i ènray's Mannenkoor neemt afscheid van dirigent een exclusieve collectie schoenen voor dames en heren Vogelvereniging De Gevleugelde Vrienden Wanssum e.o. Mei Herdenking Oud-Indië- Bataljons Soundmix- Playback show in Vierlingsbeek GASTEDIJ duTHEATDE Solisten- en Ensemble- concours 1992 Plantenverkoop Aanbieding Oranjespelen in Leunen Nieuwe expositie in De Kijker Circus Mök vraagt artiesten voor 1993 Rotaract brengt Moederdagontbijt Expositie kursisten Vrije Academie Heropening schoonheidspraktijk en zonnestudio 'Toske Martens' Sporthal Openbare bibliotheek PEEL EN MAAS First Choice a en maas Donderdag 30 april - Pagina j 3 mei a.s. zal de diri- van het Venray's Mannenkoor Gerits uit Hoensbroek. tij de H. Mis van 11.00 uur in de Kerk voor de laatste maal het dirigeren. Uitgevoerd wordt BMissaBrevis Die kleine Orgel- van Jozef Haydn. Hierna is er ublokaal de Volle Maan nog ge legenheid om afscheid te nemen van Pierre Gerits. Bijna 12 jaren lang heeft Pierre Gerits met veel sukses het koor (welk inmiddels is gegroeid naar liefst 110 zangers) onder zijn hoede gehad en een zeer hoog peil bereikt. Enkele van de vele hoogtepunten zijn o.a. de concerten in Engeland o.a. in de Kathedraal van Glou cester, in Hongarije alwaar in Buda pest o.a. in de Redoute werd gecon certeerd, concertreizen naar Lahnstein, Ahrweiler en Mainers- hagen. Verder in de regio het berei ken van de finales by het Limburgs Korenfestival, het concert met het LSO tijdens het 75-jarig bestaan, de Geritskorenavond te Sittard en ver der nog vele suksessen o.a. by concerten in Arnhem by het Inter nationale korenfestival en de optre dens op diverse plaatsen in Zuid- Limburg tijdens de jaarlijkse Geritskorenavonden. Pierre Gerits was erg populair bij het Venrayse koor en men ziet hem dan ook niet gaarne vertrekken. Over zijn opvolging is nog geen beslissing genomen. aarlyks wordt op de avond van 4 I, in de Frederik Hendrik kazer- e Venlo-Blerick, bij het aldaar jatste monument, een doden- Penking gehouden. it monument eert de circa 500, ^ir het merendeel tussen 1946- n het toenmalige Nederlands- fcé gesneuvelden, van de 16 ba- lons die organiek behoren tot het Jnient der Limburgse Jagers. De «reiken oud-soldaten zijn voor merendeel in Limburg en ooste- jNoord-Brabant woonachtig. Zij, lar ook andere oud-strijdei's en Jigstellenden worden uitgeno- n om op maandag 4 mei a.s. te iriyk 19.15 uur, aanwezig te zijn fcet Cultereel Centrum De Staay I de Witherenstraat te Blerick. l een 'stille tocht' zal naar de |erik Hendrikkazerne worden jen, alwaar een plechtigheid ivorden gehouden die circa een puur in beslag zal nemen. Een »s van de landmacht zal [d^ze plechtigheid deelnemen. B afloop zal er desgewenst in De Bv. bij gebruik van een kop kof- Toldoende gelegenheid zijn om pven na te praten. De organisa- jl vertrouwen erop dat vele oud- laten aanwezig zullen zijn om jiardige wijze te herdenken en iorts op die manier er aan mee Jerken deze jaarlyks terugke- [de plechtigheid tot een traditie jen uitgroeien. Voor eventuele fere info.: I1.W.J. Munsterman, 77-822980. De Soundmix-Playback show op zondag 3 mei a.s. is niet meer weg te denken uit de organisatie van de bekende Voorjaarsfeesten in Vier lingsbeek. Deze worden gehouden van 29 april t/m 3 mei a.s. en geor ganiseerd door harmonie De Her leving uit Vierlingsbeek. De werkgroep heeft ook dit jaar alles in het werk gesteld om weer tot een absoluut hoogtepunt te ko men. Een 25- tot 30-tal optredens zijn gepland