Reinier v.d. Maas met Cinquini reserve-kampioen klasse zwaar-ü Verjaardag zwerver verstoord MOTOR VERHUUR Sacred Dance kursus in Venray Oud papier ophalen in Brukske Pater Ton Duynstee oftn overleden ttylo Uitzendburo opent nieuwe stiging in Venray! Liberty: de betere Rijvereniging en Ponyclub Sint Isidorus Venray's Mannenkoor Confetti Close-harmony groep H.B.S. Diana P.H.V. 'Bij Dag en Nacht' Jumpers '76 Venrayse triathleteten presteerden goed Triathlon Vereniging regio Venray Schaken H.S.V. de Roerdomp Sjoelclub Venray Ruitersport St. Jan Merselo Atletiekvereniging Venray-Regio Geen disco Basketball-vereniging Jumpers '76 zoekt vrouwelijke leden Een bekende van de Venrayse politie, die zonder woon- en verblijfplaats te boek staat, vindt meestal onderdak in een schuurtje vlakbij het politiebu reau aan de Leunseweg. Hy vierde vorige week, in de nacht van woensdag op donderdag zyn 38e veijaardag, alleen, maar wel met broodjes en een drankje. Hij kreeg echter ongevraagd gezelschap van een andere zwerver die honger had en hem onder bedreiging de etenswa ren en ook de drank afpakte. De zwerver vervoegde zich by zijn "buurman' en meldde het voorval. Een uitgestuurde pa trouille kon de man aanhou den. Het bleek een 30-jarige illegaal in ons land verblyven- de Irakees te zyn. Toen de poli tie hem aanhield vroeg hy direkt politiek asiel aan. Door bemiddeling van de politie werd hy in het opvangcentrum Zeewolde geplaatst, in afwach ting van zyn asielaanvrage. EN MAAS Inbraak in personenauto Een inwoonster kwam by terug keer by haar op het Gouden Leeuw- terrein geparkeerde auto tot de ontdekking dat een van de portie ren was geforceerd. Uit de auto was niets ontvreemd. Daarom wordt verondersteld dat de dader in zyn werk is gestoord. Diefstal bromfiets Een inwoner deed aangifte van diefstal van zijn Vespa bromfiets die hy in de Hoenderstraat, afgesloten, had neergezet Wegwerker aangereden Een 41-jarige werknemer van Vis sers Wegenbouw, afkomstig uit Ste- vensweert, is vorige week woens dagmiddag tijdens veegwerkzaam- heden op de Deumeseweg door een snelle reaktie aan de dood ontsnapt. De man veegde met een bezem steentjes weg bij een frasemachine, toen hij werd gepasseerd door een trekker met oplegger, bestuurd door een 57-jarige inwoner van Mil- heeze. De trekker raakte toen de be zemsteel. De man werd daardoor opzij gerukt en viel half onder de vrachtauto. Met een snelle reaktie wist hy zich opzy te rollen waar mee hy voorkwam dat hy onder de wielen van de geladen vrachtauto terecht kwam. Naast schaafwonden en een beenfraktuur liep de man geen verwondingen op. Hy werd naar het ziekenhuis vervoerd. Autobrand Overloonseweg Zaterdagmiddag zag een 77-jarige bestuurder van een personenauto uit Overloon op de Overloonsweg rook onder de motorkap uitkomen, toen hij stopte sloegen de vlammen al onder de motorkap uit De brand weer kon de brand blussen maar de auto moet als verloren worden be schouwd. De oorzaak is vermoede lijk kortsluiting. Hotel-Restaurant De Wieënhof Tel. 89393 Volgende week dinsdag 8 sept, start er een kursus Sacred Dance in wijkcentrum De Kiosk te Venray in het Brukske. Sacred Dance is het verbinden van lichaam, ziel en geest tijdens de dans. Hand in hand, eenheid heelheid en verbondenheid ervaren. Een ontdekken en ontmoeten van jezelf en de ander. Dansend door vreugde en stilte heen thuiskomen in de stilte van je hart. Hebt u interesse om kennis te maken dan kan dat a.s. dinsdag 8 sept. van 19.30 tot 20.30 uur. U bent van