teim Venray's Mannenkoor Zangers van St. Frans Kamerkoor Contrast Venray's Gregoriaans Koor Kinderkoor De Bandelieren Koninklijke Harmonie Euterpe Jeugdkoor Tomorrow People Kinder- en Jeugdkoor De Troubadourtjes Jongerenkoor Chrisko Dameskoor Venrode PEEL EN MAAS Crescendo Ars Musica Schutterij 't Zandakker Gilde St Jan Venray Folkloristische dansgroep 'de Hakkespits' Jongerenorkest Bojema Fanfare O.L.V. Gilde Holthees-Smakt finale vlaai voor slechts 1V een verkoopster een hulp M.M.S.K. St Petrus Banden Buurtvereniging Brukske Wijk Zuid Sukses voor jeugdfanfare BMB in Holthees-Smakt Sukses First Choice Rincon Espanol Jeugdvereniging De Springplank O.J.C. Dingus Karei Knabbelaar Brukske Wijkgebouw 'Op 't Nipperke' TALLOZE ATTRAF 27£N28j| GROTE LOTi! Wijkcenti Noord-W P. 2 Ouderenby ANBO Rollebol D'66 Vei L.V.B. Oostrui PEEL EN Donderdag 25 juni: Om 19.30 uur repetitie bassen en om 20.00 uur gehele koor. Donderdag 2 juli: Om 19.30 uur repetitie tenoren en om 20.00 uur gehele koor. I.v.m. het instuderen repertoire voor de concertreis in september 100% opkomst verwacht. 14 juli: Bestuursvergadering in 't Upke. 16 juli: Na de repetitie vergade ring muziekcommissie. Vakantie voor het koor: 30 juli en 6 en 13 aug. Lahnstein: 11, 12 en 13 sep tember. Oud papier: aan de Molenhofweg to. oude melkfabriek links af (vanaf Venray). Afhielden by A. v. Gestel, tel 83846. Agenda; Vrydag 26 juni: Om 19.00 uur voor alten en sopranen; om 19.30 uur tenoren en bassen komen erby. Zaterdag 27 juni: Tussen 10.00 tot 12.00 uur inleveren oud papier aan de container in Landweert (achter de supermarkt aan de Kruiden laan). DinsdagOm 19.00 uur voor alten en sopranen. Op woensdag 1 juli is er geen repetitie voor de alten. Hebben jullie er aan gedacht de brief over 11 juli te beantwoorden. Antwoord in de brievenbus in de Galmhut. Eén keer in de twee weken repeti tie op zaterdagmorgen van 10.00- 12.00 uur in het lokaal van de mu ziektherapie van het Vincent van Gogh Instituut aan de Stationsweg. 1992 Is het eerste lustrunyaar van Contrast. Het koor is bezig met de voorbereidingen van een tweetal concerten die in de loop van dit jaar gegeven zullen worden. We kunnen altijd nieuwe, goede stemmen gebruiken! Met name bas sen en tenoren zyn welkom. Voor meer informatie: H. van Well (voor zitter), tel. 04780-81041. Zaterdag 27 juni: Om 18.30 uur H. Mis in de Paterskerk te Venray. Om 18.00 uur aanwezig zijn in officiële kleding. Donderdag 13 aug.: Om 10.00 uur H. Mis in Smakt (50-jarig huw. fam. Slieker). Op mandagavond tot september geen repetities. De maanden juli en augustus houden we vakantie, be halve 13 augustus. Vrijdag 17 juli is er een barbecue avond. Nadere bijzonderheden volgen. Inlichtingen en afmelden: W. Snijders, tel. 82975, Venray. Baume Mercier GENEVE MAiTRES HORLOGERS OEPUIS 1830 BEYOND PERFECTION. LA SE MAINE BAUME MERCIER Een bijzondere expositie van één van de meest prestigieuze Zwitserse horlogecollecties Zondag 28 juni: We hebben van daag korendag in Steyl. We vertrek ken om 10 uur op het Raadhuisplein. We zyn om 17.00 uur terug. Maandag 29 juni: Koorrepetitie van 15.30 tot 16.30 uur. Vrijdag 10 juli: Zigeunerkamp. Gevraagd dirigent/dirigente Ons koor is op zoek naar een en thousiaste man/vrouw die ons kin derkoor wil leiden. Wij bieden een mogelykheid tot het volgen van een kursus kinderdoordirektie. Heeft u interesse, belt u dan met mevr. Jeucken, tel. 87195. Harmonieorkest Donderdag 25 juni: 20.00 uur Re petitie. Donderdag 2 juli: 20.00 uur Re petitie. Afmelden: H. v.d. Steeg, tel. 82539. Agenda 28 juni: Concert schouwburg, 14.30 uur aanwezig. 