V INTERSPORT Triathlonvereniging organiseert a.s. weekeinde Zuidnederlands kampioenschap shoe fff ;nray volop sportief in de kijker' Fietsparcours 13 juni 1/8 rekr. en 1/8 trio Fietsparcours 14 juni 1/4 rekr. en ZNK renray |)pparcours Triathlon Venray voor 13 en 14 juni: SPONSORS VAN DE TRIATHLON VENRAY REGIO WENSEN U SPORTIEVE EN GESLAAGDE DAGEN TOE OP ZATERDAG 13 JUNI EN ZONDAG 14 JUNI DE B ONTE KOE Organisatie: Triathlon Vereniging Regio Venray Fietsroute 1/8 rekr. en 1/8 trio triathlon op 13 juni: INTERSPORT STAAT VOOR KWALITEIT. - v Fietsroute 1/4 rekr. en ZNK triathlon op 14 juni: OOK H EN MAAS Donderdag 11 juni - Pagina 7 VteHlnptxck Loop- en Voet Medisch Advies Centrum Tegelen kr\jgt naamsbekendheid op het gebied van de triathlon-sport. door toedoen van de Triathlonvereniging Venray Regio die via haar ie steeds meer aan de weg timmert. Ook met betrekking tot het van Venrayse atleten, die op de nationale en internationale Ier al zeer hoog reiken en zelfs al by Europese- en Wereldkampi oen in de diverse disciplines in de nationale selektie zyn opgeno- jnrayse atleten als Franka Jansen en Bas Bastiaans zyn sportieve van formaat. Met geweldige sportieve prestaties en goede scores in en in de breedte van de leden van de Triathlonvereniging. wordt steeds meet 'triathlon-minded' en verdient die nationale leid; niet voor niets krijgt Venray de organisatie van het Zuidne- ie Kampioenschap 1992 toegewezen, et weekend van 13 en 14 juni vindt de triathlon plaats: een waar jbeuren voor Venray en voor deze duursport. [ombinatie van zwemmen, fietsen en hardlopen, die van de deelne- let uiterste vragen en waarby grenzen van het presteren verlegd 1 met nog snellere ty den! Maar daarby een goed waakzaam oog hou- ijj voorbereiding en fysiologisch verantwoorde training. In harmo- iet wat de atleten psychisch aankunnen. Een evenwichtige ding is daarby cruciaal, waar John Raadschelders garant voor staat, enrayse Triathlon '92 wordt een sportspektakel van de eerste orde. erdag het meedoen van de deelnemers solo of in trioverband met schryvingen uit onze gemeente. Een geweldige uitdaging om jezelf en) kennen met je fysieke mogelykeheden. zondag een waar sportfestijn om vanuit 't Schaartven te Overloon ten te volgen richting De Sprank te Venray in de race om het Zuidne- ds Kampioenschap. hlonvereniging Venray Regio is klaar met haar organisatie. Het een ware 'sporthappening' met veel kijkplezier. Twee dagen triath- Venray.- Doe mee of beleef het mee!!! Venray komt massaal en spor- leweging De juiste (sportieve) uitdaging voor alle sportminnaars in Istryd of langs de route toegewenst portevenement dat op de Venrayse agenda niet meer weg te denken mrayse Triathlon '92: sportief aanbevolen, lessen, ouder Sportzaken gemeente Venray. De Venrayse Triathlon, die a.s. weekeinde voor de achtste keer wordt georganiseerd zal voor het eerst een meerdaags sportspektakel vormen in Venray en omgeving. Za terdag is er een rekreatieve 178 tri athlon en een 178 trio triathlon terwy'l zondag de 1/4 triathlon voor rekreanten wordt georganiseerd, gevolgd door het Zuidnederlands kampioenschap 1/4 triathlon voor dames en voor heren. Centrale punt in Venray is ditmaal Zwem- en rekreatiecentrum De Sprank. Finis hen in het centrum, zoals vorig jaar, is niet mogelyk vanwege de re novatie van het Schouwburg- en Henseniusplein. Hiermee lykt de Venrayse triathlon en triathlonve reniging een nieuw hoogtepunt te hebben bereikt maar er is meer. Voor volgend jaar staat al vast dat de Triathlonvereniging Venray Regio twee belangrijke wedstrijden mag organiseren: het Nederlands kam pioenschap Run-Bike-Run en het Nederlands kampioenschap 174 tri athlon. Een beloning voor een ver eniging die op nationaal niveau een steeds grotere rol in het triathlon- gebeuren