Landelijke Vastenal in Noord-Limburg) PEEL EN MAAS Antoniusnoveen in de Paterskerk Tennisclub Venray Springwedsti Concours-hip# te Ysselsteyt, ToepcluL 't Upk# PEEL EN MAAS Donderdag 9 april-1 Grote Kerk Deken C.J.R. Buschman, Eindstraat 6, tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M., Patersstraat 29, tel. 82385 b.g.g. 85855; kapl. L. Houben, Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664. Zaterdag in de vijfde week van de Veertigdagentijd: 9.00 Lsm. ouders Neeteson-Custers; overl. ouders Arts-Comelissen en Jeu Jenniskens; Harry Messemaeckers. 19.00 ZONDAGSDIENST: Tydens de ze eucharistieviering zullen de meisjes en jongens van groep 8 ba sisscholen het H. Sacrament van het Vormsel ontvangen uit handen van mgr. J.M. Gijsen, bisschop van Roermond. In dit weekend zullen tijdens de eucharistievieringen de palmtakken geijd worden, die u mee naar huis kunt nemen. Voor Toos v.d. Ven-Janssen (koll.); Jeanny Peters-Moons (koll.); An Geurts- Verstegen (koll.); Nelly v.d. Berg- Muninghof; ouders Hein Aben- Janssen (koll.); Piet Coenen (koll.); Jan Verbruggen (koll.): Bert v.d. Broek (koll.); ouders Herman v.d. Laar en Jeu Jansen; fam. Creemers- Maassen en zoon Piet (S); Nel van Dijck-Derckx; Sjeng Verkoeijen; Nelly van Mil-van Giesbert (zwem- club); Jan Flinsenberg en overl. fam.; tot int. van de meisjes en jon gens, die vandaag het H. Vormsel ontvangen. Zondag: Palm- of Passiezondag. 8.00 Lsm. voor het geestelijk en tij delijk welzijn van onze parochie. 9.30 PI. Hoogmis. Tijdens deze dienst zal het Passieverhaal worden voorgelezen. Henk v.d. Voort (koll.); P. Janssen-Oudenhoven en overl. fam.; overl. eehtp. H. Gerrits- Hermans en overl oudere (S); Theo- dorus Pouweis en Jo Pouwels (S); oudere Bonants-Claessens; Mariet Claessens-v.d. Ven; Mien Hendricx- Hunnekens (koll.); Maria Linskens- Franssen (koll.). 11.00 GEZINSVIE RING. Tijdens deze dienst zullen de Palmpaas stokken gezegend wor den. Jrd. Maurice Receveur (S); Her man Verhagen (koll.); Sjef Goumans (koll.); Piet Linders (koll.). 15.00 U wordt uitgenodigd tot het bijwonen van de uitvoering van J.B. Pergolesi 'Het Stabat Mater', Kamerorkest Vlora o.l.v. Wim Hekking. Maandag in de Goede Week: 9.00 Lsm. tot zekere intentie (A). 19.00 Boeteviering als voorberei ding op het a.s. Paasfeest; waarna biechtgelegenheid. Dinsdag in de Goede Week: 9.00 Lsm. tot zekere intentie (B). 19.00 Lsm. Albertus Hub. Martens; Anna Maria Muis en Maria Smits (S). Woensdag in de Goede Week: 9.00 Lsm. overl. ouders (B); gest. jrd. overl. oudere Thëodorus Rutten- Peetere (S); uit dankbaarheid b.g.v. 85e veijaardag 19.00 Boeteviering als voorbereiding op het a.s. Paas feest; waarna biechtgelegenheid. Witte Donderdag in de Goede Week: Vanaf 9.00 uur wordt de Paascommunie naar de zieken ge bracht. 19.00 Lsm. Plechtige Laatste Avondmaal. Ouders Thomassen- Derks (S); Sjef Roex en overl. fam. Roex-v.d. Heijden; Herman Verha gen (koll.); Jan Verbruggen (koll.); Nelly van Mil-Giesbert (koll.); Mien Hendricx-Hunnekens (koll.); Sjef Goumans (koll.); Bert v.d. Broek (koll.). Goede Vrydag in de Goede Week; Vasten- en Onthoudings dag): 15.00 Plechtige Kruisweg. 