■Stars Paastoernooi optafeltennis in Venray 4 Stars ilub'tüpke Ia,li Midgetgolf Buitenlust Tennisclub Rodhe H.S.V. de Roerdomp Schaakclub Venray Biljarten Driebandenteam BCY kampioen BOWLEN* ELEGANTE MANNENMODE IN HARTJE VENRAY... H.B.S. Diana Spio Darts J.B.C. Venray 80 Zaalvoetbaltoernooi Voortgezet Onderwijs Danssport Donderdag 16 april - Pagina 17 Len staan traditioneel ui het tafeltennis. Ta- ging Red Stars uit ageert haar jaarlijkse F Het tafeltennistoer- L meer uniek in ons Er dan 700 deelnemers talleen de meeste deel- Nederland. maar te lteen lengte van vier aste touraooi. INVALIDEN 4 dagen tafeltennis 1 Wetteling is Paasza- pal een ranglijsttoer- jederlandse Invaliden jespeeld worden. Het dt georganiseerd door A Sportclub Venray in S ngmet Red Stars. Het m Inooi van Venray is een fete invaliden toernooi- lk rland. Dit blykt ieder het. grote aantal in- (ditjaar 130). en uit de sterkste klassen (]n met deelnemers. n wij erg blij met deel- Nationale Selektie van ipelers van de selektie i het voorbereiden op lies die dit jaar in Bar- iden worden. In dit ka- ine aan het toernooi in jede zaak. want er ne- ïitsers en Belgen deel looi. Ei begint 's morgens n zal duren tot onge il keer kijken, het is in iti <Jn: EZ! april vindt het jeugd- ts, Meer dan 200 spe lingen zullen om de jeugdtitels strijden. In de hoog ste jongensklasse is Barrois van Westa eerste geplaatst. Maar de Ven- rayenaar Peter Frey kan hem mis schien van de eerste plaats afhouden. In de hoogste meisjesklasse zijn de Red Stars meisjes Angèle Wient- je en Simone Tomlow kandidaat voor het ere-metaal. TOP BEZETTING Het seniorentoumooi op Tweede Paasdag is sterk bezet. De hoogste herenklasse kent Hans Den Boer als favoriet. Deze clowneske speler van Shot Wageningen staat altijd garant voor een partij vol met grap pen en grollen. De Red Stars spelers Bogaard, Lefel en Cornelissen zul len hun handen vol hebben om Den Boer te bedreigen. De plaatsingslijst in de C-klasse wordt aangevoerd door C. van Mau- rik (TCB) met als runner-up Frank van de Vleuten (Red Stars) van Vee- nendaal. De dames-klassen zullen waar schijnlijk worden beheerst door Brenda Huntelerslag, de winnares van vorig jaar. Huntelerslag komt al jaren uit in de ere-divisie, hetgeen voor de meeste andere deelnemers een stapje te hoog zal zijn. BASISSCHOLEN De laatste dag, dinsdag 21 april, van dit monstertoemooi staat in het teken van het basisscholen kampioenschap. Tweehonderd meisjes en jongens van de basis scholen van Venray en omstreken zullen elkaar sportief bestrijden op de groene tafel. Een ideale gelegen heid voor de jeugd om in de Paasva kantie kennis te maken met de tafeltennissport. in Bovenkarspel am blyft, ook na het het kampioenschap, mde hand. Het ver- as uit Bovenkarspel fl) met 8-2. Treffers n de beginfase fel te- ul Cornelissen verloor jdstryd tegen Ed Baas. I jfi i Ronald Bogaard won- %is hun single en sa- lannend dubbelduel ama moest Lefel even- Baas capituleren. Bo- ide volgende partij een goedmaken. Daarna it gebroken. Ondanks n in drie games werd )g royaal 8-2. iden het niet damesteam de vorige 't Zand met 8-2 een leven had, ontstond is om het kampioen- Echter de 7-3 neder- Tteam deed deze inslaan. ;ren, Ria van Rijswijk fcekamp kwamen niet istrijd. Zij scoorden in de sterke ing en een Chinese ten zij het hoofd bui- jÖ-2 overwinning van 't de dames het kam- In de reste- geprobeerd knappe