Venrays gemeenteraad vergadert a.s. dinsdag Evenementenkalender Wijziging routedag huisvuilophaal- dienst Smakterheide en Smakt NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY wvergunning ^aangevraagd kommissie milieu Hinderwet Bekendmaking Hinderwet Bekendmaking Bouwvergunning verleend Hinderwet Mededelingen m.b.t Klein Chemisch Afval Commissie onderwijs, jeugd, sport en rekreatie _I1en maas Donderdag 26 maart - Pagina 19 xi£< t etH- t cADHUIS VENRAY u-jdhulMtraat 1 q bon 0478O-23333 i responder 1Ul W500 AM VENRAY JVi ilngstljden: gindag t.m. vrijdag van 9.00 tot iet1 uur &J, drieling Bevolkingszaken is te- geopend op donderdag van tot 17.00 uur. deze openingstijden kan uitslui- na telefonische afspraak worden 861 iren b. en w. uitsluitend te im$eken na telefonische afspraak de stafeenheid bestuurson- tel. 04780-23269, al- vóórmlddag. meester \.B. Waals ig van 10.00 tot 11.00 uur —„tie bestuurszaken: gewestelij- f i intergemeentelijke samenwer- m bestuurlijke koördinatie; ®5bare orde en veiligheid; voor- ng en inspraak algemeen; dorps SR ijkraden; personeel, organisatie gra formatica; interne dienstverle- 9^ ekonomische zaken: bevorde- 9n werkgelegenheid, markten en issen, handel en middenstand, rdering toerisme, bedrijfs- en livestiging. ouder A.A. Hoppenreijs-de Loo ►burgemeester) van 10.00 tot 11.00 uur. uzaken: algemeen milieubeleid, rwetszaken, afvalverwerking, verwerking, bodemsanering; schappelijke zorg: gezondheids- maatschappelijk werk, ouderen- werklozenzorg (RBA), sociale foorziening (WSW), culturele erheden; sociale vernieuwing; icipatie. louder 1.0. Truljen ndag van 10.00 tot 11.00 uur. gejjlciön: belastingen, gemeentega- >s (hypotheken); openbare wer- wegen, riolering, reiniging, h, verkeer en vervoer; agrarische p: ruilverkaveling, beheer en ver- "k'wJ landbouwgronden. AnKersten vwjidag van 10.00-11.00 uur. lelijke ordening; volkshuis- tëng; bouw- en woningtoezicht; %ndstoezicht; stedebouw; '^bedrijf (m.u.v. beheer land- legranden): beheer eigendom- J exploitatie bestemmings- ,'tjwn; grondverwerving; ffitnlfte. iouder i. Drlessen g van 10.00-11.00 uur. i zaken: muziekschool, mu- j, schouwburg, bibliotheek, mo- mtenzorg, oud archief, culturele iflingen, grote en kleine kun- vrije academie; sociale zaken; volwassenen-edukatie; ken; rekreatie; jeugd- en jon- akkommodatie-aangele- sociaal-cultureel werk; Ie vraagstukken; mediazaken; mg. ier ,g; (art 18a YVRO) ^meester en wethouders zijn rf èmens om met toepassing ^^irtikel 18a van de Wet op de elijke ordening vrijstelling te ben aan het ter plaatse gelden- uu estemmingsplan ten behoeve e volgende bouwaanvragen: t bouwen van een garage/ J aan de Pinksterbloem 41 te y. tn.v. P.J.M. Verbruggen. Pla- raat 10. __^op de bouwaanvragen betrek- lebbende stukken liggen met gvan 27 maart 1992 geduren- dagen een ieder ter inza- ,Mj de onderafdeling ieheer, kamer 310, van het ais (van 9.00 tot 12.00 uur), •rende deze termijn kunnen sle bezwaren schriftelijk by leester en wethouders wor- (ediend. •rgemeester van Venray I.F.HAB. Waals insdag 1 april a.s. wordt inbare vergadering gehou- de commissie milieu, aan- 8.00 uur in het raadhuis, jgj !flda luidt als volgt: Jkrecht publiek. ia estaangelegenheden. stelling verslag van 11 maart •komen stukken en medede en. eubeleidsplan Limburg, fP|lnten en konsekwenties Venray. Natuurbeleidsplan, sa ving en konsekwenties Venray. Agenda voor de openbare verga dering van de gemeenteraad, te houden op dinsdag 31 maart a.s., aanvang 19.00 uur, in het raad huis, Raadhuisstraat 1 te Venray. 1. Opening. 2. Mededelingen. 3. Notulen van de openbare verga dering van de gemeenteraad ge houden op dinsdag 25 febr. 1992. 4. Notulen van de openbare verga dering van de gemeenteraad ge houden op donderdag 27 febr. 1992. 5. Ingekomen stukken en mede delingen. 6. Verzoek ex art. 74 WBO om ver goeding van de kosten van het aanbrengen van ventilatie op de toiletten en in de direktieka- mer van basisschool De Kemp te Venray. 