positie in "De Kijker" Mavo-leerlingen enthousiast over de stageweek IC een exclusieve collectie schoenen voor dames en heren Open dag scholengemeenschap Marianum in teken van 70 jaar landbouwonderwijs Jaarvergadering afd. Venray van de Industriebond FNV 't Rooy orkest jaar 70 SLAAPKAMERS EN ALLE SOORTEN SLAAPSYSTEMEN Wereldwinkel Venray Omroep Venray Geslaagd PEEL EN MAAS iSMdSUSÊ Openbare Bibliotheek Venray Gevonden Wereldkampioen houdt receptie PEEL EN MAAS PIELEN maas Donderdag 20 februari - Pagina 3' Na de tentoonstellingen van Joop ismans. Anke Labrie, Ria Hou- q en Ben Schasfoort is er in De jjker weer een nieuwe expositie te fcichtigen en wel van Wim Beek ]t Bom. Wim Beek maakt oliever- i die zeer levendig en fris van Jjjeur z(jn. Het zyn landschappen, Ibaseerd op het abstract expressi- jjsme. Wim Beek exposeerde al in Et gehele land en de laatste jaren pover de grenzen waar zyn werk groot enthousiasme is ont- s voor deze schilder niet de e keer dat zyn werk in Venray ordt tentoongesteld. Eerder expo- jerde hy al in galerie En passant ft werken die hij toen maakte wa ai vooral landschappen met daar- mensfiguren (meestal vrouwen) musici. De landschappen die hy kin De Kyker exposeert zyn soms per geabstraheerd dat het schilde- een volledige abstracte indruk Eventuele figuratieve vor- functioneren primair als ex- ssieve beeldtaal en veel minder verwijzing naar de werkelijk- iid. Op de foto.één van de land- tppen van Wim Beek. De Kyker is verder werk te i van de Roermondse kunste- r Cor de Ree. Cor de Ree maakt lerieurobjecten zoals: stoelen, ka- schermen. tafels, kandelaars e.d. Twee zyn stoelen staan al in De Kyker te pronken, terwyl deze kunstenaar van 3 mei t/m 14 juni as. een geheel eigen expositie zal verzorgen. Ook is er al werk te zien van Sjer Jacobs en Gjus Roebroek. Aan deze laatste kunstenaar zal in het nieuwe seizoen extra aandacht worden besteedt. Gjus Roebroek deed op uitnodiging van het Inter nationaal Beeldhouwers Sympo sium "Marble and Sound" mee aan een expositie in Arandelovac te Joe goslavië. Daaruit vloeiden zoveel op drachten voort, dat hy voor zyn werk van 1983-1988 in Joegoslavië verbleef. Sinds 1989 is hy weer te rug in zyn geboorteplaats Sittard waar hij aan opdrachten voor ge meente en bedryven werkt en een eigen bronsgieterij start waar hy zyn beelden kan gieten en waar hy collega's behulpzaam is by het gie ten in brons. Gjus Roebroek werkt in brons en natuursteen waarvan twee beelden al in De Kyker te be zichtigen zijn. Al met al weer zeer de moeite waard om weer eens een "kyly'e" in De Kyker te gaan nemen. Over de schrijversavond met El- ma van Haren, die op 7 maart a.s. zal plaatsvinden, zullen wy u t.z.t. nog nader berichten. Openingstij den van De Kyker: do., za., zo. van 14.00 tot 1730 uur. rs i de afgelopen week, van 10 t/m febr., hebben 88 leerlingen van o "De Kolk" stage gelopen in kader van het project Arbeidso- ntatie. )e bedoeling was vooral om een ld te mogen kijken in de diverse Iryven, winkels en instellingen. ogen en oren open, veel vragen ^yfllen, opdrachten uitvoeren en iurlijk waar mogelijk ook flink handen uit de mouwen steken, alles was alleen mogelyk door spontane medewerking van de loze winkels, bedryven en instel den. EE liet alleen in Venray, maar ook in erse plaatsen buiten de regio, tot [J met het vliegveld Volkel, moch- de leerlingen zich oriënteren. flfjfer59 stageplaatsen waren dejon- is en meisjes verspreid. Dankzij onmisbare deskundige onder- uning