Donderdag 30 april Oranjefeesten 1992 Zaalvoetbaltoernooi Komend weekeinde opnamen videopromotiefilm over Venray FIETS VAN 'N GEELDE OMT JE DUUR TE STAAN! 1® 9 NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Enquête weekmarkt Bouwvergunning aangevraagd KOPER VAN DE BU T GAAT NIET VRIJUIT! Bouwvergunning verleend Kollektekalender Velling en herplant bomen in de Ravelstraat Wijziging netnummers Hinderwet PEEL EN MAAS Schikkingen Inschrij fformulier Oranjezaalvoetbaltoernooi 1992 Bouwvergunning aangevraagd Bekendmaking Commissie algemene zaken =ij EN MAAS Donderdag 9 april - Pagina 15 IHUIS VENRAY luisstraat 1 foon 04780-23333 espondentieadres: ™tlbus 500 Sepio AM VENRAY ra iBnlngstijden: ig t.m. vrijdag van 9.00 tot Véiirao uur. afdeling Bevolkingszaken is Tra i geopend op donderdag van ,'tiiit I tot 17.00 uur. lelt deze openingstijden kan uitslui- lan na telefonische afspraak worden l. „eweken. (eekuren b. en w. uitsluitend te ""loeken na telefonische afspraak VTA de stafeenheid bestuurson- Vunlng, tel. 04780-23269, al- W<|j vóórmiddag. rgemeester t.A.B. Waals fandag van 10.00 tot 11.00 uur sidimene bestuurszaken: gewestelij- n intergemeentelijke samenwer- |i bestuurlijke koördinatie; ibare orde en veiligheid; voor gas ng en inspraak algemeen; dorps e wijkraden; personeel, organisatie ven? nformatica; interne dienstverle- laa[ ekonomische zaken: bevorde- jdin werkgelegenheid, markten en SRmissen, handel en middenstand, I „fjordering toerisme, bedrijfs- en eanl elvestiging. ïdho houder ïen .A.A. Hoppenreijs-de Loo co-burgemeester) ndag van 10.00 tot 11.00 uur. oniHeuzaken: algemeen milieubeleid, eztt erwetszaken, afvalverwerking, bodemsanering; wisatschappelijke zorg: gezondheids- en maatschappelijk werk, ouderen- I, werklozenzorg (RBA), sociale kvoorziening (WSW), culturele neki derheden; sociale vernieuwing; f mcipatie. houder 'ii M.O. Truijen sgiiindag van 10.00 tot 11.00 uur. Ie iciën: belastingen, gemeentega- sw jes (hypotheken); openbare wer- aaif wegen, riolering, reiniging, #"f Bn, verkeer en vervoer; agrarische sn: ruilverkaveling, beheer en ver- w s p landbouwgronden. f l houder I. Kersten h|'andag van 10.00-11.00 uur. LilJ| itelijke or ening; volkshuis- ing; bouw- en woningtoezicht; tandstoezicht; stedebouw; ndbedrijf (m.u.v. beheer land- jronden): beheer eigendom exploitatie bestemmings- 3n; grondverwerving; stonduitgifte. 'le houder H. Driessen mdag van 10.00-11.00 uur. ure zaken: muziekschool, mu ien' m, schouwburg, bibliotheek, mo- mentenzorg, oud archief, culturele vootfenigingen, grote en kleine kun- i, vrije academie; sociale zaken; eelt erwijs; volwassenen-edukatie; iken; rekreatie; jeugd- en jon- ïnwerk; akkommodatie-aangele- be iheden; sociaal-cultureel werk; ndiale vraagstukken; mediazaken; 1 iijderopvang. zon n bin; De gemeente Venray heeft, in sa menwerking met een aantal Ven- rayse bedrijven, opdracht gegeven voor het vervaardigen van een videopromotiefilm over Venray. In de periode van donderdag 9 t/m zondag 12 april 1992 zullen daar voor de video-opnamen worden ge maakt. A.s. zaterdag wordt in het centrum van Venray gefilmd en de overige dagen op diverse lokaties in de hele gemeente. Het ligt in de be doeling, dat de promotie-video op Koninginnedag 30 april a.s. wordt gepresenteerd. De video zal tevens worden ge toond op de inspraakavonden, die in de maand mei a.s. zullen worden gehouden over het rapport inzake het sociaal en ruimtelijk-ekono- misch perspektief van de gemeente Venray (het Buck-rapport). Deze video zal dienen voor