ater Beursdagen bij schouwburg Venray lespreksgroep voor ilieleden/partners van menterende ouderen een exclusieve collectie schoenen voor dames en heren ibetaans Rock Revue organiseert optreden The Pilgrims Open dag Ikvos Expositie t.b.v kinderopvang in Peru Bloemschikken 70 SLAAPKAMERS EN ALLE SOORTEN SLAAPSYSTEMEN .sfeer De Hakkespits zoekt nieuwe leden Rowwen Hèze naar Leunen VW-nieuws Postzegelaktie Nederlandse Rode Kruis Dansinstuif Bodywork Openbare bibliotheek Bridge Geslaagd Geslaagde Playbaekshow in De Sprank Luchtmachtkapel komt naar Venray MAAS Donderdag 3 september - Pagina 3 ur worden er weer vrije beursdagen gehouden, voor iedere wiUekeu- ■lling boeken. Ondanks reeds voor meer dan Joen gulden aan kaar- iht heeft men nog een q Duin gaat in de ver- >kent, dat men nu zon- inement deze voorstel- i zien. Er worden Beringen in Venray ste voorstellingen mag 'Giselle' en 'De Barbier noemen. 'Giselle' wordt oor het Staatsballet van Deze, voorheen Russi- heeft één van de beste Jhappen binnen haar j3 Brig jaar schitterde de jnray met 'Het Zwanen- [omt dan een even schit- Uet 'Giselle' met een jke orkest-begeleiding, au. kan gezegd worden van ir van Sevilla' door de Warschau. Ook hier weer *^end orkest en uiteraard ïemmen. De Opera van liet eerder in Venray jen zien en horen als flöte' en 'Cosi fan Tutte', réuttag men spreken van we- 5 uit Warschau komt het eater met 'Eine Nacht in n Johan Strauss. Voor de is dat een buitenkansje, et van Vlaanderen staat geweldige musicals. Zo eerder in Venray 'My |*8J 'Jesus Christ Superstar' A!e and my Girl'. Dit jaar ft-ee voortreffelijke musi- rka' is een herhaling, orm sukses van het vori- .Nieuw is 'Hello Dolly', HHtop musicals uit Ameri- 3 ieds staat deze musical planken en dat al dertig Nog langer op het reper- 'Anny get your gun', ge- ir de Broadway Musical lit New York. Spetterend men hier verwach- nrigjaar 'Oklahoma' heeft W 1 zeker deze superhit gaan Maar er is nog meer en. 'Up with People' komt met een nieuwe show. Brasil' is een nieuwe luktie. sp JL Jaap van Zweden, Nederlands be kendste violist, komt samen met het Combartimento Concert Am sterdam. De vier jaargetijden, in al haar luister. Uiteraard is er daarnaast het vol ledige aanbod van toneel, muziek, dans en cabaret. Hans Liberg, Jack Spijkerman, Robert Paul, Hans Dor- restijn, Waardenberg en De Jong, Basterd en Lebbis, Mars Teunisz en Reinder van der Naait. Die laatste drie kombinaties vormen een fan tastisch alternatief voor Finkers van Van 't Hek. Vuurwerk mogen de muzieklief hebbers verwachten van 'Wall Street Crash'. Deze Engels popgroep trekt al jarenlang overal stampvolle, enthousiaste zalen. Vorig jaar werden de voorstellin gen van Het Niet Te Vermijden Dans en Show Orkest, De Berini's en Flairck de grote verrassingen. Ve len gingen er op goed geluk op af en waren ondersteboven van het gebo- dene. Dit jaar dus herhalingen van deze sukses-voorstellingen. Heer lijk amusement ook bij John Lan- ting's Kink in de Kabel, dat is dus een avond lachen. Bij het toneel vallen bekende na men namen en stukken op. 