tweede plaats side zondag de derde NTTB-beker kompeti- [ue Star (Venlo) en ere- "ion uit Gaanderen, [ere wedstrijden tegen nederlagen waren irden de kansen niet hat. Maar in de drie- den de Red Stars- Cornelissen en Ronald ven beide wedstrijden Ifegen Blue Star scoor- licky van Sinderen een een 7-2 overwinning ffl Odion werd uitein- ipe 6-3 overwinning Red Stars plaatst zich hiermee voor de V4-finale op 16 mei a.s. Tournooi Den Haag Zondag werd door de Venrayse welpen en pupillen uitstekend ge presteerd. De volgende spelers be haalden eremetaal: le: Sanne Koenen, Linneke Roor- ding, Tom Koenen en Stephan v.d. Donk; 2e: Tom Thielen, Martijn De- hing, Rik Jan van de Bree en Gijs Platzbeecker. Kampioenen De volgende teams zijn kampioen geworden: Jongens 5: Martijn en Daan van de Locht en Daan Oudenhoven. Jongens 6: Martijn Arts, Jeroen Renkens en Lars Andersen. Jongens 8: Mark en Tom van de Langenberg, Arno Janssen en Tam Thielen. Meisjes 4: Kim Thiel, Daniel Olde- beuving en Karin Hoedemakers. Heren 6: Ton Zieltjens, Huub van de Putten en Alfons Coppus. Dames en heren proficiat. Uitslagen Heren: Treffers 1-Red Stars 1 Red Stars 2-Nedlin 2 DVO 1-Red Stars 3 Noad 1-Red Stars 4 Panningen 1-Red Stars 5 Helden 3-Red Stars 6 Noad 2-Red Stars 7 Armada 2-Red Stars 8 Red Stars 9-Blue Star 5 Red Stars 11-Veta 1 Red Stars 12-Veta 2 2-8 4-6 4-6 4-6 9-1 2-8 2-8 6-4 3-7 0-10 3-7 Tempo Team 1-Red Stars 1 Jongens: Red Stars l-Alkmaar'71 Maasmeppers 1-Red Stars 2 Sibbe 2-Red Stars 3 Panningen 1-Red Stars 4 Red Stars 5-Blue Star 2 DVO 1-Red Stars 6 Red Stars 7-Blue Star 6 Armada 2-Red Stars 8 Red Stars 9-'t Belke 2 Meisjes: Red Stars 1-Maasmeppers 1 Helden 1-Red Stars 2 Koningslust 3-Red Stars 3 Maasbree 5-Red Stars 4 7-3 3-7 9-1 5-5 5-5 4-6 6-4 6-4 6-4 10-0 8-2 5-5 2-8 8 Strijd om een heuse d® toch plaatsgevon- lelers moesten het laten net de overigen werd de fi op 1 april als 1 april- schoven, begonnen. Ein dit soort zaken laars van verleden ra van nu en na een strijd bleek dat de le- ^^toepclub 't Upke hun stonden. Uiteindelijk «rste drie prijzen naar ^rby wel aangetekend tien dat een onfortuin- |j| epoedelprijs genoegen de 9 rondes waren er kandidaten voor de L®aar een ijzersterke des bracht Frans van rwinning en hij werd itter van een goed dende Trabant. Frans huidige clubkampi- dat hij een waardige en werd fraai 2e en een sportfiets. Jac barrage de 3e prijs te eisen. Een extra een stereospeler, werd r Peter Kruysen. Weer een geslaagd ge- herhaling vatbaar is. Niet echt overtuigend was de reaktie van ons eerste team na af loop van de uitwedstrijd afgelopen zondag in Maasbree. Er werd royaal verloren, en ook al speelde de thuisclub best wel goed, de onzen waren niet tevreden; alleen Harrie Lenssen (beste speler met 102 sla gen over 4 ronden) en Gerrit Ver meulen (met 104 slagen) konden tevreden zyn. Ook het tweede team kon geen ronde in winst omzetten in de uit wedstrijd te Nuth. Over het alge meen werd er niet slecht gespeeld op deze toch wel pittige baan; veruit de beste speler was Jan Litjens met slechts 105 hole-slagen over 4 ronden. Ons derde team speelde eveneens te Nuth en kon de jeugd niet ver slaan. Beste speelsters waren Fieke van Ham en Jo Litjens met resp. 122 en 124 slagen. Donderdagavond (vanavond) spe len we wederom de onderlinge kompetitie en voor het weekend staat het internationale Paastoer nooi te Mierlo op het programma; de plaats en tijdstip van vertrek worden eveneens donderdagavond geregeld. 