Voor de voordeligste hypotheek ga je rechtstreeks naar de Rabobank. K PEEL EN MAAS Rabobank. Aangenaam. Landelijke Vastenaktie in Noord-Limburg Folklor dans weel in Venrr Dansavok/e Dinghs Dspe Departmi presenter m Sterilise - van kat~ CTl«® PEEL EN MAAS Donderdag 26 maan Grote Kerk Deken C.J.R. Buschman, Eindstraat 6. tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M., Patersstraat 29. tel. 82385 b.g.g. 85855; kapl. L. Houben, Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664. Zaterdag in de derde week van de Veertigdagentyd: 9.00 Lsm. Jeu Jenniskens; ouders Arts-Cornelis- sen; ouders Jenniskens-Jansen en Willie; overl. lam. Schreinemae- kers-, Harry Comelissen. 19.00 ZON DAGSDIENST; Jrd. Maria Schols- Helsper (S); ouders Vhn Vegchel- Muysers (S); overl. ouders Beterams-Heesen en zoon Wim; Bertha Aben-Janssen (Oranje- buurt); jrd. Wiel en Annie de la Roy- v.d. Akker en overl. fam.; Jacob van Dyck; ouders Janssen-Wy nhoven en zoon Antoon; oudere Truyen- Hendncx en zoon Jan; jrd. Helm en Harrie v.d. Ven; overl. fam. Schiks- v.d. Kerkhof en zoon Albert; Piet Coenen v.w. broers en zustere; Mien Hendriks-Hunnekens (koll.); Piet Lindere (koll.); Jan Verbruggen (koll.); Herman Verhagen (koll.); Bert v.d. Broek (koll.). Zondag: 4e Zondag van de Veer- tigdagentijd. 8.00 Lsm. voor de pa rochie. 9.30 Lat. Hgm. jrd. oudere Frans Swinkels-Marcellis (S); overl. fam. Janssen-van Gerven; Martha Gerrats en zoon Hay; uit dankbaar heid b.g.v. 85e veijaardag (A). 11.00 Oudere Hendrik Keysere-Derckx (koll.); Joos Buy seen; Maria Linskens-Franssen (koll.); Henry Rongen (koll.); te.v. St. Josef voor de gezinnen. Maandag in de vierde week van de Veertigdagentijd: 9.00 Lsm. fam. Peters; oudere Pouwels-v.d. Voort en overl. kinderen; fam. Wolke-Greefkens; tot zekere inten tie (J). Dinsdag in de vierde week van de Veertigdagentijd: 9.00 Lsm. Jac Backus. 19.00 Lsm. Nellie Janssen- Muis; tot bijz. int (B). Woensdag in de vierde week van de Veertigdagentijd: 9.00 Lsm. tot zekere intentie. Donderdag in de vierde week van de Veertigdagentijd: 9.00 Lsm. uit dankbaarheid; Piet Fleurkens. 19.00 Lsm. overl. oudere Van Osch. Vrijdag in de vierde week van de Veertigdagentijd; Eerste vrij dag van de maand: 9.00 Lsm. tot byz. int.. 9.30 uur wordt de H. Com munie naar de zieken gebracht. Akolieten: Zo: 9.30 Gerard Hop penbrouwers en Hans van Pelt. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Mark en Joris Timmermans; iek^i, aoo Maurice Brons; 9.30 Gertjan en Pieter Reyn- dere; ïr.OO Freihjt'' Kappel en Bart Thomassen- lektor: G. de Groot. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang Lektrice: H. Brouwer. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor. Lektrice: H. Brouwer. Voor Jan Gerrits en overl .fam.. Dinsdag: Geen Schrift-instuif. 16.45 Groepsmeditatie in het Stilte centrum. Donderdag: 16.45 Groepsmedita tie in het Stiltecentrum. 19.30 Vastenwake (ProtGem./Heel de Kerk). Paterskerk Zaterdag: 8.00 Constance Snij ders en Jacoba Palm. 17.00 Gelegen heid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIERING. René Timmer mans en overl. echtgen. (koll.); overl. oudere Rongen-Buijssen en fam.; oudere Janssen-van Gerven en overl. fam. Zondag: 4e Zondag in de Veer tigdagentijd: 9.00 Uit dankbaar heid by een 80e verjaardag. 