5 juli: Barbecue, 16.30 uur Perdstal. 18 juli: Serenade 25-jarig huw. M. Hacken. 23 juli: Laatste repetitie voor zomer vakantie. 27 aug.: Eerste repetitie na zomerva kantie. 1 okt: Serenade schouwburg Jeugdorkest Donderdag 25 juni: 18.45 uur Re petitie. Donderdag 2 juli: 18.45 uur Re petitie. Afmelden: P. Noten, tel. 87858. Agenda 5 juli: Barbecue, 16.30 uur Perdstal. 23 juli: Laatste repetitie voor zomer vakantie. 27 aug: Eerste repetitie na zomerva kantie. Drumband Maandag 29 juni: 19.30 uur Re petitie. Maandag 6 juli: 19.30 uur Re petitie. Afmelden: Perdstal, tel. 82515. Agenda 5 juli: Barbecue, 16.30 uur Perdstal. 18 juli: Serenade 25-jarig huw. M. Tacken. 20 juli: Laatste repetitie voor zomer vakantie. 24 aug.: Eerste repetitie na zomer vakantie. Bestuur Bestuursvergadering: 29 juni. AB, 20.00 uur T. v.d. Heuvel-van Els. Bardienst drumband Maandag 29 juni: 19.15 uur T. v.d. Heuvel. Maandag 6 juli: 19.15 uur S. van Goinga. Zondag 28 juni: Korendag Steyl. We vertrekken om 10 uur op het Raadhuisplein. We zyn om 17.00 uur terug. Dinsdag 30 juni: Koorrepetitie van 19.00 tot 20.00 uur. Zaterdag 4 juli: We zingen de ge zinsmis om 19.00 uur in Heide. Vrydag 26 juni: Repetitie kinder koor 16.00-16.45 uur; repetitie jeugdkoor 16.45-17.30. Vrydag 3 juli: Repetitie kinder koor 16.00-16.45 uur; .repetitie jeugdkoor 16.45-17.30. Zaterdag 18 juli: Afsluiting kooijaar. Heeft iedereen de klapper op school liggen? zo niet, neem hem dan mee. Tbt morgen. Ons jongerenkoor Chrisko nodigt enthousiaste zangers-zangeressen uit! Ben je tussen de 13 en 30 jaar oud, zing je graag, houd je van ge zelligheid en durf je uit te komen voor je geloof. Kom dan gerust eens kyken tijdens onze repetitie-avond, elke woensdag van 19.00-20.30 uur in het parochiezaaltje van de Vre- deskerk, Whistlerstraat 1. Voor meer informatie kun je kon- takt opnemen met Marly Driessen, tel. 88176 of met onze diligente Nor- ma Ansinger, tel. 85234. We zingen een keer per maand. De volgende datum is: zaterdag 4 ju li om 19.00 uur. Woensdags om 20.00 uur repeti tie in zaal Thielen. 27 juni: Om 19.00 uur avondmis in de Vredeskerk. Vrijdag 10 juli: Om 14.30 uur hu welijksmis in Overloon. Woensdag 22 juli: Laatste repe- itie-avond voor de vakantie. Gaan we fietsen? Vrydag 24 juli: H. Mis in de kapel van het ziekenhuis t.g.v. 40-jarig hu- welyk fam. V.d. Bekerom. Bij verhindering graag uw afmel ding doorgeven aan mevr. V.d. Beke rom, tel 83332 of aan mevr. Linders, tel. 89813 'n abonnement waard Gemengde Zangvereniging Jubileummis A.s. maandag 29 juni feestelyke eucharistieviering in Het Schut tersveld waar de heer en mevr. Van Els-van Leendert hun 65-jarig hu welijksfeest vieren. Crescendo zal een twee-stemmige mis uitvoeren. De leden van ons koor worden om 09.45 uur in Het Schuttersveld ver wacht in uniform en zo mogelyk met corsage. Zondag jl. zongen we in het Vin- centiushuis, by gelegenheid van de opening van de vakantieweek van de bewoners. Op 10 juli opluisteren huwe lijksmis in de Paterskerk. Meer hierover wordt tijdens de wekelijk se repetitie bekend gemaakt. De we kelijkse repetitie wordt gehouden op woensdag van 17.30-19.00 uur in De Kemphaan aan het Molenpad. Bent u verhinderd, graag uw afmel ding by mevr. V.d. Ven, tel. 81317 of dhr. Croymans, tel 81578. Dinsdag 30 juni: Van 19.30-20.00 uur repetitie voor de tenoren. Repe titie voor het hele koor van 20.00-22.00 uur in de Essel, Ursu- lastraat. Indien u verhinderd bent dan ge lieve u zich af te melden by.