19.30 Plechtige herdenking van het lijden en sterven van onze Heer. Denkt u aan uw vastenoffer, de Goede Week is de laatste week voor Pasen, dus de laatste week van de Veertigdagentijd. Achter in de kerk staat het offerblok en daarop liggen de vastenaktiezakjes, waarin u uw vastenoffer kan doen. U kunt uit twee projekten kiezen, ze zijn aan gegeven op het zakje. Akolieten: Zo: 9.30 Gerard Hop- penbrouwere en Sef Muysere. Do: 19.30 Bart Derkx en Wilco Jansen. Vr: 19.30 Hans van Pelt en Sef Muysere. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Björn Kleeven en Ties Koop- mans. Zo: 8.00 maruice Brons; 9.30 Mark en Joris Timmermans; 11.00 Gertjan en Pieter Reyndere. Do: 19.30 Tbm Fooien en Wilbert van Ham. Vr: 19.30 Hong Bui en Miriam Laurensse. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering m.m.v. het huiskoor o.l.v. Ad Haans. Lektor: P. Wittebols. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor. Lektrice: zr. Jacinta. Int Ma- thieu van Houdt; overl. fam. Van Houdt-Straatman; Huub v.d. Bekerom. Maandag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Dinsdag: 16.45 Groepsmeditatie in het Stiltecentrum (pav. G.). Woensdag: 16.45 Boeteviering in de kapel. Witte Donderdag: 18.30 Liturgie viering met koor. Goede Vrydag: 15.00 Kruisweg. 18.30 Goede Vrydag-viering. Paterskerk Zaterdag: 8.00 Elisa Palm en te.v. H. Geest. 17.00 Gelegenheid om te biechten voor Pasen. 18.30 Palm zondagviering; te.v. St. Antonius uit dankbaarheid; overl. oudere Hendriks-Vermeulen; overl. ouders Martinus Peters en Gertruda Ron gen; Bér Tbnen (koll.). Zondag: 9.00 Cees tiensing (fam. Lenssen); uit dankbaarheid (P. Lenssen). 11.15 Gezongen door de Zangers van St.Frans; Harrie Jans sen en overl. fam. Thei Min (koll.); Michel Truijen en fam. 18.00 Overl. fam. Janssen-Krijns; Tbon Millen. Tydens alle H. Missen in dit week end worden palmtakjes gewyd. Wilt u zo mogelijk zelf een palmtak je meebrengen. Maandag: 8.00 T.e.v. St. Antonius. 19.00 Overl. fam. Philipsen. Dinsdag: Eerste dinsdag van de Antoniusnoveen. 8.00 Fhm. Arts- Jan ssen. 19.00 Avondmis met voor beden voor eigen en aanbevolen in tenties: t.e.v. St Antonius; Tbon Jeuken; jrg. Johanna Lormans- Gerrats en Tb Lormans; jrg. Jeu Poels-, Gérard en Mina Beterams. Woensdag: 8.00 T.e.v. St. Jozef (B). 19.00 Uit dankbaarheid; Herman Jaegers. Witte Donderdag: Vanaf 9.30 uur wordt de Paascommunie gebracht aan zieken en thuiszittenden. Wie de Paascommunie wil ontvangen en ons niet bekend is, geve dit op aan de pastorie, tel. 80202. 19.30 Boeteviering en herdenking van het Laatste Avondmaal van de Heer; voor de priesters en om toekomsti ge priesters. Goede Vrydag: Vasten- en Ont houdingsdag. 15.00 Oefening van de H. Kruisweg. 