11.15 Gezongen door de Zangers van SL Frans; Cees Hensing (koll.); Jo Lenssen-Schoenmakere (koll.). 18.00 Jrg. Jan Michiels. Maandag: 8.00 Overl. medebroe ders. 19.00 Sraar v.d. Bosch. Dinsdag: 8.00 T.e.v. St. Antonius. 19.00 Jrg Ibon Verstegen en overl. fam. Veretegen-Janssen; Martinus Meyer; Harrie Dechnar en overl. fam. Woensdag: 8.00 Overl. fam. Phi- lipsen. 19.00 Jrg. Amoldina Aben- v.d. Mond. Donderdag: 8.00 T.e.v. O.L. Vrouw van Altyddurende Bijstand. 19.00 Overl. echtp. Vercoulen-Keysere. Vrijdag: 8.00 Voor de overlede nen (offerbus). 19.00 Gezinsmis uit dankbaarheid by een 80e ver jaardag Misdienaars en akolieten: Za: 18.30 Emiel Kuste re. Zo: 9.00 Pascal Kuste re; 11.15 Jaap Janssen; 18.00 Johan Pouwels. Ma en wo: 19.00 Roel. Di en vr: 19.00 Saskia. Parochie Brukske Zondag: 4e Zondag van de Veer- tigdagentyd. 10.00 Hoogmis. Voor lev. en overl. parochianen. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: 8.00 T.e.v. het Onbe vlekt Hart van Maria. 18.00-18.30 Gelegenheid om te biechten. 19.00 Vooravondmis voor de 4e zondag van de Veertigdagentijd. Kinder woorddienst. Voor Piet van Tilburg (koll.); Martha en mariet Goumans- Janssen; Tru Relouw-Lindere (koll.). Zondag: 4e Zondag van de Veer tigdagentijd (Zondag Laetare). 8.30 Voor het geestelijk en tydelyk welzijn van de parochie. 10.00 Hoogmis. Gregoriaans. Greet den Holder en overl. fam.; Wim van Ham. Maandag: 8.00 Als eerherstel (C). 19.00 Voor de zieken van de pa rochie. Dinsdag: 8.00 Ibon Albere en overl. fam. 19.00 Als eerherstel (C). Woensdag: 8.00 Als eerherstel (C). 19.00 Overl. oudere Wynhoven- Philipsen; Wim van Leuven (koll.). Donderdag: H. Franciscus van Paola. 8.00 Als eerherstel (C). 19.00 H. Uur. Uitstelling van het Allerhei ligste. Voor Jac Backus. Vrijdag: Eerste vrijdag. 8.00 T.e.v. het H. Lijden van Jezus. 18.30 Kruiswegoefening 19.00 Overl. oudere Thielen-Hendriks en overl. fam. Mededelingen: In de eerstko mende dagen zullen de brief en de envelopjes van de Vastenaktie wor den rondgebracht; deze zullen in de wek van 30 maart t/m 4 april weer, gevuld s.v.p. worden opgehaald. In het kader van de voorberei ding op de goede Week zak dre. Wit kam op dinsdag 7 april a.s. om 20.00 uur in de kerk een dia-avond verzorgen over de Lijkwade van Tu- ryn. Eenieder is welkom. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 GEZINSMIS, the ma 'Over Vasten gesproken!'. Bair van Dyk; Harrie Vermeulen en overl. fam.; Herman Bruggeman; Gerrit Hermsen (buurt); Ibon Thie- len (buurt); Jan Comelissen (vrien den); Jeu Arts; Harrie Claessens (namens Gildestraat en Watermo lenstraat); Ties Joosten (namens Gildestraat en Watermolenstraat); Giel Vennekens en echtgen. en we- derzydse fam.; overl. oudere Bonants-Groothusen (Kinderkoor). Zondag: 8.30 Antoon Janssen; overl. oudere Jans-Verheggen. 10.00 Overl. oudere Volleberg-Litjens; Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs; overl. fam. Derks-Ewals; Lei en Ger Jans sen; overl. oudere Lindere- Hendriks; overl. oudere Loonen- van Rens; deken Loonen; zr. Gordia (Wilhelmina, Antonia Maesen); Giel Vennekens en echtgen. en weder zijdse fam.; Nel v.d. Berg-Linskens en Lies Janssen-Woltere (buurt) ..