gaat spelen. Frank Jansen, vorig jaar winna res van de triathlon, doet a.s. zondag een gooi naar het Zuidne derlandse kampioenschap. SSSpj'! WÈÈÈmi REKREATIEF Venray kan dit weekeinde dus kennis maken met triathlon als wedstrijdsport en triathlon als re- kreatiesport Met name op zaterdag 13 juni ligt het accent op de rekrea- tiesport. Dan zal de 1/8 triathlon en de 1/8 trio triathlon worden af gewerkt Rond 18.30 uur zullen de eerste zwemmers voor de 178 triathlon het water induiken. Wethouder Dries- sen zal dan het startschot verrich ten. De afstanden van deze tak van triathlon zyn 500 meter zwemmen, 20 km fietsen en 5 km lopen. De eerste finisher van deze atleten wordt rond 19.30 uur verwacht. Daarna gaat de trio-triathlon van start. Hetzelfde parcours wordt dan afgelegd maar niet door een atleet maar door drie atleten. Een groot aantal bedrijven, scholen, vrien denclubs en families hebben zich al voor deze happening aangemeld. Wel zullen zij gezamenlijk over de finish gaan en worden vastgelegd door de fotograaf van Chris 1 uur fo to's die deze avond waar zal maken dat hij foto's binnen een uur klaar heeft. Alle deelnemers van de Ven rayse triathlon krijgen een finishfo- to als herinnering mee. Behalve rekreatiesport staat ook onstpanning centraal deze avond. In een feesttent aan de Westsingel, naby de Hubenhof is er tydens en na de wedstrijd een gezellig samen- zyn met o.a. een disco, een optre den van de groep Trade Mark met muziek uit de 70-er/80-er jaren. Ook de Lokale Omroep Venray zal deze avond uitzendingen verzorgen. De prijsuitreiking is rond 22.30 uur. WEDSTRIJD Hoewel De Sprank het middel punt van het gebeuren is, zal op zondag het zwemgedeelte in het Schaartven te Overloon worden af gewerkt Daar zullen om 11.00 uur de rekreanten het water ingaan voor de 1/4 rekreatieve triathlon (1000 m zwemmen, 40 km fietsen en 10 km lopen). Ongeveer 15 mi nuten later zullen ze uit het water komen om vervolgens per fiets richting Venray te gaan. Ruim een uur later zal de eerste fietser in Ven ray finishen om aan zyn of haar loop van 10 km te beginnen. De eer ste rekreant wordt rond 13.00 uur aan de finish verwacht. Inmiddels zyn dan de dames voor het Zuidnederlands kam pioenschap van start gegaan. Zy leggen dezelfde afstanden af alleen zullen zy 1500 nieter zwemmen. Tegelijk met de dames zullen de he ren junioren en de heren vetera nen (40+) van start gaan. Het startschot van deze wedstryd zal worden verricht door mevr. R. v. flame parkeerplaats van zwembad De Sprank, 'de Kerapweg op tot keerpunt en weer terug. Rechtsaf Hubenhof, tenshofstraat, linksaf Westsingel (over het grasveld), doorkomst fi- nksafKempweg, begin volgende ronde, u bent zelf verantwoordelijk lopen van het juiste aantal rondes. fBatief en 178 Trio: 2 rondes; totaal 5 km. rcatief en ZNK: 4 rondes; totaal 10 km. *i*£srs/>(fi- Hamont, voorzitter van het distrikt Zuid van de Nederlandse Triathlon Bond. Onder de deelnemers uiter aard Franka Jansen uit Venray, die ongetwijfeld tot de favorieten be hoort, en onlangs nog haar vorm demonstreerde tydens diverse wedstrijden. Venray zal dan ook voor het eerst kennis kunnen ma ken met de speciaal voor haar ver vaardigde fiets. De finish van de dames is rond 14.55 uur. De heren vertrekken om 14.30 uur voor hun kampioenschap. Bur gemeester Dittner van de gemeente Vierlingsbeek zal dan het start schot verrichten. Aan de start ver schijnt de hele Zuidnederlandse top en subtop. Zo zullen Henri Drieshen (winnaar 1990 en 1991) en Luc Huntjes (winnaar junioren 1991) van start gaan evenals regio nale toppers zoals Henny Freriks uit Horst, Bas Bastiaans uit Oirlo, Peter Scheres uit Venray en Dave Rost uit Boxmeer. KIJKSPEKTAKEL De Venrayse triathlon staat dus garant voor veel kykplezier. Het pu bliek zal