7. Verzoek ex art. 74 WBO om ver goeding van de kosten van het herstellen van schade aan de elektronische beveiliging en de Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zy hinderwetvergun ning hebben verleend aan: A. Backus, Meerselsepeel 7a, 5813 AG Ysselsteyn voor het uitbrei den/wijzigen van een varkenshou derij gelegen aan de Meerselsepeel 7a te Ysselsteyn; Maatschap Smits, Puttenweg 80, 5813 BD Ysselsteyn voor het uit breiden/wijzigen van een champig- nonkwekerij waarbij elektromoto ren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1, 5 kW gelegen aan de Putten weg 80 te Ysselsteyn; A. Janssen, Van Berlostraat 2, 5809 EX Leunen voor het uitbrei den/wijzigen van een champignon- kwekery waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamen lijk vermogen van meer dan 1,5 kW gelegen aan de Van Berlostraat 2 te Leunen; A. Classens, Veulensewaterweg 23, 5814 AK Veulen, voor het uit breiden/wijzigen van een varkens- fokbedrijf gelegen aan de Veulensewaterweg 23 te Veulen; B. Geven, Ericaweg 5, 5808 AN Oirlo, voor het uitbreiden/wyzigen van een tuinbouwbedrijf, waarby elektromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW gelegen aan de Er icaweg 5 te Oirlo; J. Litjens, Lagriebroekseweg 1, 5809 ET Leunen voor het uitbrei den/wijzigen van een mestvarkens- bedrijf gelegen aan de Laagrie- broekseweg 1 te Leunen; Maatschap Verhoeven, Tim- mermannsweg 100, 5813 AR Ys selsteyn voor het uitbreiden/wijzi gen van een rundveehouderij waarbij elektromotren worden ge bruikt met een gezamenlijk vermo gen van meer dan 1,5 kW gelegen aan de Timmermannsweg 100 te Ysselsteyn. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 26 april 1992. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tbt deze datum kan bij de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redenen niet in staat zyn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht, tenzy vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.EJ.M. Frencken optimaliseringsapparatuur van de cv-installatie t.g.v. blikse minslag bij basisschool St Pe trus Banden te Venray. 8. Beschikbaar stellen van een krediet ad ƒ15.481,- voor de uit breiding van het aantal groepen tb.v. de openbare basisschool De Keg. 9. Beschikbaar stellen van een krediet ad ƒ850.001,- tb.v. het achterstallig onderhoud wel- zynsakkommodaties 2e fase. 10. 52e Wyziging 'algemeen ambte narenreglement Venray 1970' (overwerkvergoeding deel tijders). 11. 53e Wijziging 'algemeen ambte narenreglement Venray 1970'. 12. 54e Wijziging 'algemeen ambte narenreglement Venray 1970' (aanpassing i.v.m. wyzigingen in de Ambtenarenwet). 13. 55e Wyziging 'algemeen ambte narenreglement Venray 1970' (decentrale arbeidsvoorwaar den 1990). 14. Ie Wijziging van de 'uitkerings verordening Venray 1991'. 15. Wijziging 'verordening inzake het aangaan van arbeidsover eenkomsten met werknemers met een onvolledige dag- of jaartaak'. 16. Wijziging 'arbeidsovereen komstenverordening Venray 1970'. 17. Compensatie premie AOW AWW over werkgeversaandeel ziektekosten. 18. Wyziging van de 'studiefacilitei tenverordening Venray 1973'. 19. Voorbereidingsbesluit t.b.v. de vestiging van een snookercen trum in het pand Julianasingel 33 te Venray. 20. Voorbereidingsbesluit t.b.v. het (mede)gebruik voor kantoor doeleinden van het aan de Sta tionsweg 142 en Looieryweg 1 te Oostrum gelegen pand 'Villa Josephine'. 21. Voorbereidingsbesluit t.b.v. de bouw van een woning aan dé* Kerkweg in Ysselsteyn door de heer R. Lemmens. 22. In te stemmen: 1. het stellen van ruimtelyke kwaliteitseisen bij het realiseren van de derde fase van de woonwyk Land- weert; en 2. het hanteren van het 'Beeldkwaliteitsplan Land- weert derde fase' als leidraad by de verdere ontwikkeling van het voorbereiding zijnde bestemmingsplan voor het be trokken gebied. 23. Programma Woningbouw 1992/ Verdeelbesluit Woninggebon den Subsidies gemeente Venray 1992. 24. Deelname aan de vervoerregio Noord-Limbu rg. 25. Beschikbaar stellen van een krediet voor de vervanging van de traktor bebossing en aan schaf bosklepelmaaier. 