Havens met gouden spring-équipe de hele wereld over Start nieuwe beginners-lopersgroep bij de atletiekvereniging Venray-Regio 1 PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS ■Ir gemeente venray PEEL EN MAAS Donderdag 13 augustus - Grote Kerk Deken C.J.R. Buschraan, Eindstraat 6, tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M.. Patersstraat 29, tel. 82385 b.g.g. 85855; kapl. L. Houben, Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664. Zaterdag: 15 aug. Maria ten he mel opneming, hoogfeest, te vie ren als zondag:9.00 Lsm. overl. ouders Voermans-Janssen en Janssen-Arts en overl. kinderen 19.00 Plechtige H.Mis ZONDAGS DIENST; te.v. De H.Maagd voor het geestelijk en tydelyk welzijn van onze parochie, overl. lam. van Osch- Hebben, Jacob van Dyck, Lies Kelders-Winnen (coll.), overl. ouders Lodewijk Truijen en overl. fam., Zeswekendienst Piet Janssen, Sjef Jansen, Grada Verstraelen-van Meijel (coll.). Wiel Jansen (coll.) Tydens deze H.Mis zal het Kruud- wis gewyd worden, waarvan u een takje mee naar huis kunt nemen. Zondag: 16 aug. 2oe Zondag door het jaar. 8.00 Lsm. overl. fam. Janssen-Huijbers. 9.30 Lat. Ilgm. t.i.v. 2 jarige moeders, burge meester Janssen en zoon Vic, Dien de Wit (coll.), Martha Gerrats- Stienen en zoon Hay, Jan Clevers (coll), Kitty Pouwels (coll.) 11.00 H.Mis met volkszang, Herman Ze- gers en Theodora Zegers-van der Schans, ouders Hendrik Keysere- Derckx (coll.), Joos Buysen, Tbos Peters-Cuijpers (coll.), Wiel Thissen (coll.) Maandag: 17 aug. 9.00 Lsm. ouders Claessens-Jacobs, Wolke- Greefkens. Dinsdag: 18 aug. H.Helena 9.00 Lsm. Jac Backus, tot zekere inten tie. 19.00 Lsm. Nellie de Bruyn- v.d.Voort, Jan Aerts, Jep Michiels. Woensdag: 19 aug. H.Johannes Eudes: 9.00 Lsm. Gerardus Dircks en Augustine Jenniskens (S). Donderdag: 20 aug. H. Bemar- dus, abt en kerkleraar: 9.00 Lsm. Louisa J.G.M. Messemaekers (S) 19.00 Lsm. ouders van Kessel- I Versieyen en zoon Jan, ouders Jans Beken-Haanen en zoon Arnold, Ibos de Bruijn-van Els. Vrydag:-21 aug. H.Pius X, Paus: 9.00 Lsm. Fhm. C. de Wit, Neilen. Zaterdag: 22 aug. Heilige maagd Maria, koningin: 9.00 Lsm. ouders Neeteson-Custers, Harry Messe- maeckers, Jo Wennekers-Muysers (S), 19.00 ZONDAGSDIENST: De kerk is ter bezichtiging open op dinsdag t/m zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur. Dinsdag 8 september zal de jaarlykse zieken-middag voor on ze parochie zyn. Zij die hieraan willen deelnemen kunnen zich opgeven by de deken of ka pelaans. Akolieten: Zo: 9.30 Peter Harre- wijn en Ramon Klinckenberg. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Gertjan en Pieter Reijnders, lector; L. Truyen. Zo: 8.00 Maurice Brons, 9.30 Frank Kappel en Jeroen Leijsen, 11.00 Ibm Fooien en Wil- bert van Ham. Lektor: C. Hendriks. Vincent van Gogh SL Servatiuskapel Zaterdag 15 aug.: 18.30 Liturgie viering met volkszang, Lektrice; Zr. Hélène. Zondag 16 aug.: 9.30 Liturgievie ring met koor, Lektrice: Zr. Jacinta. Maandag en woensdag: 16.45 Li turgieviering in de kapel. Paterskerk Zaterdag: Feest van Maria ten hemel opneming: 8.00 Antoinette Elsevier en Eva Rojer 17.00 Gelegen heid om te biechten. 