De school dicht Tijd voor een nieuwe fiets Jaarmarkt afgeslankt Bezorger gezocht Hertaxatie Gemeentearchief 2 weken gesloten c PEEL EN MAAS Donderdag 23 juliif] f/j De jaarmarkt, die in Venray altijd op de eerste maandag van de bouw vakvakantie wordt gehouden, zal er dit jaar wat 'slanker' uit zien dan andere jaren. Reden hiervoor is de renovatie van het Henseniusplein en het Schouwburgplein. Doordat deze pleinen vlak voor de jaar markt gereed komen hebben de marktkooplui gemeend om dit jaar geen echte jaarmarkt te organise ren. Later dit jaar, in oktober, wil men wel een markt met allerlei ak- tiviteiten organiseren. De markt op maandag 27 juli zal wel om 10:00 uurbègirinen. De marktkramen zullen dan nog op het Gouden Leeuwterrein worden geplaatsten natuurfijk'opde Grote Markt. Op het Henseniusplein zul len zo'n 20 standwerkers hun waar aan de man of vrouw proberen te brengen. De markt is op de norma le tijd, 16.00 uur, afgelopen. Voor onze route in Heide 160 kranten) zoeken wij met spoed een nieuwe bezorger/ster. Leeft yd mini maal 14 jaar. Telefonische reakties 04780-82727. Weet U, wat er gebeurt als U NIET adverteert PEEL EN MAAS In de periode juli tot en met okto ber worden alle panden opnieuw getaxeerd voor de onroerend- goedbelastingen. Voor de onroerend-goedbelas- tingen is het noodzakelijk dat om de vijfjaar alle objekten worden ge taxeerd met een nieuwe waardepeil- datum. Bij de huidige taxatie wordt als waarde peildatum aangehouden 1 januari 1992. De taxatie wordt uit gevoerd door taxateurs van de Stichting Kadastrale en Financiële Administratie (KAFI). Zij zyn in het bezit van een legitimatiebewijs dat door de gemeente is afgegeven. Om het werk van de taxateurs te versnellen verzoeken wij u alle me dewerking te verlenen. Voor nadere inlichtingen kunt u kontakt opnemen met de heer G. Lindeboom, tel. 23431. I.v.m. vakanties is de studiezaal van het gemeentearchief Venray voor publiek gesloten van 31 juli ton 14 augustus 1992. Vanaf 17 augustus 1992 kunnen wy u weer van dienst zijn. Grote Kerk Deken C.J.R. Buschman, Bindstraat 6, tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M., Patersstraat 29. tel. 82385 b.g.g. 85855; kapl. L. Houben, Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664. Zaterdag: H. Jacobus, apostel. 9.00 Lsm. Zusters Van de Berg; ouders Willems-Vermeulen en dochter Maria; Sjeng Ver koeyen en overl. fam. Beterams. 19.00 ZON DAGSDIENST; Gonny Voermans- Franssen; ouders An toon Janssen- Verdellen; Ttoos Bouten (S); Tbon Goumans en zoon Sjeng (koll.); Riek Beelen-Beerkens; Ans Jacobs- van Meyel (buurt); Hub Hawinkels (koll.); Piet Janssen (koll.); Dien de Wit (koll.). Zondag: 17e Zondag door het jaar. 8.00 Lsm. voor de parochie. 9.30 Hgm. Martha en Mariet Goumans-Janssen; Greet Gom- mans-Mikkert; Wiel Jansen (koll.); Lies Kelders-Winnen (koll.). 11.00 H. Mis met volkszang; Joos Buijsen; Tbon Peeters i.v.m. zyn 80e veijaar dag; Maria Helwegen-Goossens (koll.); Mia Aerts (koll.); Toon Peeters. Maandag: Z. Tit us Brandsma. 9.00 Lsm. Jacob Sybers en fam. Sijbers-Arts. Dinsdag: 9.00 Lsm. Martinus Hu- bertus Ger. Poels (S). 19.00 Lsm. Al- fons Odenhoven en zoon Jan. Woensdag: H. Martha. 9.00 Lsm. voor de wereldvrede. Donderdag: H. Petrus Chrysolo- gus. 9.00 Lsm. Bertus Meesters. 19.00 Lsm. oude stichtingen. Vr(jdag: H. Ignatius van Loyola. 9.00 Lsm. José Kremers-Vullinghs. Op dinsdag t/m zaterdag is de kerk van 14.00 tot 16.00 uur ter be zichtiging open. Akoüeten: Zo: 9.30 Bart Derkx en Wil co Jansen. