etsvierdaagse de Peel werd een grandioos wielerfestijn Meer cursisten bij Volksuniversiteit Venray e.o. Kindervakantiewerk 1992 zéér geslaagd eldwinkel mor f49.-i ut u in uw eigen Hlpel op weg 11 mmm* Venrayse wielrenners redelijk succesvol Veronica komt weer naar Venray VW-nieuws 70 SLAAPKAMERS EIM ALLE SOORTEN SLAAPSYSTEMEN ILInUF Tour kl ub Overloon Price Cleaning is verhuisd naar de Langstraat u% (MAAS Donderdag 13 augustus - Pagina 3 «yse organisatie van de De Peel kan terug een geslaagd wieler- liefst 2200 deelnemers vanuit Venray. Velen foonden ook de slotmani- de aula van het Bosch hal [e hij- De H omvolle zaal, waar velen 6 itije meer konden vinden, 10 [c aanwezigen in stem- ioï tracht door het Seniore- /80, )c burgemeesters Steeghs 1 De en Waals uit Venray Ï9-6 Kun waardering in tevre- it, dat zovele 4 dagen kon- ten van al het mooie wat k te bieden heeft Zy kon- 5 heer A. v.d. Einden, win de fietsverloting. de het rywiel over- ;ie dankte de burge- vöor hun inzet om zoveel :n en landbouw- letskiaar" te hebben zy beloning een "schieë- jeboden. Verder waren er en vlaaien voor de jongste, Cl lerstkomende, duizenste, «nhonderste, de tweedui- uiteindelyk de twee en onderdste als recordhou- jcala van pryzen volgden loting van alle aktiviteiten erdaagse. Ook ju- rad Verbeek, lid van de p Venray. werd door de or- in de bloemetjes gezet njn eerste lustrum. GEZELLIGHEID len was het dan ook weer nemen van vier dagen ge it elkaar omgaan. Juist het ïappeiyk omgaan met el- én van de sterke punten •tsvierdaagse groot maakt. n grote familie", is een uit- e vaak te beluisteren viel. DANK organisatie was er die af- leriode veel werk, vooral KERAMIEK UIT PERU 5 kt van de maand augustus ireldwinkel is volksaarde- Pcru. ir departement in Peru is tte vinden dat exclusief is rm, de kleurcombinatie king. In de bergen wordt inbakken zowel door de als de vrouwen beoefend, inderen kijken van jongsaf en worden al vroeg inge- by het vervaardigen van k. Peru is een land dat ver wordt door geweld. Velen i armoede en chaos te ont- en zoeken hun heil in de faistad Lima. Ook daar wor- sloppenwyken, kleine klabriekjes opgericht, om inkomsten te hebben, reiden van de klei moet lid en uiterst veel zorg ge- Het behulp van een steen klei langzaam gemalen en stulyes steen. Na het worden de produkten be- I met natuurlyke verf. Nederland is er recht- antakt met de producen- voor is een goed controle op de afwerking en kwali- de producent de kans te ge- dstoffen e.d. in te kuhnen voorfinanciering moge- e Wereldwinkel is een uit- collectie grote en kleine en fluitjes te koop, voor iel\jke pryzen. Kom vry- binnen in de Hensenius- Openingstijden: ma. t/m 14.00-17.00, zat. van 1 uur. U kunt ook bellen o openingstyden met tel.: heen wilt, Went wijst u de weg. "comfortabele luxe Dpel. VLii e maar. Per dag Par week hv 1 49»- 1 304>- Wadett f 57,- f 359,- J® f 66,- f 418,- ggj>89,- 553,- Lonze volledige tarieflijst Reserveer tijdig. JJ zijn exclusief 18,5% BTW -Jusief all-risks-verzekering j°0 km vrij per dag. J Atebe Garage bv Oude Oostrumseweg 4", 5802 CC Venray Tel. 04780 - 86200 door de vele aanpassingen van de routes door de nieuwe weg in aan leg in de regio, maar by het zien van zoveel vreugde, de opperste stemming en de zéér veel positieve reakties van de deelnemers bleef er na afloop een tevreden gevoel over. De organisatie is er zich terdege van bewust dat een evenement als de Fietsvierdaagse de Peel niet moge lijk is zonder de hulp van zéér ve len: alle instanties. de inschryfbureau's, de sponsors, de eigen medewerkers, de media, het Boschveldcollege. Hoewel de orga nisatie geen namen wil noemen, om niemand te vergeten, wil ze één persoon