'De Klokkeluider van de Notre Dame' van Victor Hugo, 'Midzomemachts- droom' van Shakespeare, 'De Inge beelde Zieke' van Molière, 'Spook- sonate' van Strindberg, maar ook luchtiger werken als 'We hebben sa men een paard' van Annie M.G. Schmidt met Annet Nieuwenhuy- zen en Trudy Labij, 'De Markiezin' van Noel Coward met Willem Ny- holt en Anne Wil Blankere, 'Ex' met Pleuni Tbuw en Hugo Metsers, 'De Dood van een Handelsreiziger' door het fameuze Rotterdamse RO theater. Keretcircus, Russische folklore, diverse dansvoorstellingen door Yucca, Opus One en het Nederlands Folkloristisch Theater, pantomime uit Bratislava Peter en de Wolf, ope rette 'Der Vogelhandler', 'Gold und Silber'. Veel jeugdtheater met be kende sprookjes en sterren van de tv. Programmaboekjes zijn verkrijg baar by de schouwburg, VVV- kantoren, bibliotheken en Rabo- banken in de gehele regio. Daarin kan men alle informatie lezen. De beursdagen zijn zaterdag 12 september van 10.00-17.00 uur en zondag 13 september van 14.00- 17.00 uur. 1 telt op dit moment naar I ion 300.000 ouderen die y leien van dementie verto- antal zal waarschijnlijk want er komen steeds ren. e kan het best omschre- en als het achteruitgaan geestelijk funktioneren. m het oog springende -R ,is, vergeetachtigheid. fjfi Sdelijk aan kunnen er ei veranderingen in ge- Brakter gaan voordoen. de zieke achterdochtig niet alles, van de zorg rente komt neer op de ran de direkte familie: nkinderen. Voor de fami- dementie vaak een allés- n,' end probleem en het »r een dementerende innate de ziekte voor leeds moeilijker, ik/ iGNoord-Limburg organi- reksgroepen voor familie- betrokken zijn bij de zorg 063 dementerende. Praten die in een zelfde situa- !n kan helpen om de pro- "ir de zorg te verwerken, ireksgroep zal in het na- taatsvinden. Elke byeen- lrl 2 uur en totaal vinden komsten plaats. De groep elflyJ deelnemers bestaan. De en het tijdstip worden ®et de deelnemers vast- sus is voor eenieder die •ing heeft or de Tibe- iur. Iedereen die tijdens Tibet, Nepal of Noord- ns zou willen weten wat ïbedsvlaggetjes of boven 'an de Stupa's staat Ook 'en, die met de in Neder- frende en nog naar Ne- koraende Tibetaanse Lama's willen praten 501 willen volgen is deze 3 geschikt, in worden gegeven door ö^^se boeddhistische gemakkelijk toeganke- Geboden wordt de basis 1 en Tibetaanse conver- 'e hand van: Modern Tï- "guage en eventueel 1(ljes om thuis te oefe- _Dertaal tydens de kureus 556 18 van 15 bijeenkomsten 5lt bderdag 10 september in ae Volksuniversiteit, tel. 01 [j Voor meer informatie kunt u zich wenden tot: Patty Broekman, afd. Preventie Dienstverlening en Helmi Savelkoul, afd. Ouderen. RI AGG Noord-Limburg. Beiden zijn bereikbaar onder tel.nr. 077- 550222. Op vrijdag 18 september organi seert stichting Rock Revue (Jera, Juni, Iduna en Watjang) een optre den van de formatie The Pilgrims. Het optreden zal plaatsvinden in het gemeenschapshuis te Oostrum. Kaarten aan de kassa kosten ƒ12,50. In de voorverkoop betaal je echter maar ƒ10,-. Kaarten zyn te verkrijgen by de sozen Jera (Ys- selsteyn), Juin (Merselo), Iduna (Oostrum) en Watjang (Oirlo) en ver der bij het Willemientje (Horst), Sounds (Venlo) en Music World (Venray). In het voorprogramma staat de band Giant Steps geprogrammeerd. Dit alles begint om 20.00 uur. Meer nieuws binnenkort. Op 5 september a.s. tussen 11.00 en 15.30 uur bent u van harte wel kom aan de Oostsingel 37A te Ven ray, in het onderkomen van het Ikvos. Ikvos staat voor Interkerkelijk Vormingswerk Ontwikkelingssa menwerking. Het is een landelyke organisatie, opgericht door de ker ken, met het doel om in Nederland te werken aan informatie en be wustwording over Noord-Zuid ver houdingen. Vanuit het kantoor in Venray is men werkzaam tb.v. de