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Frans Kappel en Hans Wei- jers; lektor: G. de Groot Zo: 9.30 Hong Bui en Miriam Laurensse; 11.00 Mark en Joris Timmermans; lektor.- L. Truyen. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang. Lektrice: L. Heutinck. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor. Lektrice: H. Brouwer. Maandag: Geen viering Dinsdag:16.45—Groepsmeditatie in het Stiltecentrum. Woensdag: Geen viering. Donderdag: 16.45 Groepsmedita- tie in het Stiltecentrum. Paterskerk Zaterdag: 8.00 Constance Sny- ders en Jacoba Palm. 15.00 Uit dankbaarheid by een 40-jarig hu. en voor overl. fam. Kunzler- Hendriks-Hermans en De Vries. 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIERING. René Timmermans en overl. eehtgen.; Berta Oudenhoven en overl. ouders; Harrie Volleberg; lev. en overl. fam. Claessens-Philipsen. Zondag: 9.00 Voor de parochie. 11.15 Bert Schoenmakers (koll.); lev. en overl. fam.; Mien Driessen- Klaassen (koll.). Geen avondmis. Maandag: 8.00 Mathilde Was- scher en t.e.v. H. Geest. 19.00 Overl. fam. Philipsen. Dinsdag: 8.00 T.e.v. St. Antonius. 19.00 T.e.v. O.L. Vrouw en St. Antoni us t.z.i. Woensdag: 8.00 Voor de wereld vrede. 19.00 Jrg Cor Bouwman. Donderdag: 8.00 Overledenen (offerbus). 19.00 Ouders Dupont- Gooren; jrg. Jeu Jansen. Vrijdag: 8.00 Overl. medebroe ders. 14.00 Uit dankbaarheid b.gv. het 50-jarig huwelyk bruidspaar Swinkels-Huisman. 19.00 Ge zinsmis voor de gezinnen van de parochie. Misdienaars en akolieten: Za: 18.30 Jaap Janssen. Zo: 9.00 Pascal Kusters; 11.15 Bernard Swüste. Parochie Brukske Zondag: 10.00 Hoogmis. Voor lev. en overl. fam. Swinkels; lev. en overl. fam. Hendriks. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: H. Jakobus, apostel. 18.00-18.30 Gelegenheid om te biechten. 19.00 Vooravondmis voor de 17e zondag door het jaar. Kinder woorddienst. Voor Cor Reynders- Lemmen; Trees Reynders-v. Kuyk (koll.); overl. fam. Albers-Huybers: Harrie Linders (koll.); voor een bij zondere intentie (CG). Zondag: 17e Zondag door het jaar. 8.30 Voor het geestelijk en tij delijk welzyn van de parochie. 10.00 Hoogmis, Nederlands. Voor de weldoeners. Maandag: Z. Titus Brandsma. 8.00 Voor de zieken van de paro chie. 19.00 Ger Jongen; Bèr Philip sen en lam. Dinsdag: 8.00 Jgt Luc Albers; Martinus Pontman en Gijsbertus van Blokland. 19.00 Voor de verkon diging van het evangelie onder de volken. Woensdag: H. Marta. 8.00 Voor de vrede. 19.00 Piet Vermeltfoort en overl. fam. Donderdag: H. Petrus Chrysolo- gus. 8.00 Voor priester- en diaken roepingen en roepingen tot het religieuze leven. 19.00 Peter Nellen en fam. Vrydag: H. Ignatius van Loyola. 8.00 Als eerherstel aan het Godde lijk Hart 19.00 T.z.i. Mededeling: Donderdagavond gespreksgroep in de pastorie om 19.45 uur. Vrijdagavond gespreksk- ring voor jongeren in de pastorie, eveneens om 19.45 uur. Akolieten en misdienaars: Zo: 8.30 V.d. Oever; 10.00 Pascal of Ur- bain v. Weert, Robert Versteegen. 11.30 H. Fyneman of J. Dommeck. Di: 19.00 Emiel Ubaghs. Do: 19.00 José Plasencia. Vr: 19.00 Alberto Alvarez. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Overl. ouders Achten-Verdijk en Harry Achten; moeders veijaardag; Ties Joosten; Giel Vennekens en eehtgen. en we- derz. fam. Zondag: 8.30 Overl. ouders Jans- Verheggen, Antoon Verheggen en Hendrina van Haaren; Antoon Janssen. 10.00 Anna Poels-Janssen; Toon van Arsen en eehtgen.; Harry; Jeanne Pans-Kersten en overl. fam.; Giel Vennekens en eehtgen. en we derzijdse fam.; overl. ouders Loonen-van Rens. Maandag: 9.00 Piet Direks. Dinsdag: 9.00 Hanneke van Arsen-van Soest Woensdag: 9.00 Harrie Claessens. Donderdag: 9.00 Uit dank baarheid. Vrijdag: 9.00 Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. 