iiiiliftiill Avondvierdaagse 18-19-20-21 jini Rabobank Q Informatieprogramma over bijzondere bijstand op Lokale Omroep Venray Erised WAO VAN SOEST Tennis OOK_ PEEL EN M Haal voor 1 mei je nieuwF Interpolis Bromfietsverzekei bij de Rabobank. PEEL EN MAAS Grote Kerk Deken C.J.R. Buschman, Eindstraat 6, tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M., Patersstraat 29. tel. 82385 b.g.g. 85855; kapl. L. Houben, Dr. Poelsstraat 4. tel. 11664. Zaterdag: H. Athanasius. 8.40 Rozenkransgebed, waarna eucha ristieviering; t.e.v. de H. Maagd Ma ria voor roepingen tot het pries terschap, diakonaat en het religieu ze leven. 19.00 ZONDAGSDIENST; ouders Hein Aben-Jans-sen; Marian Hagens-Maessen (koll.); Lies Loonen-Quicken (koll.); John Wilms; Leo Gooren? dr. Poels, ouders Jean en Janette Poels en zoon Martin; Nellie van Mil- Giesbers (zwemclub); Ben van Daal; Henricus Hermssen (koll.); Toon Cox (koll.). Zondag: 3e Zondag van Pasen. 8.00 Lsm. Teng Aben en overl. fam. 9.30 Lat. Hgm. Jo Wennekers- Muijsers; overl. ouders Kersten- Ticheloven; Wilhelmus Hubertus Janssen; overl. ouders Gerardus Thijssen-Maters, overl. kinderen en overl. fam.; Jan v.d. Zanden (koll.). 11.00 Gez. H. Mis. Deze eucharistie- "Viering wordt verzorgd door het Venrays Mannenkoor b.g.v. het af scheid van hun dirigent dhr. Pierre Gerits, uitgevoerd zal worden De Missa Brevis van J. Haydn o.l.v. dhr. P. Gerits. Voor Helmes Janssen; Riek Bisschops-Hoevenaars; Jan Braysten (koll.); overl. fam. Van Dyck-Fleurkens; overl. fam. Schaeffers-van Bragt; overl. fam. Jacobs-Janssen; overl. fam. Oudenhoven-Jenniskens; Mie Swinkels-Seykens; Herman Verha gen (koll.); Sjef Goumans (koll.); Ma rie Sijbers-Coppus (koll.). Maandag: 8.40 Rozenkransgebed, waarna eucharistieviering; ouders Van Pelt-Strumpe. 19.00 Doden herdenking. Dinsdag: 8.40 Rozenkransgebed, waarna eucharistieviering; Wiel Custers, overl. ouders, schoon ouders en fam.; Martha en Mariet Goumans-Janssen; Harry Swagho- ven; voor de wereldvrede. 19.00 Lsm. ouders Van Kessel-Versleijen en zoon Jan. Woensdag: 8.40 Rozenkransge bed, waarna eucharistieviering; tot zekere intentie; Henricus Poels, Ca- tliarina Kellenaers en Mechtilde Poels (S). Donderdag: 8.40 Rozenkransge bed, waarna eucharistieviering; overl. echtpaar Tillemans-Duij f. 19.00 Lsm. overl. ouders Van Osch; Riek Bisschops-Hoevenaars (buurt). Vrijdag: H.H. Wiro, Plechelmus en Otger. 8.40 Rozenkransgebed, waarna eucharistieviering; tot zeke re intentie (Br.). De gehele opbrengst van de Vaste- naktie in onze parochie is ƒ7.542,35. Aan u allen hartelijk dank! Op dinsdag t/m zaterdag is de kerk van 14.00 tot 16.00 uur ter be zichtiging open. Akolieten: Zo: 9.30 Peter Harre- wijn en Ramon Klinckenberg. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Mark en Joris Timmermans; lektor: L. Truijen. Zo: 8.00 Maurice Brons; 9.30 Bjom Kleeven en Ties Koopmans; 11.00 Frank Kappel en Bart Thomassen; lektor: W. Bistervels. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapei Zaterdag: 18.30 Liturgieviering m.m.v. het huiskoor o.l.v. Ad Haans. Lektrice: zr. Hélène. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor. Lektrice: zr. Jacinta. Maandag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Donderdag: 16.45 Groepsmedita- tie in het Stiltecentrum (pav. G.). Paterskerk Zaterdag: 8.00 Uit dankbaarheid. 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIERING. Wim Be- terams; Jan Willems; Jo Lenssen- Schoenmakers (koll.)r overl. fam. Aben-v.d. Mond; Martha Thielen- Stevens. Zondag: 9.00 Overl. ouders Raemakers-Pouwels. 11.15 Gezon gen door de Zangers van St Frans; Truus Magotteaux-Klabbers; Kon rad Thyssen en overl. fam.; Sharon Oomens. 18.00 Henriëtte v.d. Westerlo (koll.). Maandag: 8.00 Celina Rojer en Constant Rojer. 19.00 Overl. ouders Madou-Claassen. Dinsdag: 4e Dinsdag van de An- toniusnoveen. 8.00 Flam. Arts- Janssen. 19.00 Avondmis met voor beden voor eigen en aanbevolen in tenties; t.e.v. St. Antonius uit dankbaarheid; Constant en Cle mens Pyls; Toon Jeuken; Willem Selder en dochter May; Gérard Be- terams en overl. fam. Woensdag: 8.00 T.e.v. St Antoni us. 19.00 T.e.v. Maria. Donderdag: 8.00 Overledenen (offerbus). 19.00 Overl. echtpaar Vercoulen-Keysers. Vrydag: 8.00 Overl. fam. Philip- sen. 13.30 T.i.v. bruidspaar Harm Koppens en Petra Wijnands. 19.00 Gezinsmis; overl. ouders Peeters- Heuvens en Hofmans-Custers. De Vastenaktie heeft opgebracht ƒ2.637,50. Alle gevers hartelijk bedankt. Misdienaars en akolieten: Za: 18.30 Pascal Kusters. Zo: 9.00 Leo Pouwels; 11.15 Jaap Janssen; 18.0Q Martin Leenders. Ma en wo: 19.00 Wendy. Di en vr: 19.00 Frank. Parochie Brukske Zondag: 10.00 Hoogmis. Voor lev. en overl. parochianen. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: Priesterzaterdagvie- ring. 8.00 Geen H. Mis. 10.45 Rozen krans en biechtgelegenheid. 11.15 Gezongen H. Mis. 13.30 Lof en zegen met het Allerheiligste. 18.00-18.30 Gelegenheid om te biechten. 19.00 Vooravondmis voor de 3e zondag van Pasen. Kinderwoorddienst. Zang door het jongerenkoor Chris- ko. Voor overl. fam. Sybers; Nelly Scaf-v. Iersel (koll.); Pierre Hendrix; Tru Relouw-Linders (koll.); overl. ouders Vhn Bergen-Janssen en fam.; Mia Swinkels-Crynen; dhr. Van Waayenburg en zoon Jan. Zondag: 3e Zondag van Pasen. 8.30 Harrie Janssen en overl. fam.; voor het geestelijk en tydelyk wel zijn van de parochie. 10.00 Hoog mis, Nederlands; voor byz. int. (K); Wim v. Leuven (koll.); Jan Nellissen; overl. fam. Fkesen-Stalpers; Tinus Matijsen; lev. en overl. leden schut terij Het Zandakker Gilde St. Jan. Maandag: 8.00 Voor de zieken van de parochie. 19.00 Greet den Holder (koll.>, Koen Wiechert. Dinsdag: 8.00 Martinus Pontman en Gijsbertus van Blokland. 19.00 Voor de vrede in de wereld. Woensdag: 8.00 Lev. en overl. fam. Nota. 19.00 Overl. ouders Wynhoven-Philipsen; Jac. Mom men; Wim Hendriks en zoon Mar- tien (koll.). Donderdag: 8.00 Voor de wel- doenders van de parochie. 19.00 Voor priesterroepingen en roepin gen tot het religieuze leven. Vrydag: H.H. Wiro, Plechelmus en Otger. 