(pem.,kp,or metvolkszang). Maandag: Jan Bemaerts. Dinsdag: 9!00' Voorde fam. T. Woensdag: 9.00 Voor de overlede nen van hen die offerden met Aller zielen. Donderdag: 9.00 Uit dank aan O.L. Vrouw van Oostrum voor haar wonderbare bescherming. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand. 9.00 Uit dankbaarheid. Misdienaars: Za: 19.00 Daphne Reintjes, Yvonne Thielen. Ursula Comelissen. Karlijn Jacobs. Zo: 8.30 Linda Stammen, Marjolein Mo raal, Maike Koch, Fieke Basten; 10.00 Saskia en Bianca Janssen, Lonneke van Asseldonk, Yvonne van Areen. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Da meskoor). Wim Vogelzangs (fam. Jeurissen); overl. oudere Dircks- Houwen; overl. oudere Zandere- Keijsere. Zondag: Zondag Laetare (Half vasten). 11.00 Hoogmis. (Heren koor) st Peter van Rijswijck; jrd. Jan Tyssen; Petronella Veretappen- Stevens (namens oude buren); Jan van Asten; Theodora Willemssen- Opheij en overl. fam. Woensdag: 9.00 H. Mis Carolien Philipsen. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan de verering van het H. Hart van Jezus. 9.00 H. Mis t.e. H. Hart en voor priesterroe pingen; st. Baten-Jeurissen. Parochie Leunen 4e Zondag van de Veertigdagen- tyd. Zaterdag: 19.00 Lsm. Mathys van Kempen en Johanna Lochtens; Ja cob Reijndere; Mathys Litjens en echtgen.; Frans Rongen en overl fam.; Jan van Cuyck, echtgen. en overl.kinderen; weekd. Louis Wëys (3); jrd. Mien Verhoeven-Holtackere. Zondag: 10.00 PI. Hgm. b.g.v. 50 jaar Priesterfeest van pater Canisi- us Vastbinder ofim. Het Dames- en Herenkoor zingen een meerstem mige mis; Anna Martens-Clephas; Harry Heesen. Aansluitend aan de Hoogmis is er in de kerk gelegen heid om pater Canisius persoon lijk te feliciteren met zyn gouden priesterfeest 11.15 Geen H. Mis. Maandag: 19.00 Lsm. Joos Gom- mans; maandd. overl. oudere Martens-Smedts en Henri Martens. Dinsdag: 19.00 Lsm. Teng en An na Verheijen-, Martin Michels en overl. fam. Woensdag: 19.00 Mnd. overl. fam. Van Rens-Loonen. Donderdag: 19.00 Mnd.Wilhelmi- na Loonen, Antoon en Bernard Loonen en beide echtgen., Johanna Verheyen-Loonen en echtgen., Joos Loonen en Maria Loonen-Scheffere. Vrydag: Eerste vrydag van de maand. Vanaf 08.45 uur zieken communie aan huis. 19.00 lam. te.v. H. Hart (offerblok); Harrie Mar tens en echtgen., zoon Ibon en kleinzoon Harrie; Piet Janssen en echtgen. Misdienaars: Za: 19.00 Cécile van Pol en Sorya Broers. Zo: 10.00 Paul, Frank en Mark de Klein. Ma t/m vr: 19.00 Marian Manders en Jenny Jenniskens. Lektoren: Za: 19.00 Gonny Weys. Gedoopt: Charl Janssen, Van Berlostraat 2. Huwelijksafk.: Erik van der Schans uit Reek en Trudy van Dy ck uit onze parochie (2e roep). Rektoraat Heide Zondag: 4e Zondag van de Veer tigdagentijd; Laetare. 10.00 Hoog mis Jgt. Sef Janssen; overl. ouders Nellen-Rutten en overl. fam .leden; Ger v. Kempen-Friesen; overl. oudere Michels-v. Dijck en Sef Mi chels. Akolieten: Ron Swinkels. Woensdag: 8.00 H. Mis uit dank baarheid en als eerherstel van de H. Harten van Jezus en Maria. Misd.: Rudy en Mariëlle Swinkels. Vrydag: 15.00 PI. Hoogmis b.g.v. 25-jarig huw. Gerrit Janssen en Dien Janssen-Litjens. Rektoraat Veulen 4e Zondag van de Veertigdagen- tyd. Zaterdag: 19.30 Toediening van H. Vormsel door mgr. Gysen. Hgm. Jacobus Ewals en Maria Ewals- Holtackere; uit dankbaarheid. Zondag: 11.00 Hoogmis voor Grad Reintjes; Marlie Weys. Maandag: 8.30 H. Mis voor de pa rochie. Dinsdag: 8.30 H. Mis Antoon Janssen. Woensdag: 8.30 H. Mis Dina Drabbels-Klaassen Donderdag: 8.30 H. Mis voor de overledenen. Vrydag: Eerste vrydag van de maand. 