1-5 4-2 3-3 5-1 3-3 1-7 5-3 5-3 0-8 0-8 3-2 2-3 0-5 6-0 6-0 5-1 4-2 Uitslagen: Heren: Posterholt-Rodhe 1 Bevo-Rodhe 2 Rodhe 3-Linne 35+ gemengd: Rodhe-De Meulenslag Dames: LTC Maasbree-Rodhe 1 Herkenbosch 3-Rodhe 2 35+ dames: Rodhe-Apollo'69 Junioren kring: Venlo-Rodhe Rodhe-Venray Jongens: Rodhe B-Het Moleneind Rodhe B2-Lichtenberg 1 Arcen-Rodhe Senioren gemengd: Rodhe A-Meijel Rodhe B-Ativu Blerick 5-Rodhe B2 Heren A: Tonido-Rodhe 1 Swalmen 2-Rodhe 2 Heren B: Rodhe 1-Bosdael Bergen-Rodhe 2 Lentetoernooien De Lentetoernooien worden dit jaar gehouden op zaterdag 18 april voor de junioren en op maandag 20 april voor de senioren. Inschryven kan men, middels de in het pavil joen aanwezige kaarten. Ook de schema's worden in het paviljoen gepubliceerd! Racketwisselen Vanaf dinsdag 21 april start ook het racketwisselen weer. Vanaf 19.00 uur kan men weer elke vrije dinsdag terecht om o.l.v. Siem Schoot een balletje te slaan. Buitengewone ALV Op donderdag 23 april, aanvang 20.00 uur, houdt TC Rodhe een uiterst belangrijke buitengewone algemene ledenvergadering in zaal De Karklingel (Van Dijk), Mgr. Hanssenstraat 29 te Oostrum. Het bestuur verzoekt met nadruk de le den om deze vergadering te be zoeken. Nieuwe leden I.v.m. het Lentetoemooi en het racketwisselen, dat op korte ter mijn start, en waarbij de ken nismaking centraal staat, kunnen aspirantleden zich het beste z.s.m. opgeven. Dit kan middels een aan- meldingskaart op het paviljoen of via het sekretariaat: Gerrit Schoon- derbeek, Pr. Bemhardstraat 5, tel. 86274. Bij de aanmelding is één zwart/wit pasfoto een must. Tijdens de koppel van Grubben- vorst, zaterdag jl. behaalde het kop pel B. v.d. Berken/J. Weys een goede klassering. De 4e vijfdorpen, zondag gehou den door Venray, werd bij de korp sen gewonnen door Wellerlooi. De eerste plaats bij de individuelen was met groot machtsvertoon voor H. Theeuwen sr.. Oostrum. A. v. Mil, J. Franken en B. v.d. Beuken wisten zich in de prijzen te vissen. Zaterdag a.s. koppel van Sieben- gewald. Maandag, 2e Paasdag, organiseert Wellerlooi alweer de laatste vijfdor pen. Opgeven tot donderdagavond by H. v.d. Heuvel, tel. 04780-86569. Voor uw nieuwe benodigde ver gunningen kunt u terecht bij H. v.d. Heuvel, Langeweg 38, Venray en V. Grootels Hengelsport, Stationsweg. Attentie: Vrijdagavond a.s., 17 april, wordt de algemene jaarverga dering gehouden in café Thielen aan het Kennedyplein, aanvang 20.00 uur. Stand finalerondes huishoude lijke kompetitie Groep 1: 1. R. Lemmers 2. G. Kortenoeven 3. F. Sijbers 4. F. Vermeulen 5. J. Tiggeloven 6. P. Rouvroye Groep 2: 1. C. Visser 2. H. Coolen 3. E. Bouwmans 4. A. Antheunisse 5. J. Hagens 6. H. de Visser 2-2 2-2 2-1 2-1 2-0 2-0 2-2 2-lMs 2-lVa 2-1 3-1 3-0 Groep 3: 1. H. Meyer 2-2 2. B. Pleit 3-2 3. J. Louwerse 2-1 4. C. Beeftink 1-0 5. R. Kartodirdjo 2-0 Open Rapidkampioenschap '92 Eindstand voorronden: 1. P. van Genugten 8V2 2. R. Lemmers 7V2 3. R. Keereweer 6 4. K. Krook 5Vfe 5. G. Kortenoeven 5Vz 6. R. Arts 5 De finale zal worden gespeeld op zaterdag 2 mei, aanvang 13.00 uur. D.O.S. Programma nandstootKoinpetitie: Dinsdag 21 april: De Peel-DOS 1 Ysselsteyn DOS 2-Inaborg Oldtimer Toernooien: In de afgelopen week zyn de voor wedstrijden gespeeld van de 4e klasse persoonlijke kampioen schappen. B. Suilen heeft zich ge plaatst voor de finalewedstrijden