zowel Soundmix als Playback. De artiesten zijn afkom stig uit Vierlingsbeek en Groenin gen, maar de meeste komen uit de verre omgeving van Vierlingsbeek, zelfs uit Amsterdam en Maastricht om maar eens een paar plaatsen te noemen. De werkgroep verwacht dan ook zeker dat het niveau van het vorig jaar overtroffen zal worden. Er worden nummers ten gehore gebracht van de volgende artiesten, waarbij we de niet vernoemden niets te koxt willen doen. Tina Turner, Buster Pointdexter, Kinderen voor Kinderen, Dom, Dir- ty Dancing, Barbara Dickson/Elain Page, Fe Francorinies, Shanice, Meat Loaf, Bonny Tyler, Franky Boy, Eponine, Urbanus, Pol Fran- ses, Bette Midler, Hans Albeitz, Be verly Graven, Hanny, Lioxxal Richie/ Diana Ross, Piet Veerman, Janet Jackson en vele anderen. Iedereen is van harte welkom in het feestpaviljoen nabij de kerk, in het centrum van Vierlingsbeek. De aanvang van de show is om half. drie en de entree is gratis. Tot ziens! specialiteiten restaurant kempweg 2a, venray telefoon 04780-89086 woensdag rustdag aibei t en thea muller, prop Asperges, de 'Koningin' der groente is er weer. Op het land staan ze rij aan rij. Bij ons liggen ze zij aan zij. In diverse variaties niet vis en vlees Ook serveren wij 'n speciaal Asperge menu. mkske leeft Dat bleek afgelopen zaterdag toen het in het Win- toitnm een drukte van jewelste was. Supermarkt C1000 had in en werking met de vereniging Karei Knabbelaar een kleur- Vtrijd georganiseerd. Om teleurstellingen te voorkomen kreeg deelnemer, en dat waren er ongeveer driehonderd, een prijsje, die middag Iconden aflmlen bij C1000. Voor 20 kinderen was p speciale prijs weggelegd omdat deze tekeningen toch iets be- paren als de andere. Het ophalen van deze prijzen werd feeste- wQangekleed met een mini-draaimolen, een springkussen en Ww schmincken voor de kinderen, waarmee nog eens aangege- '"d dat er in Brukske best wel wat te beleven valt Schoolstraat 34, Venray Op zaterdag 2 en zondag 3 mei a.s. wordt in zaal 't Anker te Merselo het solisten-en ensembleconcours van de Venrayse Muziekfederatie gehouden. Het concours wordt georgani- seei'd door de kerkelyke fanfare St. Oda Merselo onder auspiciën van de Federatie van Muziekgezelschap pen in de gemeente Veni-ay. De deelnemers aan dit concours zijn de muzikanten van de bij de Muziekfederatie aangesloten mu ziekverenigingen, alsmede leerlin- gen van de Venrayse Muziekschool. De optredens zyn onderverdeeld in de 4e, 3e, 2e, le afdeling, afdeling uitmuntendheid en afdeling ere. Een groot aantal van de optre- dens wordt verzorgd door solisten, vooits zyn er diverse duo's, trio's, kwartetten en quintetten. De jurering is in handen van de bekende musicus Dirk Koster uit Deurne. Dhr. Koster was jarenlang direkteur van de Muziekschool Deume en eveneexxs vele jaren diri gent van de bekende Koninklyke Hanxxonie Deume. Gelet op het grote aantal deelne mers is de jurering een niet geringe opgave, echter de gi'ote deskundig heid en ervaring van dhr. Koster is een garantie van kwaliteit. Het solisten- en ensemblecon cours begint op beide dagen om 10.00 uur en eindigt omsti'eeks 22.30 uur. De entree bedraagt voor kindei'en t/m 14 jaar ƒ1,- en voor bezoekers boven die leeftyd ƒ2,50. Muziekliefhebbers en overige be langstellenden zyn op 2 en 3 mei vaxx harte welkom in zaal 't Anker; Grootdorp 72 te Merselo. De Botanische Tuin D n Hof houdt op donderdag 30 april tot en met zondag 3 mei en het weekend 9 en 10 mei nog een plantenverkoop. Deze