mm PEEL EN MAAS Onze voeding en het milieu Bouwvergunning aangevraagd Wegsleep regeling Venray Kollektekalender aug. sept 1992 Wij zijn er weer! Slagerij Drabbeis en medewerkers Hinderwet Bouwvergunning aangevraagd Bouwverg"™*' aangevraa$ j! Geen commis maatschappel l zaken Omroep Ven PEEL EN MAAS Donderdag 3 september J I Grote Kerk Deken C.J.R. Buschman, Eindstraat 6. tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M., Patersstraat 29, tel. 82385 b.g.g. 85855; kapl. L. Houben, Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664. Zaterdag: Maria op zaterdag. 9.00 Lsm. te.v. de H. Maagd maria voor roepingen tot het priester schap, diakonaat en het religieuze leven. 19.00 ZONDAGSDIENST; Lies Loonen-Quicken (koll.); ouders Hein Aben-Janssen (koll.); Leo Goo- ren; Maria Oudenhoven; Jacob van Dyck; Wiel Jansen (koll.); Grada Verstraelen-van Meyel (koll.); Wiel Thissen (koll.); Johan Jonkers en overl. fara.; Martien Janssen; Ge rard van Hoof (koll.). Zondag: 23e Zondag door het jaar. 8.00 Lsm. voor de parochie. 9.30 Lat Hgm. Piet Janssen; overl. ouders Kersten-van Ticheloven; Wilhelmus Hubertus Janssen; echtp. Vermeulen-Drabbels (S); overl. ouders Gerardus Thyssen- Maters, overl. kinderen en overl. fam.-, Martha Gerrals-Stienen en zoon Hay. 11.00 H. Mis met volks- zong; Helmes Janssen; Maria Hagens-Maessen (koll.); Martha en Mariet Goumans-Janssen; Riek Bisschops-Hoevenaars (koll.); Jan Bruysten (koll.); Ibos Petere- Cuypere (koll.); Nelly van Mil- Giesbers (koll.); Jo Denissen (koll.); Dien de Wit (koll.); Kitty Pouwels (koll.); ouders B. Min-Poels; Janco Hoelen; Riek Laurense. In dit weekend zal er een deurkol- lekte zyn om u een geldelyke by- drage te vragen om de jaarlykse ziekenmiddag te kunnen be kostigen. Maandag: H. Hadrian us. 9.00 Lsm. Wim Driessen. Dinsdag: Maria Geboorte. 9.00 Lsm. Herman Ebberink; om Gods zegen over het nieuwe schooljaar 1992-1993 Mavo De Kolk. 13.30 Zie kenmiddag; voor de intenties van de bejaarden en zieken, die deze middag meemaken. 19.00 Lsm. I Grad Goumans; voor de lev. en overl. leden van de LVB by het be gin van het nieuwe seizoen. Woensdag: 9.00 Lsm. W. Broers, echtgen. en overl. kinderen. Donderdag: 9.00 Lsm. overl. ouders Bouten-van Mégen en Hu- bert van Megen. 19.00 Lsm. overl. echtp. J. Tillemans-Duyf (S). Vrijdag: 9.00 Lsm. fam. C. de Wit- Neilen; 11.00 PI. Huw.mis bruidspaar Roger de Rooy en Rena- te Boom, Ouverturestraat 21. 14.30 PI. Huw.mis bruidspaar Peter Keret- jens en Odette Martens, Schoolstraat 30. Op dinsdag t/m zaterdag is de kerk van 14.00 tot 16.00 uur ter be zichtiging open. Akolieten: Zo: 9.30 Peter Harre wijn en Ramon Klinckenberg. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Mark en Joris Timmermans; lektor: J. Truyen. Zo: 9.30 Tbm Foo ien en Wilbert van Ham; 11.00 Je roen Leysen en Hans Weyers; lektor: C. Hendriks. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang. Lektor: P. Wit- tenbols. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor. Lektrice: L. Heutinck. Int: Henny Voermans. Maandag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Dinsdag: 13.30 Schrift-instuif. We bespreken de lezingen van de komende zondag Iedereen is wel kom in het Stiltecentrum (Pav. G.). 16.45 Groepsmeditatie in het Stilte centrum. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Donderdag: 16.45 Groepsmedita tie in het Stiltecentrum. Paterskerk Zaterdag: 8.00 Celina Rojer en Constant Rojer. 