harte welkom om geheel vry- blijvend kennis te maken. De dan sen zyn geschikt voor jong en oud. Graag van tevoren telefonisch aanmelden bij Clara Geurts als u belangstelling heeft om te komen. Het tel.nr. is 04780-85450, bereik baar op woensdag, vrijdag en maan dag. Schroom niet, kom gerust Vanaf zaterdag 5 september zal de wy kvereniging Karei Knabbelaar in het Brukske, zorg dragen voor het ophalen van oud papier. Vanaf 9.00 uur kunnen de bewoners van het Brukske hun oud papier, netjes ver pakt of gebundeld, aan de straat zet ten, waarna Karei Knabbelaar er voor zorgt dat het papier op de juiste bestemming komt Karei Knabbelaar zal voortaan elke le za terdag van de maand in het Bruks ke het papier ophalen. In het Diaconessen huis te Utrecht is op 27 augustus de Franci scaner Pater Tan (Desiderius) Duynstee op 68-jarige leeftijd over leden. Hij was 50 jaar minderbroe der en 44 jaar priester. Zonder ophef en vanuit een groot plichtsbesef wist hy zyn weten schappelijke opleiding en pastorale zorg met elkaar te verbinden als le raar Engels in het middelbaar on- derwys in Nederland en Irian Jaya en als pastor. In 1971 ging hy terug naar Irian Jaya (voormalig Nieuw Guinea), waar hy van 1956 tot 1963 direk- teur van de HBS in Hollandia was geweest Na een jaar leraar Engels te zijn geweest aan het Bemardinu- scollege in Heerlen, werd hy in 1965 direkteur van het Rombouts- college in Brunssum. In 1971 ging hij terug naar Irian Jaya, doch in 1973 moest hy dat land in verband met de politieke situatie aldaar verlaten. Op 31 mei 1974 werd pater Duynstee benoemd tot kapelaan van de Paterskerk. In juni 1974 ver huisde hij naar de Chopinstraat om van daaruit met zyn medebroedera Huub Latten en Huub van de Sande het pastoraat in de wyk Brukske te verzorgen. In zyn Venrayse periode gaf pater Duynstee Engels aan het Boschveldcollege en was hy nauw betrokken by de Derde Orde. Na een pastoraat in Wychen en Heer len ging hy in 1986 naar Utrecht om het wat rustiger aan te doen en verder te werken aan oud-Engelse vertalingen. Kort na het voltooien van dit levenswerk stierf hy aan een ongeneeslijke ziekte. Dinsdag jl. werd hy op het kerkhof van de minderbroeders in Alverna be graven. Winkeldiefstal Een 47-jarige inwoonster van Blit- terswijck werd woensdagmorgen op heterdaad betrapt toen zij enkele goederen ter waarde van 50,- wilde meenemen, zonder die af te reke nen by de kassa van een warenhuis in de Grotestraat Zy werd aan de politie overgegeven die proces verbaal opmaakte. Fietser gewond Het niet verlenen van voorrang door een 27-jarige vrachtauto- bestuurder uit Wychen was er de oorzaak van dat een 65-jarige fiet ser uit Smakt met verwondingen naar het ziekenhuis moest worden overgebracht. De bestuurder van de vrachtauto wilde, komende vanaf de Maashese- weg, de oprit naar de Venloseweg oprijden maar lette onvoldoende op het verkeer op het fietspad. Het on geluk vond maandagmiddag om streeks 14.30 uur plaats. 28 augustus jl. opende Dactylo ndburo een nieuwe vestiging snray, met mevr. W. Ramirez- oeven als vestigingsmanager, vlo Uitzendburo is in de afgelo- 2 jaar van haar bestaan uitge- tot een landelyke organi- met circa 145 vestigingen door d Nederland. ,J 12 lengjdse werkwijze m 1 Dactylo Uitzendburo duide- nders maakt, is haar persoon- aanpak. Zowel met uitzend- bten als bedrijven maakt zij persoonlijk kennis. Immers, wnneer duidelijk is wat de Kn ten aanzien van een tijde- baan of uitzendkracht zijn, je optimaal bemiddelen. Om- persoonlijk