naar voren halen: Twan van de Wercken, van het Boschveld college. waar iedereen zich die da gen "thuis" voelde die in alle situaties de helpende hand heeft geboden. WERKGROEP VENRAY De Werkgroep Venray die vanaf het begin geen wyzigingen heeft ondergaan zal per 1 januari 1993 één van haar twee pioniers gaan missen. Aan het einde van de Fiets vierdaagse maakte Harrie Holtac- kers zijn afscheid bekend. Hy kan zyn funktie als bestuurslid van de Stichting en lid van de Werkgroep Venray niet langer combineren met zyn werkzaamheden en andere so ciale verplichtingen. Verheugend was echter de mededeling dat Ben Kempen de gelederen van de Werk groep komt versterken. WINNAARS VAN DE AKTIVI TEITEN Fietsverloting vóór inschryving: A v.d. Einde. Bakel. Juwelier Verlinden kwis. Wan dklok, waardebonnen 250,- en 150,-: 1. Mevr. v.d. Beuken Venray, 2. M. van Mil, Venray, 3. A. v.d. Beke- rom, Venray. Clephas Veiligheidskwis, waarde bonnen 150, 100,- en 50-: 1. J. Stevens, Venray, 2. Th. Mitchell, Venray. 3. H. v. Osch, Venray. Bergerheidekwis, waardebonnen 150-, 100,- en 50.-: 1. A Snoeks, Venray, 2. Th. Verstappen, Meterik, 3. Fr. van Bracht, Venray. Magniflque kleurplaten en snoep- zakken: 1. Remco Hellegers, Leu nen, 2. Maartje Rey nders, Venray, 3. Leon Janssen, Venray. Poels Rijwielen kinderfiets: Kevin Siebers, Venray Winkelcentrum Venray 10 pry zen 25,-: 1. Mevr. Janssen, Oostrum, 2. H. Verbeme, Liessel, 3. J. Eibers, Horst-America, 4. J. v. Ge- mert, Venray, 5. M.lbeba, Venray, 6. Job van Gemert, Venray, 7. A Camps, Venray, 8. Fr. van Kaalho- ven, Venray, 9. P. Eibers, Horst- America, 10. J. Hoex, Oostrum. Wolschuur de Blakt, Oirlo 10 waardebonnen 25,-: 1. H.Dings, Casten ray, 2. Th. Langen, Siebenge- wald, 3. A. Janssen, Venray, 4, D. Dings, Castenray, 5. Mevr. Hubers v.d. Hoef, Venray, 6. J. Verb ruggen, Venray, 7. W. Jenniskens, Leunen, 8. P. Kuenen, Meterik, 9. M. Thuyls, Venray, 10. A Cox, Castenray. OVB Oostrum: 1. A v. Vught, Ven ray, 2. Jeroen Kuenen, Meterik, 3. Peter Janssen, Geysteren. Niet afgehaalde pryzen op de slotmiddag worden thuis bezorgd. Het vierde jaar van haar bestaan heeft de Volksuniversiteit Venray e.o. meer cursisten mogen begroe ten dan in de voorgaande jaren. Het aantal cureisten steeg tot 2500 in het afgelopen jaar, t.o.v. 800 in haar eerste seizoen (1988-1989). Uit deze groei blykt overduidelyk dat er in Noordelyk Noord Limburg veel leergierige mensen wonen die hun voornemen om 's avonds niet onderuitgezakt televisie te kyken, maar de avonduren willen vullen met een goed cursus, in de praktyk brengen. Veel belangstelling was er met na me voor de seniorencursussen, zo als basisinformatica, geheugentraining en engels voor deze doelgroep. Door veel vrouwen werd o.a. deelgenomen aan de di verse talencursussen, communica tieve technieken, cursussen op het gebied van de gezondheid en bewe ging, cultuur én natuur en milieu aktiviteiten. Met betrekking tot de cursus "vo gels leren kennen binnen hun mi lieu", mag gezegd worden dat de belangstelling erg groot was. Deze cursus werd voor de eerste keer ge organiseerd, maar liefst 20 cur sisten meldden zich! Het enthousiasme was zo groot, dat er naast de basiscursus komend sei zoen ook een vervolgcursus wordt opgezet. Omdat blykt dat mensen een gezonde en mooie woon-en leef omgeving steeds belangryker vin den wordt er komend jaar dan ook een cursus heemkunde en tuinie ren uitgevoerd. Verder was er afgelopen jaar veel interesse voor basiscursussen in formatica en tekstverwerken. Op verzoek van vele cursisten worden het komende seizoen diverse ver volgcursussen op dit gebied aange boden naast een cursus "installatie en onderhoud MS-DOS", deze cur sus richt