van dhr. Jan Craghs van ANoord-en Midden Limburg ïft de wei-ving van de stageplaat een voorspoedig verloop tend. '(jdens de stagebezoeken aan de rlingen door de leerkrachten weer eens met welk enthou- isme door by na iedereen werd ge- [VOf rkt (enkele faxen vermeldden: er niet nog een weekje aange- tt worden Dat niet ieder al- n maar positieve geluiden kon horen, moge duidelyk zijn. het feit dat meer dan 95% van leerlingen het jammer vond dat voorbij was, geeft aan dat er in week veel geleerd wordt en dat ^oor de stagebegeleiders in de di- plaatsen op een bijzonder leu- lier met de leerlingen wordt lan. (root waren de verhalen afgelo- maandag tydens de evaluatie aula van de KTS. De Mavo ikt met name dhr. de Veen voor gastvryheid. Dat de Mavo daar in moest uitwijken ligt aan het dat het gebouw aan de Min. Ch. ysstraat momenteel verbouwd uitgebreid wordt Het 'volgend igi r hoopt men in de eigen aula de rlingen die van de stage terugko- «n te kunnen verwelkomen. Door schillende jongens en meisjes rd mondeling, sommigen zelfs gend of in de vorm van een lim erick, verslag gedaan van hun er- dngen. Dat was voor velen de «eiste hobbel die er in een tyds- 16 Btek van een week genomen' lest worden. Door dhr. Baken, di- T^ur van de Mavo, werd tydens een kort woordje nog een on derstreept welk belang de school aan het project hecht. Dhr. A. Kateman, bestuurslid van de V.Z.O. (Vereniging van Zelfstandi ge Ondernemers) was bereid gevon den namens deze vereniging en tevens als participant in het pro ject enkele woorden tot de jongelui te richten. Vooral de opmerking, dat hij deze jongens en meisjes be schouwde als de toekomstige ar beidskrachten, met wie met zorg moet worden omgegaan, deed bfj de leerlingen met gesef ontstaan dat het niet zomaar een week was ge weest maar dat ook vanuit de werk gevers wel degelijk het belang van zo'n stage onderkend wordt Het tweede deel van de evaluatie bestond uit het maken van een woord-beeldverslag van de stage week. "Ontwerp een leuk uitziende presentatiekaart waarop andere be langstellenden kunnen zien en le zen waar je hebt vertoefd en wat jouw bevindingen in die week zyn geweest." Zo luidde de opdracht. Vol yver gingen toen de 88 leerlingen aan de slag. Al gauw hing er een knusse, gezellige werksfeer, waarin iedereen zijn uiterste best deed om er iets leuks van te maken. Al dit moois is nu te bezichtigen in de gangen van het tydelyk on derkomen van de Mavo-leerlingen in de houten gebouwen van De Fbe- kepot in het Brukske (Kiosk 3). Ook tijdens de open dag van a.s. zater dag van 10.00 tot 14.00 uur zullen al deze werkstukken nog voor ieder een te bewonderen z(jn. Wy hopen dat menigeen de moeite zal nemen zich op de hoogte te stellen van het vele werk dat door de leerlingen met zoveel enthousiasme en toewy- ding is gedaan. Conservatorium en is regelmatig gastdocent op de conservatoria in Brussel en Valencia. Steven Mead was reeds eerder te gast in Merselo met de Desford Col liery Dowty Band en velen zullen zich dit geweldige optreden nog wel herinneren. Ook nu zal hy enkel sol's ten gehore brengen, waarby hij begeleid wordt door de fanfare uit Merselo. Het is voor de fanfare uit Merselo een eer om deze gasten uit Engeland in hun midden te heb ben en wij willen u dan ook van harte uitnodigen dit concert by te wonen. Het concert wordt gehou den in zaal 't Anker, Grootdorp 73 te Merselo. De aanvang is om 11.00 uur en de toegang is gratis. In het "Columbusjaar" 1992 zal iedere maand