19.30 Boeteviering en Avondplechtigheid. De plechtigheden van de Goede Week beginnen 's avonds om half acht en worden opgeluisterd door de Zangers van St. Frans. Paaszaterdag kunt u vanaf 10 uur wijwater halen in het kerkportaal. Bijdragen voor bloemen i.v.m. de Paasvereiering zijn bijzonder wel kom in de offerblokken b(j de uit gang van de kerk. Misdienaars en akolieten: Za: 18.30 Johan Pouwels. Zo: 9.00 Mar tin Leendere; 11.15 Emiel Kustere; 18.00 Pascal Kustere. Ma en wo: 19.00 Lieke. Di: 19.00 Patrick. Do: 19.30 Pascal en Emiel Kustere. Vr: 15.00 Lieke en Patrick; 1990 Martin Leendere en Jaap Janssen. Parochie Brukske Zondag: 10.00 Hoogmis met palmwijding; Jan van de Hurk. Woensdag: 19.00 Gelegenheid om te biechten. Witte Donderdag: 19.00 Eucha ristieviering; voor de priesters en om toekomstige priesters. Goede Vrijdag: Vasten- en Ont houdingsdag. 19.00 Herdenking van de kruisdood van Jezus en Boe teviering Voor afspraken - kunt—U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: 8.00 T.e.v. het Onbe vlekt Hart van Maria. 18.00-18.30 Gelegenheid om te biechten. 19.00 Vooravondmis voor Palm- of Passie zondag. Kinderwoorddienst Zang door dameskoor Venrode. Voor Mar tha en Mariet Goumans-Janssen; Tru Relouw-Lindere (koll.); jgt. Piet Kopszinski en zoon Antoon; overl. oudere Van Bergen-Stiphout en zoon Jos. Zondag: Palm- of Passiezondag. 8.30 Voor het geestelyk en tijdelyk welzijn van de parochie. 10.00 Hoogmis, Gregoriaans. Overl. oudere Flinsenberg-Erkelens; Frans Schmitz; Wim Philipsen. Maandag: 8.00 Voor de zieken van de parochie. 19.00 Biechtvie ring voor Pasen. Geen avondmis. Dinsdag: 8.00 Voor de Christenen die vervolging lijden. 19.00 Ger Jongen. Van 18.00-18.45 uur op dinsdag- en woensdagavond is er gelegenheid om te biechten of na afspraak op de pastorie. Woensdag: 8.00 Voor priesterroe pingen en roepingen tot het reli gieuze leven. 19.00 Gerlach van Ass; Wim Hendriks en zoon Martien (koll.); Wim van Leuven (koll.); jgt Fien Siebers en overl. fam. Siebere- Theunissen; Tbos Wismans- Sandere; Cor Dykmans; Piet Ver meulen. Witte Donderdag: 8.00 Geen H. Mis. 19.00 Avondmis, Gregoriaans; kinderwoorddienst Jrd. móeder Agatha Theuvenet. Goede Vrydag: 15.00 Gelegen heid tot het gezamenlyk bidden van de kruisweg. 19.00 Herdenking van het lyden van Jezus Christus. Parochie Oostrum Zaterdag: 14.00 Uit dankbaar heid bij 25-j. huw. Verheyen- Goossens (Gem. Koor). 19.00 Jeu Arts; overl. ouders Claessens-Maas; gest. jrd. Gerardus Camps en Jaco- ba en Rosalia Hillen; Ties Joosten; Giel Vennekens en echtgen. en we derzijdse fam. Zondag: Palmzondag. 8.30 Overl. ouders Jans-Verheggen; Antoon Janssen. 10.00 Lei en Ger Janssen; overl. fam. Broeren-Kersten; deken Loonen,- Sef v.d. Brandt en Louisa Weys; Giel Vennekens en echtgen. en wederzydse fam. (Gem.koor). Maandag: 9.00 Gest. jrd. Thëodo rus Claessens en Hendrina Fleurkens. Dinsdag: 9.00 Voor de fam. T. Woensdag: 9.00 Harrie Claessens. Witte Donderdag: Herdenking van het Laatste Avondmaal. 14.30 Voor de kinderen van de basis school (Kinderkoor). 19.00 Uit dank aan O.L. Vrouw van Oostrum voor haar wonderbare bescherming (Koor Harmony). Goede Vrydag: Herdenking van de dood van Jezus. 14.30 Lijdens verhaal en Kruishulde door de kin deren van de Basisschool (Kinder koor). 15.00 Kruisweg 19.00 Goede Vrijdagdienst (Gem.koor). Misdienaars: Za: 14.00 Lazette Janssen, Bianca Camps, Gwenda Nielen. 