zich met name op mensen die thuis of op het werk, op het ge bied van computeronderhoud, niet afhankelyk van anderen willen zyn. By de talencursussen waarderen de cursisten met name de aanpak, waarbij ook aandacht voor het land, de bevolking en de cultuur. Voor de Volksuniversiteit dan ook een re den om in samenwerking met een Tibetaanse boeddhistische monnik een cursus tibetaans aan te bieden. Nieuw binnen het blok algemene ontwikkeling is de cursus "de krant lees je elke dag", een cursus voor mensen die achter de feiten willen kyken en snuffelen. In dit kader wordt ook een cursus "zelf nieuws maken" opgezet, die spe ciaal bedoeld is om te leren zelf Pu blic Relation te verzorgen. Het programmaboekje 1992-1993 is voor elk wat wils. in totaal wor den zo'n 150 cursussen aangebo den op het gebied van: algemene ontwikkeling, taal en cultuur, ge zondheid, culinair, natuur en mi lieu, informatica, kunstgeschiedenis, hobby en crea tiviteit. Inschrijvingen voor de cursussen is mogelyk na invulling van het aanmeldingsformulier dat in het programmaboekje is opgenomen en voor 12 sept, is opgestuurd naar de Volksuniversiteit. De program maboekjes zyn gratis af te halen by de gemeente, bibliotheek en Rabo bank van uw woonplaats. Voor meer info.: tel. 80185. Monique en Michel Jeucken, twee jeugdige wielrenners uit Venray, zyn eind vorige maand naar Enge land geweest om daar deel te ne men aan een wielerdriedaagse in Milton-Keynes. Monique en Michel, broer en zus, zyn beide lid van de race en tourclub Buitenlust uit Helmond. In het individueel klassement voor meisjes was voor Monique Jeucken een 14e plaats weggelegd. Haar broer Michel komt normaal uit in de klasse 13-14 jaar maar moest het in Engeland opnemen te gen zestien en zeventienjarige wiel renners. Een 22e plaats was niet onverdienstelijk. Met zyn ploeg werd hy in het ploegenklassement fraai tweede terwijl de ploeg van Monique Jeucken een goede zesde plaats voor zich opeiste. In totaal reden tydens deze drie daagse 85 renners uit Engeland, Ierland, Schotland, Wales en Neder land mee. Volgende week zullen deze twee Venrayse wielrenners aktief zyn ty dens een Internationale Jeugdtoer die in Griendtsveen gehouden wordt 25 JAAR In uw artikel over het aanbod van de medewerkers van de tonerfa- briek van Rank Xerox in de Peel en Maas van 30 juli vermeld u dat Het Schuttersveld in september a.s. 25 jaar bestaat. De tyd gaat wel snel maar toch duurt het nog even voor dat wy dit jubileum gaan vieren. In februari 1969 zyn de eerste bewo ners naar Het Schuttersveld gekomen. De officiële opening, afgezien die door de toenmalige prinses Mar griet met Vastenavond, heeft pas in maart 1970 plaats gevonden. Het 25-jarig jubileum zal dus zeker niet vóór februari 1994 gevierd worden. Dat er mensen (bedryven (of afde lingen daarvan), verenigingen of anderen daarop willen anticiperen juichen wy alleen maar toe. Van de ze gelegenheid maken wij graag ge bruik om namens alle bewoners, bovengenoemde medewerkers van Rank Xerox, hartelyk te bedanken. Wy zyn er ontzettend bly mee. A.C. Hoogeveen. Op vrydag 4 september a.s. zal de Veronica Omroep Organisatie weer op locatie zyn in Venray. Twee jaar geleden al leverde de aanwezigheid Veronica, met live-uitzendingen vanuit Venray, de Grote Markt. Dit jaar zal de wagen alleen op vrijdag middag tussen 17.00 en 19.00 uur live-uitzendingen verzorgen en wel vanaf het gerenoveerde Henseniusplein-Schouwburgplein. Het programma wordt gepresen teerd door de roemruchte Bart Boos en de niet minder populaire Will Luikinga. Als artiesten zullen o.a. optreden Albert West en Frank en Mirella. TIMMERWERKEN voor: ramen, deuren, kozijnen isolatieglas, renovatie