een produkt van de Wereldwinkel, afkomstig uit Latijns-Amerika, belicht worden. In februari is dat de Lancandona- honing. Deze komt uit het uiterste zuiden van Mexico. Aan de rand van het gelijknamige oerwoud wo nen Indiaanse gezinnen, het hou den van bijen is een belangrijke bron van inkomsten. Aanvankelijk vormde de verkoop van honing een groot probleem: tussenhandelaren misbruikten hun monopolie in de honinghandel, zy betaalden veel te lage pryzen. Een groep imkers kwam terecht by een coöperatie die, zonder deze tussenhandelaren direkt naar Europa kon exporteren. S.O.S.- Wereldhandel, een alternatie ve handelsorganisatie in Neder land, betaalt 50% meer voor honing dan de tussenhandelaren De Lacandona-byen verzamelen hun honing in het oerwoud en van de koffie-en vruchtenbloesem. Zo krijgt de honing haar eigen smaak. In Nederland wordt de honing ver werkt door honingzemery "De Traay" een kleinschalig biologisch- dynamisch bedryf en leverancier van tuinbouwprodukten en natuur voedingswinkels. Het Locandona-oerwoud is ryk aan natuurlijke grondstoffen, waar eeuwenlang evenwichtig gebruik van is gemaakt. Door de olie vondsten dreigen de Indianen aan de rand van het oerwoud te moeten wyken voor de boortorens van ka- piataalkrachtige ondernemers. Met de belangen van de Indianen houdt de Mexicaanse overheid geen reke ning. Maar mede dankzij de coöpe ratieve samenwerking leren zy voor zichzelf op te komen. Des noods met akties als grondbezet- ting, die in het verleden meermaals succesvol waren. Behalve de vloeibare Lacandona- honing verkoopt de Wereldwinkel ook honingcremé uit Mexico en ho ning uit Thnzania. Wereldwinkel Venray: "Een goede zaak", openingstijden: ma. t/m vr. 14.00-17.00, za. 10.00-16.00 uur. Plaats: Henseniusstraat 3 A, vlakbij het Henseniusplein én dus in het hart van Venray Programma van Omroep Venray, via de ether op de FM 90.2 en via de kabel op de FM 102 Mhz met op: Donderdag 20 februari: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. Lokale ak- tualiteiten. 20.00 uur: Eric's Schlagerfestival. Nederlands- en Duitstalige muziek. 21.00 uur: Muziek Vrijdag 21 februari: 19.00 uur.- Tussen 7 en 8. 20.00-22.00 uur: Frank van der Mo len. Het muzikale begin van het weekend. Zaterdag 22 februari: 12.00-13.00 uur: Evenementenka lender. Met tips, informatie, gesprekken over aktiviteiten en evenementen in de regio. 18.00 uur: 't Doen met Jeroen. Je roen van Loon draait op de voor hem bekende wyze. 19.00 uur: Sport tussen 7 en 8. Zondag 23 februari: 10.00 uur: Omroep Venray Life: rechtstreekse uitzending van het zondagmorgenconcert vanuit de Schouwburg met als hoogtepunt de uitreiking van de Bronze Pielhaas aan Jo van den Biggelaar 13.00 uur: De droom van Boom: Gi- do Boom goochelt met Droom en werkelijkheid dat je je oren niet gelooft 14.00 uur: Ruben op de middag. Een zondagmiddagprogramma om voor thuis te blijven. 16.00-18.00 uur: Muziek en sport, of andersom het namiddag program ma van Omroep Venray met veel sport (informatie en muziek) 18.00 sluiting Maandag 24 februari: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. 20.00 uur: Houwen zo. Het gezellige muziekprogramma van en met Hanna van Beek 21.00 in het Gehoor Het klassieke muziekprogramma met Freddie Heintjes met deze maand als thema de danssuite Dinsdag 25 februari: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. Ook toen was dit nieuws in JoJo's time machine 20.00 uur: Peelgrass, het country- programma van Rein Wortelboer. 