op 30 april, 1 en 2 mei in d'n Oldtimer. Het komend weekend zijn de fi nalewedstrijden van de drieban- ders; in de klasse is L. Siebers een der deelnemers en hij speelt zijn wedstryden bij 't Anker op 16, 17 en 18 april Ook op 16, 17 en 18 april komen W. Berden en H. van Rhee in aktie bij de 2e klasse finalewedstrijden driebanden; zy spelen bij OGO in Overloon. By HGL komen de 7e klassers fi bre in aktie; J. Voesten en Th. Mer- tens spelen daar hun finalewed strijden eveneens op 16, 17 en 18 april Mededelingen Donderdag 23 april is de algeme ne ledenvergadering van DOS gep land; Verzocht wordt om die avond daarvoor te reserveren. V.O.P. P.K. V.B.B. Op 16, 17 en 18 april wordt door HGL de finale 7e klas fibre van de VBB georganiseerd waaraan door ons lid E. van Gerven wordt deel genomen. Dezelfde data wordt door OGO in Overloon de finale 2e klas drieban den georganiseerd. In deze finale is VOP vertegenwoordigd door J. Janssen. Ook by 't Anker wordt die dagen een finale georganiseerd en wel de finale le klas driebanden. Van VOP zyn hieraan de deelnemers H. Hen driks, W. Godschalk en Th. Dericks. V.B.B. Voorwedstrijden 4e klasse persoonlijke kampioenschappen By de voorwedstrijden 4e klasse die op een 5-tal plaatsen zijn afge werkt hebben zich voor de finale geplaatst: 1. R. Willems BIOS; 2. W. de Bruin OBK; 3. A. Backus BCY; 4. B. Suilen DOS; 5. M. v.d. Kamp HGL; 6. M. Gommans BIOS; 7. A. Poels RLZ; 8. B. Kleinlugtenb. OGO; le res.: R. Janssen BCY; 2e res.: H. Wijnhoven OPM. De finalewedstrij den zijn op 30 april, 1 en 2 mei bij DOS in café d'n Oldtimer. Voor de eerste keer sinds de oprichting van de driebandenkom petitie in de Venrayse Biljard Bond is Ysselsteyn er in geslaagd kampi oen te worden. De voorgaande jaren heeft BCY ook goed meegestreden om de ereplaatsen maar dit jaar draaide BCY vanaf het begin van het seizoen bovenaan mee. Op 2/3 van de kompetitie was er nog 1 konkurrent nl. de Volle Maan, maar naarmate het einde DE AKTIEVE SPORT VOOR IEDEREEN vorderde werd ook voor hen de spanning groter en zo kon BCY toch nog met groot verschil het kampioenschap in de wacht slepen. Voor het behaalde kampioen schap wil BCY de kampioenen Jo- han Egelmeers, H. van Asten en G. Spreeuwenberg op zaterdagavond 25 april in het zonnetje zetten. Bij deze nodigt BCY eenieder uit die de biljartsport een warm hart toedraagt in clublokaal Herberg De Peel, waar 's middags ook al de fina lewedstrijden van de persoonlijke kampioenschappen in de 6e klas van de Venrayse Biljart Bond plaats vinden. BOWLING VERENIGING VENRAY Uitslagen le klasse: Sigma's-Franssen Keukens 1-3 Magic Line-WeJeBe 1-3 Red Arrows-Thielen Sportpr. 1-3 BT Velico-Oud Meerlo 3-1 Hoogste game: Guus van Leeuwen 225; hoogste serie: Cyriel Winters 588. Uitslagen 2e klasse: The Strikers-Golden Wonder 2-2 SVCB/Swaghoven-Club Up 4-0 Hit «Sc Miss-Scores 1-3 Altijd Raalc-Close Encounters 3-1 Hoogste game: Harry van Zutphen 206; hoogste serie: Toos Janssen 542. The Strikers hadden een stevige kluif aan het team van Golden Wonder, dat met de uitstekende scorende Toos de eerste 2 games in winst wisten om te zetten, maar wel met een zeer gering verschil. De 3e game was echter voor de Stri kers en de voorsprong was vol doende om het punt voor de totaalscore ook binnen te halen. SVCB was het enige team dat de volle winst wist te pakken. Slacht offer van deze dadendrang was Club Up, die zeker