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.30 ZONDAGS VIERING. Overl. ouders Philipsen- Kleuskens; jrg. Wim Beterams; Pierre Claessens (koll.); Maria Weytens-Kennis (koll.); Gerrit Jans sen en overl. fam.; Riek Wilmsen- Vos (koll.). Zondag: 9.00 Maria Jenniskens- Janssen (buurt). 11.15 Gezongen door de Zangers van St Frans; Truus Magotteaux-Klabbers; Peter Philipsen; jrg overl. echtp. Vermeulen-Drabbels; Konrad Thys- sen en overl. fam.; Martij n Wismans (koll.); Bep Heymans (koll.). Geen avondmis. Maandag: 8.00 Overl. fam. Vermeulen-Dykmans en overige fam. 19.00 Jav. van Rhee; Sraar Maas en overl. fam. Maas en Wilm- sen,- Riet Stevens-Min. Dinsdag: Peest van Maria Ge boorte. 8.00 Fam. Ewals-van Osch; fam. Springintveld-Geurts en Ko- nings. 19.00 Overl. leden van de KW; te.v. Maria; Constant en Cle mens Pyis; Amoldina Aben-v.d Mond. Woensdag: 8.00 T.e.v. St An toni us. 19.00 Jrg Petronella Baeten Martens. Donderdag: 8.00 Overl. fam. Phi lipsen. 19.00 Herman Jaegers; fam Lucassen-Maassen. Vrijdag: 8.00 Fkm. Arts-Janssen 14.00 ti.v. bruidspaar Mat Janssen en Marloe v.d. Berg 19.00 Ge zinsmis voor de gezinnen. 'n abonnement waard Naar de MIVA konden we ƒ1.165,- overmaken. By zonder veel dank. Akolieten: Za: 18.30 Emiel Kusters. Zo: 9.00 Pascal Kusters; 11.15 Jaap Janssen. Parochie Brukske Zondag: 10.00 Hoogmis. Voor Jo hanna Jacobs-Rutten; Johanna Kersjes-Hoex. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: Priesterzaterdagvie- ring. 10.45 Rozenkrans en biechtge legenheid. 11.15 Gezongen H. Mis. 13.30 Lof en zegen met het Allerhei ligste. 18.00-18.30 Gelegenheid om te biechten. 19.00 Vooravondmis voor de 23e zondag door het jaar. Kinderwoorddienst. Pierre Hen- drix; overl. ouders Van Cuyck- Gooren; Mia Swinkels-Crynen; jgt. Vic Maassen en overl. fam. Maassen-Huijbers; Trees Reynders- van Kuyk (koll.); Harrie Linders (koll.); fam. Wynhoven-Volleberg Zondag: 23e Zondag door het jaar. 8.30 Harrie Janssen en overl. fam.; voor het geestelijk en tydelyk welzyn van de parochie. 10.00 Hoogmis, Nederlands. Voor bijzon dere intentie (K); overl. ouders Swinkels-de Mulder en oom; Piet Fleurkens (koll.). Maandag: 8.00 Voor de Christe nen die vervolging lyden. 19.00 Tbon van Dyck en overl. fam. Van Dyck-Driessen. Dinsdag: Feest van Maria Ge boorte. 8-00 te.v. de H. Maagd Ma ria. 19.00 Voor priesterroepingen (O); jgt Martin Creemers. Woensdag: 8.00 Om de genade te vragen van een zalige dood. 19.00 Bert en Door Kleuskens-Kusters. Donderdag: 8.00 T.e.v. de H. Eucharistie. 19.00 Moeder Thielen- Hendriks en overl. fam. Vrijdag: 8.00 T.e.v. het mysterie van het H. Kruis. L9.00 Voor de zie ken van de parochie. De kollekte voor de MIVA heeft opgebracht 942,65. Hartelyk dank hiervoor. Parochie Oostrum Zaterdag: 14.00 Uit dankbaar heid b(j 25-j. huw. Linders-Bruns (Gem.koor). 19.00 Overl. ouders Peeters-Ewals, Jo en Toon; jrd. Hen drik Jeucken; Huub VandéVenne (namens de buurt); Harrie Claes sens; overl. ouders Janssen-Peeters; Lies Janssen-Wolters; Giel Venne- kens en echtgen. en wederzijdse fam.; Huub Vandevenne (namens de bewoners van de Wester Thienweg). Zondag: 8.30 Martinys Likens en Aart v.d. Zwaam; overl. fam. Come- lissen; Martien en Leo; uit dank baarheid. 10.00 Jrd. Wiel v.d. Pasch; overl. ouders Haegens-van Lin; An- toinet van Mil-Kruysen; Erna van Rattingen-Soulimans; Lei en Ger Janssen; Jan Raedts (namens kerk bestuur en kollektanten); Giel Ven- nekens en echtgen. en wederzijdse fam. (Gem.koor). Maandag: 9.00 Tbt zekere in tentie. Dinsdag: Peest van Maria Ge boorte, patrones van onze kerk. 9.00 Uit dankbaarheid. 