19.00 Kariyn Jacobs, Daph ne Reij ntjes, Bianca en Saskia Jans sen. Zo: 8.30 Mark van Dyk, Roel Kessels, Bart Rouwette, Maurice van Mill; 10.00 Yvonne van Arsen, Mar jolein Moraal, Callista Smedts, Nico le van Osch. Do: 14.30 Paul van Haeren, Leo van Delft Roel Kessels, Bart Rouwette. Vr: 1490 Paul van Haeren, Paul de Beer, Bart Rouwet te; 15.00 Paul van Haeren. Paul de Beer Bart Rouwette. Palmzondag. A.s. zondag, 12 april, vieren we Palmzondag. Begin van de 'Goede Week'. Vandaag klin ken in de liturgie 'Hosanna' en 'Kruisig Hem' door elkaar. Probe ren we allen deze Heilige Week zo goed mogelijk mee te beleven, te be ginnen met Palmzondag Het zyn de dagen, waarin we in het bijzon der de 'daden des Heren' gedenken. En dat alles ten bate van ons. Zyn lydensweek werd voor ons de Goe de Week. omdat Hij door zijn lijden voor ons het eeuwig geluk verover de. Denken we daar eens aan, en la ten we in deze week er ook eens wat voor over hebben, bij Hem te zijn. Onder alle H. Missen van zaterdag en zondag is er wijding van de palmtakken. Na de H. Missen kunt u van de misdienaars een palmtak je in ontvangst nemen om het thuis op het Kruis te plaatsen als een Ze gepalm. Witte Donderdag. Op Witte Don derdag vieren we de instelling van de H. Eucharistie, het hart van de Kerk. Zonder eucharistie ebt ons geloof weg. Het is heel zinvol deze heilzame avond in de kerk mee te beleven. Om als christen te kun nen leven, hebben wij Hem nodig als brood, als voedsel voor onder weg; zonder Hem verzwakt de mens 'geestelyk'. Deze eucha ristieviering op Witte Donderdag zal opgeluisterd worden door ons koor Harmony. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Boeteviering ge volgd door eucharistieviering (da meskoor). St. Tbos Duykere-Jennis- kens; st. Sef Dircks en Anna Hou wen; overl. fam. Heetkamp-Hek- king; Nel Verstappen-Stevens (Gym club Ouderen). Zondag: 11.00 Hoogmis met Boe teviering (Herenkoor); overl. oudere Lindere-Vereteegen; jrd. Mathieu van Ryswyck. Tydens de diensten dit weekend zegening van palm ën "Uitreiking van palmtakjes. "Woensdag: 9.90 H. Mis Carolifen Philipsen. Witte Donderdag: 19.00 Gez. H; Mis (Dameskoor). Goede Vrydag: Dag van Vasten en Onthouding. 15.00 H. Kruisweg 19.00 Goede Vrijdag dienst Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 (Dameskoor); Willem Baltussen en Johanna Baltussen-Jacobs; Jan van Houdt; Tbon Classens; Hay Weijs; Hay Reyndere; Henrica Reijndere-Weijs; Marie Janssen; jrd. overl. ouders Martinus Dinghs en Maria v.d. Beu ken; Marie en Sjang van Kuyck en overl. oudere Van Kuyck-Verrijdt; jrd. Frans Weys; overl. ouders Dinghs-Weys. Woensdag: 9.00 Marie Janssen; jrd. Antoon Geurts en Maria Zanders. Witte Donderdag: 19.00. Goede Vrydag: 19.00 Misdienaars: Za: Anke en Loes. Do: Marianne en Sanne. Vr: Suzan ne en Marian. De algemene parochievergade ring zal gehouden worden op maan dag 27 april aanvang 20.00 uur in De Wis. Vastenaktie, laten we er wat voor over hebben. Parochie Leunen Palmzondag. Dit weekend wordt in elke mis de palmwijding gedaan, na elke mis kan iedereen een palm takje voor thuis komen halen, voor aan in de kerk. Zaterdag: 19.00 Lsm. Mathys van Kempen en Johanna Lochtens; Sjaak Classens; Michel Loonen en overl. fam.; Jan de Lauw; Nic Ewals en Maria Ewals-van Haeff; weekd. Louis