regio Oost-Brabant en Noord- en Midden-Limburg. Het begeleiden van plaatselijke en regionale groe pen, verzorgen van eenmalige bij eenkomsten en kursussen over verscheidene thema's, behoren tot het werk van het Ikvos. Graag wyzen wij u op de volgende aktiviteiten, die mede door het Ik vos binnenkort tot stand zullen komen. Op zondagmiddag 4 oktober zal in het Odapark in Venray een mani festatie plaatsvinden in het kader van '500 jaar Columbus'. Dit is een initiatief van de werkgroep Mondia le Vorming Venray. Het theehuis van het park zal door een kunste naar uit Uden omgebouwd worden tot 'de boot waarmee Columbus Amerika ontdekte'. Rond het schip zullen allerlei aktiviteiten plaats vinden voor jong en oud. Tevens zullen op 12 en 13 oktober in de schouwburg theatervoorstel lingen over de indianen in Brazilië gehouden worden Lb.v. de Venrayse basisscholen. Het Katholiek Vrouwengilde orga niseert op 12 oktober een infor matie-avond over het Columbusjaar. Op initiatief van de werkgroep Noord-Limburg van de Landelyke Vastenaktie en Ikvos zal van 2 t/m 12 oktober in de Openbare Biblio theek van Venray de tentoonstel ling 'Columbus 500 jaar' geëxpo seerd worden. Tydens de open dag zal een stand aanwezig zyn met allerlei informa tie rondom Max Havelaarkoffie van SOS Wereldhandel. Het kantoor vindt u in het gebouw van Volks universiteit Venray e.o. die op 5 sep tember ook haar open dag houdt. A.s. zaterdag 5 september zal bur gemeester Dittner van Vierlings beek om 15.30 uur een expositie van Peruaanse kunst openen in de Galerie Altamira aan de Spoorstraat 35 te Vierlingsbeek. De bruto- opbrengst van deze expositie, die tot en met 20 september duurt, zal zyn voor de Stichting Adesa. Adesa staat voor Asociacion Desa- rollo de la Salud en is een stichting voor welzynsontwikkeling in Peru. De stichting houdt zich o.a. bezig met het in standhouden van een polikliniek en het opzetten van een kinderopvangprojekt Ook heeft het een voedselprogramma opgezet voor 600 ondervoede kinderen uit de sloppenwijken in Peru. Wat het kinderopvangprojekt be treft zoekt Adesa nu financiële steun voor het aanstellen van een kinderarts en een psycholoog t-b.v. de kinderen. De expositie in galerie Altamira moet daartoe een steentje bijdragen. Geëxposeerd worden o.a. wandkleden en sieraden. Tydens de opening op 5 september zal door Raul Tan Buru en Yvonne Collet Zuidamerikaanse muziek ten geho re gebracht worden. Deze kureus is voor mensen die het leuk vinden om met bloemen iets meer te doen dan alleen in een vaas te zetten. In deze kureus leert u o.a. om bloemstukjes te maken met niet alleen snijbloemen, maar ook met natuurprodukten uit eigen omgeving en andere seizoensge bonden materialen. Bloemen en hulpmateriaal zijn verkrijgbaar by de docent. Voor de eerste lesavond meene men.- plat schaaltje, scherp mesje en eventueel een draadtang. Deze kureus gaat van start op maandag 14 september te Venray. Voor informatie bel de Volksuniver siteit, tel. 04780-80185. Schoolstraat 34, Venray GROTE KEUZE EN EEN GOED ADVIES Gildeweg 17 - BEERS (bij Cuyk) - 08850-22337 Vrijdag koopavond Op maandag 7 september begint voor de dansgroep De Hakkespits weer een nieuw dansseizoen. Na een vakantieperiode (waarin optre dens nog vry vaak zyn voorgeko men) beginnen we weer flink met oefenen. Er staan nogal wat nieuwe dansen op het leerprogramma, die een degelijke aanpak nodig hebben om ze onder de