alge mene promotiedoeleinden en voor de promotie van onze gemeente in verband met de komst van militai ren naar vliegbasis De Peel in 1994. Begin april is de gemeente, in sa menwerking met de Hogeschool Eindhoven, een konsumentenon- derzoek begonnen naar het funkti- oneren van de weekmarkt. Sinds enkele dagen houden studenten van de Hogeschool hiervoor op de markt en in het winkelcentrum een enquête. De gemeente hecht veel belang aan uw mening over de kwaliteit van de weekmarkt. Het is voor u dus, van groot belang, dat u deel neemt aan de enquête. Zo kunt u, als bezoeker van de markt, uw me ning geven over de kwaliteit ervan. Denkt u daarbij aan onderwerpen als de sfeer, het aanbod en de be diening. Neemt u dus gerust even de tijd om de gemeente via onze enquê teurs uw mening over de week markt te geven. (art. 19 WRO/50, lid 8 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met, toepassing van artikel 19 van de Wet op de ruimtelijke ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Woningwet, mede werking te verlenen aan de navol gende bouwaanvragen: het verbouwen van een pand tot dierenkliniek aan de Oude Oostrumseweg 26 te Venray, t.n.v. Dierenkliniek Venray, Stationsweg 13. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 10 april 1992 geduren de 14 dagen voor een ieder ter inza ge bij de onderafdeling bouwbe heer, kamer 310, van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals erj is heling? Inicuwe Nikes voor nog niet de helft van de 111$ pnjs. 'Van de vrachtwagen gevallen', llU' at dan. Een fiets die je op straat aangeboden voor twee of drie tientjes. Met IU ecrd slot, dat wel, maar verder toch nog Ecn autoradio voor een spotprijs, waar aden van de vorige eigenaar nog aan kn. En een leren jas die zwaar is afgeprijsd ■brandschade', alleen is er nergens een [of vuiltje te bekennen je je door dat soort 'aanbiedingen' laat Men'U de groot dat je je schuldig maakt Heling betekent datje meedoet Gf Dde' 'n Sloten goederen. Het maakt daarbij p il °/je van plan bent om de spullen door te >pen o/om ze zelf te houden. Je hoeft echt geen 'professional' te zijn. Ook de vader die z'n zoontje blij maakt met de fiets van die wildvreemde meneer op straat, maakt zich dus schuldig aan heling. Duizenden gevallen per jaar... Heling is aan de orde van de dag. Per jaar regi streert de politie duizenden gevallen van heling. En dan hebben we het nog niet over alle heiing- zaken - grote en kleine - die niet worden aan gegeven. Want alles wat gisteren werd gestolen, wordt vandaag geheeld. Je eigen zuurverdiende autoradio, de camera van je tante, de antieke klok waar je moeder zo trots op was... Heling is strafbaar. Met de gewijzigde wel kan heling harder worden Burgemeester en wethouders hebben in hun vergadering van 31 maart 1992 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. Z\j die menen door de af gifte van één of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrft indienen en wel binnen dertig dagen na boven genoemde datum. het plaatsen van een tuinhuis je aan de Matterhornlaan 15 te Ven ray, t.n.v. P.A.G.M. v.d. Brugt; het bouwen van een rund veestal aan de Heidseschoolweg 4 te Heide, t.n.v. M.A.W.H. Peeters; het bouwen van een stoeterij/ africhtstal aan de Rouwkuilenweg 39 te Ysselsteyn, t.n.v. J.A. Schepers; het bouwen van een carport aan de Tangostraat 3 te Venray, t.n.v. H.C.M. v. Egmond; het bouwen van een carport plaatsen dakkapel aan de Vicarie- weg 39 te Leunen, t.n.v. L.H.M. v. Kempen; het bouwen van een carport plaatsen dakkapel aan de Vicarie- weg 49 te Leunen, t.n.v. J.A.J. Hei- het bouwen van een garage/ berging aan de Veulenseweg 51 te Veulen, t.n.v. A.A.M. Bexltens-, het bouwen van een berging serre aan de Kennedystraat 19 te Venray, t.n.v. T.J.F.A.J. de Keizer. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals 25 april: Jeugdopvang TTV Red Stars. 26 apr.- 2 mei: Nationaal Fonds Sport Gehandicapten. Alleen voor deze kollekte is een vergunning verleend. Koliekteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. De kollektanten en kollektrices moeten een op de be treffende kollekte gericht legitima tiebewijs kunnen vertonen. aangepakt. Daders komen sneller voor de rechter en riskeren een gevangenisstraf van maximaal 4 jaar of een forse geldboete. En dat kan heel wat meer zijn dan de prijs van de mooiste cd-speler. We houden het systeem zelf in stand... Heling heeft nog meer vervelende gevolgen. Door in te gaan op 'aan biedingen met een lucht je', houden we de handel in gestolen goederen zelf in stand. Okee, dan heb je vandaag een koopje aan die fiets. Maar morgen ben je 'm weer kwijt en is iemand anders er weer voor een paar tientjes blij mee. De dieven en de helers lachen hel laatst en het best: zolang wij blijven kopen, blijven zij onze spullen stelen en verdienen ze grof geld. Wat kunnen we er aan doen? Diefstal kun je bestrijden, maar wc zullen het nooit helemaal kunnen uitroeien. Er zullen altijd mensen zijn, die blijven stelen. Al was het maar voor eigen gebruik We kunnen wel veel doen om het helen - en dus ook het stelen - te beperken. 1Laatje niets wijsmaken. Jacks waar de prijskaartjes nog aanhangen, zo genaamde 'restpartijen' van sportschoenen die normaal gesproken peperduur zijn en gloed nieuwe apparatuur zonder gebruiksaanwijzingen of garantiebewijzen: trap er Vaak vragen helers voor gestolen spullen min der dan de helft van de gewone prijs, maar dat kan per seizoen en per plaats verschillen. In Amster dam kost een gestolen fiets tegenwoordig niet meer dan f25,-. En in de meeste grote steden zijn de camera's in de zomer goedkoper, omdat er dan veel toeristen worden beroofd. Let dus goed op. Vooral bij spullen die op rommelmarkten, in cafés en gewoon op straat te koop zijn. 2. Weiger gestolen goed. Koop geen gestolen spullen. Hoe verleidelijk dat ook is, want vaak zijn gestolen spullen een In de komende dagen zal in de Ravelstraat een viertal iepen wor den gekapt om plaats te maken voor nieuwe bomen. De betreffende iepen staan nabij de woningen Ra velstraat 12-14-18-20 in gemeente plantsoen, dat overigens wordt onderhouden door de betrokken bewoners. Aanleiding tot de vervanging vor men de klachten van de aanwonen- den over de overlast die van deze bomen wordt ondervonden. Deze klachten zijn beoordeeld door de af deling openbare werken en ge- konstateerd is dat, met name in voor- en najaar, de overlast inder daad dermate groot is dat vervan ging om die reden alleszins redelijk en gewenst is. Behalve de genoemde vier iepen zal in dezelfde rij een tweetal mei doorns worden vervangen omdat deze bomen zich in een slechte staat bevinden. Vervanging geschiedt door her plant van zes zuilvormige esdoorns. Deze esdoorn is met name zeer ge schikt voor rijbeplanting in een straat en komt, ook gelet op de grondsoort, als eerste in aan merking. De kap- en herplantwerkzaamhe den zullen enkele dagen in beslag nemen. Met ingang van 18 april a.s. zal door de PTT worden overgegaan tot de invoering van één netnummer (04780) voor de gehele gemeente Venray. Dit betekent, dat de net