14.00 Voor bruidspaar V.d. Winkel- Thielen. Misdienaars: Za: 19.00 Tbm en Joep Vaessen, Sander en Erik Schuurmans. Zo: 8.30 Karlyn Ja cobs, Daphne Reyntjes, Gwenda Nielen, Yvonne Thielen; 10.00 Paul de Beer, Ralph Kessels, Ivo Ghielen, Martyn Kempen. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Da meskoor). Mgr. Jan van Susante; overl. ouders Wolters-Janssen; overl. ouders Baltissen-Ingepass en kinderen; overl. ouders Verstappen- Verhaegh en hun kinderen Riek en Jos. Zondagï ll.OO Gezinsmis, thema 'Vakantie' m.m.v. het Kinderkoor. T.i.v. Scouting H. Machutus en voöt Frank Voermans; Wim Vogelzangs. Woensdag: 9.00 H. Mis voor Caro- lien Philipsen. Vrydag: 9.00 H. Mis voor priester roepingen. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Dameskoor. Grad en Maria Brouwers-Huisman; Dien Classens-Vissers (namens dames koor); overl. ouders Janssen- Emonts en kinderen; Leo Willems- sen; Jan van Houdt; Toon Steeghs; An Janssen-Vollenberg (namens LVB); Marie en Sjang van Kuyck en overl. ouders Van Kuyck-Verrydt Woensdag: 9.00 O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand (zy die of ferden). Misdienaars: Loes en Sanne. I.v.m. vakantie graag even doorge ven welke zaterdagen datje afwezig bent. By verhindering graag iemand anders vragen, lukt dat niet dan even bellen. Echter niet bellen een half uur voor aanvang van de dienst dan kunnen wij ook niet meer voor iemand anders zorgen. Parochie Leunen 17e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Lsm. pastoor Jac ques Haenen en overl. fam.; Grada Heldens-Direks; Piet Keysers en overl. fam.; Harry Geurts en overl. fam.; weekd. Marie Willemse- Janssen (4); weekd. Willem Baltus- sen (4). Zondag: 10.00 Hgm. Piet Keysers en Marie Keijsers-Hendrix; Harrie Versteegen; weekd. Pierre Philipsen (4). 11.15 Mien Litjens-Lemmen en overl fam.; jrd. Henricus Leyssen. 15.00 doopviering Kim Hendrix. 15.30 Doopviering Monique Come- lissen. Maandag: Zalige Titus Brandsma, priester en martelaar. 19.00 Lsm. Sef Gooren, 'overl. ouders en fam. Dinsdag: Geen avondmis. Woensdag: H. Marta. 19.00 Lsm. overl. fam. Koenen-Janssen; Bert Manders. Donderdag: Geen avondmis. Vrydag: H. Ignatius van Loyola, priester. 19.00 Lsm. Frans Baltus- sen, Willem Baltussen en overl. fam. Baltussen-Loonen; Martin Jen- niskens; gest jrd. Peter Johannes Arts en Maria Poels. Misdienaars: Za: 19.00 Jenny Jenniskens en Marian Manders. Zo: 10.00 Roel en Erik Litjens; 11.15 Janny van Osch en Heidi Voesten. Ma wo en vr: 19.00 Jenny Jennis kens en Janny van Osch. Lektoren: Za: 19.00 Jan Jennis kens. Zo: 11.15 Harry Bovée. Rektoraat Heide Zondag: 17e Zondag door het jaar. 10.00 Hoogmis voor Johannus en Hendrikus v. Kempen en Ger v. Kempen-Friesen. Akoliet: Martin Verkoeyen. Woensdag: Gedachtenis van de H. Martha. 8.00 H. Mis uit dank baarheid en als eerherstel van de H. Harten van Jezus en Maria. Misd.: Ingrid v. Rens en Job Cornelissen. Rektoraat Veulen 17e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Hgm. als jgt. Jac Classens; Jacobus Ewals en Maria Ewals-Holtackers; Comelis C ree nters, eehtgen. en overl. fam. Zondag: 9.45 Sacramentsproces sie. 11.00 Hoogmis in feesttent; An na Timmermans-Roosen; voor de parochie. Maandag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor de pa rochie. Woensdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Donderdag: 8.00 H. Mis voor de parochie. Vrydag: 8.00 H. Mis voor de over ledenen. Akolieten: Za: René Reintjes en Bas Reintjes. Misdienaars: Zo: Twan Hagens, Tom Derks en Roy Smets. Parochie Ysselsteyn 17e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 (Dienst zonder gezangen); mndd. J. Janssen; F. Horrevoets en eehtgen.; te.v. O.L.V. Zondag: 9.30 (Ned. Gezangen); mndd. Sj. Classens; uit dankbaar heid (F). 