co e<ve» aSBaHiaA Venray ei%uisvrouwen- litakt Brukske Samenwerking CDA ti'd. Venray ;i [dA Venray L Centrale van Ouderen verenigingen Omroep Venray PEEL EN MAAS H.B.S. Diana VW-nieuws Stoppen met roken PEEL EN MAAS Jeu de Boules Club J.B.C. Venray 80 St. Christoffel Tri mei ub Midgetgolf Buitenlust Lopersgroep Venray Regio Darts Badmintonclub Venray H.V. Manual Duivensport WAO VAN SOEST Jumpers '76 OGO viert 50-jarig bestaan Callanetics bij Fitnesscentrum Peter Stiphout 'hen maas Donderdag 2 april - Pagina 17 •sin «sport naar Roemenië is de ti le IP ons programma van 7 april UelP? iüsschien heeft u zich afge- jfid, wat we hiermee bedoelen, ergade [j vorig jaar vond er een hulp- b mort plaats naar Roemenië. 'lÜkse mevrouw, die bij het hele ge in betrokken was, zal ons aan and van een videofilm van alles en vertellen over de organisa- ïrenjn het verloop van deze aktie. lubeiih W® gebruikelÜk vinc,t deze och- plaats in wijkcentrum de Kiosk 09.00 tot 11.15 uur. Deelname ƒ2,75 per persoon, letiekv ör verdere inlichtingen kunt u n naar Lenie Gosling (tel. 9) of Ria v. Brederode (tel. 2). Tbt ziens! Oat hij venj lens* amenwerking Venray nodigt uit voor de jaarvergadering )2 die gehouden wordt op don- 1 dag 9 april a.s., aanvang 20.00 i: in vvijkcentrum De Kiosk, ukske 1, tel. 88235 te Venray. agenda V00r deZC avond is als w Hi Opening. Ingekomen stukken en me dedelingen. Verslag jaarvergadering d.d. 21 okt 1991. Jaarverslag 91/92. Financieel verslag 1991. Verslag kascommissie. Benoeming nieuwe kascom- I missie. Begroting 1992. ■terugblik door de fraktie- lunr voorzitter. 1 "J Bestuursverkiezingen, aftre dende bestuursleden zyn: M. Millen en J. van Roy, beiden stellen zich herkiesbaar. Kandidaten voor deze bestuursfunktie kunnen zich tot de vergadering aanmel den by de sekretaris. Vaststelling van het 'huishoudelijk'- en het 'ver kiezingsreglement. Ledenwerving. Rondvraag. Sluiting. hem iie.vr terkte terra kni en us de net e Peli Itydi wat: pers ggin 4 a de lens de raadsvergadering van ibr. jl. werd de fraktievoorzitter 111 v' [de WD door de voorzitter ge- 'enst met zijn verjaardag. Er I althans op gezinspeeld. Dat- UUIue gebeurde op 31 maart met be- jking tot de fraktievoorzitter rihet CDA. Verjaardagen halen 1 !et by het nieuws dat het CDA trg op zaterdag, 11 april a.s. irlykse algemene ledenver- zal houden (Plaats: De van Limburg te Weert, aan- 10.00 uur). Behalve het nood- jke huishoudelijk gedeelte de belangrijkste agendapun- [a. Een politieke rondblik onder lotto: 'In Europees Perspektief mevr. Ria Oomen-Rutijten, voorzitter van de EVP-fraktie, apees Parlement; b. Een rede- 1 ring door de minister president, 1 eer Ruud Lubbers; c. De heer 'flf/Iiler® neemt na zijn toespraak, en met mevr. Oomen, de heren man. Pleumeekers en Wolters G Y1 »g in een politiek forum. Vra- voor de forumleden kunnen schriftelijk worden ingeleverd, i de convocatie voor deze verga- ng staat: 'NB: Voor een leuke i eropvang dragen wij zorg'. Het I ®Bis niet alleen 's lands grootste eld «denier die op de kleintjes let s u CDA-lid bent, of aspirant-lid, bent van plan deze vergade- by te wonen, stelt u zich dan het plaatselijk CDA-bestuur in 11 finding. De sluiting is om 13.00 gevolgd door informeel sa le" zyn. •til lerls 96 t PvdA-congres in Nijmegen