18.30 overl. ouders Martinus Peters en Gertru- da Rongen, Johanna Lormans- Gerrats en zoon Wim, Harriëtte Philipsen (coll.), Anna Verheijen- Verkoeyen (coll.) Zondag: 9.00 overl. fam. Janssen- Krijns, Sjang Lenssen, overl. ouders en Anna 11.15 overl. echt paar Vercoulen-Keijsers, overl. ouders Dentjens-Budé, Martijn Wismans (coll.) Maandag: 8.00 overl. medebroe ders 19.00 Tbt zekere intentie Dinsdag: 8.00 te.v. O.L.Vrouw 19.00 lbon Jeuken Woensdag: 8.00 t.e.v. St Servatius 19.00 overl. fam. Philipsen. Donderdag: 8.00 overledenen (of ferbus) 19.00 t.z.i. (P.) Vrijdag: 8.00 tz.i. 19.00 Ge zinsmis voor de gezinnen Akolieten: Zo: 11.15 Bernard S"TKtrochie Brukske Zondag: 10.00 Hoogmis. Franci- sca Verhelst-van Mil. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Vrijdag 14 aug.: 19.00 Voora vondmis voor hét feest van Maria Tten hemel opneming Voor overl. ouders Thielen-Hendriks en overl. fam. Zaterdag: 15 aug. 10.00 Hoogmis, gregoriaans 18.00-18.30 Gelegen heid om te biechten. 19.00 Voora vondmis voor de 20e zondag door het jaar. Voor christ en Dien Vollenberg-Versteegen, voor Ger Jongen (coll), voor Martha en Ma- riet Goumans-Janssen, voor overl. - ouders Maassen-Kerstjens, voor overl. ouders v. Bergen-Stiphout en zoon Jos, voor Wim Peeters (coll.), voor An Strijbosch-v.Rooy (coll.) Zondag: 16 aug. 20e Zondag door het jaar. 8.30 Voor het geeste- lyk en tydelyk welzyn van de paro chie. 10.00 Hoogmis. Gregoriaans, voor fam. van Rossum-Janssen Maandag: 17 aug. 8.00 Voor priester-en diakenroepingen 19.00 Voor Harrie Landers (coll.) Dinsdag: 18 aug. 8.00 Voor kloosterroepingen 19.00 Voor zie ken van de parochie. Woensdag: 19 aug. H.Johannes Eudes 8.00 Voor de vrede 19.00 Voor overl. ouders Janssen-Petere en zoons Gerrit en Piet jaardienst voor Peter Nellen. Donderdag: 20 aug. H. Bernar- dus 8.00 Voor de overledenen 19.00 Jaardienst voor lbon Lange, voor Piet Fleurkens (coll.) Vrijdag: 21 aug. H.Pius X. 8.00 Als eerherstel aan het Goddelyk Hart Middag: Kapel Veltum Huwe lijk van Luc Wynheymer en Carina Coppeimans 19.00 Jaargetijde voor lbon Wi8mans-Sandere. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 16 augustus zal in het InteiVen College, Leunseweg 2a te Venray, ds. H.J.C. van Es voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 9.30 uur. Tijdens de dienst is er kinder opvang en wordt er kinderneven- dienst gehouden. In de Ned. Herv. Kerk te Blittera- wyck zal Ds. J. Tromp eveneens voorgaan in de dienst Aanvangstijd is 11.00 uur. Op zondag 23 augustus zal in het InteiVen College, Leunseweg 2a te Venray Ds. W. Post uit 's Hertogen bosch voorgaan in de dienst. Aan vangstijd is 9.30 uur. Tydens de dienst is er kinderopvang en er wordt kindemevendienst ge houden. In de Ned. Herv. Kerk te Blittere- wyck zal Ds. W. Post eveneens voor gaan in de dienst Aanvangstijd is 11.00. Op zondag 30 augustus zal in het InteiVen College, Leunseweg 2a te Venray Ds. J.R.F. Heine uit Nijme gen voorgaan in de dienst. Aan vangstijd is 9.30 uur. Tydens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindemevendienst gehouden. In de Ned. Herv. Kerk te Blittere- wyck zal Ds. J.R.F. Heine eveneens voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is hier 11.00 uur. Dit zal de laatste dienst van dit zomerseizoen zijn die hier in deze kerk wordt ge houden. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 lbon Thielen, overl. oudere Camps-Jeuken en Pe ter Camps, Sjeng v.d. Pasch, Wim Pluk, overl. ouders Vermeulen- Moorrees en dochter Truus, Wim Heidens, Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse fam. Zondag: 8.30 An toon Janssen 10.00 Overl. oudere v.d. Hoogenhof- Spreeuwenberg, Lies Janssen- Woltere, overl. oudere Linders- Hendriks, uit dankbaarheid (Zang koor Geijsteren). Maandag: 9.00 Theo Vervuurt Dinsdag: 9.00 T.z.i. Woensdag: 9.00 Uit dank baarheid. Donderdag: 9.00 Hanneke van Arsen-van Soest Vrijdag: 9.00 Jan Comelissen (namens vrienden) Zaterdag: 19.00 T.e.v. Maria, Jac Gooren, overl. oudere Jans- Verheggen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse fam. Misdienaars: Za: 19.00 Callista Smedts, Daphne Reyntjes, Lisette Janssen, Yvonne Thielen. Zo: 8.30 Martyn Kempen, Maurice van Mill, Emil Moure, Paul van Haeren. 10.00 Misdienaars van Geijsteren. Parochie Oirlo Vrijdag: PI. Huwelijksmis Bruidspaar Willems-Houwen. Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Lia en Stien). Overl. oudere Baltissen- Ingepass en kinderen, overl. ouders Petere-Kemmelings (mnd), overl. oudere Hesen-Heyligera en zoon Harrie, overl. ouders Tielen- Verstappen, Sjaak Lemmen, Mar- tien Rongen en Gertruda Heidens Zondag: 11.00 Hoogmis. Maria ten hemel opneming (Herenkoor) Grad Arts, Carolien Philipsen, Mar- tien Voerman8 en Maria Minten, Pastoor Leens en Pastoor Gerards enouders. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 "Hemelvaarts dag" overl. oudere Janssen-Empnts en kinderen. Hay Weijs, Sir Kunen, Huub van Rhee, Gerard van Kuyck, O.LVrouw v. Alt. Durende Bijstand (St.), Marie en Sjang van Kuyck en overl. ouders van Kuyck-Verrydt. Woensdag: 9.00 jaard. Jacobus Geurts-Petronella Pouwels- en Christina Geurts. Marie en Trina Misdienaars: Marianne en Fred. Parochie Leunen 22e Zondag door het jaar. Zaterdag: 15 aug.19.00 Lsm. v. Wim Jenneskens, v. Michel Loonen en overl. fam., v. Pierre Philipsen- Lenssen, v. Maria Ewals-van Haeff. Zondag: 16 aug. 10.00 Hgm. als maandd. v. Helm Jenniskens, als jrd v. Jan de Lauw, als gest jrd v. To duykers-iacken 11.15 Lsm (maandd) v. Herman van Leipsig en zoon Frans. 14.30 Doopviering v. Glenn Voermans. Maandag: 17 aug.19.00 Lsm. v. Sef Gooren, overl. oudere en overl. fam. maandd. v. Hendrik Philipsen en Catharina Philipsen- Spreeuwenberg, gest. jrd v. Petro- nella Asselberghs. Dinsdag: 18 aug. 16.00 Hoogmis, b.g.v. 40 jarig Priesterjubileum van onze oud dorpsgenoot Pater Joos Beckers O.P. Geen avondmis Woensdag: 19 aug.19.00 Lsm. v. overl. fam. van Rens-Loonen gest. jrd v. Joos Loonen en Maria Loonen-Scheffers. Donderdag: 20 aug.19.00 Lsm. v. Jo Janssen (vw de buurt), gest jrd v. Willem de Haan, beide echtgenoten en overl. kinderen. Vrijdag: 21 aug.19.00 Lsm. v. Ma ria Rouwet-Stijns gest jrd v. Gerard Verkoeyen en Petronella Creemsere. Zaterdag: 22 aug. Lsm v. Anna en Gerrit Bouten en overl. fam., v. Joanna Janssen-Achten, echtgenoot en zoon Gerrit, v. Gerrit Camps en Altbert Beerkens. Misdienaars: Za: 19.00 Jolanda Achten en Wendy Thoone. Zo: Heidi Voesten en Inge van Tilburg. 