s Expositie in Kunstgalerie 'Toro' Lindeconcert te Oirlo Revue Revue in Venrayse schouwburg Poppenbeurs in de schouwburg A'AA1 70 SLAAPKAMERS EN ALLE SOORTEN SLAAPSYSTEMEN .SFEER Sporthal Hoogtij voor thrillers in de bioscoop Gevonden Federatie van Muziekgezel schappen in de gemeente Venray Smartlappendag 0JC Watjang!?! Eerste prijs voor 'Die Fröhlichen Rübensammler Omroep Venray Wereldwinkel Venray Sf VAN OORSCHOT MODE -f Expositie in Credit onnais Bank Soundmix- ayback show Castenray Slipjacht Venray Jeugdtoneel Gildeweg 17 - BEERS (bij Cuyk) - 08850-22337 Vrijdag koopavond GROTE KEUZE EN EEN GOED ADVIES De Wetteling Donderdag: Manual 17.30-21.00 Rooyse VK 20.00-23.30 Vry dag: Rank Xerox 16.30-17.30 Jumpers 17.30-19.30 Jagroep 19.30-20.30 vrij 20.30-23.30 Zaterdag: Rooyse VK 12.30-21.00 Zondag: Manual 11.30-14.00 Jumpers 14.00-16.00 Willems 16.00-17.00 Maandag: Gemeente 16.30-17.30 Rooyse VK 17.30-20.30 De Steeg 20.30-21.30 Huukske-ZVSV 21.30-22.30 Veronica 22.30-23.30 Dinsdag: Rooyse VK 17.30-21.00 Badmintonclub 21.00-23.30 Woensdag: Gemeente 16.30-17.30 Badmintonclub 17.30-22.30 De Schuivers 19.30-21.30 Deze week gaat voor de derde week de formidabele thriller CAPE FEAR in. Een enorm spannende film zonder dat het eng is. Grote sterren zorgen voor een film die zijn weerga niet kent. In de gehele wereld vormt deze film het gesprek van de dag. Een andere thriller is DE JOHN SONS. Deze Nederlandse film gaat door het grote sukses de zevende week in. Ook hier is de spanning hoog opgevoerd. Deze week start en nieuwe werke lijk grote thriller SHATTERED of wel PLASTICK NIGHTMARE. Ook hier weer grote sterren in een uiter mate spannende film waarin de hu mor niet vergeten is. Na een ongeluk wordt iemand gevonden die erg verminkt is. Hy wordt door een plastisch chirurg behandeld. Maar wat schuilt er achter deze maskerade. Was het opzet? Was het wel een ongeluk? Wie is het lijk In een afgedankte boot? Welke rol speelt de op geld belustte vrouw? Men komt er pas achter in de laat ste minuten. Topamusement. Geprolongeerd worden ook FRANKJE EN JOHNNY door de ma ker van Pretty Woman die een her kenbare romantische komedie heeft gemaakt'en DONT TELL MOM THE BABYSITTER IS DEAD, een ko medie van Christina Applegate diè de negende week ingaat. Gevonden voorwerpen van 17 tAn 23 maart Boerenfox; dwergpapegaai, felle kleuren; bruine portemonnee; goudkleurige speld; een Lipssleutel aan ring; sleutelhanger met twee sleutels; kindertasje blauw/geel/ rose/groenpaarse zwemtas. Voor inlichtingen kunt u zich tij dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888, tst. 224. ACTIVITEITENKALENDER 1992 27 maart: Fanfare Oirlo: Linde concert. 26 april: Harmonie Oostrum: Rom melmarkt. 30 april: St. Petrus Banden: Opluistering Koninginnedag. 2 mei: Fanfare Merselo: Fed. So- listenconcourt. 3 mei: Fanfare Merselo: Fed. So listenconcours. 4 mei: Fhnfare Oirlo: Don denher denking. 16 mei: Fanfare Castenray: Lente- trioconcert. 4 tAn 8 juni: Fanfare Merselo.- Mu ziekfeesten. 13 juni: Tamboerkorps Oostrum: Peeltoemooi Smakt. 13 juni: Drumband Oirlo: Peeltoer- nooi Smakt 14 juni: Harmonie Oostrum: Peel toemooi Smakt. 21 juni: Fhnfare Castenray: Peel toemooi Smakt. 28 juni: Fanfare Oirlo: Dorps zeskamp. 28 juni: Fanfare Ysselsteyn: Concert Lovinckplein. 11-12 juli: Harmonie Leunen: Hei- matabend blaaskapel. 12 juli: Fanfare Oirlo, Kapellen festival. 12 juli: Harmonie Oostrum: Volley balfestival. 5 sept..- St. Petrus Banden: Taptoe Venray. 20 sept.: Fanfare Castenray: Her denking Engels Kerkhof. 25-26-27 sept: Fhnfare Castenray: Zomerfestijn 1992. 25-26-27 sept.: Harmonie Leunen: Muziekfeesten. 4 okt.: St Petrus Banden: Rondgang Castenray. 4 okt.: Fanfare Castenray: Gem. Mu- ziektoernooi 1992. Donderdag 26 maart - Pagina 3 ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 86082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de i Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de j Vocht: A. COENEN Patersstraat 60, tel. 