Verkeersmaatregelen 1 en 1/8 Triathlon VenraP 13 en 14 juni a.s. 'Team Ysselsteyn' in internationale 24-uurs estafetteloo l 15 Jaar De Zonnebloe m OUDE Hinderwet PEEL EN MAAS Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning aangevraagd ev ,n', ai or jiU'EEL EN MAAS Donderdag 11 juni Grote Kerk 'eken C.J.R. Buschman. Eindstraat tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M., atersstraat 29, tel. 82385 b.g.g. 5855; kapl. L. Houben, Dr. oelsstraat 4, tel. 11664. Zaterdag: H. Antonius van Pau la. 9.00 Lsm. Nelly Janssen-Muis. 1.00 PI. Huw.rais bruidspaar Geert Ipollenberg en Rianne Hendriks, •Vilhelminastraat 35. 19.00 ZON DAGSDIENST; Tbos v.d. Ven-Janssen .koll.); jrd. Jeanny Peters-Moons ikoll.); Piet Coenen (koll.); Bert v.d. 3 roek (koll.); Jan Verbruggen (koll.); ^uders Van Soest-Backus en zoon Jan; Broeder Antonius en pater Dhris Houben; Johan Moorrees; 'Gerrit Thomassen en overl. fam. Thomassen-Peeters; Nelly van 13ruggen-van Noord; jrd. Tbny Cox- Derikx; Mia Aerts (koll.): Herman Verhagen (koll.); Ans Jacobs-van Meijel (koll.); P. Linders (fam. Linders). I Zondag: H. Drieëenheid, hoog feest 8.00 Lsm. voor de parochie. '9.30 Lat. Hgm. Henk v.d. Voort I (koll.); overl. echtp. H. Gerrits- t Hermans en overl. ouders; jrd. de ken A. Loonen (S); Antoon Lucas- sen (S); Mien Hendricx-Hunnekens. 11.00 H. Mis met volkszang; Martha en Marie Goumans-Janssen; overl. ouder De Bruijn-Saris; Gerrit Rut ten (koll Jo Denissen. Maandag: H. Lidwina. 9.00 Lsm. Mathieu Arts. Dinsdag: 9.00 Lsm. Dora Greef- kens. 19.00 Lsm. oude stichtingen. Woensdag: 9.00 Lsm. tot zekere intentie (A). Donderdag: 9.00 Lsm. Piet Na- buurs. 19.00 Lsm. tot zekere inten- j tie. 20.15 Orgelconcert. 1 Vrydag: H. Romualdus, abt 9.00 1 Lsm. t.e.v. H. Hart van Jezus voor roepingen tot het priesterschap, di- akonaat en het religieuze leven. Op dinsdag t/m zaterdag is de kerk van 14.00 tot 16.00 uur ter be zichtiging open. Akolieten: Zo: 9.30 Louis Truijen en Piet Vosbeek. Lektoren: Za: 19.00 G. de Groot. Zo: 11.00 T. Verbeek. Misdienaars: Beurten volgens lijst. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang. Lektor: P. Wit- tenbols. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor. Lektrice: L. Heutinck. Maandag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Dinsdag: 13.30 Schrift-instuif. We bespreken de lezingen van de komende zondag. Iedereen is wel kom in het Stiltecentrum (Pav. G.). 16.45 Groepsmeditatie in het Stilte centrum. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Donderdag: 16.45 Groepsmedita tie in het Stiltecentrum. Paterskerk Zaterdag: SL Antonius van Pau- da. 8.00 Earn. Arts-Janssen. 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIERING. Overl. ouders Oudenhoven-Evers en dochter Ber tha; overl. ouders Derickx-Jacobs en Karei; Toon Jeuken; Johanna Lormans-Gerrats en Wim Lormans; Bèr Tonen (koll.); Gérard Beterams; overl. ouders Swinkels-Munsters en lam. Zondag: H. Drieëenheid, hoog feest. 9.00 Overl. fam. Janssen- Krijns. 11.15 Jrg. Harrie Janssen; Nelly Bierens-Litjens; jrg. Harrie Swüste en overl. fam. 18.00 T.e.v. St. Antonius. Maandag: 8.00 T.e.v. St. Antonius. 