8.00 Als eerherstel aan het Goddelyk Hart. 19.00 Voor de overledenen. Mededeling: In de meimaand zal van maandag t/m vrydag na de avondmis het Rozenhoedje gebeden worden. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Gest. jrd. Marti nus Reynders en Henrica Verste gen; Harrie Claessens (namens buurt Oosterthienweg); Tbon Thie- len; Nel v.d. Berg-Linskens en Lies Janssen-Wolters (buurt); Giel Ven- nekens en echtgen. en wederzydse fam. Zondag: 8.30 Overl. ouders Jans- Verheggen en Antoon Janssen. 10.00 Eerste communie; voor de communicantje (Kinderkoor). Maandag: 9.00 Tot zekere in tentie. Dinsdag: 9.00 Uit dankbaarheid. Woensdag: 9.00 Overl. ouders Vermeulen-Moorrees en dochter Truus; Harrie Claessens. 19.00 Plechtig Lof met Rozenkransgebed. (Gem.koor). Donderdag: 9.00 Voor de overl. van hen die offerden met Aller zielen. Vrydag: 9.00 T.e.v. O.L. Vrouw. 14.00 Uit dankbaarheid by 40-j. huw. Broeren-Kersten (Gëm.koor). Misdienaars: Za: 19.00 Yvonne Thielen, Monique Janssen, Callista Smedts, Karlijn Jacobs. Zo: 8.30 Sander en Erik Schuurmans, Tom en Joep \hessen; 10.00 Linda Stam men, Maijolijn Moraal, Maike Koch, Fieke Basten. Wo: 19.00 Lizette Janssen, Bianca Camps. Eerste Communie: De Eerste Communie van de kinderen is een van de hoogtepunten in het leven van een parochie, een parochie- feest. Laat dit ook blyken. Laat de kinderen merken, dat u het ook zo aanvoelt en dat u met hen meeleeft. Daarom wil ik u vriendelyk uitno digen om - als u nog een vlag r\jk bent - deze uit te steken. Attentie: Wilt u er rekening mee houden, dat zondag onder de Hoog mis van 10.00 uur de banken van het nieuwe gedeelte van de kerk ge reserveerd zyn voor de familie van de communicantjes. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Jon ge Garde Koor). St. Thodora Kem- melings; overl. van de fam. Maa$; uit dankbaarheid b.g.v. 40-jarig huw. Zondag: 3e Zondag van Pasen. 10.00 PI. H. Mis waaronder de kin deren hun Eerste H. Communie doen. Medewerking Fanfare en Kin derkoor. Woensdag: 9.00 H. Mis; Carolie Philipsen. Vrydag: 9.00 H. Mis; St fam. Van Oirschot-Loonen Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 (Herenkoor); Tri na Janssen; Jan van Houdt; jrd. En- gelbert Emonts en Maria Geurts; Marie en Sjang van Kuyck en overl. ouders Van Kuyck-Verrydt Woensdag: 19.00 O.L. Vrouw van Altijddurende Bystand (zy die of ferden). Misdienaars: Anke en Maria. Zondag 10 mei: Bedevaart Tien- ray, 10.30 Hoogmis Tienray. Parochie Leunen le Zondag van de maand; byz. kollekte voor onze eigen pa rochie. Zaterdag: 19.00 Lsm. uit dank baarheid (v.V.); overl. fam. Pypers- Philipsen-van Me\jel; Louis Weys (buren); Henk van Straten; Antoon van Cuyck, Jan van Cuyck, echt- gen. en overl. kinderen, Frans Ron gen en overl. fam.; weekd. Drika Heidens-Smits (4); jrd. Teng Michels en overl. fam. Zondag: 10.00 Hgm. voor gene zing van een zieke; Jan de Lauw; weekd. Piet Kusters (1). 