- mevr. R. Janssen, Adelbertweg 1, tel. 84227 of mevr. E. Coppus, Houtza gerstraat 11, tel. 82235. Oud papier kunt u deponeren in de container by dhr. J. van Osch, Akkerweg 6. Afgelopen zondag was ons jaar lijkse St. Jansfeest. De dag werd be gonnen met een mooie gildemis in de St. Petrus Bandenkerk. Na de gil demis vertrokken we naar de schuttersweide, alwaar een koffieta fel werd genuttigd. 's Middags vond er een onderlin ge schietwedstrijd plaats. De uitslag: 1. Anita Beyer-Lenssen, Ria de Klein-Peters, Pierre Lenssen, Ge rard Stals: 46 punten. 2. Pascal de Klein, Marian Coer- sen, Sjaak van Rhee, Peter Hens- sen: 46 punten. 3. Bemie van Lierop, Stefan van Lierop, Jacqueline Sybers-Lenssen, Jo Lenssen: 44 punten. 4. Hay Volleberg, Huub Jacobs, Rob Coersen, Guus Stiphout: 44 punten. 5. Gerda Lenssen-Derkcks, Mari an van Lierop-Rooyackers, Hans van Rhee, Martien Lenssen. 6.Eric Beyer, Marij Stiphout- Graat, Piet van Lierop, Monica Stip hout: 38 punten. 7. Bianca de Klein, Gertie Vul- lings, Giel Krynen, Ron v.d. Broek: 35 punten. 8. Louis Coersen, Henk de Klein, Joop Krijnen, Ronnie Linders: 35 punten. Heden, donderdagavond, oefenen excercitie en schieten, aanvang 19.00 uur. A.s. zondag 28 juni wordt het tweede Bondsfeest van de Bond Ju liana gehouden bij schuttery SL Lambertus te Helden. De bijeen komst is gepland om 12.30 uur. Tij dens de optocht en nevenwed strijden hebben we nr. 1. Zorg voor een keurig uniform. Zondag 5 juli a.s. is het OLS te Kelpen-Oler. De bus is om 10.30 uur bij het gildehuis. Tydens de optocht hebben we nr. 49. Zorg dat uw kle ding perfekt in orde is. Maandag 29 juni en 13 juli: Oefe navond in De Kiosk, Brukske, aan vang 20.30 uur. Bent u verhinderd? Geef dit dan tydig door aan H. v. Loon, tel. 88541. Op zaterdag 27 juni gaan we naar het Openlucht museum te Arnhem. Die zaterdag staat in het teken van de Nederlandse klederdracht. Men kan er groepen in kostuums uit een groot gedeelte van Nederland bekij ken. Om er enkele te noemen: Bun schoten, Spakenburg. Urk, Hinde lopen, Axel. Brabant Staphorst Limburg, enz. Op 4 podia zal acte de presence gegeven worden en elke groep zal op een duidelijke, goed verstaanbare manier worden toe gelicht. Het merendeel van de groepen houdt zich voornamelijk bezig met het showen van de klederdracht. Daar wy tevens dansgroep zyn is ons bezoek tweeledig nl. showen en dansen. Een bezoek is dan ook de moeite waard, voor iedereen toe gankelijk en het begint 's morgens om 1030 uur. Vrijdag 26 juni: 18.45 uur Geza menlijke repetitie. Dit is tevens de laatste repetitie van het seizoen. Vrijdag 11 juli: 18.45 uur Komen we voor het laats by elkaar en dan wordt jullie een verrassing aan geboden. Afmelden by R Falco Franken, Het Peeltoemooi zit erop; we kun nen terugzien op een uitstekend verlopen toernooi met uitstekende prestaties van de deelnemende korpsen. Ook de aktiviteiten erom