kontakt naar zo- lfl{ »e uitzendkracht als het bedrijf &n persoon loopt, is de infor- II elykn by Dactylo korter, zo euls de koppeling tussen vraag en od sneller en beter tot stand. inl(jke benadering inneer je een uitzendkracht op gemak stelt, geef je jezelf de hem of haar beter te leren in', vertelt mevr. W. Ramirez- m oeven. By Dactylo Venray staat irsoonlyke en vriendelijke be- rtng voorop. Mevr. W. Ramirez- Wen'Veel jonge mensen die toool komen willen zich eerst breed oriënteren via een uit- igaK mro. Zij passen uitstekend by 10) terkgevers die door een gunsti- IU tonomisch klimaat wel perso- lU "dien aantrekken, maar eerst jarkt via een uitzendburo wil listen'. nieuwe vestiging in Venray P een uitgebreid vestigingen- te hebben opgebouwd in zal de nieuwe Dactylo- in Venray een centrale J#an innemen in de regio en s gaan samenwerken met stigingen in de oi ingsmanager mevr. W. 'Verhoeven nodigt zowel renden als werkbiedenden for een persoonlijke ken- 'Qg. Dactylo Uitzendburo is d in Venray aan de Juliana- N33R pdiefetal van auto-emblemen [Werd aangifte gedaan van 31 van een auto-embleem van tork Nissan vanaf een aan de todestraat geparkeerde perso- fl( ton aan de Zuidsingel gelegen 1 ^bedrjjf werden van twee Peu- 'pe emblemen ontvreemd. Te mperden twee reklamevlaggen ^leemdk/ioó.v vorige week is op Gro- 72 een nieuwe modezaak Liberty. Deze modezaak fescale Thomassen, voert een Q ireide kledingkollektie in het eve/klassieke genre. 'By ons terecht voor hoogwaardig atieve moderne vrijetijdskle- Leeftyd speelt daarby geen it ook ouderen kunnen bij lagen voor een sportieve trui. mtjuist door het tydloze gen- we voeren', inbe kent vryheid. Klan ken zich in deze sfeervol in- ite zaak toch vry voelen de zaak ook gezellig oogt. fescale Thomassen stond de voor deze zaak al vry vroeg iet past gewoon by de koliek- we voeren', lollektie is overigens zeer uit- id en kent een aantal gere- irde merken. De dames o.a. terecht voor de mer- indem, Donaldson, Part Two, (hg OPolo en Prisma. Voor de he- uert Liberty de merken Cot- Id, Marc 'O Polo, Phillip an en Biscane. Donderdag 3 september - Pagina 7 Donderdag 3 sept: Om 19.30 uur repetitie tenoren en om 20.00 uur gehele koor. Donderdag 10 sept.: Om 19.30 uur repetitie bassen en om 20.00 uur gehele koor. Zondag 27 sept.: Zondagochtend concert in de schouwburg, aanvang 11.30 uur. Lahnstein: 11, 12 en 13 septem ber. Nadere gegevens hierover vol gen nog. Diegenen die de bijdrage voor deze reis naar Lahnstein nog niet hebben overgemaakt worden verzocht dit alsnog met spoed te doen. Oud papier: aan de Molenhofweg t.o. oude melkfabriek links af (vanaf Venray). Afhielden by A. v. Gestel, tel 83846. Woensdag 9 sept. starten we weer met de repetities, voortaan begin nen we een kwartier eerder, dus om 20.15 uur. Afmelden kan by Hannelore, tel. 86224 of by Gertie, tel. 11542. Trappers raakten elkaar Op de Stationsweg reden twee mensen naast elkaar op hun fiet sen. De trappers van beide fietsen raakten elkaar op een gegeven mo ment. Beiden kwamen ten val. Een 61-jarige Oostrummer moest voor behandeling van verwondingen naar het ziekenhuis worden ver voerd. De verwondingen vielen ach teraf nog mee en hy kon later naar huis worden vervoerd. Het ongeluk vond vrijdagmiddag plaats. Donderdag a.s. trainen. Zaterdag is elke hulp van harte welkom. De werkzaamheden vorde ren gestaag. Zondag a.s. wordt te Beringen Bel gië de interland België-Nederland gehouden. Onder slechte weersomstandig heden werd afgelopen zondag 