19.00 te.v. O.L. Vrouw van Oostrum (Gem.koor). Woensdag: 9.00 Pierre Van- dervenne. Donderdag: 9.00 Uit dank baarheid. Vrydag: 9.00 Hanneke van Arsen-van Soest 14.00 Voor bruidsp. Van Aken-Linders. Misdienaars: Za: 14.00 Lisette Janssen, Bianca Camps. 19.00 Kim Hermans, Karlijn Jacobs, Ursula Comelissen, Nicole van Osch. Zo: 830 Linda Stammen, Maijolyn Mo raal, Maike Koch, Fieke Basten; 10.00 Saskia en Bianca Janssen, Daphne Reyntjes, Linda v.d. Wielen. Parochie Oirlo Zaterdag: 11.00 PI. Huw.mis bruidsp. Beerkens-Janssen. 19.00 H. Mis overl. fam. Maas. Zondag: 10.30 Oogstdankviering. Theam 'In wysheid leven met de Schepping'. De dienst wordt opge luisterd door Fhnfare Ons Genoe gen, Jonge Garde Koor, Dunnes- en Herenkoor. De viering is op het speel veltij e Dep. Petersstraat; Ma- thys Geurts. Woensdag: 9.00 H. Mis Carolien Philipsen. Vrijdag: 9.00 H. Mis pastoor Wei- jers, kapelaan Kerstjens. pastoor Gerards en ouders. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Tbon Steeghs; uit dankbaarheid. Woensdag: 19.00 Overl. oudere Janssen-Emonts qp kinderen; Ma rie en Trina Janssen; overl. oudere Janssen -Philipsen Misdienaars: Marian en Suzanne. De kollekte voor de MIVA heeft opgebracht ƒ615,-. Dank aan allen die hieraan hebben bygedragen. Parochie Leunen 23e Zondag door het jaar. Eerste zondag van de maand: byzondere kollekte voor onze eigen parochie. Zaterdag: 19.00 Lsm. overl. fam. Pypers-Philipsen-van Meyel; overl. fam. Croymans-Michels-, Jan Ewals en overl. fam.; Otto Stevens; weekd. Carolien Claessens-Verechuuren (3). Zondag: 10.00 Hgm. overl. fam. Claessens-Gussen; Han Ouwerkerk- Mandere; Teng Noyen. 11.15 Gerard Thyssen. 14.30 Doopviering Hilde Weys. l^xGO Doopviering Kevin Niessen. Maandag: 19.00 Lsm. Gerrit Bou ten en overl. fam. Dinsdag: Maria Geboorte. 19.00 Lsm. Pierre Philipsen (vw oude- renver.). Woensdag: 19.00 Lsm. Jos van Hout. Donderdag: 19.00 Eduard en Stans Dietz; Tbon Hellegers; pastoor Jacques Haenen en overl. fam. Vrijdag: 19.00 Lsm. Frans Baltus- sen en overl. fam. Baltussen- Lichteveld. Misdienaars: Za: 19.00 Maaike Leyssen en Wendy Thoone. Zo: 10.00 Heidi Voesten, Inge van Til burg en Sonja Broers; 11.15 Jenny Jenniskens en Marian Mandere. Ma Vm vr: 19.00 Jeroen Hamann en Gijs Kersten. Lektoren: Za: 19.00 Gonny Weys. Zo: Jan Reintjes. Huwelyksafk.: Sef Reintjes en Ellen Theunissen beiden uit onze parochie (2e roep); Luc Comelissen uit Ven ray en Rachel David uit onze parochie (le roep). Rektoraat Heide Zondag: 23e Zondag door het jaar. 10.00 Hoogmis voor Stefanie Coppus-de Groot; jgt Sjef Janssen. Akoliet: Martin Verkoeyen. Woensdag: 8.00 H. Mis uit dank- baarheid. Misd.: Mieke Derikx en Tbm Comelissen. Rektoraat Veulen 23e Zondag door het jaar-. Zaterdag: 19.00 Hgm. Petronella Verhoeven-Leyssen-Ewals; Jan v.d. Aker; als 5e zesw.d. Dora Muyzers- Smits; jgt. Pieter v. Meyel; Thy San- 'ders (buurt); priesterroepingen. Zondag: 11.00 Hoogmis als gest jgt rektor Geurts en rektor Ver- bugt; Grad Reintjes; als-6e zesw.d. Christian Erben; jgt Mientje Jen niskens. Maandag: 9.00 H. Mis voor de pa rochie. Dinsdag: 9.00 H. Mjs voor overl. fam. Thissen-Hendriks. Woensdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Donderdag:- 8.00 H. Mis voor overl. fam. Van Ool-Fleurkens. Vrijdag: 8.00 H. Mis voor dè over ledenen. Akolieten: Za: Twan Hagens en Paul Litjens. Misdienaars: Zo: Annelie