niet slecht speel de, maar de eerste twee games de pech had enige pins tekort te ko men. Een beetje moedeloos door deze pech werd de score van de 3e game dan ook niet zo groots, zodat ook deze voor SVCB was. Hit «Sc Miss kwam in de le game heel dicht bij een winstpunt, maar kon alleen de 3e game, door een uitstekende 206 van Harry, een puntje bemachtigen. Altijd Raak speelde tegen Close En- counters. Ook hier was het een ge- lijkopgaande strijd, alhoewel de le game met meer overtuiging door Close Encounters werd gewonnen dan de 2e game door Altijd Raak. Dus moest de 3e game de beslissing brengen. En met een goede score van Truus (183) had Close Encoun ters het nakijken en moest ze met 1 punt genoegen nemen. In de eerste klasse gingen de Sig ma's goed van start tegen Franssen Keuken, maar ze kregen behalve het punt van de le game niets meer. De 2e game ging met een ge ring verschil verloren en toen was de kaars uit. In de 3e game werden ze 'weggespeeld'. Met 194 pins ver schil scoorde Franssen Keukens een uitstekende (984) game en had daarmee 3 punten op zak. Ook de spelers van Magic Line wa ren niet in vorm en moesten hun meerdere erkennen in het team van WeJeBe, die eigenlyk net zo wisselend scoorden als Magic Line, maar waarschijnlijk net iets meer geluk hadden. De 3e game was met 3 pins verschil voor Magic Line en dat was ook het enige wat er te be halen viel. De Red Arrows konden het ook de eerste 2 games tegen Thielen niet halen. Met duidelijke verschillen werden deze dan ook in winst om gezet. Maar de spelers van de Red Arrows lieten het er niet by zitten en zetten in de 3e game alles op al les om toch nog een punt te be machtigen. Jammer genoeg was het verschil niet zo groot dat ze er een gelijke stand van konden maken. BT Velico tenslotte liet zich de le game lichtelijk verrassen door Oud Meerlo, die de 2e game niet zo sterk gooiden en het initiatief aan de te genstander liet. Deze behaalde met scores van Theo (192), Jan (192) en Elvis (201) een duidelijke winst bij de 2e game en deden het in de 3e game nog eens over. Sportieve trenchcoat, voor alle weersomstandigheden. Meer keuze, ook in de voordeligere prijsklasse Grotestraat 27. VENRAY Alle veranderingen worden door ons in eigen atelier gratis voor u verricht JEUGD Zaterdag jl. hebben 22 jeugdle den deelgenomen aan de Afdelings- kampioenschappen, waaraan tevens het Limburgs Kampioen schap gekoppeld was. Deze vonden plaats in Heerlen. En niet zonder sukses, nl. de helft wist zich te plaatsen voor de finales in de diver se klassen, waaraan door 48 jeugd leden werd deelgenomen (een rekord-aantal). D-Pupillen (Jongens): In deze klasse nestelde John Koekkelko- ren zich van meet af aan op kop met een score van 458 (151-177- 130), gevolgd door Jurgen Ramae- kers (Heerlen) met 386 pins en 'on ze jongste routinier' Gustave van Brederode met 380 pins. Dave Tij- sen wist zich uiteindelijk ook voor de finale te plaatsen door opponent Karei Hendriks (Heerlen) na barra ge te verslaan. In de finale wist John zijn voorsprong te consolide ren en werd dan ook verdiend kampioen. Gustave wist in deze fi nale door zeer konstant spel de Heerlenaar Ramaekers naar de 3e plaats te verwijzen. Dave had zijn kruit verschoten, maar finishte toch fraai als 4e. D-Pupillen (Meisjes): Daphne Reyntjes ging ook hier weer op de van haar bekende manier (ra- ketstart) van start door 179-156- 179 neer te zetten