heen in het kader van ons 75-jarig bestaan zyn goed geslaagd, zy het dat het bezoekersaantal enigszins tegenviel. En nu op naar de volgen de aktiviteit Op zondag 5 juli zal onze fanfare tezamen met de Harmonie van Gen nep een uitvoering geven. Als wer ken worden uitgevoerd o.a. Moments for Morricone, Glasnost, Rumsberger Marsch, Choral Fuga und Variationen. Het geheel wordt uitgezonden door Omroep Brabant. Twee repetities zullen gezamenlijk zijn; een by ons en een repetitie in de Kleppenburg te Oeffelt. Studeer de partijen vooraf goed zodat de re petities gebruikt kunnen worden voor samenspel en klank. Op donderdag 25 juni is de weke lijkse repetitie 20.00-22.00 uur in het Pelgrimshuis. 17 Juli is ons jaarlijks optreden in Het Schuttersveld. Opruimploeg voor de maand ju ni: Jos Bonants. Joris van Kempen, Thea van Kempen. Voor afmeldingen: Marian van 'Os, tel. 36538 of Leo van Dyck, tel. 36779. Voor algemene informatie: Geert Mulders, tel. 36830. JAMMER VOOR ORANJE! Toch maken wij vrijdag Vï kersen - Vi peren VOETBAL OP TV... NEEM IETS ^.LEKKERS MEE! Wij vragen op korte termijn voor op zaterdag min. leeftijd 18 jaar Ook zoeken wij als aan vulling van ons schoon- maakteam in Sevenum voor maandagmiddag. eventuele sollicitaties of inlichtingen tel. 04767-1254, vragen naar de heer of mevr. Gommans Agenda: Maandag 29 juni: Helpen kienen: Diana v.d. Munckhof. Zondag 12 juli: Optreden Bergliem. Repetities mini/mqjoretten: zon dag van 10.00-12.00 uur en woens dag van 18.30-2130 uur in de gymzaal van de KTS. Repetities muzikanten woensdag avond van 18.30-21.30 uur en zon dagochtend van 10.30-12.00 uur in de aula KTS, St Jozefweg Opgave en inlichtingen nieuwe leden tydens genoemde repetitie- uren. Afmelden by ziekte: mini/mqjo- retten: mevr. H. Linskens, tel. 83307; muzikanten by: dhr. P. Alaerds, tel. 80418. Mini-mqjoretten: dinsdag van 18.30-19.30 uur; woensdag van 18.30-20.00 uur. Zaterdag 27 juni: Grote zomer- markt m.m.v. een discotheek en veel kinderaktiviteiten by het wyk- gebouw De Kiosk. Voor inlichtin gen: P. Rodenburg, tel. 04780-86872. Op zaterdag 27 juni is er i.v.m. de zomermarkt geen knutselen voor de kinderen. Vrijdagavond a.s. is er weer onze maandelijkse kienavond in w(jkge- bouw Zuid, Beukenlaan 4. We be ginnen om 20.00 uur en de zaal is open vanaf 19.00 uur. Er z(jn weer prachtige prijzen te winnen, daar naast ook de superkien. Aanvang 20.00 uur; zaal open 19.00 uur. In de maand juli is er geen kie nen en geen disco i.v.m. vakantie. Met sukses heeft de verenigde Jeugdfanfare BMB uit Broekhuizen, Maashees en Broekhuizenvorst deel genomen aan het Peeltoemooi ge organiseerd door de Fanfare Holt hees-Smakt. Ze behaalden voor de deskundige jury het predikaat goed in de afdeling jeugd. Na een sukses- vol optreden op de onlangs te Broekhuizen gehouden Asperge feesten was het de tweede keer dat de Verenigde Jeugdfanfare BMB in deze bezetting in het openbaar optrad. Het was dan ook een aangename verrassing de de Verenigde Jeugd fanfare een dergelijke goede beoor deling kreeg temidden van de 'volwassen' gezelschappen. Vooral de slotkonklusie in de beoordeling: 'Een alleszins verzorgd optreden dat degelijk werd voorbereid. Be schaafd musiceren, met de nodige sprankeling'. Met bovendien een kompliment naar dirigent Jos Ry- ken om een s zo'n jeugdig volkje zo