Rein- tjes en Tom Derks. Parochie Ysselsteyn 23e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 (Samenzang); jrd. Fleurkens-Keijsere; Til Geurts-van Dyck (buurt); overl. fam. Van Asten- Jansen. Zondag: 9.30v('Asperges me"); jrd. Joh. Hub. Geurts en echtgen.; jrd. P.J. Rongen; overl. fam. Lemmens- Maas. 11.15 Mndd. J. Janssen (Spreeuwenberg); mndd' Wim Hen driks; jrd. B. Derks en echtgen. Maandag: 19.00 Overl. paro chianen. Woensdag: 19.00 T.ga. Mara (fam.). Vrijdag: 19.00 Ovérl. oudere* Van Soest-Swinkels; overl. fam. Bos- Janssen. Misdienaars: Za: 19.00 B. en S. Slangen. Zo: 9.30 N. Jaspers en I. Potten; 11.15 S. Ewhls en R. Keyzer. Ma: B. Poels en W. Veyheyen. Wo en vr: T. van Asten en M. Pouwels. Spreuk van de week: 'Liefde is: samen in dezelfde richting kyken' Mededeling: Verkrijgbaar aan pastorie of sacristie (kerk): Het Nieuwe Testament in een prima uit voering. Slechts ƒ12,50! Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Jgt Henricus Muysers en Johanna Verhaag; An nie v. Hoof-Gielen. Misd.: Yvonne Tyssen en Monique Goumans. Zondag: 10.00 Johanna P. Hendrix-Pluk. Misd.: Ingrid Wismans en Linda Poels. Dinsdag: 8.30 Jgt Cornelia Hoe- demakers en Johanna Tacken; Her man Thissen; Maria v.d. Heuvel; Peter Mathys Gielen en overl. kinderen. Woensdag: 18.40 Rozenhoedje. 19.00 Jgt pastoor De Bot; jgt Hub v. Velden en Adriana Timmere. Misd.: Paul Arts. Donderdag: 8.30 Schoolmis, ope ning nieuw schooljaar. v Vrijdag: 15.45 Huw.mis Arie v. VUssingen en Silvia Willems. Kerk poetsen: Mevr. Michels- Michels en mevr. Jacobs. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Jan Pqetere. Zondag: 23e Zondag door het jaar. Oogstdankviering in Oirlo om 10.30 uur vw LLTB. 10.00 Byz. int (jagers). Maandag: H. Hadrian us. 8.30 Byz. int (MJ). Dinsdag: Peest van Maria Ge boorte. 8.30 T.e.v. Maria voor roe pingen. Op deze foto zien we zustere voor de buitendig werkzaam bij het psycfcj centrum St Anna te Venra lyks zag men destyds (de ft» 1938) deze drie zustere gaan om de diverse vrouwej tiënten die by diverse \i gastgezinnen waren ondeij te bezoeken. Vooral zuster Maria Simo in Venray een zeer bekea schyning. Alle bezoeken ta de omtrek werden per legd. Zuster Simons is nog een zeer praatgrage thieke vrouw en woont in het bekende huis aan de] singel. V.l.n.r. op de foto: zuster! mons, Margaretha Lena Boortman-Simons. J.vi Woensdag: H. Petrus Claver, pa troon van negermissies. 8.30 Voor alle negermissies. Donderdag: H. Nicolaas van To- lentijn. 830 Voor vrede. Vrydag: Zal. Gabriel Perboyse, martelaar. 8.30 Schoolmis, opening van het schooljaar. Misdienaars: Za: Maaike en Patri cia. Zor Claudia en Rob. Lektoren: Za: Josien Claessens. Zo: Jan Classens. Gedachte: 'Er is geen Christen dom zonder Kruis en zonder per soonlijke trouw aan Christus' Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor Piet Geurts; Leo Wynhoven; Anna Wijnhoven-Petera en tz.i. Zondag: 8.30 H. Mis te Hol thees voor b.z.i. en uit dankbaarheid. 