zit Een nieuwe voorzitter en nu i di euw aan de slag. Voor de PvdA r Hi «y verder aan de slag in Venray ;oec nfl gin deze week heeft het afde- gen toestuur b. en w. laten weten ooi stander van rust in de Peel te en te bly ven en niet voldoende pen te zien voor het aantrek- loll1 van vrachtverkeer naar de eil |ara ivrjjdag 3 april a.s. wordt in de de ®k in het Brukske een eerste by- it 1 tomst gehouden voor leden en jdi hgstellenden van de PvdA over o. rapport 'Venray in sociaal en en 'telyk-ekonomisch perspek- njö het zg rapport-Buck. PvdA- Ix louder Bert Kersten en leden üe ëemeenteraadsfraktie zullen n*rate instantie de aanwezigen P 'raeren over de in het rapport 11 temde mogelijkheden en kan- v^r Venray in de toekomst 6e staat een eerste mogelyk- 1 *°t diskussie. j|de septeraberbyeenkomst van teling Venray van de PvdA zul te meer tot een standpuntbepa- |te»l aanzien van de toekomst jnray pogen te komen. Leden rangstellenden zyn nu op 3 welkom in de Kiosk, vanaf uur. verdere informatie van of rrin ten aanzien van de PvdA: Kr°ft. tel. 84165. K.B.O.-Venray-kom Jaarvergadering Woensdag 8 april a.s. jaarvergade ring van de afdeling Aanvang 14.00 uur in zaal In den Engel. De agenda zal met de Nestor en De Schakel worden bezorgd bij de leden. Aandacht zal worden gevraagd voor het jaarverslag van de sekreta ris. De vermelding van de belang rijkste feiten zou wel eens aanleiding kunnen geven tot een nadere gedachtenwisseling. Het bestuur hoopt daarom niet alleen op een zo groot aantal leden maar ook op de nodige betrokkenheid. De ontwikkelingen rondom het welzijn van de ouderen vragen dringend om een inzet van alle le den. De tijd dat het bestuur even al les regelde zou voorbij moeten zyn. Een kritisch volgen van de han del en wandel van het bestuur in de belangenbehartiging voor ouderen is wat men van ieder lid zou mogen verwachten. De bestuursverkiezing die eveneens op de agenda staat mag daarom niet zomaar een ha merstuk worden. Kandidaten voor de twee vakatu- res binnen het bestuur kunnen (liefst schriftelyk) gemeld worden bij de sekretaris de heer J. Lipman, Isabellahof 17, tel. 84897. Programma van Omroep Venray op de FM 90.2 en via de kabel op de FM 102 Mhz met op: Donderdag 2 april: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. Achter grondinformatie en aktualiteiten uit onze gemeente. 20.00 uur: Eric's Schlagerfestival. Nederlands- en Duitstalige muziek door Eric Hezen. 21.00 uur: Houwe zo! Muzikale dagsluiting. Vrydag 3 april: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. 20.00-22.00 uur: Frank van der Mo len. Het muzikale begin van het lange weekend. Zaterdag 4 april: 12.00-13.00 uur: Evenementenka lender voor het weekend in de regio. 18.00 uur: 't Doen met Jeroen. 19.00 uur: Sport tussen 7 en 8. Vooruitblik op de sportaktiviteiten van het weekend. Mogelijk dat er ook vandaag al enkele rechtstreek se flitsen vanuit Ysselsteyn, van de manifestatie 'Ysselsteyn leeft' zul len worden verzorgd. Dit stond by het inleveren van deze copy nog niet vast. Zondag 5 april: 10.00 uur: Houwe Zo! Zondagmor gen-muziekprogramma. 11.00-18.00 uur: Tsselsteyn leeft'. Een 7 uur durende rechtstreekse uitzending vanaf de manifestatie 'Ysselsteyn leeft' natuurlijk in Ys selsteyn, met Jeroen van Loon, Gi- do Boom, Ruben de Jong en Frans Jansen. Maandag 6 april: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. 