8.30 H. Mis t.e.v. H. Hart t.i.v. de Akolieten: Za: Bas Reintjes. Misdienaars: Zo: Yvonne Emonts en Roy Smets. Parochie Ysselsteyn 4e Zondag in de Veertigdagentyd. Zaterdag: 19.00 (Kinderkoor); jrd. Antoon Verheijen; Ibon van Asten. Zondag: 9.30 Wim Hendriks (fam. Allhof-Bus); geestelyk welzyn van de parochie. 11.15 Jrd. P. Pot ten; jrd. M. Arts en echtgen.; oudere Van Helmond-v.d. Abeele. Maandag: 19.00 Overleden paro chianen. Woensdag: 19.00 Wim Hendriks (buurt). Vrijdag: 19.00 T.e.v. het H. Hart van Jezus. Misdienaars: Za: 19.00 pi i v.d. Burgt en marl. Potten. Zo: 9.30'B. en S. Slangen. 11.15: R. en T. Berkers. Ma: 19.00 R. Keyzer en I. Potten. Wo en vr: 19.00 M. Arts en Sj. Ewals. Spreuk van de week: 'Vastenak tie 1992: Doen voor Kameroen!' Gedoopt:'Maijolein Cox en Wout Dobbe (23/2); Anne van der Staak (22/3). Proficiat! Doopschema: (april) Op de zon dagen 5 en 12 kan in onze kerk het Sacrament van het Doopsel worden toegediend; eventueel ook tijdens de Paaswake (18/4) tijdens de Plech tigheden die om 20.30 uur be ginnen. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Jgt. Peter Joh. Ewals en Maria Arn. v. Enckevort; jgt. Gerardus Wismans, Anna M. Poels en Johanna Pouwels. Misd.: Roel Wismans en Robbert Windsant Zondag: 10.00 Joop en Sven Ari- aens. Misd.: Maryke Loonen en Nancy Arts. Dinsdag: 8.30 Jgt Piet v. Rijswijck. Woensdag: 18.40 Rozenhoedje. 19.00 H Mis. Misd.: Anja v. Dijck en Ellen Poels. Donderdag: 8.30 Jgt Nicolaas v. Tilburg en echtgen. Vrijdag: 14.00 Huw.mis Twan v. Hoof en Maijo v. Vegchel. Kerk poetsen: Mevr. Boresen en mevr. Custere. !*- uw weektflad Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Ram. Claessens- v.d. Weyer. Zondag: 4e Zondag van de Veer tigdagentijd. 10.00 Jgt Antoon Weerts. Maandag: 8.30 Bijz. int (MJ). Dinsdag: 8.30 Voor de zieken. Woensdag: 8.30 Voor vrede. Donderdag: H. Franciscus van Paola. 8.30 Ram. Comelissen- Hendriks. Vrijdag: Eerste vrydag van de maand. Schoolmis. 8.30 T.e.v. H. Hart. Misdienaars: Za: Patricia en Jani- ne. Zo: Marieke en Mariska. Lektoren: Za: Dora Arts-Mennen. Zo: Maria Lenkens-Ermens. Gedachte: 'Het teken bij uitstek van de kerk is eenheid als zustere en broeders onder elkaar, in wede- zerzyds begrip en liefde. We zijn er nog ver van verwijderd. Wat doet ge er aan?' Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis. Da meskoor Venrode uit Venray. Voor fam. Van Gog; fam. Bonnes en voor de broederschap van St. Jozef. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Piet Ermere; uit dankbaarheid en v.b.i. 9.00 H. Mis te.v. H. Jozef voor fam. Ebus; fam. Bongaerts- Kereten; tot zegen over het komen de jaar; Harrie Pingen en .vb-L t_1^00 Hoogmis. Verirays Mannen^' koor. Voor fam. G. Janssen; fam. Rijs; oudere Noyens; tz.i.; fam. ran Luyten en zieken; fam. Van Gog, Eén op de drie hypotheken die in Nederland worden afgesloten, is van de Rabobank. En dat is geen toeval. Door rechtstreeks naar de Rabobank te