21.00 uur: Wonderland. Willem Jansen draait voor in de traditie. Woensdag 26 februari: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. 20.00 uur: Wy doen 't graag. Een verzoekplatenprogramma, voor het St Elisabeth ziekenhuis. Bel tydens de uitzending 27269. Steun uw eigen lokale omroep door iets van u te laten horen, bel tussen 7 en 8 naar nummer 27269 met informatie, die voor iedereen van belang kan zyn. Stuur uw pers berichten, informatie en vragen naar Postbus 320, 5800 AH Venray (fax 27269). Omroep Venray, de om roep voor wie praten ook luisteren is! Aan de Katholieke Universiteit te Nijmegen slaagde Elly Janssen uit Venray voor het doctoraal examen Duitse Thal-en Letterkunde. uw weekblad Schoolstraat 34, Venray Tydens de open dag van het voortgezet onderwijs in Venray, brengt de biologisch afdeling van scholengemeenschap Marianum te Venray 70 jaar agrarisch onderwys in beeld. Dit gebeurt in het kader van het jubileunyaar van voor noemde scholengemeenschap. In samenwerking met het Freulekes- huus: het Venrayse oudheidkundig museum, worden oude technieken en gebruiksvoorwerpen uit deze pe riode in combinatie met het huidi ge biologisch onderwys tot een smaakvol geheel verwerkt Presen tatie vindt plaats op zaterdag 22 fe bruari a.s. van 10.00 tot 14.00 uur op de Biologische afdeling van het Marianum. Eikenlaan 76 te Venray. Wat kunnen de bezoekers ver wachten: - In de grote zaal worden een aan tal oude gebruiksvoorwerpen in bruikleen van het Freulekeshuus tentoongesteld. - Bloemschikken: oude traditio nele stylen en modem bloemwerk door de leerlingen verwerkt in een grote smaakvolle etalage, - Oude huisdierrassen: tijdelijk vindt een echt Belgisch werkpaard huisvesting in de dierenweide van de school. Verder zyn er oude kip- penrassen uit vroegere tijden, naast de moderne wyze van ver meerderen (broedmachine en kuikens). - Imkers kunnen hun hart opha len aan de gepresenteerde oude bij enkasten en korven naast de moderne bijenstal die vast op school gestationeerd is. - In de plantenkas is door de leer lingen een moderne bloeiende vooijaarstuin ontworpen en aange legd. Verder wordt hier aandacht besteed aan plantenteelt en ver meerdering. - In de scheikundeles wordt op traditionele wyze kaas gemaakt naast de moderne scheikundeles. - In de biologieles worden oude schoolwandplaten (u kunt ze wel licht nog) tentoongesteld naast een moderne les microscopie. - In de tekenles worden door de leerlingen glazen voorwerpen en serviesgoed beschilderd zoals dat vroeger ook gebeurde. Ook hier weer aandacht voor de huidige te kenles. - In de handvaardigheid en alge mene technieken zijn de leerlingen bezig met het maken van een ou derwetse spanzaag en met nieuwe technieken. - In de technieklessen zyn leer lingen bezig met oude en heden daagse technieken. Duidelyk is dat zowel de jonge be zoekers als de wat oudere onder u aan hun trekken zullen komen tij dens dit uiteraard gratis toeganke lijk bezoek. U' bent van harte welkom. De voorzitter Th. Hikspoors heet te tijdens de jaarvergadering van de Industriebond FNV, afgelopen dins dag, alle aanwezigen van harte wel kom op deze goed bezochte vergadering. Vervolgens werd het jaarverslag over 1991 behandeld. Wat in het verslag "Spreekuren" het meeste opviel is het grote aantal leden, dat gebruik maakt van het spreekuur, dat elke maandag tus sen 19.00 en 20.00 uur gehouden wordt in de Kiosk. In totaal zyn nl. 240 bezoekers ge registreerd op deze spreekuren met de meest uiteenlopende