30 aug. begonnen met de onderlinge clubwedstryd. Het was echt honde- weer, dat was al te merken by de zwemoefeningen van de honden. De andere oefeningen van het och tendprogramma werden goed afge werkt door de honden en geleiders. Om 14.30 uur werd er begonnen met het echte stelwerk. Het was in middels droog geworden. Dat er by onze vereniging goede honden zit ten merkt men wel aan de uitslag die bekend werd gemaakt door de keurmeesters Piet van Dyk en Theo Berkers. Oude honden: 1. Jo Rambags met Kyra 417%p; 2. Hennie Olde Daalhuis met Rex 412V>p en 3. Jo Rambags met Anouska 409p. Jonge honden: 1. Hans Barents met Rombo 170 V>p; 2. Arthur Schols met Robbin 162p en 3. Toon Willems met Sunny 159p. De vakantie is nog niet voorbij, maar de eerste aktiviteiten zijn al weer in het zicht: de jaarlijkse bloe- menaktie. Omdat de vakantie zo laat valt, is deze aktie in de laatste vakantieweek: donderdag 3 en vrij dag 4 september. Er zijn weer groe pen gemaakt en wij vragen of degene die als eerste van de groep vermeld staat met de auto kan ko men en de route wil rijden. Op don derdag én vry dag kun je om 16.00 uur de bloemen ophalen op het par keerterrein van de Wetteling. De groepen voor donderdag 3 sept: I. Stan Bertyn, Hugo en Rogier Ber tyn, Ivo Geerits. 2. Henk Jansen, Marcel Abgaou, Marc Deegens, Ramon Goumans, Paul Koekkelkoren. 3. Marc van Berlo, Luc van Ameron- gen. Bram Claessens, Marouane Gu- achati. Jozef Hermans, Mikel Lammerts van Bueren. 4. Hans van Rooy, Roel Arts, Jeffrey Boshoven, Martijn Hendriks, Roy Hermsen, Sanjay Sreetharan. 5. Jac Lamers, Mark Barthel, Maic- kel Creemers, Balder Lamers, Emiel Duyf. 6. Brigitte Goumans, Baugi Lamers, Jill Latimer. Nathali Pecotic. 7. Tbn Nyssen, Peggy Hendriks, Maaike Oomens, Silvia Stramm. 8. Edwin Moorren, Onno Hendricx, Sjoerd Janssen, Jan Swinkels, Stan Wannet De groepen voor vrijdag 4 sept.: 1. Kees Spitters, Antonio Aretano, Michael Brezavschek. Duncan Kroh, Marwin Sant. 2. Jan Cruys, Richard Hageman, Er- win Hageman, Meivin Hageman. 3. Gilberte Crooymans, Ellen Ger- rits, Wendy van Meyel, Esther Sharpe. Wil iedereen op de dag dat hy/zy ingedeeld is om 16.00 uur bij de Wetteling zijn? De groepen kunnen dan snel gevormd worden en de verkoop kan beginnen. Zyn er nog vragen dan kun je terecht by Tbn Nyssen, tel. 10639 of by Stan Ber tyn. tel. 83474. Zaterdag 22 aug j.l. vond in Alme- re de 10e hele Triathlon plaats, de afstanden hiervan zyn: 3,8 km. zwemmen, 180 km. fietsen en tenslotte nog 42 km. lopen. Peter Scheres en Jos Hebben van triathlon vereniging Regio Ven ray hebben hieraan meegedaan en goed gepresteerd. DE TRIATHLON VAN ALMEKE is de grootste en zwaarste triath lon in Nederland en kent altyd wel byzondere omstandigheden wat het weer betreft zoals onweer, zware regenbuien, veel wind. Dit jaar was het de mist die er bijna voor zorgde dat er niet gestart kon worden. De start zou om 7.00 uur plaatsvinden, de mist was echter zo dicht boven het water dat de wedstrydleiding om veiligheidsredenen dit moest verplaatsen. De starttyd zou vyf keer aangepast worden met als dead-line 11.00 uur. Voor alle betrokkenen waren deze 4 uur van wachten, weer naar de startkooi, afbreken van de startpro cedure, wachten, hopen etc. heel vervelend. Vooral voor de deelne mers die zich steeds weer opnieuw moesten oppeppen. Jos Hebben (26 jr.) kon na een lange periode van veel trainen aan zijn le hele triathlon meedoen. Zo als iedereen zag hy wel op tegen de wedstrijd. Verschillende Vi triath- lons