11.15 Mndd. Wiel Claes sens; Marie Tbnnaer-Franssen. Maandag: Geen dienst. Woensdag: Geen dienst. Vrydag: 19.00 Jrd. F. Wemeke; jrd. Hannes v. Well en eehtgen.; Ja nus Broeders. Misdienaars; Za: 19.00 R. en E. Jenniskens. Zo: 9.30 N. en K. Jaspers; 11.15 B. en S. Slangen. Vr: 19.00 T. van Asten en B. Poels. Schryf even op een briefje op welke dagen in augustus je niet thuis bent! Ook in augustus zyn er kerk diensten! Spreuk van de week: 'Een ver standig mens kan haast hebben, maar hy is nooit gejaagd!' (Lord Chesterfield). Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Overl. kinderen Thissen (buurt); Harrie Arts. Misd.: Maryke Loonen en Nancy Arts. Zondag: 10.00 Jgt Petrus v. Hel den; lev. en overl. fam. Janssen- Pubben. Misd.: Aqja v. Dyck ep El len Poels. Dinsdag: 8.30 Herman Thissen (koll.). Woensdag: 18.40 Rozenhoedje. 19.00 Teng van Hoof (koll.). Misd.: Kim Thielen en Anke Broeren. Donderdag: 8.30 Lev. eri* overl. fam. Poels-Janssen. Vr(jdag: 15.00 Huw.mis Tonnie Poels en Helge Verbakei. Kerk poetsen: Mevr. Van Dyck en mevr. Gellings-Poels. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: H. Jacobus. 19.00 Overl. ouders Botden-Geurts en zoon Tonnie. Zondag: 17e Zondag door het jaar. 10.00 Voor de parochie. Maandag: Zal. Titus Brandma, priester en martelaar. 8.30 Uit dankbaarheid; fam. V.d. Heuvel- Peters. Dinsdag: H. Joh. Soreth, priester. 8.30 Byz. int. (MJ). Woensdag: H. Marta. 8.30 Voor ziekenverzorgenden Donderdag: H. Petrus Chrysolo- gus. 8.30 Henk Nabuurs. Vrijdag: H. Ignatius van Loyola 8.30 Voor vrede. Misdienaars: Za: Peter en Maaike. Zo: Angela en Kora. Lektoren: Za: Josien Claessens. Zo: Jan Classens. Gedachte: 'Als gy goede gaven aan uw kinderen weet te geven, hoeveel te meer zal dan uw Vader in de hemel de H. Geest geven aan wie erom vragen...' Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor Nöll de Hoog (vrienden); pater Naus SVD; Gerardus Sraar Kersten; vader en moeder Kersten en Corry Peters. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Piet Ermers; fam. V.d. Heyden- v. Veghel. 10.00 Hoogmis voor fam. Van Kempen-Lochtens; Amoldus Reijnders; Ria v.d. Oord-Berg en uit dankbaarheid. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 26 juli zal in het Inter ven College, Leunseweg 2a te Ven ray, ds. J. Lemereis uit Boxtel voorgaan in de dienst. Aanvangstyd is 09.30 uur. Tydens de dienst is er kinderopvang en wordt er lcinder- nevendienst gehouden. In de Ned. Herv. Kerk te Blitters- wyck gaat ds. Lemereis eveneens voor in de dienst Aanvangstyd is 11.00 uur. Jehovah Getuigen Hierby nodigen wy u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema 'Komt, u die dorst We bly ven ook deze wet) de weg timmeren en ons naar de Overloonsei 1914. Ook deze weg \vas| een grondige opknapbeurt behulp van een stoomwal* handenarbeid werd deze een grindlaag voorzien. Voor het maken van 5 mocht het werk even w derbroken en werd op s rust' gemaakt voor het: en café van Handrie Oden In de deuropening zien drie zyn vrouw, Truiy Od Swinkels. Helemaal lij) Dijkman uit de Spurkt, na Grad Verkoeyen en Thej vj Met bezem is Handrie M Boven op de kleine wals Janssen met naast hjfli Barents. J. v.d. Putten Helemaal rechts op nus Voermans. Naas de staat Jan v.d. Putten Overloonseweg), Bert Maas (Kruisstraat) en De rest is helaas