20.00 uur: JoJo's Timemachine. Venray Then op Omroep Nu. 21.00 uur: '78-Toeren'. Muziek op grote snelheid van Hanna van Beek. Dinsdag 7 april: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. 20.00 uur: Peelgrass. Het wekelijkse countryprogramma van Rein Wor- telboer. 21.00 uur: Wonderland. Muziek zo als we die allemaal nog kennen. Woensdag 8 april: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. 20.00 uur: Wij doen 't graag. Een verzoekplatenprogramma, dat ook direkt te ontvangen is in het St. Eli sabeth ziekenhuis. Bel voor de groe ten, een felicitatie of een verzoekplaat: 27269. Zoals iedere andere omroep moet ook Omroep Venray al haar pro gramma's voor eventuele kontrole door het Commissariaat voor de Me dio op reklame of vermeende rekla- me opnemen en 14 dagen bewaren. Hiervoor maakt Omroep Venray ge bruik van een videorekorder type 2000. Maar dit vergt natuurlijk veel videobanden en daarom wil Om roep Venray via deze weg mensen vragen of zy nog banden van dit ty pe 2000. dat langzaam van de markt is verdwenen in hun bezit hebben en die af zouden willen staan aan Omroep Venray voor bovenstaand doel. Mocht dit zo zijn dan kunt u een kaartje sturen naar Postbus 320, 5800 AH in Venray of bellen naar nr. 12362 en wij halen ze dan bij u op. Alvast hartelijk bedankt! uw weekblad De donderdagavond gehouden onderlinge wedstryd werd met dui delijk verschil gewonnen door baan I. Donderdagavond is Wellem Teil uit Oirlo te gast. De beide verenigin gen kampen met hetzelfde probleem. Zondag a.a. 8e Aspiranten DW te Zeeland, aanvang 10.00. Tevens wordt zondag de 3e ronde om de NHB beker gehouden te Ge- verik, aanvang 13.00 uur. Onderstaand volgt een greep uit de vele voorstellingen die u by ons kunt boeken. April: 4: Heineken Jazz en Blues night, Eindhoven 8 t/m 18: Rein Edzand, Den Haag 9: De Dijk. Arnhem 11: Golden Earring, Alkmaar 11-12: Primo Amore, Dan Haag 13-16-19-22: Adonis, Den Haag, Den Bosch, Hoorn, Nijmegen 16: Iri's Beckett. Den Haag 17: Koos Albers in Concert, Am sterdam 17 t/m 30: Pieces of Class, Am sterdam 18: Lucifer's Universal House Tour, Den Haag 19: John Cale, Amsterdam 19: Herman Brood, Arnhem 23: The Troggs. Rotterdam 24: Goud van Oud, Den Bosch 26: Herman Brood, Rotterdam 26: Les Negres Verte, Groningen 30: Jules Deelder, Den Haag Mei: 1-2: Jules Deelder, Den Haag 1-2-3: Pieces of Class, Amsterdam 2: Irish Music Festival 1992, Am sterdam 9: Cher, Brussel 10 t/m 17: Pre-Olympisch Volley bal Toernooi, Rotterdam 12 t/m 17: Herman Finkers, Am sterdam 19: Lisa Stansfield, Den Haag 20 t/m 30: Freek de Jonge, Am sterdam 22: Clouseau. Zundert 23-24-29-30: Residentie Orkest, Den Haag 29: Golden Earring, Zundert Juni: 5: Prom Concert, Kerkrade 6: Indonesian Top Stars, Den Haag 6: Eindexamen feest, Rotterdam 11: Gipsy Kings, Rotterdam 14: Gary Moore, Rotterdam 16: Brian Adams, Heerenveen 25 t/m 30: Muziekfestival West- Brabant 1992, Breda, Oosterhout, Bergen op Zoom 27: Emmylou Harris en the Nash Ramblers, Amsterdam 28: Roxette, Den Bosch 28: Emmylou Harris, Goes 30: Michael Jackson, Rotterdam Het Groene Kruis en de GGD Noord-Limburg starten in Venray de kursus 'Stoppen met roken'. De ze kursus is bestemd