26. Beschikbaar stellen van een krediet voor civieltechnische werken in het bestemmings plan 'Oostrum-Zuid'. 27. Aankoop in het bestemmings plan Keizersveld van de heer A. Janssen, Maasheseweg 80 te Venray grond met opstallen. 28. Kontrole hondenbelasting. 29. Overname van een gedeelte van de Maasheseweg van de Provin- die Limburg. 30. Raadsvoorstel met betrekking tot: a. het intrekken van de be- heersverordening 1991 en vaststellen van de 'Beheers- verordening begraafplaats Boschhuizen 1992'; b. het instellen van een com missie ex art 61 van de Ge meentewet en benoemen van leden van de commissie; c. het vaststellen van de 'Veror dening bestuurscommissie begraafplaats'. 31. Dekkingsplan Schouwburg plein. 32. Aanvraag voor een aanvullende bydrage uit het gemeentefonds voor het jaar 1992. 33. Vaststelling van de gemeentebe groting 1992 en de begroting 1992 van het grondbedrijf. 34. Sluiting. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat vanaf he den gedurende vier weken voor een ieder ter inzage ligt de aanvraag om vergunning tot het houden van een peuterspeelzaal van: Peuterspeel zaal het Kruumelhofke te Heide. De aanvraag om vergunning ligt ter inzage op kamer 214 van het ge meentehuis. Schriftelijke bezwaren kunnen binnen de periode van ter inzageligging worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Hiermee wordt voldaan aan het gestelde in art. 6 van de Veror dening Kinderopvang. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zy negatief hebben beschik op een aanvraag om hin derwetvergunning van: P. van Asten voor het uitbrei den/wyzigen van een mestvarkens- en mestkuikenbedryf gelegen aan de Paardekopweg 15 te Ysselsteyn, doch tegelykertyd, in afwijking van de aanvraag, onder het stellen van voorschriften, een uitbrei- dings/wijzigingsvergunning heb ben verleend; Maatschap Comelissen, Teeu- wenhofweg 18, 5809 EJ Leunen voor het uitbreiden/wijzigen van een varkensfokkerij en rundvee houderij gelegen aan Tbeuwenhof weg 18 te Leunen, doch tegelijker tijd, in afwyking van de aanvraag, een uitbreidings/wyzigingsvergun- ning te hebben verleend. M. van Osch, Horsterweg 39d, 5811 AA Castenray voor het uitbrei den/wijzigen van een varkens- en kalkoenenmestbedrijf gelegen aan de Horsterweg 39d te Castenray, doch tegelijkertijd, in afwijking van de aanvraag, onder het stellen van voorschriften, een uitbrei- dings/wyzigingsvergunning heb ben verleend; P. Timmermans, Laagrie- broekseweg 32, 5809 ET Leunen voor het uitbreiden/wyzigen van een varkensfokbedryf gelegen aan de Laagriebroekseweg 32 te Leu nen, doch tegelijkertijd, in afwij king van de aanvraag, onder het stellen van voorschriften, een uit- breidings/wyzigingsvergunning hebben verleend. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 26 april 1992. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tbt deze datum kan by de afde ling voor de geschillen van bestuur yan de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redenen 'niet in staat zijn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht, tenzy vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat met in gang van heden tot en met 17 april 1992 in de commissiekamer van het gemeentehuis tussen 09.00 en 12.00 uur ter inzage ligt de concept- subsidieverordening. Deze susidieverordening is een verplichting die voortvloeit uit het Besluit Woninggebonden Subsidies (BWS). Dit besluit regelt de geldelij ke steun van het rijk aan de ge meenten voor de bouw van nieuwe woningen en voor de renovatie van bestaande woningen. Het BWS geeft de gemeente een hoge mate van beleidsvrijheid, maar deze moet wel geregeld wor den. Daarote moet een gemeente beschikken over een subsidieveror dening voor het verlenen van gelde lijke steun door de gemeenteraad. Deze verordening is te beschouwen als een beschrijving van rechten en plichten van gemeente en kliënten. Hiermee ontstaat ook rechtszeker heid voor de uiteindelijke subsidie- ontvangers. Wy bieden een ieder de gelegen heid om tot en met 15 april 1992 sch,riftelyk te reageren op deze