gaan, profiteert u direct van de scherpe tarieven en de grootste keus aan hypotheekvormen. Bovendien kennen we door onze lokale betrokkenheid de plaatselijke woningmarkt als Effectieve rente 8,8% per jaar. geen ander. Het resultaat: een beter advies en een complete begeleiding bij de financiering van uw huis. Dus als u op weg bent naar een hypotheek, zorg dan dat u zeker de Rabobank op uw pad tegenkomt. RsbofelPli Nöll de Hoog (paardenverzekering); vader en moeder Van Cykc; Ser, An- ny, Jacques Jeuken; Amoldus Reijndere; Ria v.d. Oord-Berg; fam. Loonen. 15.00 Gebedsdienst te.v. de H. Jozef. Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef uit dankbaarheid en voor Ro sy Hettema-van Theil; fam. Bonnes en tz.i. Na de maand maart zyn de dien sten weer als vanouds: zaterdag om 19.00 en zondag de Hoogmis om 10.00 uur. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 29 maart zal in het In- terVen College, Leunseweg 2a te Venray, ds. H.J.C. van Es voorgaan in de dienst Aanvangstyd is 9.30 uur. Tijdens de dienst is er kinder opvang en wordt er kinderneven- dienst gehouden. De hongerdoek van de Argentijn se kunstenaar Adolfo Esquivel is opgevouwd rond veertien thema's. Een van deze thema's is 'Inheemse Vojkerf*» In löj^nog geen tvyintig jaar na dat Columbus voor het eerst voet aan wal zette op Amerikaanse bo dem, houdt Anton de Montesinos, een Dominicaner monnik een preek voor een Spaanse kolonie in het huidige Haiti. 'Zeg my eens, met welk recht houden jullie de India nen in zo'n verschrikkelijke slaver nij? Met welk recht nemen jullie te vuur en te zwaard hun land in be zit?' Deze stellingname heeft niet kunnen voorkomen dat de oor spronkelijke bevolking de India nen. in het hedendaagse Amerika een minderheid vormen. En waar nog Indianen leven zyn zij wegge drukt naar de schraalste gronden en leiden zy een marginaal be staan. Maar in al die eeuwen zyn deze inheemse volken niet verdwe nen. De laatste tijd is er zelfs een opleving te bespeuren van zelfbe wustzijn en strijdvaardigheid. Zo heeft een aantal organisaties in Co lombia besloten tot het voeren van een campagne die de Indiaanse be volking wijst op hun culturele erfe nis, op hun eigen religieuze traditie en hun eigen sociaal-politieke systeem. Zij hoeven zich toch niet te onderwerpen aan één nationale cultuur? Daarom hebben zy beslo ten tot een alternatieve viering van het Columbusjaar. En daarom komt de Indiaan Juan de Dios deze week naar Noord-Limburg om zijn ver haal te vertellen. Hy wil ons vertel len dat de vijfhonderd jaar invasie diepe wonden hebben nagelaten voor de oorepronkelyke bevolking. Maar zij willen ook ons verhaal ho ren: Wat hebben wij van deze ge schiedenis geleerd? Het zullen ervaringen zyn die ons meer in zicht geven in het onrecht dat Euro peanen mensen overal op onze wereld hebben aangedaan. De Landelyke Vastenaktie in Noord-Limburg wil de Indianen in Latijns Amerika graag steunen bij him stryd tot handhaving van hun eigen tradities. In 1991 brachten we met zijn allen ruim 3,5 ton by el kaar voor de onderdrukten in de ontwikkelingslanden. Mogen de mensen die uw steun vragen ook dit jaar op uw medewerking reke nen? U kunt uw bijdrag storten op gironummer 225.79.19 of bank nummer 12.36.80.956 tn.v. Werk