Weys (5); weekd. Drika Heidens-Smits (1). Zondag: 10.00 Hgm. overl. fam. Claessens-Gussen; Sjang Loenen en zuster Joliannetta Lemmen; Gerrit Jenniskens; gest jrd. overl. oudere Baltussen-Loonen en overl. kinde ren. 11.15 Mndd. Herman van Leip- sig en zoon Frans. Maandag: 19.00 Lsm. tot bijz. int. (T); Grada Heldens-Direks; mndd. Hendrik Philipsen en Catharina Philipsen-Spreeuwenberg. Dinsdag: 19.00 Boeteviering als voorbereiding op Pasen. Woensdag: 19.00 Lsm. Han Ouwerkerk-Mandera en overl. fam.; Antoon Verheyen en overl. fam. Verheijen-Droesen; overl. fam. Verkoeijen-Janssen en Frans Ver koeijen. Witte Donderdag: 18.30-19.00 Ge legenheid voor privé-biecht 1990 PI. Viering vaji de instelling van de eucharistie en het priesterschap. Goede Vrydag: Vasten- en Ont houdingsdag. 14.30 Goede Vrijdag viering met de kinderen van de basisschool. 19.30 Goede Vrijdagvie ring, tevens Boeteviering en com muniedienst. Misdienaars: Za: 19.00 Maaike Leyssen en Wendy Thoone. Zo: 10.00 Tbm Bos, Mark de Klein en Erik Litjens; 11.15 Janny van Osch en Sonja Broers. Ma t/m vr: Rudi Linders en Roel Litjens. Let op de andere tijden op donderdag en vrij dag. Kom op die dagen om 19.00 uur naar de sacristie, dan kunnen we nog even oefenen voor die twee diensten. Lektoren: Za: 19.00 Jan Jennis kens. Zo: Jan Reintjes. Gedoopt: Sjoerd Bouwmans, Edelweis 11, Ven ray. Overleden: Op woensdag 1 april overleed in het ziekenhuis te Ven- ray Drika Heidens-Smits, Schut tersveld flat 37, Venray, voorheen gewoond St. Catharinastraat 3. Zij was 84 jaar. Na een plechtige Uit vaartdienst op zaterdag 4 april leg den wij haar te rusten op ons RK Kerkhof in Leunen. Rektoraat Heide Zondag: Palmzondag; begin van de Goede Week; Herdenking van de intocht van de Heer in Jeruza lem. 10.00 PI. Hoogmis waaronder palmwyding; voor overl. oudere Achten-Cox; Johanna Maes-Janssen (koll.); jgt Martinus Rongen en Jo hanna Gerrits. Maandag: 19.00 Boeteviering. Woensdag: 8.00 H. Mis voor over ledenen. Misd.: Mieke Derikx en Tom Comelissen. Witte Donderdag: PI. eucha ristieviering bij gelegenheid van Witte Donderdag. Goede Vrijdag: 19.00 Herden king van het lijden en sterven van onze Heer Jezus Christus waaron der kruishulde. Rektoraat Veulen Palmzondag - palmwyding. Zaterdag: 19.00 Hgm. Hendrika v.d. Goor-Baltussen; Jan v.d. Aker; jgt. Tteng Jenneskens. Zondag: 11.00 Hoogmis gest jgt. Hub v. Rijswijck, echtgen. en doch ter Drini; Marlie Weys; uit dank baarheid. Maandag: 8.00 H. Mis voor de pa rochie. Dinsdag: 8.00 H. Mis ti.v. de offe raars van St. Antonius (le van de 9 dinsdagen). Woensdag: 8.00 II. Mis voor de overledenen. Witte Donderdag: Witte Donder- dagdienst. Boede Vrijdag: 15.00 Kruisweg; 19.00 Goede Vrijdagdienst. Akolieten: Za: Paul Litjens en Marcel Vermulst. Misdienaars: Zo: Karin Jeuken en Sander Smits. Parochie Ysselsteyn Goede Week. Zaterdag: 19.00 (Kinderkoor); mndd. Gr. Spreeuwenberg; Fr. v.d. Pas (opa en oma); jrd. ouders Vollenberg-Aerts; Gerardus v.d. Munckhof. Aan het begin van elke dienst in dit weekend worden de palmtakken gewijd en nd de dienst uitgereikt. Voorlezing van het Lijdensverhaal. Zondag: 9.30 Jrd. L. van Beere- Stevens; Thei Janssen; Jan Geurts. 