de wedstrijden het beste kunnen volgen by de Kempweg en de Westsingel, by de wisselplaats. Daar passeren de fietsers, die op de parkeerplaats van De Sprank wisse len naar het lopen. De lopers gaan dan 4 keer de Kempweg op en neer en finishen tenslotte op het gras veld voor de Hubenhof. Iedereen is welkom en kyken kost niks. Wel verzoekt de organisa- tie aan iedereen die komt kijken om zich aan de aanwijzingen van de medewerkers van deze triathlon te houden, zodat een mogelijke cha os voorkomen wordt. POSTBUS 237 - 5800 AM VENRAY - Tfel. 04780-89615/88883 Voorzitter: John Raadschelders Sekretariaat: Marielle en Peter Scheres Marian Raadschelders Penningmeester: Leo Snellen Publick Relations: John Raadschelders Peter Scheres Wedstrijdleider NTB: Ad Kuypers Consul NTB: Bert v.d. Aa Speaker finish: Peter Winters Speaker Schaartven: Maarten Houba Coördinator zwemmen-. Ria de Bruyn (Spio) Tiny v.d. Vorst (Najade) Coördinatie fietsen: Eric Claessens (TWCO) Coördinatie lopen: Leon Dorssers (TVRVj Coördinatie massage: Annemarie Versieyen Coördinatie fysiotherapie: Tbn van Schyndel Coördinatie Rode Kruis: Kees Beekers dr. Sjef de Vocht Coördinatie inchecken en fourage: Annie Kurver Coördinatie catering centrum Venray: Bonte Koe Wilbert Jeuken Coördinatie opbouw/afbraak Schaartven Jacques Bastiaans (TVRV) Centrum Venray: Twan Jeuken (TVRV) Uitslagen: Albert Kleine (ComputerWork) Finishfoto: Chris 1 uur Programmaboekje: Peter Scheres Drukshop Venray Geluidsinstallatie: Elektro Martens Venray Eerste start: 18.30 uur: Pare Ferme op de parkeerplaats van De Sprank. De Kempweg op en direkt linksaf Westsingel, linksaf Parkweg, rechtdoor Hoopweg, Shops for Winners A S Venray Schoutenstraat 27 Tfel. 04780-82603 -ooo* Aomtr KFCrfTCooe feems aF/krisss/er* I Doucue I J_mtósP5£j rechtsaf Aan de Dril, linksaf Merse- loseweg, rechtsaf De Steeg, kruis punt oversteken. Op de Ries weg vervolgen tot op Ossen dijk, rechtsaf Kempkensberg op tot keerpunt en terug, rechtsaf Ossendyk, linksaf Zandstraat, rechtsaf Weversla linksaf Janslust, linksaf Kiekweg Handrik, linksaf Pas, rechtsaf Haag, rechtsaf Grootdorp, loopt over in Merseloseweg, rechtsaf Aan de Dril, linksaf Hoopweg, rechtdoor Park weg, rechtsaf Westsingel, rechtsaf Kempweg/Parc Ferme in en wisse len naar het lopen. Let op: vanaf tweede maal Merse loseweg heeft u tegenliggers. Start: 11.00 uur rekreanten; 13.00 uur dames; 14.30 uur heren. Pare Ferme op de harde weg naar het Schaartven. Dit stuk is afgeslo ten voor publiek en begeleiders. Aanlooproute: Pare Ferme, linksaf naar Holthesedyk, linksaf naar Vierlingsbeekseweg. einde weg linksaf 14e Oktoberplein/Ven- rayseweg, rechtsaf Merseloseweg gaat over in Loonsedyk. Tbtaal 5950m. Daarna: Rechtsaf 3,8 km de Beek- weg op tot keerpunt op de weg, hier omheen en dan de Beekweg weer af tot rechtsaf Deskesven, linksaf naar Op de Ries, linksaf naar Kleindorp, rechtsaf naar Beekweg, rechtsaf naar Westsingel, rechtsaf naar Langstraat, rechtsaf naar Deumese- weg (fietspad), rechtsaf naar We- verslo, linksaf naar Zandstraat, linksaf naar Ossendijk, rechtsaf naar Deumeseweg (fietspad), rechtsaf naar Midden Peelweg (fietspad), rechtsaf naar Beekweg, rechtsaf naar Deskesven, linksaf naar Op de Ries, linksaf naar Klein dorp. rechtsaf naar Beekweg. rechtsaf naar Westsingel, rechtsaf Kempweg en direkt rechtsaf het Pare Ferme in en wisselen naar lo pen. Totaal 40 km. voor uw 0 KETTING A FORMULIEREN W drukkerij van den munckhof bv grotestraat 68 venray tel. 04780-82727 Inbraak in Vincentiushuis Met geweld was toegang verkre gen tot het aan de Heuvelstraat ge legen St Vincentiushuis. Voor zover kon worden nagegaan werd er niets ontvreemd. De inbraak vond plaats in de nacht van vrydag op zaterdag.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 7