19.00 Overl. fam. Philipsen. Dinsdag: 8.00 Fam. Peters-Arts. 19.00 Antoon Lucassen. Woensdag: 8.00 Ram. Ewals-van Osch. 19,00 T.e.v. H. Geest. Donderdag: 8.00 Overledenen (offerbus). 19.00 Lev. en overl. fam. Vrydag: 8:00 Overl. medebroe ders. 19.00 Gezinsmis; ouders Eu- wals, Jan en Harrie. Voor de Nederlandse missionaris sen konden we ƒ980,- overmaken. Hartelijk dank. Misdienaars en akolieten: Za: 18.30 Martin Leenders. Zo: 9.00 Leo Pouwels; 11.15 Johan Pouwels; 18.00 Pascal Kusters. Ma en wo: 19.00 Saskia. Di en vr: 19.00 Roel. Parochie Brukske Zondag: H. Drieëenheid, hoog feest 10.00 Hoogmis. Voor To van Rijn en overl. fam. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: H. Antonius van Pa dua- 18.00-18.30 Gelegenheid om te biechten. 19.00 Vooravondmis voor de voor het feest van de H. Drieëen heid. Kinderwoorddienst. Zang door het jongerenkoor Chrisko. Voor Antoon Creemers; jrd. Hendri- na Franssen-van Gerwen; Leonar- dus Franssen en Gerarda Huibers,- Wim Hendriks en zoon Martien (koll.); overl. ouders Relouw- Linders; Trees Reynders-v. Kuyk; Piet. v. Tilburg. Zondag: H. Drieëenheid, hoog feest 8.30 Voor het geestelijk en tij delijk welzyn van de parochie. 10.00 Hoogmis, Gregoriaans. Overl. ouders Willems-Jansen; Harrie Janssen. Maandag: 8.00 Voor priester- en diakenroepingen. 19.00 Overl. fam. Pas-Manders. Dinsdag: 8.00 Om de gave van liefde te vragen. 19.00 Voor de zie ken van de parochie; jrd. fam. Arts- Lenssen en kinderen. Woensdag: 8.00 T.e.v. de H. Jozef. 19.00 Piet Emonts en overl. fam. Emonts-Nellen en uit dank baarheid. Donderdag: 8.00 T.e.v. de II. Eucharistie. 19.00 T.e.v. de H. Eucharistie. Vrijdag: H. Romualdus. 8.00 Ouders Van Rooy-Hendriks en overl. zonen. 19.00 Annelies Be terams. N.B.: In het weekend van 13 en 14 juni is er een deurkollekte voor de aktie 'Honger in Afrika'. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Nel v.d. Berg- Linskens; overl. ouders Muijres- Derks; gest. jrd. Gertrudis Derks; gest. jrd. Theodora Camps-Strijbos en Sjang Camps; Giel Vennekens en echtgen. en wederzijdse fam.. Zondag: 8.30 Overl. ouders Jans- Verheggen: Antoon Janssen. 10.00 Lies Janssen-Wolters; Harry Thuijls; overl. ouders Volleberg- Litjens; Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs; Jbon van Arsen en echtgen.; Harry, Jeanne Pans-Kersten en overl. fam.; overl. ouders Haegens- van Lin; jrd. Jan Kessels; Giel Ven nekens en echtgen. en wederzijdse fam. (Gem. Koor). Maandag: 9.00 tot zekere in tentie. Dinsdag: 9.00 Jan Comelissen (namens vrienden). Woensdag: 9.00 Harrie Claessens. Donderdag: 9.00 Voor de overle denen van hen die offerden met Al- leizielen. Vrijdag: 9.00 Uit dankbaarheid. 15.00 Voor bruidspaar Camps- Kuijpers. Misdienaars: Za: 19.00 Saskia, Bi- anca en Monique Janssen, Ursula Cornelissen. Zo: 8.30 Erik Schuur- mans. Joep Vaessen, Tom Vaessen, Maurice van Mill; 10.00 Karlijn Ja cobs, Yvonne Thielen, Daphne Reijntjes, Irene Camps. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Da meskoor). Overl. ouders Custers- Keursten; overl. ouders Wolters- Janssen; overl. ouders Baltissen- Ingepass en kinderen; overl. ouders Peters-Kemmelings; Jan Peeters; pastoor Brummelhuis; Nel Verstappen-Stevens (namens ken nissen S). Zondag: H. Drieëenheid, hoog feest 11.00 Hoogmis. (Herenkoor); Overl. ouders Custers-Keursten; st. Engelbertus Martens en Maria Phi lipsen; overl. ouders Linders- Versteegen; overl. ouders Geurts- Spreeuwenberg en overl. kinderen; overl. van de fam. Maessen-Gooren; overl. ouders Gommans-van Rhee. Woensdag: 9.00 H. Mis st. Engel bertus Lenssen en ouders. Vrijdag: 9.00 H. Mis Carolien Phi lipsen; Hendrikus Houwen en Mar- garetha Boyens. Parochie Leunen Zaterdag: 19.00 Lsm. overl. ouders Janssen-Achten en zoon Gerrit; Gerrit Bouten en pverl. fam.; Drika Heidens-Smits (oude buurt); overl. ouders De Mulder- Hendrickx; gest. jrd. Frans Janssen en echtgen. Johanna Michels. Zondag: H. Drieëenheid, hoog feest 10.00 Hgm. Tbon Hendrickx; Mathys Litjens en echtgen.; Gerard Reintjes en Petronella Reintjes-van Megen; gest. jrd. Mina Bomm. 11.15 Gest. jrd. Jo Weys, overl. ouders en Piet Weys. Maandag: Geen avondmis. Dinsdag: Geen avondmis. Woensdag: 19.00 Lsm. overl. tam. Van Rens-Loonen; maandd. overl. ouders Martens-Smedts en Henri Martens. Donderdag: 19.00 Lsm. Grada Heldens-Direks. Vrydag: 12.00 Huw.mis Michel Baltissen en Willy Litjens. 14.00 Huw.mis william Smeets en Sandie Baken. Geen avondmis. Misdienaars: Za: 19.00 Cécile van Pol en Jolanda Achten. Zo: 10.00 Paul, Frank en Mark de Klein; 11.15 Jeroen Hamann en Rudi Linders. Wo en do: 19.00 Jeroen Hamnn en Rudi Linders. Lektoren: Za: 19.00 Gonny Weys. Zo: Jan Reintjes. Huwelijksafk.: Michel Baltissen uit Maashees en Willy Litjens uit onze parochie (3e roep); William Smeets en Sandie Baken, beiden uit onze parochie (3e roep); Ludo Arts uit Ysselsteyn en Carien Man- ders uit onze parochie (le roep). Rektoraat Heide Zondag: H. Drieëenheid, hoog feest 10.00 Hoogmis voor Johanna Maas-Janssen (koll.); Maria Nellen- Hendriks; jgt. Gertruda v. Meyel- Seylcens. Woensdag: 8.00 H. Mis uit dank baarheid en als eerherstel van de H. harten van Jezus en Maria. Misd.: Richard Drabbels en Geert-Jan Derikx. De kollekte voor de Nederlandse missionarissen heeft opgebracht ƒ122,45 waarvoor hartelijk dank. Rektoraat Veulen Zaterdag: Fesst van St Antoni us, patroon van de kerk. 19.00 Hgm. t.e.v. St. Antonius t.i.v. de offe raars; jgt. overl. ouders Fleurkens- Aarts; jgt. G. Hendrix en H. v. Dyck; Marlie Weys. Zondag: H. Drieëenheid, hoog feest 11.00 Hoogmis als gest. jgt. Peter Mathijs Kunen; Maria Sybilla v. Rens en Gerardus v. Rens; Anna Timmermans-Roosen; uit dank baarheid. Maandag: 8.00 H. Mis voor de pa rochie. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Woensdag: 8.00 H. Mis voor de parochie. Donderdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Vrydag: 11.00 Hgm. b.g.v. 40-jarig huw. Gerard Jenneskens en Tilla Poels. Akolieten: Za: Marcel Vermulst en Paul Litjens. Misdienaars: Zo: Annelie Reint jes en Tom Derks. Gedoopt: Cynthia Hubertine Nabuurs. Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19.00 Mndd. Gr. Spreeuwenbeig; Jan Janssen (fam. Van Gompel); jrd. Toon Marcellis (Kinderkoor). Zondag: H. Drieëenheid, hoog feest 9.30 Overl. fam. Peters- Michels. 