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keijzer en dr. Van Dongen: DR. Van DONGEN Past Jeuckenstraat 6, America tel. 04764-1707 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAY8E APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling; zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: J. JANSSEN, tel. 81458 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak G. GELLING Julianasingel 24, tel. 10956 DIERENARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak DIERENKLINIEK Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermaaeren R van der REIS Kul uutsheuvel 16, Overloon tel. 04T88-Ï327 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door R van der REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tol. 04788-1327 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 04780-82411 Zondag 29 maart organiseert OJC Watjang!?! weer de jaarlijks terug kerende Smartlappendag. Op dit jaarlijkse evenement zullen o.a. liedjes vertolkt worden uit het re pertoire van Corry Konings en Clouseau, zij het al dan niet in een beetje veranderde versie. De liety'es worden uitgevoerd door soos- gangers, en worden door verschil len muzikanten begeleid, kortom de Smartlappendag is een waar amusementspektaktel! Wie zondag dus nog niets te doen heeft (en het zal toch wel weer rege nen) heeft hieraan dus wat om de middag zinvol door te komen! De soos is open om 1530 uur, de aanvang is om 17.00 uur en de plaats is OJC Wayang!?! te Oirlo. De blaaskapel 'Die Fröhlichen Rü bensammler uit Leunen, heeft za terdag jl. deelgenomen aan de Open Zuidnederlandse Kampioenschap pen, die georganiseerd werden door Harmonie St Joseph te Nederweert. Blaaskapel 'Die Fröhlichen Rü bensammler' behaalde daar voor het verplichte werk Jede Konik 145% punten en voor het keuze werk Moravava Krasnd Lern 146 punten. Dit was een totaal van 291% en goed voor een eerste prys. Voor het showwerk werden apar te punten gegeven. Met het num mer Fhlésna Fr^jarka werden 73 punten behaald en was daarbij tweede op deze zaterdag. Blaaskapel 'Die Fröhlichen Rübensammler' proficiat! Het kampioenschap ging op deze zaterdag naar Baexem. De Baxhei- mer muzikanten behaalde het hoogste aantal punten, 298 in totaal. Tot en met 20 april kan men in Kunstgalerie Toro aan de Langeweg 30 een nieuwe expositie bezichti gen. Het betreft hier een expositie van schilderijen van Disiree Fran cois en keramiek van Miijam Jansen. Desiree Francois Desiree wil op een speciale ma nier uiting geven aan de dingen die bij haar 'spelen en leven'. Ze laat zich inspireren door surrealist Sal vador Dali en neo-realist Carel Wil link. Ze werkt heel precies en consiëntieus. Zoals het een surrealist betaamd, geeft ze blijk van een goede omgang Programma van Omroep Venray op de FM 90.2.en via de kabel op de FM 102 Mni-wiet op: f Donderdag 26 maart: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. Aktualitei- ten uit Venray. 20.00 uur: Eric's Schlagerfestival. Nederlands- en Duitstalige muziek door Eric Hezen. 21.00 uur: Houwe zo! Muzikale dagsluiting door Hanna van Beek. Vrijdag 27 maart: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. 20.00-22.00 uur: Frank van der Mo len. Het muzikale begin van het lange weekend. Zaterdag 28 maart: 12.00-13.00 uur: Evenementenka lender. Met Nico Broers en Harry Hendriks. 18.00 uur: 't Doen met Jeroen. Met Jeroen van Loon zit u dit uur goed. 19.00 uur: Sport tussen 7 en 8. Sportnieuws uit de gemeente Ven ray met Hub Geurts en René Smets. Zondag 29 maart: 10.00 uur: Houwe Zo! Zondagmor- genmuziek bij het wakker worden. 11.00 uur: Hayke de la Whisky. Bel voor een verzoekplaatje, de groeten of felicitaties 12362. 13.00 uur: De Droom van Boom. U zult uw oren niet geloven by dit progamma van Gido Boom. 14.00 uur: Ruben in de middag. Het zondagmiddagprogramma van Ru ben de Jong om voor thuis te blijven. 