11.15 Lsm. t.i.v. fam. Philipsen-van Ryswyck; gest. jrd. Petrus Heesen. Maandag: 19.00 Lsm. Bert Jen- niskens en echtgen.; gest. jrd. Mar tinus Claessens, echtgen. en zonen Gerard en Teng. Dinsdag: Bevrijdingsdag. 19.00 Lsm. Henricus Bomm, echtgen. en overl. kinderen en Johanna Beclet Woensdag: 19.00 Lsm. Bert Geurts en overl fam.; Jacob Reyn ders, dochter Riky en overl. fam. Reij nders-Goumans. Donderdag: 13.30 Huw.mis Henk Stiphout en Maija Verheijen; 19.00 Lsm. Anna Philipsen-Lenssen; maandd. overl. ouders Martens- Smedts en Henri Martens. Vrydag: 14.00 Huw.mis Ijeerd Jenniskens en Debby Goemans; 19.00 Lsm. Frans Baltussen en overl. fam. Baltussen-Loonen; gest. jrd. Sef Gooren. Misdienaars: Za: 19.00 Tom Bos en Roel Litjens. Zo: 10.00 Paul, Frank en Mark de Klein; 11.15 Rudi Linders en Jeroen Hamann. Ma t/m vr: 19.00 Heidi Voesten en Inge van Tilburg. Lektoren: Za: 19.00 Goen Reint- jes. Zo: Jan Reintjes. Gedoopt: Lars en Leonie Heuvel mans, Hondsdraf 11, Ven ray. Huwelyksafk.: Henk Stiphout uit Ysselsteyn en Maija Verheyen uit onze parochie (3e roep); Tjeerd Jenniskens uit onze parochie en Debby Goumans uit Venray (3e roep); Henri Fhssotte en Arya van Osch, beiden uit Meersen (le roep). Opbrengst Vastenaktie 1992 to taal ƒ3853,-. Bedankt! Rektoraat Heide Zondag: 3e Zondag van Pasen. 10.00 Hoogmis; jgt. Ser Willems en Catharina Willems-Ewals; Sjang Janssen; vader Van Schyndel; Har rie Muysers; overl. fam. Coppus-de Groot. Akoliet: John Verkoeyen. Woensdag: 8.00 H. Mis; Sjef Wil lems; uit dankbaarheid; als eer herstel van de H. Harten van Jezus en Maria; misd.: Hans Muysers en Har Rutten. Rektoraat Veulen 3e Zondag van Pasen. Zaterdag: 19.00 Hgm. Petronella Verhoeven-Leyssen-Ewals-, Grad Reintjes; Moniek Spee; priesterroe pingen; overl. ouders Fleurkens- Aarts. Zondag: 10.00 Eerste H. Commu nie der kinderen; Hgm. voor fam. Van Dongen-Franken; van de paro chie (11.00 geen H. Mis). Maandag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Dinsdag: 8.00 H. Mis t.e.v. St. An tonius t.i.v. offeraars (4e van de 9 dinsdagen). Woensdag: 8.00 H. Mis voor de parochie. Donderdag: 8.00 H. Mis tot zeke re intentie. Vrydag: 8.00 H. Mis voor de overleden. Akolieten: Za: Paul Litjens, Mar cel Vermulst. Misdienaars: Zo: Yvonne Emonts, Sandra Smets. Huwelyksafk.: Martin Aart en Dorothé Nissen (le roep); Ron Kroon en Lilian Fleurkens (le roep). Parochie Ysselsteyn 3e Zondag van Pasen. Zaterdag: 19.00 Fr. v.d. Pas (buurt); jrd. Th. van Dyck en Joh. Linders; jrd. Hendr. HUegers en echtgen.; Th. Vollenberg en overl. fam.; M. Theunissen-Gerrets; Ant. en Willem Jacobs-v.d. Sterren; overl fam. Arts-Gielen. Zondag: 9.30 ('Vidi aquamj; ma- thias van Asten en echtgen. 11.15 Mnndd. W. Hendriks. Maandag: 19.00 Jrd. Gerardus In 't Hulst en echtgen. Dinsdag: 14.00 T.i.v. zilveren bruidsp. Meulendyks-van Oosterhout Woensdag: 19.00 Past. Spreeu- wenberg en overl. fam. S. Verlin den; overl. fam. Fleurkens-v. Staveren. Vrijdag: 14.00 T.i.v. zilveren bruidsp. Arts-Derikx. 