verkoop hebben wij nog in gepland i.v.m. de slechte weersom standigheden van het weekend van 25 en 26 april. D'n Hof heeft een groot scala aan vaste planten, rotstuinplanten, struiken, coniferen en cactussen aan te bieden tegen zeer aantrekke lijke prijsen (zie advertentie). Tevens zijn er bij goed weer op zondagen tuinboeken te koop. De tuin is open van maandag t/m zaterdag wan 10.00-17.00 uur en zon dags van 11.00-18.00 uur. SENIORSERVICE heeft sinds 15 april jl. haar meldpunt geopend om voor zowel jong als oud, als indivi du of als groep, te bemiddelen in de dienstverlening. De dienstverle ning omvat een aantal AANBIEDIN GEN op het gebied van praktische kennis en ervaring. Een aantal 50-plussers willen een bepaalde kennis en ervaring delen met anderen. Aanbiedersgids De AANBIEDINGEN zijn samen gebracht in een Aanbiedersgids. Die gids vermeldt onder andere: Tips en praktische ondersteuning b(j verbeteringen in en om Uw huis, een aantal interessante hob by's op het creatieve vlak. Maar ook tips en ondersteuning in het wer ken met een computer voor een verenigingsadministratie behoort tot de mogelijkheden. Er zijn ook Aanbieders die heel wat ervaring hebben op het gebied van bedrijfsorganisatie en speciaal onderwijs. Voor het basis en voort gezet beroepsonderwijs een goede gelegenheid om te profiteren van de kennis en ervai'ing van ouderen. Meer informatie De bemiddeling is, behalve de za kelijke kosten voor telefoon en ge bruik van auto of openbaar vervoer door de AANBIEDER, voorlopig nog kosteloos. De algemene medewerkers zullen U graag informeren. Ook zullen zy de bemiddeling in dienstverlening zo spoedig mogelyk uitvoei'en. Voor meer informatie of toezending van de AANBIEDERSGIDS kan men bel len naar SENIORSERVICE, tel. 04780-12139. Op donderdag 30 april organise ren de buurtverenigingen Vicarie- pas. Den Tbmp en De Eerste Wijk- vereniging Leunen in het kader van Koninginnedag de traditionele Orary'espelen voor alle kinderen t/m groep 8 van de basisschool. Fietstocht met versierde fietsen Om kwart voor twee verzamelen de kindei'en zich met versierde fiet sen. Stait en i*oute van de optocht worden nog via de Ruuper bekend gemaakt. Om 2 uur vertrekt de optocht naar het trapveldje aan het einde van de Vullingsstraat. Een jury zal bekijken welke fietsen het mooist versierd zijn, waarvoor in de diver se leeftijdsgroepen een piijs be schikbaar wordt gesteld. Dus, jongelui (en ouders) doe allemaal je best en maak er iets oxigineels van. Spellen Op het trapvek(je kunnen de kin deren zich tot ongeveer 15.45 uur vermaken met allerlei typische Ko- ninginnedagspelen. Voor elk kind is er een beker limonade en een zakje chips. Voetbal- of touwtrekwedstrijd Als afsluiting van de Oranjespe len zal een voetbal- of touwtre- kwedstiijd worden gehouden. De teams worden gevormd door de deelnemende kinderen. Aanmoedi gingen kunnen de kinderen goed gebruiken dus we verwachten veel enthousiaste toeschouwei's. Zoals gewoonlijk staat deze mid dagopen voor alle Leuuse kinderen (dus ook niet-leden zijn van harte welkom). Bij slecht weer wordt het programma gehouden in gemeen schapshuis De Brink. Tussen 3 mei en 7 juni a.s. is er in De Kyker aan de Laagheidseweg een expositie van de kunstenaar Cor de Ree. Cor de Ree houdt zich hoofdzakelijk bezig met het ver vaardigen van objekten die binnen maar ook buiten geplaatst kunnen worden. Het gaat daarbij om kunst voorwerpen met een gebruiksfunk- tie zoals stoelen, tafels, kamer schermen enz. De