naar waarheid' in de Konink rijkszaal aan de Henri Dun an tst raat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang geen kollekte. Ned. Hervormde Evangelisatie op G.G. Kerk: Cuppenpedje 2a Horst. Pastorie: Clapvaeren 4, Horst, tel. 87786. Kerkdiensten: Zondag 26 juli om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: ds. C.M. Buys, Kesteren. In de middag- dienst is er kinderoppas. Rehoboth nieuws Scholieren behoren in ons land tot de meest intensieve gebruikers van de fiets. Dat is niet zo verwon derlijk in een samenleving waar de fiets zo algemeen is. Daarbij komt ook nog dat jongeren op de fiets zyn aangewezen, omdat zij niet zelfstandig andere, gemotoriseerde vervoermiddelen mogen berijden. De fiets zorgt voor hun mobiliteit en biedt de mogelijkheid zich over langere afstanden te verplaatsen. Nu de scholen dicht zijn en de va- kantietyd is begonnen, krygt de fiets ook bij hen extra aandacht. Er met de fiets op uit trekken is ook voor kinderen een aantrekkelijke bezigheid. Tijd ook voor een nieuwe fiets, want als het schooljaar weer begint, moetje over een goede fiets beschikken. Veel kinderen gaan voor het eerst naar de middelbare school en dat betekent heel vaak dat zij zich dan over een langere af stand moeten verplaatsen. Het is ook net de leeftijd dat zy uit hun oude fiets zijn gegroeid. Wacht niet met het aanschaffen van een nieu we fiets totdat de school weer be gint. In de vakantie kan de fiets al worden gebruikt en je went dan al vast aan een nieuwe fiets. Dat is niet onbelangrijk, want hoe vertrouw der de fiets is, des te veiliger je er op ry'dt Bewust kiezen By het kopen van een nieuwe fiets moet bewust worden gekozen en niet alleen worden afgegaan op het kleurtje of het aantrekkelijke uiterlyk. Kinderen gaan meestal niet zo voorzichtig en zuinig met hun vervoermiddel om. Koop daar om een stevige, degelijke fiets van een goed merk. Je kunt daarvoor het best terecht by een erkende vakhandel en de handelaar zal ook advies kunnen geven. Bedenk by de aanschaf van een fiets voor uw kind, dat het er het verkeer mee in moet kunnen. Dus koop geen fiets waar niets op of aanzit zoals ver lichting, spatborden, bel, slot De zo sportief ogende crossfietsen zijn by voorbeeld heel geschikt voor het rijden op crossbanen, maar niet voor het gewone verkeer. Vergeet ook niet dat kwaliteit moet worden betaald. Bij velen leeft de gedachte dat een fiets voor kinderen een stuk goedkoper moet zyn dan een fiets voor volwassenen. Dat is een misvatting. Zo'n fiets is inderdaad wat kleiner en er is minder mate riaal in verwerkt, maar om zo'n fiets te bouwen vraagt evenveel tijd. Het prijsverschil kan dus niet heel groot zyn, tenzy aan degelijkheid en kwaliteit wordt geofferd. Veilig Verkeer Nederland (Postbus 287, 1200 AG Hilversum, tel. 035-11441) heeft een folder 'Uw kind zijn fiets' beschikbaar, waarin precies staat waarop je moet letten. Heel nuttig om dit te raadplegen, al zie je zelf al gauw of de fiets voldoet en zo als gezegd, een vak handelaar kan op de voor- en nadelen wyzen. Fiets moet in goede staat zijn Als een fiets nog niet aan vervan ging toe is, wil dat nog niet zeggen datje alles maar op z'n beloop moet laten. Een fiets moet goed worden onderhouden om prettig en veilig te kunnen rijden. Dat geldt in het by zonder voor kinder- en jeugdfiet- sen omdat jongeren doorgaans wat minder zorgvuldig met de fiets om gaan. Dat is op zichzelf geen be zwaar, als de zaak maar goed in orde blyft Het is daarom aan te ra den voor een 'grote beurt' een of twee keer per jaar naar de fietsen maker te gaan en tussendoor zelf in de gaten houden of alles nog in or de is. Dat wil zeggen schoon maken, loszittende onderdelen weer vast draaien, banden op spanning hou den, remmen en verlichting kon- troleren. Als je er regelmatig je oog over laat gaan, is het een fluitje van een cent. Wie het allemaal precies wil weten, moet ervoor zorgen het door Han Goes geschreven boek 'Fietsverzorging' in huis te halen. Dat is een soort bybel voor iedere fietser en je vindt hier letterlijk al les in over de technische kanten van de fiets. 