11.15 Rudy Linders, Ma. Wo. en Vr. 19.00 Jenny Jenniskens. Lektoren: Za: 19.00 Mej. Goen Reintjes. Zo: 11.15 Mevr. Annie Reintjes. Huwelijksafk.: 1. Nick Alberts uit Venray en Lidy Pouwels uit onze parochie (2de roep), 2. Peter van de Pasch uit Overloon en Marie- Thérèsa Heidens uit onze parochie (2de roep). Rektoraat Veulen 20e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Hoogfeest v. Ma ria ten hemel opneming Hgm. als Jgt. v. fam. Wilms-Heesen-v.Lim, als Jgt v. Wim v.d.Goor-echtgenote en zoons Leo en Jan, als Gest Jgt. v. Sef Linders en overl. fam., v. fam. v. Soest-Cox. Zondag: 11.00 Hoogmis voor als 3e zeswekendienst v. Christian Er- ben, als 2e zeswekendienst v. Dora Muyzers-Smits, v. Piet Janssen. Maandag: 8.00 H. Mis v.d. pa rochie. Dinsdag: 8.00 H. Mis v.d. over ledenen. Woensdag: 8.00 H. Mis v.d. pa rochie. Donderdag: 8.00 H. Mis v.d. over ledenen. Vrijdag: 8.00 H. Mis v.d. over ledenen. Akolieten: Za: Twan Hagens - Paul Litjens. Misdienaars: Zo: Bas Snoeks - Gertjan Holtermans Rektoraat Heide Zaterdag: 15 aug. Hoogfeest van Maria ten hemel opnemingl9.00 Avondmis Zondag: 20e Zondag door het jaar. 10.00 Hoogmis Jgt voor Sjëf Willems en Jgt voor Stefanie Cop- pus de Groot en Jgt voor Wim Swin- kels. Akolieten: voor zondag Martin Verkoeyen Woensdag: Gedachtenis van de H Johannes Eudis Priester8.00 H. Mis voor Sjef Willems en voor overl. oudere Mommen-Seykens en voor Harrie en schoonzoon Piet. Misdienaar voor 15 en 19 aug In ge en Judith Poels. Parochie Ysselsteyn 20e Zondag door het jaar. Zaterdag: Maria ten hemel opne ming 19.00 Samenzang! Mndd. Fv.d.Pas, Jrd. PVerheyen en echt- gen., Jrd. AntPouwels en overl. fam., D. Kleuskens-Wijnen, ouders Jacobs-v.d. Sterren, oudere Wismans- van Vegchel en H.Geurts, Godefr. Vermeulen en echtgen., overl. fam. Arts-Gielen. Zondag: 9.30 Geestelyk welzijn van onze Parochie 11.15 Mndd. B.Camps, Mndd. ABroeders. Maandag: 19.00 Mndd. Til Geurts-van Dijck. Woensdag: 19.00 Ant Jacobs-van der Sterren (KBO) Vrijdag: 19.00 Overledenen Parochianen Misdienaars: Za: 19.00 M.Potten en R.Jenniskens. Zo: 9.30 T.v.Asten en H.v.d.Hoff 11.15 I en J Slangen. Maandag: 19.00 M.Arts en I.Potten, Wo. en Vr.19.00 S.Ewals en R.Keijzer. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Mathieu van de Venne, Jacobus v. Meyel en Petron. Dirckx. Misd.: Ai^ja v. Dyck en El len Poels. Zondag: 10.00 voor overledene Misd.: Kim Thielens en Anke Broe- ren, wegens retraite alleen Hl.Mis op Woensdag, de Mis intentie van Dinsdag is by Woensdag gekomen, de intenties van Donderdag en Vrij dag zyn b j Zaterdag gevoegd. Woensdag: 18.40 Rozenhoedje, 19.00 Petronella v., Rijswijck, Tteng v. Hoof, (coll). Misd.: Yvonne Tijssen en Monique Gommans. Zaterdag: 19.00 lev. en overl. fam. Poels-Janssen, Joh. Verhoeven en overl. fam. Jgt t.e.v. Onb. Hart van Maria, Lei v. Dijck. Misd.: Ingrid Wismans en Linda Poels. Derde orde Onze eerstkomende maandver gadering zal worden gehouden op woensdag 19 aug. Om half 8 Eucharistie-viering, waarna we in een prettige sfeer wat kunnen napraten over de voorbye vakantie-tijd. uw weekblad Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 15 aug. Maria ten he mel opneming.19.00 voor de pa rochie. Zondag: 20e Zondag door het jaar. 10.00 Gerard Weerts en voor Henk Habuure. Door de week geen H.Mis we gens retraite. Zaterdag: 22 aug. H.Maagd Ma ria, koningin. 