10.00 Hoogmis voor oudere en fam. Van Kempen-Lochtens; oudera Philipsen-van Dyck; Harrie Pingen (fam.) en uit dankbaarheid; René Buy zen. Woensdag: 9.30 H. Mis te.v. de H. Jozef voor de intenties van de pelgrims. - Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 6 september zal in het InteiVen College, Leunseweg 2a te Venray, dhr. D. Pierema uit Ubber- gen voorgaan in de dienst. Aan vangstijd is 09.30 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindemevendienst gehouden. Na afloop is er koffiedrinken. Jehovah Getuigen Hierby nodigen wij u uit voor het bywonen van een bybeltoespraak met als thema 'Laat Jehova uw ver trouwen blijken te zijn' in de Koninkrykszaal aan de Henri Du- nantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte. Rehoboth nieuws Ned. Hervormde Evangelisatie op G.G. Kerk: Cuppenpe^je 2a Horst. Pastorie: Clapvaeren 4, Horst, tel. 87786. Kerkdiensten: Zondag 6 sept. om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: dhr. Aleman, Doornspijk. In de middag- dienst is er kinderoppas. Wat moeten we eten en WAAROM. Deze kursus is voor IEDEREEN, man en vrouw, jong en oud, ge schoold en niet geschoold, die wil len weten waarom we WAT moeten eten in deze tyd van overbelasting voor ons lichaam bijvoorbeeld door spanningen, door onze omgeving, door ziekte, veel medicynen, etc. Hoe kunnen we ons lichaam hierte gen wapenen? Mevrouw V.d. Beek is als voedingsdeskundige opgeleid aan het 'Europees Instituut voor Or thomoleculaire wetenschappen' en is op basis hiervan in staat voe dingstekorten vast te stellen en des kundige adviezen te geven. Deze kursus gaat op 24 september van start by de Volksuniversiteit Venray. tel. 04780-80185. NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY (art 18a WRO) Burgemeester en wethouders zyn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de ruimtelyke ordening vrystelling te verlenen aan het ter plaatse gelden de bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bou waan vragen: het plaatsen van een tuinhuis je aan de Laurahof 20 te Venray, t.n.v. F.H. Aarts; het bouwen van een carport aan de Tangostraat 6 te Venray, tn.v. A.C. van Brederode; het plaatsen van een overdekt terras aan de Akelei 40 te Venray, tn.v. P.J.A. Huberts; het verbouwen uitbreiden van een woonhuis aan de V. Mont- fortstraat 11 te Ysselsteyn, t.n.v. Al- cast b.v., Horeterweg 31 te Castenray. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 4 september 1992 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw beheer, kamer 310, van het raad huis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelyk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray dra. J.F.H.A.B. Waals De burgemeester heeft by besluit van 20 augustus 1992 de (nieuwe) Wegsleepregeling Venray vast gesteld. Dit besluit is op 15 augustus 1992 .in werking getreden en ligt vanaf heden voor een ieder ter inzage op het Raadhuis, Raadhuisstraat 1 (ka mer 035), alsmede op het Bureau van Politie. Leunseweg 4 Venray. De burgemeester van Venray, dra. J.F.H.A.B. Waals 30 aug-5 sept. Ned. Kankerbestrij ding (KWF) 6-12 sept. Militaire Thuisfronten 12 sept. Jeugdopvang Gymnastiek- ver. St. Christoffel 13-19 sept. Prinses Beatrix Fonds 20-26 sept. Nierstichting 27 sept-3 okt. Nat Collecte Geeste- lyke Gehandicapten. Alleen voor deze kollekte is een vergunning verleend. Koliekteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. De kollektanten en kollektrices moeten een op de be treffende kollekte gericht legitima- tiebewys kunnen vertonen. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zy hinderwetvergun ning hebben verleend aan: Nestlé Nederland bv. Witte Vennenweg 6. 5807 EJ Oostrum voor het uitbreiden/wyzigen van een aardappelverwerkingsbedryf waar elektromotoren worden ge bruikt met een gezamenlyk vermo gen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Witte Vennenweg 6 te Oost rum. De beschikking en bybehorende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 3 ok tober 1992. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tbt deze datum kan by de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tydig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redenen niet in staat zyn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht, tenzy vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schoreen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken (art 19 WRO/50, lid 8 Woningwet) Burgemeester en wethouders zyn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de ruimtelyke ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Woningwet mede werking te verlenen aan de navol gende bouwaanvragen: bouwen van een woonhuis aan het bp Landweert III te Venray, tn.v. A.T. Verbeek, Boterbloem 22; het bouwen van een woonhuis aan het bp Landweert III te Venray, tn.v. M.P.G. Wilmsen; het bouwen van een woonhuis aan het bp Landweert III te Venray, tn.v. H.F.G. Jansen. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 4 september 1992 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw beheer, kamer 310, van het raad huis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelyk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, dre. J.F.H.A.B. Waals Antieke buitenlampen gestolen In de nacht van woensdag op donderdag werden vanaf een inrit van een woning aan de Deumese- weg enkele antieke buitenlampen gestolen. Burgemeester en wethoui j voornemens aan de volgeni waanvragen medewerklii Z verlenen. het plaatsen van een a terras aan de Bolderik 23 te! tn.v. J.G.J. de Bruyn; het verbouwen en pand aan de Dolomiet Venray, tn.v. G.A.P.M. van het uitbreiden van ei sisschool De Kruudwis ta] aan de Klaproos, tn.v. basisschool De Kruudwis; het bouwen van een aan de Kroon kruid 55 te! tn.v. C.L.M. Thiesen- Antoniusstraat 37 te Blil het uitbreiden van met hobby ruimte aar lingstraat 9 te Ysselsteyn, Claessens. De op de bouwaarv king hebbende stukken ingang van 4 september rende 14 dagen voor een inzage by de onderafdelinj beheer, kamer 310 van het: (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn 1 eventuele bezwaren schrift burgemeester en wethoude den ingediend. De burgemeester van Veti dre. J.F.H.A.B. Waals iff De openbare vergadering i commissie maatschappelijke van 8 september zal niet d:o vanwege het ontbreken doende agendapunten. De eerstvolgende vergade gepland op 6 oktober a.& Programma van Omroep pp de FM 90.2 en via de kabd FM 102.6 Mhz met op: Donderdag: 19.00-21.00 uur: De Rooylj) Nico Broers. Vrydag: 19.00-21.00 uur: De Rooylj? Frank v.d. Molen met o.a. «i we aflevering van MuZaRox Zaterdag: 18.00-20.00 uur: Sport en tie met Huub Geurts. Zondag: 10.00 uur: Houwe Zo! Het» morgenprogramma van Haai Beek. 11.00 uur: Verzoekplatenpa ma met Hayke de la Whtó voor een groet of plaat; 12362. 13.00 uur: Jojo's time mactó 14.00 uur: Ruben in de middl zondagmiddagprogramnia ben de Jong waarvoor u beW kunt blijven. 16.00-18.00 uur: Muziek, sp informatie met Frans Janss voor het doorgeven van uis e.d.: 04780-12362. Maandag: 19.00 uur: De Rooy-lyn i Thönissen met o.a. 'vi aanbod'. 21.00-22.00 uur: Peelgras&B keiykse country-p rogram® Rein Wortelboer, Dinsdag: 19.00-21.00 uur: De Rooy-» Woensdag: 19.00 uur: De Rooy-Hjn Boom. 20.30 uur: Verzoekplaten?1 ma voor o.a. de instelling voor de groeten, een feljfj' een verzoekplaat: 04780-272® 22.00-23.00 uur: Gevariee» ziekprogramma.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 16