intensief te leren musiceren. Al sinds 1969 vormt dhr. Jos Ry- ken een jeugdorkest van leerlingen van de onder zijn direktie staande blaasorkesten. Men begint dan elk jaar in januari in een nieuwe sa menstelling met wekelijkse repeti ties. Voor de jeugd is dit een goede start om na een seizoen jeugdfanfa re mee te draaien in het 'grote' or kest. Dan is het meestal wel een gemakkelijker tweede of derde stem, die ze toebedeeld krijgen en dat is na verloop van tijd niet bevor derlijk voor het animo. Daarom mo gen de jongere muzikanten nog enkele seizoenen meer mee blyven doen in het jeugdorkest om ook een eerste en solo-partyen te mo gen spelen. Zo blyft het op een leu ke manier mogelyk om na enige jaren een volwaardig muzikant by de 'grote' fanfare te zyn. Voor de grote instumenten zoals bas, bariton, trombone wordt een beroep gedaan op wat oudere muzi kanten. Deze muzikanten spelen dan meteen een belangrijke rol als leid(st)ers bij de repetities en con certen. Dit is vooral nodig by de haast legendarische concertreizen naar Luxemburg. Al met al geeft dit resultaat veel voldoening aan degenen die het mogelyk maken dat een jeugdfanfa re op zo'n manier kan bestaan; op de eerste plaats dirigent Jos Ryken, maar verder ook de oudere muzi kanten die optreden als begelei ders, de respektievelyke muziek verenigingen uit Broekhuizen, Maashees en Broekhuizenvorst, de sponsors die het geheel ook finan cieel mogelyk maken, en ten slotte, maar niet op de laatste plaats, de ouders die door him medewerking en belangstelling hun jeugd gewel dig stimuleren. Op de onlangs gehouden twirl- wedstryd te Rotterdam, 20 juni jl., was mqjoretten- en twirlgroep First Choice met sukses aanwezig In het onderdeel danstwirl pri mary behaalde Laura Camps een bronzen medaille en Shirley Sie- bers behaalde hier de gouden me daille. Laura won ook nog de publieksbeker van die dag In het onderdeel danstwirl juve nile behaalde Tamara Jansen een zilveren medaille en tevens een plaatsing voor de Nederlandse kam pioenschappen eind dit jaar. In het onderdeel danstwirl junio ren behaalde Phnny Kersten een goede 6e plaats. In het onderdeel duo danstwirl junioren behaalden Anouk Lem- men en Jeannette Vullings een zil veren medaille. In het onderdeel free-style junio ren behaalde Thmara Hoevenaars een zilveren medaille. Dit was de laatste wedstrijd voor de vakantie. Wij wensen Tkmara Hoevenaars en haar trainster (te vens bondstrainster van Neder land) Wilma van Lin veel sukses op de Europese- en wereldkampioen schappen (Engeland en Frankryk). En la menifestación del pasado dia 20 organizada por la Juventud de la FAEEH. y apoyada por jovenes de la Colonia Espanola de Venray le fue entregado al Consul de Rdam. un sobre conteniendo mas de mil firmas en protesta a la nueva Ley del Servicio Militar; Las firmas se- ran enviadas al Ministerio de Defen- sa en Madrid. En una jomada de intercambio de culturas Las Rocieras Actuaron con gran exito en Amsterdam (IJ- mond) por lo cual merecen un aplauso; Thmbien a las Madres se les agradece por la velada tan agra- dable que, han echo pasar a los Pa dres en su dia. El proximo viemes dia 26 sera una dia commemorable para la pa- reja formada por: Ma del Carmen Conen (una de las guapas Rocieras) y Urbano Lerenzo-Lorenzo (joven emigrante) que se diran el si ante la alegria de