had hy gedaan en één Vz tri athlon. Dat was allemaal goed gegaan. Maar de hele triathlon dat was een nieuwe uitdaging Hy had er wel lang genoeg en op een ver antwoorde manier voor getraind. "Om 11.00 uur kon ik eindelyk aan het zwemmen beginnen" Ik heb veel moeite gehad om me steeds te moeten opladen. Dat kost toch erg veel geestelyke energie en die heb je toch al nodig om mentaal toch sterk te zyn en te bly ven, om zo die 3,8 km. zwemmen, 180 km. fietsen en daana nog 42 km. lopen tot een goed einde te brengen", aldus Jos Hebben. Jos studeerde als leraar biologie en gezondheidskunde af, en hy geeft ook nog training by de triathlon vereninging Regio Venray. Jos presteerde goed op het zwem men (1 uur en 8 min.) en op de ma rathon het fietsen, normaal een sterk punt, ging minder goed. Uit- eindelyk kwam hy voldaan over de finish in Almere na 11 uur, 31 min. en 16 sec. PETER SCHERES Peter Scheres (28 jr.) behorende tot het topteam van triathlon ver eniging Regio Venray zette een fan tastische prestatie neer. Hij kwam als BESTE LIMBURGER over de streep en werd in het startveld van 950 deelnemers by dit open Neder lands Kampioenschap 23e. In een prima tyd van 9 uur, 33 min en 15 sec. "Ik had me goed ingesteld op de ze wedstryd", aldus Peter Scheres, en samen met John Raadschelders (trainer) een goed strijdplan ge maakt "We wisten precies wat ik kon, alleen tydens zo'n hele triath lon is het toch moeilyk om zolang alert te bly ven op alle omstandighe den." "Na 5.00 m. zwemmen wist ik al dat het goed zat Ik kreeg af en toe water binnen, nam steeds rustig de tyd om weer goed te kunnen ademhalen en ging dan weer ver der. Ik heb nog nooit zo goed met zwemmen gepresteerd. (56 min. 59 sec.) By het fietsen gingen ze met bosjes over me heen en haalde ik in de 2de ronde van 90 km. alweer heel veel mensen in." Na het fietsen begon Peter als 78e te lopen. "Ik kreeg al snel myn ritme te pakken, helaas moest ik na 20 km. iets rustiger gaan lopen omdat ik ste ken in myn zy kreeg, dit trok lang zaam weg waarna ik myn tempo weer rustig opvoerde. Door tech nisch goed en geconcentreerd te bly ven lopen, haalde ik weer de ene na de ander in. Wat ben ik blij met deze tyd. YES I!", zegt hy met een arm gebaar, dat voor zich spreekt. De tyden van Peter Scheres zwem men 56.59 (3,8 km.), fietsen 5 uur en 18 min. (met 1 x omkleden) (42 km), lopen 3 uur en 17 min. (met 1 x omkleden). In Sittard werd onder slechte weersomstandigheden en een mati ge ambiance een kwart triathlon volbracht. Vier leden van onze ver eniging waren aanwezig. Paul Wulms kon weer sinds enkele we ken vryuit lopen. Dit ging goed. Hy behaalde een eindtyd van 2.14.27. Ook Frank Timmermans en Mar- tien Dupont verschenen aan de start Deze wedstryd was de laatste test voor de halve van Arcen. Hun eindtyden waren 2.15.33 (FT) en 2.25.33 (MD). Rian Gerrits behaalde een eindtyd van 2.48.10. In Gasseltem yveen werd Hennie Freriks 3e. Hy kwam 1.40 min. te kort op de winnaar Eikmans. Hen nie zyn eindtyd was 1.57.22. Trainlngstyden: Zaterdag: 16.00-17.30 uur Lopen, park oude zwembad. Zondag: Fietsen, onderling af spreken. Woensdag: 19.00-20.30 uur Baan- t raining. Donderdag: 18.30 uur Fietstraining. Wedstrijdagenda 5 sept: 1/2 Triathlon Arcen Na het vorig jaar in Leunen met Bowie het Limburgs Kampioen schap in de zwaarste klasse Z-II ge wonnen te hebben moest Reinier v.d. Maas, ditmaal met Cinquini, in Ottersum tevreden z(jn met het reserve-kampioenschap in dezelfde klasse. De titel ging naar Richard