groep Landelyke Vastenaktie Noord-Limburg, aktie 1992. Vuilniszakken in brand In de nacht van donderdag op vrijdag moest de politie in aktie ko men voor het blussen van opzette lijk in brand gestoken en reeds voor de vuilnisophaaldienst klaar gezette vuilniszakken in het cen trum. De aanwezige brandblusser in de politiewagen deed ook hier weer zyn goede diensten. Ondanks het feit dat dit een rotstreek is, is het echter ook niet toegestaan om al daags van te voren het vuilnis dat opgehaald moet worden, aan de straat te zetten. Het is nog vroeg in de ml zo te zien koud en mist melkventer op deze hei 1932 zyn rondje maakt Venrayse straten, om zij; klanten van de benodig melk te voorzien. Jacob van Mil (beter 1* Jep van Mil) is deze maner kar, die destyds iedere zondag met zyn witte hiti ge morgenuren zijn va& bezocht. Jep tapte, zoali bruikelyk de losse melki te melkbus in een hali litermaat. Flessen melk toen nog niet. Jep was landbouwer en woonde] Landweert en had enkd die voor de benodigde t den. Werd het kwantum gehaald, nodig voor zjjnt mere, dan toog Jep naari briek om daar zyn tel vullen. De boerdery van Jep nog steeds aan de Lam nu Herik) en wordt zijn zoon Harrie. De foto is genomen op niusplein. Een korrektie van de ta vorige week geplaatste rf familie Oudenhoven. Het# v.l.n.r. Dientje, Piet, vaój bert, Harrie, Huibke, I Ida. Onderaan: Maria (n| op 97-jarige leeftyd i moeder Gertrudis Jaap. De pastoor waarbij Maj is niet Thielen maar T Sorrie! De folkloristische dan Hakkespits zal op 8,9 en voor de 5e maal een foil weekend organiseren. H is het schouwburgprogri zaterdag 9 mei, aanvang) entree ƒ5,-. De gastgroepen: Foil; dansgroep De Grunneger Zandeweeret; Slovenskai Skupina Nizozemska uit (Joegoslavisch); Rancho Portugüês As Lavradeirai, dam (Portugees), alsmedi kespits zullen aan hetpij^ It Hts deelnemen. Carnavalsvereniging Djf^ ke organiseert zaterdag!"— a.s. weer een echte o 2 dansavond. De avond l> 20.30 uur in het gemeen» en de entreeprys bedrai1 persoon. Iedereen is wee;? welkom. Uiteraard wordt def 16 muziek weer verzorgd zeer bekend Overloons zal gezorgd worden vooi hapje. Uitdrukkelijk ven dat het géén carnavalsaJ maar een avond met gezt1 ouderwetse dansmuziek^. Swingavti 4- overt eolEI saai? Zaterdag 28 maart a; eindelyk weer: de i swingavond. Na het over| sukses van tijdens de ca iedereen weer massaal? gaan op hiphop, house? J Uiteraard wordt dit gew J presenteerd door de d;| TTM. Aanvang 21.00 uur, eü i Iedereen is wel bekei verachynsel zwerfkatte! raken de dierenasiels i door grote aantallen j® die nergens anders ont kunnen worden. Vele w gen het zelfs niet zo ver» dakloos rond. Om de jaarlijkse i' explosie terug te drir? - Dierenbescherming b®| liseren van poezen en tó van katers promoten. J de maanden april, mei4 de Dierenbeschermin!f ƒ15,- korting op het l%j| ren van een poes en Jmn op het castreren van etf*1 Aangezien deze aktie NnsC ganiseerd door de afdd geldt deze aktie ook|J meentes Venray, Horst' Meerlo-Wanssum met kerkdorpen. De korting zal recht de dierenartsen verlt zodat men direkt mil rekenen. W69 met» [unflf, De afdeli ng Ven ray vj bescherming hoopt tallen mensen aan gehoor zullen geven.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 22