knie te krygen. Op deze eerste oefenavond, 7 sep tember dus, willen wy voor ieder een die geïnteresseerd is in Noordlimburgse folklore een open avond houden. De meeste mensen kennen De Hakkespits wel, maar hoe het reilt en zeilt achter de coulissen is voor niet-leden nog onbekend terrein. Dat het een levendige en gezellige dansgroep is, dat zal dan ook wel duidelijk worden op zo'n open avond en op deze manier hopen wy dan ook wat leden binnen te kun nen halen. By De Hakkespits is het de bedoe ling dat men zich als danspaar aan meldt, met losse leden kunnen wij weinig doen, daar wy altyd als man vrouw optreden. Ook ons orkest kan nog wel wat versterking gebruiken. Ditmaal vraag ik dan ook niet alleen om een accordeonist, maar eenieder die 'n instrument bespeelt waarvan hij/zy denkt dat het in het geheel van de groep past. By vrywel iedere dans hebben wij tekst die tijdens het dansen wordt gezongen; dit kan vry ver moeiend zyn voor de dansers. Het zou natuurlijk ideaal zijn als wy een of meerdere mensen warm kunnen krygen die deze taak op zich willen nemen. Het hoeven geen profs te zyn, maar gezellige mensen die van zingen houden, en op deze manier toch lid van de groep kunnen worden. Iedereen is van harte welkom op maandagavond 7 september, aan vang 20.30 uur. Voor nadere infor matie kan men altyd terecht bij H. v. Loon, tol. 04780-88541. Van 25 tot en met 27 september a.s. zullen in Leunen wederom de jaarlijkse muziekfeesten plaatsvin den. Op vrydag 25 september wordt het feest geopend met een optreden van de inmiddels binnen en buiten de grenzen bekende groep Rowwen Hèze. Vanwege de massale belangstel ling voor dit optreden zullen de en treekaartjes vanaf 7 september in de voorverkoop verkrijgbaar zijn voor de prijs van tien gulden. Aan de kassa zal - als er dan overigens nog kaartjes vry zouden zyn - de pry's ƒ12,50 zyn. De voorverkoopadressen zijn: Ra bobank Leunen, tel. 04780-82424; Supermarkt Fleurkens-van Gasselt te Veulen, tel. 04780-82600; Kapper Gielens te Heide, tel. 04780-81176; Kefee Toetje te Sevenum, tel. 04767- 1357; Muziekhandel Van Bree te Venray, tel. 04780-86246; Huub Ber kens Boekhandel te Deume, tel. 04930-15813; Van Heuster (wol-, tex tiel en baby-artikelen) te America, tel. 04764-1689. Het uitgangspunt is: wie het eerst komt, wie het eerst maalt! Onderstaand volgt een greep uit de vele voorstellingen die u by ons kunt boeken. September: I t/m 6: Tsjechov, Amsterdam 5: Full House Dance Party, Tilburg 7: Camel, Amsterdam II t/m 25: Cirque Plume, Utrecht 14: Nana Mouskouri, Eindhoven 15 t/m 27: De musical Cyrano, Amsterdam 15 t/m 30: Josephine. Scheve- ningen 15: Reggae Supeijam, Arnhem 16: Grogory Isaacs, Little Roy, Glen Brouwn. Amsterdam 19: Something for your Mind Hou- setrip, Arnhem 19: Babes in Tbyland, Utrecht 26: The Rap Event of the Year, Amsterdam 28: Engelbert Humperdinck, Rot terdam 29: Neville Brothers, Rotterdam 29: The Dublinere, Utrecht 30: Neville Brothers, Mighty Miles, Amsterdam Oktober: 1 t/m 11: Josephine. Scheve- ningen 4-6: The Dublinere, Eindhoven, Amsterdam 4-5-6: The Chippendales, Utrecht 5: Michael Brod, Utrecht 8-9-10: Chippendales, Nymegen 11: Dutch Swing College Band, Den Haag In het kader van het 125-jarig be staan van het Nederlandse Rode Kruis geeft de PTT drie speciale Ro de Kruis-zegels met by slag uit. Eén van die drie postzegels (70 cent) symboliseert het werk van het Rode Kruis en de Rode