19.00 Geen dienst. Misdienaars: Za: 19.00 M. Arts en S. Weals. Zo: 9.30 N. Jaspers en B. Pouwels; 11.15 E. Jenniskens en S. Slangen. Ma (19.00) en di (14.00): R. Keyzer en I. Potten. Wo en vr: K. Jaspers en B. Poels. Mededeling van het Kerk bestuur: Met ingang van 1 mei a.s. zal onze Kerkmeesteres M. Potten reglementair het Kerkbestuur ver laten. Iedere parochiaan heeft het recht een nieuw lid van het Kerk bestuur voor te dragen. Het liefst willen wy weer een vrouw in onze gelederen opnemen. De voordracht dient te geschieden bij de voorzitter (pastoor) en uitsluitend schriftelijk! Deze voordrachtyen) moetyen) bin nen zyn vóór 10 mei a.s. Spreuk van de week: 'Geld wordt geteld, een mens vaak niet!' KONINGINNEDAG A)i Door het Oraiyecomiij werden op maandag 3i; verse aktiviteiten op to, gelegenheid van de 5lè van H.M. Koningin Om 2 uur had voor de bloemencorso plaats e; mooie stoet van versie; en fietsen door onze sir de hele Venrayse jeugd aan deel. Daarna trok menlyk naar het sportt de Leunseweg waar ee pen least van de firma Den Bosch stond wat natuurlyk de grote] ling van de Venrayse 's Avonds gaf Venrays Grote Markt een geslaagd concert, diverse tumoefenii vereniging St. Chi Een rondgang door het dorp, met me was een waardig slot] feestelijke Koninginne N' Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Lei v. Dijck; An toon Egelmeers. Misd.: Paul Arts. Zondag: 10.00 Jgt. Leny Michels- Berens; jgt. Johanna Pubben- Janssen en zoon Peter. Misd.: Bas Wilms en Willem Loonen. Dinsdag: 8.30 Herman Thissen; jgt. Leonardus Kessels en Maria Kaffers. Woensdag: 18.40 Rozenhoedje. 19.00 P. H. Mis voor Harrie v. Cuyck en overl ouders Van Cuyck en Helle gers. Misd.: Roel Wismans en Rob bert Windsant Donderdag: 8.30 Maria Poels- Bouten; jgt. Jac. v.d. Heuvel, overl. ouders en kinderen. Vrydag: Dankmis 40-j. huw. Jo hannes Koppes en Elis. Verlinden. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: H. Athanasius, bis schop. 19.00 Harrie Arts. Zondag: 3e Zondag van Pasen. 10.00 Jgt. Jan Peeters en overl ouder Botden-Geurts en zoon Tonnie. Maandag: H.H. Filippus en Jaco bus. 8.30 Bijz. int. (MJ). Dinsdag: 8.30 Voor vrede. Woensdag: H. Dominicus Savio. 8.30 Voor de zieken. Donderdag: 8.30 Voor le Commu nicantjes en hun fam. Vrijdag: H.H. Wiro, Plechelmus en Otger. 8.30 Voor roepingen (a.s. zondag roepingenzondag). Misdienaars: Za: Olga en Peter. Zo.- Rob en Angela. Lektoren: Za: Josien Claessens. Zo: Jan Classens. Gedachte: uit eerste lezing van daag: 'Men moet God meer gehoor zamen dan de mensen', zo zegt Petrus. Doen wy vaak niet juist het omgekeerde. We gehoorzamen mensen en God heeft het na- kyken... Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor alle persoonlijke intenties en fam. Crouzen. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees uit dankbaarheid en t.z.i.; voor alle zieken en stervenden. 10.00 Hoog mis voor overl. ouders Martens- Michiels; Thei Arts; fam. Van Kempen-Lochtens; overl. ouders Derkx-Meulensteen; Nöll de Hoog (buurt); Herman Janssen; René Buy zen. Dinsdag: 13.30 H. Mis t.g.v. 25-j. huw.feest Antoon en Riky van Kempen-Cremers. Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef; uit dankbaarheid; Rosy Hette- ma van Thiel en fam. Huygens- Janssen. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 3 mei zal in het Inter ven College, Leunseweg 2a te Ven ray, ds. H.J.C. van Es voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 09.30 uur. Tydens de dienst is er kinderop vang en wordt er kindemeven- dienst gehouden. Na afloop is er koffiedrinken. Jongerenkerk: Om 9.30 uur in de kelder van het InterVen College. Op 6 mei a.s. van 19.00 tot 20.00 uur zend de Lokale Omroep Venray een informatieprogramma uit over de byzondere bystandsregeling van de Algemene Bijstandswet. De Venrayse luisteraars worden in de gelegenheid gesteld vragen te stellen over deze regeling, welke dan tydens dat programma worden beantwoord. De vragen kunnen schriftelijk worden ingediend by de LOV, Postbus 320, 5800 AH Ven ray. Tijdens het programma kan dat ook telefonisch: 04780-27268. De vragenstellers blijven uiteraard anoniem. De presentatie van dit program ma is in handen van Ingrid Weyers en de vragen worden beantwoord door medewerkers van de afdeling sociale zaken. O.L. Vrouw van Oostrum Een moeder is onvervang baar; daar ben je mee ver bonden tot in het diepst van je wezen. Je moeder heeft je gedragen en ge voed, ze heeft je bij de hand genomen en leren lopen. En ook toen je groter werd verloor ze je toch nooit uit het oog. Een moeder is een kostbaar geschenk. Ook on ze hemelse moeder. Maria verliest ons nooit uit haar hart. Maria is de voorspreekster voor alle ge naden en zij is ten alle tij den beschikbaar. We hoeven onze hand maar uit te steken en zij zal ons by de- hand nemen. En wat is het dan heerlijk wanneer in onze nabijheid een plaats is waar Maria al eeuwen op byzondere wijze aanwezig is en luistert naar ons die met hun vreugde, zorgen en verdriet bij haar komen bidden. O.L. Vrouw van Oostrum help ons. Gedurende de meimaand is er iedere dag na de H. Mis van 9.00 uur het Rozen kransgebed. Niemand min der dan onze hemelse Moeder vraagt om dit gebed en... rekent op ons alle. De intentie van de eerste week is: om priesterroe pingen. Sukses op Limburgse Kampioenschappen Op zondag 26 april jl. waren wy van budovereniging Erised duide lijk aanwezig op de Limburgse kam pioenschappen judo voor jongens geboren in 1983,1984 en 1985. Wy hadden voor deze kampioenschap pen 9 judoka's van onze vereniging ingeschreven. In de klasse -26 kg werd door 26 judoka's deelgenomen, waarvan 5 judoka's van Erised, die het zeer goed deden gezien de resultaten in deze klasse. Jeffrey Broeren en Roy Swinkels behaalden nl. een ver diende 3e plaats in deze klasse, ter wijl Jores Spranken genoegen moest nemen met een 4e plaats; een mooi resultaat daar zij alle drie voor het eerst aan een dergelyk kampioenschap deelnamen. In de klasse -32 kg behaalden de twee judoka's van Erised ook een plaats op het erepodium, t.w. een mooie 2e plaats voor