19.00 uit dankbaar heid, v.w. fam. v.d. Heuvel-Peters. Misdienaars: Za: Rob en Angela. Zo: Peter en Kora Lektoren: Za: Dora Arts-Mennen. Zo: Maria Lenkens-Ermens Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor Pater Piet Geurts (buurt) en voor gestorven vader en broer, t.z.i. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Harrie Pingen (buurt) en t.z.i. 10.00 Hoogmis voor Josephina en Henrieus Janssen, Sjaak Janssen en Jo Thyssen en uit dankbaarheid by jubileum. Rehoboth nieuws Ned. Hervormde Evangelisatie op G.G., Regio kerk Cuppenpedje 2a, Horst Pastorie: Clapvaeren 4, Horst, tel.: 04709-87786. Kerkdiensten: Zondag 16 aug. om 10.00 en 14.30 uur: Voorgan ger de heer L.v.d.Sluijs, Veenen- daal. In de middagdienst is er kinderoppas. Vechtpartij om parkeerplaats Maandagmiddag was het inne men van een parkeerplaats op het Blekersveld aanleiding tot een vechtpartij die ontstond, nadat er eerst woorden waren gevallen tus sen twee inwoners van 31 en 28 jaar (broers van elkaar) en een 20-jarige inwoner van Sevenum die in gezelschap was van een 16-jarige Venrayse jongedame. Het viertal betwisten de parkeer plaats. De één zou eerder zijn ge weest dan de ander. Daarbij werden over en weer klappen uitgedeeld waarby de 16-jarige jongedame "pynlijk" werd getroffen. De gealar meerde politie trachtte nog de ge moederen te bedaren maar het lukte niet om de vechtenden te "scheiden", waarna er de wa penstok aan te pas moest komen. Die werd de politieman door één van de vechtende Venrayers uit zyn handen gerukt, waarna het dienst pistool er aan te pas moest komen om het verzet te breken. De politie kreeg assistentie van een toevallig aanwezige collega uit Tilburg en van één van de omstan ders. Tben er versterking was gear riveerd weden de twee Venrayse "vechterbazen" naar het politiebu reau overgebracht. Het tweetal werd proces verbaal aangezegd terzake mishandeling en verzet tegen de politie. Na verhoor werden zy huiswaarts gezonden. Vele omstanders waren getuige van de vechtparty en het politieop treden. Snelheidscontrole Dinsdag werden door de politie weer snelheidscontroles gehouden. Op de rondweg Brukske werden 44 voertuigen gecontroleerd. De hoog ste snelheid bedroeg 74 km. per uur en 8 voertuigen werden op de film vastgelegd. Op de hoofdstraat in Oirlo werden 56 voertuigen gecontroleerd, 14 bestuurders kunnen een acceptgi rokaart verwachten. De hoogste snelheid bedroeg hier 84 km. per uur. Op de Deumeseweg werden ook weer controles gehouden. Hier wer den 296 voertuigen gecontroleerd en daarvan reden er 72 te snel, de hoogste snelheid bedroeg hier 119 km. per uur. Tbt de grootste vakafdelingt grote KAB behoort in 1950 twijfeld de metaalbewerkers "St.Eloy". De afdeling Ven ra opgericht in 1945. Op 2 sepie 1950 werd het eerste lustn deze afdeling feestelijk hei Met muziek, zang en v< werd door de leden en aai dag en avond