expositie wordt a.s. zondag om 16.00 uur officieel geopend. Tijdens deze dag kunt u ook luisteren naar muziek door Ad Haans. De Kijker is gelegen aan de Laag heidseweg 16 en is geopend op don derdag, zaterdag en zondag van 14.00 tot 17.30 uur of na een telefo nische afspraak: 89071. Ofschoon de zittingen van Cii'cus Mök nog maar net achter de rug zijn. is de commissie alweer begon nen met de voorbereidingen voor de nieuwe zittingen in 1993. En hoe goed de artiesten van bui ten de gemeente Venray ook waren, we hebben natuurlijk toch het liefste meer Venrayse artiesten op de bühne van Circus Mök. Eenieder die een act op Circus Mök 1993 wil brengen, roepen wy op om kontakt met ons op te nemen. Bij de aanmelding zal reke- ning gehouden worden met in houd, variëteit programma, aard en duur van de act én met artiesten die hun medewerking reeds heb ben toegezegd. BELANGSTELLING? Neem vóór 1 juni 1992 kontakt op: 04780- 80785 na 18.00 uur. Venrayse leden van de internatio nale, jongeren serviceclub Rotaract, brengen zondag 10 mei ontbijt op bed, rond. Het moederdagontbijt is een van de jaarlijks terugkei'ende projekten van de serviceclub. Voor ƒ17,50 voor een ontbijt en ƒ30.- voor twee ontbijten, kun je moeder op deze dag feestelijk verrassen. De aktie wordt mede mogelyk ge maakt door de medewerking van parfumerie Cocon, tuincentnxm Thuylshof, bakkerij Cuypers en sla gerij Drabbels. De opbrengst van deze aktie is ge heel bestemd voor Unicef. Gekozen is dit maal voor het Unicef-projekt. 'De straatkinderen in Brazilië. Dit projekt heeft onze steun hard nodig. De Rotaract slaat aldus twee vlie gen in een klap; steun aan Unicef en een leuke moederdagverrassing. U kunt de ontbijten bestellen tus sen 18.00 en 19.00 uur via tel.nr. 04781-36895. De uiterste bestelda tum is vi'ijdag 8 mei, maar wees op tijd, want op is op. Sinds 26 april loopt er in de schouwburg van Venray een exposi tie van leerlingen van de Vrije Academie. Het gaat hierbij om leer lingen van de teken- en schilder- groep onder leiding van E. Tbebosch, die hun culturele vaar digheden ook eens aan een ander publiek willen laten zien. De expositie duurt tot en met zon dag 3 mei. De schouwburg is op ko ninginnedag gesloten maar op viij dag kan men tussen 10.00 en 16.00 uur deze ieerlingwerken' be zichtigen terwijl de schouwburg op zatei'dag en zondag van 14.00 tot 16.00 uur geopend is. De toegang is gratis. Al bijna 10 jaar is sehoonheids- praktijk Toske Martens, Kempweg 147 te Venray, hèt adres voor huid verzorging in de ruimste zin van het woord. In de loop van die jaren is het*cliëntenbestand zodanig ge groeid dat het nodig was om uit te breiden. Begin april is deze uitbrei ding tot stand gekomen. Niet alleen is de ruimte gegroeid naar 100 m2, ook zijn twee nieuwe mede- werkstere aangetrokken. Schoonheidssalon In de schoonheidspraktyk zijn naast standaard behandelingen zeer specialistische behandelingen mogelyk. Met name elektrisch ontharen en de hydradermiebehan- delingen (waarbij uw huid een diep tereiniging ondergaat, en gehydra- teerd en geregeneerd wordt) zyn de specialiteiten. Door de personele uitbreiding kunnen beide behan delruimtes volledig benut worden door Tbske en Anneke. Zonnestudio In de zonnestudio zijn nu in to taal 5 zonnekombinaties geplaatst. De nieuw aangetrokken assistente Sanne zorgt ervoor dat de afspra ken voor de zonnebank perfekt ver lopen en adviseert u bij liet gebruik van de zonnebanken. Op deze ma nier is het voor Tbske mogelijk