16.00-18.00 uur: Muziek en sport of andersom. Het sportnieuws van het weekend en tijdloze muziek van Frans Jansen. Maandag 30 maart: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. 20.00 uur: JoJo's Timemachine. Venray Iben op de Radio en Nu met Jos Gommans en. 21.00 uur: Met Band, Plaat, Cassette en CD. Dinsdag 31 maart: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. 20.00 uur: Peelgrass. Het wekelijkse countryprogramma van Rein Wor- telboer. 21.00 uur: Wonderland. Willem Jansen zet een oude muziektraditie voort. Woensdag 1 april: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. 20.00 uur: Wy doen 't graag. Een verzoekplatenprogramma, dat ook direkt te ontvangen is in het St. Eli sabeth ziekenhuis. Bel voor de groe ten, een felicitatie of een verzoekplaat: 27269. Voor uw vragen, suggesties of aanmelden als nieuwe vrijwillige medewerker van Omroep Venray staat onze Postbus 320, 5800 AH in Venray nog altijd voor u open. Voor alle nieuwe donateurs van uw eigen omroep, Omroep Venray, kunt u nog altyd 10 gulden overmaken op rekening 57.97.40.749 van Omroep Venray o.v.v. uw naam, adres en (evt.) geboortedatum. Hiervoor nu reeds onze hartelijke dank. van symbolen b.v. water, steen en slang. Haar schilderijen zyn emo tioneel geladen en weet op een eer lijke manier deze emoties te noteren. Elementen van wanhoop, vreugde en vriendelijkheid zijn hierin duidelijk te bespeuren. Het werk van Desiree is sterk op de mens betrokken en op een ver rassende manier gericht op het li chamelijk vlak. Ook de verbeelding van het sexuele heeft een heel apar te dimensi. Het doorzoeken van de menselij ke geest, het onbewuste, de droom, de hallucinatie en ongewone psy chische toestanden, vormen de bron voor creatieve verbeeldings kracht. Haar droom is in haar werk, werkelijkheid geworden. Miijam Jansen MSjjjajh heeft zich de afgelopen ja- renPvooral laten leiden door vor men die ze in de- natuur aantrof, zoals steenform&fes en breuklij nen in de aardkorst. Op dit moment ondergaat haar werk een verande ring. In die zin dat kleur een grote re rol inneemt en er meer formele aandacht voor de vorm is. Belang rijk daarby is, dat wanneer het werk in een landschappelijke om geving geplaatst wordt het daarvan loskomt. Momenteel maakt Mirjam ge bruik van diverse materialen, zoals klein, hout, steen en metaal, waar bij keramiek een dominante rol speelt. Mirjam Jansen is een dochter van Wim Jansen, nestor van de Noord limburgse pottenbakkers. Miijam studeerde af aan de Kunstacademie te Den Bosch, afd. keramische vormgeving en is lid van het Noord- Limburgs Pottenbakkers Collectief en exposeerde reeds in binnen- en buitenland. De openingstijden van de kunst galerie zyn: donderdag, vrijdag, za terdag en zondag van 14.00 tot 18.00 uur; vrijdag koopavond tot 21.00 uur. Heeft u tydens de boekenweek in de bibliotheek de 'zuivere Max Havelaar-koffie' van de Wereldwin kel gemist? Dan kunt u altijd nog een pak in de winkel aan de Hense- niusstraat 3a kopen. Want de We reldwinkel verkoopt het hele jaar door koffie met het keurmerk van Max Havelaar. Zo'n keurmerk is een garantie dat de koffie rechtstreeks bij de - vaak kleine - producent in de derde we reld is ingekocht. Daarnaast is er een eerlyke prys voor betaald: deze pry's ligt boven de wereldmarkt prijs. Op deze manier kan er een eerlijke handel met de derde we reld ontstaan. De verkoop van de produkten in de Wereldwinkel is er op gericht om deze eerlyke handel te bevorde ren en aandacht te vragen voor de onrechtvaardige verhouding tussen het rijke Noorden en het arme Zui den. Dus kom eens langs voor een van onze vele produkten: koffie, thee, lekkemyen, sieraden, speel goed, postpapirer, kaarten, en nog veel meer. Gewoon eens rondkijken of een praatje maken kan natuur lijk ook. Meer informatie kunt u krijgen by de vrywilligere in de winkel, by M. van Zeben (tel. 11689) of A. Won- dergem (tel. 84545). De openingstij den van de Wereldwinkel in de Henseniusstraat zijn: maandag tAn vr(jdag van 14.00-17.00 