dakvernieuwing, verbouwing Timmer- en onderhoudsbedrijf J. van de Ligt Wanssum, De Cuyperstraat 37 04784-2184 Onderstaand volgt een greep uit de vele voorstellingen die u bij ons kunt boeken. Augustus: t/m 30: Josephine, Amsterdam 12 t/m 16: Skateport Rotterdam 14-15: 10de Antilliaanse feesten. Hoogst rate 21: House Party Marathon, Landgraaf 19 t/m 29: Thptoe, Breda 22: Clouseau, Apeldoorn 22: Lucifers Universal House Tbur 1992, Den Haag 22: Geinpop voor Unicef 92, De Bilt 29: Pukkelpop, Hasselt 29: Croco's Tbwn Bluesfestival, Almelo 29: Bottombeatfestival, Dronten 29: Int Jazz Festival Noordwyk 30: GWAR, Tilburg September: 3: Marillion, Rotterdam 6: Michael Jackson, Gelsen- kirchen 4-5-6: 2de Lustrumfestiviteiten ge mengd koor Con Amore, Maas tricht 5: Euro Rave 2, Rotterdam GROTE KEUZE EN EEN GOED ADVIES Gildeweg 17 - BEERS (bij Cuyk) - 08850-22337 Vrijdag koopavond EUROPA 1992: Een zeer gevarieerd programma: Straattekenen, zwemmen in "De Sprank", eten in de Blokhut van Jong Nederland, sport en spellen op de sportvelden van het Boschveld college, een uitstapje naar De Lijstert in Roggel, creatief bezig zijn, bosspelen, een speurtocht, een voorstelling van en voor de kinderen. Door de organisatie kan terugge keken worden op een geslaagde week Kindervakantiewerk 1992. Door een 75 tal leiding werd in de week van 27 juli t/m 31 juli zon 460 kinderen begeleid. De tourklub Overloon organiseert dit jaar op zondag 16 augustus voor de 19e maal de BevrydingsriL een toertocht èn een gezinsrit Na het grote succes van de Fiets vierdaagse verwacht de organise rende T.K.O. wederom een grote belangstelling voor de gezinsrit De afstanden van 25 en 40 km zyn uitermate geschikt voor een ge- zinstocht, terwyl de 60 en 101 km meer voor de toerryders zyn. Voor elke afstand is er een rust en controleplaats, welke dan tevens gebruikt wordt om de deelnemers een versnapering aan te bieden. De ze prachtige fietstocht waar ieder een aan kan deelnemen, voert de fietsliefhebbers door de mooiste plekjes van onze omgeving. De ge hele route is aangegeven met bord jes, terwyl u tevens by de start een routebeschryving in ontvangst kunt nemen. Na goed volbrengen van deze be vrydingsrit is er Voor die deelne mers een prachtige herinnering. Hopely k dat wy als T.K.O., weer veel fietsliefhebbers mogen begroeten. Enkele motieven om juist aan de bevrydingsrit deel te nemen zyn: - Er is keuze uit 4 verschillende afstanden, zodat ook het gehele ge zin kan deelnemen, - Zowel met de echte als met de meer geoefende toerryders is reke ning gehouden. - U komt en ziet delen uit deze mooie omgeving, die u misschien nog nooit eerder gezien heeft - Er is een rustplaats waar u een versnapering aangeboden zal wor den. Het inschryfgeld is zo laag moge lyk gehouden. De inschryving voor deze Bevrydingsrit is by 't Hof van Loon. Men kan inschryven van 07.00 tot 11.00 uur. Het inschryf geld bedraagt: Volwassenen met herinnering 7,-, Volwassenen zon der herinnering 4.-, Kinderen met herinnering 4,-. Deze Bevrydingsrit op zondag 16 augustus wordt gereden onder NTFU. Voor meer info.: Jos van Osch, tel. 04781-41488, Jan van Kempen, tel. 04781-42049. Wie 's ochtends rond half acht door het centrum van Venray komt, zal het ongetwijfeld opgemerkt zijn dat bij de Lion d'Or aan de Schoolstraat, al vrij vroeg het terras is ingericht om de klanten te kunnen ontvangen. Wat de meesten niet weten is dat het daarbij blijft tot een uur of tien. Pas dan opent Math Stoks zijn zaak. Mia Jansen en Bert WiUems, twee collega ondernemers, vonden dit maar niets en luidden Math al veelvuldig gevraagd om eerder open te gaan. "Nee" had Math Stoks daarop gezegd, '"s morgens vroeg is er toch geen