en met 171 ge middeld hield ze de lconkurrentie op eerbiedwaardige afstand. Anne- lies Giliam eiste na de voorronde de 2e plaats voor zich op vóór de kam pioene van vorig jaar Silvie Onink uit Heerlen (419 tegen 412). Debu tante Karlijn Jacobs verraste alles en iedereen in het Venrayse kamp door een nieuw p.r. van 151 pins (niet genoeg in totaal voor de finale, maar wel 4e en vóór andere favo rieten). In de finale deed Heerlense Silvie er alles aan om haar titel te prolon geren, maar het enige wat ze be reikte was, dat ze Annelies naar de 3e plaats verdrong. Daphne werd met haar score (805 over 5 games) overtuigend kampi oene en bezorgde menig ouder jeugdlid rode koontjes. In het totaal klassement eindigde ze als nr. 2 achter Christel Kleuters (Heerlen), die echter 2 klassen hoger speelt. D-Aspiranten (Jongens): Hier ging Rob Brugmans (Heerlen) met 745 pins na de voorronden aan de leiding, gevolgd door 3 Venrayers, te weten Pascal Cornelissen (705), de verrassend goed spelende Ro land Willems (694) en Michael Tijs- sen (684). Dit trio zorgde er ook voor dat de prijzen onderling ver deeld werden, mede omdat de Heerlenaar onder druk van het thuispubliek niet meer kon preste ren, zoals hy graag gewild had. Pa scal bleef met vecht-bowling (karakter) resp. Roland en Michael voor en werd daarmee kampioen. D-Aspiranten (Meisjes): Janneke van Dinther begon hier ijzersterk met 175-147 en 205 (een nieuw p.r.) en ging hiermee nipt aan de leiding gevolgd door Rachel de la Roy (Sit- tard) met 765 pins en Sandra Spee met 690 pins, en dit drietal vocht in de finale wie zich hier kampioe ne mocht noemen. Sittardse Ra chel had echter de langste adem en bleef Janneke met slechts 11 pins voor. Zij kan echter met een gemid delde van 150 terugzien op een geslaagd toernooi. Sandra vocht voor wat ze waard was, het verschil met Janneke was te groot en werd daarmee 3e. C-Aspiranten (Jongens): Omdat René Geurts alleen konkurrentie had te duchten van zichzelf, werd na 2 Pupillenkampioenschappen ook een Aspirantenkampioen schap behaald (1274 pins over 9 games). D-Junioren (Meisjes): Hier moesten Petra Holierhoek en Nadia Dijkstra uit Heerlen uitmaken, wie de sterkste was in deze klasse. Pe tra kon van meet af aan haar ritme niet vinden en moest na afloop dan ook haar tegenstander feliciteren met haar kampioenschap. By de D-Aspiranten (Jongens) de den ook Ralph Jansen en Tom Cop pus van zich spreken door him p.r. scherper te stellen (resp. 191 en 142). Voortreffelijke resultaten der halve, waarbij de nieuwelingen zich goed staande hebben weten te houden. Proficiat! Zaterdag a.s. is er weer trainen en onderlinge kompetitie op de ge bruikelijke tijd. Zondag a.s., le Paasdag, zullen de volgende leden: René C, René G, Pa scal, Mark, Dave, John, Annelies en Daphne hun beste bowling-beentje voorzetten op het toernooi in Vlaar- dingen. Vertrek is gepland om 09.45 uur vanaf de bowling. Als be geleiders gaan mee Jan Engels en Sjaak Reyntjes. Zaterdag werd de laatste DW ge houden door de Batavieren Casten- ray. Het ietwat verzwakte eerste zestal behaalde een score van 1356. Met een prachtig resultaat behaalde M. Thijssen de eerste plaats. Team twee liet 1293p voor zich noteren. Hiervan was J. Gooren de grootste puntenverzamelaar. Met 5 man was er voor het derde zestal geen goede klassering te be halen. De ontgoochelde R. Thijssen, de sport is hard, voerde hier de lijst