11.15 Mndd. B. Camps; Wim en Tjeu In 't Hulst; overl. ouders en fam. Juffermans. Maandag: 19.00 Overl. fam. Mulders-Maessen; voor de zieken. Woensdag: 19.00 Overl. fam. Flinsenberg-Arts; overl. ouders Wismans-v. Vegchel; H. Geurts. Vrydag: 19.00 Overl. paro chianen. Misdienaars: Za: 19.00 D. v.d. Burgt en R. Jenniskens. Zo: 9.30 N. Jaspers en B. Pouwels; 11.15 H. v.d. Hoff en I. Potten. Ma: T. v. Asten en B. Poels. Wo en vr: Sj. Ewals en R. Keyzer. Spreuk van de week: 'Gebruik je verstand, maar vooral je hart!' Doopschema: (juli) Op de zonda gen 12 en 19 kan in onze kerk het Sacrament van het Doopsel worden toegediend. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Jgt. Peter b. v. Enckevort. en ouders. Misd.: Ahja v. Dijck en Ellen Poels. Zondag: 10.00 In dankbaarheid. Misd.: Kim Thielens en Anke Broeren. Dinsdag: 8.30 Peter Mathys Gie- len en overl. kinderen. Woensdag: 8.30 Schoolmis. 18.40 Rozenhoedje. 19.00 H. Mis Johanna P. Hendrix-Pluk. Misd.: Yvonne Tijssen. Donderdag: Geen H. Mis. Vrijdag: 8.30 Martinis H. de Ryk. Kerk poetsen: Mevr. Michels- Klaassen en mevr. Arts-v.d. Ven. Opbrengst kollekte voor de Ne derlandse missionarissen ƒ474,60. Heel hartelyk dank. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: H. Antonius van Pa dua. 19.00 Harrie Arts. Zondag: H. Drieëenheid, hoog feest 10.00 Jgt Berdien Poels; Sjaar Willems-Maessen en fam. Maandag: H. Vitus. 8.30 Byz. Int. (MJ). Dinsdag: H. Lutgaris. 8.30 Voor de zieken. Woensdag: 8.30 T.e.v. H. Sa crament. Donderdag: Geen H. Mis. Vrydag: H. Romualdus, abt 8.30 Voor de vrede. Misdienaars: Za: Maaike en Kora. Zo: Antoon en Patricia. Lektoren: Za: Josien Claessens. Zo: Jan Classens. Gedachte: Het eerste was ons moeder ons leerde over onze gods dienst was een kruisteken. Kennen wij het nog? en maken we het ook tenminste zo nu en dan? Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor lam. Verbeme-van Zoggel; Sjef Schaeffers; uit dankbaarheid en voor gevraagde intenties. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees uit dankbaarheid; t.z.i. en voor onze lam. 10.00 Hoogmis voor Dora Versteegen-van Kempen; Nöll de Hoog en ouders Does-Sikking en v.b.i. Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef en uit dankbaarheid en voor alle gevraagde intenties. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 14 juni zal in het Inter ven College, Leunseweg 2a te Ven ray, ds. P. Goedendorp uit Deurne voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 09.30 uur. Tydens de dienst is er kinderopvang en wordt er kinder- nevendienst gehouden. In de Ned. Herv. Kerk te Blitters- wyck gaat ds. P. Goedendorp even eens voor in de dienst. Aanvangstyd is 11.00 uur. Rehoboth nieuws Ned. Hervormde Evangelisatie op G.G. Kerk: Cuppenpedje 2a Horst. Pastorie: Clapvaeren 4, Horst, tel. 87786. Kerkdiensten: Zondag 14 juni om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: ds. P. de Vries, Opheusden. 's Mid dags zondagsschool voor kinderen van 4-12 jaar. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat by hen een aanvraag om vergunning ingevolge de Hin derwet is binnengekomen van: Mts. Swinlcels, Paardekopweg 13, 5813 AT Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning voor een var kenshouderij gelegen aan de Puttenweg 78 te Ysselsteyn; Amstélland Materieel Service BV, Stationsweg 92, 5807 AC Venray voor het uitbreiden/wijzigen van een bedrijf voor opslag, onderhoud, herstel en verhuur van bouw- plaatsmaterieel waar elektromoto ren worden gebezigd met een gezamenlijk vermogen groter dan 1,5 kW, met een opslagloods voor de opslag van chemisch bouwafval ge legen aan dé Stationsweg 92 te Venray; Kroef bv, Beukenlaan 61, 5409 SX Odiliapeel voor het uitbreiden/ wijzigen van een aardappelbewaar plaats gelegen aan de Metaalweg 10 te Venray; J. Heesen, Laagriebroekseweg 30, 5809 ET Leunen voor een nieu we de gehele inrichting omvattende vergunning voor een varkens- mesterij en fokkery gelegen aan de Laagriebroekseweg 30 te Leunen; Gebroeders Zanders, Zand hoek 13a, 5808 BK Oirlo voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning voor een pluim vee- en schapenhouderij gelegen aan de Zandhoek 13a, Bremmen- kamp 2 en 4 te Oirlo. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 11 juli 1992. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Degene die een bezwaar schrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Wij zijn voornemens om voor de ingediende aanvraag een openbare zitting achterwege te laten, omdat daaraan naar verwachting geen be hoefte bestaat. Indien men echter hierom verzoekt (bij de onderafde ling milieubeheer) kan men tot één week voor het verstrijken van bo vengenoemde termijn in de gele genheid worden gesteld ook mondelinge bezwaren in te bren gen. Daarbij bestaat dan tevens de mogelijkheid tot een gedachtenwis- seling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en ove rige aanwezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en alleen degenen die kunnen aantonen dat zy daartoe re- delykerwys niet in staat zyn ge weest, kunnen tijdens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp-beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke be schikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.J.F.M. Frencken V 'n abonnement waard (art 19 WRO/50, lid 8 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de ruimtelijke ordening en/of artikel 50. lid 8, van de Woningwet, mede werking te verlenen aan de navol gende bouwaanvragen: het bouwen van een woonhuis aan de Meerselsepeel 7a te Ys selsteyn, t.n.v. A.G.M. Backus. De op dé bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 12 juni 1992 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouwbeheer, kamer 310, van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bou waanvragen medewerking te verlenen. hét restaureren van een boer- derij aan de Steegse Peeldijk 26 te Leunen,, t.n.v. Y. Qreidanus, De Vlies 26 te Veulen; het slopen van een woning met garage en bouwen van 2 wonin gen aan de Min. Ch. Ruysstraat 14 te Venray, t.n.v. H. Bom, Spij kerstraat 13 te Aalter (België); het uitbreiden van een ber ging tot garage/berging aan de Ko ningskaars 52 te Venray, t.n.v. F.A. Verdonschot. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 12 juni 1992 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouwbeheer, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray. drs. J.F.H.A.B. Waals TIMMERWERKEN voor: ramen, deuren, kozijnen isolatieglas, renovatie dakvernieuwing, verbouwingen Timmer- en onderhoudsbedrijf J. van de Ligt Wanssum, De Cuyperstraat 37 04784-2184 Autokrakers in de kraag gegrepen In de vroege vrijdagmorgen werd een echtpaar aan het Christoffel- kruid wakker door geluiden die af komstig bleken te zijn van de voor hun woning geparkeerde auto. De man bedacht zich geen moment en ging met zyn hond, de inbreker achterna. Het gelukte hem de da der, een 13-jarige inwoner, in zijn kraag te grypen (overigens zonder assistentie van zijn hond). Hij gaf de knaap over aan de inmiddels door zyn echtgenote gealarmeerde politie. De jongen bleek niet alleen op het inbrekerspad te zijn maar was in gezelschap van zyn 14-jarige vriend. Die werd later door de poli tie aangehouden. Tijdens de verhoren bekende het tweetal zich al achtmaal schuldig te hebben gemaakt aan auto-inbra ken. Na verhoor en opmaking van proces-verbaal zijn ze beiden aan hun respektievelyke ouders over gegeven. Harde knal Woensdagavond werden bewo ners van een woning aan de Tam boerijnstraat opgeschrikt door een harde knal. Bij onderzoek bleek een thermopane ruit een gat van 2V2 cm te hebben. De politie denkt dat het gat veroorzaakt is door een kogeltje uit een zwaar luchtdi*uk- geweer. Ook deze week, zoals belooft een mooie foto als aandenka de Mariale dagen ter ere 'Sterre der Zee' in 1954. zoalsi de foto zien, wordt het genadd vanuit de hoofdingang vrn klooster Jerusalem uitgelj daan en overgeplaatst naari na. Links op de foto zien i speciaal voor dit doel ontw platte wagen met daarop e versierde zogenaamde bald waaronder een waardige plaat het verdere vervoer van hel) J. v.d. f Op zaterdag 13 en zondag 14 juni 1992 wordt in Venray de 1/4 en 1/8 triathlon gehouden, georganiseerd door Triathlon Vereniging Venray. In verband hiermee worden een aantal verkeersmaatregelen getrof fen om de veiligheid van de deelne mers zoveel mogelijk te waar borgen. Zaterdag 13 juni 1992: Loopparcours: Kempweg tussen Westsingel en Hardeweg. Fietsparcours: Westsingel, Park weg, Hoopweg, Aan den Dril, Merse- loseweg. De Steeg, Op de Ries, Ossendyk, Zandstraat, Weverslo, Janslust, Kiekweg, Handrik, Pas, Haag, Grootdorp, Merseloseweg, Aan den Drik, Hoopweg, Parkweg, Westsingel. Start en finish van loop- en fietsparcours by zwembad De Sprank. Van 17.00 tot 22.00 uur zullen de volgende wegen voor bestuur ders (alle verkeer m.u.v. voetgan gers) gesloten zijn: Westsingel tussen Merseloseweg én Kempweg, Kempweg tussen Westsingel en Hardeweg, Sanshofstraat tussen Hubenhof en Westsingel, Huben- hof, Hoopweg, Aan den Dril, Ooste lijke aansluiting Kempkensberg vanaf de Midden Peelweg, Kiekweg, Handrik. Merselo en het ziekenhuis bly ven normaal bereikbaar via de route Merseloseweg. Bezoekers vaan De Sprank wor den voor parkeren verwezen naar het parkeerterrein Kennedy lévens zal van 17.00 tot een feesttent worden geëxplo op het grasveld by de Hubenb 01.00 uur mag geen muziek ten gehore worden gebracht Zondag 14 juni 1992: Loopparcours: Kempweg Westsingel en Hardeweg. Fietsparcours: Loonsedijk, weg. Deskesven, Op de Ries, dorp, Beekweg, Westsingel, straat, Deumeseweg (fi« Midden Peelweg (fietspad), weg. Westsingel. Start en finish van by zwembad De Sprank, fietsparcours bij Het Schaart Overloon en finish bij De Van 10.00 tot 18.00 uuri de volgende wegen voor ders (alle verkeer m.u.v. vu gers) gesloten zijn: Westsin# Noordsingel tot Langstraat,! weg tussen Westsingel en 1 1 weg Beekweg, Ossendyk I 'fc Kempkensberg en Zaai Zandstraat, Weverslo, Jai Kleindorp tussen Op de Beekweg. Merselo en het ziekenhuis! normaal bereikbaar via Merseloseweg. Bezoekers voor De Sprankel den voor parkeren verwezen het parkeerterrein KennedJ "0( Tevens zal van 12.00 tot 20J)Nen een feesttent worden geëxplo fe (j, op het grasveld bij de Hubeiii ndi Op 29 en 30 mei jl. heeft een team van voornamelijk hardlopers uit Ys selsteyn, voor de 4e maal deelgeno men aan de 14e internationale 24-uurs marathon estafetteloop te Apeldoorn. In totaal deden 86 ploe gen mee uit binnen- en buitenland. Na een eerdere 5e en tweemaal een 3e plaats eindigde het Ysselsteynse team nu wederom op een eervolle 5e plaats. De Ysselsteynse ploeg bestond uit de volgende lopers: Robert Arts, marcel Arts, John v. Ass, Geert De ters, Math van Dyck, Jeroen Hesen, Henk Jenniskens, Piet Swinltels, Ad Matysen, Frank Marcellis, Rob Peters (soigneur) en Paul Fleurkens (coach). De 24-uurs loop .o wedstrijd waarbij de teams|l de van 1666 meter gedurei uur zoveel mogelijk moeten gen, waarbij elke ronde een a loper van de ploeg moet star» ploeg, dit uit max. 10 persons 'mp bestaan, die de grootste afsta legt is de uiteindelijke winn Het is duidelijk dat dezew» het uiterste van het lichaam omdat men 24 uur aan touw is, en men tussen de n nauwelijks tot rust komt De ploeg gesponsord dft selsteynse ondernemers, wiSflKtSt ze race (onder zeer wanne omstandigheden) een afstai; 393 km af te leggen. 'U De Zonnebloem regio Venray vier de 2 juni jl. haar 3e lustrum. Het bestuur, de vrijwilligers, gasten en genodigden begonnen de dag met een feestelijke H. Mis, opgedragen door pastor Ruud Willemse en ge zongen door het koor Venrode. Het Provinciaal Bestuur was vertegen woordigd door mevr. Rops, voor zitster, en de heer De Rouw, bestuurslid, en ook het distrikts- hoofd de heer Janssen was aan wezig. Mevrouw Rops mocht namens de nationale Vereniging De Zonne bloem aan een van de vrijwilligers de eremedaille en de gouden draagspel uitreiken. Deze eer viel mevrouw Nellie Willems-Janssen uit Heide te beurt. Mevrouw Wil- lems is al vanaf 1946 aktief met het bezoeken van zieken en gehandi capten en het maken van Sinter klaaspakjes vér voordat in Venray een Zonnebloemafdeling bestond. Sinds de oprichting van de Zon nebloem afdeling Venray in 1977 is mevrouw Willems kontaktpersoon en vrijwilligster in Heide. Ze is vaak meegeweest met de regi® kantieweken en ook tydens boottochten deed ze haar 1' de gasten een onvergetelijk' bezorgen. De onderscheiding verrei vrouw Willems volkomen zelfs niet een gemerkt bestuur haar zus, mevrou» had uitgenodigd om de vertegenwoordigen In Heide kan het Zoni werk gewoon doorgaan huidige kontaktpersoon 1 zorgd voor twee aktieveenj Dg volgsters en zij kan er nul gerust hart een punt achtf Nellie bedankt; we hopes vaak tegen te komen. De huldiging werd gevel een borreluurtje en een f<* lunch, 's Middags verzot vrijwilligers een feestpw! met zang, declaratie en tofl streeks 17.00 uur werd de* me maar toch fijne en kregen alle gasten een" tentie ter ere van het fees'1 Kiens pe

Peel en Maas | 1992 | | pagina 18