Kruis-vrijwilliger. Deze postzegel toont een hulpverle ner met dat ene, uiterst simpele ge baar: de arm van de mens om de schouder van een ander. De andere twee postzegels symboliseren de moeilyke omstandigheden, waarin veel van het Rode Kruiswerk wordt verricht en de herkenbaarheid van de Rode Kruisvlag als symbool voor hulp. Deze zegels hebben een waar de van resp. 80 en 60 cent De Rode Kruis postzegelaktie loopt van 8 tot en met 30 september 1992. De aktie wordt ondersteund met een expositie in het PTT- museum aan de Zeestraat 82 in Den Haag. Deze tentoonstelling loopt van 9 september tot 22 oktober 1992. De verankering van het Rode Kruis in de maatschappij vertaalt zich in Nederland niet alleen in de 32.000 vrijwilligere en en ca. 1 mil joen leden, die het Nederlandse Ro de Kruis heeft. Daarnaast ontvangt de vereniging van de Nederlandse bevolking jaarlijks giften, donaties, bijdragen, nalatenschappen e.d. Tydens de aktie van 8 tot en met 30 september 1992 zal de afd. Ven ray van het Rode Kruis in de hal van het hoofdpostkantoor aan de Paterestraat te Venray een 'ver koopstand' bemannen, van waaruit de Rode Kruis-zegels worden ver kocht. De toeslag op de zegels dient ter financiering van lokale en lan delyke aktiviteiten. De Rode Knus-vrijwilligers reke nen op uw kandizie. Bodywork, een dans- en gymclub in Venray, die nu al vanaf 1984 ak- tief is in het Venrayse sportleven, is het afgelopen jaar weer flink ge groeid. Docente Ine Clarke-v.d. Munckhof heeft nu alweer byna een jaar geleden hulp gekregen van Wilma Key zere. Wilma is het afgelo penjaar geslaagd voor de docenten opleiding Jazzgymnastiek in Eind hoven en heeft naast haar eigen jazzdansgroepen Dizzy de jeugd groepen van Ine overgenomen. Voor het komende seizoen staan er weer heel wat optredens en akti viteiten gepland en het belooft een druk en gezellig dansjaar te worden. Bodywork biedt voor alle leeftij den verschillende mogelijkheden om te dansen of te gymen. Voor de dansliefhebbers is er de mogelijkheid om jazzdanslessen te volgen op verschillende nivo's van beginners tot gevorderden, voor kinderen zyn er speciale kinder- jazz-lessen en voor de allerklein sten Bewegen op muziek voor kleuters vanaf 3 jaar. Als werken aan de konditie voor op staat dan kun je Bodywork of gym gaan doen, of je wilt door mid del van oefeningen je figuur verbe teren dan kun je je inschrijven voor callanatics. Kom een keer kyken of meedoen. De eerste les is altyd gratis. Voor meer informatie: afd. Vol wassenen: Ine Clarke-v.d. Munck hof, tel. 89097; afd. Jeugd: Wilma Key zere, tel. 11845. NIEUWE THEM AKAS TEN Het valt niet mee om tussen de tienduizenden boeken in de biblio theek uw weg te vinden. Een van de middelen om de kollektie wat pu blieksvriendelijker in te richten zijn zogenaamde themakasten. Vanaf deze maand zyn er op de af deling voor volwassenen twee nieu we themakasten ingericht: - alles over handenarbeid, hand werken, sieraden, mode en kleding; - van fiets tot auto: alles over fiet sen, brom- en motorfietsen en auto's. Zelf rondkijken en snuffelen is na tuurlijk het leukst. Maar voor nade re inlichting kunt u altyd terecht bij het inlichtingenbureau. Infor matie? Wy zyn er voor! Openingstijden Maandag t/m donderdagl4.00-18.00 Vrijdag 14.00-21.00 Zaterdag 10.00-13.00 Tel.: 04780-81970. Reeds enkele jaren worden de kursussen 'Bridge voor beginners' met veel sukses gegeven. Een be wijs, dat