nummers en abonneenummers van de kerkdorpen Casten ray, Oirlo, Merselo, Vredepeel en Ysselsteyn als volgt wijzigen: Casten ray en Oirlo: netnummer (thans 04787) wordt 04780; het hui dige abonneenummer wordt voor afgegaan door het cijfer 7 (zeven). Merselo en Vredepeel: netnum mer (thans 04786) wordt 04780; het huidige abonneenummer wordt voorafgegaan door de cijfers 46 (vier, zes). Ysselsteyn netnummer (thans 04785) wordt 04780; het huidige abonneenummer wordt voorafge gaan door het cijfer 4 (vier) (dit in tegenstelling tot de foutieve ver melding in de nieuwe telefoon gids). Voor de inwoners van Smakt, die nu een 3-nummerig abonneenum mer hebben met als kengetal 04782 verandert eveneens het nummer. Het netnummer wordt nu 04781 en voor het abonneenummer wor den de cijfers 36 (drie, zes) ge plaatst. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat bij hen een aanvraag om vergunning ingevolge de Hin derwet is binnengekomen van: Maatschap Reynders-Wil- lemssen, Lollebeekweg 33, 5811 AJ Castenray voor een nieuwe, de ge hele inrichting omvattende vergun ning voor een pluimveehouderij gelegen aan de Lollebeekweg 33 te Castenray; Maatschap Versteegen-Lin- ders, Rouwkuilenweg 16, 5813 BH Ysselsteyn voor een nieuwe, de ge hele inrichting omvattende vergun ning voor een bloembollenbedrijf gelegen aan de Mgr. Hanssenstraat 54 te Oostrum; L. van Vegchel, Breevennen- weg 3, 5809 EK Leunen voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning voor een var kenshouderij gelegen aan de Breevennenweg 3 te Leunen. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 9 mei 1992. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Degene die een bezwaar schrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Wij zijn voornemens om voor de ingediende aanvraag een openbare zitting achterwege te laten, omdat daaraan naar verwachting geen be hoefte bestaat. Indien men echter hierom verzoekt (bij de onderafde ling milieubeheer) kan men tot één week voor het verstrijken van bo vengenoemde termijn in de gele genheid worden gesteld ook mondelinge bezwaren in te bren gen. Daarbij bestaat dan tevens de mogelijkheid tot een gedachtenwis- seling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en ove rige aanwezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en alleen degenen die kunnen aantonen dat zij daartoe re delijkerwijs niet in staat zijn ge weest, kunnen tijdens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp-beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke be schikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.J.F.M. Frencken stuk goedkoper dan in de winkel. Maar op dat zelfde moment loopt er ergens in Nederland iemand rond, die diep ongelukkig is omdat-ie z'n nieuwe mountainbike kwijt is. Of die broche die al generaties lang in de familie zit. En morgen ben je mis schien zelf de klos. Als we geen gestolen spullen meer kopen, zit er geen handel in heling. En dus ook niet meer in diefstal. Niet voor niets luidt hel gezegde: 'zonder heler geen steler'. Het kringetje is dus heel gemakkelijk te doorbreken: weiger gestolen spullen. Zorg dat er geen droog brood meer te ver dienen valt met helen en stelen. 3. Kijk niet toe, neem actie. Zodra je vindt dat bepaalde spullen wel érg goed koop zijn - verdacht goedkoop - doe dan aangifte bij de politie. Bel de schoolleiding als kinderen thuiskomen met verhalen over Reeboks voor f25,-. Laat het er in ieder geval niet bij zitten. Help mee om de handel in gestolen spullen te stoppen. 