voor iedereen die een steuntje in de rug kan ge bruiken, als hij met roken wil stop pen. De kursus begint op 28 april a.s. en kost 90 gulden. Negen byeenkomsten De kursus bestaat uit negen by- eenkömsteii. Op de tweede bijeèïi- komst van de kursus stoppen alle kursisten met roken. In de kursus wordt aandacht besteed aan: - adviezen voor een eerste rookloze dag; - hoe roken aangeleerd, hoe afleren? - redenen om met niet-roken door te gaan; - wat te doen in moeilijke situaties? - spanning en overgewicht in ver band met roken. Behalve informatie daarover wordt met elkaar gepraat over de ervarin gen, nadat met roken is gestopt. Een speciaal getrainde kursuslei- der geeft deze kursus waaraan maximaal 15 kursisten kunnen deelnemen. De ervaring leert dat na afloop 60 h 70% van de kursisten is gestopt met roken. Bij de kursus hoort een kursusboek. De kursus in Venray vindt plaats op 28 april. 6, 7. 8. 12. 14, 20 en 27 mei en 15 juni a.s. in De Clockert, Bergweg 4. De bijeenkomsten du ren van 19.30-21.30 uur. Meer informatie Meer informatie kunt u vragen by het bureau Klantenservice van Het Groene Kruis tussen 8.30-17.00 uur, tel. 077-874800. U dient zich voor 17 april a.s. aan te melden. Als de belangstelling groot is, dan be paalt de volgorde van aanmelden de deelname. uw weekblad Nu het zomerseizoen weer is aan gebroken, zyn er overal in het land weer toernooien. In de maand april zijn de volgende, voor ons bereikba re, toernooien: Op 5 april ons eigen openingstoemooi en op 12 april het Piëlhazentoemooi (beiden zij dou- blettoemooien). De andere toernooien zijn: Op 5 april in Apeldoorn, Asten, Breda en Schyndel; Op 8 april in Tilburg; Op 11 april Wijk by Duurstede en Rhoon; Op 12 april Breda, Rotter dam, Helmond. Oisterwijk. Op 15 april in Loon op Zand; Op 18 april Tilburg, Nieuwegein en Apeldoorn. Op 19 april in Best en op 20 april in Netersel en Breda. Op 26 april wordt er gespeeld in Eindhoven, Oss en Tterheyden. Van 27-30 april doubletten bij PV Tilburgd. Meld jullie minstens 3 dagen van te voren aan. Voor onze eigen toer nooien aanmelden bij A. Geurts of T. v. Erp. Voor verdere inlichtingen over de andere toernooien kunnen jullie je wenden tot M. Zeelen. VENRAY - HOFSTRAAT 5 - TEL. 04780-82828 Gymnastiekvereniging DAMESSELEKTIE LIMBURGS KAMPIOEN St Christoffel-Olympia Roer mond. Op vrijdag 20 maart turn den onze dames hun laatste kompetitiewedstrijd. Aangezien de winnaar van de wedstrijd Limburgs kampioens zou worden, beloofde het een spannende wedstrijd te worden. Het eerste onderdeel, de ongelijke brug, bezorgde de dames van Olympia een kleine voorsprong op Venray. En helaas na het turnen op de balk werd die voorsprong nog groter. Maar onze dames lieten het niet afweten en wisten bij de vol gende onderdelen, sprong en vrije oefening, de achterstand in te ha len. Zy wonnen de wedstryd met een puntentotaal van 147.90 tegen 147.65 voor Olympia Roermond. Een geweldige overwinning na een hele spannende wedstrijd. Dames gefeliciteerd. Persoonlijke uitslag: 2. Tanja Jansbeken 30.35; 4. Inge Geurts 29.95; 6. Cindy Pen ris 2990; 7. Wen dy Achten 28.90; 8. Joyce Wicherts 28.05; 11. Esther Visser 26.85. Zondag 29 maart: Meisjes aspi ranten klasse 2: St. Ch ris toffe 1- Tumelub Horn. In Venray turnden de meisjes aspiranten klasse 