gezellig doorga in zaal Schellen aan de Hens F"" straat Op de foto met op de achten het nieuwe vaandel van zien we enkele leden met be v.l.n.r. boven: Cor Odenhovea Ingen, Giel v. Houdt, Sraar Jan Henk v. Waayenburg en zittend Pleket. Jan Peeters. Ilarrie (voorzitter), Harrie Swachöfe J.v.Putten. REI In veel huiskamers zal dinsdag 4 augustus jl. de soep wel koud zijn geworden. In Barcelona werd toen de finale van de landenwedstrijd springen verreden, waarin de Ne derlandse topruiter Jos Lansink in een bloedstollende slotrit Neder land aan de tweede gouden medail le van deze Olympische Spelen wist te helpen. De oplettende televisiekijker zal op het scherm nóg een goede be kende gezien hebben: voerfabri- kant Havens uit Maashees! Een geel reclame-bord en een groep suppor ters met goud-gele petjes waren op televisie duidelijk te herkennen! "Is Havens sponsor geworden van de Olympische Spelen?". Nee, maar het bedrijf was wel degelyk in het stadion aanwezig. GOUDEN MEDAILLE Het Havens-bezoek aan Barcelona was onderdeel van een reis voor paardevoer-klanten die op 2 augus tus was begonnen in Venlo. De deel nemers kwamen uit heel Nederland en België. Na een over-, nachting in zuid-Frankrijk reisde het gezelschap op dinsdag 4 augus tus al om 5 uur s'ochtends door naar Barcelona. In de "Real Club de Polo", werden de Nederlandse ruiters (en Havens klanten) Piet Raymakers, Bert Romp, Jan Taps en Jos Lansink vanaf 8 uur s'ochtends aangemoe digd. Na een lange dag en zeer span nende finale werd Nederland rond half 8 s'avonds Olympisch kampi oen. Een voortreffelijke prestatie! WERELD RECLAME "GOOD LUCK" De spandoek-stunt, kwam voor re kening van reisdeelnemer J. v.d. Pluim. "Aan het begin van de finale, vanaf 3 uur s'middags, bleken we vlak voor 2 camera's te zitten, net aan de reling. Met kloppend hart hebben we toen snel de Havens-vlag opgehangen, met later twee hol- landse vlaggen ernaast", aldus deze trotse Havens-klant. Een ijverige IOC-official gooide 2 uur later overigens nog bijna roet in het eten. Deze kwam zeggen dat Hardlopen is een fantastische sport Met geen andere sport kun je zo snel conditie opbouwen en je heel vij voelen. Veel "hardlopers" lopen voor zich zelf langs de open bare weg. Blessures liggen dan veel eerder op de loer. Kennismaken met verantwoord hardlopen en met name de voordelen daarvan is voor iedereen weggelegd. De ervaren trimmer, maar ook de trimmer die wil starten kan hiermee kennisma ken bij de lopersgroep van A.V. Venray-Regio. Hier wordt aandacht besteed aan het hardlopen in al haar facetten. Er wordt getraind in verschillende niveaus/groepen. Eens per twee maanden wordt de coopertest georganiseerd, waar iedereen aan deel kan nemen. Als men eenmaal geleerd heeft om te lopen, dan wil men meer dan al leen maar hardlopen. Men wil op verantwoorde manier bewegen. Men wil deskundig begeleid wor den, een goede looptechniek aanle ren en volgens verantwoorde trainingsschema's de conditie op bouwen en bijhouden. Dit moet voor alle gemotiveerde beginnende en ervaren lopers een reden zijn zich aan te melden bij de lopers- groep. Opgeleide en ervaren, des kundige trainers staan u met raad en daad