4. Beveilig je spullen tegen diefstal. Iedereen moet z'n spullen natuurlijk zelf zo veel mogelijk beveiligen tegen diefstal. Bij de politie hebben ze informatie over het voorkomen van diefstal. Het is bijvoorbeeld heel nuttig om fietsen en andere waardevolle spullen te (laten) merken met postcode en huisnummer. Dieven en helers houden niet van gemerkte spullen. Want dan ligt het er bij het doorverkopen tè dik bovenop dat de boel ge stolen is. Bovendien zijn gemerkte spullen, als ze dan löch gestolen wor den, gemakkelijker terug te vinden. Met een beetje gezond versland kom je trou wens al een heel eind. Waardevolle sieraden zijn nu eenmaal veiliger in een kluis bij de bank. Een autoradio 'met slee' is misschien wel duurder, maar die kun je 's avonds tenminste uit de auto uw weekblad halen. En als je toevallig weg moet, controleer ramen en deuren en laat een lamp branden en de radio aan, dan lijkt het in ieder geval net of er iemand thuis is. Ook als je eigenlijk uit bent. Wie weet raad? Twijfel je aan de herkomst van spullen die je zou willen kopen? Wil je meer weten over het voorkomen van diefstalen het merken van waar devolle spullen? Ga dan eens langs bij het politie bureau. Daar geven ze graag tekst en uitleg en er zijn bovendien allerlei praktische folders beschikbaar. Zorg dat je diefstal en heling niet gewoon gaat vinden. Blijf opletten. En kom in actie. Want anders weten we straks niet beter! Er bereiken de politie nogal wat vragen over de huidige gang van za ken als men een transaktie, of beter gezegd een kennisgeving van schik king heeft gekregen. Sinds januari 1992 zijn de meest voorkomende verkeersovertredingen uit het straf recht gehaald en worden middels een administratief-rechterlijk sy steem afgehandeld. De politie konstateert een strafbare hande ling en reikt hiervoor een kennis geving van beschikking uit De gegevens hiervan worden verzon den naar het Centraal Justitieel In casso Bureau in Leeuwarden. Het CHB stuurt betrokkene een beschikking met een acceptgiro- kaait toe, waarop de sanctie is ver meld. Is de betrokkene het daar niet mee eens dan moet hij niet bij de politie maar b(j de officier van Justitie een gemotiveerd beroeps- schrift indienen. De officier van Justitie neemt vervolgens, na het eventueel horen van betrokkene, een beslissing. Tegen deze beslis sing kan weer beroep worden aan getekend bij de kantonrechter maar de opgelegde boete dient wel te worden betaald. Dient men geen beroepsschrift in bij de officier van Evenals vorige jaren zal ook in 1992 het Oranje- zaalvoetbaltoemooi worden georganiseerd in Sporthal De Wetteling in het kader van Koningin nedag. Iedereen die aan dit evenement wil deelne men wordt verzocht onderstaand inschrijf-formu- lier in te leveren hij de afdeling Welzijn van de gemeente Venray, t.m. vrijdag 24 april a.s. 12.00 uur of bij Sporthal De Wetteling (dhr. v. Katwijk). Tevens wordt men verzocht het inschrijfgeld te voldoen, bij inlevering van het inschrijfformulier. Deelnamekosten bedragen per team ƒ20,-. Hierbij geven wij ons op voor het Oranjezaalvoet baltoernooi 1992 met 1 herenteam: Naam van het team_ Kleur shirts/broek Naam kontaktpersoon Adres Woonplaats/pc Telefoon (art 18a VVRO) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te verlenen aan het ter plaatse gelden de bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwaanvragen: het plaatsen van een tuinhuis je aan de Vicarieweg 35 te Leunen, t.n.v. RJ. v.d. Berg, Steegse Peelweg 26; het bouwen van een serre aan de Hoofdstraat 10a te Oirlo, t.n.v. L.W.M. Heidens; het bouwen van een carport aan het Helmkruid 1 te Venray, t.n.v. B.L. Ruijs; het bouwen van een carport aan de Largostraat 11 te Venray, t.n.v. J.G.W. Bouten; het bouwen van een carport aan de Largostraat 8 te Venray, t.n.v. H.T.M. Smedts; het verbouwen van een garage tot hobby-ruimte aan de Honingkla- ver 7 te Venray, t.n.v. J.P.J.M. Ver- steegen; het bouwen van een carport aan het Loenerveld 19 te Leunen, tn.v. L.J.J. Hustings. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 10 april 1992 geduren de 14 dagen voor een ieder ter inza ge bij de onderafdeling bouwbe heer, kamer 310, van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray drs. J.F.H.A.B. Waals Diefstal leren etui Uit een café aan de Hoenderstraat werd van een inwoner een leren etui ontvreemd met daarin o.a. zijn rijbewijs. Hoe de diefstal precies heeft plaatsgevonden kon niet wor den vastgesteld. Justitie dan is de beschikking on herroepelijk en moet de sanctie binnen twee weken zijn betaald. Betaalt men te laat, niet of niet volledig, dan volgen twee aanma ningen, waarbij het bedrag fors wordt verhoogd. Wordt dan nog niet betaald, dan is verhaal moge lijk door de officier van Justitie. Dit verhaal kan zijn op goederen door een deurwaarder öf door beslag te laten leggen op lonen, bankreke ningen of uitkeringen. Het grote verschil met vroeger is, dat eerst moet worden betaald en pas dan beroep kan worden aange tekend bij de kantonrechter èn dat justitie veel gemakkelijker kan in nen via de deurwaarder. De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het be paalde van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 31 maart 1992 in voorbereiding heeft verklaard: I. een partiële herziening van het bestemmingsplan 'Ys selsteyn' voor het perceel M-575 (ged.), gelegen aan de Kerkweg in Ysselsteyn, tb.v. de bouw van een woning. II. een partiële herziening van het bestemmingsplan 'Oos trum-Zuid' voor het perceel Stationsweg 142 en Looierij- weg 1 te Oostrum, t.b.v. het (mede)-gebruik van 'Villa Jo sephine' voor kantoordoe leinden; III. een partiële herziening van het bestemmingsplan 'Weder- opbouwplan' voor het perceel Julianasingel 33 te Venray, tb.v. de vestiging van een snookercentrum. Deze voorbereidingsbesluiten te- den in werking met ingang van 10 april 1992 en liggen voor eenieder ter inzage in het raadhuis, afdeling VROM, Raadhuisstraat 1 te Venray, tijdens kantooruren van 09.00 tot 12.00 uur. De burgemeester voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals Op maandag 13 april a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie algemene za ken, aanvang 18.00 uur in kamer 004 (b- en w-kamer) van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 0. Kennismaking met de nieuwe di- rekteur Staven, drs. H. Gilissen. 1. Verslag van de openbare vergade ring d.d. 16 maart 1992. 2. Ingekomen stukken/mededelin gen: mededeling m.b.t. toekom stige invulling sekretariaat; concept-verslag van de vergade ring van de Stuurgroep Regiona le Politie d.d. 28 febr. 1992. 3. Gewest-aangelegenheden: uitno diging DB Gewest voor informa tieve bijeenkomst 7 mei 199*2, 19.30 uur te Venray. 4. Ontwerp-raadsvoorstel inzake voortgangsrapportage I- en A.- plan. 5. Mededelingen m.b.t. 'Artikel 12'. 6. Mondelinge informatieverstrek king over: a. inspraakprocedure Buck-nota; b. promotie/voorlich ting m.b.t, lopende zaken: videio- promotiefilm, Buck-rapport, reactivering vliegbasis De Peel; c. trqjekt meerjarenraming 1993 e.v. 7. Rondvraag en sluiting. I

Peel en Maas | 1992 | | pagina 15