2 te gen Hom. De tegenstanders waren al bekend van de uitwedstrijd in Hora. Er werd goed geturnd en voor de tweede keer konden onze meisjes met een ruime voorsprong op Hora winnen. Het ■puntentotaal was 147.20 voor Venray tegen 138.05 tegen Horn. De vólgende wedstrijd van de meisjes aspiran ten belooft enorm spannend te wor den, op 11 april zullen zij de beslissingswedstrijd voor het kam pioenschap in de klasse 2 tegen Jan van Weert turnen. De lokatie voor deze wedstryd is nog niet bekend. Persoonlijke uitslag: 1. Anke de Bruin 30.50; 2. Anne Franssen 29.90; 4. Loes Weyers 29.05; 5. Ilse Wicherts 28.80; 5. Janneke Bongers 28.80; 9. Sabrina van Hoof 26.90; 13. Mieke Jeuken 23.95; 14. Mariska Gi- liam 23.60. De videobanden van de Christof- feldag zijn klaar. U kunt ze afhalen bij Tineke Hout, Allegrostraat 12 te Venray, alleen tussen 19.00-20.00 uur. In en rondom Venray zie je het aantal trimmers en joggers weer sterk toenemen. Veel mannen en vrouwen gaan inzien dat hun li chaam duidelyk profyt heeft van regelmatig lopen. Ervaring heeft echter geleerd, dat het, vooral wan neer het werkelyk aankomt op het doorzetten, waarmee men begon nen is, het alléén bezig zijn soms een probleem kan zyn. Waarom niet het besluit genomen om aan te sluiten bij de trimclub. Niet gebon den zijn, geen kontributie, niet zo prestatie gericht, meer ontspannen bezit zijn, gezamenlijk lopen in en rond Venray op vaste tyden. Vooral het samen bezig zyn met gelijke in teresse kan een goede stimulans zyn om de gezochte konditie, uit houdingsvermogen of andere goede kanten, die aan het trimmen ver bonden zijn, te (herontdekken, maar vooral ook in stand te hou den, om de duidelyke positieve ver anderingen in geest en lichaam te ervaren. Onze aktiviteiten: Lopersgroep: Zaterdagmorgen: duurloop van 10 km (kortere afstanden voor be ginners 3 en 5 km) op het Meterik-circuit, We vertrekken om 7.15 uur vanaf parkeerplaats Scha- dykser bossen. Maandag- en donderdagavond: vertrek om 18.30 uur vanaf St An- thoniusveldweg 1. Doel: konditie- looptraining over 10 km op harde ondergrond voor langere afstand, route singels Venray, Ook rondom Venray. Trimmers: Zondagmorgen op het Overloon- circuit een gevarieerd trimpro- gramma. We verzamelen en vangen aan om 9.00 uur by parkeerplaats ingang De Vers. Inlichtingen verstrekt gaarne: P. Loomans, Ouverturestraat 14, Ven ray, tel. 85384. Slechts vier van onze leden kon den afgelopen weekend deelnemen aan de distriktskampioenschappen te Haps. Doch het resultaat was bij zonder goed. Gerard Arts slaagde erin om vier 'puike' roncyes neer te zetten en zodoende kampioen te worden bij de heren senioren; met een score van 103 slagen over vier ronden liet hij eenieder ver genoeg achter zich. Over het algemeen ge nomen werd er goed gescoord, ze ker gezien de weersomstandig heden. want van tijd tot tijd moest de wedstrijd onderbroken worden en de baan weer watervry gemaakt worden. Daars gema werd er op onze eigen banen de onderlinge kompe titie gespeeld. De scores varieerden hier van bijzonder goed tot matig. Bijzonder goed was de ronde die Harrie Lenssen liet neerzetten, slechts 20 slagen had nodig om 18 hindernissen te overwinnen. Truus Arts, na een matig begin, speelde toch maar eventjes 21 slagen over deze 18 banen en Robert