sus padres familiares y amigos; La Colonia Espanola de Venray se une a esta alegria y les de- sea desde estas lineas, un feliz dia y mucha salud, suerte y sinceridad en el tuturo. Un saludo de HACE. Het programma voor de komende week Donderdag 25 juni (vanavond) van 18.30 tot 20.00 uur club voor de jeugd van 6 t/m 8 jaar. Oefenen voor Rollebol en wel de volgende team- spelen: kegelbal (de kegels van de tegenpartij omgooien), trekcirkel (allemaal het touw vasthouden en je eigen kegel pakken) en teambal (lOx overspelen). Donderdag 25 juni: Vergadering voor alle Rollebolmedewerkers. Aanvang 20.15 uur. Zaterdag 27 juni: ROLLEBOL. Ver trek vanaf het clubgebouw om 9.00 uur. Zorgen voor: lunchpakket, handdoek en reservekleding. We verwachten omstreeks 17.00 uur weer in Venray terug te zyn. Zaterdag 27 juni: Van 19.30 tot 22.30 uur open huis voor de jonge ren van 12 t/m 15 jaar. Heb je zin, kom er dan in. Dinsdag 30 juni: Clubavond van 18.30 tot 20.00 uur voor de kinde ren van 9 t/m 12 jaar. Vanavond 'le vend bingo', waarby men met een dobbelsteen gooit en een opdracht uit moet voeren naar gelang het cij fer dat men gooit. Dinsdag 30 juni: Maandelykse teamvergadering, aanvang 20.15 uur. Ouders denk aan bydrage kamp, formuliertjes buitendag. Vrydag 26 juni zal er voor het eerst een hardrockavond worden gehouden in de zaal. Dit op veler verzoek van onze vaste hardrock bezoekers. Wy hopen hiermee een breder publiek te trekken. Het is de bedoeling om een hardrockavond om de twee weken in de zaal te hou den en eens per maand een of meerdere bands te laten spelen. Hierdoor vervalt het hardrockcafé op de zondagmiddag. Wy verwach ten dat jullie in groten getale ko men binnen stromen. Dus als je van goede muziek en een goed glas bier houdt, ben je bij deze uitge nodigd. Zondag 28 juni zullen twee black- metalbands in Dingus spelen, en wel Beherit en Samael. Beherit is een nog jonge Zweedse band die in hun nog korte karrière al voor veel opschudding hebben gezorgd in de hardrock wereld. Hun yzersterke li ve shows en een heel goede verhou ding met het publiek zorgen ervoor dat dit een concert wordt om van te smullen. en dan de hoofdact. Samael is een uit Zwitserland afkomstige band dié in hun vaderland verschillende optredens hebben verzorgd samen met Venom. Door met een band als Venom te spelen kreeg de band al snel aanbiedingen on door Frank ryk, Duitsland en Polen te toeren. Aan het einde van 1989 ging men de studio in om hun promo-tape 'From dark to black' op te nemen. Deze tape werd zeer goed ontvan gen door de Underground Scene. In maart 1990 namen ze in Gene va de master op voor hun eerste uit te brengen LP 'Worship him'. Al de songs gecomponeerd sinds het be ginnen van de band zyn: Sleep of Death, Worship him; The knowled ge of the ancient kindom en nog veel anderen. Dit concert zal voor de fans van ultra zware blackmatal het neusje van de zalm zyn. Het concert zal een aanvang ne men om 14.00 uur en de entree is ƒ10,-. Let op! Zondag 28 juni beginnen we niet om 12.30 maar om 14.00 uur. Dit is eenmalig. Er is muziek in de Kiosk tot 17.00 uur. U kunt er dan gezellig een spelletje kaart spe len, dammen, schaken, enz. Ook kunt u onder het genot van een kopje koffie een praatje maken met de andere bezoekers. Maandagavond (jeugd van 10 t/m 15 jaar) van 18.30 tot 20.00 uur. 29 