11.15 Mndd. B. Camps; W. Hendriks (fam. H.); jrd. Joh. Willemse en echtgen. Maandag: 19.00 A. Broeders (KBO); Gèr Jongen (Guusje). Dinsdag: 19.00 Boeteviering (zon der eucharistieviering). Woensdag: 19.00 Eucharistievie ring waarin een Boeteviering is op genomen! Jrd. T. Marcellis; Jacq. Bos-Janssen; uit dankbaarheid (R). Witte Donderdag: 9.00 Boetevie ring voor de kinderen van groep 5 t/m 8. 19.00 Eucharistieviering. Goede Vrydag: Vastendag. 15.00 Kruisweg. 19.00 Avonddienst. Misdienaars: Za: 19.00 D. v.d. Burgt en Marl. Potten. Zo: 9.30 T.. van Asten en B. Poels; 11.15 N. Jaspers en B. Pouwels. Ma en wo: 19.00 S. Ewals en R. Keijzer. Di: N. Jaspers en B. Pouwels. Do: 19.00 R. en T. Berkere. Vr: 15.00 T. van Asten, K. Jaspers en B. Poels; 19.00 B. en S. Slangen. Repetities worden nog bekend gemaakt. Spreuk van de week: 'Geen ge donder! Maak het weer goed!' Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Fhm. Hoedemakere-Gooren. Misd.: Paul Arts. Zondag: 10.00 Overl. fam. Eys- sen. Misd.: Bas Wilms en Willem Loonen. Zaterdag en zondag wijding palm takken. Dinsdag: 8.30 Peter Mathijs Gie- len en overl. kinderen; fam. Arts-Aben. Woensdag: 18.40 Rozenhoe<ye. 19.00 Jgt. Lamb. Arts en Petron. Poels; Jan Peters. Misd.: Roel Wismans en Robbert Windsant. Witte Donderdag: 8.30 Viering voor schoolkinderen (oudere en personeel ook welkom). 19.00 Vie ring voor de parochie. Misd.: Marij ke Loonen en Nancy Arts. Goede Vrijdag: 15.00 Kruisweg. Misd.: Anja v. Dijck en Ellen Poels. 19.00 Herdenking lyden en sterven des Heren. Misd.: Kim Thielens en Anke B roe ren. Kerk poetsen: Mevr. Gielen- Veretappen en mevr. Claassen. Vastenaktie: envelop al inge leverd? Rektoraat Vredepeel Zaterdag: H. Isidorus. 19.00 Boe teviering; Harrie Arts, Harry Bou ten en Frans Geven. Zondag: Palmzondag. 10.00 Ge durende de H. Mis palmwyding. Ook Boeteviering als voorbereiding op Pasen. Fam. Arts-Lucassen; t.e.y. H. Berhadette (LVB). Óegin van de Goede Week. 1 IJ Maandag: 8.30 Byz. int. (MJ). Dinsdag: 8.30 Voor de zieken. Woensdag: 8.30 Voor vrede. Witte Donderdag: 20.00 Instel ling H. Sacrament en priester schapviering. Voor de priesters en priesterroepingen. Goede Vrijdag: Vasten en Ont houding. 15.00 Kruisweg voor kin deren en volwassenen. 20.00 Lijdensverhaal, verering van H. Kruis en uitdeling van H. Communie. Misdienaars: Za: Peter en Kora. Zo: Maaike en Patricia. Misdienaars voor Witte Donderdag, Goede Vrij dag en Paasnacht zullen in de school aangekondigd worden. Lektoren: Za: Dora Arts-Mennen. Zo: Jan Classens Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor Nöll de Hoog (buurt); Sjef Schaef- fere; fam. Smits; fam. Pennings. Zondag: Palmzondag. 8.30 H. Mis te Holthees met palmwijding. Voor Harrie Pingen (buurt) en t.z.i. 10.00 Hoogmis met palwijding; fam. V.d. Winkel-van Kempen; v.b.i.; fam. Does-Sikking. Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef; fam. Van Loon; Piet Janssen en overl. echtgen.; Rosy Hettema- van Thiel; v.b.i. (Cuyk). Witte Donderdag: 19.00 Viering van het Laatste Avondmaal. Goede Vrijdag: 19.00 Viering rond het kruis en sterven van onze Heer Jezus Christus. Protestantse Kerkengemeensehap Venray e.o. Op zondag 12 april zal in het In- terVen College, Leunseweg 2a te Venray, ds. A. van Es uit Zwolle voorgaan in de dienst, waarin de Maaltijd van de Heer wordt gevierd. Aanvangstijd is 09.30 uur. Tydens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindemevendienst ge houden. Oecumenische Basisgroep Heel de Kerk, heel de wereld A.s. zondag 12 april is er een vie ring van de oecumenische basis groep "Heel de kerk, heel de wereld". Thema van deze viering is 'Woestyn'. Plaats: Kapel bejaarden centrum Het Schuttersveld, Berg weg, Venray. Aanvang: 11.15 uur. Voor de kinderen is er een kinder- nevendienst. U bent van harte welkom. uw weekblad Jehovah Getuigen Hierby nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema 'Gods nieuwe we reld - wie zullen er voor in aan merking komen?' in de Koninkrijkszaal aan de Henri Du- nantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte. Op veler verzoek hebbet meend te moeten overga oprichting van een fotocls Venray en omstreken. Inliet Peter Swenker, fotograaf, \f Dit stond te lezen in dej Maas van 31 december I960, ste bijeenkomst van enkel teurfotograven vond omstreeks januari 1961 int Keizer in de Patersstraat avond werd onder voorzit van Piet Schaeffere de Venray' opgericht. De allereerste leden die: deze avond opgaven wenfc Peter Swenker (op statief c ontspanner) op de gevoelij vastgelegd. Niet alle namen kend. V.l.n.r. staande hen we: Jan Derksen, Noutjel/ (Vredepeel), Wim Arts, Peter Swenker, Maessen C. Heynsbroek. Zittend vj Swinkels. Jan v.d. Putt Janssen, Piet Schaeffers, Herman Vollebergh, L. Ci In 1962 sloot de nog jon club zich aan bij de Ne Bond voor Amateurfol is nu in 1992 dus precies leden. By deze gelegenhi a.s. zaterdag 11 april in dei burg een foto-expositie worden, van recent fot leden, die te bezichtigen april 1992. De Fotoclub Venray telt teel 20 aktieve leden en clublokaal in de g usschool aan het Kennedj voorzitter is dhr. Geei J. vd t Over een paar dagen is het Pasen. De afgelopen weken zijn via de hon gerdoek van de Argentijnse kunste naar Adolfo Esquivel een aantal onderwerpen de revue gepasseerd. Duidelijk zichtbaar werden de pro blemen waarmee de inheemse be volking te kampen heeft, maar hun onverwoestbaar geloof in een betere toekomst en hun niet te stuiten strijd voor herstel van hun oor spronkelijke tradities en cultuur. De indianen die on bezochten hebben ook onze ogen geopend. Het motto van dit jaar 'Ontdekken van een een nieuwe wereld met an dere ogen' zet ons aan tot bezinning op onze rol in de vijf eeuwen die achter ons liggen. Vele scholen, MOV-groepen, parochies,en vereni gingen helbbeii hun steentje ertoe by gedragen dat .de Vastenaktie 1992 niet ongemerkt voorby ging. Met ons allen steunden we vele projekten, zoals een edukatief radioprogramma 'De stem van het oerwoud', de technische vorming van koffieplanters, de voorlichting aan vrouwen over natuurlijke hulp bronnen en de handhaving van de culturele erfenis door inheemse in diaanse stammen. Het standpunt van de Landelijke Vastenaktie is dat Dinsdag 14 