bridge nog steeds 'in' is. Bridge is een fascinerend spel, waarbij men steeds weer nieuwe mogelijkheden ontdekt. Jong en oud beschouwen het als een goede training voor het geheugen. Wilt u dit spel ook leren? Dat kan in een kureus van 12 lessen by de Volksuniversiteit Deze kureus start woensdagavond 16 september in Venray. Voor infor matie bel de Volksuniversiteit, tel. 04780-80185. Aan de Landbouwuniversiteit te Wageningen slaagde voor ingenieur tropische cultuur techniek Diet- hard Janssen uit Venray. Aan de Landbouwuniversiteit te Wageningen slaagde voor het docto raal examen landschaparchitek- tuur Karma Hendriks uit Venray. Aan de Katholieke Universiteit te Nymegen slaagde voor doctorandus in de communicatie wetenschap pen Arno Haegens. Aan de Landbouwuniversiteit te Wageningen is Boris Berents (Mer selo) geslaagd voor biologie. Aan de Katholieke Universiteit Brabant te Tilburg is Willem Be rents (Merselo) geslaagd voor taai en literatuurwetenschap. Aan de Landbouwuniversiteit Wa geningen slaagde Anne-Marie Phi- lipsen, Biezenvenneke 6. voor haar doctoraal examen moleculaire we tenschappen. René Keijsere uit Leunen is geslaagd aan de Ttechnische Univer siteit te Eindhoven als ingenieur natuurkunde. Een wervelende Playbaekshow in De Sprank dankzij het enthousiaste optreden van de deelnemende ar tiesten afgelopen dinsdagmiddag. Zij zorgden, met het gezellige pu bliek dat in groten getale aanwezig was voor een feestelijke afsluiting van de grote vakantie dit jaar. Alle deelnemers hebben heel erg goed hun best gedaan om hun op treden tot een sukses te maken en dat is ze ook gelukt. Met weinig ver schil in de puntentotalen gingen de prijzen, die beschikbaar gesteld zyn door A&S Intersport Venray, naar de volgende winnaars: Floris Bolden, Urbanus, Hittentit; John Minten en Roel Hansen, Sniff the Tears, Drivers' seat; Marga v. Dijk, Marloes v. Dijk en Yvonne Hei dens, Madonna, Lika a Prayer. De overige kandidaten hebben van Intersport Venray ook nog een leuke attentie gekregen. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: R. GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 85900 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keyzer en dr. Van Dongen: DR. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 81255 -van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: G. VALLEN, tel. 86605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak R. EELDERJNK Boterbloem 44, tel. 10021 DIERENARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak E. RUYMBEEK Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van Eerten, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren M. VERMAZEREN, tel. 04784-2273 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggelo ven wordt vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 82411 De muziekkapel van de Konink lijke Luchtmacht zal op donderdag 17 september a.s. een relatieconcert in Venray geven. Dit op initiatief van de jubilerende fanfare O.L.V. Gilde Holthees-Smakt en de ge meente Venray. De Luchtmachtka pel, die om 20.00 uur begint te spelen brengt een zeer gevarieerd repertoire, van symfonisch tot jazz en big-band. Entreekaarten voor dit concert kosten ƒ2,50. Hiervoor krygt men wel een kopje koffie of een andere konsumptie. Kaarten zijn verkrijg baar bij de kassa van de Schouw burg en by het Pelgrimshuis te Smakt.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 3