl en historische inhoud weid I I vlammenzee meegesleurd ook geheel verloren. Met de bouw van de niet terekerk en klooster wen] Dl'1 in 1926 en op 14 augustu P1 werd de nieuwbouw keire klooster in gebruik genoma mP'e' J.vd. lerkir Efzef SYSTEMjCAS^ Automatisering voor het kleine bedi Automatiseringsadw Systeembeheer Netwerkbeheer Instructie O Programma's op mai O Computers Netwerken Printers Meer weten Bel even, wij komen graag la voor een kennismakingsgesc Tt 04780 85138 ag4 BEZORGING PEEL EN MAA :;n Peel en Maas verschijnt op donderdagmiddag. Om zprgers doen hun uiterste ba de krant voor 19.00 uur btji bus te hebben. Voor bezorgklachten kn bellen op vrijdag vanaf uur tot 18.00 uur, op ooi toor, UI. 04780-82727. zorgen dan uw krant ti 12.00 en 13.00 of en 20.00 uur. Ook kunt met uw bezorg kla in onze boek- en kantoorbod del, Grotestraat 68. terecht Er wordt uitsluitend vrljd op genoemde tijdstippa bezorgd. ABONNEMENT!'at Adreswijzigingen, nieuwe it/iï) nementen enannulering» nen, voor dinsdagmiddag uur bij ons zijn dooi leen dan kunnen ze nog week worden doorgevoeld ders zullen de wijzigingen een week later worden gevoerd. T Burgemeester en wethoudti voornemens aan de volgen» waan vragen medewerking verlenen. het bouwen van aan de Burg. Janssenstraai Venray, t.n.v. T.J.L. Klomp, bostraat 122; het bouwen van aan de Burg. JanssenstraatL|. Venray, tn.v. LJ.G. Pogj«Hll testraat 97; het bouwen van een berging en slopen van be berging aan de Haag 22 te tn.v. RTh.M. van Meyel; het uitbreiden van eei huis met praktykruimte aa Odastraat 37 te Venray, tn.v. Tonen; het uitbreiden van pand aan de Mgr. HanssenSi te Oostrum, tn.v. Brand Bte wery bv, Brouwerijstraat WÜIre; k het bouwen van een caip UD serre aan de UtsenbergwegS selsteyn, tn.v. JJ. Wilmsea fg weg 4. De op de bouwaanvragenl king hebbende stukken li# |g ingang van 2 oktober 1992 rende 14 dagen voor een Ie» inzage by de onderafdeling beheer, kamer 310 van hetfl (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn H eventuele bezwaren schrift burgemeester en wethouden den ingediend. De burgemeester van Venn t,lci dra. J.F.H.A.B. Waals 'n abonnement wa' K

Peel en Maas | 1992 | | pagina 20