Peeters be haalde er 26 in deze serie. Komende donderdagavond spe len we, indien de weergoden ons gunstig gezind zijn, toch een onder linge kompetitie: de aanvang is om half zeven. Voor het weekend staat de lande lijke kompetitie voor de deur. Ons eerste team gaat naar Eindhoven, om de zeker niet gemakkelijke uit wedstrijd tot een 'goed' einde te brengen... Met de nieuwe puntenre- geling zal het zeker niet makkelyk zyn om een winstpunt mee naar huis te kunnen nemen, wie weet.. Cuijk 2 is de gastheer van ons tweede team. Zij spelen zondagmor gen vanaf tien uur. Hoe de kansen liggen is moeilijk te zeggen. Voor het derde team gaat de reis eveneens naar Eindhoven, alwaar zaterdag tegen het tweede team aangetreden wordt ook hier is het moeilijk te voorspellen wie er als winnaar uit de bus gaat komen. Men zal zich niet by voorbaat ge wonnen geven. Lopers groep Venray Regio telt ongeveer 50 leden die zich vooral rekreatief met de loopsport bezig houden. Lopersgroep Venray Regio is een lopersgroep voor jong, oud, beginner, gevorderde, man, vrouw, trimmer, prestatieloper, kilometer vreter enz. Ieder lid van de groep traint op zijn of haar eigen niveau, naar eigen kunnen en stelt zyn of haar eigen loopdoel. Binnen de groep is er zowel ruimte voor de mensen die willen presteren als voor mensen die 'gewoon een uurt je ontspannen willen lopen'. Lopen in groepsverband stimu leert motiveert en is gezellig. Drie keer per week kunt u trainen o.l.v. goed opgeleide trainers en trainsters die u met raad en daad terzyde staan met informatie over schoeisel, looptechniek, het voor komen van blessures, rekken en strekken. Als u ervan houdt regelmatig de loopschoenen aan te doen en een 'singeltje te rennen' of u vindt dat u daar maar eens mee moet begin nen, dan bent u van harte welkom bij Lopersgroep Venray Regio. U kunt 4 weken gratis meelopen en zien of het u bevalt. Dinsdag 19.00 uur aan de Sport- laan: baantraining met warming- up, rekoefeningen, looptechniek en intervaltraining, aangepast aan elk niveau. Aansluitend naar keuze een intervaltraining of een rustig duur- loopje op de weg. Donderdag 19.00, vertrek vanaf de Sportlaan: Inlopen, rekken en gevarieerde oefeningen, aangepast aan ieders niveau op verharde en verlichte wegen of (in de zomer) in het bos. Zaterdag 15.30 uur vanaf camping De Barrier. Maasheseweg: Bostrai- ning met gevarieerde oefeningen en/of duurloop over veld- en bospa den als voorbereiding op het crosslopen. Let op: Vanaf zaterdag 4 april be gint de bostraining om 16.00 uur. Informatie: Maijo van Heijster, tel. 04780-82397, Gert Vermeulen, tel. 04780-80999, Frank K(jshou- wer, tel. 04780-86268. Venray's dartteam b(j laatste 16 van de Open Nederlandse beker Op zaterdag 28 maart jl. wist het dartteam van de Piëlhaas uit Ven ray in de bekerronde via kwalifika- tie in Den Haag by de beste 16 teams van Nederland te komen. Het team uit Venray, bestaande uit Her man Janssen, Peter Willems sr.. Mart Marents, Peter Willems jr. en Harry Willemse, wist door te drin gen tot de laatste 16 via winst tegen een team uit Nijmegen. Door een overwinning van 9-0 in hun voor deel liet Venray weten ook te be schikken over de betere spelers. Op zaterdag 16 mei speelt het team hun volgende wedstryd in Den Haag om dan te proberen door te