april begint de Anto niusnoveen die afgesloten zal wor den op dinsdag 9 juni. Voor velen is Antonius een vriend, toevlucht eh steun in hun leven. Wy nodigen u uit om aan de negen dinsdagen deel te nemen. Iedere dinsdag om 19.00 uur avondmis met voorbeden voor de eigen een aangeboden intenties. Programma dinsdag 7 april: Dames: 2kl: Venray 1-GTR 1 4kl: Venray 2-Horst 3 5kl: Venlo 3-Venray 3 Dames 35 3kl: Venray 1-Ace 1 5kl: Ace 5-Venray 2 5kl: De Meulenslag 2-Venray 3 Programma zaterdag 11 april: Senioren B: 2kl: Venray 1-De Kookerheide 1 3kl: Montfort 1-Venray 2 4kl: Tegelen 3-Venray 3 4kl: Weert-Oost 3-Venray 4 4kl: Horn 5-Venray 5 4kl: Venray 6-Pann-Egchel 1 Heren A: lkl: Meyel 1-Venray 1 2kl: Apollo 1-Venray 2 4kl: Venray 3-Ysselsteyn 2 41d: Venray 4-Apollo 3 4kl: Venray 5-De Kaetelberg 1 Heren B: 4kl: Venray 1-De Kaetelberg 3 4kl= Venray 2-Blerick 4 51d: Tegelen 4-Venray 3 5kl: Boekend 1-Venray 4 Programma zondag 12 april: Gemengd: 6kl: St. Tunnis 1-Venray 1 7kl: Venray 2-Kessel 2 Heren: 7kl: Venray 1-Swalmen 2 7kl: Arcen 2-Venray 2 Heren 35 3kl: Venray 1-Mierlo 1 3kl: Arcen 1-Venray 2 wy niet van bovenaf moetoL pen in hun samenleving^ moeten wy goed voor ogenii' dat ook in hun samenlevto» dertjes in elkaar grijpen. wij ons dit realiseren, helar daadwerkelijk mee aan heifii naar een antwoord op grootste bedreigingen van| ment: een diskriminere wyze. En hiervoor hoefjfl alleen naar de derde werel ken. Ook onze eigen i kent zijn minderheden j werklozen of de immigra zullen ook hier op een eerii nier mee om moeten gaan. De Landelijke Vastenal Noord-Limburg juicht alle ven toe op dit gebied.ini overtuiging dat echte vera van onderop moet komen,«i wustwording en aktie. I: brachten we met zijn allen:0 ton by elkaar voor de onè ten in de ontwikkelingsland SP] gen de mensen die uw steun ®r<' ook dit jaar op uw medewert kenen? U kunt uw bijdrage op gironr. 225.79.19 of 12.36.80.956 t.n.v. Werkgro delijke Vastenaktie Noord-li aktie 1992. opening. Zaterdag 11 april is er« springwedstrijd in manege: heide te Well. Aan deze w kan iedereen meedoen. Pony's: aanvang 18.00 um ten 70-80-90 cm. Paarden:: 19.30 uur; hoogten: 110-120 cm. Prijzen: by de pony's dr cassetterekorder. Bij de zijn er geldprijzen. Op zondag 12 april a.s.«j door de ruitervereniging J draver een concours-hippM^ ganiseerd. Dit zal plaaf nabij de kruising Jan I Deumeseweg. Deze weds gint om 10.00 uur. Om F®1 is het défilé en tevens de IN Geslaagde 1 api Op 1 april had toepclub een toeptoernooi ge met als inzet een heuse thousiaste toepere waren toernooi afgekomen en oi uur begon de kompetitie, aan 5 tafels fanatiek getoq bij spoedig duidelijk wenij strijd zich toespitste tuss vijftal ervaren spelers, ft] vier rondes moesten uitsk ven en toen de jury zich t' was de spanning voelbaar, Wie schetst echter de vt] van vele deelnemers, toen in plaats van de uitslag bd maken met de mededeling] dat het hier om een 1 ging en dat de echte t< den op 8 april zouden houden. Natuurlijk teleurstelling' kanshebbers maar er was»1 ondertoon van begrip en 3 dat het een aprilgrap wj met een lach worden geacoj

Peel en Maas | 1992 | | pagina 18