uur en op za terdag van 10.00-16.00 uur. Dus elke middag open! 1 - p£L EN MAAS Vrijdagavond 27 maart vindt het jaarlykse Lindeconcert plaats te Oirlo. Een aantal Oirlose verenigin gen zorgt gezamenlyk voor een mu zikale avond. De avond zal geopend worden met een kort optreden van de jeugdfanfare van Ons Genoegen. Het zal het eerste optreden zijn van deze groep, die pas begin dit jaar is opgericht. Daarna zal achtereenvolgens op treden het heren- en dameskoor en de fanfare. Tijdens het optreden van de fanfare zullen zeven jubila rissen van muziekvereniging Ons genoegen worden gehuldigd. De ju bilarissen zijn C. Spielings, J. Ver stappen en Th. Willems vanwege hun 25-jarig lidmaatschap; R Pee- ters en H. Rutten vanwege hun 40-jarig lidmaatschap en J. Houwen en A. Nelissen vanwege hun 60- jarig lidmaatschap. De huldiging zal gedaan worden door een vertegen woordiger van de Limburgse Mu- ziekbond. Na het optreden van de fanfare volgt nog een optreden van de drumband en van het Jong Garde koor. Na afloop van het concert zal De Kelderband uit Oirlo met stem mingsmuziek de avond verder ver zorgen. Iedereen is van harte welkom op deze avond die beslist voor iedereen de moeite waard is. Het Lindecon cert begint om 19.30 uur in ge meenschapshuis De Linde. De toegang is gratis. Een nieuwe extravagante musi cal met Jos Brink, Lucie de Lange, Frank Sanders, Pleuni Touw en vele vele anderen. Er zijn voorstellingen waarbij men van de ene verbazing in de an dere valt. Zo'n voorstelling is de mu sical Revue Revue. In het gehele land stampvolle uitverkocht voor stellingen en door het enorme suk ses wordt Revue Revue ook volgend jaar in het land doorgespeeld. Niet meer in Venray, want deze voorstel ling is zo kostbaar, dat zulks er niet meer inzit. Daarom nu de kans grypen om een spektakel van deze omvang te kunnen gaan zien. Zaterdag 4 april is uitverkocht. Voor maandag 6 april zijn er nog wel kaarten ver krijgbaar. Reageer snel, want men zal er spy t van krijgen als men deze uitvoering ongezien voorbij laat gaan. Een weelde aan dekors en kostuurs, flitsende musicalscenes, kortom een produktie die in Carré Amsterdam thuishoort. Omdat de voorstellingen momenteel in het gehele land uitverkocht zijn, ko men er aanvragen van heinde en ver om in Venray kaarten te kun nen bemachtigen. Daarom vragen wij nu de aandacht van het publiek uit Venray en haar regio om alsnog snel te reageren voordat mensen uit Nymegen of zelfs Rotterdam de kaarten wegkopen. Deze grootse produktie kan slechts vergeleken worden met de André van Duin Revue. Twee vlaggen ontvreemd Twee vlaggen die aan de vlaggen masten by De Sprank aan de Kemp- weg hingen, bleken ontvreemd te zyn. Grotestraat 73. Venray Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. half maart tot en met 15 1992 wordt door Credit Lyon- Bank Nederland nv regio Zuid- in haar Brabantse kantoren irtogenbosch, Oss, Cuijk, Box- Uden en Eindhoven alsmede Limburgse kantoren Gennep, ty, Venlo, Weert, Helden- ïgen, Roermond en regio- >r Roermond. Sittard, Heer- Kerkrade en Maastricht (totaal antoren) aandacht besteed aan 'erken van de in 1951 in Heer- iboren en thans in Tilburg wo- le kunstenaar Hans P.(eeters) née. is P. Innemée presenteert in oeuvre een gekompliceerde hek waarbij zijn meest recente ïn in de vorm van gesloten luiken een uitstekend voor- zijn van gemengde technie- op paneel en papier, o openingstyden van de kanto- T®n dus de expositie zijn van iS P0-16.00 uur op werkdagen van indag tot en met vry dag. Op zaterdag 28 maart organiseert ware kunstwerken worden ge- Max L. Wolters voor het derde ach tereenvolgende jaar weer een grote poppenbeurs annex expositie in schouwburg De Beejekurf te Ven ray. In totaal zullen er ruim veertig poppenmaaksters deelnemen. Een stand met antieke poppen en pop pendokter Henk Hemkes maken het poppenfeest kompleet. Het draait voornamelijk om het zelf maken van poppen, van textie- len als wol, nylon of tricot