dringen tot de laatste acht. Zondag jl. werd in ons clubhuis De Peel haas weer om vlees- en le vensmiddelenpakketten gedart. Na de inschrijving gaat men van start met de voorrondes. Daarna komt men bij winst/verlies in de winnaars- of verliezersronde. In beide rondes waren de darters weer goed aan elkaar gewaagd. De eind uitslag van dit toernooi is als volgt: Winnaarsronde: 1. Moen Jar- bandhan; 2. Abdeslam Sebaé; 3. Pe ter Willems sr.; 4. Fatima Sebaa; 5. Mart Barents jr.; 6. Tbon v.d. Broek. Verliezersronde: 1. Harry Wil lemse; 2. Cynthia Sebad; 3. Leen Pullens; 4. Theo Mathey; 5. Jos Lin- ders; 6. Henry Willems. Hoogste finisch: Harry Willems 94; hoogste score: Moen Jarband- han 140. Iedereen die een van deze dart- middagen wil bezoeken is van harte welkom: Dartclub DC De Piëlhaas. John Slevin Wisseltrofee Afgelopen woensdag 25 maart werden door clubsekretaris John Peeters de John Slevin Wisseltro feeën uitgereikt. Deze trofeeën zyn 10 jaar geleden door John Slevin, bij zyn vertrek als voorzitter van de badmintonclub, beschikbaar gesteld ter stimulering van de jeugdkompetitie. Sindsdien wor den de trofeeën jaarlijks uitgereikt aan de jongen en het meisje die in de NBB-jeugdkompetitie het beste wedstrydgemiddelde behalen. In het afgelopen kompetitiesei zoen 91/92 was dat bij de meisjes Lobke Lamers en by de jongens Hans Fonville. Clubkampioenschappen Volgende week zondag 12 april zullen in de sporthal van 09.00 tot 19.00 de clubkampioenschappen worden gehouden. De kampioen schappen worden gespeeld in drie kategorieën: aspiranten, junioren en senioren. Er wordt alleen enkelspel gespeeld. Leden die thuishoren in de kategorie senioren-rekreatief hebben echter de keuze tussen meedoen aan het kampioenschap enkelspel of deelnemen aan het ge mengd dubbel-kampioenschap. Voor de leden die zich voor het nieuwe speelseizoen 92/93 hebben aangemeld als vastspeler in een kompetitieteam geldt deelname aan de clubkampioenschappen als een verplichte wedstryd. De speelwijze zal worden bepaald aan de hand van het aantal in schrijvingen. Uitgangspunt is zo veel mogelijk het poule-systeem te hanteren. De inschrijftermijn sluit morgen, vrijdag 3 april. Inschrijfformulie ren inleveren of telefonisch opge ven kan nog tot én met morgen avond op het wedstrijdsekretariaat: Fransis Aarts. Laurahof 20, 5801 JE Venray. tel. 85971. Uitslagen: Ma: VTE Loreal 1-Manual 1 7-8 Hs: Manual 1-Merefeldia 2 24-10 Hs: Manual 2-Comp. Rap. 4 17-19 B(j: Hercules 1-Manual 1 19-18 Programma zondag 5 april: Ma: HVN/DES 1-Manual 1 v.09.50 Hs: Vios 2-Manual 1 v.12.00 Hr: Wittenhorst-Manual v.14.15 Hj: Manual 1-Vios 1 a. 14.30 Dr: Manual-? a.17.00 P.D.V. DE VREDESDUIF A.s. zaterdag start het vliegsei- zoen 1992. De duiven kunnen hier voor ingezet worden op vrijdagavond 3 april tussen 19.30 en 20.15 uur in ons vereni gingslokaal. Mandendienst: W. Drabbels, J. Leyssen en M. Kusters L. Wy wensen alle leden een mooi en suksesvol vliegseizoen! beëdigd makelaar en taxateur in onroerende goederen VOOR AL UW TAXATIES Gemmadal 12, 5801 HJ Venray Telefoon 04780-86408 Twee jeugdleden van basketball vereniging Jumpers "76 uit Venray: Paul Koekkelkoren en Maaike Oo mens (zie foto) zyn geselekteerd voor de kadettenteams van kern Oost-Brabant. Zaterdag 28 maart jl. hebben zy met