Joeri Gilissen en een verdiende 3e plaats voor Tristan Kunen. In de klasse -35 kg was het ook weer Erised die de toon aangaf temeer omdat de twee judoka's in geschreven in deze klasse, door drongen tot de finale waarin zy het tegen elkaar uit moesten maken wie in deze klasse de nummer 1 en de nummer 2 zouden worden. Tho mas Gerrits had met wat meer erva ring de langste adem en wist in deze klasse de le plaats te behalen. Pascal Hendrix behaalde derhalve een mooie 2e plaats op het ere podium. Al met al dus een geslaagd judo kampioenschap voor onze judoka's, ook voor diegenen die nu net bui ten de pryzen vielen, want jullie in zet was er niet minder om. beëdigd makelaar en taxateur in onroerende goederen VOOR AL UW TAXATIES Gemmadal 12, 5801 HJ Venray Telefoon 04780-86408 Not twee maanden en dan is het weer zover. De jaarlijkse Avondvier daagse wordt dit jaar gehouden van donderdag 18 juni tot en met zon dag 21 juni. In verband met de or ganisatie van de triathlon moeten we een week opschuiven en kon den we ons niet houden aan onze vaste 2e week van juni. Maar met onze Avondvierdaagse kan ieder een meedoen. Met een groep, een groepje, met z'n tweeën of indi vidueel. De afstanden zyn 3, 5, 10 en 15 km per dag. Op donderdag 18 juni, vrijdag 19 juni en zaterdag 20 juni starten we om 17.30 uur vanuit sporthal De Wetteling. De kosten bedragen ƒ6,- p.p. Iedereen ontvangt een medaille (met een afbeelding van de nieuwe St. Joriskapel dit jaar) en elke dag is er een traktatie op de rustplaats. Op zondag 21 juni lopen we 's middags. Om 17.00 uur staan er weer een tiental muziekkorpsen klaar om ons vanaf de Hel- frichstraat naar De Wetteling te be geleiden. Deze zondag kunt u ook een 30 km- en een 20 km-route wandelen. Mogen wij u er bij deze op wyzen dat u ook voor één dag b.v. zondag Jeugddorpenkompetitie Uitslag: Oostrum Mix 1-Merselo MD1 2-6 Programma dinsdag 5 mei: Poule A: Leunen MDl-Oostram MD2 a. 17.30 Programma woensdag 6 mei: Poule A: Leunen MDl-Oostram Mix 1 a. 17.30 Oostram MD2-Leunen Mix 1 a. 17.30 Poule B: Leunen Mix 2-Oostram JD1 a.16.00 21 juni kunt inschrijven bedragen dan ƒ3,50 p.p. De komende weken kelyks aandacht vragen 34e Avondvierdaagse. Wil u nu alvast meer kunt u terecht by me Ham, Kerkpad 1, Venraj of by dhr. C. Thijssen, 25, Venray, tel. 82126. voor uw KETTING f FORMULIER er !-Z JC drukkerij van den munckhofli grotestraat 68 vettlS tel. 04780-8272 ln3 BromfietsstaE M aanrijding Maandagmorgen c vond op de splitsing! Oude Oostrumseweg-Oos botsing plaats tussen ei auto, bestuurd dooreen! woner van Venlo en ei bromfietsbestuurster uil j By de botsing werd def— bestuurster licht gewoni de bestuurder van de pen voor Eerste Hulp naar b - huis overgebracht. Na bd kon zy naar huis worden 'n abönnementi «ts to mde ons Regel vóór 1 mei je bromfietsverzekerins 18,; de Rabobank. |e krijgt het nieuwe plaati direkt mee. Klaar terwijl je wacht, gewooni ME kwestie van even binnenlopen.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 16