maar ook van de kunstklei fimo of van de im mer populaire zelfhardende klei. De deelneemsters hebben vele pop pen by zich. honderden in totaal, die gemaakt zyn van de verschil lende materialen en volgens diver se technieken en in vele stijlen. Dit alles levert een bont geheel op, eerr' prachtig gezicht. Een aantal van de aanwezige poppenmaaksters de monstreert de, vaak zelf ontwikkel de, technieken en laat zo zien waar de moeilykheden bij het poppen- maken zitten en hoe deze op te los sen, de een doet voor hoe een handje gemaakt wordt, de ander is weer bezig met het boetseren van een hoofdje. Allen geven ze graag tekst en uit leg over hun poppen. Accessoires en materialen om de poppen te ma ken en aan te kleden zijn aanwezig. Steeds vaker worden poppen aange schaft als sierobjekt. Niet verwon derlijk als men ziet wat er zoal aan maakt. Heuse miniatuurmensjes of fantasiewezens. Zo maakt de beken de José Noorman kinderpoppen van zelfhardende klei. José is een poppenmaakster die op haar gebied, de kinderpop, alles wil beheersen. Zo heeft zij peuters en kleuters maar ook jonge kinde ren op haar poppenkraam staan. Ilonka de Haan is nog zo'n pop penmaakster die niet snel tevreden is. Een goede poppenmaakster is overigens nooit tevreden en streeft steeds naar meer perfektie. Ilonka maakt elegante damespoppen in de stijl van fotomodellen, van de kunstklei fimo. In Brabant en Limburg.ie tasiepop bijzonder populair, er zijn vöörbeelden van Béttie Nagel en van Nolly van Uden te zien. Een grote stand met antieke poppen en poppendokter Henk Hemkes ma ken de beurs kompleet. Henk Hemkes is één van de wei nigen in ons land die het oude ambacht van poppendokter uitoefe nen. Hemkes aan het werk zien is een attraktie op zich. Vooral jonge poppenmoeders met een stuk- gespeelde pop komen by de pop pendokter, die professioneel een lui oogje, een loshangend lijQe of erger repareert. Hemkes is erkend restau rateur en helpt ook poppen van porselein en celluloid die vaak tien tallen jaren oud zijn. zaterdag a.s., 28 maart, wordt tóten ray de jaarlijkse Sound men Playback show gehouden, ^ij zullen weer diverse mensen tde artiesten playbacken. Net >në jaar zullen er ook weer jemers meedoen aan het Mmix-gebeuren. de generale repetitie op vrij- '°nd zullen de deelnemers op a& stryden voor de di- wisselbekers. Dit alles wordt i een vakkundige en reeds erva- fuitendorpse jury beoordeeld, flens deze avond zullen er en- 'euke gastoptredens zyn. Zo is »n .?6n roclt en roU-demonstra- n' e groep Fly Over zal enkele Wniers ten gehore brengen. ■feg Van dit geheel zal zyn fff 0 uur in De Wis te Casten- zaterdag 28 maart vindt er in iy een slipjacht plaats, slipjacht is in feite een moder- *tersie van de alom bekende vos- jacht van weleer. Er wordt met I slib (een in de urine van een gedrenkte jute zak met stro) een istmatig spoor getrokken door 26cpen en weiden. ipeJ honden (kruisingen van de ider«5e'se i°xh°nd en de Franse jeruck et Noir) worden op het spoor ltoo,pt en in volle galop gaat de meu- loor de bossen. ie Venrayse slipjacht wordt dit r voor de le keer georganiseerd tr dhr. M. Coenen in samenwer- g met dhr. T. Weegels, dhr. N. issen en Nicole Coenen. De jacht jninjdoor de Venrayse en Overloonse stijli&en loopt belooft een waar spek- 3esc«l te worden. [et Limburgs Jeugdtoneel komt zondag 29 maart 1992 om 14.30 r met een grote kinder- en fami- borstelling van het prachtige ookjesverhaal 'Het betoverde Iteel'. De personen in het sprook- )riz(jn de ridder; Goudoogje, zijn jihtertje; dienaar Pal codienster jjca; Reinier, een page en heks kveldamp. y.pderön)n een nieuw sprook- Qjfcrogrannna, dal eén storm Van ®housiasme by de jeugd los akt en dat de jarenlange reputa- van goed en verantwoord toneel r de kinderen door het Lini ngs Jeugdtoneel bevestigd! iitree ƒ5,-. Kaartverkoop maan- t/m vrijdag van 10.00-16.00 uur op de dag der uitvoering vanaf jJluur.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 3