meer tijd vrij te maken voor de cliënten in de schoonheidspraktijk immers: een persoonlijk advies en een persoonlijke benadering zijn de grondslag voor een optimale be handeling. In de zonnestudio kunt u terecht van 08.45 tot 22.00 uur. Op zaterdag van 09.00 tot 17.00 uur. Alle zonne kombinaties hebben aparte ge- zichtsbruinere, variërend van 1 tot 3 per kombinatie. Elke kabine is voorzien van een ventilatieunit Het geheel oogt fris, hygiënisch en toch gezellig. Het zal u geen moeite kosten de tijd voor een zonnebank- kuur (lOx) hier door te brengen. Cosmetica By een goed uitgeruste zonnestu dio hoort een passend verzor- gingsprodukt. In schoonheids praktijk Tbske Martens vindt u alle gerenomeerde merken, zoals Bio- dermal, Rene Guinot, Dermaprime, Laneche, Delight en Lady Rose. Door deskundig advies is het moge lijk uit dit uitgebreide assortiment een op uw huidtype afgestemd pro- dukt te kiezen. Kon klude rend kan men stellen dat dit moderne bedrijf klaar is voor de eisen die men stelt aan mo- deren huidverzorging. (adv.) 70 SLAAPKAMERS EIM ALLE SOORTEN SLAAPSYSTEMEN GROTE KEUZE EN EEN GOED ADVIES Giideweg 17 - BEERS (bij Cuyk) - 08850-22337 Vrijdag koopavond De Wetteling Donderdag: Manual Rooyse VK Vrijdag: Rank Xerox Jumpers De Steeg-Baarlo Venray 1-SVCB 1 Venray 2-Reuver 1 Rooy '84-Trepke Zaterdag: Huukske 3-SVCB 2 Venray 1-Café Noir De Peel-MVC'19 Josette-Bergske Zondag: Manual Maandag: Gemeente Rooyse VK KNVB Dinsdag: Rooyse VK Badmintonclub Woensdag: Gemeente Badmintonclub De Schuivers KNVB 17.30-21.00 20.00-23.30 16.30-17.30 17.30-19.30 19.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 22.30-23.30 10.00-11.00 11.00-12.00 12.00-13.00 13.00-14.00 16.30-17.30 17.30-20.30 20.30-23.30 17.30-21.00 21.00-23.30 16.30-17.30 17.30-22.30 19.30-21.30 22.30-23.30 Speciaal berielit voor vijftig plussers: de tydschriftenkollektie is uitgebreid met een maandblad voor ouderen: 'Fifty-fifty'. Het lo pende nummer ligt ter inzage in de leeshoek, vooi'gaande nummers worden uitgeleend. Openingstijden Maandag t/m donderdag 14.00-18.00 Vrijdag 14.00-21.00 Zaterdag 10.00-13.00 De komende week is de biblio theek gesloten op donderdag 30 april (Koninginnedag) en om maan dag 4 en dinsdag 5 mei (Bevrij dingsdag). elke week nieuws Op Koninginnedag zal op de Gro te Markt, omstreeks half vier, het eerste optreden plaatsvinden van showdansgroep First Choice. Deze groep, bestaande uit 13 meiden in de leeftijd van 16 tot 23 jaar is aktief in het showdansen. Sinds 1 december 1990 is deze groep toegevoegd aan studio First Choice. Onder deskundige leiding zijn ze hard aan het werk om diver se dansvormen en danspassen on der de knie te krijgen. Ook zal tijdens dit optreden de majoretten twirlgroep van First Choice hun steentje bijdragen. Dit onderdeel bestaande uit 15 meiden in de leeftijd van 6 tot 16 jaar heb ben de laatste tyd veel suksessen behaald. Zo behaalde een van de le den van de twirlgroep onlangs de ti tel reservekampioen twirlins en mag hierdoor naar de Europese- en wereldkampioenschappen. De dansgroep staat onder leiding van Wil ma van Lin en de majoret ten twirlgroep o.l.v. Wilma en Ma- riëlle Thcken. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten j' van W. Bloemen. R.E. Gabeler, T. j; Lankveld, II. Schraven en J. Wittgen: 30 april: R. GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 i 2-3 mei: H. SCHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. van Loon, E. de I; Muinck Keizer, A. Coenen. F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: 30 april: D. VERCAUTEREN Merseloseweg 75, lel. 82200 2-3 mei: G. van LOON Patersstraat GO, tel. 88800 I Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keijzer en dr. Van Dongen: j DR. Van DONGEN Past. Jeuckenstraat 6, America j tel. 04764-1707 vrijdag 18.00 tol zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge- j noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tol 11.00 uur 's middags van 17.00 lol 18.00 uur ZIEK EN VERVOER Tel. 077-5fSi&T ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 80140 van vrijdagavond 18.00 uur tol vol- j gende week vrijdag Openstelling: zaterdag van 9.00 tol 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 lot 12.00 uur en van 17.00 lot 18.00 uur Vérder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST V EN' R AY-YS SELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: 30 april: H. JANSSEN jr., tel. 87273 2-3 mei: G. VALLEN, tel. 86605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIEREN ARTSENPRAKTIJK W.II. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak 30 april: G. GELLING Julianasingel 24, tel. 10956 2-3 mei: W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12, tel. 81000 DIEREN ARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.ILM. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in liet weekend vol gens telefonische, afspraak DIERENKLINIEK Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren R. van der REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 vanaf vrydag 12 uur lot maandag 12 uur W EERDIENST T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, lel. 82411 Tydens de onlangs gehouden jaarlijkse feestavond van vogelver eniging De Gevleugelde Vrienden Wanssum e.o. is van de gelegenheid gebruik gemaakt om ten overstaan van de aanwezige leden en kollega- vogelkwekers Wiel Steeghs in het zonnetje te zetten. Gedurende 14 jaar heeft Wiel Steeghs het sekretariaat van deze vereniging gevoerd vooraleer hij er. tijdens de algemene ledenvergade ring in 1991, een punt achter zette. Als een nauwgezet en met veel in zet werkende sekretaris heeft Wiel Steeghs bijgedragen aan de sukses sen en de uitstekende financiële en materiële positie van de vereniging. Het mag mede op het konto van zijn inzet geschreven worden dat wy momenteel nationaal en internatio naal aan de top staan. Als dank voor die trouwe inzet ge durende al deze jaren werd Wiel Steeghs de zilveren draagspeld voor bijzondere verdiensten opgespeld, terwijl aan zijn echtgenote een boe ket bloemen werd overhandigd. JUBILEUM Tevens werd tijdens deze feest avond de voorzitter van vogelver eniging De Gevleugelde Vrienden Wanssum e.u. Jan Wijnhoven, ge huldigd voor zijn 25-jarig verenigings- en boudslidmaat- scliap. Namens de vereniging werd aan Jan Wijnhoven als dank voor de inzet voor tie vereniging en zijn trouwe lidmaatschap, een klein pre sent overhandigd, terwijl zijn vrouw eveneens een attentie ontving. Ten overstaan van de aanwezige leden en het gewestelijk bestuur, waarvan Jan Wynhoven ook deel uitmaakt, werd door dhr. Stijnen. gewestelijk voorzitter en onlangs tot voorzitter van de Algemene Ne derlandse Bond van Vogelhouders gekozen, de inzet van Jan Wijnho ven. niet alleen op club- maar ook op gewest- en landelijk nivo, voor de vogelspon geroemd. Als dank ontvingen Jan Wynhoven en zijn echtgenote een attentie uit handen van dhr. Stijnen.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 3