kip in het centrum, laat staan op mijn terras". Dat was echter niet tegen dovemansoren gezegd en het vindin grijke tweetal, altijd in voor een stunt, nodigde op een vroege och tend ongeveer 50 mensen (medewerkers van de Torro, vrienden en bekenden van Math Stoks) uit om rond 8.00 uur plaats te nemen op het terras. Door medewerksters van Broékmans werd vervolgens een gigantische taart aangedragen, waarna Math Stoks ingeseind werd om maar eens naar zijn terras te komen kijken. Die kon de stunt best waarderen. "Schitterend. Jullie weten dat werken mijn hobby is en ik heb er geen enkel bezwaar tegen om twee uur eerder te beginnen", waarna hij vervolgens de taart aansneed en alle aan wezigen op een hopje koffie trakteerde. Maandag 27 juli: "DE SPRANK" Nadat de leiding van de organisa tie de groepslysten hadden gekre gen, gingen ze hun groep samenstellen. Er vielen toen de eni ge regendruppels die we gehad hebben. Na de samenstelling van de groe pen leefden de kinderen zich uit in straattekenen, waarna de stoet zich richting zwemparadijs "De Sprank" begaf, waar wethouder Truyen met enkele kinderen het bortye by de Kindervakantiewerk- boom zou onthullen. Deze KVW- boom is een herinnering aan het feit dat het KVW in 1991 40 jaar bestond. Nadat de jeugd by de Blokhut van Jong Nederland (hiervoor onze dank!) had gegeten, werd er geno ten van ons nieuwe zwembad in Venray. Ondanks de berichten dat het klein zou zyn, leverde het ons met zo'n 530 personen geen pro bleem op. Dinsdag 28 juli: SPORT EN SPEL Deze dag werd een schitterende sport-en spellendag in het teken van de week Europa 1992. Alle sporten en spellen stonden in het teken van een land, zoals: Legoland voor Denemarken, Stierenvechten voor Spanje, bierpullenrace voor Duitsland etc. Deze dag konden we weer dankbaar gebruik maken van de gastvryheid van het Boschveld college. Op de sportvelden hebben we tevens een tent van 20 by 25 me ter mogen plaatsen als noodacco- modatie by slecht weer, omdat we door een misverstand geen gebruik konden maken van de aula. Wel werden we gedwongen om vanwege de fietsvierdaagse af te wy- ken van ons vertrouwde punt van samenkomen, nl. de parkeerplaats by de sporthal. Hiervoor zyn we uitgeweken naar het grasveld voor de kantine van SW. Het bevreemde ons ten zeerste dat we uitweken voor zo'n 10 auto's die hier gepar keerd werden. Woensdag 29 juli: UITSTAPJE Een geweldig uitstapje naar De Lystert in Roggel. Donderdag 30 Juli: CREATIEF GEBEUREN Op deze dag hadden we een crea tief gebeuren gepland op het par keerterrein by de sporthal. Op advies van de gemeente zouden wy uitwyken naar de parkeerplaats by het oude zwembad. Omdat het toe gezegde vervoer om 08.00 uur niet aanwezig was, werden we genood zaakt toch gebruik te maken van het parkeerterrein by de sporthal. Dit ging verder zonder problemen en de kinderen waren zeer aktief. In de namiddag hebben we bosspe len gespeeld rondom het zwembad. Vrydag 31 juli SPEURTOCHT De laatste dag stond een speur tocht op het programma met in de namiddag een door de groepen ver zorgd programma. De voorstelling van en voor de kinderen in de tent was een geslaagde happening. Voldaan konden we die dag begin nen aan onze laatste nabespreking in de kantine van SV Venray. Namens de kinderen danken wy allen die deze week weer tot een on- vergetelyk gebeuren hebben ge maakt en die hun ruimtes en accomodaties belangeloos ter be schikking stelden. Met name zon der het Boschveldcollege en SW was het organiseren van een week vakantiewerk niet mogelyk. Gevonden voorwerpen kunnen teruggehaald worden by ons sekre- tariaat, SL Odastraat 39. Stropen onder verzwarende omstandigheden Het is moeilyk voor de gewone