hun teams deelgenomen aan het 4 kernen-toernooi in Sittard. Tydens dit toernooi speelden de teams van de 4 kernen: Zeeland, Limburg, Oost-Brabant en West- Brabant, tegen elkaar om het kam pioenschap van Zuid-Nederland. Ts-, vens werden tydens dit toernooi 20j jongens geselekteerd voor het Zuid nederlandse jongens kadetten team en 20 meisjes voor het Zuid nederlandse meisjes kadetten team. Zowel de jongens als de meis jes van Oost-Brabant zijn kampioen geworden. Jammer genoeg vielen Paul en Maaike buiten de selektie voor de Zuidnederlandse teams. Wy feliciteren hen allebei van har te met het behaalde resultaat Zaterdag 4 april a.s. viert biljart vereniging Ons Genoegen Overloon haar 50-jarig bestaan. Er is dan een receptie in het het clublokaal Hof van Loon. Museumlaan 33 te Over loon van 19.00 tot 21.30 uur. De vereniging, in het oorlogsjaar '42 opgericht was jarenlang thuis bij de familie Welbers, eerst aan de Holthesediyk in Overloon, later aan de Vierlingsbeekseweg. Sedert 1970 is de vereniging in wat thans het Hof van Loon heet gevestigd. Biljartte men aanvankelyk in eigen kring, weldra gebeurde dat ook op gemeentelyk niveau in kom- petitieverband. De vereniging sloeg haar vleugels steeds verder uit De organisatie van het nationaal kampioenschap 5e klasse libre in januari jl. was een hoogtepunt in het bestaan van OGO. De vereniging is aangesloten bij de Koninklyke Nederlandse Biljart Bond en de Venrayse Biljart Bond en heeft mo menteel een dertigtal leden. Callanetics is een nieuwe rage uit Amerika geïntroduceerd door Cal- lan Pickney. Callanetics is een vorm van bewegen voor iedereen. Vooral voor mensen met een over gewicht en de ouderen onder ons, is dit gymplan een hulpmiddel om weer energiek en met een prachtig lichaam door het leven te gaan. Callanetics bestaat uit een serie oefeningen die uw spieren een stuk steviger maken, waardoor vetrollen verdwynen. Oefeningen om de grootste lichaamsspieren in de diepte te bewerken zonder dat ze daardoor opzwellen. Het is niet moeilyk, maar u voelt uw spieren goed. Na mate de diepliggende spieren sterker worden, krijgt men het ge voel dat de oefeningen een steeds diepere werking krijgen, alsof er el ke keer een nieuwe laag aangepakt wordt Door aan deze grote dieplig gende spieren te werken ziet u snel resultaat en krygt u snel het prach tige, veerkrachtige lichaam. De oefeningen die u in het begin amper kon, kunt u nu veel makke- lyker. De les bestaat uit bewegingen die je vaak moet herhalen en waar bij het gaat om hele kleine, nauwge zette bewegingen die in een heel langzaam tempo uitgevoerd dienen te worden. Dit is een uitstekende manier om een steviger en jeugdi ger lichaam te krygen. U krijgt meer energie, voelt zich beter, be weegt met meer gemak, voelt u kal mer en krygt een goed gevormd lichaam. Het duurt niet lang voordat u de eerste veranderingen gaan opval len. Uw benen zullen langer lyken. uw billen strakker en ronder. Uw dyen steviger, uw buik platter en| uw taille smaller. Doe gemakkelyke kleding aan en zet de eerste stap om aan uw li chaam te gaan werken. Aarzel dus niet om eens langs te komen of bel voor meer informatie: tel. 04780- 86110. Tbt ziens in ons fitnesscentrum aan de Gouden Leeuw 7, Venray.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 17