Pex uit Maasbracht. Met zyn paard Upsot was hij na twee manches als enige foutloos. Springfouten en tijd be paalden de rangschikking van de overige deelnemers en Reinier v.d. Maas kwam daarby als beste uit de bus. Met één springfout in de twee de manche op hindernis 1, maar binnen de tyd, veroverde h(j het reserve-kampioenschap op een door hevige regenval loodzwaar springterrein. De regen van vry dag nacht had het terrein nagenoeg onbegaanbaar gemaakt maar de or ganiserende vereniging. De Neer- ruiters uit Ottersum, besloot zaterdagochtend het bondscon- cours toch door te laten gaan. In de klasse Z-l kwam Reinier v.d. Maas uit met Lady Diana. Van de 51 deelnemers zouden er 15 door mo gen naar Wanroy. Reinier werd 13 en wist zich ook in de klasse Z-l verzekerd van deelname aan het NKB-kampioenschap. Slechts zes van het totaal aantal deelnemers in deze klasse wist zich te plaatsen voor de barrage. Uiteindelyke win- De vakantie loopt ten einde en het nieuwe basketball-seizoen staat weer voor de deur. Aan het eind van het vorig seizoen hebben we al onze leden gevraagd naar hun plannen voor het nieuwe seizoen. Tben bleek dat om uiteenlopende rede nen byna alle leden van het da mesteam geen kompetitie meer wilden of konden spelen. Er bleven slechts 3 dames over en dat is te weinig voor een team. Tydens de vakantie werden wy verschillende malen telefonisch benaderd door dames die informeerden naar de mogelijkheid om in Venray te bas ketballen in een kompetitie. Wy Het seizoen 1992-1993 vangt aant op dinsdag 8 sept. a.s. met vry scha ken, waarop wy ook belangstellen den voor deze denksport hopen te ontvangen. Verder is op 15 sept. de algemene ledenvergadering, waar belangryke agendapunten worden besproken. Op 22 sept. houden wy een toer nooi, de opzet daarvan is afhanke lijk van het aantal aanmeldingen. De start van de huishoudelyke kompetitie is op 29 sept., de speel wijze wordt nader bekend gemaakt Ook spelen wij wederom in het Limburgs Schaakbond Verband, en wel met het eerste team in de pro motieklasse en het tweede team in de 3e klasse. By de externe bekerrondenkom- petitie zullen wy ook vertegenwoor digd zijn. Belangstellenden voor de kompe titie en/of het toernooi kunnen zich opgeven bij de sekretaris W. Frede- riks. tel. 82971 of op dinsdag 8 sept in het clublokaal, Kennedyplein 1. aanvang 20.30 uur. Tijdens de zaterdag gehouden vrije wedstryd van Velden wist B. v.d. Berken een goede klassering te behalen. Zondag werd te Tilburg het zg. blindencon cours gehouden. Dit concours is voor het goede doel. Hier behaalde J. Weys een goede klassing. De onderlinge wedstryd van zon dag is gewonnen door R. Knapen, 2. J. Sanders en 3. R. Vlemmings. Zaterdag koppel Horst. Zondag le Herfstkoning voor k. en 1. hengels. Bijeenkomen om 7.00 uur bij de witte poort Tevens zater dag NK. Het bestuur wenst B. v.d. Berken sukses. Opgeven tot don derdagavond by H. v.d. Heuvel, tel. 04780-86569. Voor uw nieuwe verenigingsver gunningen en dag- en weekvergun- ningen voor de Ballonzuil kunt u terecht by H. vxl. Heuvel. Langeweg 38, Venray en V. Grootels Hen gelsport Stationsweg. Wij hebben een gezellige club en daarin zyn nog enkele plaatsen vry. Ate er mensen zijn die graag met ons mee willen sjoelen, laat dan eens wat van je horen. Sjoelen: een sport voor jong en oud. Inlichtingen: mevr. A. v.d. Heij den, tel. 83929; Hans Montyn, tel. 82831 (na 17.00 uur) en Wim Ja cobs, tel. 84948. nares werd Joan Schaliën berger uit Ottersum. In de klasse licht verschenen 