bij om uw ideaal te verwe zenlijken. Lekker drie kwartier tot een uur lopen, misschien wel wedstrijden lopen of nog verder. Als u zich aanmeld start de proef periode van een maand. In deze maand wordt u d.m.v. theorie en praktijk bekend gemaakt met de loopsport. Denk aan: warming-up, looptechniek, schoeisel, blessure preventie, etc. Op donderdag 1 oktober a.s. start de eerste trainings en infor matiebijeenkomst Tijdstip: 19.00 uur. Byeenkoinst: Clubgebouw "het Wisselpunt" bij de atletiek baan in nabyheid van sporthal de Wetteling. Kom eens langs om te ei varen hoe ontspannen inspanning kan zyn. Mocht u nog meer info. willen dan kunt u contact opnemen met: Frank Rijshouwer, tel.: 04780-86268 Wim tel.:04780-82842 Maijo v. 04780-82397 Of kom eens kijken op de atle tiekbaan op dinsdagavond tydens de baantraining. Tot ziens op 1 ok tober a.s. Crooymans, Ileyster, tel.: elke week nieuws het spandoek verwyderd moest worden omdat Havens een bekende merknaam is. "We hebben hem toen verteld dat Havens "good luck" betekende, dus een extra aan moediging voor onze Hollandse rui tere. Hoewel de official ons verhaal niet echt geloofde kwam hij geluk kig niet meer terug". "HOLLAND HOUSE" Na afloop werden de goud-gele petten, mede door de geweldige aanmoedigen tijdens de wedstrijd, uitgenodigd voor het huldigings- feest in de speciale Ileineken V.I.P.- tent in de haven. Temidden van de :ui Hriji medaillewinnaars, andere sp: 1 supporters, "bobo's" en be! nederlanders (zoals Ruud Lii Rinus Michels, Freek de J werd tot diep in de nacht fij vierd. Ook de Havens-klante JR den zich hierbij medaille-nir niet in het minst vanwege reclame. "Echt ongelofelijk dat b doek de hele middag mocht li hangen, als je bedenkt dat we: ze frisdrankblikjes moesteni ren omdat er alleen Coca mocht worden gedronken",: een deelnemer. Bij het, bed: Maashees, waar de Nederi springruiters goede Itlanten werd op 5 augustus spontan vlag uitgehangen. Het "illegale" Havens-spa tijdens de landenwedstrif springruiters. e< oistbos 600,6800 AM vc itlefoon 0-1780 - 23333 iele* 58707 postbank 1030824 tiibobank voniay 15 30 07 754 atdetmg Interns Dienatver loning 1 dooikiejnummer J 23259 Hierbij veriook ik u bijgaande bekendmaking één kectW plaatsen ln Uw editie van 5} 3 JVlU 1&92 en mij eon bewijsnummer van'de desbetreffende editlttt te eenden. fel Hoogachtend, De burgemeester ven Vtnfljfrfl :U\/ Na ruim een jaar te zijn weggeweest, leek het er even op dat oud-burgemeester Defesche weer in zijn ambt ivas t lteerd. Wij kregen vanuit de gemeente immers het verzoeki bekendmaking in de rubriek gemeentepraat te plaatsen. zoek werd met een 'Hoogaehtend, De burgemeester van VeM de handtekening van de burgemeester afgesloten. Tot onze* zing bleek niet de huidige burgemeester, dhr. Waals maatj Bunde wonende burgemeester in ruste, H. Defesche, hetveriï dertekend te hebben. Navraag bij de ambtenaar die het stuk had verzonden echter dat burgemeester Waals nog steeds in zijn ambt een foutje' verontschuldigde deze ambtenaar zich. Nu mod' alleen nog voor zorgen dat de stempel met de havidtekeninQ* fesche uit de roulatie wordt genomen....

Peel en Maas | 1992 | | pagina 14