concept-verordening. Reakties kun nen gestuurd worden naar de ge meente Venray t.a.v. de afdeling VROM, Postbus 500, 5800 AM Ven ray. Voorts delen wy mede dat op woensdagavond 1 april van 19.00- 21.30 uur in de burgerzaal van het gemeentehuis een informatieby- eenkomst zal worden gehouden over deze concept-subsidieverorde ning. Burgemeester en wethouders van Venray drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, sekretaris Burgemeester en wethouders hebben in hun vergadering van 17 maart 1992 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. Zy die menen door de af gifte van één of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrft indienen en wel binnen dertig dagen na boven genoemde datum. het bouwen van een woning garage aan de Lodewijkhof 12 te Venray, tn.v. MJ.P. van Staveren, Ei- fellaan 8; het bouwen van een dieren verblijf aan de Veldstraat 12 te Mer- selo, tn.v. G.L. Custers; het bouwen van een woning aan de Lollebeekweg 32 te Casten ray, tn.v. W.J.B. Hacken, Lollebee kweg 32; het bouwen van een woning aan de Melchiorhof 10a te Venray, tn.v. H.R. Dalen, Vollenbergstraat 30; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Matterhomlaan 20 te Ven ray, tn.v. O.M. van Dijk; het plaatsen van een afschei ding krattenopslag aan het Gouden Leeuwpad te Venray, tn.v. Kon. Ahold NV, Postbus 623 te Zaandam; het wijzigen van een gevel aan de Raadhuisstraat 6 te Venray, tn.v. Danscentrum Jeanne en Paul Janssen; het verbouwen uitbreiden van een woning aan het Gemmadal 16 te Venray, tn.v. F.H.J. Lem- merlijn; het uitbreiden van een wo ning aan de Kruidenlaan 240 te Venray, tn.v. W.H. Limpens; het verbouwen van een wo ning aan de Stationsweg 142 te Ven ray, tn.v. G.J.C.M.K. Hendrix, Raadhuisstraat 24; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Etudestraat 17 te Venray, tn.v. J.W.P.M. Smits; het plaatsen van een dakkapel aan de Kroonkruid 28 te Venray, tn.v. M.M. Minten; het uitbreiden van een wo ning aan de Pinksterbloem 18 te Venray, tn.v. J.P.M. Martens, Slooy- erbroek 4 te Horst; het bouwen van een berging aan de Hoefblad 8 te Venray, tn.v. G. v. Houten; het verbouwen van een wo ning aan de Hoenderstraat 89 te Venray, tn.v. F.G.W.J. Puts, Over- loonseweg 75; het plaatsen van een dakkapel aan de Kroonkruid 30 te Venray, tn.v. F.H. Kersten. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zij voornemens zyn hinderwetvergunning te verlenen aan: Maatschap van Djjck, Ringweg 10, 5813 BP Ysselsteyn voor het uit breiden/wijzigen van een varkens houderij gelegen aan de Ringweg (ongenummerd) te Ysselsteyn; Maatschap H.A.J. en P.C.M. Ra- sing/Hendriks, Jaegerhofweg 5 te Veulen voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een varkens- en rundveehou derij gelegen aan de Jaegerhofweg 5 te Veulen; Gebroeders Classens, Casten- rayseweg 2, 5808 AG Oirlo voor het uitbreiden/wijzigen van een pluim- veebedryf gelegen aan de Casten- rayseweg 2 te Oirlo. Dit onder oplegging van voor schriften die nodig zyn in het be lang van het voorkomen of beperken van gevaar, schade of hin der buiten de inrichting. De ontwerp-beschikking en by be horende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Ven ray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden inge zien tot 9 april 1992. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en ieder die aantoont dat hy daartoe redelykerwys niet in staat is ge weest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde bezwaren in brengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. De bezwaar schriften moeten schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. Degene die een be zwaarschrift indient, kan verzoeken zyn persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.EJ.M. Frencken De gemeente Venray heeft onderstaande Evenementenkalender op gesteld. Verenigingen/instanties kunnen aktiviteiten, aanvullingen en/of wijzigingen doorgeven aan de gemeente Venray, tel.nr. (04780-) 23245. Het moet uiteraard wel gaan om aktiviteiten, die het karakter van een 