aan. Donderdag a.s. OC. Zaterdag a.s., 18 april, wordt iedereen verwacht voor het jaarlijk se koningsschieten, aanvang 12.30 uur. Voor het eerst wordt er gestre den om de jeugdkoningstitel. Maandag, 2e Paasdag, short- metric te Ysselsteyn. Eerste seiie 9.30 uur en tweede serie om 14.00 uur. KUN STZ WEMMEN Uitvoeringen oefenen zaterdag 18 april: Zie lyst die jullie hebben gekregen. Caribean oefent iedere week met 6 meisjes. Poetsbeurt 18 april: Josie, San dra en Monica. Zondag 31 mei is de 4e kompeti- liewedstryd te Maastricht. Delene v.d. Munckhof zou graag voor 3 en 16 mei a.s. enkele kunst zwemsters willen meenemen naar de trainsterskursus. Voor inlichtin gen en vragen kun je zaterdag te recht bij ine in het zwembad. Alvast bedankt allemaal! Op maandag 20 april, 2e Paasdag, organiseert de darclub van café De Peelhaas weer een darttoemooi. Omdat dit toernooi geheel in het te ken van het Paasfeest zal staan zul len de prijzen in zowel de winnaars als de verliezersronden worden aangepast aan de viering hiervan. Uiteraard is er voor zowel de hoog ste finish/score ook een leuke sur prise aanwezig. Natuurlyk zal deze keer de tombola ook niet ont breken. Eenieder die interesse heeft om aan dit toernooi deel te nemen kan zich voor een bedrag van ƒ5,- tot 13.15 uur laten inschrijven. Men lean zich ook telefonisch, onder nr. 82187, opgeven indien men niet tij dig aanwezig kan zyn. Het toernooi zal om uiterlijk half twee beginnen. Wij hopen op de komst van zoveel mogelijk eigen leden. Hier volgen de namen van de prijswinnaars van het goed bezette en geslaagde jeu de bouletoemooi, onze voorjaarsklassieker Het Piël- hazentoemooi. Poule A: Van Hest van De Lam men Errem uit Geldrop 5w 43; De Jonglr van Plop uit Uden 4w +34; M. Zeelen van JBC Venray 4w +30. Poule B: Lau van Boule Boeuf uit Oss 5w +44; K. Bogard van De But uit Sittard 5w +29; Van Gaal van Plop uit Uden 4w 31 De winnaar van de wisselbeker is na een finalepartij tussen de beide poulewinnaars geworden: Doublet Van Hest van De Lammen Errem met 13-1. Op woensdag 22 april zal in sport hal De Wetteling voor de 7e keer het zaalvoetbaltoemooi voor Venrayse scholen voor voortgezet onderwijs plaatsvinden. Dit toernooi wordt jaarlyks georganiseerd door de KTS i.s.m. ZW Venray. De brugklassers, zowel meisjes- als jongensteams speelden reeds in de krokusvakan tie; in de komende Paasvakantie spelen de schoolteams in 2 leef- tijdskategorieën: van 08.30-12.30 uur spelen de teams tJm 15 jaar en van 13.00-16.30 uur de teams 16 Deelnemende scholen op 22 april zijn; Boschveldcollege, SG Jerusa lem, Marianum, InterVen College en de KTS. Zondag 12 april jl. vonden in het Congresgebouw in Den Haag de Ne derlandse kampioenschappen La- tin Amateurs plaats. In de 2e klasse deden 2 paren (voor de le keer) mee. Connie Basten en Wim Spin- newyn en Cindy Scholten en Peter Faessen behaalden net geen kwart finale maar hebben toch prima gedanst. In de le klasse dansten Liane Woelm en Tbm v.d. Heijden. Zij be haalden een 17e plaats. Dit paar was in de voorrondes van de Basis Rum ba tot de laatste 24 doorgedrongen. Ze kwamen in de halve finale sa men met 11 hoofdklassers. Ze wer den lie van Nederland. Ook in de hoofdklasse deed een paar mee. Vivienne Drabbels en Mi chel Martens werden 17e. Op 26 april is het Nederlands kampioenschap Ballroom Ama teurs in Den Haag.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 17