'Fietsverzorging' kan door overmaking van ƒ30,- op giro nummer 234567 worden aange vraagd by stichting Fiets! in Amsterdam. Bij kinderen mag je niet verwachten dat ze zelf aan de technische staat van onderhoud van hun fiets denken. Verstandige ouders zullen dat tot hun taak moe ten beschouwen. De juiste maat By nieuwe en bij al in gebruik zijnde fietsen is een juiste maat be langrijk. Dat wil zeggen dat de fiets goed moet passen, afgestemd op de lichaamsmaten van de berijder. By kinderen die, vaak schoksgewijs, snel groeien is dat wel eens een pro bleem. By een nieuwe fiets kan de juiste maat worden gekozen, maar bij een gebruikte fiets zitje aan de bestaande maat vast. Je kunt wel wat aanpassen door zadel en stuur in hoogte te verstellen, maar die aanpassingsmogelijkheden zyn be perkt Het gaat in feite om de maat van het frame en in dat buizenstel zit geen elastiek. De juiste maat is belangrijk voor de veiligheid, nog afgezien van het feit dat een niet goed passende fiets niet lekker rijdt Op een te grote fiets is het niet alleen lastig om by de pedalen te komen, ook het bewaren van het evenwicht kost de grootste moeite. Bij een te kleine fiets loop je de kans datje met je knieën tegen het stuur stoot en dat de houding waar op je op de fiets zit tot klachten leidt. Voor de veiligheid in het verkeer moet het kind goed leren fietsen. Ua: Dat boek en kantooii Of' del van den Munckhd, week gesloten was, is 1 uitzondering. Stuiting, ter niet zeggen dat er werkt wordt Binnen a tijd heeft men de wh kompleet nieuw geziel ven. Wie nu de wiri nenstapt komt in een Ift andere zaak terecht D( heeft een zeer stijlvol ii gekregen, wat door veel al als 'sjiek' wordt om De winkel zelf is met u 15 m2 uitgebreid maar i overzichtelijkere opstelH winkelrekken is de ruimer van opzet gewon is zelfs een tweede verb bijgekomen om klanten en beter van dienst te zijn. Behalve dat het inta veranderd is ook het ment boeken, kantoon en ande re zaken, uitgeh\ de klanten nog beter vm te kunnen zijn. Om de heropening U f te-zetten deelt boek en boekhandel van den 3/» tot en met a.s. zaterdag, koop van artikelen kortii nen uit. Deze kunt U dn in onze winkel besteden bij drukwerkbeste üinga vertenties worden ga tingsbonnen uitgedeeld Diefstallen Uit een woning aan del kaars was een portemoB daarin een geldbedrag ontvreemd. Hoe de dieS plaatsgevonden kon ntë vastgesteld. Door insluiping via een) merraam werd uit een wo: de Kruidenlaan ontvreemd. Een bewoner van de W senstraat deed aangifte van de stekker van ziiDf|g( straat geparkeerde aanhf De huif van het aanhanjj was er vanaf gehaald. Uit hangwagentje werden veis naries en 2 kwartels otf Het kan ook mogelijk zynd der de vogels heeft laten gen. Evengoed voor de ei# schadepost van ongeveer™ want gewenning is belai wassenen moeten daarom V deren uit fietsen gaan. D*' leren dan vanzelf hoe zij** de situaties moeten rö wat de voorschriften *Ün je je moet houden. Een 1 beeld doet goed volgen. Voor meer informatie,1 we fiets, kunt u o.a. by w len terecht

Peel en Maas | 1992 | | pagina 14