'evenement' hebben. Het is niet de bedoeling om 'eigen' akti viteiten van verenigingen, clubs, etc. in deze kalender op te nemen. Maart 1992 29 Autospeedway op het circuit De Peel April 1992 5 12 30 Kringwedstrijden paarden/pony's De Een dracht te Castenray Iterrein aan de Ooster bosweg) Concours-Hippique De Peeldraver te Ys selsteyn (terrein Jan Poelsweg) Viering Koninginnedag Mei 1992 9 t/m 12 30/31 Kermis Oirlo Kennedymars Venray Juni 1992 3 t/m 8 13/14 13 t/m 16 18 t/m 21 20 20 t/m 23 27 t/m 30 Muziekfeesten Merselo Triathlon Venray Kermis Leunen Avondvierdaagse Venray Jazz-festival Venray Kermis Heide Kermis Merselo Juli 1992 4 t/m 7 28 t/m 31 31 juli t/m 5 aug. Kermis Ysselsteyn Fietsvierdaagse Venray Kermis Venray Augustus 1992 29 aug. t/m 1 sept. Kermis Castenray September 1992 5 5 t/m 8 12/13 12 t/m 15 20 25 t/m 27 Taptoe Venray Kermis Veulen Straatfestival Venray Kermis Oostrum Halve marathon Zuidnederlandse kampioen schappen Muziekfeesten Leunen Oktober 1992 4 Gemeentelijk Muziektoernooi 1992 te Castenray Bovenstaande data zyn onder voorbehoud, evt. aanvullingen of korrekties kunt u doorgeven by de gemeente Venray t.a.v. Peter van Horen, tel. 04780-23245. In Smakt en Smakterheide wordt tot heden het huisvuil op vrijdag opgehaald. Om organisatorische re denen wordt deze ophaaldag voor dit gebied verplaatst naar de WOENSDAG. Deze wyziging geldt met ingang van week 14 (30 maart t/m 3 april a.s.). Dit betekent dus, dat op 1 april 1992 het huisvuil in dit gebied voor de eerste keer op woensdag i.p.v. vrydag wordt op gehaald. Het gaat hierbij om de volgende straten en wegen: Maasheseweg, nr. 80 en verder; St. Jozeflaan; Carmelietenstraat; Pelgrimslaan; Loobeek; Rector Cre- mersstraat; Spurkt; Smakterweg; Metaalweg; Nijverheidsstraat; Spurkterhof; Microstraat; Ven- nootstraat; Ambachtstraat; Bosweg, oneven nrs. vanaf nr. 9, even nrs. vanaf nr. 28. Geadviseerd wordt om het huis vuil tijdig buiten te zetten; de huis vuilophaaldienst start om 07.30 uur. Milieubox Begin 1990 zyn by alle woningen in Venray KCA-milieuboxen afgege ven. Deze boxen, die eigendom zijn van de gemeente Venray moeten bij verhuizing op het afgegeven adres achterblijven. De bewoner van een nieuw pand (nog niet eerder be woond) kan by het depot van ge meentewerken, Acaciastraat 15 (naast de brandweerkazerne) een KCA-box ophalen. Openingstijden gemeentewerf: Maandag t/m donderdag van 08.00- 12.00 en van 13.00-17.00 uur; vrij dag van 08.00-12.00 uur. Aanbieden KCA Het komt nog steeds voor dat bur gers KCA niet aanbieden in de daar voor bestemde KCA-box. maar in huisvuilzakken e.d. Ook vloeibaar chemisch afval wordt op onverant woorde wyze in open verpakking aangeboden. In verband met de vei ligheid van de depothouder kan op dergelijke wijze aangeboden KCA geweigerd worden. Wij verzoeken u met het bo venstaande rekening te houden. Op donderdag 2 april a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie onderwijs, jeugd, sport en rekreatie, aanvang 18.00 uur in kamer 19 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. a. Presentatie van de Stichting Venray-Divinolandia. de We reldwinkel Venray en de Werkgroep Mondiale Vor ming. waarin een korte toe lichting wordt gegeven op reeds uitgevoerde en geplan de aktiviteiten; b. Concept-raadsvoorstel inzake verdeling financiële bydrage ontwikkelingssamenwerking 1992 t/m 1995. 4. Ingekomen stukken en mede delingen. 5. Gewestzaken. 6. VaststeUing verslag van de com missievergadering van 12 maart 1992. 7. Concept-raadsvoorstel inzake wyziging verordening leerlin genvervoer. 8. Concept-raadsvoorstel inzake verzoek ex art. 74 WBO van de SKO-Christus Koning om ver goeding van de kosten van ver vanging van bordvlakken b(j basisschool Coninxhof. 9. Concept-raadsvoorstel inzake verzoek ex art. 82 ISOVSO van de Stichting Buitengewoon On derwijs 't Groenewold om ver goeding van de kosten van vervanging van 2 kozijnen. 10. Rondvraag. 11. Sluiting. sport- en verenigings- nieuws uiterlijk dinsdag voor 10.00 uur!

Peel en Maas | 1992 | | pagina 17