vragen en problemen. Daarnaast werden er ongeveer 200 telefonische adviezen gegeven en 100 brieven geschreven naar diverse instanties en instel- Huldiging jubilarissen Het volgende agenda-punt was de huldiging van de jubilarissen door het distriktshoofd Henk van Rees. Maar liefst 8 jubilarissen en hun partners konden letterlijk en fi guurlijk in de bloemetjes gezet wor den. Dat was om de beginnen de heer P.J.H. Deriks, die 50 jaar lid van de Bond is Daarnaast zyn de volgende leden 25 jaar lid van de bond: - H.J. Bosch - H.M. Noyen - W. van Els - WJ. Noyen - S. Giantsios - A.C. Kruize - I. Ramirez (ontbreekt op foto ivm ziekte). Henk van Rees dankte heel harte lijk deze jubilarissen voor al hun ja ren trouwe lidmaatschap. Dankzij deze leden zyn er heel veel verbete ringen bereikt voor de werknemers en de uitkeringsgerechtigden. B.v. de invoering van de VUT- regelingen, een gemiddeld 38-urige werkweek, 24/25 vakantie-dagen, loonsverhogingen. Zonder de Bond waren deze verbeteringen niet ge realiseerd. Na een discussie over de CAO-onderhandelingen jn de klein metaal werd de vergadering rond 22.00 uur afgesloten. De hele maand februari is er in de Openbare Bibliotheek Venray een tentoonstelling over Humanisme. De tentoonstelling draagt de titel: "Zie je wat je ziet Humanisten zeggen: "Het hangt er maar vanaf hoe je het bekykt. Door twyfel zijn we in staat onze (vooroordelen, vanzelfsprekendheden en ingebur gerde voorkeuren te relativeren." Over dit onderwerp is info ter inza ge, die u gedeeltelijk ook mee kunt nemen. Op vrydag 21 febr. zyn mensen van de regionale afdeling van het Humanistisch Verbond van 14.30-20.00 uur aanwezig om info te geven en een video-film te verto nen. Tbgelyk met de tentoonstel ling over het Humanisme is er ook een info-stand van Amnesty- International. Op vrydag 21 febr. geeft ook Amnesty Int info. Beide tentoonstellingen zijn te bezichtigen tydens de openingsu ren van de bibliotheek: ma. t/m do. van 14.00-18.00, vry. van 14.00-21.00, za. van 10.00-13.00 uur. Wie mist zyn huisdier, want er zijn gevonden een kat met grijs/zwart/bruine strepen en een Hollandse herder en een bastaard herder. Hopelyk komen deze die ren weer snel by hun baasjes terecht Verder is er gevonden: een zwarte dames-portomonnaie, een horloge met een zwart kunstof banc\je, een blauwe handschoen wit gevoerd, een Lotus sleutel, een autosleutel aan etui, een sleutelbos met twee sleutel aan driehoek, een zwarte boodschappentas, een grijze sier wieldeksel, een foto en pillen. Voor inl. kunt u zich tydens kan tooruren wenden tot de adm. van de gemeentepolitie Venray, tel.: 84888, tst 224. 't Rooy orkest het muziekkorps van de progressieven uit de regio Venray, bestaat 19 februari vyf jaar. Het korps telt 25 muzikanten uit „de rooie familie" in Venray, Meerlo-Wanssum en Horst Seve- num. Het repertoire bestaat voor een deel uit strijdmuziek, wat ouder en modern, uit de socialisti sche beweging. Daarmee luistert 't Orkest in eigen regio maar ook daarbuiten (feest- en thema-)bijee- komsten op van progressieve en aanverwante organisaties. Onder leiding van dirigent Jo van Els uit Vneray spelen de leden van het or kest ook swingende, ontspannende muziek voor eigen plezier en dat van anderen. Het orkest telt ook een vocale afdeling, 't Rooy koor, dat byna driejaar bestat. Het zingt liederen met een boodschap. Is bij het 15 leden tellende koor het man- nengeluid nog ondervertegnwoor- digd, het jubilerend orkest kan versterking gebruiken van met na me trompettisten en tubaspelers. En uiteraard zijn by 't Rooy orkest koor sponsors, donateurs van har te welkom. Het eerste lustrum wordt zater dag 22 februari gevierd met een eigen en een feestje voor iedereen. Zaterdagmorgen gaan orkest koor en aanhang samen op pad. 