juni: Vissen, neem je een vis hengel mee? Elke dinsdagavond klaveijassen vanaf 20.15 tot 23.00 uur in de Ki osk. Er is ook gelegenheid om kla veijassen te leren. Inlichtingen: tel. 80145. Ook op dinsdagavond Computer club Karei Knabbelaar vanaf 20.15 uur. Het is toegestaan om uw eigen computer mee te brengen. Inlich tingen tel. 80145. Woensdagmiddag voor de jeugd van 4 t/m 12 jaar van 14.00-15.30 uur. 1 juli: Spellenmiddag. Vrydagavond darten voor volwas senen vanaf 20.00 tot 24.00 uur in de Kiosk. Inlichtingen: tel. 80145. Aktiviteitenprogramma voor de week van 28 juni t/m 4 juli Maandag: Biljartclub Op 't Nip perke, aanvang 19.00 uur. Dinsdag: 14.00-17.00 uur Vereni ging voor Ouderen Ons Genoegen. Kaarten, biljarten en handwerken. Country- en dansgroep Green Ri ver. aanvang 20.00 uur. Country- dansles voor iedereen. Donderdag: Kaarten en biljarten van 19.00-23.00 uur. Maandag 29 juni: 20.00 len Den Hoender. Dinsdag 30 juni: Geen sen groep 1 i.v.m. ziekte. Juli en augustus is het trum gesloten. ko De onlangs gestarte ledi it tie voor de ANBO, Algenie: In landse Bond voor Ouder mj geleid tot een ledental dj ,ge, gelyk maakt om over te oprichting van een zelf® deling Venray van dezeb j®v De oprichtingsvergad vastgesteld op dinsdag 8s a.s. om 14.00 uur, in hetg Kemphaan. Kennedyple! In deze vergadering zal bestuur van de afdeling* kozen. Zy die geen lid i wel benieuwd zyn watdeJ ouderen te bieden heette eens een ander geluid» ren, zyn eveneens welkom. By de ANBO z(]n alleS welkom, ongeacht leven!* lijke- of politieke overti ons allen bindt is de stij ANBO om 50-plussers dige plaats in de samenle j ten behouden. Hierin sh 1 wonen en inkomen vanoa de eerste plaats. De pt vrouwen heeft specialem byna 65% van de leden L< Leden ontvangen nu het zowel binnen als 1* bond om de hoge kwalitc» de blad 'Samen op Weg'? teressante diskussies vei en ouderen zelf aan h komen. r Wilt u meer weten over en zijn doelstellingen, of! lid worden, vraag dan ANBO-courant aan metvd ae formatie over de bond 00 doelstellingen. Uw konbi m G.G. van Dam, Helfrichs 5801 XL Venray, tel. 8542 hui: Ini Zaterdag 27 juni word! jjfj '92 gehouden in Arcen jeugdevenement doen 7j< (ongeveer 300 kinderen): Limburg mee. Onder da Venrayse clubs Castlo V Ador Oostrum en de Sp: l0" uit Venray. De dag bests zeskamp, teamspelen, 'r tocht en een stukje cretli Rollebol '92 wordt om door wethouder P. Haft Arcen-Velden geopend en 16.00 uur. Het speell gen aan de Witveldweg; Dinsdag 30 juni a.s. h< laatste ledenvergaderii mervakantie. De openl vergadering begint om! Landweertweg 5. Op de agenda staan de punten die aan de Bezoek aan Tweede okt.; Stand van zaken vl( Peel; Volkshuisvesting Huidige ontwikkeling gebied'. Bent u geïnteresseerd en/of wilt u lid worden naar Anne-Marie Goos 10863. Dg< Op dinsdag 7 juli se fietstocht. Dit jaar bit voor de middag een beztf We sauna in Lomm, waarwt leiding krygen, na de mtó we naar het streeknw Locht in Melderslo. De onkosten bedragen! persoon. Dit is inclusief2i koffie met vlaai en 2 kq jn] by de picknick (lunchp jj. meebrengen), welke wy I by het streekmuseum. D< j hier ook by inbegrepen We vertrekken om Rabobank en zyn om weer terug. Opgeven tot 4 juli b tel. 81096. By slecht w excursies altyd door, gaan we met auto's. 'n abonnement' g

Peel en Maas | 1992 | | pagina 10