102 amazones en ruiters aan de start. Frank Verschuuren met Chili Pep per viel niet alleen buiten de prij zen maar plaatste zich ook niet voor Wanroy. Karin Bouten met Griffie en Huub Brands met Geoliet kwa men uit in de klasse Beginnelin gen. Karin viel buiten de pryzen maar Huub legde beslag op een fraaie zesde plaats, een goed resul taat by 50 deelnemers. Jammer voor hem dat de Beginnelingen niet mogen deelnemen aan de NKB-kampioenschappen. Een kompliment richting De Neerruiters uit Ottersum is hier ze ker op z'n plaats. De organisatie was perfekt; aan letterlijk alles was ge dacht. Het had een schitterende paardesportdag kunnen worden. Jammer dat de weergoden hen niet goedgezind waren want het vele werk viel letterlijk in het water. Toch scheen ook even de zon voor de Ottersumse vereniging want de schitterende wijze waarop één van haar leden. Rianne Laarakkers., beslag legde op de kampioenstitel) fn de hoogste dress uur-klas se Z-II was indrukwekkend. Met over macht. 54 punten voorsprong op na 2. Sef Barren uit Heel, prolon geerde zij haar titel en toonde haar uitzonderlijke klasse. denken dat het toch mogelijk moet zijn om een damesteam te vormen. Wy roepen dan ook alle dames én meisjes, die interesse hebben om in een kompetitie te basketballen, op, eens te komen kyken. De dames vanaf 18 jaar trainen op dinsdag avond van 21.00-22.30 uur in de gymzaal van Brukske I. De eerste training is op 8 september. Meisjes van 12 tot 18 jaar trainen op vrij dagavond van 19.00-20.00 uur in de gymzaal van Coninxhof in Veltum. Wil je eerst meer informatie, bel dan met Stan Bertyn, telefoon 83474. zondag 30 aug. tydens de Lim burgse kampioenschappen voor landelyke ruiters in Ottersum be haalde ons viertal klasse Licht een schitterende 3e plaats. De drie best geplaatste viertallen mogen door naar de NKB kampioenschappen in Wanroy op 20 sept. Individueel dressuur Jan Janssen, Grey Fellow, klasse L2 behaalde een 3e plaats; Esther Jqnssen. Gaby, klasse LI behaalde een 4e plaats. Met deze 3e en 4e plaats vallen ze net buiten de kwali- fikatïe voor Wanroy. Springen Tbn Arts met Fentem in de klasse midden behaalde een 10e plaats en heeft zich hiermee geplaatst voor de NKB kampioenschappen. As. zondag verschijnen onze po- nyruiters aan de start in Well op het grote evenemententerrein Knik- kerven voor de Noordlimburgse kringkampioenschappen. Allemaal veel sukses. Trainingen Pupillen: Dinsdag 18.00-19.00 uur; zaterdag 10.00-11.15 uur. M/J-D: Dinsdag en donderdag 18.30- 19.30 uur. M/J-C: Dinsdag 18.00-19.30 uur; don derdag 19.00-20.30 uur. A/B-jun. en sen.: Dinsdag 19.00- 20.30 uur; donderdag 19.00-20.30 uur (onder voorbehoud). Oud papier Op zaterdag deponeren in de con tainer van Wiermans op het par keerterrein by Hubenhof. \hn 9.00-16.00 uur. Wedstrijdkalender 13 sept.: Vënldhoven Open Kempi- sche Kampioenschappen C/D- junioren. 19 sept: Helmond Pupillen en C/D- junioren. 20 sept: Venray halve Marathon en 5 en 10 kilometerlopen. 3-4 okt: Venray Open meerkam pen. tevens clubkampioen schappen. 3 okt: Venray 16.00 uur 3- en 5- kilometeriopen op de baan. Vorige week is per abuis een be richt in de Peel en Maas versche nen onder het kopje 'Wijkcentrum De Kiosk'. Daarin werd een aankon diging gemaakt van een disco avond op zaterdag 4 mei. Behalve dat de datum wat vreemd aandoet is dit bericht echter helemaal on juist Het is dus ook niet zo dat op zaterdag 5 september een disco wordt georganiseerd.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 7