's Mid dags treden orkest en koor samen op in het podium, kruisstraat in Venray, waar het een gezellige muzi kale middag wordt Iedereen is van af 14.00 uur welkom voor even een wat ander geluid in de stroom van carnavalsmuziek. By Ton Kemme- lings (83136) en Bert Kersten (80148) kan men terecht voor verde re informatie over 't Rooy orkest: bij Paul Reiniers (83985) en Aartje Woltjer (80632) over 't Rooy koor (al len 04780) Op maandag 24 februari wordt in de schouwburg door John Lan- ting's Theater van de Lach de klucht „Vijf hoog het raam uit" opge voerd. Wie het gezelschap van John Lanting kent, weet dat het een avoïülje echt ouderwets lachen zal worden. Hij is de absolute meester van de klucht en dat heeft men meer dan eens in Venray kunnen constateren. Het stuk speelt zich af in de suite van een Haags hotel. John Lanting neemt de rol van Bram Bunning voor zijn rekening. Op de foto staat hij met Teuntje de Klerk, die het ka mermeisje speelt BEZORGING PEEL EN MAAS Peel en Maas verschijnt wekelijks op donderdagmiddag. Onze be zorgers doen hun uiterste best om de krant voor 19.00 uur bij u in de bus te hebben. Voor bezorgklachten kunt u bellen op vrijdag vanaf 9.00 uur tot 18.00 uur, op ons kan toor, tel. 04780-82727. Wij be zorgen dan uw krant tussen 12.00 en 13.00 of tussen 18.30 en 20.00 uur. Ook kunt met uw bezorgklachten in onze boek- en kantoorboekhan del, Grotestraat 68, terecht. Er wordt uitsluitend vrijdags op genoemde tijdstippen na bezorgd. ABONNEMENTEN Adreswijzigingen, nieuwe abon nementen en annuleringen die nen, voor dinsdagmiddag 12.30 uur bij ons zijn doorgegeven. Al leen dan kunnen ze nog dezelfde week worden doorgevoerd. An ders zullen de wijzigingen pas een week later worden uit gevoerd. ZONDAGSDIENST HIJS ARTS EN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. RE. Gabeler, T. Lankveld. H. Schraven en J. Wittgen: H. SCHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: J. de VOCHT Henseniusstraat 13a, tel. 81878 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keyzer en dr. Van Dongen: DR KEIJZER Van Beurden weg 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht: "s morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVO ER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: G van GEMERT, tel. 80700 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82690 DIERENARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeek/ J.M. van WindenAV.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak DIERENKLINIEK Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktyk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge- loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur. tel. 04788-1327 Tijdens de onlangs gehouden we reldtentoonstelling voor kweekvo- gels te Las Palmas, heeft de heer Ger Thiessen, lid van de Vogelvere niging „De Gevleugelde Vrienden Wanssum e.o." te Wanssum eenj eerste plaats behaald. Hij kreeg) goud met zyn stan gordelgrasvin-l ken. Om dit succes te vieren wordt de wereldkampioen op zondag 23 februari a.s. vanaf 1080 uur een re ceptie aangeboden in het gemeen schapshuis De Zandhoek by de kerk in Wanssum. 'n abonnement waard

Peel en Maas | 1992 | | pagina 3