burgers om de vaktaal van de poli tierapporten te kunnen lezen. Want als er staat "stropen onder verzwa rende omstandigheden" dan denkt men aan een zeer ernstig misdryf. Wat bleek nu het geval, aan de Ny- verheidsweg werden twee mannen op heterdaad betrapt toen ze bezig waren op hun aanhanger zand te la den, van een zandhoop voor de aan leg van de Ryksweg 73. Het zand moest worden teruggestort en pro ces verbaal werd aangezegd. Omdat het door twee mannnen, inwoners van 24 en 26 jaar, gezamelyk werd gedaan, kwam de term verzwaren de omstandigheden, over "zand wegnemen" zegt de wet dat dit on der "stropen" wordt gerangschikL Het is dat men het maar weeL ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R.E. Gabeler. T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: W. BLOEMEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van R Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer. A Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: P. CORVER Kennedyplein 8, tel. 81393 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keijzer en dr. Van Dongen: DR. Van DONGEN Past Jeuckenstraat 6, America tel. 04764-1707 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 81255 van vry dagavond 18.00 uur tot vol gende week vrydag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. PETERS, tel. 83478 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.GA.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak G. GELLING Vlasakker 1, Oostrum, tel. 10956 DIERENARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak E. RUYMBEEK Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van Eerten. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren A. RAAYMAKERS HorsL tel. 04709-6538 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktyk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggelo ven wordt vanaf maandag 8 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door H. van EERTEN Kruisdistel 5, tel. 88408 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 82411 Met ingang van vandaag, donderdag 13 augustus, is het schoonmaakbe- dryf Price Cleaning verhuisd naar een nieuw onderkomen aan de Langstraat nr. 1. Daarmee laat dit nog jonge bedryf de tyd, dat sollici tatiegesprekken in de keuken wer den gehouden, definitief achter zich. Acht jaar geleden startte Peter Price, samen met echtgenote Marie Jose, een schoonmaakbedryf. Kan toor en magazyn werd binnenshuis ingericht en gezamenlyk ging men aan de slag. De kwaliteit die Price Cleaning, m.b.v. haar goed gemotiveerd perso neel, aan haar klanten levert heeft tot gevolg gehad dat het bedryf steeds stapsgewys groeide. Nu, na acht jaar heeft Peter Price ongeveer 70, voomamelyk part-time. mede werkers onder zich, die by een groot aantal klanten voor het dage- lykse en periodieke onderhoud zorgen. Om klanten en sollicitanten beter te kunnen ontvangen, en om de service te kunnen verhogen, werd uitgekeken naar een nieuw be- dryl'spand. Dat werd gevonden aan de Langstraat, in het pand waar voorheen Tummers was gevestigd. Daar is inmiddels de aannemer, stucadoor, schilder en inrichter ak tief geweest en is Price Cleaning vandaag met haar aktiviteiten in dit 200 m2 grote bedrijfspand begon nen. De buitenzijde van het pand zal binnenkort een face-lift onder gaan en er zullen achter het pand ook enkele parkeerplaatsen voor klanten worden gerealiseerd. Toch wel vry uniek, midden in het cen trum van Venray. Behalve dat het adres met ingang van vandaag is veranderd, heeft Pri ce Cleaning ook een nieuw tele foonnummer gekregen. Vanaf vandaag is Price Cleaning telefo nisch te bereiken onder het num mer 12524.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 3